SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

24.04.2018 - Levné letenky na Seychely

Toužíte po dovolené snů v panenské tropické přírodě? Pak zamiřte na Seychely, malebné souostroví ležící v Indickém oceánu. Na své si zde přijdou také vyznavači vodních aktivit, jako je potápění, šnorchlování či surfování. Celkový dojem z ostrovů umocňuje nevšední atmosféra.

24.04.2018 - Levné letenky Praha - Singapur

Singapur patří mezi vyspělé asijské země, které slibují návštěvníkům silný cestovatelský zážitek. Symbolem stejnojmenného města je tzv. Merlion, což v překladu znamená Lví hlava. Kosmopolitní Singapur však láká na mnoho dalších atrakcí včetně neobyčejné atmosféry.

24.04.2018 - Levné letenky Praha - Tbilisi

Gruzie leží v kavkazské oblasti na hranici jihovýchodní Evropy a Asie. Gruzínské hlavní město Tbilisi je mixem minulých časů socialismu, středověkého orientu i současnosti. Velká většina turistů podniká výlety za poznáváním místní krásné přírody.

24.04.2018 - Akční letenky na Maltu

Ty nejúžasnější zážitky vás čekají na ostrově Malta. Oblíbený středomořský ostrov je stálicí mezi prázdninovými destinacemi již po dlouhá léta. Ostrov lemují malebné pláže a modré moře, ale za vidění stojí také několik zajímavých památek.

23.04.2018 - Levné letenky do Portorika

Portoriko je jednou z exotických zemí, které láká především vyznavače individuálních poznávacích cest. Velkým vnadidlem je především tropická příroda, pralesy s rozmanitou faunou a flórou, ale najdete zde také nádherné pláže a azurové moře. Hlavním městem je San Juan.

23.04.2018 - Levné letenky Soul - Jižní Korea

Jihokorejské hlavní město patří k nejlidnatějším na světě. Turisty zaujme na první pohled moderní vzhled města s mnoha mrakodrapy, ale také mnohé zajímavé pamětihodnosti. Největším magnetem jsou pak zdejší přírodní krásy. Soul je zapsán na seznam světového kutlurního dědictví UNESCO.

23.04.2018 - Levné letenky do Vancouveru

Vancouver je významné kanadské město nacházející se na jihozápadě Britské Kolumbie při pobřeží Tichého oceánu. Vancouver je třetím největším městem Kanady a patří k nejnavštěvovanějším turistickým cílům. Turisté mohou vidět několik zajímavých míst včetně nevšední přírody.

23.04.2018 - Levné letenky Praha - Kypr

Ostrov Kypr a letovisko Larnaca nabízí nejen relaxaci na pláži a vodní aktivity, ale také poznávání mnohaleté historie včetně dechberoucích památek. Lákadlem je také slunné počasí kdykoliv během roku a vlahé vody Středozemního moře.

20.04.2018 - Akce! Letenky Denver - USA

Denver je hlavní město amerického státu Colorado. Leží ve vysoké nadmořské výšce a proto má přezdívku "mílové město". Velkým tahákem turistů jsou Skalisté hory rozkládající se nad městem. Také centrum města láká na svou příjemnou a klidnou atmosféru a několik zajímavých památek.

20.04.2018 - Akce! Letenky Houston - USA

Texaská metropole je známá jako "space city" čili vesmírné město, a to především díky sídlu NASA. Jedno z významných amerických měst má typický americký vzhled se spoustou mrakodrapů a výškových budov, ale také skvělou atmosféru.

20.04.2018 - Levné letenky Fort Lauderdale - USA

Fort Lauderdale je turistické letovisko na Floridě. Kromě rozlehlých pláží omývaných živelným mořem nabízí toto přístavní město řadu zajímavostí - umělý útes Osborne Reef, mezinárodní výstavu lodí, řadu muzeí či známý bleší trh.

20.04.2018 - Levné letenky na Madeiru

Ostrov Madeira leží v Atlantiku jihozápadně od břehů Evropy. Madeira je známá především jako turistický ráj s přitažlivou přírodou a živelným oceánem. Hlavním městem je Funchal. Z historie je známo, že na Madeiře pobývala často rakouská císařovna Sissi...

19.04.2018 - Přímé lety Praha - Ženeva

Známé švýcarské město proslavil především světově proslulý autosalon, kam se sjíždějí návštěvníci nejen z celé Evropy. Ženeva se nachází při březích ženevského jezera v blízkosti francouzských hranic. Za vidění stojí mimo jiné katedrála sv. Petra či budova radnice.

19.04.2018 - Akce! Letenky do Los Angeles

Los Angeles patří k nejnavštěvovanějším cílům Spojených Států. Najdete jej na západním pobřeží, které omývají vody Tichého oceánu. Jedno z největších amerických měst láká na krásné písečné pláže i bohatý noční život. Turisté často míří za zábavou i zajímavostmi do centra města, kde se nachází chodník slávy či slavná ulice Rodeo Drive.

19.04.2018 - Akce! Letenky San Francisco

San Francisco patří k velmi vyhledávaným turistickým cílům celého západního pobřeží Spojených Států.  Návštěvníky láká na několik pozoruhodných památek či atrakcí, například slavný most Golden Gate či Coit Tower, ostrov Alcatraz a další. Najdete tu také pláže a další vyžití.

19.04.2018 - Akce! Letenky do Las Vegas

Las Vegas je jedno z nejpozoruhodnějších a nejlákavějších amerických měst. Každý návštěvník si zde přijde na své. Město hříchu i hazardu, ale také památek a turistických zajímavostí, to vše je Las Vegas...

19.04.2018 - Akce! Letenky do Seattlu

Město Seattle leží v severozápadní části Spojených Států. Pyšní se přízviskem "nejzdravější město USA" i mnoha dalšími. Turisté se mohou těšit na nemálo zajímavostí i krásnou přírodu. K perlám města patří věž Space Needle či historické náměstí Pioneer Square.

18.04.2018 - Levné letenky Dakar - Senegal

Senegal řadíme k africkým zemím, které rozhodně stojí za vidění. Dominantou Senegalu jsou překrásné a nedotčené písčité pláže. Turisté se však mohou těšit na výlety do tamní savany, kde je čeká obraz typické africké fauny. Hlavním městem je Dakar.

18.04.2018 - Přímé lety Vídeň - Lisabon

Portugalský Lisabon turisty okouzlí příjemnou a starobylou atmosférou. Jde o multikulturní metropoli s mnoha zajímavými a lákavými místy. Panorama města tvoří vrcholky kopců, kterými protéká řeka Tejo. Nejkrásnější částí města je historická čtvrť Alfama s prvky maurské kultury.

18.04.2018 - Levné letenky na Zanzibar

Ostrovy Zanzibaru jsou díky své poloze ideální destinací pro milovníky tropů a exotiky. Díky svým malebným plážím a smaragdovým lagunám si vydobyl pověst turistického ráje. Zanzibar je ideálním cílem pro náročné, ale i pro rodiny s dětmi nebo milovníky vodních sportů.

18.04.2018 - Levné letenky Praha - Istanbul

Turecký Istanbul je pro návštěvníky zajímavý z hlediska pestré a dlouhé historie. Město zdobí nejen pamětihodnosti, ale také trhy s kořením, šperky a dalším zbožím. Multikulturní Istanbul rozhodně stojí za to navštívit...

17.04.2018 - Levné letenky Praha - Peking

Čína jako nejlidnatější země světa nabízí návštěvníkům nevšední a nezapomenutelné zážitky v podobě památek, orientální atmosféry i zcela odlišné kultury. Ty největší historické skvosty najdete na Náměstí Nebeského klidu a jeho okolí. Za vidění stojí také Velká čínská zeď nebo Zakázané město.

17.04.2018 - Levné letenky Praha - Chongqing

Čína patří bezesporu k turisticky nejlákavějším zemím na světě. Pyšní se dlouhou a velmi zajímavou historií, unikátními památkami i ojedinělými přírodními krásami. Jedním z nejlidnatějších čínských měst a turistických cílů je město Chongqing...

17.04.2018 - Levné letenky Praha - Tokyo

Jednou z nejzajímavějších zemí je bezesporu Japonsko. Daleké ostrovy nabízejí turistům nevšední cestovatelské zážitky. "Země vycházejícího slunce" je v mnoha ohledech výjimečná. Hlavní město Tokyo je přehlídkou těch nejvyspělejších technologií a moderní architektury, najdete zde však také mnoho z historie země.

16.04.2018 - Levné letenky na Mauricius

Ostrov Mauricius je perlou Indického oceánu. Turistům nabízí pálící slunce, malebné pláže i všudypřítomnou exotickou atmosféru. Tropický ráj provoněný kořením a vanilkou patří mnoho let k oblíbeným dovolenkovým cílem turistů z celého světa.

16.04.2018 - Levné letenky do Hongkongu

K opravdovým cestovatelským zážitkům patří jednoznačně návštěva Hongkongu. Láká na nevšední zážitky jak v centru města, tak i mimo něj. Ekonomicky vyspělá země nabízí turistům od všeho trochu - noční zábavu, historické památky i moderní architekturu, ulice plné obchodů a prodejců i ojedinělou atmosféru...

16.04.2018 - Akce! Letenky do Japonska

Cesta do "země vycházejícího slunce" je určena především pro milovníky východních kultur. Japonsko nabízí především poznávání místních tradic, zvyků i nebývale krásné přírody. Jedním z výchozích bodů za poznáváním Japonska je město Okinawa.

13.04.2018 - Levné letenky Atlanta - USA

Atlanta je významné ekonomické i sportovní centrum celé Ameriky. Turisty možná překvapí velmi příjemná atmosféra a množství zeleně. Možná proto se Atlantě říká "město stromů". Najdete zde největší mořské akvárium, sídlo CNN Center a mnoho dalšího.

13.04.2018 - Akční letenky Moskva - Rusko

Moskva je hlavní město Ruské federace a patří k nesmírně přitažlivým metropolím nabízející skutečně nevšední zážitky. Zájemci o historii a památek ocení pohled na vzácné historické monumenty a stavby. Největší krásy Moskvy se nacházejí na Rudém náměstí. Je to mimo jiné Chrám Vasila Blaženého a mnoho dalších.

13.04.2018 - Levné letenky do Estonska

Tallinn je jednou z pobaltských metropolí. Hlavní město Estonska láká především na staré historické památky, z nichž některé jsou zapsány na seznam UNESCO. Město se pyšní příjemnou atmosférou i mnoha zajímavými a turisticky atraktivními místy.

13.04.2018 - Levné letenky do Hongkongu

Hongkong patří k turisticky atraktivním asijským zemím. Láká na nevšední zážitky jak v centru města, tak i mimo něj. Ekonomicky vyspělá země nabízí turistům od všeho něco - bujarý noční život, zábavu, kus historie, moderní architekturu, ulice plné obchodů a prodejců i nepopsatelnou atmosféru...

12.04.2018 - Levné letenky Cancún - Mexiko

Opravdovým turistickým hitem je Mexiko. Jedním z lákavých a velmi oblíbených letovisek je Cancún ležící na poloostrově Yucatán. Turisté zde obdivují nejen nádherné pláže a blankytně modré moře, ale také nespočet zajímavostí.

12.04.2018 - Levné letenky do Singapuru

Singapur je vyspělé, moderní a velmi kosmopolitní město, které slibuje návštěvníkům silný cestovatelský zážitek v podobě poznávání místní kultury i historie, neobyčejné atmosféry i mnoha zajímavých památek a atraktivit.

12.04.2018 - Levné letenky Athény - Řecko

Athény, hlavní a nekrásnější řecké město má mnoho příznisek. Město Bohů láká především na svou nepopiratelně nejdelší historii v podobě slavných starobylých památek. V kouzelném městě čeká na turisty mnoho opravdových zážitků.

12.04.2018 - Akční letenky Toronto - Kanada

Jedním z pozoruhodných  a významných kanadských měst je Toronto. Důležité obchodní i turistické centrum provincie Ontario láká na příjemnou multikulturní atmosféru i nemálo zajímavých míst a památek. Mimo jiné třena City Hall nebo Union Station.

11.04.2018 - Akce! Letenky Praha - Lucemburk

Hlavní město Lucemburského velkovévodství má jednu nespornou výhodu - dá se projít celé pěšky. Turisté mohou obdivovat nemálo krásných a zajímavých míst, například náměstí Place Guillaume, Velkovévodský palác a mnoho dalšího.

11.04.2018 - Levné letenky Manila - Filipíny

Filipíny dokonale splňují všechny představy o exotické dovolené. Tyto krásné ostrovy, kterých je více než sedm tisíc lákají především na ojedinělou přírodu a nevšední atmosféru. Hlavní město Manila je výchozím bodem za zážitky a poznáváním těchto dalekých ostrovů.

