SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

20.01.2020 - Levné letenky z Prahy do Gruzie

Jste sběratelem dobrodružství? Vydejte se do Gruzie! Bezpečná a krásná země s proslulou drsnou, ale nádhernou přírodou a vysokými horami vás určitě překvapí. Výchozím bodem k poznávání Gruzie je město Tbilisi.

20.01.2020 - Letenky z Prahy do DUBAJE

Momentálně nejlevněší letenky z Prahy do Dubaje nabízí ukrajinské aerolinky Ukraine Airlines. V nabídce je docela dost termínů v lednu a únoru.

20.01.2020 - Letenky z Prahy do THAJSKA za akční cenu

Letenky do thajského Bangkoku za rozumnou cenu najdete v nabídce finského dopravce. Thajsko je populární exotická destinace, kde si turisté užijí krásné pláže a vodní radovánky v azurových vodách Andamaského moře.

17.01.2020 - Akční letenky Halifax - Nové Skotsko

Po dlouhé době přicházíme s nabídkou na levné letenky do Halifaxu! Halifax je město v Novém Skotsku, které je známé především jako obrovský a významný přístav. Je tady muzeum lodí a spoustu dalších zajímavostí.

17.01.2020 - Low cost letenky Alghero - Sardinie

Ostrov Sardinie je jeden ze tří italských ostrovů a populárních dovolenkových destinací. Jedním ze známých letovisek je Alghero.

17.01.2020 - Akční cena! Letenky Kuala Lumpur

Pokud plánujete cestu do Asie, pak zvolte Malajsii a jeho hlavní město Kuala Lumpur. Jde o jednu z nejmodernějších metropolí v Asii. Je centrem turismu a obchodu. Exotickou atmosféru doplňuje tropické klima i krásná příroda.

17.01.2020 - Levné letenky na Yucatán

Exotická dovolená? Jedině v Mexiku! Mexické letovisko Cancún nacházejícící se na poloostrově Yucatán zdobí bělostné pláže omývané azurovým mořem.

16.01.2020 - Letenky Praha - Soul levně

S polskými aerolinkami můžete letět do korejského Soulu. V této moderní metropoli najdete několik památek UNESCO, ale užijete si i současnou atmosféru a mnoho turistických atraktivit.

16.01.2020 - LEVNÉ letenky Praha - MALTA

Omezenou nabídku letenek z Prahy na Maltu nabízí aerolinky Air Malta. Populární středomořský ostrov je ideálním tipem pro letní dovolenou. Turisté si užijí krásné pláže i moře, ale také poznají mnoho zajímavostí ostrova.

16.01.2020 - Akční letenky z Prahy do Keni

Využijte výhodně naceněné lety z Prahy do keňského města Nairobi! Jedna z afrických metropolí je výchozím bodem za poznáváním a zážitky v úchvatné africké přírodě. Užijte si pohled na zvířata tzv. velké pětky i mnoho dalšího!

16.01.2020 - Náš TIP! Letenky Praha - Mauricius

Ostrov Mauricius patří k samozvaným "tropickým rájům". Exotická atmosféra, tropické klima a především nádherné pláže a azurové moře jsou dominantami ostrova. Hlavním městem je Port Louis.

15.01.2020 - Na jaře do Malagy za akční cenu

Aerolinie Smartwings přišly s akčními letenkami do španělské Malagy. Známé letovisko je perlou Andalusie a populární dovolenkový cíl mnoha turistů z celého světa. Užijte si Malagu i vy!

15.01.2020 - TIP! Letenky Praha - Krabi

Jarní nebo podzimní období můžete využít k návštěvě thajského ostrova Krabi. Milovníci exotiky si přijdou na své právě na Krabi. Tento nádherný kus země nabízí okouzlující pláže a úchvatnou přírodu.

15.01.2020 - AKCE! Letenky Praha - Johannesburg

Zvýhodněné letenky do jihoafrického Johannesburgu můžete využít téměř po celý rok. Jedno z nejvyspělejších měst afrického kontinentu má za sebou bohatou historii a turistům nabízí opravdu nevšední zážitky.

