Levné letenky Honolulu

Rezervace letenky

 • Levné letenky Havajské ostrovy

  Cena akční letenky od: 19 458 Kč 695 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Honolulu (HNL) a zpět rezervujte online do 20. července 2017 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje cestovní období od října 2017 do března 2018. Lety jsou operovány dopravci KLM, Delta Airlines a Air France.

   

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Lety v ekonomické třídě s dvěma přestupy dle indiviuální volby letu v Evropě a Spojených Státech Amerických.
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla a jednoho odbaveného zavazadla do 23 kg.
 • Uvedená cena letenky je konečná.

Rezervace letenek Honolulu

Nechte se zlákat k cestě na daleké Havajské ostrovy a rezervujte si levné letenky Honolulu. Honolulu je hlavním městem Havajských ostrovů, které jsou zámořským územím patřící ke Spojeným státům americkým. Pokud hledáte na mapě Honolulu, pak jej najdete na ostrově Oahu Islands, přesněji na jeho jihozápadním pobřeží. Akční letenky Honolulu vás zavedou na jedno z nejkouzelnějších míst naší planety. Snad jen málokdo odolá takovému místu, jako je Honolulu. Magická síla přírody, oceánu, překrásných pláží a místních obyvatel, to vše dodává na exotičnosti a atraktivitě tohoto města.

Levné lety Honolulu

Levné lety do Honolulu jsou možností, jak poznat atraktivní místa Honolulu i dalších míst Havajských ostrovů. Honolulu je nejlidnatějším městem Havajských ostrovů. V současné době je Honolulu ekonomickým a kulturním centrem Havaje. Obyvatelé Honolulu i celých ostrovů jsou většinou asijského původu. V Honolulu jich žije okolo půl milionu. Celková rozloha Honolulu činí 272 kilometrů čtverečních. Původní obyvatelé městu dali mnoho jmen, např. „zátoka mušlí“ nebo „křižovatka Pacifiku“. Akční letenky do Honolulu jsou splněným snem všech turistů hledající pravý exotický ráj.

Honolulu - letenky online

Objednejte si online levné letenky Honolulu a nechte se unášet všemi krásami města. Z turistických atraktivit Honolulu stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí největší dominanta města v podobě historické budovy Iolani Palace. Tato budova představovala sídlo havajské královny Liliuokalani. Dětem bude nejvíce vyhovovat návštěva mořského akvária Waikiki Akvarium, kde jsou k vidění nejrůznější mořští živočichové. Nevynechejte ani zoologickou zahradu. Prostřednictvím akční letenky Honolulu přiletíte na mezinárodní letiště do Honolulu, kde je potřeba posunout ručičky vašich hodinek o 11 hodin nazpět.

Akční letenky Honolulu

Díky rezervaci akční letenky do Honolulu navštívíte město, které je rodným městem amerického prezidenta Baracka Obamy. O historii Honolulu toho není mnoho známo. Město bylo založeno v roce 1816 a v roce 1845 pak získalo status metropole Havajských ostrovů. Do dějin se zapsalo událostí z druhé světové války, kdy 7. prosince 1941 zaútočili Japonci na americkou základnu Pearl Harbor. Na památku této významné události můžete vidět v přístavu stojící památník. Pokud si koupíte levné letenky do Honolulu, pak vás čeká poznávání dalších faktů z historie města.

Největší dominantou Honolulu je jednoznačně proslulá pláž Waikiki beach. Čisté modré moře a překrásné pláže lákají turisty nejvíce. Podél pláže jsou vystavěny luxusní hotelové komplexy. Tato pláž nabízí ideální příležitost, jak strávit romantickou dovolenou ve dvou. Zajímavostí této pláže je sopečný kráter Diamond Head, z jehož vrcholu se nabízí krásný výhled na celé město. Mimo příjemného plážového lenošení jsou zde ideální podmínky pro provozování vodních aktivit. Mimo populárního potápění a šnorchlování můžete třeba krmit žraloky. Místní restaurace, kavárny a bary pak nabízejí místní speciality.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Honolulu:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:U.S. DOLLAR
Země: Havaj
Kontinent: Severní Amerika

Historie levných letenek pro Honolulu:

 • 17.07.2017 | Levné letenky Havajské ostrovy - 19 458 Kč/695 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Honolulu (HNL) a zpět rezervujte online do 20. července 2017 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje cestovní období od října 2017 do března 2018. Lety jsou operovány dopravci KLM, Delta Airlines a Air France.  

