SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

26.02.2021 - TIP! Letenky z Prahy do GRUZIE

Po dlouhé době jsou tu letenky do Gruzie! Úchvatná země, kterou vyhledávají především milovníci horských treků je pověstná svou nádhernou přírodou.

25.02.2021 - Prázdninové letenky na SICÍLII

Nenechte si ujít skvělý tip na letní prázdniny! Sicílie a letovisko Trapani si užijete se vším všudy. Zábava, vodní sporty a atrakce, opalování a skvělé drinky - to je Sicílie.

24.02.2021 - MEGA HIT! Letenky na HAVAJ

Využijte skvělou příležitost a naplánujte si cestu na Havajské ostrovy. Exotické ostrovy ležící v Tichém oceánu slibují úžasné zážitky. Hlavním městem je Honolulu.

24.02.2021 - Letenky do ČERNÉ HORY na léto

Naplánujte si léto v Černé Hoře! Město Podgorica je známé a vyhledávané především pro příjemnou atmosféru, turistické zajímavosti, historii i milé lidi.

23.02.2021 - Low cost letenky do ALICANTE

Za výhodnou cenu nyní můžete rezervovat letenky z Pardubic do španělského letoviska Alicante, které je rájem pro aktivní sportovce. Malebné přímořské město nabízí úžasné zážitky.

23.02.2021 - Low cost letenky Praha - Boloňa

Italská Boloňa je další z atraktivních míst slunné Itálie. Město je atraktivní z hlediska historie, ale na své si zde přijdou i gurmáni či rodiny s dětmi.

22.02.2021 - Letenky z Prahy do Istanbulu

Přímé lety z Prahy do tureckého Istanbulu nabízejí aerolinie Turkish Airlines. Skvělá možnost pro milovníky Orientu! Město dvou kontinentů má atmosféru pohádek Tisíce a jedné noci. A nejen to - památky, trhy, skvělou kuchyni...

19.02.2021 - Letenky na ISLAND

Letenky na Island potěší turisty, kteří milují přírodu. Právě na tomto ostrově si přijdou na své. "Země ohně a ledu" slibuje originální a nezapomenutelné zážitky.

18.02.2021 - Letenky do Benátek na léto

Od jara až do podzimu můžete plánovat výlet do italských Benátek. Benátky patří k nejvyhledávanějším cílům v Itálii. Úchvatná atmosféra, populární kanály i pravá italská káva - to jsou lákadla Benátek.

17.02.2021 - Prázdninové letenky do Říma

Právě teď můžete plánovat prodloužený prázdninový víkend v Římě! Užijte si zdejší úchvatné památky, pravou italskou kávu i skvělou atmosféru.

17.02.2021 - Náš TIP! Letenky z Ostravy do New Yorku

Letenky z Ostravy do New Yorku právě teď za výhodnou cenu! Naplánujte si výlet do nejznámější metropole na světě. Kromě známých památek a symbolů města si užijete zdejší nezaměnitelnou atmosféru...

16.02.2021 - Cenový hit! Letenky do BARCELONY

V průběhu března můžete podniknout výlet do španělské Barcelony. Barcelona je jeden z nejvyhledávanějších destinací ve Španělsku. Užijte si zdejší památky i úžasnou atmosféru.

15.02.2021 - Letenky za exotikou do MEXIKA

Dovolená v tropech? Zvolte mexické letovisko Cancún! Atraktivní a velice oblíbené místo na poloostrově Yucatán je ráj na zemi - pohádkové pláže poseté palmami, azurové moře i výtečná kuchyně jsou největším lákadlem.

15.02.2021 - Prázdninové letenky na RHODOS

Letní dovolenou si naplánujte na ostrově Rhodos! Jeden z oblíbených řeckých ostrovů si užijete nejvíce v létě. Nejen koupání v moři a relax pod slunečníky, ale i poznávání památek a historických zajímavostí - to je Rhodos...