14.01.2020 - Letenky Praha - Singapur za výhodnou cenu

Polské národní aerolinky nabízejí letenky do Singapuru za výhodnou cenu! Poznejte Singapur, jedno z nejmodernějších měst v Asii. Symbolem města je tzv. Merlion (Lví hlava).

14.01.2020 - SUPER TIP! Letenky na Korfu

V nabídce nízkonákladových aerolinek Ryanair najdete zvýhodněné letenky na řecký ostrov Korfu. Korfu patří k nejpopulárnějším řeckým ostrovům. Kromě krásných pláží a křišťálového moře i turisté libují v poznávají zdejších památek.

14.01.2020 - AKCE! Letenky Praha - Kodaň

Irský dopravce Ryanair nabízí letenky do dánské metropole za hubičku! Hned na začátku jara můžete podniknout výlet do Kodaně. Město má svou atmosféru i nespočet památek a zajímavostí.

14.01.2020 - TIP! Letenky Praha - Kyrgyzstán

Po dlouhé době přicházíme s akčními letenkami do Kyrgyzstánu a jeho hlavního města Biškek. Tato země sice není úplně turisticky vyhledávaná, ale kdo tam zavítá najde mnoho zajímavého.

13.01.2020 - Náš TIP! Letenky Praha - Guam

Letenky na Guam jsou určeny především opravdovým dobrodruhům, kteří milují cesty do dalekých a exotických zemí. Guam je malá ostrovní země nacházející se v Oceánii. Její břehy omývají vody Tichého oceánu.

13.01.2020 - Akce! Letenky Praha - Uruguay

Plánujete cestu do Jižní Ameriky? Máme pro vás akční letenky do Montevidea, hlavního města státu Uruguay. Poznejte město kontrastů i architektonických skvostů!

13.01.2020 - Low cost letenky Praha - Phoenix

Cestovatelské nadšence určite potěšíme letenkami do amerického Phoenixu. Za velmi výhodnou cenu můžete navštívit město Phoenix ležící ve státě Arizona.

13.01.2020 - Letenky na Taiwan za akční cenu

Objevte Taiwan! Ostrov ležící nedaleko čínské pevniny okouzlí pestrou přírodou, krásnými plážemi a nespočtem památek a zajímavostí. Hlavním městem je Taipei.

10.01.2020 - Vodopády Iguazu Falls za akční cenu

Přírodní klenot Jižní Ameriky - vodopády Iguazu Falls patří k největším turistickým lákadlům na světě. Využijte levné letenky v jarním období a leťte za nezapomenutelnými zážitky...

10.01.2020 - TOP CENA! Letenky Praha - Budapešť

S akčními letenkami od Ryanairu můžete podniknout výlet do maďarské metropole. Budapešť protíná majestátní řeka Dunaj, při jejímž břehu stojí budova parlamentu, jedna z nejkrásnějších památek v městě.

10.01.2020 - LEVNÉ letenky Praha - Peking

Za necelých jedenáct tisíc korun můžete letět do Číny. Tato obrovská a lidnatá země nabízí k vidění vskutku okázalé památky. A nejen to. Turisté poznají také zdejší nevšední atmosféru nebo třeba skvělou čínskou kuchyni.

10.01.2020 - AKČNÍ letenky Praha - Šanghaj

Opravdu nevšední zážitky přináší cesta po Šanghaji. Čínské supermoderní město nabízí velká turistická lákadla od historických památek po současné atrakce.

09.01.2020 - NÁŠ TIP! Letenky do Kambodže

Pro všechny, kteří rádi objevují cizokrajné daleké země tu máme super nabídku na letenky do Kambodže a jeho letoviska Phnom Penh. Tato exotická země láká na nespočet lákadel, ať už jde o památky nebo nádhernou přírodu.

