SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

21.02.2018 - Levné letenky na Seychely

Malebné Seychely jsou ideálním dovolenkovým cílem pro náročné turisty, kteří touží po dovolené snů na bělostných plážích u azurového moře. Exotické ostrovy ležící v Indickém oceánu se vyznačují především krásnou přírodou a ojedinělou atmosférou.

21.02.2018 - Levné letenky do Sydney

Sydney je jedním z nejkrásnějších a nejmagičtějších měst australského kontinentu. Symbolem města je proslulá a světově známá budova Opera House. K vidění jsou také další zajímavosti jako je mimo jiné Harbour Bridge. Mnozí také vyhledávají pláže či Národní parky.

21.02.2018 - Levné letenky na Nový Zéland

Auckland je město ležící na Novém Zélandu a také výchozí bod k poznávání této daleké ostrovní země. Nové Zéland ohromí svou pestrostí a především atmosférou. Turisté zde mohou obdivovat vysoké hory, vrcholky vulkánů, malebné pláže, živelný oceán i mnoho exotických druhů fauny a flóry.

20.02.2018 - Levné letenky Denver - USA

Denver mile překvapí svým příjemným vzhledem i atmosférou. Hlavní město státu Colorado láká na působivé panorama Skalistých hor i další zajímavosti. Kromě nádherné přírody návštěvníci zpravidla nevynechají i samotné centrum města, kde se nachází nejedna zajímavost.

20.02.2018 - Levné letenky Praha - Šanghaj

Šanghaj je čínské velkoměsto vyznačující se moderním vzhledem a opojnou atmosférou. Historických památek zde sice k vidění není až tak mnoho, ale turistům vše vynahradí třeba návštěva Šanghajského muzea, překrásných parků i rušných ulic.

20.02.2018 - Levné letenky Praha - Tokyo

Japonsko je daleká ostrovní země, která je pro většinu českých turistů stále spíše neznámou zemí. Japonsko je v mnoha ohledech ojedinělé, nabízí skutečně nevšední zážitky. Japonská metropole Tokyo je přehlídkou těch nejvyspělejších technologií a moderní architektury, najdete zde však také mnoho z historie země.

20.02.2018 - Levné letenky Praha - Chengdu

Chengdu je jedním z největších měst Číny. Hlavní město provincie Sichuan se pyšní asi 2500 let starou historií. V současné době je Chengdu moderní lidnaté město s mnoha zajíamvostmi. Největší lákadlem je nedaleká chovná stanice Pandy velké...

19.02.2018 - Levné letenky do Malajsie

Malajsie je určená především turistům, kteří chtějí strávit svou dovolenou v exotice. Při návštěvě Malajsie je také"povinnou" zastávkou hlavní město Kuala Lumpur. Majestátní stavbou a symbolem města jsou "dvojčata" Petronas Twin Towers.

19.02.2018 - Akční letenky Praha - Johannesburg

Jihoafrická republika patří k turisticky nejatraktivnějším zemím černého kontinentu. Výchozím bodem k poznávání této úchvatné země je město Johannesburg. Pyšní se pestrou historií a mutikulturní atmosférou. Návštěva Johannesburgu patří k neopakovatelným zážitkům. 

19.02.2018 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Thajsko je nejen přehlídkou bělostných pláží a tropické květeny, ale také starobylé kultury včetně zajímavých památek a zajímavostí. Kromě malebného mořského pobřeží a okolní přírody stojí za vidění také Bangkok, o kterém se říká, že má dvě tváře - denní a noční...

19.02.2018 - Levné letenky Praha - Phuket

Phuket patří k nejvyhledávanějším cílům Thajska. Tento malebný ostrov navštíví ročně miliony turistů. Místní azurové pobřeží je ideální pro rodiny s dětmi i milovníky vodních sportů a aktivit. Za vidění stojí i nemálo památek a zajímavostí.

16.02.2018 - Akce! Letenky do Miami

Miami je asi nejznámější letovisko na Floridě. Symbolem či dominantou tohoto turisticky oblíbeného místa jsou rozlehlé písečné pláže zalité sluncem omývané modrým mořem. Centrum města pak nabízí bohaté kulturní i společenské vyžití.

16.02.2018 - Levné letenky Praha - Paříž

Francouzská metropole Paříž je městem elegance, módy a romantiky. Turisté vyhledávají romantická zákoutí, starobylé uličky, kavárny, obchody se suvenýry i známé symboly a památky, jako je mimo jiné Eiffelova věž a jiné...

