SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

27.11.2020 - Letenky do INDIE za akční cenu

Využijte jarní období k návštěvě Indie! Obrovská země je lákadlem především pro individuální turisty zajímající se o východní kultury, tradice a život místních obyvatel.

26.11.2020 - Přímé lety Ostrava - Praha

Využijte k cestování aktuální novou linku mezi Ostravou a Prahou, kterou nabízí polské aerolininie LOT Polish. Letenky za výhodné ceny rezervujte online.

25.11.2020 - Super dárek na Vánoce! Akční letenky na KUBU

Jako dárek k Vánocům si můžete dopřát letenky do Karibiku! Karibský ostrov Kuba patří k nejznámějším a nejvyhledávanějším. Kromě kouzelné přírody poznáte i mnoho zajímavostí a památek.

23.11.2020 - Letenky na úchvatné MALEDIVY

Naplánujte si zimní dovolenou v tropech! Skvělým tipem jsou Maledivy, nádherné souostroví nabízející překrásné pláže a azurové laguny.

20.11.2020 - Na víkend do řeckých ATÉN

Užijte si víkend v řeckých Athénách! "Město Bohů" je úchvantou přehlídkou nádherných antických pamětihodností a zaujme především milovníky historie.

19.11.2020 - Náš TIP! Letenky do Jihoafrické republiky

Skvělá příležitost pro dobrodruhy a hledače originálních zážitků! Využijte letenky do Kapského města a poznejte zdejší úžasnou přírodu i zajímavosti města.

18.11.2020 - Letenky na MADAGASKAR

Ostrov Madagaskar patří k ojedinělým ostrovním zemím. Návštěva tropického ostrova, kde žije množství endemitů je zcela výjimečným zážitkem.

22.10.2020 - PROVOZ CESTOVNÍ KANCELÁŘE NEPŘERUŠEN

Pobočku jsme zavřít museli, ale všechny klienty velice rádi obsloužíme, bez jakýchkoli omezení, a to telefonicky nebo mailem.

16.11.2020 - TIP! Letenky do PORTORIKA

Pokud toužíte po zážitcích v tropické džungli, vydejte se do Portorika. Nádherná příroda, pláže i tropické pralesy jsou dominantou této exotické země.

13.11.2020 - Přímé lety z Prahy na MALTU

Celé jaro i léto můžete využít k cestě na Maltu. Oblíbený a velmi populární ostrov ve Středozemním moři je skvělým tipem pro rodinnou dovolenou.

12.11.2020 - Náš TIP! Letenky do OMÁNU

Objevte krásy a zajímavosti Ománu! Omán je jednou z nejpestřejších blízkovýchodních zemí. Turisty čekají nádherné pláže, památky, výlety do pouště a podobně.

11.11.2020 - Letenky do jihoamerické KOLUMBIE

Po dlouhé době jsou tu letenky do jihoamerické Kolumbie a její metropole Bogoty! Město nabízí ojedinělou podívanou, ale hlavně je vstupní branou za krásami zdejší přírody.

10.11.2020 - Letenky z Prahy do Istanbulu na jaro a léto

Navštivte město dvou kontinentů! Turecký Istanbul je určen pro milovníky orientální atmosféry a poznávání.

10.11.2020 - Nová linka mezi Prahou a Ostravou

Polské aerolinie LOT Polish rozhodly o dočasném zavedení letecké linky mezi Prahou a Ostravou. První let se uskuteční již 11. listopadu 2020. Spoj bude operován pětkrát týdně a ceny jednosměrných letenek začínají na částce 770 Kč.

09.11.2020 - Letenky do tropické KOSTARIKY

Milujete exotiku? Opravdu ojedinělou zemí je Kostarika, která turistům nabízí výpravy do tropické džungle, krásné pláže i kus historie. Hlavním městem je San José.

