SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

13.03.2020 - Šíření viru COVID-19 a vyhlášení stavu nouze – informace cestujícím

V případě zrušeného letu vracíme 100% zaplacené částky. V případě změny termínu letu se ve většině případů dá provést změna ZDARMA. Vrácení zaplacené částky probíhá buď vrácením peněžních prostředků nebo formou vydání poukazu. O způsobu rozhoduje výhradně letecká společnost.

01.04.2020 - Jsme v tom s vámi - Provoz a podporu jsme cestujícím neomezili

Některé cestovní kanceláře, agentury a prodejci letenek již reagují na změny, vyvolané situací kolem COVID-19 a omezují dostupnost služeb. Naši cestovní konzultanti jsou tady pro vás stále.

13.03.2020 - Letenky za exotikou na Zanzibar

Exotické ostrovy Zanzibaru jsou známým a vyhledávaným tropickým rájem. Ostrovy patřící k Tanzanii omývají azurové vody Indického oceánu. Užijte si koupání, potápění i relax na pohádkových ostrovech.

13.03.2020 - Letenky do Portorika za akční cenu

Nevšední zážitky v tropech a krásné přírodě nabízí Portoriko. Klenotem této exotické země je tropická džungle, pestrá fauna a flóra i pláže. Hlavním městem je San Juan.

13.03.2020 - Letenky z Prahy na Seychely po celý rok

Seychely jsou další známou perlou Indického oceánu. Malebné ostrovy jsou ideálním místem pro ty, kteří milují slunce, pláže a koupání.

12.03.2020 - TIP! Letenky z Prahy na GUAM

Ostrovní země Guam patřící do kupiny Mariánských ostrovů je jednou z perel Tichomoří. Cesta na tyto daleké ostrovy je nezapomenutelným cestovatelským zážitkem.

11.03.2020 - Náš tip! Letenky na Faerské ostrovy

Poznejte perlu Severní Evropy! Cesta na Faerské ostrovy je úžasným zážitkem. Na své si zde přijdou především milovníci krásné i drsné přírody.

11.03.2020 - MEGA CENA! Letenky do Marseille

Nízkonákladová společnost Volotea nabízí super akci! Leťte za zážitky do francouzského města Marseille! Město je jedním z atraktivních míst francouzského pobřeží.

11.03.2020 - Letenky do exotické RWANDY

Po delší době tu máme letenky do africké Rwandy. Tato nabídka osloví především individuální cestovatele a zájemce o poznávání opravdové exotiky. Hlavním městem je Kigali.

11.03.2020 - Low cost letenky Praha - Liverpool

Užijte si prodloužený víkend v Liverpoolu! Britské město je místem zrození legendy The Beatles, ale turistům nabízí také zajímavé architektonické památky a pod.

10.03.2020 - LEVNÉ letenky na KOMORY

Komory tvoří skupina čtyř ostrovů vulkanického původu. Břehy těchto ostrovů omývají vlahé vody Indického oceánu. Hlavním městem je Moroni.

10.03.2020 - Podzimní letenky na MADEIRU

Ne nadarmo se Madeiře přezdívá "ostrov věčného jara"! Po celý rok zde můžete obdivovat nádhernou přírodu a neméně krásné moře. Hlavním městem je Funchal.

10.03.2020 - Přímé lety Praha - Malaga

Španělská Malaga je již známým turistickým cílem a perlou Andalusie. Je ideálním místem pro ty, kteří rádi relaxují a milují moře.

10.03.2020 - Přímé lety Praha - Helsinky

Poznejte finskou metropoli! Helsinky jsou zajímavou severskou metropolí, kde je možné poznat mnoho pozoruhodných atraktivit. Kromě města samotného ale více láká úchvatná příroda, zejména jezera.

09.03.2020 - Letenky z Prahy na Mauricius

Mauricius je jeden z tropických rájů či perel Indického oceánu. Samotný ostrov nabízí kromě nádherných pláží a azurových lagun spoustu vyžití - rybolov, potápění i mnoho dalších aktivit.

09.03.2020 - Letenky z Prahy do Edinburghu za akční cenu

Skotský Edinburgh je super tip na jarní výlet! Užijte si krásné město s charakteristickou atmosférou a mnoha památkami.

09.03.2020 - TIP! Letenky Alicante - Španělsko

Skvělé zážitky nabízí španělské letovisko Alicante. Půvabné přímořské městečko je skvělým tipem pro aktivní sportovce i pro ty, kteří rádi relaxují pod slunečníky.