15.02.2018 - Levné letenky Jeju Island

Navštivte největší jihokorejský ostrov Jeju (Čedžu) Island, který láká na své obrovské přírodní bohatství. Tento ostrov vulkanického původu je  zařazen mezi sedm divů světa. Největším lákadlem turistů jsou mimo jiné třeba lávové jeskyně. Návštěva tohoto ostrova patří k nejsilnějším cestovatelským zážitkům.

15.02.2018 - Přímé lety Praha - Brusel

Belgické hlavní město Brusel patří k nejvýznamnějším evrospkým metropolím. Návštěvníci města mohou obdivovat zajímavé historické pamětihodnosti i architektonické skvosty. Najdete zde také muzea a vzácné historické sbírky a exponáty.

15.02.2018 - Přímé lety Praha - Kodaň

Za obrazem typické severské kultury můžete zamířit do Dánska. Dánská metropole Kodaň je město s příjemnou atmosférou, které zdobí překrásné pamětihodnosti a stavby. Symbolem Kodaně je pak Malá mořská víla...

15.02.2018 - Přímé lety Praha - Milán

Milán je město elegance a módy, obchodu i nádherných umleckých děl a galerií...Stačí si vybrat. Milán je také sídlo slavné italské opery La Scala či domov slavných fotbalových klubů. Všemu pak vévodí mimo jiné slavná katedrála Duomo na náměstí Piazza del Duomo...

14.02.2018 - Levné letenky do Mongolska

Milovníci horských treků, nádherné přírody i odlišné kultury mohou podniknout výpravu do Mongolska. Výchozím bodem za poznáváním této pozoruhodné země je hlavní město Ulánbátar, které je jedním z nejchladnějších měst na světě.

14.02.2018 - Levné letenky Praha - Maroko

Casablanca je největší město severoafrického Maroka. Přestože nepatří ke klasickým prázdninovým cílům zaujme především svou nevšední atmosférou a poutavou historií. K vidění jsou zde zajímavé pamětihodnosti i moderní zástavba. Za poznání stojí také zdejší kultura i život místních lidí.

14.02.2018 - Levné letenky Praha - Filipíny

Filipíny patří k exotickým ostrovům lákající především na ojedinělou atmosféru a tropickou přírodu. Nádherné souostroví, které tvoří více než sedm tisíc ostrovů je ideální pro individuální cestovatele se zájmem o poznávání cizokrajných zemí. Jedním z vyhledávaných turistických cílů je ostrov Cebu.

14.02.2018 - Levné letenky Praha - Dubaj

Spojené Arabské Emiráty jsou známým a turisticky oblíbeným cílem mnoha turistů z celého světa. Jedním z mnoha lákavých letovisek je Dubaj, který ohromí luxusními a okázalými stavbami, neobvyklými hotely, ale také krásnými písečnými plážemi. Díky celoročně příjemnému počasí je možné Dubaj navštívit kdykoliv během roku.

13.02.2018 - Akční letenky San Francisco - USA

Jedním z významných center západního pobřeží Spojených Států je San Francisco. Turisticky vyhledávaný cíl zve návštěvníky na několik proslulých zajímavostí, mimo jiné třeba slavný most Golden Gate či Coit Tower, ostrov Alcatraz a další. Najdete tu také pláže a další zajímavosti.

13.02.2018 - Levné letenky Los Angeles - USA

Americké Los Angeles je jedním z nejnavštěvovanějších cílů Spojených Států. Leží na západním pobřeží, které omývají vody Tichého oceánu. Jedno z největších amerických měst láká na krásné písečné pláže i věčně žhavé slunce. Turisté ale také často míří za zábavou i zajímavostmi do centra města, kde se nachází chodník slávy či slavná ulice Rodeo Drive.

13.02.2018 - Levné letenky Ottawa - Kanada

Kanadské město je hlavním městem a centrem provincie Ontario. Má velice příjemnou atmosféru a turistům nabízí celou řadu zajímavých památek a staveb. Ottawa je také město sportu a vzdělanosti. Má vlhké kontinentální klima, léta jsou zde teplá a vlhká a zimy dlouhé a chladné...

13.02.2018 - Výstava DOVOLENÁ A REGION, LÁZEŇSTVÍ

2. – 4. 3. 2018, Výstaviště Černá louka Ostrava

12.02.2018 - Akční letenky do Ghany

Do africké Ghany zamíří nejčastěji milovníci dobrodružství, poznávání a individuální turistiky. Hlavní město Ghany je Accra, které je výchozím bodem k poznávání této pozoruhodné africké země. K zajímavostem patří Národní divadlo, Národní muzeum, Náměstí nezávislosti a další.

