SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

24.06.2019 - TIP! Letenky na Maledivy

Za krásnými plážemi, horkým sluncem i blankytným mořem leťte na tropické Maledivy. Známý tropický ráj je vyhledávaným cílem mnoha turistů z celého světa. Krásu Malediv objevte i vy!

24.06.2019 - Přímé lety Praha - Malaga

Leťte do španělské Andalusie! Poslední letenky do španělské Malagy jsou k dispozici na prázdniny! Prosluněné letovisko láká na nespočet lákadel včetně pláží a modrého moře. Užijte si dovolenou v Malaze.

24.06.2019 - Akční letenky Brno - Berlín

Poznejte německý Berlín! Udělejte si selfie u Braniborské brány nebo si prohlédněte pozůstatky Berlínské zdi. Berlín však nabízí i další zajímavosti včetně nákupů, dobrého jídla i zábavy...

24.06.2019 - TIP! Letenky na Komory

Komorské ostrovy jsou skvělým tipem pro exotickou dovolenou v krásné a nezničené tropické přírodě. Ostrovy leží v Indickém oceánu a od africké pevniny je dělí Mozambický průliv. Jsou rájem pro milovníky vodních sportů a aktivit.

24.06.2019 - Levné letenky Guatemala

Guatemala je rozhodně neobvyklá destinace a patří k oblíbeným cílům turistů, kteří se zajímají o taje tropické přírody. Téměř polovinu této země pokrývají deštné pralesy, které jsou domovem pro exotickou faunu a flóru.

21.06.2019 - Přímé lety Praha - Dubaj

Využijte poslední letenky do Dubaje! Okázalé a velice známé letovisko je na první pohled přehlídkou luxusu. Turistům nabízí vysokou úroveň služeb, krásné pláže a blankytné moře.

21.06.2019 - Levné letenky Banjul - Gambie

Využijte jedinečnou příležitost a navštivte Afriku! Gambie je pozoruhodná země a rozhodně je ideálním typem pro turisty, kteří rádi objevují a poznávají něco nového.

21.06.2019 - Levné letenky Praha - Estonsko

Objevte Estonsko! Země, která rozhodně překvapí a má co nabídnout je plná zajímavostí. Hlavním městem je Tallinn.

21.06.2019 - Levné letenky Punta Cana

Nejkrásnější pláže na světě jsou v Dominikánské republice! Užijte si relax i koupání v moři, skvělé služby i atmosféru letoviska Punta Cana.

20.06.2019 - Levné letenky do Etiopie

Láká vás něco neobvyklého? Využijte nabídku na letenky do Etiopie, jedné z ekonomicky chudých zemí černého kontinentu. Hlavním městem je Addis Abeba, která je také výchozím bodem za zážitky a poznáváním.

20.06.2019 - Akční letenky Praha - Paříž

Užijte si super víkend v Paříži! Letenky do Paříže za skvělou cenu nabízí nízkonákladový Ryanair. Udělejte si selfie pod Eiffelovkou a poznejte i další dominanty jedné z evropských metropolí.

20.06.2019 - Levné letenky Praha - Madeira

Využijte zimní období k návštěvě Madeiry! Ostrov věčného jara vás uvítá příjemnými teplotami a ještě krásnější přírodou. Hlavním městem je Funchal.

20.06.2019 - TIP! Letenky na Sicílii

V nabídce nízkonákladových aerolinek Ryanair najdete akční letenky na Sicílii. Poznejte letovisko Palermo se všemi krásami a zajímavostmi, které nabízí!

19.06.2019 - Levné letenky Praha - Bali

V podzimním období můžete za sluníčkem letět na exotický ostrov Bali. Patří k atraktivním a vyhledávaným cílům celé jihovýchodní oblasti Asie. Turisté zde obdivují především krásné přírodní scenerie, moře a pláže.

19.06.2019 - Levné letenky Praha - Kodaň

Využijte další skvělou akci nízkonákladového dopravce Ryanair k cestě do Dánska a poznejte krásy Kodaně. Nejen historické památky, ale také zdejší atmosféra nadchne každého.

