SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

15.09.2021 - Výprodej! Letenky na Kanáry

Využijte skvělou možnost, jak ušetřit za letenky! Právě teď můžete rezervovat letenky na Kanárské ostrovy, konkrétně na Tenerife za skvělé ceny. Užijte si dovolenou na jednom z nejkrásnějších ostrovů tohoto souostroví.

13.09.2021 - TIP! Letenky na KUBU

Zpříjemněte si zimní měsíce a odleťte na dovolenou na Kubu! Známý ostrov nabízí nespočet zajímavostí, ale především kus krásné přírody.

08.09.2021 - TIP! Letenky na exotický PHUKET

Katarský dopravce nabízí letenky na exotický Phuket za příznivé ceny. Jeden z thajských ostrovů má pověst tropického ráje se vším všudy - nádherné pláže, tropická květena, modré nebe i azurové moře...

06.09.2021 - AKCE! Letenky z Prahy do MALAGY

Užijte si podzim ve Španělsku! Atraktivní letovisko Malaga je skvělým místem, kde si můžete prodloužit léto...

30.08.2021 - TIP! Letenky do Afriky od 11.400 Kč

Originální cestovatelské zážitky nabízí Afrika! Tentokrát se můžete vydat k horskému masivu Kilimandžáro...

26.08.2021 - Letenky z Prahy do Jordánska

Letenky do Jordánska za pár korun! Poznejte jordánské starobylé památky i kus nádherné přírody. Hlavním městem je Ammán.

24.08.2021 - Letenky z Prahy do ATHÉN

Navštivte "město Bohů"! Athény jsou úžasným místem plným nádherných historických skvostů. Město je ideálním cílem pro milovníky antiky a historie vůbec.

23.08.2021 - Super akce! Letenky do Billundu

Využijte letenky z Prahy do dánského Billundu za skvělé ceny! Město proslavil zábavní park Legoland, kde si užijí jak děti, tak i jejich rodiče...

20.08.2021 - Letenky do Chorvatska v akci

Užijte si podzimní sychravé dny v Chorvatsku! Nízkonákladový dopravce Ryanair zvýhodnil ceny letenek do Zadaru. Rezervujte online letenky do Zadaru za výhodné ceny.

18.08.2021 - MEGA HIT! Letenky do Bulharska

Užijte si babí léto v Bulharsku! Na září a říjen jsou tu letenky do Burgasu za bezkonkurenční ceny. Bulharsko láká na své pláže a moře, jsou ideální pro rodiny s dětmi.

18.08.2021 - Prodloužený víkend v Londýně

Prodloužený víkend v Londýně si můžete naplánovat na podzim. Britská metropole se pyšní celou řadou úžasných památek, které stojí za to vidět...

16.08.2021 - Přímé lety na MALLORCU z Prahy

Ještě o letošních prázdninách stihnete dovolenou na Mallorce! Letenky za skvělé ceny nabízí společnost Smartwings. Prosluněná Mallorca je ideálním místem pro letní dovolenou.

12.08.2021 - Letenky na tropický PHUKET

Sychravý podzim můžete strávit na kouzelných plážích ostrova Phuket! Jedna z nejatraktivnějších destinací Jihovýchodní Asie láká na úžasnou tropickou přírodu i klima.

11.08.2021 - TIP! Letenky Praha - Malaga

Teplé zářijové dny můžete strávit ve španělské Malaze. Atraktivní letovisko navštíví tisíce turistů ročně pro úžasnou přírodu i atmosféru.

10.08.2021 - Letenky do Jakarty za super cenu

Úžasné zážitky vás čekají v Indonésii! Tropickou oblast, která je turistickým rájem vyhledávají především milovníci exotiky. Hlavním městem je Jakarta.

09.08.2021 - Podzimní letenky na KORFU

Vychutnejte si pozdní léto na Korfu! Jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů si oblíbíte pro čisté moře, rozlehlé pláže i starobylé památky.

20.07.2021 - TIP! Letenky na MADEIRU

Toužíte poznat krásy Madeiry? Právě teď můžete plánovat poznávací cestu po tomto úchvatném ostrově na příští jaro. Hlavním městem a výchozím bodem za krásami ostrova je Funchal.

16.07.2021 - Letenky do francouzského NANTES

Poznávací cestu za malebnou krásou hradů a zámků na řece Loiře si můžete naplánovat od letošního září. Letenky za výhodné ceny nabízí letecká společnost Volotea.