09.11.2020 - TIP! Letenky Ostrava - Stockholm

Polské aerolinie nabízejí lety z Ostravy do švédského Stockholmu! Královská metropole patří k nejkrásnějším v Evropě a turistům má rozhodně co nabídnout...

06.11.2020 - Letenky Rio de Janeiro v akci

Po dlouhé době jsou tu letenky do brazilského Rio de Janeira! Město je známé svým neuhasínajícím temperamentem a živelnou atmosférou. Dominantou města je pláž Copacabana nebo obrovská socha Ježíše Krista.

05.11.2020 - Jarní letenky na KUBU

Kuba je jednou z nejznámějších ostrovních zemí Karibiku. Turisté si užívají krásu zdejších pláží a moře v mnoha letoviscích. Silným zážitkem je návštěva hlavního města Havana.

04.11.2020 - AKCE na letenky Praha - Atlanta

Atlanta je příjemné zelené město a hlavní centrum státu Georgia. Turisté si užijí zábavu, poznávání památek i současnosti a mnoho dalšího.

04.11.2020 - Letenky Praha - Řím za akční cenu

Nízkonákladový dopravce Ryanair zvýhodnil letenky z Prahy do Říma. "Věčné město" je turistickým rájem pro své historické poklady a vzácné památky. Užijte si Řím!

03.11.2020 - Exotické THAJSKO za akční cenu

Dopřejte si dovolenou v exotice! Ideální a léty prověřenou destinací je Thajsko. Thajsko je perlou jihovýchodní Asie, jehož dominantou je jednoznačně nádherná tropická příroda.

03.11.2020 - Letenky do slunné DUBAJE

Po dlouhé době jsou tady letenky do Dubaje za rozumnou cenu. Pokud plánujete dovolenou v zimní sezóně, pak je ideálním cílem právě Dubaj. Kromě pláží a moře stojí rozhodně za poznání centrum města.

02.11.2020 - Náš tip! Letenky do SINGAPURU

Navštivte asijský Singapur! V úžasném městě je rozhodně na co se dívat. Kromě moderní architektury nabízí i celou řadu dalších zajímavostí z historie a podobně.

02.11.2020 - Za exotikou na CEBU

Za originálními zážitky se vydejte na Cebu. Součást souostroví Filipíny a známá turistická oblast je vyhlášeným potápěčským rájem. Na své si zde přijdou hlavně milovníci tropické přírody...

30.10.2020 - Levné letenky do DOMINIKÁNSKÉ REPUBLIKY

Nejkrásnější pláže na světě jsou v Dominikánské republice! Užijte si dovolenou na plážích v letovisku Punta Cana omývaných azurovými vodami Karibského moře.

30.10.2020 - Přímé lety Praha - Lisabon

Pokud vás baví neokoukané a neobvyklé destinace, zvolte portugalský Lisabon. Poměrně málo navštěvované evropské město nabízí spoustu zajímavostí.

29.10.2020 - AKCE na letenky do kanadské OTTAWY

Využijte skvělou nabídku na letenky do kanadské Ottawy! Město je jedním z nejkrásnějších v celé Kanadě. Turisté si užijí příjemnou atmosféru a poznají několik zajímavých památek.

29.10.2020 - Na víkend do RIGY

Naplánujte si poznávací výlet do lotyšské Rigy. Město se těší turistické oblibě především pro své historické centrum, které je zapsané na seznam UNESCO.

27.10.2020 - Cenový hit! Letenky do New Yorku

Naplánujte si návštěvu amerického New Yorku! Mnohamilionové město s opojnou atmosférou láká na nespočet atrakcí - sochu Svobody, procházky po známých ulicích a bulvárech a mnoho dalšího.

27.10.2020 - Letenky za zážitky do NEPÁLU

Dobrodružnou výpravu úchvatnou horskou přírodou a vysokými vrcholky majestátních hor se můžete vydat do Nepálu. Hlavním městem a výchozím bodem za zážitky je Káthmándú.