12.02.2018 - Levné letenky Praha - Peking

Čína, nejlidnatější země světa nabízí turistům nevšední a nezapomenutelné zážitky v podobě památek, arientální atmosféry i zcela odlišné kultury místních obyvatel. Ty největší pamětihodnosti najdete na Náměstí Nebeského klidu a jeho okolí. Za vidění stojí také Velká čínská zeď nebo Zakázané město.

12.02.2018 - Levné letenky Praha - Soul

Jihokorejská metropole Soul patří k nejlidnatějším na světě. Návštěvníky zaujme moderní vzhled města s mnoha mrakodrapy, ale také mnohé zajímavé pamětihodnosti. Největším lákadlem jsou pak zdejší přírodní krásy. Ne náhodou je Soul zapsán na seznam světového kutlurního dědictví UNESCO.

12.02.2018 - Levné letenky do Tanzanie

Tanzanie je jednoznačně jednou z nejatraktivnějších zemí v Africe. Láká turisty především na nespočet zážitků v divoké africké přírodě, kde je možné vidět zvířata tzv. velké pětky. Hlavním městem je Dar Es Salaam.

09.02.2018 - Akční letenky na Mauricius

Ostrov Mauricius je klasickým tropickým rájem turistů milující slunce, pláže, potápění, rybolov a všudypřítomnou exotickou atmosféru. Tropický ráj provoněný kořením a vanilkou, obklopený blankytnými vodami Indického oceánu je již mnoho let oblíbeným dovolenkovým cílem turistů z celého světa.

09.02.2018 - Levné letenky na Filipíny

Toužíte po exotice, poznávání zajímavých památek či koupání ve vlahých vodách oceánu? Idáelní volbou jsou Filipíny. Nádherné ostrovy, kterých je více než sedm tisíc dokonale splní všechny představy o tropickém ráji. Hlavní město Manila je výchozím bodem za zážitky a poznáváním těchto exotických ostrovů.

09.02.2018 - Levné letenky na Zanzibar

Zanzibar souostroví nacházející se výhodně od pobřeží Afriky. Zanzibar je klasickým obrazem tropického ráje. Díky svým plážím a azurovým lagunám si vydobyl pověst atraktivní turistické oblasti. Ostrovy jsou ideální destinace pro rodiny s dětmi i pro milovníky vodních sportů.

09.02.2018 - Levné letenky Jakarta - Indonésie

K nejrozmanitějším a také nejkrásnějším zemím na svět patří jednoznačně Indonésie. Turisticky velice oblíbená oblast zahrnuje mnoho lákavých destinací, které dávají na odiv nádhernou tropickou přírodu. Hlavním městem Indonésie je Jakarta.

08.02.2018 - Levné letenky Praha - Kazachstán

Kazachstán je rozlehlá země nacházející se ve střední Asii. Svým územím částečně zasahuje také do Evropy. Hlavním a druhým největším kazašským městem je Astana. V Astaně lze vidět mnoho historických staveb, ale také moderní architektura, mimo jiné třeba vyhlídková věž Bayterek a další.

08.02.2018 - Levné letenky do Johannesburgu

Jihoafrická republika je pomyslnou jižní bránou do Afriky. Tato země patří k těm vůbec nejvyspělejším africkým zemím. Hojně navštěvovaným cílem je město Johannesburg pyšnící se pestrou historií a kosmopolitní atmosférou. Turisté často míří do okolí města za poznáváním divoké a krásné jihoafrické přírody.

08.02.2018 - Levné letenky Praha - Almaty

Do Kazachstánu míří turisté především za krásami tamní přírody, která je vskutku ojedinělá. Tuto rozlehlou zemi ležící v oblasti střední Asie mají v oblibě především milovníci hor a horských treků. Výchozím bodem za zážitky je město Almaty.

07.02.2018 - Levné letenky Peru - Lima

Jižní Amerika přitahuje mnohé cestovatele i turisty jako magnet. Jednou z nejkrásnějších jihoamerických zemí je Peru, jehož hlavním městem je Lima. Z peruánské metropole míří většina turistů za krásami tamní rozmanité přírody i starobylých památek.

07.02.2018 - Levné letenky do Nepálu

Nepál je velice zajímavá a vyhledávaná země pyšnící se krásnou horskou přírodou, které vévodí majestátní vrcholky osmitisícových velikánů. Právě milovníky hor a dobrodruhy lákají ty nejvyšší hory. Mnozí z nich se snaží tyto vrcholy zdolat. Hlavním městem a výchozím bodem do krásné nepálské přírody je Káthmándú.