14.07.2021 - Akční letenky Praha - Dubaj

Od podzimu lze plánovat dovolenou v Dubaji. Luxusní známé letovisko nabízí turistům nepřeberné množství okázalostí i zajímavostí. Dovolenou v Dubaji si užijete...

12.07.2021 - TIP! Letenky do KATARU

Od podzimu až do jara si můžete užívat dovolenou v Kataru. Jedna z blízkovýchodních zemí, které nabízí úžasné zážitky. Hlavním městem je Doha.

08.07.2021 - AKCE! Letenky na Kanárské ostrovy

Zpříjemněte si podzimní a zimní měsíce na Kanárských ostrovech! Letenky do Las Palmas na Gran Canaria jsou právě nyní za skvělé ceny. Užijte si úžasné pláže i všechny krásy tohoto souostroví.

07.07.2021 - Prázdninové letenky na SICÍLII

Využijte skvělé ceny letenek na Sicílii! Oblíbený italský ostrov je úžasným místem pro letní rodinnou dovolenou. Středisko Trapani nabízí od všeho něco...

02.07.2021 - Speciální nabídka! Letenky do Dubaje se vstupem zdarma na Burj Khalífa

Přicházíme se speciální nabídkou na letenky do Dubaje. Jako bonus získáte bezplatný vstup na vyhlídku Burj Khalífa...

01.07.2021 - Akční letenky do THAJSKA

Po delší době jsou tu letenky do thajského Bangkoku za příznivé ceny! Na podzimní období můžete plánovat dovolenou v exotickém Thajsku.

28.06.2021 - Super tip! Letenky na SEYCHELY

Dovolená na Seychelách je splněným snem o tropickém ráji na zemi. Úchvatné ostrovy jsou pověstné svými nádhernými plážemi a přírodou vůbec. Hlavním ostrovem je Mahe Island.

23.06.2021 - Prázdninové letenky na KYPR

Využijte skvělou akci a rezervujte online levné letenky na Kypr. Jeden z nejkrásnějších ostrovů ve Středozemním moři láká svou přírodou, plážemi, památkami i příznivým počasím.

21.06.2021 - Letenky za teplem na ZANZIBAR

Na srpen či září můžete plánovat dovolenou na Zanzibaru. Nádherné ostrovy leží v Indickém oceánu a patří k Tanzanii. Zdejší pláže jsou opravdovým lákadlem mnoha turista z celého světa.

17.06.2021 - Letenky do KOSTARIKY

Kostarika je novým cestovatelským hitem! Nabízí kus krásné přírody a především nádherné pláže. Tuto nádhernou exotickou zemi můžete poznat i vy! Hlavním městem je San José.

14.06.2021 - Náš TIP! Letenky na TRINIDAD

Trinidad a Tobago je jeden z ostrovních rájů ležících v Karibiku v blízkosti pobřeží Venezuely. Turisté si užívají především úchvatné přírodní scenerie, kouzelné pláže a azurové moře.

10.06.2021 - Letenky do exotické PANAMY

Milovníci exotiky a tropického podnebí mohou plánovat dovolenou či poznávací cestu do Panamy. Nádherná tropická země ležící ve středoamerické oblasti nabízí nezapomenutelné zážitky.

08.06.2021 - TIP! Letenky do NEW YORKU

Naplánujte si podzimní výlet do amerického New Yorku! Známá americká metropole je dlouhodobě oblíbeným turistickým hitem. Užijte si New York se vším všudy!

27.03.2019 - Přijmeme prodejkyni/prodejce letenek a cestovních služeb

07.06.2021 - AKCE! Letenky na MALTU

Naplánujte si podzimní dovolenou na Maltě! Notoricky známý ostrov ležící ve Středozemním moři je turisticky nesmírně populární a oblíbený. Užijte si jeho krásy i vy!

04.06.2021 - Letenky do Afriky z Vídně

Atraktivní tarif z Vídně do africké Keni právě teď u nás! Keňa je velice vyhledávaný a poulární cíl mnoha turistů, kteří touží po zážitcích v africké divočině. Užijte si krásy Afriky!

27.05.2021 - Mega cena! Letenky do RIGY

Je tady super akce na letenky do Rigy! Lotyšská metropole je nejen dějištěm hokejového mistrovství světa, ale návštěvníkům nabízí také mnoho zajímavostí.

