SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

20.09.2017 - Přímé lety Praha - Brusel

Brusel řadíme k nejvýznamnějším evrospkým metropolím. Turisticky nepříliš navštěvované město nabízí zajímavé historické pamětihodnosti i architektonické skvosty. Najdete zde také muzea a vzácné historické sbírky a exponáty.

20.09.2017 - Levné letenky Praha - Bombaj

Bombaj patří ke známým turistickým cílům Indie. Podobně jako v dalších velkých městech i tady čeká na turisty mnoho zážitků a překvapení. "Brána do Indie", jak se někdy Bombaji přezdívá je místem plným památek i ukázek všedního života místních lidí.

20.09.2017 - Levné letenky na Komory

Exotické souostroví Komory dělí od africké pevniny Mozambický průliv. Tyto ostrovy sopečného původu nepatří ke klasickým dovolenkovým cílům, nicméně možná právě proto snad zaujme vyznavače individuální turistiky.

19.09.2017 - Levné letenky Nairobi - Keňa

Keňa je jednou z nejkrásnějších zemí černého kontinentu. Nádherná a turisticky přitažlivá země nabízí zážitky v úchvatné africké divočině, kde lze vidět zvířata tzv. velké pětky. Výchozím bodem do africké přírody je hlavní město Nairobi.

19.09.2017 - Akční letenky do Kazachstánu

Kazachstán je rozlohou poměrně velký stát ležící ve střední Asii, který částečně zasahuje také do Evropy. Hlavním a druhým největším kazašským městem je Astana. V Astaně lze vidět mnoho historických staveb, ale také moderní architektura, mimo jiné třeba vyhlídková věž Bayterek a další.

19.09.2017 - Přímé lety Praha - Dubaj

Spojené Arabské Emiráty jsou již řadu let velmi oblíbeným turistickým cílem. Stejně tak luxusní letovisko Dubaj s okázalými moderními stavbami a pověstnými písečnými plážemi uchvacuje turisty z celého světa. Dubaj je možné navštívit během celého roku díky velmi příjemným teplotám.

18.09.2017 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

V Thajsku si užijete plnými doušky exotiku v pravém slova smyslu. Turisty okouzlí mořské pobřeží, především překrásné pláže a blankytné moře, ale také mnoho památek. Hlavním městem je Bangkok.

18.09.2017 - Levné letenky na Phuket

Phuket je jeden z kouzelných thajských ostrovů, které jsou turisticky velmi oblíbené. Návštěvníci ostrova vyhledávají nejen mořské pobřeží, ale také stále více památek a zajímavých historických míst. Phuket je ideální destinace pro rodiny s dětmi i pro vyznavače cestování na vlastní pěst.

18.09.2017 - Akční letenky Praha - Tbilisi

Gruzie je kavkazská země ležící na rozhraní jihovýchodní Evropy a Asie. Hlavní město je Tbilisi, které je mixem dávného socialismu, středověkého orientu i současnosti. Drtivá většina turistů vyhledává krásy místní přírody.

18.09.2017 - Letenky Praha - Heraklion

Kréta patří k oblíbeným cílům mnoha turistů nejen z Evropy. Jeden z překrásných řeckých ostrovů nabízí především průzračné moře, horké slunce a rozlehlé pláže. Na své si zde přijdou také milovníci historie.

15.09.2017 - Levné letenky Honduras

Honduras patří k zemím, kam míří především vyznavači individuální turistiky se zájmem o poznávání a adrenalinové zážitky. Výpravy do místní tropické džungle, poznávání tamní kultury i života místních obyvatel jsou nezapomenutelným zážitkem.

15.09.2017 - Levné letenky Praha - Dubaj

Spojené Arabské Emiráty patří k stále velmi oblíbeným turistickým cílům. Luxusní letovisko Dubaj s okázalými moderními stavbami a pověstnými písečnými plážemi uchvacuje turisty z celého světa. Dubaj je možné navštívit během celého roku díky velmi příjemným teplotám.