09.01.2020 - Letenky Praha - Dillí za AKČNÍ cenu

Letenky do indické metropole Dillí nabízejí italské aerolinky Alitalia za velmi výhodnou cenu. Dillí je obrovské město slibující skutečně nevšední zážitky. Turisté poznají nejen místní památky, ale také zdejší život, tradice a kulturu.

09.01.2020 - AKCE! Letenky Praha - Hongkong

Poznejte dynamický Hongkong! Kosmopolitní město s rušnou atmosférou je lákavým turistickým cílem. Kromě turistických zajímavostí poznáte několik památek, zdejší životní styl a mnoho dalšího.

08.01.2020 - AKCE! Letenky Praha - Vancouver

Poznejte krásy a zajímavosti Kanady a leťte do Vancouveru! Tato nádherná země má celou řadu opravdových přírodních pokladů. Právě město Vancouver je výchozím bodem  za zážitky v úchvatné kanadské přírodě.

08.01.2020 - Letenky Praha - Montreal za AKČNÍ cenu

Kanadský Montreal může být dobrou volbou pro turisty, kteří touží poznat Kanadu. Montreal je město, které nabízí od všeho něco - památky, atmosféru, sportovní zážitky, přírodu a mnoho dalšího.

08.01.2020 - TOP CENA! Letenky do Los Angeles

Za skvělou cenu můžete navštívit hvězdné Los Angeles! Známé město a turistický cíl západního pobřeží Spojených států amerických nabízí mnoho lákadle - krásné rozlehlé pláže, moře, zábavu a tanec, skvělou kuchyni i nemálo turistických atrakcí.

08.01.2020 - LEVNÉ letenky na IBIZU

Super příležitost mají teď všichni, kteří se chystají v jarních měsících na dovolenou. Za pár korun můžete strávit příjemný týden na Ibize. Oblíbený středomořský ostrov je vyhlášený a velmi populární turistický cíl. Objevte jej i vy!

07.01.2020 - Low cost letenky Praha - Barcelona

Užijte si krásy španělské Barcelony! Známé město a lákavý turistický cíl toho návštěvníkům nabízí opravdu mnoho - nádherné památky, muzea, parky, pláže a mnoho dalších lákadel.

07.01.2020 - Jarní letenky do NEPÁLU

Za vrcholky těch nejvyšších hor na světě můžete vyrazit do Nepálu. Země, jejíž největší dominantou je pohoří Himaláje je vyhledávaná především horolezci a milovníky drsné přírody. Výchozím bodem za zážitky v Nepálu je město Káthmándú.

07.01.2020 - Low cost letenky Praha - Madrid

Využijte další z celé řady atraktivních letenek společnosti Ryanair a navštivte španělský Madrid! Město se dlouhodobě těší zájmu turistů, a to především pro nevšední atmosféru a celou záplavu historických památek.

07.01.2020 - AKČNÍ letenky z Prahy do Skotska

Milovníci severské atmosféry mohou využít akční letenky do skotského Edinburghu. Skotské město láká na zdejší památky i typické hospůdky a skotskou whisky.

06.01.2020 - LEVNÉ letenky Praha - Island

Jarní měsíce můžete využít k cestě na Island. Tato vskutku ojedinělá ostrovní země se pyšní zcela výjimečnou přírodou. Turisté zde míří za pozorováním přírodních úkazů i poznáváním památek.

06.01.2020 - Super cena! Letenky Praha - Benátky

Nečekejte na léto a vyražte do italských Benátek! Krásné město a velmi atraktivní turistický cíl mnoha turistů uchvátí svou atmosférou i mnoha lákadly.

06.01.2020 - Letenky na Zanzibar za AKČNÍ cenu

Za zážitky v exotice se vydejte na Zanzibar! Nádherné ostrovy patřící k Tanzanii ideálním místem pro milovníky tropů. Užijete si blankytné moře i odpočinek na kouzelných plážích.

