SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

14.12.2018 - Levné letenky Praha - Martinik

Martinik je jedním z malebných ostrovů ležícím v Karibiku. Hlavní město Fort de France je výchozím bodem do letovisek na pobřeží, které tvoří bílé pláže a azurové laguny. Zdejší vody jsou ideální ke koupání k provozování vodních sportů.

14.12.2018 - Levné letenky Praha - Guadeloupe

Pointe a pitre je hlavní a největší město karibského ostrova Guadeloupe. Tato ostrovní země je známá jako tropický ráj, který vyhledávají především milovníci exotických destinací. Ostrov nabízí překrásné pláže a blankytné moře.

14.12.2018 - Akční letenky do Sydney

Jedním z nejznámějších a turisticky oblíbených cílů australského kontinentu je Sydney. Největší a nejlidnatější město Austrálie leží na východním pobřeží. Symbolem a poznávacím znamením města je budova Opera House.

14.12.2018 - Levné letenky Praha - Punta Cana

Dominikánská republika je jednou z atraktivních ostrovních zemí nacházející se v karibské oblasti. K vyhledávaným cílům této země patří mimo jiné i Punta Cana. Turisté zde najdou klid na překrásných plážích i vysokou úroveň služeb.

13.12.2018 - Levné letenky Praha - Miami

Světoznámé floridské letovisko Miami se pyšní především svými sluncem zalitými plážemi, modrým mořem i zelenými palmami. Turisté z celého světa vyhledávají kromě pláží také zábavu v centru města či poznávání místních turistických atraktivit.

13.12.2018 - Levné letenky Praha - Hurghada

Hurghada je oblíbené a často navštěvované egyptské letovisko, které přivítá každou sezónu tisíce návštěvníků. Pyramidy, nádherné pláže zalité žhavým sluncem a ještě krásnější moře, to je jednoznačně největší atrakce této muslimské země.

13.12.2018 - Levné letenky Praha - Astana

Vyznavači adrenalinu a vysokohorské turistiky se mohou vydat do Kazachstánu. Hlavním městem této země nacházející se ve střední Asii je Astana. Toto kazašské město nabízí turistům mnoho historických památek, ale i ukázky moderní architektury. Dominantou města je vyhlídková věž Bayterek a další.

12.12.2018 - Levné letenky Praha - Dillí

Indie je země obrovských rozměrů a neomezených možností. Je v mnoha ohledech ojedinělá a rozhodně není pro každého. V hlavním městě Dillí je možné poznat místní životní styl, tradice, ale také památky, zajímavosti a chudobu.

12.12.2018 - Levné letenky Praha - Tokyo

Japonsko zná každá jako "zemi vycházející slunce". Je tajuplná daleká země s mnoha zajímavými symboly, odlišnou kulturou a tradicemi. Hlavní město Tokyo je obrazem technické vyspělosti s mnoha moderními vymoženostmi. Najdete zde ale také několik turistických atraktivit.

12.12.2018 - Levné letenky Praha - Soul

Jihokorejský Soul je jednou z nejmodernějších metropolí v Asii. Nachází se na západním pobřeží Jižní Koreje. Město je centrem vzdělanosti i obchodu. Několik zdejších památek je zapsáno na seznam UNESCO.

12.12.2018 - Levné letenky Praha - Mauricius

Ostrov Mauricius nacházející se v Indickém oceánu má pověst turistického ráje s písečnými plážemi a modrým mořem. Hlavním městem je Port Louis, které je na první pohled multikulturní metropolí s mnoha zajímavostmi.

11.12.2018 - Přímé lety Praha - Dubaj

Dubaj je známé a velmi oblíbené letovisko ve Spojených Arabských Emirátech. Na turisty zde čekají písečné pláže se zalité slunce a průzračné moře. Město dává na odiv své okázalé a luxusní stavby i pohodovou atmosféru.

11.12.2018 - Levné letenky Praha - Johannesburg

Johannesburg je jedním z vyhledávaných turistických cílů celé Jihoafrické republiky. Je skvělým místem pro nevšední zážitky, nabízí nádhernou okolní přírodu i osobitou atmosféru. Johannesburgu se také říká "město zlata".

11.12.2018 - Levné letenky do Melbourne

Australské město Melbourne patří k nejnavštěvovanějším a velmi oblíbeným cílům v Austrálii. Město vyzařuje úžasnou atmosféru. Turisté mohou poznat památky a turistické zajímaavosti, ale i odlišné klima.