11.04.2018 - Levné letenky Praha - Malaga

K dlouhodobě oblíbeným dovolenkovým cílům patří jednoznačně španělské letovisko Malaga. Leží se známé oblasti Costa de Sol, kterou pravidelně navštěvují tisíce turistů. Malaga je také rodištěm slavného malíře Pabla Picassa. Návštěvníci si užijí nejen krásné pláže, ale také mnoho dalších zajímavostí.

11.04.2018 - Levné letenky Praha - Riga

Lotyšská metropole Riga je největším městem v Pobaltí. Leží při ústí řeky Daugavy do Rižského zálivu. Město překvapí příjemnou atmosférou a zajímavými pamětihodnostmi. Největší památky jsou k vidění v centru na Katedrálním náměstí včetně slavné katedrály.

10.04.2018 - TIP! Levné letenky do Myanmaru

Každý, kdo jednou navštívil Barmu (nynější Myanmar) souhlasí s tvrzením, že je to úchvatná tajuplná země plná překvapení. Ekonomicky chudá země leží v jihovýchodní Asii a pyšní se nádhernou až fascinující přírodou i množstvím zajímavých památek.

10.04.2018 - TIP! Letenky do Laosu

Laos je jednou z asijských zemí lákající především na svou ojedinělou kulturu, památky, neobyčejnou přírodu i nevšední atmosféru. Výchozím bodem k poznávání této země je hlavní město Vientiane.

10.04.2018 - TIP! Letenky do Kambodže

Kambodža se pyšní neuvěřitelným přírodním bohatstvím. JTato aijská země je lákavým turistickým cílem pro mnohé z cestovatelů vyznávající individuální turistiku. Jedním z výchozích bodů za poznáváním krás Kambodže je město Phnom Penh.

10.04.2018 - Akční letenky do Thajska

Thajsko - orientální či možná také pohádková země láká stále více turistů. Není divu - kouzelné pláže, azurové moře i věčně žhavé slunce. Tato země ležící v jihovýchodní Asii nabízí také nemálo zajímavých památek i nevšední atmosféru.

09.04.2018 - TIP! Levné letenky Boston - USA

Jedním z příjemných turistických cílů ve Spojených Státech je město Boston. Vyznačuje se evropským vzhledem a velmi příjemnou atmosférou. Láká na poutavou historii i mnoho zajímavých míst. Je to město vzdělání. Nachází se zde více než 100 vysokých škol a univerzit.

09.04.2018 - Levné letenky Isfahan - Írán

Návštěva íránského města Isfahán je zcela neobyčejným cestovatelským zážitkem. Krásné město s mnoha starobylými památkami protíná řeka Zayandeh. Za vidění stojí nejen mešity, ale také krásné starobylé mosty či katedrály.

09.04.2018 - Akční letenky Praha - Pisa

Italská Pisa je ideálním cílem pro podzimní výlet za památkami. Známé italské město proslavila známá Šikmá věž, ale i jiné atraktivity. Pisa je součástí Toskánska.

06.04.2018 - Levné letenky Tokyo - Japonsko

Japonsko je daleká ostrovní země, která je pro většinu českých turistů stále spíše neznámou zemí. "Země vycházejícího slunce" je v mnoha ohledech výjimečná. Nabízí skutečně nevšední zážitky. Japonská metropole Tokyo je přehlídkou těch nejvyspělejších technologií a moderní architektury, najdete zde však také mnoho z historie země.

06.04.2018 - TIP! Levné letenky na Arubu

Karibský ostrov Aruba uchvacuje turisty svými pohádkovými plážemi a blankytným mořem. Malebný ostrov láká nejen svou kouzelnou přírodou, ale také tím, že nepodléhá masovému turismu. Je ideálním místem pro vyznavače vodních sportů.

05.04.2018 - Levné letenky Praha - Bangkok

Do exotického Thajska míří drtivá většina turistů především za krásnými plážemi a azurovým mořem. Daleké Thajsko nabízí ale také mnoho starobylých a velice zajímavých památek. Kromě malebného mořského pobřeží a okolní přírody nelze vynechat ani hlavní město Bangkok, jehož návštěva patří k největším zážitkům.

05.04.2018 - Akční letenky Praha - Dillí

Za opravdovými cestovatelskými zážitky se vydejte do Indie. Tato neuvěřitelně rozmanitá a obrovská země je určená pro turisty se zájmem o historii, umění a východní filozofie. Indické hlavní město Dillí láká především na svou historickou část s mnoha zajímavostmi. Kromě památek stojí za poznání také okolní příroda.