14.09.2017 - Levné letenky Ho Či Minovo město

Vietnamské Ho Či Minovo známé pod názvem Saigon patří k nejnavštěvovanějším ve Vietnamu. Nachází se na jihu při deltě řeky Mekong. Ho Či Minovo město je světově proslulé jako město zábavy, hříchů či neřesti nebo také jako město, které nikdy nespí...

14.09.2017 - Levné letenky Dakar - Senegal

Jednou z nádherných afrických zemí je Senegal. Prozatím patří k málo preferovaným turistickým destinacím. Perlou této země jsou překrásné a nezničené písčité pláže. Turisté se však mohou těšit na výlety do tamní savany, kde je čeká přehlídka typické africké fauny. Hlavním městem je Dakar.

14.09.2017 - Levné letenky na Azory

Azorské ostrovy najdete na mapě asi na půl cesty mezi Evropou a Amerikou. Turisty zde láká především unikátní příroda, ojedinělá architektura a nevšední zážitky. Zamížit můžete do letoviska Ponta Delgada, které je hlavní a největší město Azorských ostrovů.

13.09.2017 - Levné letenky Praha - New York

Multikulturní metropole New York láká na všudypřítomnou opojnou atmosféru i mnoho památek a symbolů. Ze známých dominant města nesmíme opomenout Sochu svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway. K hojně navštěvovaným částem města patří Manhattan.

13.09.2017 - Levné letenky Havajské ostrovy

Havajské ostrovy patří již řadu let k stále oblíbeným destinacím, které lákají především na tropickou přírodu, exotickou atmosféru i živelné vody oceánu. Zdejší pláže jsou ideální k relaxaci, místní hlubiny pak k potápění se žraloky či pozorování podmořského světa...

13.09.2017 - Levné letenky Praha - Paříž

Francouzské hlavní město Paříž je městem elegance, módy a romantiky. Turisté vyhledávají malebná zákoutí, romantické uličky, obchody se suvenýry i známé symboly, jako je mimo jiné Eiffelova věž a jiné...

13.09.2017 - Levné letenky Praha - Kodaň

Kodaň, hlavní město Dánska symbolizuje typickou severskou kulturu. Město s typickou atmosférou zdobí překrásné pamětihodnosti a stavby. Symbolem města je pak Malá mořská víla...

13.09.2017 - Akční letenky Praha - Milán

Milán je město elegance a módy, obchodu i nádherných umleckých děl a galerií...Stačí si vybrat. Milán je také sídlo slavné italské opery La Scala či domov slavných fotbalových klubů. Všemu pak vévodí mimo jiné slavná katedrála Duomo na náměstí Piazza del Duomo...

13.09.2017 - Levné letenky Praha - Brusel

Brusel patří k nejvýznamnějším metropolím v Evropě. Turisticky nepříliš navštěvované město nabízí krásné historické památky, architektonické skvosty, ale najdete zde také muzea a vzácné historické sbírky a exponáty.

13.09.2017 - Akční letenky Praha - Řím

O Římu se říká, že je tzv. věčné město. Je dokonalou přehlídkou celé řady starobylých památek a unikátních pamětihodností. Řím je opravdovou cestovatelskou lahůdkou a zaujme především milovníky historie a umění. Z největších klenotů Říma stojí za vidění fontána di Trevi, Koloseum, Sixtinská kaple a monoho dalšího.

12.09.2017 - Levné letenky Dillí - Indie

Indie nabízí nevšední zážitky i poznávání odlišné kultury a přírody. "Země kontrastů", jak se často Indii říká, je gigantická a rozmanitá s mnoha lákadly. Hlavním městem je Dillí, které láká především na svou historickou část s množstvím památek.

12.09.2017 - Levné letenky Kuala Lumpur

Do daleké Malajsie se vydejte za tropickou přírodou, exotickou atmosférou, odlišnou kulturou i mnoha zajímavostmi. Hlavním městem a zároveň výchozím bodem za poznáváním krás této rozmanité země je Kuala Lumpur. Unikátní stavbou a symbolem města jsou "dvojčata" Petronas Twin Towers.

12.09.2017 - Levné letenky Ho Či Minovo město

Ho Či Minovo známé pod názvem Saigon je největší vietnamské město. Nachází se na jihu Vietnamu při deltě řeky Mekong. Ho Či Minovo město je proslulé jako město zábavy a neřesti či jako město, které nikdy nespí...

11.09.2017 - Levné letenky do Indonésie

Indonésie patří k nejrozmanitějším zemím na světě. Oblíbená turistická oblast zahrnuje tisíce nádherných destinací, které se pyšní nádhernou rozmanitou přírodou. Hlavním městem Indonésie je Jakarta, která leží na ostrově Jáva.

11.09.2017 - Akční letenky Praha - Antalya

Turecké letovisko Antalya patří mezi přední dovolenkové destinace, kde zamíří každým rokem tisíce turistů. Tato perla Turecké riviéry leží na úpatí pohoří Taurus. Návštěvníci si zde mohou dosyta užít zlaté pláže, vlahé vody Středozemního moře i vodních aktivit.

11.09.2017 - Levné letenky Casablanca

Město Casablanca je největší město ležící v severoafrickém Maroku. Ačkoliv není typickým prázdninovým cílem zaujme především svou atmosférou a dlouhou a pestrou historií. K vidění nejsou pouze památky, ale také moderní zástavba.

11.09.2017 - Levné letenky Praha - Stockholm

Švédská metropole Stockholm je jednou z nejkrásnějších metropolí celé Skandinávie. Město se rozkládá na čtrnácti ostrovech a je doslova prošpikováno zelení, krásnými paláci, historickými stavbami a památkami. Je také oficiálním sídlem člrnů švédské královské rodiny.

07.09.2017 - Levné letenky Toronto

Kanada je častým cílem milovníků přírody a poznávání. Kanadské město Toronto patří k nejvýznamnějším v celé Kanadě. V centru města narazíte na zajímavé stavby jako jsou City Hall a Union Station. Celkový dojem umocňuje multikulturní atmosféra.

08.09.2017 - Akční letenky Praha - Peking

Velká většina turistů míří do Číny především za památkami a ojedinělou atmosférou. Největší skvosty se nacházejí v Pekingu na Náměstí Nebeského klidu a jeho okolí. Nelze opomenout ani Velkou čínskou zeď a Zakázané město.

08.09.2017 - Levné letenky Arménie

Arménie patří k destinacím nabízející především zážitky v překrásné přírodě. Téměř celé území Arménie je hornaté, leží totiž v oblasti Kavkazu. Hlavním městem je Jerevan. Turisté mohou vidět nespočet křesťanských památek, ale i další architektonické zajímavosti.

07.09.2017 - Levné letenky Praha - Reykjavík

Island je nádherná a v mnoha ohledech ojedinělá ostrovní země ležící na pomezí Severního ledového a Atlantského oceánu. Island okouzlí svými unikátními přírodními krásami. Hlavní město Reykjavík je příjemná metropole s mnoha zajímavými místy.

07.09.2017 - Levné letenky Toronto

Toronto je největší kanadské město ležící v provincii Ontario při březích stejnojmenného jezera. Celkový dojem z města umocňuje všudypřítomná multikulturní atmosféra. Ze zajímavých staveb jsou nepřehlédnutelné City Hall a Union Station.

07.09.2017 - Levné letenky Praha - New York

Americký New York je světově proslulá metropole, a to především svými památkami, symboly i atmosférou. Snad žádný návštěvník New Yorku si nenechá ujít pohled na sochu Svobody i další zajímavosti města. Mnohamilionové město nabízí bohaté kulturní i společenské vyžití.

07.09.2017 - Levné letenky Praha - Los Angeles

Vítejte v Los Angeles! Oblíbené turistické letovisko má své místo na západním pobřeží Spojených Států. Jedno z největších amerických měst láká na rozlehlé písečné pláže a živelné vody Tichého oceánu. Turisté si ale nenechají ujít další zajímavosti, například chodník slávy a slavnou ulici Rodeo Drive a podobně...

07.09.2017 - Levné letenky Praha - Tokyo

Patříte-li k milovníkům poznávání a objevování cizokrajné přírody a odlišné kultury, pak zvolte daleké Japonsko. Zcela výjimečná ostrovní země slibuje nezapomenutelné zážitky. Hlavní město Tokyo je přehlídkou nejvyspělejších technologií a moderní architektury, najdete zde však i kousek historie...