06.01.2020 - AKCE! Letenky Praha - Kapské město

Využijte levné letenky do Kapského města! Kapské město je perlou Jihoafrické republiky. K největším lákadlům města patří Stolová hora, která je symbolem celé Jihoafrické republiky.

06.01.2020 - Letenky do Vietnamu SUPERLEVNĚ

Čínské aerolinky přišly s atraktivním tarifem do vietnamského města Hanoj. Moderní metropole nabízí úžasné zážitky - pulzující a naprosto odlišná atmosféra, skvělá kuchyně, mnoho chrámů, pagod a jiných památek. 

03.01.2020 - SUPER CENA! Letenky do NEW YORKU

Je tady super příležitost k návštěvě New Yorku! Americké několikamilionové město hýří skvělou atmosférou, památkami, atrakcemi a mnoha jinými lákadly. Užijte si New York!

03.01.2020 - AKČNÍ letenky do PANAMY

Plánujete dobrodružnou cestu do tropické džungle? Pak jsou tady letenky do Panamy. Nádherná středoamerická země je pokrytá tropickými pralesy, které jsou domovem mnoha druhů atraktivní fauny a flóry.

03.01.2020 - Náš TIP! Letenky Praha - Goa

Chcete poznat neobvyklou a neokoukanou destinaci? Leťte do indického letoviska Goa. Nádherná, rozmanitá a jedinečná oblast nabízí nevšední zážitky.

02.01.2020 - Výprodej! Letenky Kuala Lumpur

Poznejte asijské město Kuala Lumpur! Užijete si supermoderní město se vším všudy. Především je naprosto odlišná atmosféra, ale také mnoho zajímavostí i památek. Dominantou města je Petronas Twin Towers.

02.01.2020 - AKCE! Letenky na Seychely

Toužíte po dovolené v exotice? Ideálním tipem jsou Seychely, které mají pověst tropického ráje se vším všudy. Nádherná příroda, kouzelné pláže i blankytné laguny jsou zárukou super zážitků.

02.01.2020 - Akční letenky na BALI

Úchvatný ostrov je perlou celé Indonésie. Hlavním městem je Denpasar, který je výchozím bodem k nádhernému mořskému pobřeží ostrova. Užijte si zdejší pláže, které patří k nejkrásnějším na světě.

02.01.2020 - LEVNÉ letenky do BRAZÍLIE

Leťte za teplem i úchvatnými zážitky do Brazílie! Známé Rio de Janeiro nabízí pláž Copacabana i pohled na obrovskou sochu Ježíše Krista. Užijte si zdejší tropy i naprosto neodolatelnou atmosféru Brazílie!

18.12.2019 - Letenky z Prahy na Madeiru za výhodnou cenu

Naplánujte si dovolenou na Madeiře! Ostrov věčného jara nadchne svou rozmanitou přírodou. Madeira není jen moře a pláže, ale i hory a zelené stromy. Hlavním městem je Funchal.

18.12.2019 - NÁŠ TIP! Letenky na ROATÁN

Roatán je poměrně málo známý ostrov v Karibském moři. Turistům může nabídnout všechny krásy karibských ostrovních rájů - azurové moře, bělostné pláže zalité sluncem a exotickou atmosféru.

18.12.2019 - Letenky Christchurch - Nový Zéland za akční cenu

Naplánujte si jarní dobrodružnou cestu na Nový Zéland, konkrétně do města Christchurch, které je největším městem jižního ostrova.

17.12.2019 - Letenky do SYDNEY za super cenu

Využijte super příležitost a leťte do Austrálie. Návštěva Sydney je neuskutečným zážitkem. Turisté si užijí zdejší pláže, přírodu, památky i ojedinělou atmosféru.

17.12.2019 - LEVNÉ letenky na KYPR

Milovníci slunce a tepla mohou využít skvělou nabídku nízkonákladového dopravce Ryanair a letět na Kypr. Známý ostrov je prověřenou destinací a nabízí skvělé zážitky. Leťte do letoviska Paphos!

