SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

27.01.2022 - Dobrá cena! Letenky do Kanady

Využijte opravdu výhodnou cenu letenek do Kanady a naplánujte si poznávací cestu do Montrealu, jednoho z nejnavštěvovanějších kanadských měst.

24.01.2022 - Zajímavý TIP! Letenky do Panamy

Milovníci dobrodružství a exotické džungle si mohou naplánovat dovolenou do Panamy. Úžasná tropická příroda je největším lákadlem této bezesporu zajímavé daleké země.

20.01.2022 - TIP! Letenky na PHUKET

Dovolenou si si můžete naplánovat na ostrově Phuket. Jeden z thajských ostrovních rájů nabízí úžasné pláže, azurové moře i skvělou kuchyni.

18.01.2022 - Levné letenky z Prahy na ISLAND

Během letních měsíců můžete navštívit Island! Úžasná ostrovní země je ojedinělá svými úchvatnými přírodními sceneriemi. Hlavním městem je Reykjavík.

17.01.2022 - Letenky na MAURICIUS v akci

Mauricius, ostrov vanilky a koření je perlou Indického oceánu a známým turistickým rájem. Dominantou ostrova jsou kouzelné pláže, romantické zátoky i azurové moře.

11.01.2022 - Letenky na exotické SEYCHELY

Seychely - to je dovolená snů! Užijte si úžasné pláže, pohádkové zátoky i působivý západ slunce na těchto malebných ostrovech v Indickém oceánu...

10.01.2022 - Levné letenky do CHICAGA

Multikulturní Chicago lze zařadit k těm nejatraktivnějším turistickým cílům Spojených států amerických. Majestátní město překvapí svou příjemnou atmosférou i mnohými zajímavostmi.

06.01.2022 - TOP cena! Letenky na KYPR

Za bezkonkurenční cenu teď můžete rezervovat letenky na Kypr. Ostrov je známý jako turistický ráj, který má rozhodně co nabídnout. Navštivte letovisko Paphos!

04.01.2022 - TIP! Levné letenky do ITÁLIE

Na prodloužený víkend můžete letět do italského města Bari! Zvýhodněné letenky z Prahy nabízí nízkonákladový dopravce Ryanair. Užijte si víkend ve slunné Itálii!

03.01.2022 - Super cena! Letenky do ALICANTE

Pro flexibilní cestovatele tu jsou letenky do španělského Alicante za více než výhodnou cenu. Španělské Alicante patří právem k nejvíce vyhledávaným místům ve slunném Španělsku. Užijte si jej i vy!

03.01.2022 - Letenky na FLORIDU v AKCI

Jsou tu další letenky za akční ceny! Tentokrát si můžete naplánovat dovolenou na prosluněnou Floridu, do tamního letoviska Fort Lauderdale. Užijte si rozlehlé pláže a nekonečné moře...

13.12.2021 - TIP! Letenky do BRAZÍLIE

Nenechte si ujít letenky do Brazílie za výhodnou cenu! Obrovské město Sao Paulo má úžasnou atmosféru i nemálo zajímavostí.

09.12.2021 - Letenky do exotického THAJSKA

Jsou tu další akční letenky, tentokrát do exotického Thajska! V první polovině roku lze využít letenky k cestě do Bangkoku a strávit tak dovolenou na nejkrásnějších plážích světa.

06.12.2021 - Zimní letenky na MALTU

S nízkonákladovým dopravcem Ryanair lze podniknout čtyřdenní výlet na kouzelnou Maltu. Nejlevněji vycházejí prosincové a lednové termíny. Užijte si krásy ostrova i v zimě!

29.11.2021 - SUPER akce! Letenky do MIAMI

Využijte skvělou akci na letenky do Miami. Od ledna až do června můžete plánovat dovolenou na kouzelné Floridě. Užijte si zdejší rozlehlé písčité pláže a příjemné klima.

22.11.2021 - TIP! Letenky Praha - Vancouver

Jsou tady letenky do Kanady za super ceny! Naplánujte si jarní cestu do kanadského Vancouveru, který je bránou do úžasné kanadské přírody.