26.05.2021 - Přímé lety Praha - HURGHADA

Využijte přímé lety do egyptské Hurghady! Populární prázdninové letovisko láká nejen na vlahé moře a písečné pláže, ale také na potápění a výlety za památkami.

24.05.2021 - Letenky na PHUKET v akci

Je tady další skvělá možnost, jak vycestovat do exotiky! Dovolená na ostrově Phuket je ideálním cílem pro všechny, kteří milují pláže, slunce a palmy.

18.05.2021 - Letenky do PERU v akci

Fantastické zážitky vás čekají v Peru! Nádherná jihoamerická země je skutečným rájem na zemi. Cesta za dobrodružstvím začíná v hlavním městem Peru - Limě.

13.05.2021 - TOP cena! Letenky Praha - Edingburgh

Za top cenu můžete rezervovat letenky do skotského Edinburghu. Známé město s typickou severskou atmosférou nabízí návštěvníkům opravdu nezapomenutelné zážitky...

11.05.2021 - TIP! Letenky na ISLAND

Využijte letenky na úchvatný Island! Cesta po tomto úžasném ostrově je jedinečným zážitkem. Hlavním městem a výchozím bodem za krásami této ostrovní země je Reykjavík.

07.05.2021 - TIP! Letenky Praha - DUBLIN

Právě teď můžete rezervovat letenky do irského Dublinu za výhodné ceny. Město s úžasnou atmosférou se může pochlubit množstvím zajímavostí i nevšedních památek.

05.05.2021 - AKCE! Letenky do ŠANGHAJE

Je tu další akční tarif, tentokrát do daleké Šanghaje! Úžasné město, které nikdy nespí uchvátí naprosto každého - odlišná kultura, životní styl, klima, skvělá asijská kuchyně, památky.. .to vše si užijete právě v Šanghaji.

04.05.2021 - Cenový HIT! Letenky do JOHANNESBURGU

Je tady skvělá akce na letenky do jihoafrického Johannesburgu! Na super cenu můžete podniknout cestu na jih Afriky, kde se nachází Johannesburg, atraktivní turistický cíl Jihoafrické republiky.

30.04.2021 - Podzimní letenky do DUBAJE

Právě teď můžete rezervovat letenky do Dubaje za akční cenu. Naplánujte si podzimní dovolenou u moře s luxusním a velmi oblíbeném letovisku.

29.04.2021 - Červnové letenky na SICÍLII

Sicílie je největší ostrov ve Středozemním moři. Těší se dlouhodobě turistickému zájmu pro své pláže, křišťálové moře i historické památky. Jedním ze známých letovisek je Trapani.

28.04.2021 - Prázdninový víkend v BUDAPEŠTI

Na letošní letní prázdniny si můžete naplánovat víkend v Budapešti. Letenky za super cenu rezervujte online. Budapešť je jednou ze známých evropských metropolí, která nabízí turistům nejen památky, ale i mnoho jiného.

27.04.2021 - Letenky na KUBU v létě

Plánujete letní dovolenou v exotice? Pak využijte akční letenky na Kubu! Známý karibský ostrov patří k nejoblíbenějším dovolenkovým destinacím. Hlavním městem je Havana.

26.04.2021 - Nejlevnější letenky do ATHÉN

Pro flexibilní cestovatele jsou tu letenky od nízkonákladového dopravce Ryanair,a to z Vídně do řeckých Athén. Užijte si "město Bohů" a poznejte vzácné antické skvosty.

23.04.2021 - Letenky do MALAGY na léto

Nízkonákladový dopravce Ryanair zlevnil letenky do španělské Malagy. Krásné přímořské město je známým turistickým letoviskem ležícím v Andalusii. Kromě pláží si užijete i zábavu, nákupy a ochutnáte zdejší kuchyni.

22.04.2021 - Letenky Praha - Lyon za akční cenu

Již nyní můžete spřádat plány na letošní prázdniny. Využijte levné letenky do francouzského Lyonu. Město francouzské elegance, zajímavých památek i vybraných specialit francouzské kuchyně si získá každého návštěvníka.

21.04.2021 - Letenky za zážitky do LOS ANGELES

Využijte skvělou cenu letenek do Los Angeles! Hvězdné L. A. město ležící na západním pobřeží Spojených států amerických patří k nejnavštěvovanějším.