07.09.2017 - Levné letenky Jižní Korea

Jihokorejské hlavní město Soul patří k nejlidnatějším na světě. Turisty ohromí moderní zástavba mrakodrapů a zaujmou také mnohé pozoruhodné památky. Zdejší přírodní krásy jsou pomyslnou třešničkou na dortu. Ne náhodou je Soul zapsán na seznam UNESCO.

06.09.2017 - Levné letenky Miami - USA

Floridské letovisko Miami je notoricky známé svými rozlehlými písečnými plážemi, které omývají blankytné vody moře. Na své si zde přijdou nejen milovníci koupání a plážových radovánek, ale také milovníci nočního života a tance...

06.09.2017 - Levné letenky San Francisco - USA

Americké město San Francisco má své místo na západním pobřeží. Turisticky oblíbený cíl láká na slavný most Golden Gate či Coit Tower, ostrov Alcatraz a další atraktivity. Najdete tu také několik pěkných pláží...

06.09.2017 - Levné letenky na Curacao

Karibik je atraktivní a velice vyhledávaná dovolenková oblast, kde kromě známých destinací najdete i ty méně navštěvované. Jednou z nich je ostrov Curacao vyznačující se panenskou přírodou, bílými plážemi a opojnou atmosférou.

06.09.2017 - Přímé lety Praha - Barcelona

Španělské město Barcelona pravidelně láká turisty především svou atmosférou a historickými monumenty, kterých je zde celá řada. Z největších skvostů jde jednoznačně o chrám La Sagrada Familia, ale i další. Barcelona je také skvělou volbou pro milovníky historie a umění.

05.09.2017 - Levné letenky Bogota - Kolumbie

Bogota, hlavní a největší město Kolumbie patří k největším metropolím celé Latinské Ameriky. Město nacházející se v nadmořské výšce 2600 metrů se pyšní koloniální architekturou i moderními stavbami. Působivé panorama města tvoří pohoří Andy.

05.09.2017 - Akční letenky Praha - Rio de Janeiro

Brazílie, která zabírá značnou část jihoamerického kontinentu je obrovská a rozmanitá země patřící k turisticky atraktivním cílům. Jedním z hojně navštěvovaných měst je Rio de Janeiro, jehož symbolem je gigantická socha Krista Spasitele na hoře Corcovado...

05.09.2017 - Levné letenky Praha - Los Angeles

Los Angeles je turistické letovisko ležící na západním pobřeží Spojených Států. Jedno z největších amerických měst láká na písečné pláže a vlahé vody Tichého oceánu. Turisté si ale nenechají ujít další zajímavosti, například chodník slávy a slavnou ulici Rodeo Drive a podobně...

05.09.2017 - Levné letenky Zanzibar

Souostroví Zanzibar splňuje klasickou představu o tropickém ráji. Díky svým bělostným plážím a azurovým hlubinám si získal pověst turistického ráje. Zanzibar je ideální destinace pro rodiny s dětmi i pro milovníky vodních aktivit.

04.09.2017 - Levné letenky Praha - Šanghaj

Čínská Šanghaj je okázalé moderní město s magickou atmosférou. Návštěvníkům sice nenabízí tolik historických pamětihodností, ale najdete zde třeba Šanghajské muzeum, krásné parky i živé ulice. Město láká především svou atmosférou i bohatým kulturním a společenským vyžitím.

04.09.2017 - Levné letenky Praha - Kostarika

Kostarika je ideální země určená milovníkům poznávání cizokrajných zemí. Tato exotická země leží v tropické oblasti Střední Ameriky. Lákadlem Kostariky je především tamní džungle a příroda obecně. Výchozím bodem do tajů místní přírody je město Liberia.

04.09.2017 - Levné letenky do Angoly

Anogla je jednou z pozoruhodných afrických zemí, které však nepatří k dovolenkovým destinacím. Je určena spíše zájemcům o poznávání a vyznavačům individuální turistiky. K lákadlům této země patří příroda, historie i tropické klima.

