SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

16.04.2021 - Jarní letenky Praha - Marseille

Využijte příznivých cen letenek a vydejte se na výlet do francouzského města Marseille. Významný přístav s kouzelnou atmosférou je atraktivním cílem jižního pobřezí Francie.

16.04.2021 - AKCE! Letenky do PERU

Za ojedinělými zážitky leťte do Jižní Ameriky! Jednou z atraktivních zemí jihoamerického kontinentu je Peru. Nabízí od všeho něco, ale především nádhernou přírodu a památky.

15.04.2021 - Letenky Praha - TOULOUSE

Již nyní můžete plánovat výlet do francouzského Toulouse! Město, které má úžasnou atmosféru nabízí skvělé zážitky.

14.04.2021 - Super AKCE! Letenky do INDIE

Jsou tu další atraktivní letenky do exotiky! Indie je nádherná rozmanitá země kontrastů, kde uvidíte opravdu všechno. Hlavním městem je obrovská metropole Dillí.

13.04.2021 - Letenky do KOLUMBIE z Vídně

Vydejte se za krásami Jižní Ameriky! Jednou z nádherných zemí jihoamerického kontinentu je Kolumbie. Úžasná příroda, tradice, kultura i skvělá kuchyně jsou největšími lákadly této zajímavé země.

12.04.2021 - TIP! Letenky do exotického PORTORIKA

Milujete exotiku? Naplánujte si dovolenou v Portoriku! Užijte si úchvatnou přírodu, tropické klima, vlahé moře, vycházky po pobřeží a mnoho dalšího. Hlavním městem je San Juan.

12.04.2021 - AKCE! Letenky Praha - PISA

Nízkonákladový dopravce Ryanair nabízí skvělé ceny letenek do italské Pisy. V průběhu května můžete podniknout zajímavý výlet do Pisy, města, kterému dominuje slavná Šikmá věž.

09.04.2021 - Akční letenky do NEW YORKU

Již nyní můžete plánovat podzimní cestu do New Yorku. Mnohamilionové město patří k nejatraktivějším turistickým cílům celých Spojených států amerických.

09.04.2021 - TIP! Letenky do MEXIKA

Toužíte po opravdové exotice? Leťte do Mexika! Úžasná země, kde vládne tropické podnebí a všudypřítomná atmosféra exotiky. Hlavním městem je Mexico City.

08.04.2021 - Letenky z Prahy na MALTU

Využijte poslední možnost a rezervujte letenky na Maltu! Náderný středomořský ostrov je notoricky známým a velmi oblíbeným cílem turistů. Na Maltě vás čekají úžasné zážitky...

07.04.2021 - Tip na léto! Letenky ANTALYA

Na letní dovolenou můžete vyrazit do tureckého letoviska Antalya. Toto oblíbené letovisko je klenotem Turecké riviéry. Láká na rozlehlé pláže, teplé moře i mnoho zajímavostí.

06.04.2021 - Skvělá cena! Letenky do MADRIDU

Během května můžete podniknout výlet do španělského Madridu! Španělskou metropoli si užijí především milovníci umění a historie. Přivítejte jaro v Madridu!

06.04.2021 - Letenky do BENÁTEK na prázdniny

Přicházíme se skvělým tipem na letní dovolenou! Leťte do Benátek! Italské Benátky patří k úžasným místům, které jsou turisticky velice oblíbené. Dopřejte si pravou italskou kávu a procházku podél kanálů.

01.04.2021 - Jarní letenky do CHORVATSKA

Využijte letenky do Chorvatska za skvělé ceny! Právě teď jsou k mání letenky do Zadaru. Užijte si pověstné oblázkové pláže Jadranu...

31.03.2021 - TIP! Letenky na TENERIFE

Nenechte si ujít letenky na Tenerife! Největší ze souostroví Kanárských ostrovů je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Tenerife je oblíbeným ostrovem pro stabilní počasí, krásnou přírodu i mnoho památek.