17.12.2019 - Akční letenky na CURACAO

Ostrov Curacao patří k nejkrásnějším v Karibiku. Smaragdově zelené vody moře, pláže lemované palmami a blankytné nebe jsou největšími lákadly ostrova.

17.12.2019 - Letenky na HAVAJ za akční cenu

Dovolená na Havaji? Splněný sen všech milovníků moře a pláží! Zdejší hlubiny jsou skvělé pro provozování vodních aktivit - potápění se žraloky, výlety lodí, surfování atd. Hlavním městem je Honolulu.

16.12.2019 - AKCE! Letenky na KOMORY

Využijte akční letenky na Komory a poznejte nádherné exotické souostroví ležící v Indickém oceánu. Hlavním městem je Moroni, které je také výchozím bodem za poznáváním těchto sopečných ostrovů.

16.12.2019 - Akční letenky Sevilla - Španělsko

Sevilla je jedním z nejkrásnějších měst ve Španělsku. Město je centrem Andalusie. Nabízí opravdu krásné památky, příjemnou atmosféru i kus krásné přírody.

16.12.2019 - Letenky do Bulharska za akční cenu

Navštivte bulharské letovisko Burgas! Známé a populární přímořské město je již po dlouhá léta atraktivním prázdninovým cílem mnoha turistů z celého světa. Užijte si krásy Burgasu!

16.12.2019 - SUPER CENA! Letenky do Miami

Floridské město Miami je notoricky známé letovisko, které patří k nejvyhledávanějším na světě. Kromě zdejších rozlehlých pláží, moře a slunce si užijete noční život, zábavu, tanec i skvělou kuchyni.

25.09.2019 - Vyhraj chytré hodinky Samsung Galaxy Watch

Soutěžte se SVĚTEM LETENEK hned o dvě lákavé ceny - chytré hodinky a chytrý fitness náramek.

13.12.2019 - Low cost letenky Praha - Edinburgh

Skotský Edinburgh je skvělým tipem pro víkendový výlet. Turisté si mohou vychutnat charakteristickou atmosféru a navštívit nemálo zajímavostí a památek.

13.12.2019 - Akční letenky Praha - Benátky

Za zážitky se vypravte do italských Benátek! Návštěva krásného a velmi populárního města je nevšedním zážitkem. Město nabízí historické památky, skvělou kuchyni a mnoho dalšího.

13.12.2019 - Náš TIP! Letenky Paraguay

Využijte zvýhodněné letenky k cestě do Paraguaye. Tato rozmanitá  a nesmírně zajímavá jihoamerická země nabízí od všeho něco - krásnou přírodu, zajímavé památky, ojedinělou atmosféru a mnoho dalšího.

12.12.2019 - Super cena! Letenky Chicago - USA

Americké Chicago můžeme zařadit k atraktivních cílům Spojených států. Město se nachází poblíž Michiganského jezera ve státě Illinois. Nazývá se také "větrné město".

12.12.2019 - Na víkend do Budapešti

Výlet do maďarské metropole můžete podniknout v lednu a únoru. Budapešť nabízí zajímavé památky, příjemnou atmosféru i skvělou zábavu.

12.12.2019 - Náš TIP! Letenky do Bogoty

Leťte do jihoamerické Kolumbie! Návštěva jedné z pestrých a nesmírně zajímavých jihoamerických zemí je skutečným zážitkem. Hlavním městem je Bogota.

11.12.2019 - MEGA HIT! Letenky na Mallorcu

Využijte super nabídku nízkonákladových aerolinek Ryanair a leťte na Mallorcu. Jeden z Baleárských ostrovů má rozhodně co nabídnout i v zimním období...

11.12.2019 - Náš TIP! Letenky Bangkok - Thajsko

Bangkok je vstupní branou k nádherným zážitkům v exotickém Thajsku. Tato turisticky oblíbená země zaujme především svým nádherným mořským pobřežím, ale i dalšími zajímavostmi.