07.02.2018 - Levné letenky Praha - Guangzhou

Kanton neboli také Guangzhou je čínské město ležící při pobřeží Jihočínského moře. Město nabízí návštěvníkům zajímavé historické památky i jiné atraktivity. Mezi nimi Chrám šesti banyánových stromů, Kantonskou televizní věž a mnoho dalšího.

06.02.2018 - Levné letenky Praha - Tbilisi

Gruzie je jednou z nesmírně zajímavých a turisticky atraktivních zemí ležící v oblasti Kavkazu na rozhraní jihovýchodní Evropy a Asie. Gruzínská metropole Tbilisi je mixem dávného socialismu, středověkého orientu i současnosti. Velká většina turistů vyhledává výlety do místní drsné, ale krásné přírody.

06.02.2018 - Levné letenky Praha - Hongkong

Hongkong patří k atraktivním asijským zemím, které lákají na skutečně nevšední a neopakovatelné zážitky. Ekonomicky vyspělá země nabízí turistům od všeho něco - bujarý noční život, zábavu, kus historie, moderní architekturu, ulice plné obchodů a prodejců i nepopsatelnou atmosféru...

06.02.2018 - Levné letenky na Azorské ostrovy

Azorské ostrovy leží v Atlantském oceánu přibližně na půl cesty mezi Evropou a Amerikou. Ostrovy lákají turisty především svou neokázalou přírodou, unikátní architekturou a nevšedními zážitky. Poznejte turistické letovisko Ponta Delgada, které je hlavní a největší město Azorských ostrovů.

06.02.2018 - Levné letenky do Singapuru

Singapur je ekonomicky vyspělý městský stát ležící v Asii. Moderní a velmi kosmopolitní město nabízí návštěvníkům silný cestovatelský zážitek v podobě poznávání místní kultury i historie, neobyčejné atmosféry i mnoha zajímavých památek a atraktivit.

05.02.2018 - Levné letenky New York - USA

Snem mnoha z nás je navštívit jednou americké město New York a vychutnat si jeho pověstnou atmosféru. Mnohamilionové město láká na množství turistických zajímavostí i památek, ale také na zdejší kulturní vyžití a noční život. Ze známých symbolů města stojí za vidění majestátní Socha svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway.

05.02.2018 - Levné letenky Praha - Bangkok

Exotické Thajsko je nejen přehlídkou exotické přírody, pláží a blankytných hlubin, ale také starobylé kultury včetně zajímavých památek a staveb. Kromě malebného mořského pobřeží a tropické přírody stojí za prohlídku také thajská metropole Bangkok, o které se říká, že má dvě tváře - dennní a noční...

05.02.2018 - Levné letenky Praha - Moskva

Moskva je hlavní město Ruské federace a patří k nesmírně přitažlivým metropolím nabízející skutečně nevšední zážitky. Zájemci o historii a památek ocení pohled na vzácné historické monumenty a stavby. Největší krásy Moskvy se nacházejí na Rudém náměstí. Je to mimo jiné Chrám Vasila Blaženého a mnoho dalších.

01.02.2018 - Levné letenky Praha - Svatý Martin

Ostrov Svatý Martin patří k ozdobám celého Karibiku. Stejně jako jiné karibské ostrovy i tento se pyšní nádhernými plážemi a azurovým mořem. Velkou výhodou této destinace je fakt, že není zasažen masovým turismem jako jiné karibské destinace.

01.02.2018 - Levné letenky Praha - Bangkok

Thajsko je nejen přehlídkou exotické přírody, pláží a azurových hlubin, ale také starobylé kultury včetně zajímavých památek a staveb. Kromě pláží a tropické přírody stojí za prohlídku také hlavní město Bangkok, o kterém se říká, že má dvě tváře - dennní a noční...

01.02.2018 - Akční letenky Praha - Guatemala

Guatemala je tropická země, kam míří především individuální turisté se zájmem o poznávání a zážitky. Guatemala je země vulkánů, deštných pralesů i hor a překrásné tropické fauny a flóry. Turisté zde pátrají také po pozůstatcích kultury starých Mayů. Hlavním městem je Guatemala City.

01.02.2018 - Levné letenky do Vietnamu

Ho Či Minovo město známé také jako Saigon patří k nejnavštěvovanějším turistickým cílům ve Vietnamu. Leží na jihu při deltě řeky Mekong. Ho Či Minovo město je lákadlem pro milovníky tance, zábavy a bujarého nočního života. Možná proto se mu říká "Město hříchů či neřesti".