29.03.2021 - Letenky za exotikou na PHUKET

Dopřejte si dovolenou v exotice! Dokonalé zážitky si užijete na ostrově Phuket, který je jedním z klenotů Thajska.

29.03.2021 - TIP! Letenky na BALI z Prahy

Indonéský ostrov Bali má pověst úžasného tropického ráje. Je ideálním cílem pro milovníky potápění a exotické přírody. Hlavním městem je Denpasar.

25.03.2021 - Letenky Praha - San Francisco

Naplánujte si podzimní cestu do amerického san Francisca! Město je známé příjemnou atmosférou a několika symboly. Jedním z nich je Golden Gate i jiné.

23.03.2021 - LEVNÉ letenky na AZORY

Toužíte po dovolené, kde se jen nebudete válet na pláži? Leťte na Azorské ostrovy! Letovisko Ponta Delgada je ideálním cílem pro aktivní sportovce i pro ty, kteří mají rádi aktivní odpočinek.

22.03.2021 - TIP! Letenky Praha - IZRAEL

Po delší době přicházíme s nabídkou letenek do Izraele. Izrael je lákavou destinací především pro ty, kteří rádi poznávají historii a starobylé památky. Hlavním městem je Tel Aviv.

19.03.2021 - AKCE na letenky do Jordánska

Nízkonákladový dopravce Ryanair opět zlevnil letenky do Jordánska. Již na květen můžete naplánovat cestu do Ammánu, kde si užijete krásné teplé počasí, úžasné pláže a poznáte mnoho památek.

18.03.2021 - LEVNÉ letenky do DUBAJE

Leťte za teplem do Dubaje! Oblíbené a vyhledávané arabské letovisko nabízí rozlehlé písečné pláže zalité sluncem a vlahé moře. Užijte si luxus a moře zážitků!

17.03.2021 - MEGA HIT! Letenky do ŠANGHAJE

Využijte skvělou akci na letenky do Šanghaje! Jedno z nejznámějších čínských měst patří k nejnavštěvovanějším v Asii. Láká na nespočet zajímavostí, ale především na úžasnou odlišnou atmosféru.

16.03.2021 - Levné letenky z Prahy do Marseille

Výlet na jih Francie si můžete naplánovat na jarní období. Město Marseille je jedním častých cílů turistů nejen z Evropy. Láká na nevšední atmosféru i celou řadu atraktivit.

15.03.2021 - TIP! Letenky do CHORVATSKA

Leťte na dovolenou do Chorvatska! Pláže Jadranu jsou ty nejoblíbenější v Evropě. Každoročně zde zavítají turisté ze všech koutů Evropy. Užijte si Jadran!

12.03.2021 - Léto na MALTĚ

Prožijte letní dovolenou na Maltě! Nádherný ostrov ve Středozemním moři se těší dlouhodobé oblibě turistů. Kromě nádherných pláží a moře zde najdete několik historických zajímavostí.

11.03.2021 - Letní výlet do BENÁTEK

Milujete italské Benátky? Během letních prázdnin si můžete naplánovat výlet do tohoto úžasného italského letoviska, které je turisticky velice oblíbené.

10.03.2021 - Letenky z Prahy do MIAMI

Za nejkrásnějšími plážemi leťte na Floridu! Její nejznámější letovisko Miami je stále oblíbené a velmi vyhledávané.

08.03.2021 - Letenky z Prahy na SRÍ LANKU

Po dlouhé době jsou tu opět letenky na exotickou Srí Lanku. Nádherná ostrovní země má pověst tropického ráje. Nejen rozmanitá příroda, ale také místní lidé a zdejší atmosféra jsou největšími lákadly této úchvatné země.

04.03.2021 - Letenky za zážitky do Jordánska

Opět zlevnily letenky do Jordánska! Právě nyní můžete rezervovat online letenky do jordánského Ammánu za skvělou cenu. Jordánsko je země historie, zajímavých straobylých památek, ale nabízí i kus krásné přírody.