15.11.2021 - Akční letenky do Jižní AMERIKY

Během zimních měsíců si můžete naplánovat dobrodružnou cestu na jihoamerický kontinent, konkrétně do Argentiny. Tato úchvatná země nabízí celou řadu lákadel - krásnou přírodu, tradice, exotickou atmosféru, odlišné klima i skvělou kuchyni.

11.11.2021 - Přímé lety z Prahy na TENERIFE

Využijte skvělou příležitost k cestě na Tenerife! Lednové letenky s tuzemským dopravcem Smartwings jsou k dispozici za skvělé ceny.

08.11.2021 - Letenky z Ostravy do New Yorku

Na jarní období můžete plánovat zajímavou cestu do amerického New Yorku. Nezjnámější město na světě si podmaní každého, kdo rád cestuje a poznává nová místa.

03.11.2021 - Letenky z Prahy na MALEDIVY

V nadcházejícím období je možné plánovat dovolenou na malebných Maledivách. Známé tropické souostroví láká na azurové vody oceánu i bělostné pláže...

01.11.2021 - TIP! Letenky do BRAZÍLIE

Toužíte po opravdových cestovatelských zážitcích? Podnikněte cestu do daleké Brazílie, úchvatné země, která nabízí nezapomenutelné zážitky.

27.10.2021 - Přímé lety do Španělska

Krásu španělského letoviska Malaga si užijete i v zimních měsících. Ne nadarmo si toto krásné město vysloužilo přezdívku "perla Andalusie".

25.10.2021 - AKCE! Letenky na SRÍ LANKU

Objevte úžasnou Srí Lanku! Nádherná ostrovní země je lákadlem mnoha tisíců turistů, kteří zde míří právě za zážitky v exotické džungli. Hlavním městem je Colombo.

20.10.2021 - SUPER akce! Letenky do LONDÝNA

Zpříjemněte si podzimní období výletem do Londýna! Britská metropole je nádherná v každém ročním období. Užijte si jeho atmosféru i památky.

18.10.2021 - Fajn akce! Letenky na FLORIDU

Užít si plnými doušky kouzelné pláže v Miami můžete právě teď! Využijte akční letenky z Barcelony do známého letoviska na Floridě.

14.10.2021 - Letenky na safari do KENI

Právě teď můžete plánovat cestu za úžasnými zážitky do africké Keni! Největším lákalem této krásné země je bezesporu příroda, především safari. Hlavním městem Keni je Nairobi.

12.10.2021 - Akční letenky Praha - Chicago

Nudíte se a toužíte po cestování a poznávání? Naplánujte si poznávací cestu do amerického Chicaga! Multikulturní město láká na příjemnou atmosféru i celou řadu zajímavostí.

11.10.2021 - TOP cena! Letenky Praha - Boloňa

Jedním ze zajímavých tipů pro podzimní výlet je italská Boloňa. Slunné město láká na mnoho památek, úžasnou atmosféru i vyhlášenou italskou kuchyni.

11.10.2021 - AKCE! Letenky Praha - Zadar

Využijte skvělou akci na letenky do Chorvatska a leťte do Zadaru! I na podzim si užijete zdejší příjemné počasí a krásné moře....

06.10.2021 - Podzimní letenky do SKOTSKA

Sychavý podzim si můžete zpříjemnit cestou do skotského Edinburghu, kde si užijete nejen úžasnou atmosféru, ale také množství zajímavých památek.

04.10.2021 - TIP! Letenky na ZANZIBAR

Zanzibar je úchvatné souostroví a perla Indického oceánu. Pro turisty toužící po dovolené v exotice jsou tyto ostrovy ideálním cílem...

29.09.2021 - MEGA HIT! Letenky na KORFU

Nenechte si ujít letenky na Korfu za super cenu! Korfu patří k nejkrásnějším řeckým ostrovům. Kromě pláží a křišťálového moře si dopřejte skvělou řeckou kuchyni i prohlídku antických skvostů.

23.09.2021 - Dobrá cena! Letenky do MIAMI

Po dlouhé době jsou tu akční letenky na Floridu! Navštivte atraktivní letovisko Miami, jehož pláže jsou pověstné po celém světě.

22.09.2021 - Letenky na MADEIRU v akci

Jsou tu další letenky na Madeiru v akci! Úžasný "ostrov věčného jara" je ideální pro originální dovolenou. Neokoukaná destinace leží v Atlantiku a jejím hlavním městem je Funchal.