11.12.2019 - AKČNÍ letenky do Los Angeles

Využijte další z atraktivních nabídek, tentokrát jsou to letenky do hvězdného Los Angeles! L.A. je centrem západního pobřeží Spojených států a k vidění je toho tady více než dost. Užijte si skvělou atmosféru Los Angeles!

10.12.2019 - Letenky Praha - Ammán za akční cenu

Navštivte Jordánsko! Tato pozoruhodná blízkovýchodní země a jeho hlavní město Ammán nabízí turistům opravdové historické skvosty, např. pozůstatky římského amfiteátru a mnoho dalšího.

10.12.2019 - LEVNÉ letenky do Panamy

Cestovatelé, kteří mají rádi dobrodružství a vyznávají aktivní dovolenou mohou vyrazit do Panamy. Tato bezesporu zajímavá a neuvěřitelně pestrá země nabízí netušené možnosti a atrakce.

10.12.2019 - Levně do španělské MALAGY

Leťte se v zimě ohřát do prosluněného letoviska Malaga! Malaga je perlou Andalusie a známým dovolenkovým cílem mnoha turistů nejen z Evropy.

06.12.2019 - Letenky Praha - Havana za akční cenu

Kuba je známý karibský ostrov a vyhlášený tropický ráj. Kromě krásných pláží a moře si užijete také procházku po Havaně, která má úžasnou atmosféru.

06.12.2019 - Levné letenky na AZORY

Azorské ostrovy jsou ideálním cílem pro milovníky pěší turistiky a aktivní dovolené. Kromě krásné přírody navštívíte také město Ponta Delgada, které je hlavním a největším městem ostrovů.

06.12.2019 - Přímé lety Praha - Tel Aviv

Izrael je lákavou zemí především pro historiky a zanícené cestovatele se zájmem o starobylé památky. Metropole Tel Aviv a její okolí je nesmírně zajímavým turistickým cílem.

05.12.2019 - LEVNÉ letenky Praha - Moskva

Využijte jarní měsíce k návštěvě ruské metropole. Největším lákadlem je Kreml a Rudé náměstí, kde se nachází většina památek a turistických zajímavostí.

05.12.2019 - AKCE! Letenky do Kapského města

Jihoafrické Kapské město patří k nejnavštěvovanějším v Africe. Známé jihoafrické město je skvělý cestovatelský cíl pro nadšené turisty, kteří rádi poznávají...

05.12.2019 - SUPER CENA! Letenky do Tanzanie

Úžasné zážitky vás čekají v africké Tanzanii! Atraktivní africká země je turisticky vytížená a vyhledávaná, a to především kvůli zážitkům v divoké přírodě. Hlavním městem je Dar Es Salaam.

05.12.2019 - Cenový HIT! Letenky na Madeiru

Nemáte rádi zimu? Za teplem můžete odletět na Madeiru, krásný, věčně zelený ostrov ležící mezi Evropou a Amerikou. Hlavním městem je Funchal.

04.12.2019 - Letenky Praha - Stockholm za akční cenu

Objevte kouzlo švédské metropole! Charakteristickou atmosféru severského Stockholmu si užije každý turista a nadšenec cestování a poznávání.

04.12.2019 - LEVNÉ letenky Oslo - Norsko

Využijte výhodné letenky na sever Evropy, tentokrát do norského Osla. Užijt si krásu norské přírody a objevte památky a zajímavosti samotné norské metropole.

04.12.2019 - TIP! Letenky Praha - Las Vegas

Využijte super příležitost a leťte do amerického města Las Vegas. Město je centrem státu Nevada a má pověst "města hříchu a hazardu", to pro velké množství casin a heren.

04.12.2019 - Letenky na Taiwan za výhodnou cenu

Podnikněte výlet na Taiwan! Objevte pestrou vegetaci, vysoké hory i nádherné pláže. Hlavním městem této ostrovní země je Taipei.