15.02.2021 - Letenky z Prahy do EGYPTA

Nenechte si ujít levné letenky do Egypta! Známé letovisko Hurghada je prověřené a velmi navštěvované. Kromě koupání a vodních aktivit si můžete oživit pobyt u moře návštěvou známých historických památek.

15.02.2021 - Náš tip! Letenky na ZANZIBAR

Zanzibar je stále více oblíbeným cílem turistů, kteří milují exotiku a tropické podnebí. Břehy tohoto souostroví omývají azurové vody Indického oceánu. Zdejší hlubiny jsou mimo jiné rájem potápěčů.

12.02.2021 - LEVNÉ letenky do ARGENTINY

Vyznavači adrenalinových zážitků a aktivit si nenechají ujít letenky do Argentiny za skvělou cenu. Poznávání této úchvatné jihoamerické země začíná v hlavním městě Buenos Aires.

11.02.2021 - Letenky z Prahy do Madridu

Rezervujte letenky z Prahy do Madridu za pár korun a naplánujte si jarní či letní výlet do španělské metropole. V Madridu si užijete nejen památky a historické zajímavosti, ale také mnoho zábavy.

11.02.2021 - Náš TIP! Letenky do JORDÁNSKA

Využijte letenky Jordánska! Teplé počasí, krásné pláže a nespočet historických zajímavostí si užijete v Jordánsku. Hlavním městem je Ammán.

10.02.2021 - Letenky do THAJSKA za akční cenu

Thajský Bangkok je super destinace pro všechny, kteří mají rádi exotiku, tropické podnebí a nekonečně dlouhé pláže lemované azurovým mořem. Skvělým zážitkem je také návštěva hlavního města Bangkok.

09.02.2021 - Náš TIP! Letenky na AZORY

Naplánujte si dovolenou na Azorech! Letenky do Ponta Delgada jsou nyní k dispozici za výhodnou cenu. Azorské ostrovy jsou ideálním cílem pro milovníky hor, pěších túr a přírody vůbec.

09.02.2021 - AKČNÍ letenky na KUBU

Rezervujte levné letenky na Kubu! Za skvělou cenu nyní nabízí letenky do Havany společnost Air Europa. Známý ostrov nacházející se v Karibiku vás okouzlí svou atmosférou i úchvatnými plážemi. Dopřejte si dovolenou v karibském ráji.

08.02.2021 - TIP! Letenky Praha - PISA

Nenechte si ujít výlet do známého italského města se šikmou věží, která je naprostou dominantou a největším lákadlem turistů. Rezervujte online letenky do Pisy.

08.02.2021 - Letenky do Kodaně s Ryanairem

Právě teď můžete rezervovat letenky do dánské metropole! V Kodaňi si užijete ojedinělou atmosféru a poznáte celou řadu zajímavých pamětihodností.

05.02.2021 - AKCE! Letenky z Prahy do KENI

Již nyní můžete plánovat výlet za zážitky do africké džungle. Národní parky a rezervace v Keni patří k nejlákavějším cílům mnoha turistů z celého světa. Užijte si safari v Africe!

04.02.2021 - AKCE! Letenky do INDONÉSIE

Indonésie je skvělým cílem pro milovníky exotiky. Tropická příroda, pláže i zdejší podnebí jsou největšími lákadly Indonésie. Zážitkem je mimo jiné také výlet do hlavního města Jakarty.

03.02.2021 - Jarní letenky do LISABONU

Portugalská metropole je jedním z tipů na jarní výlet. Letenky do Lisabonu jsou nyní k dispozici za výhodné ceny. Lisabon patří k neokoukaným destinacím, kde vás čekají jen ty nejoriginálnější zážitky.

02.02.2021 - TIP! Letenky do NAMIBIE

Pokud patříte k nadšeným cestovatelům a toužíte objevovat stále něco nového, vsaďte na Namibii. Tato africká země je naprosto úchvatná.. nejen příroda, ale i zdejší atmosféra, lidé a vše okolo je nevšední zážitek.