26.10.2020 - Přímé lety Ostrava - Varšava

V nabídce polských aerolinií jsou přímé lety z Ostravy do Varšavy. Polská metropole nabízí celou řadu zajímavostí i pozoruhodných památek. K nejvyhledávanějším místům patří historická část zvaná Staré město, která je zapsána na seznam UNESCO.

26.10.2020 - Letenky z Prahy na KYPR za TOP cenu

Za skvělou cenu teď můžete rezervovat letenky z Prahy na ostrov Kypr. Kyperské letovisko Paphos patří k nejvyhledávanějším na ostrově pro své krásné pláže, přírodu a antické památky.

23.10.2020 - Letenky do MALAGY za TOP CENU

Využijte skvělou cenu letenek do španělské Malagy! Nádherné město je perlou Andalusie a patří k nejvyhledávanějším ve Španělsku. Na turisty čeká nejen krásná příroda, moře a pláže, ale také zajímavé památky apod.

22.10.2020 - Náš TIP! Letenky na tropický ZANZIBAR

Tropické souostroví Zanzibar je skvělým tipem pro milovníky exotiky. Nádherné ostrovy patřící k Tanzanii slibují velkolepé zážitky. Užijte si krásné pláže, azurové moře i úžasné okolí.

22.10.2020 - Letenky Praha - San Francisco za super cenu

Již nyní jsou v nabídce letenky do amerického San Francisca za skvělou cenu. Město ležící ve státě Kalifornia se vyznačuje velmi příjemnou atmosférou. Na turisty čeká slavný Golden Gate či pevnost Alcatraz...

21.10.2020 - AKCE na letenky do MONTREALU

Od dubna až do září jsou k dispozici letenky do kanadského Montrealu za super cenu! Montreal je město s charakteristickou atmosférou, které stojí za poznání. Turistům nabízí mnoho zajímavého včetně krásné přírody.

20.10.2020 - Letenky z Prahy do Toronta za AKČNÍ cenu

Již nyní můžete plánovat jarní cestu do Toronta. Kanadské Toronto je multikulturní město, které má turistům rozhodně co nabídnout. Atraktivním cílem je také nádherné okolí města.

20.10.2020 - Náš TIP! Letenky Praha - Chicago

Využijte výhodnou cenu letenek a naplánujte si cestu do amerického Chicaga! Město má příjemnou atmosféru a celou řadu dominant. Jednou z nich je Michiganské jezero...

19.10.2020 - TIP na levné letenky z Prahy do Marseille

Poznejte úchvatné město Marseille! Město ležící na jižním pobřeží Francie je významným přístavem, kde lze vidět mnoho zajímavostí.

19.10.2020 - Letenky do exotického THAJSKA

Thajsko je ideální destinace pro exotickou dovolenou. Hlavním městem je Bangkok, jehož návštěva patří k nezapomenutelným zážitkům. Dominantou Thajska jsou krásné pláže, moře a příroda.

16.10.2020 - Letenky na karibský GUADELOUPE

Pokud nejste příznivcem zimy, můžete vyrazit za teplem do karibské oblasti. Jednou z perel Karibiku je Guadeloupe. Užijte si krásné pláže, potápění i výlety po moři.

16.10.2020 - Za zážitky na karibský MARTINIK

Martinik patří ke známým a vyhledávaným tropickým rájům v Karibiku. Malebný ostrov si podmaní turisty svými krásnými lagunami i okolní přírodou. Hlavním městem je Fort de France.

15.10.2020 - Jarní letenky do INDONÉSIE

Po dlouhé době jsou v nabídce letenky do indonéské Jakarty. Indonésie je atraktivní exotická destinace, která je určená milovníkům tropické přírody, nádherných pláží a teplého počasí.

15.10.2020 - Letenky do africké UGANDY

Pokud toužíte alespoň jednou v životě vidět Afriku, pak navštivte Ugandu. Právě v Ugandě uvidíte vzácné gorily horské, což je jedinečný unikát. Kromě goril tu objevíte i další přírodní skvosty.