31.01.2018 - Levné letenky Praha - Tokyo

Japonsko je daleká ostrovní země, která je pro většinu českých turistů stále nepříliš objevená. Japonsko je v mnoha ohledech ojedinělou zemí, nabízí skutečně nevšední zážitky. Japonská metropole Tokyo je přehlídkou nejdokonalejších technologií a moderní architektury, najdete zde však také mnoho z historie země.

31.01.2018 - Levné letenky Praha - Dubrovník

Dubrovník je jedním z nejoblíbenějších chorvatských letovisek. Tisíce turistů tráví na zdejších oblázkových plážích dovolenou, ale nemálo z nich poznává také msítní kulturu, památky i místní kuchyni. Dubrovník je dnes již turistickou "klasikou".

31.01.2018 - Levné letenky Praha - Kuala Lumpur

Exotická Malajsie je určená především turistům toužícím po dobrodružství a zážitcích v tropické přírodě. Při návštěvě Malajsie nelze vynechat ani hlavní město Kuala Lumpur. Nepřehlédnutelnou stavbou a symbolem města jsou "dvojčata" Petronas Twin Towers.

31.01.2018 - Levné letenky Praha - Split

Split je pěkné historické město ležící na pobřeží Dalmácie. Jedno z nejoblíbenějších prázdninových letovisek mnoha turistů Evropy zdobí oblázkové pláže i mnoha památek. Z těch nejvýznamnějších je to Diokleciánův palác zapsaný na seznam UNESCO.

30.01.2018 - Levné letenky do Los Angeles - USA

Americké Los Angeles patří k turisticky velice vyhledávaným cílům. Nachází se na západním pobřeží Spojených Států a jeho břehy omývají živelné vody Tichého oceánu. Jedno z největších amerických měst láká na rozlehlé písečné pláže i žhavé slunce. Turisté ale také často míří za zábavou i zajímavostmi do centra města, kde se nachází chodník slávy či slavná ulice Rodeo Drive.

30.01.2018 - Levné letenky Chicago - USA

Chicago najdete ve státě Illinois při březích Michiganského jezera. Je třetím nejlidnatějším městem Spojených Států Amerických. Poznávacím znakem Chicaga je množství krásných zelených míst a parků, díky nimž si vysloužilo přezdívku "město v zahradě"...

30.01.2018 - Levné letenky Havana - Kuba

Kuba je ostrov s dlouhou a rozmanitou historií a patří již řadu let k velice vyhledávaným karibským cílům. Kromě nádherné přírody nabízí také zajímavé pamětihodnosti a atraktivity. Jedním z nezapomenutelných zážitků je návštěva hlavního města Havany.

30.01.2018 - TIP! Letenky Asuncion - Paraguay

Paraguay je vnitrozemský jihoamerický stát nabízející neopakovatelné zážitky. Nepatří k notoricky známým jihoamerickým cílům, ale právě proto můžete poznat krásy této země bez davů turistů, což je velká výhoda. Hlavním městem je Asuncion.

29.01.2018 - Levné letenky Colombo - Srí Lanka

Daleká Srí Lanka je překrásná a také tajuplná ostrovní země nacházející se ve vlahých vodách Indického oceánu. Nejčastěji se jí říká "květ Asie", což ji dokonale vystihuje. Turisté zajímající se o odlišnou kulturu, filozofii a především tropickou přírodu si na Srí Lance rozhodně přijdou na své.

29.01.2018 - Levné letenky Dillí - Indie

Indie je rozmanitá země gigantických rozměrů, kde čeká na turisty mnoho ojedinělých zážitků včetně poznávání odlišné kultury a přírody. Návštěva "Země kontrastů", jak se často o Indii hovoří i píše patří ke skutečným cestovatelským zážitkům. Indická metropole Dillí láká především na svou historickou část s mnoha zajímavostmi.

29.01.2018 - Levné letenky do Halifaxu

Kanadský Halifax je známým turistickým cílem a hlavním městem provincie Nové Skotsko. Město se proslavilo především svým přístavem, možná proto je nazýváno jako "město lodí". Centrum Halifaxu je atraktivní a nabízí nemálo památek a zajímavostí.

29.01.2018 - Levné letenky San Francisco - USA

Americké San Francisco leží na západním pobřeží Spojených Států. Turisticky vyhledávaný cíl láká na několik proslulých zajímavostí, mimo jiné třeba slavný most Golden Gate či Coit Tower, ostrov Alcatraz a další. Najdete tu také pláže a další lákadla.