09.03.2020 - Náš TIP! Letenky do Ázerbajdžánu

Ázerbajdžán je kavkazská země, kam turisté míří především za kulturou, ojedinělou atmosférou a zážitky v přírodě. Hlavním městem je Baku.

06.03.2020 - Letenky na Filipíny z Istanbulu

Pro flexibilní cestovatele může být zajímavý tarif z Istanbulu na exotické Filipíny. Daleké ostrovy, kterým vévodí exotická příroda a tropické podnebí nabízejí nevšední zážitky.

06.03.2020 - Akční letenky z Prahy do Bangkoku

Na exotickou dovolenou můžete vyrazit do Thajska! Léty prověřená a stále vemi oblíbená destinace je zárukou super zážitků. Za návštěvu stojí také hlavní město Bangkok.

06.03.2020 - Letenky z Prahy do Toronta po celý rok

Další lákavá várka letenek do kanadského Toronta! Bezesporu zajímavé město s osobitou atmosférou se těší turistické oblibě. Návštěvníci poznají památky i atrakce ze současnosti.

05.03.2020 - Jarní letenky z Prahy do Phoenixu

Na jarní výlet se vydejte do amerického Phoenixu. Město leží v tzv. Slunečném údolí ve státě Arizona a patří k tomu nejzajímavějšímu a nejlákavějšímu v USA.

05.03.2020 - Super akce! Letenky do MIAMI

Leťte relaxovat na známé a pověstné pláže v Miami! Populární letovisko na Floridě je vyhledávané během celého roku. Kromě pláží a moře nabízí samotné město také mnoho zábavy.

05.03.2020 - Přímé lety Praha - Doha

Letenky do katarské metropole Doha můžete využít po celý rok. Poznejte bohatou a okázalou zemi, arabskou kulturu i nekonečné pláže poseté zlatým pískem.

05.03.2020 - Dubnové letenky na Lanzarote

Jedinečný výlet za originálními zážitky nabízí ostrov Lanzarote. Jeden z Kanárských ostrovů láká na jedinečnou a unikátní přírodu včetně krásných pláží.

04.03.2020 - Letenky do KENI za africkou divočinou

Africká Keňa představuje exotickou destinaci, která je vyhledávaná především turisty lačnící po dobrodružství a zážitcích v krásné africké přírodě. Startovací metou je hlavní město Nairobi.

04.03.2020 - LEVNÉ letenky do Kostariky

Jsou tu další letenky pro nadšence do exotiky! Kostarika je tropická země ležící ve středoamerické oblasti a láká na tropické pralesy, exotickou faunu a flóru i naprosto odlišnou kulturu.

04.03.2020 - Jarní letenky do Kolumbie

Nevšední zážitky a poznávání, to je Jižní Amerika! Jednou z atraktivních zemí jihoamerického kontinentu je Kolumbie a jeho hlavní město Bogota.

03.03.2020 - Letenky na KYPR za výhodnou cenu

Využijte akční letenky na Kypr! Krásný a velmi populární ostrov má rozhodně co nabídnout i na jaře. Jedním z vyhledávaných letovisek je Larnaca.

03.03.2020 - AKČNÍ CENA! Letenky do Bostonu

Využijte jarní období k návštěvě amerického Bostonu. Město je na první pohled multikulturní a zaujme evropským vzhledem. Je ideální pro individuální turistiku.

03.03.2020 - Letenky na Mallorcu na jaro i léto

Je tu další várka letenek na Mallorcu! Známý středomořský ostrov je vyhledávaný především v letním období, ale i na jaře má co nabídnout. Mallroca je známá svými písečnými plážemi, ale i skvělou kuchyní a památkami.

03.03.2020 - Náš tip! Letenky Iguazu Falls

Vodopády Iguazu Falls patří k těm největším lákadlům Jižní Ameriky. Přírodní klenot je zapsaný na seznamu UNESCO a každým rokem k nim zamíří tisíce turistů.

02.03.2020 - Jarní letenky z Prahy do Vancouveru

Kanadský Vancouver je nesmírně lákavé a vyhledávané město v celé Kanadě. Kromě zajímavostí v samotném městě je hlavním lákadlem okolní nádherná příroda.