14.10.2020 - Levné letenky z Prahy na KUBU

Hlavní turistická sezóna karibských ostrovů začíná! Mezi ty nejlákavější patří rozhodně ostrov Kuba, který láká nejen na své krásné pláže, ale také na zdejší kulturu, památky i úžasnou atmosféru.

14.10.2020 - TOP CENA letenek do NEW YORKU

Využijte skvělou akci na letenky do New Yorku!  Od ledna až do května můžete plánovat návštěvu tohoto obrovského města, které je symbolem svobody.

13.10.2020 - Náš TIP! Letenky do MEXIKA

Originálním a netradičním turistickým cílem může být Mexico City. Město ležící ve vysoké nadmořské výšce nabízí ojedinělé zážitky. Kromě města samotného láká také úchvatné mořské pobřeží.

13.10.2020 - AKCE! Letenky z Prahy do TUNISU

Dovolenou v Tunisku můžete díky příjemnému klimatu plánovat během celého roku. Kromě moře a pláží si užijete výlety po okolí i poznávání zdejších zajímavostí.

09.10.2020 - Cenový hit! Letenky do BULHARSKA

Skvělá nabídka od Ryanairu na letenky do bulharského Burgasu. Chladnější podzimní dny si můžete zpříjemnit pobytem u moře. Užijte si moře, zábavu i zdejší zajímavosti.

09.10.2020 - Letenky na KYPR za výhodnou cenu

I podzim si můžete u moře opravdu užít. Kypr je oblíbený turistický cíl a nabízí celou řadu atraktivit - kromě pláží a moře poznáte zdejší pamětihodnosti, vyzkoušíte tamní kuchyni a mnoho dalšího.

08.10.2020 - Letenky na exotický ZANZIBAR

Toužíte po dovolené snů v tropickém ráji? Leťte na Zanzibar...dokonalé mořské pobřeží v podobě překrásných pláží a azurových lagun je hlavní dominantou tohoto malebného souostroví.

08.10.2020 - Letenky Praha - Denver za AKČNÍ cenu

Plánujete jarní cestu do Spojených států? Využijte nynějších výhodných cen a rezervujte online letenky do amerického Denveru již nyní! Město okouzlí úžasnou atmosférou i mnoha památkami a přírodními krásami.

07.10.2020 - Víkend v BARCELONĚ

Užijte si víkend v Barceloně! Kouzelné město nesporně zaujme svou atmosférou, ale také historickými památkami, které jsou obrovským lákadlem turistů.

07.10.2020 - Letenky do MEXIKA v akci

Za prosluněnými plážemi leťte do Mexika na poloostrov Yucatán, kde se nachází oblíbené turistické letovisko Cancún. Kromě prosluněných pláží omývaných azurovými vodami Karibského moře vás čeká výprava po stopách starých civilizací apod.

07.10.2020 - AKCE na letenky do LOS ANGELES

Na jarní období můžete plánovat dovolenou v Los Angeles! Město je centrem celého západního pobřeží Spojených států. Turisté vyhledávají především rozlehlé písečné pláže omývané živelným oceánem.

06.10.2020 - Super tip! Letenky na HAVAJSKÉ ostrovy

Je tady skvělá příležitost k cestování do exotiky! Rezervujte levné letenky na Havajské ostrovy. Užijete si nejen nádhernou přírodu, pláže a koupání v oceánu, ale také poznáte zdejší památky a kulturu.

06.10.2020 - Cenový hit! Letenky na Mallorcu

Chladné podzimní dny si můžete zpříjemnit na slunné Mallorce. Kouzelný středomořský ostrov se těší velké oblibě turistů, ale na podzim si to zde užijete bez přeplněných pláží.

06.10.2020 - AKCE na letenky z Prahy do Hurghady

Využijte pravidelnou linku společnosti Air Cairo z Prahy do egyptské Hurghady! Známé egyptské letovisko nabízí turistům skvělé zážitky - koupání či potápění, poznávání známých historických skvostů i zdejších kulturních tradic.

05.10.2020 - Za zážitky na exotický ostrov SAIPAN

Toužíte po opravdových a originálních zážitcích? Leťte na ostrov Saipan, který je součástí tichomořského ostrovního státu Severní Mariany. Právě tady na vás čekají netušené žážitky v kouzelné exotické přírodě.

05.10.2020 - AKCE na letenky z Prahy do ATLANTY

Leťte do americké Atlanty! Město Atlanta je ekonomickým i turistickým centrem státu Georgia. Turisté si užijí nejen zdejší památky a atrakce, ale především atmosféru.

05.10.2020 - TIP! Letenky z Prahy do Bangkoku

Využijte výhodnou cenu letenek a vydejte se do exotického Thajska. Kromě návštěvy Bangkoku si užijete krásné prosluněné pláže a vlahé moře.

02.10.2020 - Levné letenky z Prahy na úžasnou MADEIRU

Nechte se omámit krásami Madeiry - úžasného ostrova, jehož břehy omývají bouřlivé vody Atlantiku. Na turisty čeká lahodné víno, výlety lodí, lanovky, potápění s delfíny a další zážitky.

01.10.2020 - Letenky z Ostravy do Toronta

Využijte skvělou příležitost a rezervujte letenky do kanadského Toronta s odletem z Ostravy! Toronto je multikulturní město ležící v provincii Ontario. Turisty čeká mnoho zajímavostí, památek i atraktivit.

30.09.2020 - Náš tip! Letenky na Nový Zéland

Na jaře i v létě lze podniknout zajímavou a originální cestu na Nový Zéland! Nádherná ostrovní země ležící na druhém konci světa má pověst úchvatného ráje s neskutečnými přírodními krásami.

30.09.2020 - Akční letenky z Prahy do Montrealu

Toužíte poznat tu pravou Kanadu? Navštivte Montreal, jedno z nejznámějších kanadských měst. Turistům nabízí památky, zábavu, turistické atrakce i kus přírody.

29.09.2020 - AKCE na letenky do NEW ORLEANS

Již nyní můžete plánovat prázdninovou cestu za oceán! Poznáte přístavní město New Orleans ležící a řece Mississippi. Jde o jedno z nejzajímavějších měst Spojených států amerických.

29.09.2020 - Letenky za krásami JAPONSKA

Poznejte daleké Japonsko! "Země vycházejícího slunce" je destinace určená turistům zajímajícím se o východní kultury, filozofii, tradice a historii.

25.09.2020 - Letenky na safari do BOTSWANY

Za ojedinělými zážitky v pravé africké divočině leťte do Botswany. Botswana patří rozhodně k lákadlům černého kontinentu nejen pro svou nádhernou přírodu, ale také atmosféru.

24.09.2020 - Jaro a léto v Salt Lake City

Za akční cenu můžete plánovat cestu na jaro i léto do amerického města Salt Lake City, které je známé především jako dějiště zimních olympijských her v roce 2002.

24.09.2020 - TIP! Letenky z Prahy do Bordeaux

Využijte pár volných říjnových termínů a podnikněte výlet do francouzského Bordeaux. Francouzské město je známé jako vinařský ráj i místo nádherných historických památek.

23.09.2020 - Low cost letenky do Jordánska

Milovníci blízkovýchodní kultury mohou využt low cost letenky do Jordánska. Město Ammán je výchozím bodem za poznáváním naprosto úžasných starobylých památek a artefaktů dokazujících přítomnost staré civilizace.

23.09.2020 - Letenky na MALTU v akci

Podzimní sychravé dny si můžete zpříjemnit dovolenou na Maltě. Ostrov ležící ve Středomoří je lákavým turistickým cílem nejen v letním období. Nabízí celou řadu historických památek a zajímavostí.

22.09.2020 - Akční cena! Letenky do EDINBURGHU

Podzimní výlet za zážitky i památkami můžete podniknout do skotského Edinburghu. Město s typickou severkou atmosférou láká na dominantu města - edinburghský hrad, ale i na další atraktivity.

22.09.2020 - Náš TIP! Letenky z Prahy do TUNISU

Od listopadu až do března můžete plánovat dovolenou v Tunisku. Turisticky atraktivní země ležící na severu Afriky má co nabídnout i v období mimo letní prázdniny. Kromě pláží jsou to nejrůznější památky, ale i poznávání zdejší kultury.

21.09.2020 - Prodloužený víkend v Římě

Od prosince až do srpna můžete naplánovat prodloužený víkend nebo i vícedenní dovolenou do Říma. Italská metropole je lákadlem především pro milovníky umění, historie a památek.

21.09.2020 - Letenky do DUBLINU za akční cenu

Plánujete podzimní výlet do některé z evropských metropolí? Zvolte irský Dublin! Město s půvabnou charakteristickou severskou atmosférou okouzlí každého.

18.09.2020 - Levné letenky Praha - Boloňa

Italské město Boloňa je dobrým tipem pro podzimní výlet za zábavou, památkami a dalšími zážitky. Turisté vyhledávají nejen zdejší historické památky, ale také možnosti nákupů, kulturní akce a podobně.

18.09.2020 - Letenky na Mallorcu za SUPER CENU

Poslední volné zářijové termíny na Mallorcu! Nabízíme zpáteční letenky na slunnou Mallorcu s cenou pod tisícovku! Užijte si prosluněné pláže, čisté modré moře a mnoho zábavy.

17.09.2020 - Do tropického ráje na ostrov RÉUNION

Využijte letenky do tropického ráje za akční cenu. Ostrov Réunion patří k dominantám Indického oceánu. Turisté zde míří především za mořem, plážemi a ojedinělými zážitky. Hlavním městem je Saint Denis.

17.09.2020 - Cenový hit! Letenky do New Yorku

Další letenky v akci jsou tady, tentokrát do amerického New Yorku. Užijte si návštěvu neoficiální americké metropole se všemi jejími dominantami a atrakcemi.

16.09.2020 - AKCE na letenky z Prahy do HOUSTONU

Navštivte americký Houston! Toto "vesmírné město" je známé jako středisko NASA i významné těžiště ropy. Turisty láká na spoustu atraktivit včetně ojedinělé atmosféry.

16.09.2020 - Akční letenky do BULHARSKA

I na podzim si můžete užít pláže v Bulharsku! Letenky do Burgasu nabízí aktuálně nízkonákladový dopravce Ryanair. Kromě moře můžete poznat i další zajímavosti tohoto letoviska.

16.09.2020 - Výlet do italské PISY za super cenu

S Ryanairem můžete podniknout podzimní výlet do italské Pisy. Známé italské město láká především na svou Šikmou věž, která je jeho dominantou.

15.09.2020 - Letenky do INDIE s Qatar Airways

Od září až do dubna příštího roku můžete plánovat cestu do Indie. Poznávání indické metropole Dillí je rozhodně zajímavou a dobrodružnou výpravou do naprosto odlišného světa.

15.09.2020 - Podzimní letenky do PAŘÍŽE

Je tu další atraktivní tarif nízkonákladového dopravce Ryanair, tentokrát do Paříže! Využijte výhodnou cenu letenek a udělejte si podzimní výlet za zážitky do francouzské metropole.

14.09.2020 - AKCE na zářijové letenky do NORSKA

Výhodné letenky na sever Evropy nabízí aktuálně nízkonákladový dopravce Ryanair. Navštívit tak můžete norskou metropoli Oslo a poznat tak její krásy a zajímavosti.

14.09.2020 - Náš tip! Letenky do španělské SEVILLY

Poslední dny babího léta můžete využít k cestě do španělské Sevilly. Jedno z nejkrásnějších měst ve Španělsku je centrem Andalusie. Ve městě vás čekají nádherné památky, skvělá kuchyně i příjemná atmosféra.