01.02.2021 - SUPER TIP! Letenky na MADEIRU

Madeira je překrásná...úchvatný zelený ostrov, který nabízí mnohem více než jen krásné pláže a oceán. Poznávání Madeiry začíná už v hlavním městě Funchal, které je rodištěm známé fotbalové hvězdy Cristiana Ronalda...

29.01.2021 - Levné letenky do TOKYA

Od jara až do podzimu lze naplánovat cestu do Japonska. Daleké ostrovy jsou pro zájemce o východní tradice a kultury ideální destinací. Hlavním městem je Tokyo.

28.01.2021 - TIP! Letenky do DUBAJE

Je tady další atraktivní tarif do slunné Dubaje! Využijte letenky za výhodné ceny a naplánujte si letošní dovolenou ve známém a velmi oblíbeném letovisku, které je známé luxusem a okázalostí.

27.01.2021 - SUPER CENA! Letenky na MALLORCU

Jarní prázdniny můžete strávit na Mallorce! Užijete si procházky překrásném mořském pobřeží, ochutnáte skvělou kuchyni a mnoho dalšího.

26.01.2021 - TIP! Letenky do KOSTARIKY

Milovníci exotiky a tropického podnebí mají opět možnost vyrazit za dobrodružstvím, tentokrát do Kostariky. Tato středoamerická země se může pochlubit úžasnou přírodou včetně atraktivní fauny a flóry. Hlavním městem je San José.

25.01.2021 - AKCE! Letenky do Kanady

Právě nyní se nabízí skvělá příležitost, jak levně cestovat do Kanady. Kanadské Toronto je jedním z nejvyhledávanějších kanadských měst. Kromě památek a mnoha zajímavostí si užijete zdejší přírodu a mnoho zábavy.

22.01.2021 - Pohádkový ZANZIBAR za akční cenu

Toužíte po dovolené v tropickém ráji na zemi? Leťte na Zanzibar! Tyto pohádkové ostrovy jsou turisticky stále oblíbenější. Kromě kouzelných pláží a azurového moře tu najdete klid, odpočinek, ale také mnoho zábavy.

21.01.2021 - Letenky z Prahy na oblíbenou IBIZU

Naplánujte si dovolenou na Ibize! Oblíbený středomořský ostrov patřící do souostroví Baleáry je ideálním cílem pro rodinnou dovolenou. Nabízí celou řadu lákadel -  zábavu, kus krásné přírody, skvělou kuchyni a mnoho dalšího.

21.01.2021 - Prázdninový výlet do ŘÍMA

Letní výlet do Říma? Právě teď můžete rezervovat akční letenky do jedné z nejkrásnějších evropských metropolí. Na své si přijdou především milovníci umění a historie.

20.01.2021 - Nová linka do Kyjeva

Společnost Letiště Ostrava, a.s. oznámila, že od 26. dubna 2021 zahájí provoz nová pravidelná linka do Kyjeva na Ukrajině.

20.01.2021 - Za zážitky do BRAZÍLIE

Leťte za zážitky do brazilského Rio de Janeira! Známé centrum celého jihoamerického kontinentu má hned několik lákadel - obří sochu Ježíše Krista, pláž Copacabana, slavný karneval a další.

19.01.2021 - AKCE na letenky do New Yorku

Právě teď můžete plánovat cestu do New Yorku! New York na jaře, v létě či na podzim...můžete si vybrat. Světoznámé centrum Spojených států amerických je jednoznačně skvělým tipem pro každého cestovatele.

18.01.2021 - Tip na léto! Letenky na MALTU

Již nyní můžete plánovat dovolenou na léto! Skvělým tipem můžet být Malta..nádherný středomořský ostrov s dlouhou historií, krásnými plážemi i mnoha památkami.