05.04.2018 - Levné letenky Praha - Colombo

Srí Lanka je ostrovní země proslulá především svou krásnou a neuvěřitelně rozmanitou přírodou. Nejčastěji se jí říká "květ Asie", což ji dokonale vystihuje. Nevšední cestovatelské zážitky čekají na turisty zajímající se o odlišnou kulturu, filozofii, památky a především exotickou přírodu.

04.04.2018 - Levné letenky Praha - Ottawa

Ottawa je hlavním městem a centrem kanadské provincie Ontario. Nadchne velmi příjemnou atmosférou a turistům nabízí celou řadu zajímavostí a pozoruhodných staveb. Ottawa je také město sportu a vzdělanosti. Má vlhké kontinentální klima, léta jsou zde teplá a vlhká a zimy dlouhé a chladné...

04.04.2018 - Levné letenky na Ibizu

Ibiza je součástí španělského souostroví Baleáry nacházející se ve Středozemním moři. Díky své ideální poloze je velmi oblíbeným prázdninovým cílem mnoha turistů nejen z Evropy. Dominantou ostrova je jednoznačně malebná příroda, především úchvatné pláže a azurové moře...

04.04.2018 - Levné letenky Praha - Dubaj

Dubaj je jedním z mnoha lákavých letovisek Spojených Arabských Emirátů. Notoricky známé letovisko turisty pravidelně okouzluje luxusními a okázalými stavbami, neobvyklými hotely, ale především krásnými písečnými plážemi. Díky celoročně příznivému počasí můžete Dubaj navštívit kdykoliv během roku.

03.04.2018 - Levné letenky Praha - Dillí

Indie je pestrá, obrovská země, která je opravdovou studnicí zážitků. Indické hlavní město Dillí láká především na svou historickou část s mnoha zajímavostmi i památkami. Kromě památek stojí za poznání také okolní příroda.

03.04.2018 - Levné letenky Praha - Arménie

Arménie je asijská země, která láká pedevším na památky a zážitky v překrásné přírodě. Značná část území Arménie je hornatá, leží totiž v oblasti Kavkazu. Hlavním městem je Jerevan. Turisté mohou obdivovat mnoho zajímavostí včetně křesťanských památek.

03.04.2018 - Levné letenky Accra - Ghana

Ghana je africká země, kam míří nejčastěji vyznavači individuální turistiky nebo milovníci dobrodružství a poznávání. Hlavní město Ghany je Accra, které je výchozím bodem k poznávání této zajímavé africké země. K turistickým zajímavostem patří Národní divadlo, Národní muzeum, Náměstí nezávislosti a další.

29.03.2018 - Levné letenky Penang - Malajsie

Pokud toužíte po exotice, pak navštivte Malajsii. Tato tropická země nabízí neskutečné množství lákavých turistických cílů v podobě přilehlých ostrovů a ostrůvků. Mezi nimi je také ostrov Penang, který je s pevninou spojen mostem. Penang nabízí turistům všechna lákadla, která patří k tropickém ráji - pláže, modré moře i malebné okolí.

29.03.2018 - Akční letenky Praha - Amsterdam

Nizozemské hlavní město Amsterdam je úžasná metropole s působivou atmosférou. Turistům nabízí pohled na historické památky UNESCO i moderní architekturu. Symbolem Amsterdamu jsou tulipány, které zejména na jaře uvidíte na každém kroku...

29.03.2018 - Levné letenky Praha - Toronto

Jedním z pozoruhodných  a významných kanadských měst je Toronto. Důležité obchodní i turistické centrum provincie Ontario láká na příjemnou multikulturní atmosféru i nemálo zajímavých míst a památek. Mimo jiné třena City Hall nebo Union Station.

29.03.2018 - Levné letenky Tel Aviv - Izrael

Za poznáváním a nevšedními zážitky se vydejte do izraelského Tel Avivu. Nádherné starobylé město zapůsobí na každého zcela ojedinělým dojmem. Centrum města je zajímavé z architektonického i historického hlediska. To dokazuje také zápis na seznam UNESCO. Působivou atmosféru dotváří písečné pláže a horké a suché klima.

28.03.2018 - Levné letenky Bombaj - Indie

Bombaj patří mezi největší a nejvýznamnější města v Indii. Turisté zde objeví spoustu památek a zajímavých míst a mimoto na ně čeká mnoho nezapomenutelných zážitků a překvapení. Symbolem města je "Brána do Indie", což je obrovská nepřehlédnutelná stavba, která patří k největším atrakcím.