04.09.2017 - Přímé lety Praha - Barcelona

Španělská Barcelona již po dlouhá staletí okouzluje turisty především svou atmosférou a historickými památkami, kterých je zde celá řada. Z největších skvostů láká jednoznačně chrám La Sagrada Familia, ale i další. Barcelona je skvělou volbou pro milovníky historie a umění.

01.09.2017 - Levné letenky Praha - Bali

Indonéský ostrov Bali představuje pozemský ráj na zemi. Milovníci exotických krajů si přijdou na své právě tady. Stále více turistů však nevyhledává jen pláže a moře, ale také poznávání místních památek a zajímavostí.

01.09.2017 - Levné letenky Zanzibar

Ostrovní země Zanzibar si díky svým nádherným pobřežím a azurovým mořem získal pověst turistického ráje. Zanzibar je ideální destinace pro rodiny s dětmi i pro vyznavače vodních sportů a adrenalinu, jako jsou surfaři či potápěči.

01.09.2017 - Levné letenky Taipei

Taipei je hlavní město Taiwanu, podlouhého ostrova ležícího velmi blízko od jihovýchodního pobřeží Číny. Návštěvníci města mohou objevovat krásy rozmanité tropické vegetace, bambusových či palmových hájů, lesů i malebných pláží. V Taipei je pak k poznávání mnoho památek a zajímavostí.

31.08.2017 - Levné letenky do Nepálu

Nepál je země pyšnící se krásnou horskou přírodou, které vévodí majestátní vrcholky osmitisícových velikánů. Právě ty nejvyšší hory lákají horolezce a dobrodruhy, kteří touží jejich vrcholky pokořit. Hlavním městem a výchozím bodem do krásné nepálské přírody je Káthmándú.

31.08.2017 - Akční letenky na Srí Lanku

Srí Lanka je nádherná exotická země nacházející se v Indickém oceánu. K dominantám této krásné ostrovní země patří jednoznačně příroda. Úchvatné jsou nejen zdejší malebné pláže a azurové moře, ale také výpravy do tamní džungle jsou neopakovatelným zážitkem. Hlavním městem je Colombo.

31.08.2017 - Levné letenky na Komory

Exotické souostroví Komory dělí od africké pevniny Mozambický průliv. Tyto ostrovy vulkanického původu nejsou typickou dovolenkovou destinací, ale právě proto snad zaujme vyznavače individuální turistiky.

31.08.2017 - Levné letenky Praha - Svatý Martin

Ostrov Svatý Martin patří k perlám karibské oblasti. Podobně jako u jiných karibských ostrovů i zde najdete krásné bílé pláže a křišťálové laguny, nicméně výhodou této destinace je fakt, že není zasažen masovým turismem jako jiné karibské destinace.

30.08.2017 - Akční letenky na Korfu

Řecký ostrov Korfu je jeden z mnoha oblíbených míst, kam zamíří každý rok tisíce turistů, a to nejen z Evropy. Překrásný ostrov se pyšní krásnými oblázkovými plážemi a modrým, křišťálově čistým mořem i množstvím památek a zajímavostí.

30.08.2017 - Levné letenky Šalamounovy ostrovy

Šalamounovy ostrovy jsou ostrovní země ležící v Oceánii. Tyto krásné malebné ostrovy a ostrůvky vám učarují především svou nádherou přírodou a všudypřítomnou pohodou atmosférou. Návštěva těchto dalekých ostrovů je určena především milovníkům poznávání nových, neokoukaných cílů...

30.08.2017 - Levné letenky Praha - Bangkok

Za exotikou, přírodními skvosty a zcela odlišnou kulturou se vydejte do Thajska. Turisty okouzlí mořské pobřeží, především překrásné pláže a azurové moře, ale také mnoho památek. Hlavním městem je Bangkok.

29.08.2017 - Levné letenky Praha - Teherán

K významným blízkovýchodním metropolím patří Teherán, hlavní město Íránu. Přehlédnout nelze dominanty města, jako jsou Golestánský palác či mešita Imána Homejního. Centrum města tvoří Azadiho náměstí a další významné ulice.