03.03.2021 - Letenky do Milána za pár korun

Naplánujte si prázdninový výlet do italského Milána! Město je nejen místem historických památek, ale také obchodních domů luxusních značek. Na své si tedy přijdou také milovníci nákupů a zábavy.

02.03.2021 - TIP! Letenky na AZORY

Azorské ostrovy jsou ideální destinací pro ty, kteří milují aktivní dopočinek. Azory nabízí nejen krásné pláže a moře, ale také lesy a hory.

01.03.2021 - Letenky na víkend do Říma

Milujete historii? Naplánujte si prodloužený víkend v Římě! V italské metropoli narazíte na nějaký historický klenot doslova na každém kroku. Celkový dojem umocní úžasná atmosféra města i výborná kuchyně.

26.02.2021 - TIP! Letenky z Prahy do GRUZIE

Po dlouhé době jsou tu letenky do Gruzie! Úchvatná země, kterou vyhledávají především milovníci horských treků je pověstná svou nádhernou přírodou.

25.02.2021 - Prázdninové letenky na SICÍLII

Nenechte si ujít skvělý tip na letní prázdniny! Sicílie a letovisko Trapani si užijete se vším všudy. Zábava, vodní sporty a atrakce, opalování a skvělé drinky - to je Sicílie.

24.02.2021 - MEGA HIT! Letenky na HAVAJ

Využijte skvělou příležitost a naplánujte si cestu na Havajské ostrovy. Exotické ostrovy ležící v Tichém oceánu slibují úžasné zážitky. Hlavním městem je Honolulu.

24.02.2021 - Letenky do ČERNÉ HORY na léto

Naplánujte si léto v Černé Hoře! Město Podgorica je známé a vyhledávané především pro příjemnou atmosféru, turistické zajímavosti, historii i milé lidi.

23.02.2021 - Low cost letenky do ALICANTE

Za výhodnou cenu nyní můžete rezervovat letenky z Pardubic do španělského letoviska Alicante, které je rájem pro aktivní sportovce. Malebné přímořské město nabízí úžasné zážitky.

23.02.2021 - Low cost letenky Praha - Boloňa

Italská Boloňa je další z atraktivních míst slunné Itálie. Město je atraktivní z hlediska historie, ale na své si zde přijdou i gurmáni či rodiny s dětmi.

22.02.2021 - Letenky z Prahy do Istanbulu

Přímé lety z Prahy do tureckého Istanbulu nabízejí aerolinie Turkish Airlines. Skvělá možnost pro milovníky Orientu! Město dvou kontinentů má atmosféru pohádek Tisíce a jedné noci. A nejen to - památky, trhy, skvělou kuchyni...

19.02.2021 - Letenky na ISLAND

Letenky na Island potěší turisty, kteří milují přírodu. Právě na tomto ostrově si přijdou na své. "Země ohně a ledu" slibuje originální a nezapomenutelné zážitky.

18.02.2021 - Letenky do Benátek na léto

Od jara až do podzimu můžete plánovat výlet do italských Benátek. Benátky patří k nejvyhledávanějším cílům v Itálii. Úchvatná atmosféra, populární kanály i pravá italská káva - to jsou lákadla Benátek.

17.02.2021 - Prázdninové letenky do Říma

Právě teď můžete plánovat prodloužený prázdninový víkend v Římě! Užijte si zdejší úchvatné památky, pravou italskou kávu i skvělou atmosféru.

17.02.2021 - Náš TIP! Letenky z Ostravy do New Yorku

Letenky z Ostravy do New Yorku právě teď za výhodnou cenu! Naplánujte si výlet do nejznámější metropole na světě. Kromě známých památek a symbolů města si užijete zdejší nezaměnitelnou atmosféru...