20.04.2021 - Super cena! Letenky Praha - BARI

Bari je jedním z atraktivním letovisek jižního pobřeží Itálie. Půvabné městečko má kouzelné pláže i několik zajímavých památek. Užijte si dovolenou v italském Bari!

19.04.2021 - Náš TIP! Letenky do CHILE

Nadšení cestovatelé si jistě nenechají ujít levné letenky do Chile. Jihoamerická země je tropická země plná úžasných přírodní krás. Hlavním městem je Santiago de Chile.

16.04.2021 - Jarní letenky Praha - Marseille

Využijte příznivých cen letenek a vydejte se na výlet do francouzského města Marseille. Významný přístav s kouzelnou atmosférou je atraktivním cílem jižního pobřezí Francie.

16.04.2021 - AKCE! Letenky do PERU

Za ojedinělými zážitky leťte do Jižní Ameriky! Jednou z atraktivních zemí jihoamerického kontinentu je Peru. Nabízí od všeho něco, ale především nádhernou přírodu a památky.

15.04.2021 - Letenky Praha - TOULOUSE

Již nyní můžete plánovat výlet do francouzského Toulouse! Město, které má úžasnou atmosféru nabízí skvělé zážitky.

14.04.2021 - Super AKCE! Letenky do INDIE

Jsou tu další atraktivní letenky do exotiky! Indie je nádherná rozmanitá země kontrastů, kde uvidíte opravdu všechno. Hlavním městem je obrovská metropole Dillí.

13.04.2021 - Letenky do KOLUMBIE z Vídně

Vydejte se za krásami Jižní Ameriky! Jednou z nádherných zemí jihoamerického kontinentu je Kolumbie. Úžasná příroda, tradice, kultura i skvělá kuchyně jsou největšími lákadly této zajímavé země.

12.04.2021 - TIP! Letenky do exotického PORTORIKA

Milujete exotiku? Naplánujte si dovolenou v Portoriku! Užijte si úchvatnou přírodu, tropické klima, vlahé moře, vycházky po pobřeží a mnoho dalšího. Hlavním městem je San Juan.

12.04.2021 - AKCE! Letenky Praha - PISA

Nízkonákladový dopravce Ryanair nabízí skvělé ceny letenek do italské Pisy. V průběhu května můžete podniknout zajímavý výlet do Pisy, města, kterému dominuje slavná Šikmá věž.

09.04.2021 - Akční letenky do NEW YORKU

Již nyní můžete plánovat podzimní cestu do New Yorku. Mnohamilionové město patří k nejatraktivějším turistickým cílům celých Spojených států amerických.

09.04.2021 - TIP! Letenky do MEXIKA

Toužíte po opravdové exotice? Leťte do Mexika! Úžasná země, kde vládne tropické podnebí a všudypřítomná atmosféra exotiky. Hlavním městem je Mexico City.

08.04.2021 - Letenky z Prahy na MALTU

Využijte poslední možnost a rezervujte letenky na Maltu! Náderný středomořský ostrov je notoricky známým a velmi oblíbeným cílem turistů. Na Maltě vás čekají úžasné zážitky...

07.04.2021 - Tip na léto! Letenky ANTALYA

Na letní dovolenou můžete vyrazit do tureckého letoviska Antalya. Toto oblíbené letovisko je klenotem Turecké riviéry. Láká na rozlehlé pláže, teplé moře i mnoho zajímavostí.

06.04.2021 - Skvělá cena! Letenky do MADRIDU

Během května můžete podniknout výlet do španělského Madridu! Španělskou metropoli si užijí především milovníci umění a historie. Přivítejte jaro v Madridu!

06.04.2021 - Letenky do BENÁTEK na prázdniny

Přicházíme se skvělým tipem na letní dovolenou! Leťte do Benátek! Italské Benátky patří k úžasným místům, které jsou turisticky velice oblíbené. Dopřejte si pravou italskou kávu a procházku podél kanálů.

01.04.2021 - Jarní letenky do CHORVATSKA

Využijte letenky do Chorvatska za skvělé ceny! Právě teď jsou k mání letenky do Zadaru. Užijte si pověstné oblázkové pláže Jadranu...

31.03.2021 - TIP! Letenky na TENERIFE

Nenechte si ujít letenky na Tenerife! Největší ze souostroví Kanárských ostrovů je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Tenerife je oblíbeným ostrovem pro stabilní počasí, krásnou přírodu i mnoho památek.