15.01.2021 - AKČNÍ letenky na MALEDIVY

Je tady další skvělý tip na dovolenou v exotice! Maledivy jsou malebné souostroví nacházející se v Indickém oceánu. Drtivá většina turistů zde tráví čas na plážích a v blankytných vodách oceánu.

15.01.2021 - Letenky do THAJSKA na jaře i na podzim

Využijte výhodné ceny letenek a naplánujte si dovolenou v Thajsku. Thajsko patří dlouhodobě k velmi oblíbeným exotickým destinacím. Jedním z vyhledávaných letovisek je také Phuket a další.

14.01.2021 - Letenky s Turkish Airlines do DUBAJE

Dubaj...známé a velmi populární turistické letovisko, kde se to vysokými stavbami a okázalými hotely jen hemží. Užít si luxusní Dubaj můžete i vy. Stačí rezervovat online akční letenky do Dubaje...

14.01.2021 - Letenky s Turkish Airlines do AFRIKY

Turecký dopravce spustil akci na letenky do několika destinací v Africe. Vybírejte a rezervujte letenky do Keni, Ugandy, Jihoafrické republiky či Tanzanie.

14.01.2021 - Letenky na tropické SEYCHELY

Dopřejte si dovolenou v exotice! Seychely mají pověst tropického ráje na zemi. Turisté si užijí krásné přírody, kouzelných pláží a blankytného moře.

13.01.2021 - Letenky do MALAJSIE za akční cenu

Dovolená v tropech? Super tipem můžet být Malajsie. Nádherná tropická země je úžasným turistickým zážitkem. Hlavním městem je Kuala Lumpur.

13.01.2021 - Náš tip! Letenky na BALI

Toužíte po tropickém ráji? Leťte na Bali! Jeden z malebných indonéských ostrovů splňuje všechny představy o tropickém ráji. Písečné pláže lemované palmami, azurové moře a tropické podnebí jsou největšími lákadly tohoto ostrova.

12.01.2021 - Jarní letenky na SICÍLII

Již nyní můžete plánovat jarní výlet na slunnou Sicílii. Vydejte se za zážitky a odpočinkem do letoviska Trapani, které patří k nejnavštěvovanějším na ostrově. Čeká na vás moře a kouzelné pláže, ale také celá řada zajímavostí.

12.01.2021 - Levné letenky na exotický PHUKET

Tropický Phuket je ideálním tipem pro milovníky exotiky. Phuket představuje oázu klidu, zábavy, poznávání a úžasných zážitků.

11.01.2021 - TIP na levné letenky do Manily

Již nyní můžete plánovat letní či podzimní dovolenou na dalekých Filipínách! Nádherné tropické souostroví je ideálním cílem pro ty, kteří milují exotiku a tropické klima. Hlavním městem je Manila.

08.01.2021 - Letenky z Prahy do Malagy za akční cenu

Za odpočinkem i zábavou leťte do španělské Malagy. Nádherné přímořské letovisko je perlou Andalusie a patří k populárním cílům mnoha turistů. Nabízí nejen moře a pláže, ale také mnoho vyžití.

07.01.2021 - Letenky na KYPR za akční cenu

Za teplem, úžasnými plážemi a vodními radovánkami leťte na Kypr! Oblíbený a nesmírně populární ostrov je každoročně obléhán turisty. Kromě pláží a moře nabízí i řadu starobylých památek.

06.01.2021 - Akční letenky CANCÚN - MEXIKO

Láká vás exotická dovolená? Leťte na Yucatán! Cancún je jedním z nejoblíbenějších letovisek v Mexiku. Užijete si nejen překrásné mořské pobřeží, ale také výlety po moři, za památkami i zábavou.

05.01.2021 - AKCE na letenky do MEXIKA

Lákají vás daleké exotické cíle? Využijte nový akční tarif a rezervujte letenky do Mexika. Kromě poznávání hlavního města Mexico City si užijete také krásné pláže a azurové moře.