28.03.2018 - Levné letenky Svatý Tomáš

Svatý Tomáš a Princův ostrov patří k neobvyklým destinacím, které jsou určeny specifické skupině turistů. Ostrov leží v Guinejském zálivu západním směrem od pobřeží Afriky v rovníkové oblasti. Cestovatelům se zájmem o poznávání a dobrodružství nabízí skutečné zážitky.

28.03.2018 - Levné letenky na Martinik

Ostrov Martinik patří k perlám Karibiku. Symbolem Martiniku nejsou jen pověstné malebné pláže a azurové laguny, ale také rum, doutníky a podobně. Hlavním městem je Fort de France, kde je k vidění několik turistických zajímavostí či památek.

28.03.2018 - Levné letenky na Guadeloupe

O karibském ostrově Guadeloupe můžete slyšet také jako o ostrově bílých pláží. Návštěvníky láká především na kouzelnou tropickou přírodu a především úchvatné pláže a moře. Guadeloupe, to je směs francouzské, kreolské a africké kultury.

27.03.2018 - Levné letenky na Srí Lanku

Srí Lanka je ostrovní země proslulá především svou krásnou a neuvěřitelně rozmanitou přírodou. Nejčastěji se jí říká "květ Asie", což ji dokonale vystihuje. Nevšední cestovatelské zážitky čekají na turisty zajímající se o odlišnou kulturu, filozofii, památky a především exotickou přírodu.

27.03.2018 - Levné letenky Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy řadíme ke stále oblíbenějším dovolenkovým cílům. Jedním z nejnavštěvovanějších ostrovů je Gran Canaria a letovisko Las Palmas, které je i hlavním městem této ostrovní země. Turisté mohou obdivovat především zdejší přírodní scenerie včetně krásných pláží.

27.03.2018 - Akční letenky Praha - Astana

Kazachstán země nacházející se v oblasti střední Asie. Status metropole nese Astana, která je zároveň také druhým největším kazašským městem. Astana nabízí pohled na mnoho historických památek, ale i moderní architekturu. Známým symbolem je vyhlídková věž Bayterek a další.

26.03.2018 - Levné letenky Praha - Malaga

Do žebříčku dlouhodobě oblíbených turistických cílů patří jednoznačně španělská Malaga. Nachází se ve známé oblasti Costa de Sol, kterou pravidelně navštěvují tisíce turistů. Malaga je také rodištěm známého malíře Pabla Picassa. Turisté si užijí nejen krásné pláže, ale také mnoho dalších atraktivit.

26.03.2018 - Levné letenky do Íránu

Poznejte Teherán, jednu z nejvýznamnějších blízkovýchodních metropolí. Při procházce městem nelze přehlédnout dominanty města, jako jsou Golestánský palác či mešita Imána Homejního. Centrum města tvoří Azadiho náměstí a další významné ulice.

26.03.2018 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Největším lákadlem Thajska jsou bezesporu pláže a azurové moře. Exotické Thajsko nabízí také starobylou kulturu včetně zajímavých památek a zajímavostí. Kromě malebného mořského pobřeží a okolní přírody stojí za návštěvu také hlavní město Bangkok, kde lze vidět mnoho zajímavého.

23.03.2018 - Levné letenky Praha - Toronto

Jedním z pozoruhodných kanadských měst je Toronto. Významné centrum provincie Ontario láká na příjemnou multikulturní atmosféru i nemálo zajímavých míst a památek. Mimo jiné třena City Hall nebo Union Station.

23.03.2018 - Akce! Letenky na Kubu

Slunce, čarokrásné pláže i kus dávné i nedávné minulosti - to a ještě mnohem více nabízí Kuba. Karibský ostrov patří již řadu let k velice vyhledávaným dovolenkovým cílům. Jedním z nezapomenutelných zážitků je návštěva hlavního města Havany.

23.03.2018 - Akce! Letenky do Miami

Miami zná každý jako slunné letovisko na Floridě. Symbolem či dominantou tohoto turisticky oblíbeného místa jsou krásné písečné pláže zalité sluncem a modré moře. Centrum města pak nabízí bohaté kulturní i společenské vyžití.