19.06.2019 - Akce! Letenky do Sydney

Do australského Sydney můžete na počátku Nového roku letět za super cenu! Magické město s příjemnou atmosférou je skvělým cílem pro turisty objevující slavná a velkiá města. Užijte si památky, moře i zdejší klima.

19.06.2019 - Open-jaw letenky do Peru

Poznejte úchvatná místa jihoamerického Peru! Hlavním městem je Lima. Turisté míří především za slavnými a proslulými památkami, jako je Machu Picchu a další...

18.06.2019 - TIP! Letenky Pisa - Itálie

Zaleťte si do italské Pisy! Známé město s proslulou šikmou věží je skvělým tipem pro letní výlet. Pisa nabízí však mnohem více památek. Některé jsou zapsány na seznam UNESCO.

18.06.2019 - Akce! Letenky do Zadaru

Užijte si léto na Jadranu! Leťte do chorvatského Zadaru a užijte si nejen příjemně teplé moře, pláže, ale také atmosféru města a jeho zajímavosti.

18.06.2019 - Levné letenky do Mexika

Využijte skvělou nabídku na letenky do mexického letoviska Cancún. Exotická destinace je jako šitá na míru milovníkům tropického podnebí, bělostných pláží a žhavého slunce. Užijte si krásy Mexika!

18.06.2019 - TIP! Letenky na Borneo

Borneo je exotická destinace lákající především dobrodruhy. Turisté lačnící po zážitcích v opravdové džugli mohou poznat tuto ojedinělou ostrovní zemi ležící v atraktivní oblasti jihovýchodní Asie.

17.06.2019 - Levné letenky Jakarta - Indonésie

Plánujete exotickou dovolenou? Vydejte se do Indonésie. Tropická země v jihovýchodní Asii dokonale splní všechny představy o tropickém ráji se vším všudy. Hlavním městem je Jakarta.

17.06.2019 - Levné letenky Ho Či Minovo město

Ho Či Minovo město je vstupní bránou do Vietnamu, která patří k nesmírně zaímavým zemím. Má svou osobitou kulturu a historii. Turisté mohou obdivovat nejednu zajímavost...

17.06.2019 - Levé letenky Alicante - Španělsko

Objevte půvab a atmosféru španělského letoviska Alicante. Je ideální pro odpočinek a relax i pro sportovní aktivity. Dominantou Alicante je Costa Blanca.

17.06.2019 - Levné letenky do Skotska

Na podzimní výlet si zaleťte do skotského Edinburghu! Známé skotské město zaujme především úchvatnou atmosférou a mnohými památkami. 

17.06.2019 - Levné letenky Melbourne - Austrálie

Melbourne je jedním z celé řady lákavých míst v Austrálii. Okouzlující město s mnoha atraktivitami a zajímavostmi nadchne každého.

13.06.2019 - Levné letenky Tivat - Černá Hora

Využijte výhodnou nabídku na letenky do Černé Hory a poznejte letovisko Tivat. Nenápadné, ale přesto vyhledávané středisko zaujme klidnou příjemnou atmosférou a charakteristickou přírodou.

13.06.2019 - Levné letenky Muscat - Omán

Objevte krásy a zajímavosti Ománu! Omán patří k nejzajímavějším a pejpestřejším arabským zemím. Kromě krásné přírody, pláží a moře nabízí i skvělé služby. Hlavní město je Muscat.

13.06.2019 - Levné letenky Řím - Itálie

Do italského Říma můžete letět na víkendový i delší výlet. Řím se jak známo pyšní celou řadou nádherných historických skvostů, které bývají v obležení turistů. Užijte si atmosféru Říma!

13.06.2019 - Levné letenky Šanghaj - Čína

Cesta do čínské Šanghaje je určená milovníkům dobrodružství, originálních zážitků a adrenalinu. Šanghaj je pompézní velkoměsto plné okázalostí, mrakodrapů, ale najdete zde i kus historie.

13.06.2019 - TIP! Letenky Cebu - Filipíny

Poznejte Cebu, jeden z filipínských ostrovů, který představuje exotický ráj. Daleké Filipíny oslňují svou přírodou, exotickou květenou i živelným oceánem.