10.12.2018 - Levné letenky do Tanzanie

Dar Es Salaam je hlavní a nejvýznamnější město v Tanzanii. Africká metropole je výchozím bodem k poznávání nádherné africké přírody i zážitkům ve zdejší divočině. 

10.12.2018 - TIP! Letenky Iguazu Falls

Vodopády Iguazu Falls jsou jedním z největších lákadel jihoamerického kontinentu. Tento přírodní klenot obdivují miliony turistů z celého světa. Vodopády jsou součástí Národního parku Iguazu Falls.

10.12.2018 - Levné letenky Praha - Rio de Janeiro

Brazilské Rio de Janeiro patří ke známým jihoamerickým metropolím, které navštěvují každoročně tisíce turistů. Zmáné město je proslulé svou živelnou atmosférou a mnoha atrakcemi. K nejznámějším patří karvenal, který má světovou proslulost.

10.12.2018 - Levné letenky Sao Paulo - Brazílie

Sao Paulo je vyhledávaný turistický cíl Brazílie. Jedno z nejrušnějších jihoamerických měst láká na svou atmosféru i mnoho zážitků. Užijte si nakupování, památky i bohatý noční život v Sao Paulu!

07.12.2018 - Levné letenky Praha - Madeira

Portugalská Madeira nabízí skvělé zážitky i příjemně strávenou dovolenou. U turistů je tento nádherný ostrov nejvíce oblíbený nejen pro nádherné pláže, ale i neméně půvabné okolí. Hlavním městem je Funchal.

07.12.2018 - Akční letenky San Francisco - USA

San Francisco je americké město ležící na západním pobřeží. Zaujme svou atmosférou i množstvím turistických lákadel. Jedním z nich je most Golden Gate, jehož poznávacím znamením je oranžová barva.

07.12.2018 - Akční letenky Los Angeles - USA

Americké Los Angeles láká mnohé turisty nejen z Evropy. Hvězdné město se nachází na západním pobřeží Spojených států. Jeho břehy omývají živelné vody Tichého oceánu. Centrum města nabízí několik zajímavostí i dostatek společenského vyžití.

07.12.2018 - TIP! Letenky Paraguay

Paraguay je jednou z jihoamerických států, které jsou trochu v pozadí za svými slavnějšími sousedy. Výhodou této země je jednoznačně fakt, že není zasažen masovým turismem. Cestovatelé se zájmem o poznávání a nevšední zážitky mohou začít ve městě Asunción.

06.12.2018 - Levné letenky Ho Či Minovo město

Vietnamské Ho Či Minovo město je nejvýznamnější a největší město Vietnamu, a to přestože, že není hlavním městem. Leží na jihu země při řece Mekong. Turisté mohou poznat dynamicky se rozvíjející město, které se vyznačuje rušnou atmosférou a úplně odlišnou kulturou.

06.12.2018 - Akční letenky Oslo - Norsko

Oslo je hlavní město a nejvýznamnější politické a ekonomické centrum Norska. Tato severská metropole sice není žádný architektonický zázrak, ale příjmemně překvapí klidnou atmosférou, půvabnými domy či nízkou kriminalitou.

06.12.2018 - Levné letenky Boston - USA

Boston je město, které vám učaruje především svou klidnou a příjemnou atmosférou. Hlavní město amerického státu Massachusetts je mimo jiné městem vzdělanosti. Kromě množství univerzit stojí za vidět třeba čínskou čtvrť nebo historickou část.

06.12.2018 - TIP! Letenky na Madagaskar

Madagaskar je exotický ostrov ležící v Indickém oceánu jen nedaleko od jihovýchodních břehů afrického kontinentu. Návštěva tohoto ostrova je určena především pro nadšené cestovatele nebo odborníky, kteří již mají zkušenosti s poznáváním cizokrajných zemí.

06.12.2018 - Levné letenky Praha - Uruguay

Uruguay je jednou z jihoamerických zemí, která je nedotčená masovým turismem. Milovníci dobrodružství a poznávání cizokrajných zemí si přijdou na své právě v této zemi. Hlavním městem je Montevideo.