29.03.2021 - Letenky za exotikou na PHUKET

Dopřejte si dovolenou v exotice! Dokonalé zážitky si užijete na ostrově Phuket, který je jedním z klenotů Thajska.

29.03.2021 - TIP! Letenky na BALI z Prahy

Indonéský ostrov Bali má pověst úžasného tropického ráje. Je ideálním cílem pro milovníky potápění a exotické přírody. Hlavním městem je Denpasar.

25.03.2021 - Letenky Praha - San Francisco

Naplánujte si podzimní cestu do amerického san Francisca! Město je známé příjemnou atmosférou a několika symboly. Jedním z nich je Golden Gate i jiné.

23.03.2021 - LEVNÉ letenky na AZORY

Toužíte po dovolené, kde se jen nebudete válet na pláži? Leťte na Azorské ostrovy! Letovisko Ponta Delgada je ideálním cílem pro aktivní sportovce i pro ty, kteří mají rádi aktivní odpočinek.

22.03.2021 - TIP! Letenky Praha - IZRAEL

Po delší době přicházíme s nabídkou letenek do Izraele. Izrael je lákavou destinací především pro ty, kteří rádi poznávají historii a starobylé památky. Hlavním městem je Tel Aviv.

19.03.2021 - AKCE na letenky do Jordánska

Nízkonákladový dopravce Ryanair opět zlevnil letenky do Jordánska. Již na květen můžete naplánovat cestu do Ammánu, kde si užijete krásné teplé počasí, úžasné pláže a poznáte mnoho památek.

18.03.2021 - LEVNÉ letenky do DUBAJE

Leťte za teplem do Dubaje! Oblíbené a vyhledávané arabské letovisko nabízí rozlehlé písečné pláže zalité sluncem a vlahé moře. Užijte si luxus a moře zážitků!

17.03.2021 - MEGA HIT! Letenky do ŠANGHAJE

Využijte skvělou akci na letenky do Šanghaje! Jedno z nejznámějších čínských měst patří k nejnavštěvovanějším v Asii. Láká na nespočet zajímavostí, ale především na úžasnou odlišnou atmosféru.

16.03.2021 - Levné letenky z Prahy do Marseille

Výlet na jih Francie si můžete naplánovat na jarní období. Město Marseille je jedním častých cílů turistů nejen z Evropy. Láká na nevšední atmosféru i celou řadu atraktivit.

15.03.2021 - TIP! Letenky do CHORVATSKA

Leťte na dovolenou do Chorvatska! Pláže Jadranu jsou ty nejoblíbenější v Evropě. Každoročně zde zavítají turisté ze všech koutů Evropy. Užijte si Jadran!

12.03.2021 - Léto na MALTĚ

Prožijte letní dovolenou na Maltě! Nádherný ostrov ve Středozemním moři se těší dlouhodobé oblibě turistů. Kromě nádherných pláží a moře zde najdete několik historických zajímavostí.

11.03.2021 - Letní výlet do BENÁTEK

Milujete italské Benátky? Během letních prázdnin si můžete naplánovat výlet do tohoto úžasného italského letoviska, které je turisticky velice oblíbené.

10.03.2021 - Letenky z Prahy do MIAMI

Za nejkrásnějšími plážemi leťte na Floridu! Její nejznámější letovisko Miami je stále oblíbené a velmi vyhledávané.

08.03.2021 - Letenky z Prahy na SRÍ LANKU

Po dlouhé době jsou tu opět letenky na exotickou Srí Lanku. Nádherná ostrovní země má pověst tropického ráje. Nejen rozmanitá příroda, ale také místní lidé a zdejší atmosféra jsou největšími lákadly této úchvatné země.

04.03.2021 - Letenky za zážitky do Jordánska

Opět zlevnily letenky do Jordánska! Právě nyní můžete rezervovat online letenky do jordánského Ammánu za skvělou cenu. Jordánsko je země historie, zajímavých straobylých památek, ale nabízí i kus krásné přírody.

03.03.2021 - Letenky do Milána za pár korun

Naplánujte si prázdninový výlet do italského Milána! Město je nejen místem historických památek, ale také obchodních domů luxusních značek. Na své si tedy přijdou také milovníci nákupů a zábavy.