12.06.2019 - Levné letenky Goa - Indie

Skvělou nabídku na akční letenky do indického letoviska Goa přináší aerolinky Qatar Airways. Goa patří k vyhledávaným a neokoukaným cílům Indie. Poznejte dosud málo objevený kout Indie.

12.06.2019 - Levné letenky Bombaj - Indie

Dalším tipem pro odvážné cestovatele je indická Bombaj. Známé město obrovských rozměrů patří k nejlidnatějším na světě. V Bombaji vás čeká mnoho neuvěřitelných zážitků, které patří k nezapomenutelným.

12.06.2019 - Levné letenky Krabi - Thajsko

Úžasnou dovolenou můžete strávit na Krabi. Jeden z thajských klenotů zaujme především přírodou, pohádkově bílými plážemi a azurovým mořem.

12.06.2019 - TIP! Letenky do Barcelony

V nabídce nízkonákladového dopravce Laudamotion najdete akční letenky do španělské Barcelony. Atraktivní turistický cíl patří k nejnavštěvovanějším ve Španělsku. K těm největším lákadlům patří jednoznačně chrám Sagrada Família.

12.06.2019 - Levné letenky Lisabon - Portugalsko

Na prodloužený podzimní víkend můžete letět do portugalské metropole. Lisabon je příjemné město s mnoha zajímavostmi. Celé město je protkáno lanovkami a výtahy. Z památek stojí za vidění katedrála Sé a jiné.

11.06.2019 - TIP! Letenky do New Yorku

Skvělou akci na letenky do New Yorku nabízejí Finnar. Zaleťte si levně do amerického New Yorku, kde vás čeká nepopsaltená atmosféra velkoměsta i mnoho atraktivit včetně několika dominant, jako je socha Svobody apod.

11.06.2019 - Akce! Letenky do Los Angeles

Nenechte si ujít letenky do hvězdného Los Angeles! Známé centrum západního pobřeží Spojených Států láká na nespočet atraktivit, zábavu, nákupy i rozlehlé pláže a živelné moře.

11.06.2019 - Akce! Letenky do San Francisca

S letenkami společnosti Finnair můžete navštívit San Francisco. Poznávacím znakem San Francisca je Golden Gate a Alcatraz. Najdete tu také pláže a mnoho dalších atrakcí.

11.06.2019 - Levné letenky Florencie - Itálie

S nízkonákladovou společností Vueling můžete navštívit italskou Florencii. Florenci je jakousi "mekkou" italského umění. Ta nejcennější umělecká díla i jiná lákadla uvidíte právě ve Florencii.

11.06.2019 - Levné letenky Toronto - Kanada

Využijte super akci na letenky do kanadského Toronta! Jedno z největších kanadských měst rozhodně stojí za vidění. Kromě několika zajímavých památek poznáte také současnou architekturu a především atmosféru města. Nudit se zde rozhodně nebudete!

10.06.2019 - Levné letenky do Hongkongu

Využijte akční letenky společnosti Air China k návštěvě Hongkongu. Na první pohled zaujme zcela odlišný svět mrakodrapů a rozlehlých ulic, kde pulzuje život. Poznejte Hongkong!

10.06.2019 - TIP! Letenky na Ibizu

Nízkonákladová letecká společnost Eurowings nabízí akční letenky na Ibizu. Oblíbená prázdninová destinace je vyhledávaná především pro příjemné klima a pěkné pláže. Na své si zde přijdou vyznavači vodních aktivit, sportu i milovníci historie.

10.06.2019 - Levné letenky Ammán - Jordánsko

Využijte nabídku aerolinek Ryanair na letenky do Jordánska. Země ležící na Středním východě nabízí velmi příjemné teploty po celý rok. Nejen moře, ale také místní památky a kultura stojí za to...

10.06.2019 - Levné letenky na Mallorcu

Za letními zážitky se vydejte na Mallorcu. Známá a léty prověřená letní destinace láká na nespočet atraktivit. Mallorca je ideální pro všechny skupiny turistů. Užijte si skvělé léto na Mallorce!