26.01.2018 - Levné letenky Praha - Ho Či Minovo město

Ho Či Minovo město známé také jako Saigon patří k nejnavštěvovanějším turistickým cílům ve Vietnamu. Leží na jihu při deltě řeky Mekong. Ho Či Minovo město je lákadlem pro milovníky tance, zábavy a bujarého nočního života. Možná proto se mu říká "Město hříchů či neřesti".

26.01.2018 - Levné letenky na Filipíny

Daleká ostrovní země Filipíny nabízí atmosféru pravé exotiky. Nádherné ostrovy, kterých je více než sedm tisíc dokonale splní všechny představy o tropickém ráji. Hlavní město Manila je výchozím bodem za zážitky a poznáváním těchto exotických ostrovů.

26.01.2018 - Levné letenky Praha - Šanghaj

Šanghaj je čínské velkoměsto vyznačující se moderním vzhledem a opojnou atmosférou. Historických památek zde sice není mnoho, ale návštěva Šanghajského muzea, nádherných parků i rušných ulic jsou neopakovatelným zážitkem.

25.01.2018 - Levné letenky do Chile

Chile patří k nádherným jihoamerickým zemím, kterou vyhledávají především milovníci přírody, hor, adrenalinu a také poznávání. Chile nabízí takovým cestovatelům majestátní pohoří i kus krásné přírody. Hlavním městem je Santiago de Chile.

25.01.2018 - Levné letenky Brasilia - Brazílie

Brazilská metropole Brasilia vznikla jako moderní město se záměrem vytvořit místo pro lidi s vysokou životní úrovní. Podnět k výstavbě města dal jeden z brazilských prezidentů s českými kořeny J. Kubitschek. Brasilia je skvělým výchozím bodem k poznávání Brazílie.

25.01.2018 - TIP! Levné letenky Iguazu Falls

Vodopády Iguazu Falls jsou jedním z největších přírodních klenotů na naší planetě. Nacházejí se na jihoamerickém kontinentu, kam zamíří celoročně miliony turistů. Vodopády Iguazu Falls patří k těm největším lákadlům...

25.01.2018 - Open-jaw letenky do Sydney

Sydney je jedním z nejkrásnějších a nejmagičtějších měst australského kontinentu. Symbolem města je proslulá a světově známá budova Opera House. K vidění jsou také další zajímavosti jako je mimo jiné Harbour Bridge. Mnozí také vyhledávají pláže či Národní parky.

24.01.2018 - Levné letenky Brisbane - Austrálie

Australské město Brisbane má své místo ve státě Queensland. Zdobí jej mnoho nádherných parků i zajímavých pamětihodností. Centrum města tvoří poloostrov, který lemuje tok řeky Brisbane River. Za branami města si užijete krásy bujné tropické vegetace i úchvatnou přírodu.

24.01.2018 - Levné letenky do Los Angeles - USA

"Hvězné" město Los Angeles je turisticky oblíbené americké letovisko nacházející se na západním pobřeží Spojených Států. Jedno z největších amerických měst láká na živelné vody Tichého oceánu, rozlehlé písečné pláže i žhavé slunce. Turisté ale také často míří za zábavou a nočním životem do centra města, kde se nachází chodník slávy či slavná ulice Rodeo Drive a podobně...

24.01.2018 - Levné letenky Fort Lauderdale - USA

Fort Lauderdale je populární turistické letovisko, které najdete v jižní části Floridy. Atraktivní písečné pláže přitahují pozornost turistů z celého světa. Centrum města nabízí také neokázalou zábavu a společenské vyžití...

24.01.2018 - Akční letenky na Nový Zéland

Auckland je město ležící na Novém Zélandu. Tato úchvatná ostrovní země ohromí svou pestropstí a nevšední atmosférou. Turisté obdivují vysoké hory, vrcholky vulkánů, malebné pláže, živelný oceán i mnoho exotických druhů fauny a flóry.

23.01.2018 - Levné letenky Dillí - Indie

Indie je obrovská rozmanitá země, kde čeká na turisty mnoho nevšedních zážitků včetně poznávání odlišné kultury a přírody. Návštěva "Země kontrastů", jak se často o Indii hovoří i píše patří ke skutečným cestovatelským zážitkům. Hlavním městem je Dillí, které láká především na svou starobylou část s množstvím zajímavých pamětihodností.

23.01.2018 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Thajské království, to je nejen exotika, příroda a kouzelné pláže, ale také kus starobylé kultury včetně zajímavých památek a staveb. Thajské hlavní město Bangkok je městem neomezených možností, které splní všechna vaše přání...

23.01.2018 - Akční letenky na Kubu

Karibské oblasti vévodí Kuba! Tento ostrov s dlouhou a pestrou historií patří již řadu let k hojně navštěvovaným turistickým cílům. Kromě překrásné přírody nabízí také kus historie v podobě památek či charakteristické architektury. Jedním z nezapomenutelných zážitků je návštěva hlavního města Havany.

23.01.2018 - Levné letenky Praha - Chicago

Americké město Chicago má své místo ve státě Illinois při březích Michiganského jezera. Je třetím nejlidnatějším městem Spojených Států Amerických. Chicago zdobí nespočet krásných zelených míst a parků, díky nimž si vysloužilo přezdívku "město v zahradě"...

22.01.2018 - Levné letenky na Seychely

Malebné Seychely představují ideální cíl pro náročné turisty, kteří touží po dovolené snů na bělostných plážích u blankytného moře. Exotické ostrovy se vyznačují především krásnou přírodou a neopakovatelnou atmosférou. Na své si zde přijdou také vyznavači vodních aktivit.

22.01.2018 - Levné letenky na Madagaskar

Návštěva Madagaskaru je opravdovým cestovatelským snem. Naprosto ojedinělá ostrovní země se pyšní neuvěřitelným přírodním bohatstvím, pestrostí a rozmanitostí. Nejstarší ostrov na světě je domovem mnoha endemitů, což patří k největším lákadlům ostrova...

22.01.2018 - Levné letenky Zanzibar

Magické souostroví Zanzibar je klasickým obrazem tropického ráje. Díky svým bělostným plážím a azurovým lagunám si vydobyl pověst turistického ráje. Zanzibar je ideální destinace pro rodiny s dětmi i pro milovníky vodních sportů.

22.01.2018 - TIP! Letenky do Ghany

Africká Ghana je určena především milovníkům dobrodružství, poznávání a individuální turistiky. Hlavní město Ghany je Accra, které je výchozím bodem k poznávání této africké země. Najdete zde Národní divadlo, Národní muzeum, Náměstí nezávislosti a další.

05.01.2018 - Akční letenky Praha - Dillí

Indie je obrovská rozmanitá země, kde čeká na turisty mnoho nevšedních zážitků včetně poznávání odlišné kultury a přírody. Návštěva "Země kontrastů", jak se často o Indii hovoří i píše patří ke skutečným cestovatelským zážitkům. Hlavním městem je Dillí, které láká především na svou starobylou část s množstvím zajímavých pamětihodností.

05.01.2018 - Levné letenky Nairobi - Keňa

Pokud toužíte vychutnat si opravdovou krásu afrických národních parků a přírodních rezervací se vším, co k nim patří, pak zamiřte do Keni. Tato nádherná a velmi vyhledávaná země patří k nejkrásnějším v Africe. Hlavním městem je Nairobi.

05.01.2018 - Levné letenky Praha - Hanoj

Za nevšedními zážitky a poznáváním se vydejte do dalekého Vietnamu. Tato asijská země láká svou pestrou kulturou, zajímavou historií i neobyčejnou přírodou. Výchozím bodem k objevování a poznávání místních zajímavostí je hlavní město Hanoj.

05.01.2018 - Levné letenky Praha - Kuala Lumpur

Malajsie je exotická země určená především turistům lačnícím po dobrodružství a zážitcích v tropické přírodě. Exotická atmosféra, odlišná kultura, malebné pláže i mnoho zajímavostí - to jsou lákadla malajsijské metropole Kuala Lumpur.  Nepřehlédnutelnou stavbou a symbolem města jsou "dvojčata" Petronas Twin Towers.

04.01.2018 - Levné letenky Melbourne - Austrálie

Melbourne je jedním z kulturních i turistických center celého australského kontinentu. Drtivá většina turistů si nenechá ujít pohled na známé památky a dominanty města, nicméně nejvíce láká divoká, ale nádherná australská příroda, která je největším lákadlem turistů...

04.01.2018 - Levné letenky Brisbane - Austrálie

Brisbane je australské město ležící se ve státě Queensland. Je protkáno mnoha nádhernými parky i nespočtem pamětihodností. Centrum města tvoří poloostrov, který obtéká řeka Brisbane River. Za branami města si užijete krásy bujné tropické vegetace i nádhernou přírodu.