05.12.2018 - Akční letenky Hanoj - Vietnam

Asijský stát Vietnam a jeho hlavní město Hanoj nadchne svou živou atmosférou, historickými památkami, skvělou tradiční kuchyní a také svou exotičností. Lákadlem je bezeposru také místní příroda, především pláže a mořské pobřeží.

05.12.2018 - Levné letenky Praha - Miami

Když se řekne Florida, každého hned napadne Miami. Nejznámější a nejvyhledávanější letovisko na Floridě zdobí sluncem zalité pláže, modré moře i zelené palmy. Turisté z celého světa vyhledávají kromě pláží také zábavu v centru města či poznávání místních turistických atraktivit.

05.12.2018 - Levné letenky Bogota - Kolumbie

Jihoamerické město Bogota patří k největším v celé Latinské Americe. Zaujme svou dlouhou a nepochybně zajímavou historií i četnými historickými pamětihodnostmi. Celkový dojem z návštěvy této metropole umocňuje nevšední a rušná atmosféra.

04.12.2018 - Levné letenky Chicago - USA

Při cestě do Spojených Států nevynechejte Chicago. Úžasné město s multikulturní atmosférou turisty nadchne nejen svým vzhledem i mnoha zajímavostmi a atraktivitami. Celkový kladný dojem umocní také nedaleko ležící Michiganské jezero.

04.12.2018 - Levné letenky Rio de Janeiro

Poznejte živelnou atmosféru, zajímavé památky i rušný život brazilského Rio de Janeira! Dominantou města je socha Ježíše Krista na hoře Corcovado, kam míří většina turistů. Lákadlem jsou také pláže včetně slavné Copacabany...

04.12.2018 - Levné letenky Istanbul - Turecko

Do seznamu zajímavých turistických cílů můžeme zařadit také město Istanbul. Kromě památek  a nejrůznějších historických monumentů je zážitkem návštěva místních trhů s kořením, šperky a dalším orientálním zbožím. Multikulturní Istanbul rozhodně stojí za to navštívit.

03.12.2018 - Levné letenky Panama

Panama je exotická země nacházející se ve středoamerické oblasti. Dominantou Panamy je především krásná tropickou příroda. Na území Panamy je několik národních parků a chráněných rezervací. Nejvíce lákají tropické deštné pralesy s rozmanitou faunou a flórou. Hlavním městem je Panama City.

03.12.2018 - Levné letenky Praha - Island

O Islandu se říká, že je  to země ohně a ledu. Neobvyklé přírodní úkazy a příroda obecně je asi největším lákadlem této ostrovní země ležící severozápadním směrem od evropské pevniny. Hlavním městem je Reykjavík.

03.12.2018 - Levné letenky na Bali

Indonéský ostrov Bali je stále žádanější exotická destinace. Turisty opěvovaná ostrovní země je atraktivním cílem pro romantickou, ale i rodinnou dovolenou. Místní bílé pláže a mělké laguny jsou ideální k vodním hrátkám a sportům.

30.11.2018 - Akční letenky do Hongkongu

Hongkong je město i celá stejnojmenná oblast ležící při pobřeží Jihočínského moře. Tato úchvatná metropole je protkána památkami, okázalými mrakodrapy a jedinečnými kulturními zajímavostmi. Turisty čeká skvělá atmosféra, odlišná kultura. jedinečná kuchyně a mnoho dalšího.

30.11.2018 - Levné letenky na Zanzibar

Exotické souostroví Zanzibar je destinace pro náročné turisty, pro které je cestování životní styl. Krásy Zanzibaru ale může poznat i cestovatel vyznávající individuální turistiku. Úchvatné ostrovy leží nedaleko východního pobřeží Afriky a patří Tanzanii.

30.11.2018 - Levné letenky na Seychely

Seychely patří mezi nejkrásnější a také nejatraktivnější exotické destinace na světě. Tyto ostrovy jsou ideálním místem pro náročné turisty toužící po dovolené v tropickém ráji. Celkem 115 ostrovů a ostrůvků nabízí kromě kouzelného moře a bílých pláží také tropickou faunu a flóru i skvělé podmínky pro vodní i sportovní aktivity.

29.11.2018 - Akční letenky Bangkok - Thajsko

Bangkok je oblíbeným cílem turistů již po dlouhá léta. Návštěvníci této exoticé metropole si mohou vychutnat nejen ojedinělou a naprosto odlišnou atmosféru, ale také poznat místní kuchyni a kulturní památky. Drtivá většina z nich pak míří na zdejší krásné pláže.