10.06.2019 - Levné letenky Praha - Dubaj

Navštivte Dubaj, město luxusu, mrakodrapů a rozpálených pláží. Právě tady si užijete zábavu, nákupy, skvělé jídlo a poznáte také zcela odlišnou kulturu. 

10.06.2019 - Levné letenky Praha - Dublin

Podzimní výlet za kulturou, zajímavými památkami i zábavou můžete podniknout do irského Dublinu. Irsko je severská země s bohatou historií i osobitou atmosférou. Objevte krásy Dublinu!

07.06.2019 - Levné letenky Praha - Buenos Aires

Využijte obnovený tarif nizozemských aerolinek KLM k cestě do Argentiny. Objevte krásy a zajímavosti jihoamerického kontinentu včetně poznávání argentinské metropole Buenos Aires.

07.06.2019 - Akční letenky Malmö - Švédsko

Nízkonákladové aerolinky Wizz Air nabízejí akční letenky do švédského Malmö. Užijte si víkend ve Švédsku! Osobitá severská atmosféra i nespočet památek vás čeká ve švédském Malmö.

07.06.2019 - Akce! Levné letenky Lanzarote

Využijte další zvýhodněné letenky společnosti Ryanair a leťte na Lanzarote patřící do skupiny Kanárských ostrovů. Tyto ostrovy lákají především na ojedinělou přírodu, kterou vytvořila vulkanická činnost. Užijte si Kanáry!

07.06.2019 - TIP! Letenky do Benátek

Letenky do Benátek za super cenu pro vás připravily nízkonákladové aerolinky Ryanair. Město protkané kanály uchvátí romantickou atmosférou. Turistům nabízí vyjížďky na gondolách, skvělou kuchyni i turistické zajímavosti.

07.06.2019 - HIT! Letenky Billund - Dánsko

Jeden z červnových víkendů můžete strávit v dánském Billundu! Nenápadné dánské město nabízí především zábavu v Legolandu, největší atrakci v Dánsku. Užijte si s dětmi super letní víkend!

06.06.2019 - TIP! Letenky Trinidad a Tobago

Poznejte Trinidad a Tobago! Ostrovní země nacházející se v Karibiku patří k nejlépe prosperujícím zemím v této oblasti. Turisty láká především na divokou a panenskou přírodu včetně nádherných pláží. Hlavní město je Port of Spain.

06.06.2019 - Levné letenky do Itálie

Využijte akční letenky do destinací na italských ostrovech Sardinie, Sicílie a do Kalábrie. Italské ostrovy jsou pověstné azurovým mořem a příjemným podnebím. Jsou ideální pro rodiny s dětmi i seniory.

06.06.2019 - Levné letenky Kilimandžáro

Za dobrodružstvím a super zážitky se vydejte do Afriky. Divoká africká příroda je to největší lákadlo černého kontinentu. Zdolejte horský masiv Kilimadžáro!

06.06.2019 - Levné letenky Praha - Neapol

Na víkend si zaleťte do italské Neapole! Nádherné město se starobylou atmosférou nadchne každé, kdo má rád historii a umění. Procházky po starobylých uličkách, kamenné obchůdky se suvenýry...to je Neapol.

06.06.2019 - TIP! Letenky do Řecka

Řecké ostrovy jsou turisticky oblíbené již po mnoho let. Nádherná příroda, modré moře i slunné podnebí činí z těchto ostrovů opravdové lákadlo. Kromě pláží a moře je velmi oblíbená řecká kuchyně.

06.06.2019 - Akční letenky Marakéš - Maroko

Nenechte si ujít skvělou akci společnosti Ryanair k cestě do afrického Maroka. Letovisko Marakéš patří k oblíbeným a vyhledávaným. Kromě koupání vás čekají památky, procházky po pobřeží, místní trhy i výlety do vnitrozemí.

06.06.2019 - Levné letenky Praha - Johannesburg

Dopravci SkyTeamu přišly s obnoveným tarifem z Prahy do jihoafrického Johannesburgu. Turisté poznají nejen místní atmosféru, ale také mnoho turistických atraktivit a zajímavostí. Nejvíce láká jihoafrická příroda...