11.09.2020 - Konec léta v Lisabonu

Poslední teplé dny využijte k návštěvě portugalské metropole. Lisabon je město, které překvapí svou osobitou starobylou atmosférou včetně několika zajímavostí.

11.09.2020 - Letenky Ho Či Minovo město s Turkish Airlines

Od podzimu až do jara můžete plánovat cestu do Vietnamu, kde poznáte Ho Či Minovo město. Jedno z nejmodejnějších asijských měst láká na jedinečnou atmosféru, poznávání památek i pouličního nočního života a podobně.

10.09.2020 - TOP cena! Letenky na KYPR

Využijte několik zářijových či říjnových termínů k cestě na Kypr. Jeden z nejoblíbenějších ostrovů uchvátí svou historií, památkami, ale především čistým mořem a plážemi.

10.09.2020 - AKCE! Letenky do IZRAELE

Na říjen se objevily výhodné ceny letenek do Izraele. Nádherná blízkovýchodní země je především výpravou do historie a za poznáváním úchvatných starověkých památek. 

10.09.2020 - TOP cena letenek z Prahy do amerického CHICAGA

Od října až do poloviny přístího roku můžete plánovat cestu do amerického Chicaga. Jde o multikulturní město s příjemnou atmosférou a celou řadou turitických zajímavostí.

09.09.2020 - AKCE! Letenky z Prahy na KORFU

Plánujete podzim u moře? Leťte na Korfu! Nádherný ostrov je turistickým lákadlem a nabízí toho spoustu - krásné čisté moře, úchvatné pláže, mnoho památek i skvělou kuchyni.

09.09.2020 - Letenky za dobrodružstvím do MOSAMBIKU

Za dobrodružstvím a originálními zážitky můžete letět do Mosambiku. Tato africká země není klasickým dovolenkovým cílem, proto je určená jen specifické skupině turistů. Hlavním městem je Maputo.

09.09.2020 - Letenky z Vídně do ATHÉN za pár korun

Užijte si babí léto v řeckých Aténách! "Město Bohů" ohromí svými antickými skvosty, kterých je celá řada. Kromě památek mají turisté v oblibě procházky malebnými uličkami i návštěvy zdejších obchůdků a kaváren.

08.09.2020 - Podzimní letenky z Prahy do Eindhovenu

Poznejte Eindhoven! Jedno z nejzajímavějších nizozemských měst je směsí historie i současnosti. Zajímavé historické památky i současné architektonické trendy, zábava i možnost nákupů lákají turisty se zájmem o dobrodružství.

08.09.2020 - AKCE! Letenky Praha - Stockholm

Podzimní výlet do švédské metropole lze naplánovat s nízkonákladovým dopravcem Ryanair. Stockholm je úžasnou přehlídkou zeleně, královských paláců i zahrad a parků. Celkový dojem z města umocňuje severská atmosféra.

08.09.2020 - Náš TIP! Letenky do EGYPTA

Leťte za teplem do Egypta! Letovisko Hurghada patří k léty prověřeným a vyhledávaným v Egyptě především pro čisté modré moře a rozlehlé pláže. Koupání v moři a relaxaci na plážích doplňují výlety po památkách a zajímavostech.

07.09.2020 - Letenky na karibský ostrov Svatý Martin

Levné letenky do Karibiku za výhodnou cenu! Ostrov Svatý Martin patří k perlám karibské oblasti. Turisté si zde užijí překrásné pohádkové pláže i azurové moře.

07.09.2020 - Náš TIP! Letenky na CURACAO

Využijte levné letenky do Karibiku! Ostrov Curacao patří k těm nejatraktivnějším cílům celé karibské oblasti. Curacao je určen nejen pro náročné turisty, ale také pro individuální cestovatele se zájmem o poznávání.