02.03.2021 - TIP! Letenky na AZORY

Azorské ostrovy jsou ideální destinací pro ty, kteří milují aktivní dopočinek. Azory nabízí nejen krásné pláže a moře, ale také lesy a hory.

01.03.2021 - Letenky na víkend do Říma

Milujete historii? Naplánujte si prodloužený víkend v Římě! V italské metropoli narazíte na nějaký historický klenot doslova na každém kroku. Celkový dojem umocní úžasná atmosféra města i výborná kuchyně.

26.02.2021 - TIP! Letenky z Prahy do GRUZIE

Po dlouhé době jsou tu letenky do Gruzie! Úchvatná země, kterou vyhledávají především milovníci horských treků je pověstná svou nádhernou přírodou.

25.02.2021 - Prázdninové letenky na SICÍLII

Nenechte si ujít skvělý tip na letní prázdniny! Sicílie a letovisko Trapani si užijete se vším všudy. Zábava, vodní sporty a atrakce, opalování a skvělé drinky - to je Sicílie.

24.02.2021 - MEGA HIT! Letenky na HAVAJ

Využijte skvělou příležitost a naplánujte si cestu na Havajské ostrovy. Exotické ostrovy ležící v Tichém oceánu slibují úžasné zážitky. Hlavním městem je Honolulu.

24.02.2021 - Letenky do ČERNÉ HORY na léto

Naplánujte si léto v Černé Hoře! Město Podgorica je známé a vyhledávané především pro příjemnou atmosféru, turistické zajímavosti, historii i milé lidi.

23.02.2021 - Low cost letenky do ALICANTE

Za výhodnou cenu nyní můžete rezervovat letenky z Pardubic do španělského letoviska Alicante, které je rájem pro aktivní sportovce. Malebné přímořské město nabízí úžasné zážitky.

23.02.2021 - Low cost letenky Praha - Boloňa

Italská Boloňa je další z atraktivních míst slunné Itálie. Město je atraktivní z hlediska historie, ale na své si zde přijdou i gurmáni či rodiny s dětmi.

22.02.2021 - Letenky z Prahy do Istanbulu

Přímé lety z Prahy do tureckého Istanbulu nabízejí aerolinie Turkish Airlines. Skvělá možnost pro milovníky Orientu! Město dvou kontinentů má atmosféru pohádek Tisíce a jedné noci. A nejen to - památky, trhy, skvělou kuchyni...

19.02.2021 - Letenky na ISLAND

Letenky na Island potěší turisty, kteří milují přírodu. Právě na tomto ostrově si přijdou na své. "Země ohně a ledu" slibuje originální a nezapomenutelné zážitky.

18.02.2021 - Letenky do Benátek na léto

Od jara až do podzimu můžete plánovat výlet do italských Benátek. Benátky patří k nejvyhledávanějším cílům v Itálii. Úchvatná atmosféra, populární kanály i pravá italská káva - to jsou lákadla Benátek.

17.02.2021 - Prázdninové letenky do Říma

Právě teď můžete plánovat prodloužený prázdninový víkend v Římě! Užijte si zdejší úchvatné památky, pravou italskou kávu i skvělou atmosféru.

17.02.2021 - Náš TIP! Letenky z Ostravy do New Yorku

Letenky z Ostravy do New Yorku právě teď za výhodnou cenu! Naplánujte si výlet do nejznámější metropole na světě. Kromě známých památek a symbolů města si užijete zdejší nezaměnitelnou atmosféru...

16.02.2021 - Cenový hit! Letenky do BARCELONY

V průběhu března můžete podniknout výlet do španělské Barcelony. Barcelona je jeden z nejvyhledávanějších destinací ve Španělsku. Užijte si zdejší památky i úžasnou atmosféru.

15.02.2021 - Letenky za exotikou do MEXIKA

Dovolená v tropech? Zvolte mexické letovisko Cancún! Atraktivní a velice oblíbené místo na poloostrově Yucatán je ráj na zemi - pohádkové pláže poseté palmami, azurové moře i výtečná kuchyně jsou největším lákadlem.

15.02.2021 - Prázdninové letenky na RHODOS

Letní dovolenou si naplánujte na ostrově Rhodos! Jeden z oblíbených řeckých ostrovů si užijete nejvíce v létě. Nejen koupání v moři a relax pod slunečníky, ale i poznávání památek a historických zajímavostí - to je Rhodos...