 • 19.05.2017 | TOP CENA! Letenky Havaj - 13 576 Kč/485 EUR

  Levné letenky Amsterdam (AMS) - Honolulu (HNL) a zpět rezervujte online do 22. května 2017 nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od srpna do prosince 2017. Lety provozuje letecká společnost United Airlines.

 • 02.03.2017 | Levné letenky na Havajské ostrovy - 14 596 Kč/521 EUR

  Levné letenky Frankfurt (FRA) - Honolulu (HNL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Cesty lze plánovat na období od 1. dubna do června 2017. Lety provozuje letecká společnost United Airlines.

 • 22.09.2016 | TIP! Letenky Havajské ostrovy - 12 899 Kč/461 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Honolulu (HNL) a zpět lze rezervovat online do vyprodání kapacity. Volné termíny lze vybírat od konce října 2016 do března 2017. Lety provozují dopravci KLM a Air France.

 • 29.07.2016 | SUPER TIP! Letenky na Havaj - 10 765 Kč/384 EUR

  Levné letenky Milán (MIL) - Honolulu (HNL) a zpět lze rezervovat pouze do vyprodání volných míst nebo aktualizace. K dispozici jsou termíny v období od října 2016 do března 2017. Lety operují letecké společnosti Air Canada a United Airlines.

 • 29.06.2016 | TIP! Letenky na Havajské ostrovy - 17 826 Kč/636 EUR

  Využijte další z cenově dostupných tarifů na exotické Havajské ostrovy. Levné letenky Krakow (KRK) - Honolulu (HNL) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace. Cestovní období od září 2016 do března 2017. Poptávat lze také letenky na ostatní ostrovy tohoto souostroví i open-jaw letenky. Lety operují přepravci American Airlines a British Airways.

 • 19.04.2016 | TIP! Letenky na Havajské ostrovy - 17 790 Kč/635 EUR

  S americkým dopravcem American Airlines můžete podniknout zajímavou cestu na Havaj! Levné letenky Mnichov (MUC) - Honolulu (HNL) a zpět lze rezervovat pouze dnes 19. dubna 2016! Cestovat lze během dubna a května 2016. Přestup v Los Angeles (cesta tam) a Londýně (cesta zpět).

 • 21.01.2016 | Tip! Letenky do Honolulu - 12 356 Kč/441 EUR

  Zvýhodněné zpáteční letenky do Honolulu s odletem z Madridu jsou v prodeji do 22. ledna 2016 nebo do vyprodání. Nabídka od společnosti Delta Airlines limituje cesty od 21. ledna do 16. března 2016. Poptávat lze také letenky na ostrovy Kauai, Maui a Kona.

 • 22.12.2015 | Tip! Letenky do Honolulu od 17.758 Kč / 634 Euro - 17 758 Kč

  Havajské ostrovy jsou další exotických destinací, jejichž břehny omývají vlahé a živelné vody Tichého oceánu. S naší nabídkou přiletíte do hlavního města Honolulu nacházející se na ostrově Oahu. Kromě městských zajímavostí nejvíce lákají písečné pláže, bohatá flóra i zážitky pod hladinou oceánu či populární surfování apod.

 • 30.09.2015 | Akce! Letenky na Havaj od 15.264 Kč / 545 Euro - 15 264 Kč

  Navštívit alesdpoň jednou v životě Havajské ostrovy patří mezi splněné sny každého cestovatele. Tyto exotické ostrovy leží v teplých a živelných vodách Tichého oceánu a jsou vyhlášeným rájem surfařů. Nezbytný adrenalin dodávají tomuto sportu mimo jiné žraloci, kteří jsou v těchto vodách doma. Návštěva Havaje začíná a končí v Honolulu, havajské metropoli, která je rodištěm amerického prezidenta B. Obamy. Havaj  - to jsou zkrátka zážitky...

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy