SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

18.06.2018 - Levné letenky do Ugandy

Uganda je typická africká země, kde čekají na návštěvníky skutečně nevšední zážitky. Asi největším lákadlem této ekonomicky chudé země je příroda, především pak vzácné gorily horské, které v současné době najdete jen v pralesích Ugandy. Výchozím bodem je hlavní město Entebbe.

18.06.2018 - Levné letenky do Keni

Keňa patří k nejvíce lákavým zemím afrického kontinentu. Turisté lační především po safari výletech a po zážitcích v divoké africké přírodě. Výchozím bodem do krás této země je hlavní město Nairobi, kde lze vidět několik turistických zajímavostí i památek.

15.06.2018 - Přímé lety do Thajska

Exotické Thajsko přivítá každým rokem tisíce turistů. Je to exotická země pyšnící se nádhernou přírodou včetně překrásných pláží, což je asi největším lákadlem. Hlavní město Bangkok má pověst města "dvou tváří". Návštěvníci si mohou vychutnat opravdu nevšední atmosféru a poznají nejednu zajímavou památku.

15.06.2018 - Přímé lety Praha - Paříž

Paříž láká stále více turistů, kteří jsou lační zážitků ve městě elegance, módy a romantiky. Návštěvníky francouzské mteropole okouzlují romantická zákoutí, starobylé uličky, kavárny, obchody se suvenýry i známé symboly a památky, jako je mimo jiné Eiffelova věž a jiné...

14.06.2018 - Levné letenky Praha - Dubrovník

Dubrovník je krásné chorvatské město ležící v Jižní Dalmácii. Návštěvníci mohou kromě relaxace na plážích a koupání v moři poznat historické jádro města i další historické artefakry. Mimo jiné hradby s věžemi a pevnostmi, které jsou zapsány na seznam UNESCO.

14.06.2018 - Levné letenky Praha - Johannesburg

Johannesburg patří k turisticky nejatraktivnějším cílům černého kontinentu. Je dobrým výchozím místem k poznávání celé Jihoafrické republiky. Město se pyšní pestrou historií a multikulturní atmosférou. Návštěva Johannesburgu patří k nevšedním cestovatelským zážitkům.

13.06.2018 - Levné letenky Toronto - Kanada

K nejnavštěvovanějším cílům Kanady patří Toronto. Jedno z nejvýznamnějších kanadských měst láká na velice příjemnou atmosféru i na celou řadu zajímavostí. Zážitkem je pohled na věž CN Tower, která je dominantou města.

13.06.2018 - Akční letenky Montreal - Kanada

Kanadské město Montreal je nejznámější město provincie Quebec. Asi největší zajímavostí města je fakt, že oficiálním jazykem je francouzština. Turisté mohou obdivovat katedrálu Notre Dame i mnoho dalších památek. Celkový dojem umocňuje kosmopolitní atmosféra.

13.06.2018 - Levné letenky Vancouver - Kanada

Vancouver je přístavní město nacházející se v Britské Kolumbii. Je třetím největším městem Kanady a také obrovské metropolitní centrum. Najdete zde moře i velehory. Vancouver je jedním z nejlepších, ale také nejdražších míst pro život.

13.06.2018 - TIP! Letenky Praha - Brusel

Dopřejte si odreagování od každodenních povinností a navštivte Brusel. Belgická metropole je nejen významné centrum Evropské unie, ale také příjmené město sm noha zajímavými místy. K symbolům města patří socha tzv. čůrajícího chlapečka, která je turistickou atrakcí.

12.06.2018 - Levné letenky Dillí - Indie

Indie patří k zemím, které vzbuzují rozporuplné emoce. Je to neuvěřitelně pestrá země, která ukazuje jakékoliv rozdíly se vším všudy. Možná proto bývá nazývána "země kontrastů". Indické hlavní město Dillí je přehlídkou památek i starobylých tradic a také ukázkou zcela odlišného života místních obyvatel.

12.06.2018 - Akční letenky Seattle - USA

Město Seattle najdete v severozápadní části Spojených Států. Je to "nejzdravější město USA". Turisté se mohou těšit na mnoho turistických zajímavostí i krásnou přírodu. K dominantám města patří věž Space Needle či historické náměstí Pioneer Square.

12.06.2018 - Levné letenky Nairobi - Keňa

K nejvíce lákavým zemím afrického kontinentu patří bezesporu Keňa. Turistů lačnících po zážitcích v divoké africké přírodě zde proudí stále více. Výchozím bodem do krás této země je hlavní město Nairobi, kde lze vidět několik turistických zajímavostí i památek.

11.06.2018 - Levné letenky Miami - USA

Miami zná každý jako slunné letovisko na Floridě. Symbolem či dominantou tohoto turisticky oblíbeného místa jsou krásné písečné pláže zalité sluncem a modré moře. Centrum města pak nabízí bohaté kulturní i společenské vyžití.

11.06.2018 - Akční letenky Los Angeles - USA

Los Angeles je jedním z nejnavštěvovanějších destinací ve Spojených Státech. Najdete jej na západním pobřeží, které omývají vody Tichého oceánu. Jedno z největších a nejlidnatějších amerických měst láká na krásné písečné pláže i divoký noční život. Turisté často míří za zábavou i zajímavostmi do centra města, kde se nachází chodník slávy či slavná ulice Rodeo Drive.

11.06.2018 - Levné letenky Denver - USA

Denver je hlavní město amerického státu Colorado. Nachází se ve vysoké nadmořské výšce a proto má přezdívku "mílové město". Turisty v drtivé míře lákají především Skalisté hory rozkládající se nad městem. Také centrum města láká na svou příjemnou a klidnou atmosféru a několik zajímavých památek.

11.06.2018 - Akční letenky Boston - USA

Jedním z příjemných turistických cílů ve Spojených Státech je město Boston. Vyznačuje se evropským vzhledem a velmi příjemnou, klidnou atmosférou. Město láká na zajímavou historii i mnoho atraktivních míst. Je to město vzdělání. Nachází se zde více než 100 vysokých škol a univerzit.

08.06.2018 - Levné letenky Praha - Srí Lanka

Srí Lanka je ostrovní země, která láká především svou nádhernou a neuvěřitelně pestrou přírodou. Nejčastěji se jí říká "květ Asie", což tuto zemi dokonale vystihuje. Skutečné cestovatelské zážitky čekají na turisty zajímající se o odlišnou kulturu, filozofii, památky a především tropickou přírodu.

08.06.2018 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Exotické Thajsko přivítá každým rokem tisíce turistů. Je to exotická země pyšnící se nádhernou přírodou včetně překrásných pláží, což je asi největším lákadlem. Hlavní město Bangkok má pověst města "dvou tváří". Návštěvníci si mohou vychutnat opravdu nevšední atmosféru a poznají nejednu zajímavou památku.

07.06.2018 - AKCE! Letenky do Los Angeles

Los Angeles je jedním z nejnavštěvovanějších destinací ve Spojených Státech. Najdete jej na západním pobřeží, které omývají vody Tichého oceánu. Jedno z největších a nejlidnatějších amerických měst láká na krásné písečné pláže i divoký noční život. Turisté často míří za zábavou i zajímavostmi do centra města, kde se nachází chodník slávy či slavná ulice Rodeo Drive.

07.06.2018 - Levné letenky do Japonska

Japonské Sapporo je hlavní město ostrova Hokkaidó. Je známé především díky sněžnému festivalu, což je vyhlášená akce vyhledávaná každoročně miliony návštěvníků. Dějiště zimních olympijských her v roce 1972 láká také na svůj bulvár Odori a také na své pověstné pivo.

07.06.2018 - Levné letenky do Hongkongu

Chcete zažít něco opravdu zajímavého? Pak navštivte Hongkong. Město s opojnou atmosférou láká na nevšední zážitky jak v centru města, tak i mimo něj. Moderní Hongkong nabízí turistům od všeho trochu - noční zábavu, historické památky i moderní architekturu, ulice plné obchodů a prodejců a mnoho dalšího.

07.06.2018 - Levné letenky Penang - Malajsie

Pokud toužíte po exotice, pak navštivte Malajsii. Tato tropická země nabízí neskutečné množství lákavých turistických cílů v podobě přilehlých ostrovů a ostrůvků. Mezi nimi je také ostrov Penang, který je s pevninou spojen mostem. Penang nabízí turistům všechna lákadla, která patří k tropickém ráji - pláže, modré moře i malebné okolí.

06.06.2018 - Levné letenky Praha - Tel Aviv

Za poznáváním a nevšedními zážitky se vydejte do izraelského Tel Avivu. Nádherné starobylé město zapůsobí na každého zcela ojedinělým dojmem. Centrum města je zajímavé z architektonického i historického hlediska. To dokazuje také zápis na seznam UNESCO. Působivou atmosféru dotváří písečné pláže a horké a suché klima.

06.06.2018 - Levné letenky Praha - Libanon

Libanon je jednou z blízkovýchodních zemí, které lákají turisty především na nevšední atmosféru a starobylé památky. Hlavní město Bejrút je nazýváno "Paříž Blízkého východu". I přes četné války a nepokoje má Libanon stále co nabídnout.

05.06.2018 - Levné letenky do Melbourne

Melbourne patří k nejlákavějším a nejnavštěvovanějším destinacím v Austrálii. Velká většina turistů vyhledává známé pamětihodnosti a symboly města, nicméně nejvíce láká zdejší pověstná australská příroda, která je tím největším lákadlem turistů.

05.06.2018 - Levné letenky Praha - Mauricius

Exotický ostrov Mauricius láká stále více turistů zcelého světa. Návštěvníci ostrova si užijí nejen nádherné pláže a blankytné moře, ale také další lákadla. Na své si zde přijdou milovníci rybolovu i vodních sportů. Celý ostrov je provoněný nejrůznějším kořením, ale hlavně vanilkou, která se zde pěstuje.

05.06.2018 - Levné letenky Praha - Káhira

Egyptské hlavní město je plné starobylých a skutečně vzácných památek. Plní funkci centra arabského světa. Najdete zde Tutanchámonův sarkofág i největší mešitu na světě - Ign Tulun. Mnozí návštěvníci nevynechají ani návštěvu egyptského pobřeží a užívají krásu tamních pláží.

04.06.2018 - Levné letenky Praha - Curych

Švýcarské město Curych patří co do návštěvnosti ke stále oblíbeným cílům. Curych má mimořádně příjemnou atmosféru a také je zde co objevovoat. Památek možná nenabízí tolik, ale k atraktivním místům rozhodně patří.

04.06.2018 - Levné letenky do Mongolska

Milovníci horských treků, nádherné přírody i odlišné kultury mohou podniknout výpravu do Mongolska. Výchozím bodem za poznáváním této pozoruhodné země je hlavní město Ulánbátar, které je jedním z nejchladnějších měst na světě.

04.06.2018 - Akční letenky Florencie - Itálie

Florencie je známé italské turistické letovisko ležící v Toskánsku. Turisty nejvíce láká historické centrum města, které je zapsáno na seznam UNESCO. V kolébce umění a architektury najdete mnoho historických pokladů, které potěší příznivce umění a historie.

04.06.2018 - Levné letenky na Sardinii

Cagliari je hlavní a největší město Sardinie. Tento italský ostrov láká především svým malebným pobřežím, plážemi a modrým mořem. Za vidění stojí ale také několik historických zajímavostí. Celkový dojem z města umocňuje starobylá atmosféra.

01.06.2018 - Levné letenky na Island

Island je překrásná ostrovní země lákající především na svou ojedinělou a zcela osobitou přírodu. Island se nachází na pomezí Severního ledového a Atlantského oceánu. Hlavní město Reykjavík je příjemná metropole s mnoha zajímavými místy.

01.06.2018 - Levné letenky Madrid - Španělsko

Španělské hlavní město se dlouhodbě těší zájmu turistů nejen z Evropy. Mnozí míří především za zdejšími historickými památkami a nevšední atmosférou. Domovské město slavných fotbalových klubů je také lákadlem příznivců "bílého baletu"...

31.05.2018 - Levné letenky do New Yorku

New York patří k těm nejlákavějším cílům celých Spojených Států Amerických. Mnohamilionové město s osobitou a nevšední atmosférou láká na množství turistických zajímavostí i památek, ale také na zdejší společenský život. Za vidění stojí známá Socha svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway.

31.05.2018 - Přímé lety Praha - Malta

Na ostrově Malta vás čekají jen ty nejúžasnější zážitky. Tento turisticky velice oblíbený ostrov je stálicí mezi prázdninovými destinacemi již po dlouhá léta. Pobřeží ostrova lemují malebné pláže a modré moře, ale za vidění stojí také několik zajímavých památek.

31.05.2018 - Levné letenky Praha - Maroko

Casablanca je největší město severoafrického Maroka. Přestože nepatří ke klasickým prázdninovým cílům zaujme především svou osobitou atmosférou a nesmírně zajímavou historií. K vidění jsou zde zajímavé památky i moderní zástavba. Za poznání stojí také zdejší kultura i život místních lidí.

30.05.2018 - Akční letenky do Kostariky

Kostarika je exotická země, jejíž krásy vyhledávají především milovníci poznávání tropické přírody a cizokrajných krajů. Výchozím bodem do tamních tropických pralesů je hlavní město San José. Kromě výletů do džungle vás čekají krásné pláže a živelné moře.

30.05.2018 - Levné letenky Praha - Hurghada

Hurghada je jedním z nejoblíbenějších letovisek Egypta. Turistům nabízí skvělé služby, luxusní hotelové resorty a v neposlední řadě také nádherné pláže a čisté moře. Na své si zde přijdou milovníci historie a památek i vyznavači vodních sportů.

30.05.2018 - Levné letenky Praha - Dubaj

Luxusní letovisko Dubaj je jedním z mnoha oblíbených Spojených Arabských Emirátů. Asi nejnavštěvovanější letovisko turisty pravidelně okouzluje luxusními a okázalými stavbami, ale především krásnými písečnými plážemi. Díky celoročně příznivému počasí můžete Dubaj navštívit kdykoliv během roku.

29.05.2018 - Levné letenky Johannesburg

Jihoafrická republika patří k turisticky nejatraktivnějším zemím afrického kontinentu. Město Johannesburg je dobrým startovacím místem k poznávání této nádherné země. Johannesburg se pyšní pestrou historií a multikulturní atmosférou. Návštěva Johannesburgu patří k neopakovatelným zážitkům. 

29.05.2018 - Akční letenky Zanzibar

Zanzibar si zamilují všichni, co mají rádi slunce, tropickou přírodu a moře. Autonomní území Tanzanie se pyšní vskutku nádhernou přírodou a nevšední atmosférou. Turisté si ponejvíce užívají bělostných pláží a azurových vod Indického Oceánu. 

29.05.2018 - Levné letenky na Madagaskar

Madagaskar je čtvrtým největším ostrovem světa. Zdejší tropické deštné pralesy jsou domovem mnoha endemitů a tropické fauny a flóry. Hlavní město je Antananarivo. Návštěva tohoto ostrova je zážitkem na celý život...

29.05.2018 - Levné letenky na Seychely

Seychely jsou malebné souostroví, které lákají jednoznačně na tropickou přírodu, bělostné pláže a průzračné moře. Celkový dojem z ostrovů umocňuje příjemná atmosféra i unikátní fauna a flóra. Seychely patří k perlám Indického oceánu.

28.05.2018 - Levné letenky do Ugandy

Uganda je fascinující africká země, která slibuje návštěvníkům skutečně nevšední zážitky. Asi největším lákadlem této ekonomicky chudé země je příroda, především pak vzácné gorily horské, které žijí už jen v pralesích Ugandy. Hlavním městem je Entebbe.

28.05.2018 - Akční letenky Nairobi - Keňa

Keňa patří k nejnavštěvovanějším zemím černého kontinentu. Každý rok přibývá turistů a návštěvníků, kteří touží po zážitcích v nádherné africké přírodě. Výchozím bodem do krás této země je hlavní město Nairobi, kde lze vidět několik zajímavostí i památek.

28.05.2018 - Akční letenky do Dominikánské republiky

Punta Cana je známé letovisko nacházející se v Dominikánské republice na jejím východním pobřeží. Tato karibská země je známá svým azurovým pobřežím a průzračným mořem. Punta Cana je ideálním místem pro klidnou dovolenou...

25.05.2018 - Levné letenky Praha - Ghana

Vyznavači individuální turistiky se mohou vydat do africké Ghany. Hlavní město Ghany je Accra, která je výchozím bodem k poznávání této pozoruhodné africké země. K turistickým zajímavostem patří Národní divadlo, Národní muzeum, Náměstí nezávislosti a další.

25.05.2018 - Levné letenky do Havany

K turisticky přitažlivým karibským cílům patří jednoznačně ostrov Kuba. Ostrov láká především na pestrou historii, památky a samozřejmě také na své překrásné pobřeží. Jedinenčým zážitkem je poznávání večerní Havany...

25.05.2018 - Akční letenky Dublin - Irsko

Irská metropole Dublin je náderné zelené město s magickou starobylou atmosférou. Je to město historie a dobré irské whisky. Největší dominantou Dublinu je katedrála sv. Partika. Dalšími skvosty jsou Castle či katedrála Christ Church a další.

25.05.2018 - Levné letenky do Chorvatska

Záhřeb, hlavní město Chorvatska patří k nejpřitažlivějším evropským metropolím, a to zejména kvůli svému kulturně historickému bohatství a osobité atmosféře. Návštěvníci města oslní nejedna zajímavá památka - katedrály, mnoho muzeí, sochy, krásné parky a podobně.

24.05.2018 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Do tropického Thajska zamíří každým rokem tisíce turistů. Je to exotická země pyšnící se nádhernou přírodou včetně překrásných pláží, což je asi největším lákadlem. Hlavní město Bangkok má pověst města "dvou tváří". Návštěvníci si zde vychutnají skvělou atmosféru a poznají nejednu zajímavou památku.

24.05.2018 - Top cena! Letenky do Dillí

Snad žádná země na svět nevzbuzuje tolik emocí, jako právě Indie. Je to neuvěřitelně pestrá země, která ukazuje jakékoliv rozdíly se vším všudy. Možná proto bývá nazývána "země kontrastů". Indická metropole Dillí je bohatou studnicí památek i starobylých tradic a také ukázkou zcela odlišného života místních obyvatel.

24.05.2018 - Levné letenky New Orleans - USA

Americké přístavní město New Orleans patří k nejvýznamnějším ve Spojených Státech. Leží ve státě Louisiana při řece Mississippi. Srdcem města je francouzská čtvrť se starobylou atmosférou, další turistické centrum je na náměstí Jackson Square.

24.05.2018 - Levné letenky Praha - Kostarika

Kostarika je exotická země, kam míří především milovníci poznávání tropické přírody a cizokrajných krajů. Výchozím bodem do tamní džungle je hlavní město San José. Kromě výletů do pralesů vás čekají písečné pláže a živelné moře.

23.05.2018 - Levné letenky Praha - Bali

Indonéský ostrov Bali je ztělesněním pravého torpického ráje. Milovníci exotiky, slunce a moře si přijdou na své právě tady. Stále více návštěvníků však nevyhledává jen pláže, ale také místní památky či nejrůznější turistické zajímavosti.

23.05.2018 - Levné letenky Praha - Rhodos

Ostrov Rhodos řadíme co do návštěvnosti k nejvíce oblíbeným. Podstatná většina turistů zde tráví svou dovolenou na plážích u moře. Tento řecký ostrov ovšem nabízí více zážitků - antické památky, skvělou kuchyni, sportovní vyžití, příjemnou atmosféru i slunné podnebí.

23.05.2018 - Akční letenky Praha - Soluň

Starobylé přístavní město Soluň (neboli také Thessaloniki) se nachází v oblasti střední Makedonie. Je druhým největším řeckým městem. Trochu opomíjené letovisko nabízí překrásné památky z doby starého Říma, byzantské stavby, ale také moderní architekturu.

22.05.2018 - Levné letenky Paphos - Kypr

Město Paphos je jedno z nejkrásnějších letovisek na Kypru. Turisté si tento kout ostrova oblíbili především pro nádherné pláže a moře, ale také pro zdejší památky a starobylou atmosféru. Celkový dojem z ostrova umocňuje velmi teplé a slunné počasí.

22.05.2018 - TIP! Letenky Kapské město

Kapské město je nejnavštěvovanějším místem v Jihoafrické republice. Turisty láká především zdejší multikulturní atmosféra a neuvěřitelně krásná příroda. Symbolem Kapského města je bezesporu Stolová hora, která je turistickým lákadlem.

22.05.2018 - Levné letenky Praha - Boston

Jedním z příjemných turistických cílů ve Spojených Státech je město Boston. Vyznačuje se evropským vzhledem a velmi příjemnou, klidnou atmosférou. Město láká na zajímavou historii i mnoho atraktivních míst. Je to město vzdělání. Nachází se zde více než 100 vysokých škol a univerzit.

21.05.2018 - Levné letenky Praha - Helsinky

Helsinky jsou hlavním a také největším městem Finska. Mimo status metropole jsou Helsinky také největším přístavem v zemi. Turisté většinou vyhledávají známé historické památky, ale také moderní část města. Největším zážitkem je poznávání místní přírody, která je nádherná.

21.05.2018 - Levné letenky Praha - Riga

Riga je největším městem v Pobaltí. Lotyšská metropole se rozprostírá při ústí řeky Daugavy do Rižského zálivu. Město překvapí příjemnou atmosférou a zajímavými památkami. Ty největší pamětihodnosti jsou k vidění v centru na Katedrálním náměstí včetně slavné katedrály.

21.05.2018 - Akční letenky Praha - Peking

Čína je země, jejíž návštěva patří ke skutečným cestovatelským zážitkům. Nejvíce turistů míří do hlavního města Peking, kde lze vidět známé památky. Ty největší se nachází na Náměstí Nebeského klidu. Zážitkem je také pohled na Velkou čínskou zeď nebo Zakázané město.

21.05.2018 - Levné letenky do Panamy

Panama je atraktivním cílem pro náročné cestovatele se zájmem o poznávání a adrenalinové zážitky. Výchozím bodem k poznávání této tropické země je hlavní město Panama City. Město překvapí svými památkami, vzhledem i ojedinělou atmosférou.

18.05.2018 - Levné letenky na Kapverdy

Kapverdské ostrovy jsou ostrovní země ležící v Atlantském oceánu západním směrem od afrického kontinentu. Ostrovy nabízejí především rozlehlé pláže omývané živelným oceánem, ojedinělou přírodu i suché pouštníklima. Hlavním městem Kapverd je Praia ležící na ostrově Santiago.

18.05.2018 - TIP! Letenky na Azory

Uprostřed Atlantského oceánu mezi Evropou a Amerikou leží nenápadné ostrovy patřící k turisticky oblíbeným cílům - Azory. Azorské ostrovy lákají zejména svou neokázalou přírodou, unikátní architekturou a nevšedními zážitky. Poznejte prázdninové letovisko Ponta Delgada, které je hlavní a největší město Azorských ostrovů.

17.05.2018 - Levné letenky Praha - Istanbul

Turecká metropole Istanbul láká turisty především z hlediska dlouhé a zajímavé historie. Istanbul se může pochlubit nejen památkami, ale také trhy s kořením, šperky a dalším zbožím. Multikulturní Istanbul rozhodně stojí za to navštívit...

17.05.2018 - Levné letenky do Ghany

Do africké Ghany míří nejčastěji provozovatelé individuální turistiky nebo milovníci dobrodružství a adrenalinu. Hlavní město Ghany je Accra, která je výchozím bodem k poznávání této pozoruhodné africké země. K turistickým zajímavostem patří Národní divadlo, Národní muzeum, Náměstí nezávislosti a další.

17.05.2018 - Levné letenky Manila - Filipíny

Dovolená snů v tropickém ráji - to jsou Filipíny. Tyto krásné ostrovy, kterých je více než sedm tisíc lákají především na exotickou přírodu a ojedinělou atmosféru. Hlavní město Manila je výchozím bodem za zážitky a poznáváním těchto dalekých ostrovů.

16.05.2018 - Levné letenky Praha - Paříž

Francouzská metropole Paříž je městem elegance, módy a romantiky. Turisté vyhledávají romantická zákoutí, starobylé uličky, kavárny, obchody se suvenýry i známé symboly a památky, jako je mimo jiné Eiffelova věž a jiné...

16.05.2018 - Levné letenky Praha - Řím

Řím, tzv. věčné město je dokonalou přehlídkou celé řady skutečných historických skvostů a unikátních uměleckých děl. Italská metropole je opravdovou cestovatelskou lahůdkou a zaujme především milovníky historie a umění. Z největších pokladů Říma stojí za vidění mimo jiné fontána di Trevi, Koloseum, Sixtinská kaple a monoho dalšího.

16.05.2018 - Akční letenky do Namibie

Africká Namibie je pozoruhodná a úchvatná země, která zaujme snad každého. Asi největším lákadlem jsou bezesporu tamní přírodní krásy, místní fauna a flóra, ale také místní obyvatelé a jejich kultura, tradice či zvyky. Hlavním městem je Windhoek.

15.05.2018 - Přímé lety Praha - Londýn

Londýn patří k nejnavštěvovanějším a také nejvýznamnějším metropolím Evropy. Návštěvníky z celého světa lákají nejen památky, jako je Tower Bridge nebo třeba Buckinghamský palác, ale také multikulturní atmosféra.

15.05.2018 - Levné letenky Havana - Kuba

K turisticky přitažlivým karibským destinacím patří jednoznačně ostrov Kuba. Ostrov láká především na pestrou historii, památky a samozřejmě také na své kouzelné pobřeží. K velkým zážitkům patří poznávání večerní Havany...

15.05.2018 - Levné letenky Praha - Muscat

Omán patří k pozoruhodným arabským zemím, které mají turistům rozhodně co nabídnout. Patří k neokoukaným destinacím, nabízí zážitky i poznávání zcela odlišné kultury i unikátní přírody. Návštěva hlavního města Muscatu patří k ojedinělým zážitkům.

15.05.2018 - Levné letenky na Newfoundland

Newfoundland a Labrador je velice specifická a turisticky oblíbená část Kanady. Na své si zde přijdou především milovníci přírody a adrenalinových zážitků. Hlavním městem této provincie je město St. John´s, které je také výchozím bodem za krásou ledovců, jezer a majestátních hor.

14.05.2018 - Levné letenky do New Yorku

New York patří k těm nejlákavějším cílům celých Spojených Států Amerických. Mnohamilionové město s osobitou a nevšední atmosférou láká na množství turistických zajímavostí i památek, ale také na zdejší společenský život. Za vidění stojí známá Socha svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway.

14.05.2018 - Levné letenky na Martinik

Jedou z perel karibské oblasti je ostrov Martinik. Symbolem Martiniku nejsou jen pověstné malebné pláže a azurové laguny, ale také rum, doutníky a podobně. Hlavním městem je Fort de France, kde je k vidění několik turistických zajímavostí či památek.

14.05.2018 - Levné letenky na Guadeloupe

Guadeloupe je jeden z karibských ostrovů, která láká především na kouzelné pláže a tropické klima. Na své si zde přijdou také milovníci vodních aktivit a adrenalinových zážitků. Guadeloupe, to je směs francouzské, kreolské a africké kultury.

14.05.2018 - Akční letenky do Kanady

Vancouver je významné kanadské město nacházející se na jihozápadě Britské Kolumbie při pobřeží Tichého oceánu. Vancouver je třetím největším městem Kanady a patří k nejnavštěvovanějším turistickým cílům. Turisté mohou vidět několik zajímavých míst včetně nevšední přírody.

11.05.2018 - Levné letenky Praha - Toronto

Největší kanadské město má své místo při březích jezera Ontario ve stejnojmenné čtvrti. V Torontu panuje multikulturní atmosféra a určitě je zde co obdivovat. Mezi zajímavosti Toronta patří nádražní budova Union Station, stará radnice City Hall či věž CN Tower a další.

11.05.2018 - Levné letenky do Hongkongu

Chcete si užít něco opravdu zajímavého? Pak se vydejte do Hongkongu. Město láká na nevšední zážitky jak v centru města, tak i mimo něj. Moderní Hongkong nabízí turistům od všeho trochu - noční zábavu, historické památky i moderní architekturu, ulice plné obchodů a prodejců i skutečně nevšední atmosféru...

11.05.2018 - Přímé lety Praha - Stockholm

Jednou z nekrásnějších metropolí Severní Evropy je švédský Stockholm. Město zabírá čtrnáct ostrovů a je protkáno zelení, majestátními paláci, historickými památkami a stavbami. Je také oficiálním sídlem členů švédské královské rodiny. Návštěva Stockholmu patří k nevšedním zážitkům.

10.05.2018 - TOP cena! Letenky do Indie

Snad žádná země na svět nevzbuzuje tolik emocí, jako právě Indie. Je to neuvěřitelně pestrá země, která ukazuje jakékoliv rozdíly se vším všudy. Možná proto bývá nazývána "země kontrastů". Indická metropole Dillí je bohatou studnicí památek i starobylých tradic a také ukázkou zcela odlišného života místních obyvatel.

10.05.2018 - TIP! Letenky na Barbados

Barbados je ostrovní země ležící ve vlahých vodách Karibského moře. Pro středoevropany zatím málo objevený turistický cíl zaujme především svou originálností a neokoukaností. Barbados je ideální destinací pro náročné turisty, kteří berou cestování jako životní styl.

10.05.2018 - TOP cena! Letenky do Bombaje

Jedním z největších turistických cílů v Indii je město Bombaj. Kromě památek a mnoha zajímavých míst zde turisté poznávají také zcela odlišný život místních obyvatel, jejich kulturu a tradice. Symbolem města je "Brána do Indie", což je obrovská nepřehlédnutelná stavba patřící k největším atrakcím.

10.05.2018 - Přímé lety Praha - Barcelona

Barcelona je oblíbené turistické letovisko, které každoročně čelí náporu turistů. Španělské město láká především na své památky a příjemnou atmosféru. Z největších památek stojí za vidění Sagrada Família, což je perla Barcelony.

09.05.2018 - Levné letenky Praha - Petrohrad

Petrohrad je dalším z oblíbených turistických cílů Ruské feredace. Legendární město založil car Petr Veliký v roce 1703. Nádherné město dává na odiv především své památky, kterých je zde opravdu mnoho. Z těch nejznámějších jsou to Zimní palác, Jantarová komnata, katedrála sv. Izáka či Petropavlovská pevnost.

09.05.2018 - Levné letenky Praha - Mauricius

Exotický Mauricius je vyhledávaným cílem mnoha turistů z celého světa. Návštěvníci ostrova si užijí nejen nádherné páže a azurové moře, ale také další lákadla. Na své si zde přijdou milovníci rybolovu i vodních sportů. Celý ostrov voní vanilkou i dalším kořením, které se zde pěstuje.

09.05.2018 - Akční letenky Praha - Srí Lanka

Srí Lanka je ostrovní země, která láká především svou nádhernou a neuvěřitelně pestrou přírodou. Nejčastěji se jí říká "květ Asie", což tuto zemi dokonale vystihuje. Skutečné cestovatelské zážitky čekají na turisty zajímající se o odlišnou kulturu, filozofii, památky a především tropickou přírodu.

09.05.2018 - Levné letenky Praha - Zanzibar

Milovníci tropických krajů a exotiky se doslova zamilují do souostroví Zanzibar. Autonomní území Tanzanie se pyšní vskutku nádhernou přírodou. Turisté si ponejvíce užívají bělostných pláží a azurových vod Indického Oceánu. Na své si zde přijdou také vyznavači vodních aktivit a sportu.

07.05.2018 - Přímé lety do Dubaje

Jedním z nejznámějších letovisek Spojených Arabských Emirátů je Dubaj. Notoricky známé přímořské město turisty pravidelně okouzluje luxusními a okázalými hotely, okázalými stavbami, ale především krásnými písečnými plážemi. Díky celoročně příznivému počasí můžete Dubaj navštívit kdykoliv během roku.

07.05.2018 - Levné letenky Athény - Řecko

Řecké Athény neboli také "město Bohů" láká především na svou nepopiratelně nejdelší historii v podobě slavných starobylých památek. V kouzelném městě čeká na turisty mnoho opravdových zážitků. 

07.05.2018 - Levné letenky Praha - Peking

Čína jako nejlidnatější země světa nabízí návštěvníkům nevšední a nezapomenutelné zážitky. Za těmi největšími památkami a historickými skvosty míří turisté na Náměstí Nebeského klidu. Zážitkem je také pohled na Velkou čínskou zeď nebo Zakázané město.

07.05.2018 - Levné letenky Praha - Moskva

K nesmírně lákavých cílům patří také hlavní město Ruské federace - Moskva. Zájemci o historii a památky ocení pohled na vzácné historické monumenty a stavby, které Moskva nabízí. Ty největší poklady najdete na  Rudém náměstí. Je to mimo jiné Chrám Vasila Blaženého a mnoho dalších.

04.05.2018 - Přímé lety Praha - New York

New York patří k těm nejlákavějším cílům celých Spojených Států Amerických. Mnohamilionové město s osobitou a nevšední atmosférou láká na množství turistických zajímavostí i památek, ale také na zdejší společenský život. Za vidění stojí známá Socha svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway.

04.05.2018 - Levné letenky Praha - Istanbul

Nejednu historickou zajímavost nabízí turecké město Istanbul. Vzhledem k dlouhé a pestré historii města zde návštěvníky najdou zajímavé pamětihodnosti. Poznávání města dotváří atmosféra trhů s kořením, šperky a dalším zbožím. Multikulturní Istanbul rozhodně stojí za to navštívit...

03.05.2018 - Levné letenky na Mauricius

Mauricius je synonymem tropického ráje se vším všudy. Turisté mohou obdivovat nádherné až panensky bílé pláže omývané azurovými vodami Indického oceánu. Dovolená na tomto ostrově přináší skutečně ojedinělé zážitky. Hlavním městem je Port Louis.

03.05.2018 - Akční letenky Okinawa - Japonsko

Cestu do "země vycházejícího slunce" si nenechají ujít především zájemci o východní kulturu. Japonsko nabízí především poznávání místních tradic, zvyků i nebývale krásné přírody. Jedním z výchozích bodů za poznáváním Japonska je město Okinawa ležící na stejnojmenném ostrově.