29.08.2017 - Akční letenky Praha - Athény

Řecko je jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací v Evropě. Nabízí řadu oblíbených letovisek, které lákají na křišťálově průzračné moře, ale také nespočet památek. Hlavním městem jsou Athény, které bývají takřka celý rok v obležení turistů...

29.08.2017 - TIP! Letenky na Madagaskar

Návštěva ostrova Madagaskar patří ke skutečným cestovatelským zážitkům. Naprosto ojedinělé ostrovní země se pyšní neuvěřitelným přírodním bohatstvím, pestrostí i rozmanitostí. Nejstarší ostrov na světě je domovem pro mnoho endemitů, což je také jedním z největších lákadel...

29.08.2017 - Levné letenky Havajské ostrovy

Havajské ostrovy představují ráj na zemi - vysoké vrcholky hor, aktivní sopky, krásná tropická příroda i nádherné rozlehlé pláže...To jsou lákadla, jimž odolá jen málokdo. Vlahé vody Tichého oceánu jsou rájem surfařů a potápěčů. Hlavním městem je Honolulu.

28.08.2017 - Levné letenky do Chile

Chile patří k nádherným jihoamerickým zemím, kterou vyhledávají především milovníci přírody, hor, adrenalinu a také poznávání. Chile nabízí takovým cestovatelům majestátní pohoří i kus krásné přírody. Hlavním městem je Santiago de Chile.

28.08.2017 - Akční letenky Praha - Tbilisi

Gruzie je kavkazská země ležící na rozhraní jihovýchodní Evropy a Asie. Hlavní město je Tbilisi, kde se snoubí prvky dávného socialismu, středověkého orientu i současnosti. Drtivá většina turistů vyhledává krásy místní drsné přírody.

28.08.2017 - Levné letenky Praha - Hongkong

Hongkong patří k moderním a ekonomicky silným asijským zemím. Hongkong nabízí vše - rušný život, zábavu, památky, moderní architekturu, ulice plné obchodů a prodejců i nepopsatelnou atmosféru...

28.08.2017 - Akční letenky Praha - Auckland

Objevte jedinečné kouzlo Nového Zélandu! Návštěva této překrásné ostrovní země patří ke skutečným cestovatleským snům. Najdete zde vysoké hory, vulkány, ty nejkrásnější pláže, živelný oceán i ty nejrozmanitější druhy fauny a flóry. Jedním z výchozích bodů do tajuplné přírody je město Auckland.

25.08.2017 - Levné letenky Praha - Guangzhou

Kanton neboli také Guangzhou je město nacházející se při pobřeží Jihočínského moře. Turisté mohou obdivovat velké množství památek a zajímavostí. Mimo jiné Chrám šesti banyánových stromů, Kantonskou televizní věž a mnoho dalšího.

25.08.2017 - Akční letenky Praha - Chicago

Chicago leží ve státě Illinois při březích Michiganského jezera. Třetí nejlidnatější město Spojených Států Amerických nabízí turistům mimo jiné nespočet krásných zelených míst a parků, díky nimž si vysloužilo přezdívku "město v zahradě"...

25.08.2017 - Levné letenky Praha - Guatemala

Guatemala je tropická země dávající na odiv především krásu přírody. Je to země vulkánů, deštných pralesů i hor. Turisté zde pátrají také po pozůstatcích kultury starých Mayů. Hlavním městem je Guatemala City.

25.08.2017 - Levné letenky Praha - Tokyo

Japonské ostrovy lákají svou exotickou atmosférou, přírodou a kulturou. Hlavní město Tokyo upoutá svým technicky dokonalým vzhledem i historickou částí. Z těch největších lákadel jmenujme Císařský palác a jiné.

25.08.2017 - Akční letenky do Brazílie

Brazilské Rio de Janeiro je obrovské a živé město, jehož návštěva patří k nezapomenutelným cestovatelským zážitkům. Už tak pulzující atmosféru města oživí každoročně světově proslulý karneval, ale i jiné akce. Dominantou Ria je socha Ježíše Krista nad městem...

24.08.2017 - Akční letenky Melbourne

Jedním z kulturních i turistických center celého australského kontinentu je Melbourne. Drtivá většina turistů si nenechá ujít známé památky a symboly města, nicméně nejvíce láká australská příroda, která je největším megnetem turistů...