05.06.2019 - Levné letenky do Panamy

Láká vás exotika? Pak se vydejte do tropické Panamy, která je domovem pestrobarevné květeny a exotické fauny. Výchozím bodem za zážitky v tropické džungli je hlavní město Panama City.

05.06.2019 - Levné letenky Praha - Rio de Janeiro

Brazilské Rio de Janeiro je pro turisty lákavé především pro živelnou jižanskou atmosféru. Je to město karnevalů, tance, zábavy a nákupů. Nejznámější dominantou Ria je socha Ježíše Krista na hoře Corcovado.

05.06.2019 - Levné letenky Taipei - Taiwan

Objevte krásu tropického Taiwanu. Ostrovní země nedaleko čínské pevniny nabízí nespočet zajímavostí. Především nádhernou tropickou přírodu, milé lidi i historické památky. Hlavním městem je Taipei.

05.06.2019 - Akce! Letenky na Guadeloupe

Využijte skvělou akci na letenky do Karibiku! Ostrov Guadeloupe nabízí nádherné pláže, azurové moře i skvělé podmínky pro vodní aktivity. Užijte si krásu Karibiku na Guadeloupe!

05.06.2019 - Levné letenky na Martinik

Využijte super akci společnosti Level a leťte na kouzelný Martinik. Tento ostrov je jednou z perel karibské oblasti představující tropický ráj na zemi. Výchozím bodem za poznáváním Martiniku je město Fort de France.

05.06.2019 - Akce! Letenky Praha - Stockholm

Nenechte si ujít akci nízkonákladové společnosti Ryanair k návštěvě švédské metropole! Jedna z nejkrásnějších severských metropolí překvapí krásnými paláci i jinými památkami i všudypřítomnou zelení.

04.06.2019 - Levné letenky na Azory

Objevte krásu Azorských ostrovů! Tyto malebné ostrovy ležící v Atlantiku jsou ideální pro vyznavače pěší turistiky a milovníky přírody. Ponta Delgada je nejlidnatější město ostrova Sao Miguel.

04.06.2019 - Levné letenky Praha - Tbilisi

Gruzie je nádherná země nabízející úžasné hory a překrásné přírodní scenerie. Jednou z výhod je také to, že Gruzie je bezpečná země. Hlavní město je Tbilisi, které rozhodně v mnohém překvapí.

04.06.2019 - Levné letenky Praha - Mallorca

Léto na Mallorce? Jeden z oblíbených středomořských ostrovů patřících do souostroví Baleáry je ideální pro rodinnou dovolenou, ale na své si zde přijdou i zamilované páry nebo senioři. Centrem ostrova je Palma de Mallorca...

04.06.2019 - Levné letenky na Kapverdy

Kapverdy patří k ne úplně objeveným dovolenkovým destinacím. Pokud chcete strávit dovolenou v neobvyklé a ne úplně "profláknuté" destinací, pak jsou Kapverdy tím pravým...

03.06.2019 - Levné letenky na Svatý Martin

Ostrov Svatý Martin je ozdobou Karibiku. Díky sopečným vlivům zde uvidíte nádherné laguny s azurovým mořem a zářící pláže. Za poznání stojí také místní kultura, památky a život místních lidí.

03.06.2019 - Levné letenky Aruba - Karibik

Aruba je jeden z karibských ostrovů nabízející aktivní odpočinek i relax v překrásné přírodě. Podél malebných pláží jsou vystavěny luxusní hotelové resorty nabízející turistům ty nejlepší služby. Největší dominantou ostrova je příroda, především pláže a moře.

03.06.2019 - Přímé lety Praha - Záhřeb

Na letošní dovolenou se vydejte na Jadran! Nejoblíbenější prázdninová destinace českých turistů je dostupná pro všechny. Čisté moře i oblázkové pláže lákají ke koupání a vodním aktivitám. Užijte si Jadran!

03.06.2019 - Přímé lety Praha - Island

Využijte poslední volné termíny odletů z Prahy na Island! Nádherná ostrovní země nadchne milovníky severské přírody. Výchozím bodem za krásami Islandu je Reykjavík, město s úchvatnou atmosférou i památkami. 