16.02.2021 - Cenový hit! Letenky do BARCELONY

V průběhu března můžete podniknout výlet do španělské Barcelony. Barcelona je jeden z nejvyhledávanějších destinací ve Španělsku. Užijte si zdejší památky i úžasnou atmosféru.

15.02.2021 - Letenky za exotikou do MEXIKA

Dovolená v tropech? Zvolte mexické letovisko Cancún! Atraktivní a velice oblíbené místo na poloostrově Yucatán je ráj na zemi - pohádkové pláže poseté palmami, azurové moře i výtečná kuchyně jsou největším lákadlem.

15.02.2021 - Prázdninové letenky na RHODOS

Letní dovolenou si naplánujte na ostrově Rhodos! Jeden z oblíbených řeckých ostrovů si užijete nejvíce v létě. Nejen koupání v moři a relax pod slunečníky, ale i poznávání památek a historických zajímavostí - to je Rhodos...

15.02.2021 - Letenky z Prahy do EGYPTA

Nenechte si ujít levné letenky do Egypta! Známé letovisko Hurghada je prověřené a velmi navštěvované. Kromě koupání a vodních aktivit si můžete oživit pobyt u moře návštěvou známých historických památek.

15.02.2021 - Náš tip! Letenky na ZANZIBAR

Zanzibar je stále více oblíbeným cílem turistů, kteří milují exotiku a tropické podnebí. Břehy tohoto souostroví omývají azurové vody Indického oceánu. Zdejší hlubiny jsou mimo jiné rájem potápěčů.

12.02.2021 - LEVNÉ letenky do ARGENTINY

Vyznavači adrenalinových zážitků a aktivit si nenechají ujít letenky do Argentiny za skvělou cenu. Poznávání této úchvatné jihoamerické země začíná v hlavním městě Buenos Aires.

11.02.2021 - Letenky z Prahy do Madridu

Rezervujte letenky z Prahy do Madridu za pár korun a naplánujte si jarní či letní výlet do španělské metropole. V Madridu si užijete nejen památky a historické zajímavosti, ale také mnoho zábavy.

11.02.2021 - Náš TIP! Letenky do JORDÁNSKA

Využijte letenky Jordánska! Teplé počasí, krásné pláže a nespočet historických zajímavostí si užijete v Jordánsku. Hlavním městem je Ammán.

10.02.2021 - Letenky do THAJSKA za akční cenu

Thajský Bangkok je super destinace pro všechny, kteří mají rádi exotiku, tropické podnebí a nekonečně dlouhé pláže lemované azurovým mořem. Skvělým zážitkem je také návštěva hlavního města Bangkok.

09.02.2021 - Náš TIP! Letenky na AZORY

Naplánujte si dovolenou na Azorech! Letenky do Ponta Delgada jsou nyní k dispozici za výhodnou cenu. Azorské ostrovy jsou ideálním cílem pro milovníky hor, pěších túr a přírody vůbec.

09.02.2021 - AKČNÍ letenky na KUBU

Rezervujte levné letenky na Kubu! Za skvělou cenu nyní nabízí letenky do Havany společnost Air Europa. Známý ostrov nacházející se v Karibiku vás okouzlí svou atmosférou i úchvatnými plážemi. Dopřejte si dovolenou v karibském ráji.

08.02.2021 - TIP! Letenky Praha - PISA

Nenechte si ujít výlet do známého italského města se šikmou věží, která je naprostou dominantou a největším lákadlem turistů. Rezervujte online letenky do Pisy.

08.02.2021 - Letenky do Kodaně s Ryanairem

Právě teď můžete rezervovat letenky do dánské metropole! V Kodaňi si užijete ojedinělou atmosféru a poznáte celou řadu zajímavých pamětihodností.

05.02.2021 - AKCE! Letenky z Prahy do KENI

Již nyní můžete plánovat výlet za zážitky do africké džungle. Národní parky a rezervace v Keni patří k nejlákavějším cílům mnoha turistů z celého světa. Užijte si safari v Africe!