04.01.2021 - Za teplem do BARCELONY

Letenky z Prahy do španělské Barcelony za akční cenu! Za příjemným počasím a úžasnými zážitky můžete vyrazit právě v tomto období. Tak neváhejte a rezervujte online letenky do Barcelony.

17.12.2020 - Letenky z Prahy do DUBAJE v akci

Po celý příští rok můžete plánovat dovolenou v Dubaji. Atraktivní letovisko známé svou okázalostí a luxusem slibuje rozpálené pláže a vlahé moře. Kromě koupání a vodních aktivit nabízí Dubaj také mnoho kulturního vyžití, nákupy, zábavu a podobně.

16.12.2020 - Jarní letenky do CHORVATSKA

Na duben lze naplánovat cestu do chorvatského Zadaru. Kromě pověstných oblázkových pláží si užijete i památky a krásu města jako takového.

15.12.2020 - Náš TIP! Letenky do INDIE

Toužíte po dobrodružství a opravdu originálních zážitcích? Leťte do Indie! Obrovská země je směsí kontrastů a nepřeberného množství zajímavostí.

14.12.2020 - Letenky z Prahy do MIAMI

Naplánujte si dovolenou na Floridě! Prosluněné letovisko Miami patří k nejatraktivnějším destinacím díky svým rozlehlým plážím. Užijte si relax na pláži, zábavu i nákupy v Miami!

11.12.2020 - Vánoční letenky do NORSKA

Ti, kteří nemohou bez cestování být mohou využít letenky do norské metropole. Během vánočních svátků si můžete udělat výlet na sever Evropy, kde panuje ta pravá zimní atmosféra.

10.12.2020 - Prázdninové letenky na KRÉTU

Letenky na letní prázdniny jsou tady! Užijte si léto na Krétě, nádherném prosluněném ostrově, který patří k nejoblíbenějším prázdninovým destinacím v Evropě.

09.12.2020 - Za krásou národních parků do KENI

Keňa je známým lákadlem pro své nádherné přírodní bohatství. Patří mezi top turistické cíle, které nabízejí svým návštěvníkům nejen výlety do džungle, safari, ale i nádherné pláže a úžasnou atmosféru.

08.12.2020 - Vánoce na MALTĚ

Oslavte Vánoce na Maltě! Úžasný středomořský ostrov je ideální volbou pro ty, kteří chtějí změnu nebo oslavit svátky netradičně a jinak.

07.12.2020 - Cenový HIT! Letenky na KYPR

Využijte letenky na Kypr za bezkonkurenční ceny! Nádherný prosluněný ostrov je rájem turistů, kteří milují moře, koupání a opalování na pláži i poznávání památek.

03.12.2020 - Letenky na KILIMANDŽÁRO

Kilimandžáro je jedním z majestátních symbolů Afriky. Pro turisty představuje lákadlo slibující neotřelé a zcela ojedinělé zážitky...

02.12.2020 - Letenky do KANADY za super cenu

Poznejte multikulturní Toronto! Jedno z nejznámějších kanadských měst je turisticky populární a vyhledávané. Kromě několika památek a zajímavostí nabízí i kus krásné přírody.

01.12.2020 - Na safari do TANZANIE

Úžasné zážitky v africké divočině nabízí Tanzanie. Nádherná země přírodních rezervací a parků, kde lze pozorovat zvířata tzv. velké pětky okouzlí každého...

27.11.2020 - Letenky do INDIE za akční cenu

Využijte jarní období k návštěvě Indie! Obrovská země je lákadlem především pro individuální turisty zajímající se o východní kultury, tradice a život místních obyvatel.

26.11.2020 - Přímé lety Ostrava - Praha

Využijte k cestování aktuální novou linku mezi Ostravou a Prahou, kterou nabízí polské aerolininie LOT Polish. Letenky za výhodné ceny rezervujte online.