29.11.2018 - Levné letenky Kuala Lumpur

Malajsie patří k tropickým zemím ležící v jihovýchodní Asii, které jsou turisticky velice vyhledávané. Jejím hlavním a největším městem je Kuala Lumpur. Dominantou této metropole jsou "asijská dvojčata" Twin Petronas Tower patřící k nejvyšším budovám světa.

29.11.2018 - Akční letenky na Filipíny

Filipíny jsou daleké souostroví, které láká turisty ze střední Evropy především svou exotikou. Hlavní město a výchozí bod za poznáváním těchto tropických ostrovů je Manila. Návštěvníci ostrovů vyhledávají především překrásné pláže, moře, ale také památky.

28.11.2018 - Levné letenky Tel Aviv - Izrael

Tel Aviv je druhé největší město Izraele. Jedním z lákadel města je jeho bohatá a nesmírně pestrá historie. Turisté mohou spatřit patrné evropské vlivy. Historická část města zvaná Bílé město je zapsaná na seznam UNESCO.

28.11.2018 - Levné letenky Praha - Jerevan

Arménie nepatří do seznamu klasických dovolenkových destinací. Je určena především specifické skupině turistů, kteří rádi poznávají netradiční kultury a země. K takovým patří také Arménie, která láká především na překrásnou přírodu i nemálo pamětihodností. Hlavním městem je Jerevan.

28.11.2018 - Levné letenky Praha - Toronto

Toronto je významné kanadské město. Nachází se při březích jezera Ontario ve stejnojmenné provincii. Toronto patří k místům s multikulturní atmosférou, kde lze vidět zástavbu mrakodrapů i zajímavé památky.

27.11.2018 - Levné letenky Svatý Tomáš

Ostrov Svatý Tomáš je součástí Panenských ostrovů nacházející se v karibské oblasti. Je známo, že Karibik je malebná atraktivní oblasti, kam míří tisíce turistů z celého světa především za krásnými plážemi a azurovými lagunami.

27.11.2018 - Přímé lety Praha - Kodaň

Dánské hlavní město Kodaň patří mezi oblíbené turistické cíle, jejichž návštěvu si nenechají ujít milovníci severských památek, krásné přírody i nevšední atmosféry. Právě na historické památky je Kodaň velice bohatá. Důkazem je mnoho zámků, paláců i mnoho jiného.

27.11.2018 - Přímé lety Praha - Helsinky

Návštěva Finska se nese nejen ve znamení zajímavých památek a monumentů, ale také překrásné přírody, jíž dominují jezera. Ne nadarmo se Finsku říká Země tisíců jezer. Hlavním městem jsou Helsinky, jehož centrum tvoří Senátní náměstí.

27.11.2018 - Levné letenky na Maltu

Malta je ostrov, který již řadu let oblíbeným prázdninovým cílem mnoha turistů nejen z Evropy. Ti si zde mohou užít malebné pláže, modré moře i bohaté kulturní a společenské vyžití, což činí z tohoto ostrova atraktivní a žádanou destinaci.

26.11.2018 - Levné letenky Praha - Mauricius

Ostrov Mauricius nacházející se v Indickém oceánu má pověst turistického ráje s bílými plážemi a azurovým mořem. Hlavním městem je Port Louis, které je na první pohled multikulturní metropolí s mnoha zajímavostmi.

26.11.2018 - Akční letenky Montreal - Kanada

Montreal patří k nejvyhledávanějším cílům v Kanadě. Velkolepá metropole s poklidnou atmosférou se pyšní okázalým vzhledem i mnoha památkami. Ty se nacházejí nejvíce ve Starém městě. Montreal je také veledůležitým přístavem.

26.11.2018 - Levné letenky Las Vegas - USA

Las Vegas má mnoho přívlastků. Ať už je to město hříchů, hazardu či snů, především je to však město mnoha tváří. Turisté si mohou užít atmosféru mnohamilionového města, které nabízí lákadla, turistické atrakce, zábavu i společenské vyžití.

26.11.2018 - Levné letenky Vancouver - Kanada

Vancouver se nachází na jihozápadě Kanady a je součástí Britské Kolumbie. Břehy tohoto přístavního města omývají vody Tichého oceánu. Turisté míří do Vancouveru především za krásami přírody a zdejší atmosférou.