04.02.2021 - AKCE! Letenky do INDONÉSIE

Indonésie je skvělým cílem pro milovníky exotiky. Tropická příroda, pláže i zdejší podnebí jsou největšími lákadly Indonésie. Zážitkem je mimo jiné také výlet do hlavního města Jakarty.

03.02.2021 - Jarní letenky do LISABONU

Portugalská metropole je jedním z tipů na jarní výlet. Letenky do Lisabonu jsou nyní k dispozici za výhodné ceny. Lisabon patří k neokoukaným destinacím, kde vás čekají jen ty nejoriginálnější zážitky.

02.02.2021 - TIP! Letenky do NAMIBIE

Pokud patříte k nadšeným cestovatelům a toužíte objevovat stále něco nového, vsaďte na Namibii. Tato africká země je naprosto úchvatná.. nejen příroda, ale i zdejší atmosféra, lidé a vše okolo je nevšední zážitek.

01.02.2021 - SUPER TIP! Letenky na MADEIRU

Madeira je překrásná...úchvatný zelený ostrov, který nabízí mnohem více než jen krásné pláže a oceán. Poznávání Madeiry začíná už v hlavním městě Funchal, které je rodištěm známé fotbalové hvězdy Cristiana Ronalda...

29.01.2021 - Levné letenky do TOKYA

Od jara až do podzimu lze naplánovat cestu do Japonska. Daleké ostrovy jsou pro zájemce o východní tradice a kultury ideální destinací. Hlavním městem je Tokyo.

28.01.2021 - TIP! Letenky do DUBAJE

Je tady další atraktivní tarif do slunné Dubaje! Využijte letenky za výhodné ceny a naplánujte si letošní dovolenou ve známém a velmi oblíbeném letovisku, které je známé luxusem a okázalostí.

27.01.2021 - SUPER CENA! Letenky na MALLORCU

Jarní prázdniny můžete strávit na Mallorce! Užijete si procházky překrásném mořském pobřeží, ochutnáte skvělou kuchyni a mnoho dalšího.

26.01.2021 - TIP! Letenky do KOSTARIKY

Milovníci exotiky a tropického podnebí mají opět možnost vyrazit za dobrodružstvím, tentokrát do Kostariky. Tato středoamerická země se může pochlubit úžasnou přírodou včetně atraktivní fauny a flóry. Hlavním městem je San José.

25.01.2021 - AKCE! Letenky do Kanady

Právě nyní se nabízí skvělá příležitost, jak levně cestovat do Kanady. Kanadské Toronto je jedním z nejvyhledávanějších kanadských měst. Kromě památek a mnoha zajímavostí si užijete zdejší přírodu a mnoho zábavy.

22.01.2021 - Pohádkový ZANZIBAR za akční cenu

Toužíte po dovolené v tropickém ráji na zemi? Leťte na Zanzibar! Tyto pohádkové ostrovy jsou turisticky stále oblíbenější. Kromě kouzelných pláží a azurového moře tu najdete klid, odpočinek, ale také mnoho zábavy.

21.01.2021 - Letenky z Prahy na oblíbenou IBIZU

Naplánujte si dovolenou na Ibize! Oblíbený středomořský ostrov patřící do souostroví Baleáry je ideálním cílem pro rodinnou dovolenou. Nabízí celou řadu lákadel -  zábavu, kus krásné přírody, skvělou kuchyni a mnoho dalšího.

21.01.2021 - Prázdninový výlet do ŘÍMA

Letní výlet do Říma? Právě teď můžete rezervovat akční letenky do jedné z nejkrásnějších evropských metropolí. Na své si přijdou především milovníci umění a historie.

20.01.2021 - Nová linka do Kyjeva

Společnost Letiště Ostrava, a.s. oznámila, že od 26. dubna 2021 zahájí provoz nová pravidelná linka do Kyjeva na Ukrajině.