22.03.2018 - Přímé lety Praha - Stockholm

Stockholm patří bezesporu k nejkrásnějším metropolím Severní Evropy. Město se rozprostírá na čtrnácti ostrovech a je doslova prošpikováno zelení, majestátními paláci, historickými památkami a stavbami. Je také oficiálním sídlem členů švédské královské rodiny.

22.03.2018 - Levné letenky Seattle - USA

Americké město Seattle je jedním z nejpřitažlivějších turistických cílů. Turisty okouzlí nádherná zelená místa i příjemná a klidná atmosféra. Město má také přezdívku nejzdravější město Spojených Států.

22.03.2018 - TIP! Letenky do Ugandy

Uganda, země ležící na černém kontinentu je turistickým magnetem. Mnozí zde míří za dobrodružstvím a zážitky v divoké africké přírodě, především za vzácnými gorilami horskými. Výchozím bodem do afrických savan je město Entebbe.

22.03.2018 - Levné letenky Punta Cana

Jedním z nejkrásnějších a hojně navštěvovaných letovisek v Dominikánské republice je Punta Cana. Leží na východním pobřeží a láká především svými plážemi a azurovým mořem. Punta Cana je ideálním místem pro klidnou dovolenou...

21.03.2018 - SUPER cena! Letenky New York

New York patří k těm nejlákavějším cílům celých Spojených Států Amerických. Mnohamilionové město s osobitou a nevšední atmosférou láká na množství turistických zajímavostí i památek, ale také na zdejší společenský život. Za vidění stojí známá Socha svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway.

21.03.2018 - Přímé lety Praha - Lisabon

Portugalský Lisabon se může pochlubit příjemnou starobylou atmosférou. Je to multikulturní město s mnoha zajímavými a lákavými místy. Panorama města tvoří vrcholky kopců, kterými protéká řeka Tejo. Nejkrásnější část města je historická část Alfama s prvky maurské kultury.

21.03.2018 - Levné letenky na Faerské ostrovy

Faerské ostrovy jsou malá a nenápadná ostrovní země ležící v Atlantiku mezi Norskem a Islandem. Mnozí označují tyto ostrovy jako neznámou perlu Severní Evropy. Hlavním městem je Tórshavn. Ostrovy se vyznačují velice krásnou osobitou přírodou a drsným podnebím.

21.03.2018 - Levné letenky Dakar - Senegal

Senegal patří k africkým zemím, které rozhodně stojí za poznání. Perlou této země jsou překrásné a nezničené písčité pláže. Turisté se však mohou těšit na výlety do tamní savany, kde je čeká obraz typické africké fauny. Hlavním městem je Dakar.

20.03.2018 - Levné letenky Orlando - USA

Florida je známá a velice oblíbená oblast mnoha turistů z celého světa. Jedním z atraktivních míst je město Orlando. Návštěvníky ohromí především neuvěřitelným počtem zábavních parků a herních center, kde si užijí zábavu nejen děti.

20.03.2018 - Levné letenky Kapské město

Kapské město je významné jihoafrické město a plní také funkci pomyslné jižní brány do Afriky. Pyšní se multikulturní atmosférou a nespočtem přírodních krás. Největším lákadlem pro návštěvníky města je majestátní Stolová hora, která je zároveň symbolem města.

20.03.2018 - TIP! Letenky na Mallorcu

Za sluncem, krásnými plážemi i modrým mořem se vydejte na Mallorcu. Tento velmi oblíbený středomořský ostrov je stává každoročně prázdninovým cílem mnoha turistů nejen z Evropy. Na Mallorce najdete také fascinující památky a zajímavosti. Hlavním městem je Palma Mallorca.

19.03.2018 - Levné letenky Praha - Phuket

Phuket patří k oblíbeným a hojně navštěvovaným cílům Thajska. Tento malebný ostrov navštíví ročně miliony turistů. Místní azurové pobřeží je ideální pro rodiny s dětmi i milovníky vodních sportů a aktivit. Za vidění stojí i mnoho památek a zajímavostí.

19.03.2018 - Levné letenky do Namibie

Africká Namibie je pozoruhodná a úchvatná země, která zaujme snad každého. Asi největším lákadlem jsou bezesporu tamní přírodní krásy, místní fauna a flóra, ale také místní obyvatelé a jejich kultura, tradice či zvyky. Hlavním městem je Windhoek.