20.09.2021 - Zpáteční letenky na AZORY

Sychravé podzimní měsíce můžete strávit na Azorech! Letovisko Ponta Delgada na ostrově Sao Miguel je pověstné a vyhledávané turisty nejen z Evropy.

15.09.2021 - Výprodej! Letenky na Kanáry

Využijte skvělou možnost, jak ušetřit za letenky! Právě teď můžete rezervovat letenky na Kanárské ostrovy, konkrétně na Tenerife za skvělé ceny. Užijte si dovolenou na jednom z nejkrásnějších ostrovů tohoto souostroví.

13.09.2021 - TIP! Letenky na KUBU

Zpříjemněte si zimní měsíce a odleťte na dovolenou na Kubu! Známý ostrov nabízí nespočet zajímavostí, ale především kus krásné přírody.

08.09.2021 - TIP! Letenky na exotický PHUKET

Katarský dopravce nabízí letenky na exotický Phuket za příznivé ceny. Jeden z thajských ostrovů má pověst tropického ráje se vším všudy - nádherné pláže, tropická květena, modré nebe i azurové moře...

06.09.2021 - AKCE! Letenky z Prahy do MALAGY

Užijte si podzim ve Španělsku! Atraktivní letovisko Malaga je skvělým místem, kde si můžete prodloužit léto...

30.08.2021 - TIP! Letenky do Afriky od 11.400 Kč

Originální cestovatelské zážitky nabízí Afrika! Tentokrát se můžete vydat k horskému masivu Kilimandžáro...

26.08.2021 - Letenky z Prahy do Jordánska

Letenky do Jordánska za pár korun! Poznejte jordánské starobylé památky i kus nádherné přírody. Hlavním městem je Ammán.

24.08.2021 - Letenky z Prahy do ATHÉN

Navštivte "město Bohů"! Athény jsou úžasným místem plným nádherných historických skvostů. Město je ideálním cílem pro milovníky antiky a historie vůbec.

23.08.2021 - Super akce! Letenky do Billundu

Využijte letenky z Prahy do dánského Billundu za skvělé ceny! Město proslavil zábavní park Legoland, kde si užijí jak děti, tak i jejich rodiče...

20.08.2021 - Letenky do Chorvatska v akci

Užijte si podzimní sychravé dny v Chorvatsku! Nízkonákladový dopravce Ryanair zvýhodnil ceny letenek do Zadaru. Rezervujte online letenky do Zadaru za výhodné ceny.

18.08.2021 - MEGA HIT! Letenky do Bulharska

Užijte si babí léto v Bulharsku! Na září a říjen jsou tu letenky do Burgasu za bezkonkurenční ceny. Bulharsko láká na své pláže a moře, jsou ideální pro rodiny s dětmi.

18.08.2021 - Prodloužený víkend v Londýně

Prodloužený víkend v Londýně si můžete naplánovat na podzim. Britská metropole se pyšní celou řadou úžasných památek, které stojí za to vidět...

16.08.2021 - Přímé lety na MALLORCU z Prahy

Ještě o letošních prázdninách stihnete dovolenou na Mallorce! Letenky za skvělé ceny nabízí společnost Smartwings. Prosluněná Mallorca je ideálním místem pro letní dovolenou.

12.08.2021 - Letenky na tropický PHUKET

Sychravý podzim můžete strávit na kouzelných plážích ostrova Phuket! Jedna z nejatraktivnějších destinací Jihovýchodní Asie láká na úžasnou tropickou přírodu i klima.

11.08.2021 - TIP! Letenky Praha - Malaga

Teplé zářijové dny můžete strávit ve španělské Malaze. Atraktivní letovisko navštíví tisíce turistů ročně pro úžasnou přírodu i atmosféru.

10.08.2021 - Letenky do Jakarty za super cenu

Úžasné zážitky vás čekají v Indonésii! Tropickou oblast, která je turistickým rájem vyhledávají především milovníci exotiky. Hlavním městem je Jakarta.

09.08.2021 - Podzimní letenky na KORFU

Vychutnejte si pozdní léto na Korfu! Jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů si oblíbíte pro čisté moře, rozlehlé pláže i starobylé památky.