20.01.2021 - Za zážitky do BRAZÍLIE

Leťte za zážitky do brazilského Rio de Janeira! Známé centrum celého jihoamerického kontinentu má hned několik lákadel - obří sochu Ježíše Krista, pláž Copacabana, slavný karneval a další.

19.01.2021 - AKCE na letenky do New Yorku

Právě teď můžete plánovat cestu do New Yorku! New York na jaře, v létě či na podzim...můžete si vybrat. Světoznámé centrum Spojených států amerických je jednoznačně skvělým tipem pro každého cestovatele.

18.01.2021 - Tip na léto! Letenky na MALTU

Již nyní můžete plánovat dovolenou na léto! Skvělým tipem můžet být Malta..nádherný středomořský ostrov s dlouhou historií, krásnými plážemi i mnoha památkami.

15.01.2021 - AKČNÍ letenky na MALEDIVY

Je tady další skvělý tip na dovolenou v exotice! Maledivy jsou malebné souostroví nacházející se v Indickém oceánu. Drtivá většina turistů zde tráví čas na plážích a v blankytných vodách oceánu.

15.01.2021 - Letenky do THAJSKA na jaře i na podzim

Využijte výhodné ceny letenek a naplánujte si dovolenou v Thajsku. Thajsko patří dlouhodobě k velmi oblíbeným exotickým destinacím. Jedním z vyhledávaných letovisek je také Phuket a další.

14.01.2021 - Letenky s Turkish Airlines do DUBAJE

Dubaj...známé a velmi populární turistické letovisko, kde se to vysokými stavbami a okázalými hotely jen hemží. Užít si luxusní Dubaj můžete i vy. Stačí rezervovat online akční letenky do Dubaje...

14.01.2021 - Letenky s Turkish Airlines do AFRIKY

Turecký dopravce spustil akci na letenky do několika destinací v Africe. Vybírejte a rezervujte letenky do Keni, Ugandy, Jihoafrické republiky či Tanzanie.

14.01.2021 - Letenky na tropické SEYCHELY

Dopřejte si dovolenou v exotice! Seychely mají pověst tropického ráje na zemi. Turisté si užijí krásné přírody, kouzelných pláží a blankytného moře.

13.01.2021 - Letenky do MALAJSIE za akční cenu

Dovolená v tropech? Super tipem můžet být Malajsie. Nádherná tropická země je úžasným turistickým zážitkem. Hlavním městem je Kuala Lumpur.

13.01.2021 - Náš tip! Letenky na BALI

Toužíte po tropickém ráji? Leťte na Bali! Jeden z malebných indonéských ostrovů splňuje všechny představy o tropickém ráji. Písečné pláže lemované palmami, azurové moře a tropické podnebí jsou největšími lákadly tohoto ostrova.

12.01.2021 - Jarní letenky na SICÍLII

Již nyní můžete plánovat jarní výlet na slunnou Sicílii. Vydejte se za zážitky a odpočinkem do letoviska Trapani, které patří k nejnavštěvovanějším na ostrově. Čeká na vás moře a kouzelné pláže, ale také celá řada zajímavostí.

12.01.2021 - Levné letenky na exotický PHUKET

Tropický Phuket je ideálním tipem pro milovníky exotiky. Phuket představuje oázu klidu, zábavy, poznávání a úžasných zážitků.

11.01.2021 - TIP na levné letenky do Manily

Již nyní můžete plánovat letní či podzimní dovolenou na dalekých Filipínách! Nádherné tropické souostroví je ideálním cílem pro ty, kteří milují exotiku a tropické klima. Hlavním městem je Manila.

08.01.2021 - Letenky z Prahy do Malagy za akční cenu

Za odpočinkem i zábavou leťte do španělské Malagy. Nádherné přímořské letovisko je perlou Andalusie a patří k populárním cílům mnoha turistů. Nabízí nejen moře a pláže, ale také mnoho vyžití.