02.03.2020 - Letenky Praha - Johannesburg s 5* aerolinkami

Po celý rok můžete využít akční letenky do jihoafrického Johannesburgu. Známý turistický cíl Jihoafrické republiky láká nejen na zajímavostí ve městě, ale především na ještě zajímavější okolí.

02.03.2020 - Letenky z Prahy do Tokya za akční cenu

Objevujte tajuplné Japonsko! Dalekou východní zemi tvoří několik ostrovů. Hlavní město Tokyo se nachází na ostrově Honšú. Kromě moderní metropole zaujme zdejší kultura, tradice, památky a historie.

28.02.2020 - Letenky na exotický Mayotte

Dosud málo objevenou exotickou destinací je Mayotte. Dva nádherné ostrovy patřící Francii jsou známé svými nádhernými plážemi a plantážemi s nejrůznějším kořením. Nabízí se zde také skvělé podmínky pro potápění.

28.02.2020 - Letenky za horskými treky do NEPÁLU

Za horskými treky a zážitky v přírodě můžete letět do Nepálu. Dominatou této země je jednoznačně pohoří Himaláje. Hlavním městem a výchozím bodem za zážitky je Káthmándú.

28.02.2020 - Přímé lety Praha - Hurghada

Egyptské letovisko Hurghada patří ke stále oblíbeným a vyhledávaným nejen pro své sytě modré moře a pláže, ale také pro zdejší památky a atraktivity, např. pyramidy apod.

27.02.2020 - Náš tip! Letenky Praha - Uruguay

Jižní Amerika patří k nejlákavějším cílům mnoha zanícených cestovatelů. Nabízí nepřeberné množství silných zážitků. Jedním z atraktivních cílů může být Uruguay.

27.02.2020 - Letenky z Prahy do africké Keni

Do africké Keni míří turisté především za zážitky v úchvatné africké divočině. Nejvyhledávanějším zážitkem je safari, kde jsou k vidění zvířata tzv. velké pětky.

27.02.2020 - Letenky do Dubrovníku za výhodnou cenu

Chorvatsko je léty prověřenou destinací a stále oblíbený cíl mnoha turistů nejen z Česka. K dovolené v Chorvatsku můžete využít letenky do Dubrovníku za super cenu...

27.02.2020 - Leťte do ORLANDA za akční cenu

Využijte zajímavou nabídku na letenky do amerického Orlanda! Město leží v centrální oblasti Floridy a je známé svými úžasnými zábavními parky.

26.02.2020 - AKCE! Letenky na Guadeloupe

Letenky na karibský Guadeloupe jsou k dispozici po celý rok! Guadeloupe nabízí turistům překrásné pláže, blankytné moře i skvělé podmínky pro vodní aktivity. Užijte si Karibik!

26.02.2020 - LEVNÉ letenky Praha - Omán

K cestě do Ománu můžete využít nadcházející jarní období, kde je zde příjemné počasí. Omán láká na typickou blízkovýchodní kulturu, pláže a několik pozoruhodných starobylých památek. Hlavním městem je Muscat.

26.02.2020 - Letenky Houston - USA za akční cenu

Navštivte Houston! Největší město státu Texas a sídlo vesmírné NASA je rozhodně přitažlivým turistickým cílem. Město láká na ojedinělou atmosféru i nemálo zajímavostí.

26.02.2020 - AKCE! Letenky Chicago - USA

Při návštěvě Spojených států amerických nelze vynechat Chicago! Atraktivní multikulturní město leží v blízkosti Michiganského jezera ve státě Illinois. Na turisty zde čekají nevšední zážitky.

25.02.2020 - Letenky do Washingtonu za akční cenu

Poznejte americkou metropoli Washington! Město nese jméno po svém prvním prezidentovi a jeho zajímavostí je, že zde není ani jeden mrakodrap.

25.02.2020 - AKČNÍ CENA! Letenky do Madridu

Do španělského Madridu můžete letět za pár korun! Známé město nabídne opravdu krásné památky a jedinečnou atmosféru.

25.02.2020 - Low cost letenky do LITVY

Litva je jednou z pobaltských zemí, která je turisticky nesmírně zajímavá. Hlavním městem je Vilnius, kde je k vidění celá řada pozoruhodných památek.

25.02.2020 - Cenový hit! Letenky do NEW Yorku

Jsou tu další akční letenky do New Yorku! Nejznámější americké město s miliony obyvatel láká na celou řadu známých symbolů, památek a atrakcí. Užijte si jedinečnou atmosféru New Yorku!