20.07.2021 - TIP! Letenky na MADEIRU

Toužíte poznat krásy Madeiry? Právě teď můžete plánovat poznávací cestu po tomto úchvatném ostrově na příští jaro. Hlavním městem a výchozím bodem za krásami ostrova je Funchal.

16.07.2021 - Letenky do francouzského NANTES

Poznávací cestu za malebnou krásou hradů a zámků na řece Loiře si můžete naplánovat od letošního září. Letenky za výhodné ceny nabízí letecká společnost Volotea.

14.07.2021 - Akční letenky Praha - Dubaj

Od podzimu lze plánovat dovolenou v Dubaji. Luxusní známé letovisko nabízí turistům nepřeberné množství okázalostí i zajímavostí. Dovolenou v Dubaji si užijete...

12.07.2021 - TIP! Letenky do KATARU

Od podzimu až do jara si můžete užívat dovolenou v Kataru. Jedna z blízkovýchodních zemí, které nabízí úžasné zážitky. Hlavním městem je Doha.

08.07.2021 - AKCE! Letenky na Kanárské ostrovy

Zpříjemněte si podzimní a zimní měsíce na Kanárských ostrovech! Letenky do Las Palmas na Gran Canaria jsou právě nyní za skvělé ceny. Užijte si úžasné pláže i všechny krásy tohoto souostroví.

07.07.2021 - Prázdninové letenky na SICÍLII

Využijte skvělé ceny letenek na Sicílii! Oblíbený italský ostrov je úžasným místem pro letní rodinnou dovolenou. Středisko Trapani nabízí od všeho něco...

02.07.2021 - Speciální nabídka! Letenky do Dubaje se vstupem zdarma na Burj Khalífa

Přicházíme se speciální nabídkou na letenky do Dubaje. Jako bonus získáte bezplatný vstup na vyhlídku Burj Khalífa...

01.07.2021 - Akční letenky do THAJSKA

Po delší době jsou tu letenky do thajského Bangkoku za příznivé ceny! Na podzimní období můžete plánovat dovolenou v exotickém Thajsku.

28.06.2021 - Super tip! Letenky na SEYCHELY

Dovolená na Seychelách je splněným snem o tropickém ráji na zemi. Úchvatné ostrovy jsou pověstné svými nádhernými plážemi a přírodou vůbec. Hlavním ostrovem je Mahe Island.

23.06.2021 - Prázdninové letenky na KYPR

Využijte skvělou akci a rezervujte online levné letenky na Kypr. Jeden z nejkrásnějších ostrovů ve Středozemním moři láká svou přírodou, plážemi, památkami i příznivým počasím.

21.06.2021 - Letenky za teplem na ZANZIBAR

Na srpen či září můžete plánovat dovolenou na Zanzibaru. Nádherné ostrovy leží v Indickém oceánu a patří k Tanzanii. Zdejší pláže jsou opravdovým lákadlem mnoha turista z celého světa.

17.06.2021 - Letenky do KOSTARIKY

Kostarika je novým cestovatelským hitem! Nabízí kus krásné přírody a především nádherné pláže. Tuto nádhernou exotickou zemi můžete poznat i vy! Hlavním městem je San José.

14.06.2021 - Náš TIP! Letenky na TRINIDAD

Trinidad a Tobago je jeden z ostrovních rájů ležících v Karibiku v blízkosti pobřeží Venezuely. Turisté si užívají především úchvatné přírodní scenerie, kouzelné pláže a azurové moře.

10.06.2021 - Letenky do exotické PANAMY

Milovníci exotiky a tropického podnebí mohou plánovat dovolenou či poznávací cestu do Panamy. Nádherná tropická země ležící ve středoamerické oblasti nabízí nezapomenutelné zážitky.

08.06.2021 - TIP! Letenky do NEW YORKU

Naplánujte si podzimní výlet do amerického New Yorku! Známá americká metropole je dlouhodobě oblíbeným turistickým hitem. Užijte si New York se vším všudy!

27.03.2019 - Přijmeme prodejkyni/prodejce letenek a cestovních služeb

07.06.2021 - AKCE! Letenky na MALTU

Naplánujte si podzimní dovolenou na Maltě! Notoricky známý ostrov ležící ve Středozemním moři je turisticky nesmírně populární a oblíbený. Užijte si jeho krásy i vy!