24.08.2017 - Levné letenky Brisbane

Australské město Brisbane najdete ve státě Queensland. Pyšní se nádhernými parky i nespočtem památek. Centrum města tvoří poloostrov, který obtéká řeka Brisbane River. Za branami města najdete bujnou tropickou vegetaci i nádhernou přírodu.

24.08.2017 - Levné letenky do Sydney

Sydney, největší a nejlidnatější město Austrálie leží na východním pobřeží. Ke známým symbolům města patří budova Opera House či Harbour Bridge. Turisté vyhledávají nejen památky, ale také pláže či Národní parky.

24.08.2017 - Přímé lety Praha - Curych

Nejčistší město Evropy a také jedno z nejlepších míst pro život - to je švýcarský Curych. Co do návštěvnosti hraje město prim již po dlouhá léta. Dominantou města je chrám Grossmünster a Fraumünster, ale i jiné.

23.08.2017 - Levné letenky Portoriko

Návštěva Portorika se nese ve znamení nevšedních zážitků. Tato exotická země láká především svou tropickou přírodou. Kromě pralesů a tropické džungle zde najdete i nádherné pláže a azurové moře. Hlavním městem je San Juan.

23.08.2017 - Levné letenky Praha - Kypr

Ostrov Kypr je ideální destinace pro individuální cestovatele i rodinné dovolené. Nabízí nejen relaxaci na pláži a vodní radovánky, ale také poznávání mnohaleté historie včetně okouzlujících památek. Lákadlem je také slunné počasí a vlahé vody Středozemního moře.

23.08.2017 - Levné letenky Dakar - Senegal

Senegal patří k nádherným africkým zemím, které patří k zatím málo preferovaným turistickým destinacím. Ozdobou Senegalu je téměř pětset kilometrů krásných písčitých pláží. Turisté se však mohou těšit na výlety do tamní savany, kde je čeká přehlídka typické africké fauny. Hlavním městem je Dakar.

23.08.2017 - Akční letenky Praha - Peking

Do čínského Pekingu míří drtivá většina turistů především za památkami a atmosférou. Největší skvosty se nacházejí na Náměstí Nebeského klidu a jeho okolí. Nelze opomenout ani Velkou čínskou zeď a Zakázané město.

23.08.2017 - Levné letenky Praha - Singapur

Singapur je moderní multikulturní město s mnoha přívlastky. "Nejčistší město na světě" či "město zákazů"...to je Singapur. Turistům nabízí silný cestovatelský zážitek. Od mrakodrapů až po tropickou džungli plnou exotické fauny a flóry...

22.08.2017 - AKCE! Letenky Keňa

Jednou z nejkrásnějších zemí černého kontinentu je Keňa. Nádherná a turisticky lákavá země nabízí zážitky v úchvatné africké divočině, kde lze vidět zvířata tzv. velké pětky. Výchozím bodem je hlavní město Nairobi.

22.08.2017 - TIP! Letenky Praha - Fidži

Tichomořské souostroví Fidži tvoří více než tři stovky ostrovů a atolů. Mnohé turisty láká především atmosféra této vzdálené oblasti, která je ztělesněním ráje. Hlavním městem je Nadi.

22.08.2017 - Levné letenky Chongqing

Čína je bezesporu jednou z turisticky nejlákavějších zemí světa. Pyšní se dlouhou a velmi pestrou historií, unikátními památkami i ojedinělou přírodou. Jedním z nejlidnatějších čínských měst a turistických cílů je město Chongqing...

22.08.2017 - Akční letenky na Filipíny

Filipíny, jedna z rozmanitých ostrovních zemí představuje exotický ráj na zemi. Turisté mohou obdivovat nádherné písečné pláže, živelný oceán i překrásné dary přírody. Hlavním městem je Manila.

21.08.2017 - Levné letenky na Azory

Ponta Delgada je hlavní a největší město souostroví Azory. Azorské ostrovy leží asi na půl cesty mezi Evropou a Amerikou. Turisty zde láká především unikátní příroda, ojedinělá architektura a nevšední zážitky.