24.02.2020 - Náš TIP! Letenky na Zanzibar

Užijte si dovolenou v tropickém ráji! Zanzibar je lákavou destinací pro milovníky exotiky. Ostrovy jsou olemovány nádhernými plážemi, které jsou ideální pro vyznavače vodních aktivit. 

24.02.2020 - Letenky do Říma za hubičku

Italský Řím je skvělý tip pro jarní výlet! Na své si přijdou milovníky umění, historie, památek, ale také nákupů nebo skvělé italské kuchyně.

24.02.2020 - TIP! Letenky do Ekvádoru

Po dlouhé době přicházíme s letenkami do jihoamerického Ekvádoru! Tato nabídka je určena pro zájemce o individuální turistiku a poznávání cizokrajných míst.

24.02.2020 - Levné letenky na AZORY

Azorské ostrovy jsou ideální pro ty, kteří mají rádi aktivní odpočinek a kromě pláží milují pěší túry, hory a přírodu. Navštivte letovisko Ponta Delgada na Azorských ostrovech!

21.02.2020 - Super CENA! Letenky do Athén

Je tady skvělá příležitost pro milovníky umění a historie! Řecké Athény jsou protkány opravdovými historickými skvosty, např. Akropole a mnoho dalšího.

21.02.2020 - Prázdninové letenky do Paříže

Užijte si prázdninový víkend v Paříži! Francouzská metropole oplývá zajímavými památkami i jedinečnou atmosférou. Poznejte dominanty města, jako jsou na př. Eiffelova věž, katedrála Notre Dame a další.

21.02.2020 - Jarní letenky na Mallorcu

Užijte si jaro na Mallorce! Ostrov ležící ve Středozemním moři je populárním cílem mnoha turistů nejen z Česka. Kromě zdejších pláží a nádherného moře poznáte celou řadu zajímavostí či památek.

20.02.2020 - Náš TIP! Letenky na Madagaskar

Po delší době jsou tu opět letenky na Madagaskar! Exotický ostrov, který představuje opravdu ojedinělé místo pro mnoho endemitů nabízí nádherné pláže a azurové moře.

20.02.2020 - Low cost letenky do Bulharska

Burgas je oblíbený turistický cíl mnoha Čechů a také druhé největší město v Bulharsku. Kromě zdejšího mořského pobřeží mohou turisté podniknout poznávací výlet po památkách, kterých je zde několik.

20.02.2020 - Březnové letenky do Argentiny

Argentina patří k nejzajímavějším zemím jihoamerického kontinentu. Turistům nabízí celou řadu lákadel - rozmanitou přírodu, pozoruhodné památky, skvělou kuchyni i mnoho zábavy.

20.02.2020 - Cenový hit! Letenky do Norska

Za krásou norské přírody můžete letět do Osla. Hlavní město této turisticky atraktivní severské země nabízí celou řadu lákadel včetně zajímavých památek.

19.02.2020 - LEVNÉ letenky Praha - San Francisco

Za slušnou cenu můžete letět do amerického San Francisca. "Město tisíců tváří" nabízí mnoho vyžití i zajímavostí. Poznávacím znakem města je Alcatraz nebo Golden Gate.

19.02.2020 - Jarní letenky na Ibizu

Užijte si jaro na Ibize! Nádherný ostrov je součástí Baleárského souostroví a láká milovníky panenské přírody i umělce. Ostrov nabízí bohaté kulturní možnosti, památky i krásné pláže.

19.02.2020 - Přímé lety Ostrava - Varšava

S polskými aerolinkami LOT Polish lze cestovat z Ostravy do Varšavy i jiných polských měst. Varšava je hlavním městem Polska a turistům má rozhodně co nabídnout.

18.02.2020 - Letenky z Prahy do Manchesteru za AKČNÍ CENU

Jarní letenky do britského Manchesteru nabízí nízkonákladový dopravce Ryanair. Manchester je příjemné město, které je ideální pro milovníky památek i nakupování.

18.02.2020 - Levné letenky z Prahy do Malagy

Na celé jaro a léto jsou k dispozici levné letenky do španělské Malagy, která patří k nejatraktivnějším cílům Španělska. Kromě pláží a modrého moře i užijete zábavu, skvělou kuchyni i mnoho památek.