04.06.2021 - Letenky do Afriky z Vídně

Atraktivní tarif z Vídně do africké Keni právě teď u nás! Keňa je velice vyhledávaný a poulární cíl mnoha turistů, kteří touží po zážitcích v africké divočině. Užijte si krásy Afriky!

27.05.2021 - Mega cena! Letenky do RIGY

Je tady super akce na letenky do Rigy! Lotyšská metropole je nejen dějištěm hokejového mistrovství světa, ale návštěvníkům nabízí také mnoho zajímavostí.

26.05.2021 - Přímé lety Praha - HURGHADA

Využijte přímé lety do egyptské Hurghady! Populární prázdninové letovisko láká nejen na vlahé moře a písečné pláže, ale také na potápění a výlety za památkami.

24.05.2021 - Letenky na PHUKET v akci

Je tady další skvělá možnost, jak vycestovat do exotiky! Dovolená na ostrově Phuket je ideálním cílem pro všechny, kteří milují pláže, slunce a palmy.

18.05.2021 - Letenky do PERU v akci

Fantastické zážitky vás čekají v Peru! Nádherná jihoamerická země je skutečným rájem na zemi. Cesta za dobrodružstvím začíná v hlavním městem Peru - Limě.

13.05.2021 - TOP cena! Letenky Praha - Edingburgh

Za top cenu můžete rezervovat letenky do skotského Edinburghu. Známé město s typickou severskou atmosférou nabízí návštěvníkům opravdu nezapomenutelné zážitky...

11.05.2021 - TIP! Letenky na ISLAND

Využijte letenky na úchvatný Island! Cesta po tomto úžasném ostrově je jedinečným zážitkem. Hlavním městem a výchozím bodem za krásami této ostrovní země je Reykjavík.

07.05.2021 - TIP! Letenky Praha - DUBLIN

Právě teď můžete rezervovat letenky do irského Dublinu za výhodné ceny. Město s úžasnou atmosférou se může pochlubit množstvím zajímavostí i nevšedních památek.

05.05.2021 - AKCE! Letenky do ŠANGHAJE

Je tu další akční tarif, tentokrát do daleké Šanghaje! Úžasné město, které nikdy nespí uchvátí naprosto každého - odlišná kultura, životní styl, klima, skvělá asijská kuchyně, památky.. .to vše si užijete právě v Šanghaji.

04.05.2021 - Cenový HIT! Letenky do JOHANNESBURGU

Je tady skvělá akce na letenky do jihoafrického Johannesburgu! Na super cenu můžete podniknout cestu na jih Afriky, kde se nachází Johannesburg, atraktivní turistický cíl Jihoafrické republiky.

30.04.2021 - Podzimní letenky do DUBAJE

Právě teď můžete rezervovat letenky do Dubaje za akční cenu. Naplánujte si podzimní dovolenou u moře s luxusním a velmi oblíbeném letovisku.

29.04.2021 - Červnové letenky na SICÍLII

Sicílie je největší ostrov ve Středozemním moři. Těší se dlouhodobě turistickému zájmu pro své pláže, křišťálové moře i historické památky. Jedním ze známých letovisek je Trapani.

28.04.2021 - Prázdninový víkend v BUDAPEŠTI

Na letošní letní prázdniny si můžete naplánovat víkend v Budapešti. Letenky za super cenu rezervujte online. Budapešť je jednou ze známých evropských metropolí, která nabízí turistům nejen památky, ale i mnoho jiného.

27.04.2021 - Letenky na KUBU v létě

Plánujete letní dovolenou v exotice? Pak využijte akční letenky na Kubu! Známý karibský ostrov patří k nejoblíbenějším dovolenkovým destinacím. Hlavním městem je Havana.

26.04.2021 - Nejlevnější letenky do ATHÉN

Pro flexibilní cestovatele jsou tu letenky od nízkonákladového dopravce Ryanair,a to z Vídně do řeckých Athén. Užijte si "město Bohů" a poznejte vzácné antické skvosty.

23.04.2021 - Letenky do MALAGY na léto

Nízkonákladový dopravce Ryanair zlevnil letenky do španělské Malagy. Krásné přímořské město je známým turistickým letoviskem ležícím v Andalusii. Kromě pláží si užijete i zábavu, nákupy a ochutnáte zdejší kuchyni.