31.05.2019 - Akce! Letenky do New Yorku

Užijte si podzim v New Yorku! Nejznámější a také nejnavštěvovanější americké město nadchne svou nepopsatelnou atmosférou, která je naprosto úžasná. Nabízí mnoho atraktivit včetně známé sochy Svobody.

31.05.2019 - Levné letenky Zanzibar

Na dovolenou v tropickém ráji se vydejte na Zanzibar. Náhderné ostrovy patřící k Tanzanii jsou perlou Indického oceánu. Místní lazurové laguny jsou ideální k potápění, šnorchlování a dalším aktivitám.

31.05.2019 - Levné letenky Praha - Káhira

Do Egypta míří turisté především za čistým mořem a pyramidami. Hlavní město Káhira je výchozím bodem do Údolí králů nebo do turistických letovisek. Nejznámější jsou Hurghada nebo Marsa Alam.

30.05.2019 - Levné letenky Praha - Athény

Poznejte krásné a bezpochyby nejznámější řecké město - Athény. Bájné " město Bohů" je plné antických památek, mytologických příběhů a řecké filozofie. Výlet do řeckých Athén je procházkou do historie...

30.05.2019 - TIP! Letenky Praha - Albánie

Albánie je super tip pro cestovatele, kteří rádi podnikají dobrodružné poznávací cesty. Albánie je jednou z balkánských zemí. Jejím hlavním městem je Tirana.

30.05.2019 - Levné letenky Praha - Istanbul

Poznejte turecký Istanbul! Leží přesně hranici Evropy a Asie a bývá označován jako Brána Orientu. Město nadchne úžasnou orientální atmosférou i památkami. Tou nejvěší je chrám Hagia Sofia.

30.05.2019 - Levné letenky Praha - Xi An

Za nevšedními zážitky se vydejte do čínského města Xi An. Zaujme rozmanitostí i mnoha zajímavými atraktivitami. Xi An je jedním z významných ekonomických center a průmyslových oblastí Číny. Turisté mohou poznávat především zdejší odlišnou atmosféru a kulturu.

29.05.2019 - Levné letenky do Oceánie

Daleká Oceánie je splěnným cestovatelským snem každého, kdo vášnivě rád cestuje a poznává cizokrajné země. Koror je jeden z ostrovů malebného souostroví Palau, jehož břehy omývají živelné vody Pacifiku. Turistům se nabízí nepopsatelné zážitky...

29.05.2019 - Levné letenky Cancún - Mexiko

Plánujete dovolenou v exotice? Navštivte Mexiko a letovisko Cancún, které patří k těm nejvyhledávanějším. Užijete si bělostné pláže a azurové moře, výlety na lodích, potápění,, šnorchlování i poznávání místní kultury.

29.05.2019 - Levné letenky Madrid - Španělsko

Madrid je hlavní a největší město Španělska. Má za sebou opravdu bohatou historii, o čemž svědčí celá řada historických památek, staveb a monumentů. Z těch nejznámějších památek stojí za vidění královský palác Palacio Peal a další.

29.05.2019 - Levné letenky Manila - Filipíny

Filipíny, to je exotika každým coulem. Tropické souostroví se nacházejí daleko na východě a tvoří je více než sedm tisíc ostrovů a ostrůvků. Hlavním městem je Manila. Milovníci tropické přírody si užijí nádherné písčité pláže a azurové moře, sopky, lesy, vodopády i podmořský život.

28.05.2019 - Levné letenky Praha - Penang

Malajsijský Penang je jedním z úchvatných míst, která jsou ideální pro dovolenou v tropech. Dominantou tohoto malého ostrova je nejen příroda, ale také památky. Celkový dojem umocňuje multikulturní atmosféra i tropické podnebí.

28.05.2019 - Přímé lety Praha - Londýn

Londýn je multikulturní a veledůležitá metropole v Evropě. Turisté obdivují Big Ben, Buckinghamský palác či nedaleký hrad Windsor. Londýn patří k nejnavštěvovanějším ať už v rámci eurovíkendů nebo individuálně. 