21.08.2017 - Akční letenky na Mallorcu

Mallorca je jeden z oblíbených středomořských ostrovů, kde tráví prázdniny mnoho turistů nejen z Evropy. Na Mallorce najdete nejen krásné pláže, ale také fascinující památky a zajímavosti. Hlavním městem je Palma Mallorca.

21.08.2017 - Levné letenky Praha - Bangkok

Thajsko je oblíbený exotický cíl mnoha turistů z celého světa. Výchozím bodem za malebnými plážemi a azurovým mořem je hlavní město Bangkok. Kromě přírodních krás je zde k vidění nespočet památek a historických staveb.

21.08.2017 - Levné letenky Madrid

Španělská metropole Madrid je skvělým turistickým cílem pro nevšední zážitky, zábavu a poznávání. Tamní historické památky bývají téměř celý rok v obležení turistů. Předmětem turistického zájmu je mimo jiné Palacio Real nebo Plaza Mayor a další.

18.08.2017 - Levné letenky Kapské město

Kapské město je druhým největším městem Jihoafrické republiky. Je pomyslnou jižní bránou do Afriky. Pyšní se kosmopolitní atmosférou a nespočtem přírodních krás. Největším lákadlem je Stolová hora, která je zároveň symbolem města.

18.08.2017 - Akční letenky Havana - Kuba

Karibik láká nespočtem kouzelných ostrovů nabízející malebné pláže vystlané bílým pískem, azurové moře a pálící slunce. Přesně takový je také ostrov Kuba. Kromě přírodních krás nabízí také kus historie v podobě památek. Hlavním městem je Havana.

17.08.2017 - Levné letenky do Kanady

Vancouver je významné město ležící na jihozápadě Britské Kolumbie při pobřeží Tichého oceánu. Vancouver je třetím největším městem Kanady a patří k nejoblíbenějším turistickým cílům.

17.08.2017 - Akční letenky na Korfu

Korfu je jeden z mnoha řeckých ostrovů, kam míří tisíce turistů nejen z Evropy. Oblíbený ostrov nabízí krásné oblázkové pláže, modré a křišťálově čisté moře i nemálo památek a zajímavostí.

17.08.2017 - Levné letenky Singapur

Singapur je moderní multikulturní město s mnoha přívlastky. "Nejčistší město na světě" či "město zákazů"...to je Singapur. Turistům nabízí silný cestovatelský zážitek. Od mrakodrapů až po tropickou džungli plnou exotické fauny a flóry...

17.08.2017 - Levné letenky Manila - Filipíny

Filipíny jsou exotická ostrovní země, která láká především svou tropickou přírodou a atmosférou. Turisté objevují nejen krásu místních pláží, ale také podmořský svět. Hlavním městem je Manila.

16.08.2017 - Akční letenky na Nový Zéland

Objevte krásu Nového Zélandu! Nádherná ostrovní země je skutečným klenotem. Najdete zde vysoké hory, vulkány, ty nejkrásnější pláže, živelný oceán i ty nejrozmanitější druhy fauny a flóry. Jedním z výchozích bodů do tajuplné přírody je město Auckland.

16.08.2017 - Levné letenky Hongkong

Hongkong je jednou z moderních a ekonomicky silných "asijských tygrů", které stojí za to navštívit. Hongkong nabízí vše - rušný život, zábavu, památky, moderní architekturu i ulice plné obchodů a prodejců...To a ještě mnohem více nabízí Hongkong.

16.08.2017 - Levné letenky Taipei - Taiwan

Taipei je hlavní město Taiwanu, podlouhého ostrova nacházející se velmi blízko od jihovýchodního pobřeží Číny. Turisté mohou objevovat krásy bujné tropické vegetace, bambusových hájů, lesů i malebných pláží. V Taipei je pak k poznávání mnoho památek a zajímavostí.

16.08.2017 - Levné letenky Praha - New York

Americké město New York je světově proslulé svými památkami i symboly. Snad žádný návštěvník New Yorku si nenechá ujít pohled na sochu Svobody i další zajímavé symboly města. Mnohamilionová metropole nabízí bohaté kulturní i společenské vyžití.