23.11.2018 - Přímé lety Praha - Peking

Čínská metropole Peking je nejvýznamnějším politickým a ekonomickým centrem celé Číny. Návštěvníci Pekingu vyhledávají především známé památky. K těm nejvyhledávanějším patří Letní palác, náměstí Nebeského klidu nebo Velká čínská zeď a jiné.

23.11.2018 - Akční letenky Praha - Hongkong

Hongkong je město i celá stejnojmenná oblast ležící při pobřeží Jihočínského moře. Město je doslova protkáno památkami a jedinečnými kutlurními zajímavostmi. Turisty čekají v Hongkongu mrakodrapy, luxusní hotely, jedinečná gastronomie i mnoho zábavy.

23.11.2018 - Levné letenky Praha - Šanghaj

Šanghaj je čínské město obrovských rozměrů, které se vyznačuje přelidněností a velkou okázalostí. Turisty okouzluje svou pověstnou atmosférou a atraktivitami, které jsou na každém kroku. Zcela odlišná kultura i pamětihodnosti lákají návštěvníky z Evropy i jiných koutů světa.

23.11.2018 - Akční letenky Ottawa - Kanada

Ottawa je čtvrté největší kanadské město, které patří k těm nejhezčím v celé Kanadě. Ottawa je bilingvní, kde se dorozumíte naglicky i francouzsky. Turisté mohou obdivovat staré historické budovy i vybírat z pestré nabídky sportovní aktivit.

22.11.2018 - Levné letenky Praha - Kypr

Malebný ostrov Kypr je každoročně vyhledávaným a již po celá léta oblíbeným prázdninovým cílem mnoha turistů nejen z nejen z Evropy. Jedním z předních kyperských letovisek je Larnaca. Návštěvníci mohou poznat kromě krásných pláží také nejednu zajímavost.

22.11.2018 - Akční letenky do Chile

Chile je jihoamerická země, která je určena specifické skupině turistů. Cestovatelé, kteří rádi cestují a poznávají cizokrajné země s batohem na zádech si přijdou na své právě v Chile. Hlavním městem a výchozím bodem k poznávání této země je Santiago de Chile.

22.11.2018 - Levné letenky do Mexika

Mexico City patří k největším metropolím na světě. Nachází se ve vysoké nadmořské výšce, což dodává městu zvláštní a netradiční atmosféru. Návštěvníci města mohou obdivovat množství památek, především v historickém centru na náměstí Plaza de la Constitución.

20.11.2018 - Levné letenky Praha - Tokyo

Japonsko je tajuplná daleká země s mnoha zajímavými symboly, odlišnou kulturou a tradicemi. HLavní město Tokyo zaujme svou technickou dokonalostí a mnoha moderními vymoženostmi. Najdete zde ale také několik historických a velmi zajímavých památek.

21.11.2018 - Akční letenky Praha - Toulouse

Francouzské Toulouse leží v jihozápadní oblasti na řece Garonně. Dominantou města je Kapitol, cihlový palác gigantických rozměrů. Toto francouzské město však nabízí celou řadu zajímavostí i bohaté kulturní vyžití.

21.11.2018 - Levné letenky Praha - Dillí

Indie, to je jedno velké očekávání! Obrovská a přelidněná země nabízí nejen mnoho zážitků a poznávání, ale také mnoho překvapení. Návštěva indického Dillí je pro každého nadšence do cestování a poznávání velkým zážitkem.

21.11.2018 - Přímé lety Praha - Malaga

Španělská Malaga je jednou z vyhledávaných oblastí Andalusie. Je součástí turistické oblasti Costa de Sol, kam zavítá každoročně mnoho turistů. Malagu zdobí nejen krásné pláže, ale také mnoho dalších zajímavostí. Město proslavil také slavný malíř Pablo Picasso.

20.11.2018 - Levné letenky Praha - Doha

Katar je jedna blízkovýchodních zemí, která těží ze svého nerostného bohatství. Hlavním městem je Doha, které plní funkci hlavního centra zdejších obyvatel i turistů. Návštěvníci mohou poznat tamní památky, kulturu i zažít vzrušující chvíle.

20.11.2018 - Levné letenky na Bali

Jedním z exotických ostrovů, které mají pověst tropického ráje je Bali. Příroda je jednoznačně tím největším skvostem a lákadlem tohoto indonéského ostrova. Hlavním městem je Denpasar. Kromě pohádkových pláží a blankytného moře ostrov nabízí i řadu dalších zajímavostí.