22.04.2021 - Letenky Praha - Lyon za akční cenu

Již nyní můžete spřádat plány na letošní prázdniny. Využijte levné letenky do francouzského Lyonu. Město francouzské elegance, zajímavých památek i vybraných specialit francouzské kuchyně si získá každého návštěvníka.

21.04.2021 - Letenky za zážitky do LOS ANGELES

Využijte skvělou cenu letenek do Los Angeles! Hvězdné L. A. město ležící na západním pobřeží Spojených států amerických patří k nejnavštěvovanějším.

20.04.2021 - Super cena! Letenky Praha - BARI

Bari je jedním z atraktivním letovisek jižního pobřeží Itálie. Půvabné městečko má kouzelné pláže i několik zajímavých památek. Užijte si dovolenou v italském Bari!

19.04.2021 - Náš TIP! Letenky do CHILE

Nadšení cestovatelé si jistě nenechají ujít levné letenky do Chile. Jihoamerická země je tropická země plná úžasných přírodní krás. Hlavním městem je Santiago de Chile.

16.04.2021 - Jarní letenky Praha - Marseille

Využijte příznivých cen letenek a vydejte se na výlet do francouzského města Marseille. Významný přístav s kouzelnou atmosférou je atraktivním cílem jižního pobřezí Francie.

16.04.2021 - AKCE! Letenky do PERU

Za ojedinělými zážitky leťte do Jižní Ameriky! Jednou z atraktivních zemí jihoamerického kontinentu je Peru. Nabízí od všeho něco, ale především nádhernou přírodu a památky.

15.04.2021 - Letenky Praha - TOULOUSE

Již nyní můžete plánovat výlet do francouzského Toulouse! Město, které má úžasnou atmosféru nabízí skvělé zážitky.

14.04.2021 - Super AKCE! Letenky do INDIE

Jsou tu další atraktivní letenky do exotiky! Indie je nádherná rozmanitá země kontrastů, kde uvidíte opravdu všechno. Hlavním městem je obrovská metropole Dillí.

13.04.2021 - Letenky do KOLUMBIE z Vídně

Vydejte se za krásami Jižní Ameriky! Jednou z nádherných zemí jihoamerického kontinentu je Kolumbie. Úžasná příroda, tradice, kultura i skvělá kuchyně jsou největšími lákadly této zajímavé země.

12.04.2021 - TIP! Letenky do exotického PORTORIKA

Milujete exotiku? Naplánujte si dovolenou v Portoriku! Užijte si úchvatnou přírodu, tropické klima, vlahé moře, vycházky po pobřeží a mnoho dalšího. Hlavním městem je San Juan.

12.04.2021 - AKCE! Letenky Praha - PISA

Nízkonákladový dopravce Ryanair nabízí skvělé ceny letenek do italské Pisy. V průběhu května můžete podniknout zajímavý výlet do Pisy, města, kterému dominuje slavná Šikmá věž.

09.04.2021 - Akční letenky do NEW YORKU

Již nyní můžete plánovat podzimní cestu do New Yorku. Mnohamilionové město patří k nejatraktivějším turistickým cílům celých Spojených států amerických.

09.04.2021 - TIP! Letenky do MEXIKA

Toužíte po opravdové exotice? Leťte do Mexika! Úžasná země, kde vládne tropické podnebí a všudypřítomná atmosféra exotiky. Hlavním městem je Mexico City.

08.04.2021 - Letenky z Prahy na MALTU

Využijte poslední možnost a rezervujte letenky na Maltu! Náderný středomořský ostrov je notoricky známým a velmi oblíbeným cílem turistů. Na Maltě vás čekají úžasné zážitky...

07.04.2021 - Tip na léto! Letenky ANTALYA

Na letní dovolenou můžete vyrazit do tureckého letoviska Antalya. Toto oblíbené letovisko je klenotem Turecké riviéry. Láká na rozlehlé pláže, teplé moře i mnoho zajímavostí.

06.04.2021 - Skvělá cena! Letenky do MADRIDU

Během května můžete podniknout výlet do španělského Madridu! Španělskou metropoli si užijí především milovníci umění a historie. Přivítejte jaro v Madridu!