19.03.2018 - Akční letenky na Filipíny

Toužíte po exotice, poznávání zajímavých památek či koupání ve vlahých vodách oceánu? Ideální volbou jsou Filipíny. Nádherné ostrovy, kterých je více než sedm tisíc dokonale splní všechny představy o tropickém ráji. Hlavní město Manila je výchozím bodem za zážitky a poznáváním těchto exotických ostrovů.

19.03.2018 - Levné letenky Praha - Phoenix

Americké město Phoenix je významným centrem státu Arizona. Turisté zde mohou obdivovat nemálo zajímavostí a památek, ale také překrásnou přírodu rozprostírající se v okolí města. Nacházejí se zde hory i poušť...

16.03.2018 - Levné letenky Praha - Tbilisi

Gruzie je jednou z nesmírně zajímavých a turisticky atraktivních zemí ležící v kavkazské oblasti na rozhraní jihovýchodní Evropy a Asie. Gruzínské hlavní město Tbilisi je obrazem dávných dob socialismu, středověkého orientu i současnosti. Velká většina turistů si užívá výlety do místní drsné, ale krásné přírody.

16.03.2018 - Levné letenky Fort Myers - USA

Fort Myers je méně známé letovisko nacházející se na Floridě. Příjemné prázdninové letovisko si v ničem nezadá s ostaními populárními destinacemi. I tady najdete krásné písečné pláže, krásnou přírodu a všudypřítomnou atmosféru tropů...

16.03.2018 - TIP! Letenky na Madagaskar

Ostrov Madagaskar je cílem pro zkušené cestovatele, kteří se nebojí neznámého. Naprosto ojedinělá ostrovní země se pyšní neuvěřitelným přírodním bohatstvím a rozmanitostí. Nejstarší ostrov na světě je domovem mnoha endemitů, což je největším lákadlem ostrova...

15.03.2018 - Levné letenky Praha - Bangkok

Největším lákadlem Thajska jsou bezesporu pláže a azurové moře. Thajsko však nabízí také ukázky starobylé kultury včetně zajímavých památek a zajímavostí. Kromě malebného mořského pobřeží a okolní přírody stojí za návštěvu také hlavní město Bangkok, kde lze vidět mnoho zajímavého.

15.03.2018 - Levné letenky na Seychely

Souostroví Seychely jsou ideálním dovolenkovým cílem pro náročné turisty, kteří touží po dovolené snů v tropickém ráji. Exotické ostrovy ležící v Indickém oceánu se vyznačují především krásnou přírodou a zcela ojedinělou atmosférou.

15.03.2018 - Akční letenky do Jakarty

Za neopakovatelnými zážitky se vydejte do Indonésie. Tato oblasti patří k nejrozmanitějším a také nejkrásnějším na naší planetě. Turisticky velice oblíbená oblast zahrnuje mnoho lákavých destinací, které dávají na odiv nádhernou tropickou přírodu. Hlavním městem Indonésie je Jakarta.

15.03.2018 - Levné letenky Praha - Peking

Čína nabízí všem návštěvníkům nevšední a nezapomenutelné zážitky v podobě památek, orientální atmosféry i zcela odlišné kultury. Ty největší skvsty najdete na Náměstí Nebeského klidu a jeho okolí. Za vidění stojí také Velká čínská zeď nebo Zakázané město.

14.03.2018 - Levné letenky Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy patří ke stále oblíbenějším dovolenkovým destinacím. Jedním z nejoblíbenějších je Gran Canaria a letovisko Las Palmas, které je i hlavním městem ostrovů. Turisté obdivují především zdejší přírodní krásy včetně krásných pláží.

14.03.2018 - Levné letenky Nairobi - Keňa

Skutečnou krásu afrických národních parků a přírodních rezervací se vším, co k nim patří si můžete užít v Keni. Tato nádherná a turisticky velice atraktivní země patří k těm nejkrásnějším v Africe. Hlavním městem je Nairobi.

14.03.2018 - Levné letenky Praha - Baku

Ázerbajdžán je země nacházející se v kavkazské oblasti. Patří k nejlidnatějším a také nejbohatším zemím, a to díky svému nerostnému bohatství. Ázerbajdžán dává na odiv také svou ojedinělou přírodu i mnoho památek. Hlavním městem je Baku.

14.03.2018 - Levné letenky Praha - Lyon

Francouzský Lyon je překrásnou přehlídkou historických monumentů a staveb, francouzské módy, elegance i vybraných lahůdek francouzské kuchyně. Turisté zde míří za historií, zážitky a kouzelnou atmosférou.