25.11.2020 - Super dárek na Vánoce! Akční letenky na KUBU

Jako dárek k Vánocům si můžete dopřát letenky do Karibiku! Karibský ostrov Kuba patří k nejznámějším a nejvyhledávanějším. Kromě kouzelné přírody poznáte i mnoho zajímavostí a památek.

23.11.2020 - Letenky na úchvatné MALEDIVY

Naplánujte si zimní dovolenou v tropech! Skvělým tipem jsou Maledivy, nádherné souostroví nabízející překrásné pláže a azurové laguny.

20.11.2020 - Na víkend do řeckých ATÉN

Užijte si víkend v řeckých Athénách! "Město Bohů" je úchvantou přehlídkou nádherných antických pamětihodností a zaujme především milovníky historie.

19.11.2020 - Náš TIP! Letenky do Jihoafrické republiky

Skvělá příležitost pro dobrodruhy a hledače originálních zážitků! Využijte letenky do Kapského města a poznejte zdejší úžasnou přírodu i zajímavosti města.

18.11.2020 - Letenky na MADAGASKAR

Ostrov Madagaskar patří k ojedinělým ostrovním zemím. Návštěva tropického ostrova, kde žije množství endemitů je zcela výjimečným zážitkem.

22.10.2020 - PROVOZ CESTOVNÍ KANCELÁŘE NEPŘERUŠEN

Pobočku jsme zavřít museli, ale všechny klienty velice rádi obsloužíme, bez jakýchkoli omezení, a to telefonicky nebo mailem.

16.11.2020 - TIP! Letenky do PORTORIKA

Pokud toužíte po zážitcích v tropické džungli, vydejte se do Portorika. Nádherná příroda, pláže i tropické pralesy jsou dominantou této exotické země.

13.11.2020 - Přímé lety z Prahy na MALTU

Celé jaro i léto můžete využít k cestě na Maltu. Oblíbený a velmi populární ostrov ve Středozemním moři je skvělým tipem pro rodinnou dovolenou.

12.11.2020 - Náš TIP! Letenky do OMÁNU

Objevte krásy a zajímavosti Ománu! Omán je jednou z nejpestřejších blízkovýchodních zemí. Turisty čekají nádherné pláže, památky, výlety do pouště a podobně.

11.11.2020 - Letenky do jihoamerické KOLUMBIE

Po dlouhé době jsou tu letenky do jihoamerické Kolumbie a její metropole Bogoty! Město nabízí ojedinělou podívanou, ale hlavně je vstupní branou za krásami zdejší přírody.

10.11.2020 - Letenky z Prahy do Istanbulu na jaro a léto

Navštivte město dvou kontinentů! Turecký Istanbul je určen pro milovníky orientální atmosféry a poznávání.

10.11.2020 - Nová linka mezi Prahou a Ostravou

Polské aerolinie LOT Polish rozhodly o dočasném zavedení letecké linky mezi Prahou a Ostravou. První let se uskuteční již 11. listopadu 2020. Spoj bude operován pětkrát týdně a ceny jednosměrných letenek začínají na částce 770 Kč.

09.11.2020 - Letenky do tropické KOSTARIKY

Milujete exotiku? Opravdu ojedinělou zemí je Kostarika, která turistům nabízí výpravy do tropické džungle, krásné pláže i kus historie. Hlavním městem je San José.

09.11.2020 - TIP! Letenky Ostrava - Stockholm

Polské aerolinie nabízejí lety z Ostravy do švédského Stockholmu! Královská metropole patří k nejkrásnějším v Evropě a turistům má rozhodně co nabídnout...

06.11.2020 - Letenky Rio de Janeiro v akci

Po dlouhé době jsou tu letenky do brazilského Rio de Janeira! Město je známé svým neuhasínajícím temperamentem a živelnou atmosférou. Dominantou města je pláž Copacabana nebo obrovská socha Ježíše Krista.

05.11.2020 - Jarní letenky na KUBU

Kuba je jednou z nejznámějších ostrovních zemí Karibiku. Turisté si užívají krásu zdejších pláží a moře v mnoha letoviscích. Silným zážitkem je návštěva hlavního města Havana.