20.11.2018 - TIP! Levné letenky na Fidži

Fidži je známou perlou Tichomoří. Daleký exotický ostrov je tropický ráj se vším všudy. Nabízí kouzelné pláže, azurové laguny i úžasný podmořský svět. Právě Fidži je dějištěm známého filmu o Modré laguně.

19.11.2018 - Levné letenky Cancún - Mexiko

Cancún je známé a velmi vyhledávané mexické letovisko. Hlavní atrakcí tohoto města jsou především bílé pláže a azurové moře. Turisté si mohou užít nejen koupání, ale také využít možnost dalších vodních aktivit.

19.11.2018 - Levné letenky Praha - Jakarta

Jakarta je hlavní a největší město exotické Indonésie. Přibližně desetimilionová metropole leží na severním pobřeží ostrova Jáva. K zajímavostem Jakarty patří mimo jiné náměstí Merdeka, jehož dominantou je Národní památník.

19.11.2018 - Levné letenky Praha - Bombaj

Indické město Bombaj je jedním obrovským center turistů i tamních obyvatel. Poznávacím znakem Bombaje je gigantický monument Brána Indie i všudypřítomný chaos, přelidněnost, ruch i kosmopolitní atmosféra.

19.11.2018 - Levné letenky Praha - Phuket

Ostrov Phuket patří k nejkrásnějším thajským destinacím. Je ideální jak pro dovolenou s dětmi, tak pro romantickou dovolenou ve dvou. Místní pláže nabízejí nejen odpočinek, ale i mnoho zábavy. Zpestřením pobytu na ostrově je poznávání tamních památek a zajímavostí.

16.11.2018 - Levné letenky Ho Či Minovo město

Ho Či Minovo město znají mnozí cestovatelé jako Saigon. Je to nejvýznamnější a největší město Vietnamu. Nachází se na jihu země při řece Mekong. Turisté mohou pozorovat opravdu dynamicky s rozvíjející město, kde panuje všudypřítomný chaos a ruch typický pro tuto zemi.

16.11.2018 - Akční letenky Los Angeles - USA

Hvězdné Los Angeles je lákavým turistickým cílem mnoha turistů nejen z Evropy. Město se nachází na západním pobřeží Spojených států. Jeho břehy omývají vlahé vody Tichého oceánu. Centrum města nabízí několik zajímavostí i dostatek společenského vyžití.

16.11.2018 - Akce! Letenky do Rio de Janeira

Poznejte atmosféru, památky i život v brazilském Rio de Janeiru! Dominantou města je socha Ježíše Krista na hoře Corcovado, kam míří většina turistů. Lákadlem jsou také pláže včetně slavné Copacabany...

16.11.2018 - Levné letenky Praha - Šanghaj

Šanghaj je obrovské čínské velkoměsto, které se vyznačuje přelidněností a velkou okázalostí. Turisty okouzluje svou magickou atmosférou a atraktivitami, které jsou na každém kroku. Zcela odlišná kultura i pamětihodnosti lákají návštěvníky z Evropy i jiných koutů světa.

15.11.2018 - Levné letenky Praha - Amsterdam

Amsterdam je jedno z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších metropolí v Evropě. Návštěvníci si mohou vychutnat zdejší opojnou atmosféru a poznat nejednu zajímavost včetně památek. Symbolem Amsterdamu jsou tulipány, sýry i větrné mlýny.

15.11.2018 - Přímé lety Praha - Stockholm

Švédské hlavní město Stockholm patří k nejatraktivnějším v Evropě. Rozkládá se na čtrnácti ostrovech a nabízí krásné parky, rozlehlé paláce, historické památky a stavby. Je také oficiálním sídlem členů švédské královské rodiny. Návštěva Stockholmu patří k nevšedním zážitkům.

15.11.2018 - Přímé lety Praha - Petrohrad

Legendární město s poutavou a velmi zajímavou historií patří do hledáčku turistů se zájmem o historii, památky a umění. Asi nejznámější památkou ruského Petrohradu je Jantarová komnata. K dalším patří Zimní palác, katedrála sv. Izáka či Ermitáž.