18.02.2020 - Letenky z Prahy do Rio de Janeira za výhodnou cenu

Nenechte si ujít levné letenky do brazilského Rio de Janeira! Živelné město známé svým slavným karnevalem slibuje ty nejúžasnější zážitky. Dominantou města je obrovská socha Ježíše Krista na hoře Corcovado.

18.02.2020 - AKCE! Letenky do Melbourne

Využijte skvělou příležitost k cestě do australského Melbourne! Nádherné město, které patří k nejvíce navštěvovaným rozhodně zaujme. Turistům nabízí nejen památky a krásnou přírodu, ale také zábavu, nákupy a pod.

17.02.2020 - Letenky do Bangkoku za AKČNÍ cenu

K cestě do Thajska můžete aktuálně využít akční letenky společnosti KLM. Bangkok je hlavní a největší město Thajského království. Návštěva Bangkoku patří k nejsilnějším cestovatelským zážitkům.

17.02.2020 - TIP! Letenky na FIDŽI

Pro opravdové dobrodruhy tu máme výhodné letenky do daleké Oceánie, kde se nachází ostrov Fidži. Tato exotická ostrovní země se vyznačuje panenskou a nedotčenou přírodou. Hlavním městem je Nadi.

17.02.2020 - Letenky do Kapského města

Za Stolovou horou a dalšími lákadly se vydejte do Kapského města. Kapské město je perlou Jihoafrické republiky. Turisté si užijí jak ruch velkoměsta, tak památky i kus krásné přírody.

17.02.2020 - TOP CENA! Letenky do Miami

Plánujete cestu na Floridu? Letecká společnost Air Europa nabízí aktuálně akční letenky do Miami. Prosluněné a známé letovisko je vyhlášené svými rozlehlými plážemi a živelným mořem. Centrum města pak nabízí mnoho zábavy a vyžití.

14.02.2020 - Letenky do Tanzanie na safari

Na safari do Tanzanie! Nádherná africká země se těší velkému zájmu turistů, kteří sem míří za skutečně nezapomenutelnými zážitky. Hlavním městem je Dar Es Sallam.

14.02.2020 - Jarní letenky na Sardinii

Sardinie je perlou Středomoří. Stejně tak letovisko Cagliari je turisticky velice atraktivní. Kromě pláží a čistého moře můžete podniknout výlet na hrad Castello nebo navštívit místní krásné kostely.

14.02.2020 - Cenový HIT! Legoland Billund z Prahy

Užijte si legoland v dánském Billundu! Známý zábavní park je super zážitkem pro rodiče a děti!

13.02.2020 - LEVNÉ letenky do Kazachstánu

Polský dopravce LOT Polish nabízí jarní letenky do Kazachstánu. Jsou ideálním tipem pro ty, kteří vyznávají individuální cestování, poznávání a originální zážitky.

13.02.2020 - AKČNÍ CENA! Letenky do Indie

Letenky do Indie pod deset tisíc! Indie je srdcová záležitost. Neuvěřitelně rozmanitá země je ideálním cílem pro milovníky východních filozofií, tradic a kultury.

13.02.2020 - Cenový HIT! Letenky do Kolumbie

Máme tu další cenové zvýhodnění letenek do jihoamerické Bogoty! Cestovatelé s dobrodružstvím v krvi si mohou užít jihoamerickou přírodu se vším všudy...

13.02.2020 - Low cost letenky na KORFU

Je tu další super příležitost jarního výletu na Korfu! Můžete se přesvědčit, že tento malebný řecký ostrov je krásný i na jaře.

12.02.2020 - TOP CENA! Letenky na Guadeloupe

Využijte super příležitost k cestě do Karibiku! Ostrovní země Guadeloupe patří k oblíbeným cílům této atraktivní oblasti. Nevšední atmosféra i nezničená nádherná příroda je hlavním lákadlem ostrova.

12.02.2020 - Letenky do Benátek za akční cenu

Kdo by neznal slavné italské Benátky! Známé italské město, které rozděluje Canal Grande je turisticky velice populární. Nejznámějšími památkami jsou Dóžecí palác či chrám sv. Marka.

12.02.2020 - Březnové letenky do Birminghamu

Město nacházející se v hrabství West Midlands je otevřené turistům, kterým nabízí zábavu, zajímavé památky, sprotovní aktivity i kulturní vyžití. Užijte si Birmingham!

12.02.2020 - TOP AKCE! Letenky Praha - Havana

Když do Karibiku, tak na Kubu! Nádherná ostrovní země s pestrou historií se pyšní úchvatnou přírodou. Zdejší pláže patří k nejkrásnějším na světě. Zážitkem je také návštěva hlavního města Havany.