04.01.2018 - Akční letenky na Špicberky

Norské Špicberky jsou zimním turistickým rájem. Své o tom vědí příznivci severské přírody, které vévodí zasněžené hory, ledovce i lední mědvědi. Tato nádherná oblast nabízí turistům neopakovatelné zážitky...

03.01.2018 - Levné letenky Praha - Peking

Čína, nejlidnatější země světa nabízí nezapomenutelné zážitky v podobě památek, ojedinělé atmosféry i zcela odlišné kultury místních obyvatel. Ty největší památky najdete na Náměstí Nebeského klidu a jeho okolí. Za vidění stojí také Velká čínská zeď nebo Zakázané město.

03.01.2018 - Akční letenky do Maroka

Maroko je velmi krásná a zajímavá země nacházející se při severním pobřeží Afriky. V posledních letech zažívá Maroko cestovatelký boom. Jedním z vyhledávaných turistických cílů Maroka je město Marakéš. Nabízí památky i moderní zástavbu, pláže a mnoho dalších lákadel.

03.01.2018 - Levné letenky do Gruzie

Gruzie je nesmírně zajímavá země ležící v oblasti Kavkazu na rozhraní jihovýchodní Evropy a Asie. V gruzínské metropoli Tbilisi lze vidět směs dávného socialismu, středověkého orientu i současnosti. Velká většina turistů vyhledává výlety do místní drsné, ale krásné přírody.

03.01.2018 - Levné letenky na Azorské ostrovy

Azorské ostrovy najdete v Atlantiku přibližně na půl cesty mezi Evropou a Amerikou. Ostrovy lákají turisty především svou ojedinělou přírodou, unikátní architekturou a nevšedními zážitky. Poznejte letovisko Ponta Delgada, které je hlavní a největší město Azorských ostrovů.

02.01.2018 - Levné letenky Praha - Thajsko

Thajsko nebo chcete-li Země úsměvů představuje pestrý kaleidoskop starobylé kultury, nekonečně krásné exotické přírody i orientální atmosféry. Thajské hlavní město Bangkok je místem neomezených možností, které splní všechna vaše přání...

02.01.2018 - Akční letenky na Srí Lanku

Srí Lanka je překrásná a také tajuplná ostrovní země ležící ve smaragdových vodách Indického oceánu. Nejčastěji se jí říká "květ Asie", což ji dokonale vystihuje. Turisté zajímající se o odlišnou kulturu, filozofii a především tropickou přírodu si na Srí Lance rozhodně přijdou na své.

02.01.2018 - Levné letenky Istanbul - Turecko

Turecký Istanbul, dříve známý jako Konstantinopol láká turisty na pestrou a zajímavou historii a vskutku nevšední atmosféru. Město zdobí nejen několik zajímavých památek a staveb, ale také trhy s kořením, šperky a dalším zbožím. Multikulturní Istanbul rozhodně stojí za to navštívit...

02.01.2018 - Získejte akční slevu 10 procent z ceny ubytování na Booking.com!

Plánujete dovolenou či poznávací cestu do své vysněné destinace? Pak si rezervujte pobyt na Booking.com přes náš odkaz uvedený níže a získejte slevu 10 procent z ceny.  

02.01.2018 - Akční letenky Praha - New York

Navštívit americké město New York je bezesporu snem mnoha turistů. Mnohamilionové město láká na všudypřítomnou multikulturní atmosféru i mnoho památek a symbolů. Ze známých symbolů města stojí za vidění majestátní Socha svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway.

15.12.2017 - Levné letenky do Portorika

Portoriko je exotická země určená především vyznavačům individuálních poznávacích cest. Turisty láká především svou tropickou přírodou, pralesy s rozmanitou faunou a flórou, ale najdete zde také nádherné pláže a azurové moře. Hlavním městem je San Juan.

15.12.2017 - Akční letenky na Panenské ostrovy

Americké Panenské ostrovy jsou skupina ostrovů nacházející se v Karibiku. Největším ostrovem je Svatý Tomáš (St. Thomas). Podobně jako ostatní ostrovy i zdejší pobřeží zdobí nádherné, nezničené pláže a blankytně modré moře.

15.12.2017 - Akční letenky do Kanady

Kanadský Vancouver je významné město ležící na jihozápadě Britské Kolumbie při pobřeží Tichého oceánu. Vancouver je třetím největším městem Kanady a patří k nejoblíbenějším turistickým cílům. Turisté mohou obdivovat nemálo zajímavostí i přírodní krásy.