07.01.2021 - Letenky na KYPR za akční cenu

Za teplem, úžasnými plážemi a vodními radovánkami leťte na Kypr! Oblíbený a nesmírně populární ostrov je každoročně obléhán turisty. Kromě pláží a moře nabízí i řadu starobylých památek.

06.01.2021 - Akční letenky CANCÚN - MEXIKO

Láká vás exotická dovolená? Leťte na Yucatán! Cancún je jedním z nejoblíbenějších letovisek v Mexiku. Užijete si nejen překrásné mořské pobřeží, ale také výlety po moři, za památkami i zábavou.

05.01.2021 - AKCE na letenky do MEXIKA

Lákají vás daleké exotické cíle? Využijte nový akční tarif a rezervujte letenky do Mexika. Kromě poznávání hlavního města Mexico City si užijete také krásné pláže a azurové moře.

04.01.2021 - Za teplem do BARCELONY

Letenky z Prahy do španělské Barcelony za akční cenu! Za příjemným počasím a úžasnými zážitky můžete vyrazit právě v tomto období. Tak neváhejte a rezervujte online letenky do Barcelony.

17.12.2020 - Letenky z Prahy do DUBAJE v akci

Po celý příští rok můžete plánovat dovolenou v Dubaji. Atraktivní letovisko známé svou okázalostí a luxusem slibuje rozpálené pláže a vlahé moře. Kromě koupání a vodních aktivit nabízí Dubaj také mnoho kulturního vyžití, nákupy, zábavu a podobně.

16.12.2020 - Jarní letenky do CHORVATSKA

Na duben lze naplánovat cestu do chorvatského Zadaru. Kromě pověstných oblázkových pláží si užijete i památky a krásu města jako takového.

15.12.2020 - Náš TIP! Letenky do INDIE

Toužíte po dobrodružství a opravdu originálních zážitcích? Leťte do Indie! Obrovská země je směsí kontrastů a nepřeberného množství zajímavostí.

14.12.2020 - Letenky z Prahy do MIAMI

Naplánujte si dovolenou na Floridě! Prosluněné letovisko Miami patří k nejatraktivnějším destinacím díky svým rozlehlým plážím. Užijte si relax na pláži, zábavu i nákupy v Miami!

11.12.2020 - Vánoční letenky do NORSKA

Ti, kteří nemohou bez cestování být mohou využít letenky do norské metropole. Během vánočních svátků si můžete udělat výlet na sever Evropy, kde panuje ta pravá zimní atmosféra.

10.12.2020 - Prázdninové letenky na KRÉTU

Letenky na letní prázdniny jsou tady! Užijte si léto na Krétě, nádherném prosluněném ostrově, který patří k nejoblíbenějším prázdninovým destinacím v Evropě.

09.12.2020 - Za krásou národních parků do KENI

Keňa je známým lákadlem pro své nádherné přírodní bohatství. Patří mezi top turistické cíle, které nabízejí svým návštěvníkům nejen výlety do džungle, safari, ale i nádherné pláže a úžasnou atmosféru.

08.12.2020 - Vánoce na MALTĚ

Oslavte Vánoce na Maltě! Úžasný středomořský ostrov je ideální volbou pro ty, kteří chtějí změnu nebo oslavit svátky netradičně a jinak.

07.12.2020 - Cenový HIT! Letenky na KYPR

Využijte letenky na Kypr za bezkonkurenční ceny! Nádherný prosluněný ostrov je rájem turistů, kteří milují moře, koupání a opalování na pláži i poznávání památek.

03.12.2020 - Letenky na KILIMANDŽÁRO

Kilimandžáro je jedním z majestátních symbolů Afriky. Pro turisty představuje lákadlo slibující neotřelé a zcela ojedinělé zážitky...

02.12.2020 - Letenky do KANADY za super cenu

Poznejte multikulturní Toronto! Jedno z nejznámějších kanadských měst je turisticky populární a vyhledávané. Kromě několika památek a zajímavostí nabízí i kus krásné přírody.