03.12.2019 - LEVNÉ letenky na FILIPÍNY

V nabídce společnosti China Southern Airlines najdete stále akční letenky na Filipíny. Daleké souostroví láká svou tropickou přírodou a mnoha zajímavostmi.

03.12.2019 - AKČNÍ CENA! Letenky do Malajsie

Malajsie je atraktivním cílem milovníků tropů a exotiky. Kouzlo zdejších pláží doplňuje tropické klima a příjemná atmosféra. Nevšedním zážitkem je prohlídka hlavního města Kuala Lumpur.

03.12.2019 - Letenky Bangkok - Thajsko za super cenu

Thajsko patří ke stálicím v žebříčku exotických dovolenkových destinací. Kromě nádherných pláží a modrého moře stojí za poznání thajská metropole Bangkok.

03.12.2019 - AKCE! Letenky Billund - Dánsko

Během vánočních svátků si můžete udělat výlet do dánského Billundu, kde se nachází světově proslulý zábavní park LEGOLAND. Udělejte radost svým dětem!

02.12.2019 - AKCE! Letenky Berlín - Podgorica

Pár zimních dní můžete strávit v Černé Hoře! Balkánský stát, který je vyhlášeným dovolenkovým rájem překvapí i v zimních měsících. Využijte akční letenky do Podgorici.

02.12.2019 - NÁŠ TIP! Letenky Praha - Iguazu Falls

Patříte k turistům, kteří chtěji na vlastní oči vidět světově proslulé přírodní skvosty? Vodopády Iguazu Falls jsou jedním z nich...

02.12.2019 - Cenový HIT! Letenky do New Yorku

Super trip do New Yorku můžete naplánovat během zimy. Open-jaw letenky s odletem ze Španělska a příletem do Německa (nebo Rakouska) jsou za super cenu!

02.12.2019 - Mega cena! Letenky na Maltu

Využijte skvělou příležitost a leťte na Maltu! Středomořský ostrov je populárním cílem mnoha turistů nejen z Evropy. Užijte si všechny krásy a zajímavosti ostrova...

29.11.2019 - TIP! Levné letenky do Panamy

Za ojedinělými zážitky leťte do Panamy. Tropická země láká především na deštné pralesy, které jsou domovem mnoha exotických druhů fauny a flóry. Hlavním městem je Panama City.

29.11.2019 - Přímé lety Ostrava - Varšava

Polské aerolinky chystají letecký spoj z Ostravy do Varšavy. Cestující tak mohou využít pravidelné přímé lety do polské metropole.

29.11.2019 - Letenky Praha - Vancouver za super cenu

Poznejte Západní Kanadu! Kanadský Vancouver je výchozím bodem k poznávání krás Západní Kanady. Zdejší přírodní scenerie patří k nejkrásnějším na světě.

29.11.2019 - AKČNÍ letenky Praha - Nice

Užijte si předvánoční čas ve francouzském Nice! Malebné město na jihu Francie je perlou Franocuzské riviéry. Kromě slunce, moře a luxusu nabízí i příjemnou atmosféru a několik památek.

28.11.2019 - Akční letenky Praha - Miami

Využijte super příležitost a leťte na Floridu! Miami je známé a populární letovisko, kde najdete krásné rozlehlé pláže věčně zalité sluncem.

28.11.2019 - TIP! Letenky do Karibiku

Guadeloupe a Martinik jsou nádherné ostrovy v Karibiku, které patří k turistickým rájům. Dominantou ostrovů je především krásná tropická příroda, kvalitní služby i příjemné podnebí.

28.11.2019 - Levné letenky San Francisco - USA

Americké město San Francisco leží ve státě Kalifornie na západním pobřeží. Poznávacím znakem města je Golden Gate nebo pevnost Alcatraz, což je nejvyhledávanější turistická atrakce města.

28.11.2019 - AKCE! Letenky na Mallorcu

Pár zimních dní můžete strávit na Mallorce. Středomořský ostrov je známým turistickým rájem, kde i v zimě vládne příjemné klima.