11.02.2020 - Levné letenky Ottawa - Kanada

Ottawa je jedno z nejhezčích měst v Kanadě. Turistům nabízí příjemnou atmosféru a několik turistických atrakcí či památek. Jde o bilingvní město, domluvíte se zde jak anglicky, tak francouzsky.

11.02.2020 - Náš tip! Letenky na Kypr

Kypr je oblíbený dovolenkový cíl mnoha turistů. Jedním ze známých a prověřených letovisek je Larnaca. Kromě krásných pláží a čistého moře nabízí celou řadu historických památek a zajímavostí.

11.02.2020 - Letenky do exotické Panamy

Letenky do exotické Panamy mohou využít milovníci dobrodružství a poznávání. Zdejší tropická džungle nabízí skutečně nevšední zážitky. Hlavním městem je Panama City.

11.02.2020 - Jarní letenky na Rhodos

Naplánujte si jarní dovolenou a leťte na Rhodos! Nádherný ostrov je hojně navštěvovaným místem, kde si užijete odpočinek, vodní sporty i lenošení na plážích.

10.02.2020 - TIP na akční letenky do Japonska

Po delší dobře přicházíme s akčními letenkami do japonské metropole. Japonsko známe jako "zemi vycházejícího slunce" s osobitou kulturou a tradicemi.

10.02.2020 - Výhodné letenky na MAURICIUS

Mauricius je ostrovní ráj ležící v Indickém oceánu. Je ideální pro milovníky exotiky a krásných pláží. Celý ostrov voní vanilkou a kořením. Hlavním městem je Port Louis.

10.02.2020 - Super cena! Letenky Praha - Brusel

Navštivte Brusel - belgickou metropoli s multikulturní atmosférou a nejvýznamnější politické město Evropy. Dominantou a turitickou atrakcí Bruselu je socha Manneken Pis.

10.02.2020 - LEVNÉ letenky Praha - Island

Toužíte po nevšedních zážitcích v přírodě? Leťte na Island! Ostrovní země s unikátními přírodními úkazy rozhodně stojí za poznání.

07.02.2020 - TOP CENA! Letenky na Jamajku

Pokud toužíte po opravdu krásné dovolené, leťte na Jamajku. Jamajka je perlou Karibiku a patří k neokoukaným exotickým destinacím. Známým a vyhledávaným letoviskem je Montego Bay.

07.02.2020 - Low cost letenky do Libanonu

Úchvatné zážitky nabízí překvapivě blízkovýchodní země - Libanon. Hlavním městem je Bejrút. Kromě libanonské metropole zaujmou krásné hory a pláže, skalní útvary, zátoky i mnoho památek.

07.02.2020 - Cenový HIT! Letenky Marseille - Francie

Využijte levné letenky nízkonákladových aerolinek Laudamotion a navštivte francouzské Marseille! Město s opojnou atmosférou patří k perlám francouzského pobřeží. Užijte si výlet do Francie!

06.02.2020 - Jarní letenky na FLORIDU

Miami je známé turistické letovisko na Floridě. Dominantou a největším lákadlem Miami jsou rozlehlé písečné pláže a živelné moře. 

06.02.2020 - LETENKY do Thajska z akční cenu

Plánujete exotickou dovolenou? Leťte do Thajska! Léty prověřená a stále oblíbená destinace rozhodně nezklame. Za návštěvu stojí také hlavní město Bangkok.

05.02.2020 - TIP na víkend! Letenky do Eindhovenu

Užijte si víkend v nizozemském Eindhovenu! Páté největší nizozemské město se vyznačuje multikulturní atmosférou a nabízí směs historie se současným světem. 

05.02.2020 - TIP! Letenky Praha - Řím

Do Říma míří turisté především za historickými památkami. Tzv. Věčné město nabízí takových památek opravdu mnoho, např. Forum Romanum, Sixtinská kaple a pod.

05.02.2020 - Akční letenky na PHUKET

Za nevšedními zážitky leťte na thajský Phuket. Nádherný ostrov patřící k Thajsku je synonymem pro exotiku, nádhernou přírodu i tropické podnebí. 

04.02.2020 - LEVNÉ letenky do Arménie

Hornatá země lákající především na zajímavé památky a zážitky v překrásné přírodě - to je Arménie. Hlavním městem je Jerevan.