28.05.2019 - Levné letenky Praha - Langkawi

Toužíte po dovolené v tropech? Zvolte malajsijské letovisko Langkawi. Známý tropický ráj nadchne krásnou scenerií bělostných pláží, azurového moře a zelených palem.

27.05.2019 - Levné letenky Mombasa - Keňa

Pravé africké safari v Keni! Vydejte se za zážitky do keňského města Mombasa. Druhé největší keňské město leží na břehu Indického oceánu. Kromě Národních parků a rezervací nabízí také malebné pláže omývané vlahým oceánem.

27.05.2019 - Akční letenky Praha - Malaga

Využijte poslední příležitost a rezervujte akční letenky do španělské Malagy! Malaga je perlou Andalusie a známým centrem turistické oblasti Costa del Sol. Nádherné pláže, modré moře a žhavé slunce -to je Malaga.

27.05.2019 - Levné letenky do Myanmaru

Super tip na destinaci určenou milovníkům poznávání je Myanmar. Tato asijská země patří k těm nejúchvatnějším na světě. Nejen památky, ale zdejší kultura, místní lidé, příroda a nepopsatelná atmosféra okouzlí úplně každého.

27.05.2019 - Levné letenky Praha - Maroko

Za svělými zážitky se vydejte do marocké Casablancy. Známé město funguje jako významný přístav i oblíbené turistické letovisko. turistům nabízí krásné pláže, příjemné klima i vlahé moře.

24.05.2019 - Akce! Letenky Praha - Boston

Pro cestování na vlastní pěst je dobrým tipem americký Boston. Multikulturní město s evropským vzhledem nadchne velmi klidnou a příjemnou atmosférou. Kromě mnoha turistických atrakcí neunikne nikomu fakt, že je to město univerzit a vzdělání.

24.05.2019 - Levné letenky Melbourne - Austrálie

Australské Melbourne patří k nejznámějším cílům australského kontinentu. Moderní město s magickou atmosférou ležící na východním pobřeží nabízí nespočet památek a moderních atraktivit včetně krásných pláží.

24.05.2019 - Levné letenky Krabi - Thajsko

Krabi je jedním z mnoha nádherných thajských ostrovů. Je skvělým tipem pro provozovatele vodních sportů, ale také pro rodiny s dětmi. Zdejší tropická příroda nadchne všechny bez rozdílu...

23.05.2019 - Levné letenky Praha - Soul

Poznejte Soul, jednu z nejmodernějších metropolí v Asii. Město s mnohaletou tradicí a historií zaujme svou atmosférou i nesčetnými památkami. Nachází se na západním pobřeží Jižní Koreje.

23.05.2019 - Levné letenky Praha - Singapur

Singapur je jedna z nejvyspělejších zemí jihovýchodní Asie. Skvělá atmosféra, bohaté vyžití, zábava, nákupy, skvělé jídlo, památky i turistické atrakce činí ze Singapuru lákavou destinaci.

23.05.2019 - Levné letenky Praha - Bangkok

Thajsko je stále oblíbená a vyhledávaná destinace mezi turisty z celého světa. Perla jihovýchodní Asie se pyšní krásnými plážemi, tropickým podnebím, žhavým sluncem i skvělým jídlem. Hlavním městem je Bangkok.

22.05.2019 - Levné letenky na Faerské ostrovy

Faerské ostrovy nacházející se mezi Norskem a Islandem patří k nenápadným zemím. Ostrovy jsou označovány jako neznámá perla Severní Evropy. Hlavním městem je Tórshavn. Dominantou ostrovů je naprosto osobitá, drsná, ale o to krásnější příroda.

22.05.2019 - Levné letenky Praha - Šanghaj

Poznejte neopakovatelnou Šanghaj! Moderní čínské město s obrovskou zástavbou mrakodrapů, rušný přístav i domov pro miliony lidí - to všechno je Šanghaj.

22.05.2019 - Levné letenky Praha - Dillí

Pro vyznavače východních filozofií a odlišného životního stylu je ideálním cílem Indie. Neuvěřitelně rozmanitá a pestrá země láká na naprosto odlišnou kulturu. Hlavním městem je Dillí.