04.11.2020 - AKCE na letenky Praha - Atlanta

Atlanta je příjemné zelené město a hlavní centrum státu Georgia. Turisté si užijí zábavu, poznávání památek i současnosti a mnoho dalšího.

04.11.2020 - Letenky Praha - Řím za akční cenu

Nízkonákladový dopravce Ryanair zvýhodnil letenky z Prahy do Říma. "Věčné město" je turistickým rájem pro své historické poklady a vzácné památky. Užijte si Řím!

03.11.2020 - Exotické THAJSKO za akční cenu

Dopřejte si dovolenou v exotice! Ideální a léty prověřenou destinací je Thajsko. Thajsko je perlou jihovýchodní Asie, jehož dominantou je jednoznačně nádherná tropická příroda.

03.11.2020 - Letenky do slunné DUBAJE

Po dlouhé době jsou tady letenky do Dubaje za rozumnou cenu. Pokud plánujete dovolenou v zimní sezóně, pak je ideálním cílem právě Dubaj. Kromě pláží a moře stojí rozhodně za poznání centrum města.

02.11.2020 - Náš tip! Letenky do SINGAPURU

Navštivte asijský Singapur! V úžasném městě je rozhodně na co se dívat. Kromě moderní architektury nabízí i celou řadu dalších zajímavostí z historie a podobně.

02.11.2020 - Za exotikou na CEBU

Za originálními zážitky se vydejte na Cebu. Součást souostroví Filipíny a známá turistická oblast je vyhlášeným potápěčským rájem. Na své si zde přijdou hlavně milovníci tropické přírody...

30.10.2020 - Levné letenky do DOMINIKÁNSKÉ REPUBLIKY

Nejkrásnější pláže na světě jsou v Dominikánské republice! Užijte si dovolenou na plážích v letovisku Punta Cana omývaných azurovými vodami Karibského moře.

30.10.2020 - Přímé lety Praha - Lisabon

Pokud vás baví neokoukané a neobvyklé destinace, zvolte portugalský Lisabon. Poměrně málo navštěvované evropské město nabízí spoustu zajímavostí.

29.10.2020 - AKCE na letenky do kanadské OTTAWY

Využijte skvělou nabídku na letenky do kanadské Ottawy! Město je jedním z nejkrásnějších v celé Kanadě. Turisté si užijí příjemnou atmosféru a poznají několik zajímavých památek.

29.10.2020 - Na víkend do RIGY

Naplánujte si poznávací výlet do lotyšské Rigy. Město se těší turistické oblibě především pro své historické centrum, které je zapsané na seznam UNESCO.

27.10.2020 - Cenový hit! Letenky do New Yorku

Naplánujte si návštěvu amerického New Yorku! Mnohamilionové město s opojnou atmosférou láká na nespočet atrakcí - sochu Svobody, procházky po známých ulicích a bulvárech a mnoho dalšího.

27.10.2020 - Letenky za zážitky do NEPÁLU

Dobrodružnou výpravu úchvatnou horskou přírodou a vysokými vrcholky majestátních hor se můžete vydat do Nepálu. Hlavním městem a výchozím bodem za zážitky je Káthmándú.

26.10.2020 - Přímé lety Ostrava - Varšava

V nabídce polských aerolinií jsou přímé lety z Ostravy do Varšavy. Polská metropole nabízí celou řadu zajímavostí i pozoruhodných památek. K nejvyhledávanějším místům patří historická část zvaná Staré město, která je zapsána na seznam UNESCO.

26.10.2020 - Letenky z Prahy na KYPR za TOP cenu

Za skvělou cenu teď můžete rezervovat letenky z Prahy na ostrov Kypr. Kyperské letovisko Paphos patří k nejvyhledávanějším na ostrově pro své krásné pláže, přírodu a antické památky.