14.11.2018 - Akční letenky Praha - Peking

Peking je vyhledávaným turistickým cílem i nejvýznamnějším politickým a ekonomickým centrem celé Číny. Návštěvníci Pekingu vyhledávají především známé památky. K těm nejvyhledávanějším patří Letní palác, náměstí Nebeského klidu nebo Velká čínská zeď a jiné.

14.11.2018 - Levné letenky Praha - Tbilisi

Gruzie je jednou z bývalých zemí SSSR. Gruzínská metropole Tbilisi překvapí mnohé turisty moderním vzhledem i vyspělou infrastrukturou. Většina turistů pak míří za krásou tamní přírody a především hor, které jsou opravdovým lákadlem.

14.11.2018 - Levné letenky Praha - Srí Lanka

Toužíte po zážitích v tropické džungli? Vydejte se objevovat tajuplnou Srí Lanku, neuvěřitelně rozmanitou a pestrou ostrovní zemi, jejíž břehy omývají vlahé vody Indického oceánu. Srí Lanka nabízí překrásné pláže i nemálo památek.

13.11.2018 - Přímé lety Praha - Londýn

Londýn je stálicí v nabídkách cestovních kanceláří již po dlouhá léta. Návštěvníkům nabízí nejen mnoho zajímavých památek, ale také typickou britskou atmosféru. Z nejzajímavějších a nejznámějších památek Londýna stojí za vidění Big Ben nebo Buckinghamský palác.

13.11.2018 - Levné letenky Praha - Uzbekistán

Uzbekistán je země ležící ve středoasijské oblasti. Hlavním městem a výchozím bodem k poznávání této nesmírně zajímavé země je Taškent. Město má za sebou pohnutou a dlouhou historii. Dominantou města je 375 metrů vysoký televizní vysílač.

13.11.2018 - Levné letenky Praha - Buenos Aires

Argentina je známou a velmi vyhledávanou zemí jihoamerického kontinentu. Je proslulá svým tangem, ledovcovými jezery, gastronomií i nespočtem zajímavých přírodních krás, památek a zajímavostí. Hlavním městem je Buenos Aires.

13.11.2018 - Levné letenky Praha - Chile

Chile je jihoamerická země, která je určena specifické skupině turistů. Cestovatelé, kteří rádi cestují a poznávají cizokrajné země s batohem na zádech si přijdou na své právě v Chile. Hlavním městem a výchozím bodem k poznávání této země je Santiago de Chile.

12.11.2018 - Levné letenky Praha - Teherán

Teherán je hlavní a nejvýznamnější město Íránu. Při bližším poznávání této významné blízkovýchodní metropole nelze přehlédnout takové dominanty, jako jsou Golestánský palác či mešita Imána Homejního. Centrum Teheránu tvoří Azadiho náměstí a další významné ulice.

12.11.2018 - Levné letenky Praha - Rio de Janeiro

Za zcela ojedinělými zážitky se vydejte do brazilského Rio de Janeira. Rušná metropole s pulzující atmosférou a mnoha superlativy vás uchvátí svým vzhledem i památkami. Dominantou města je obrovská socha Ježiše Krista na hoře Corcovado, která nelze přehlédnout.

12.11.2018 - Levné letenky Praha - Johannesburg

Johannesburg je jedním z vyhledávaných turistických cílů celé Jihoafrické republiky. "Město zlata a kriminality" nabízí naprosto jiný svět, tak lze shrnout město Johannesburg. Je skvělým místem pro nevšední zážitky, nabízí nádhernou okolní přírodu i osobitou atmosféru.

12.11.2018 - Akční letenky Taipei - Taiwan

Asijský ostrov Tchajwan (Taiwan) se nachází jihovýchodním směrem od pobřeží Číny. Ekonomicky prosperující země nabízí kus nádherné přírody, tradice i výbornou kuchyni. Hlavní město Taipei centrum celého ostrova. Nepřehlédnutelnou dominantou města je věž Taipei 101.

09.11.2018 - Levné letenky Praha - Mauricius

Jedním z lákadel Indického oceánu je ostrov Mauricius. Má pověst turistického ráje s bílými plážemi a azurovým mořem. Hlavním městem je Port Louis, které je na první pohled multikulturní metropolí s mnoha zajímavostmi.

09.11.2018 - Levné letenky Praha - Maledivy

Maledivy jsou exotické ostrovy, které mají pověst tropického turistického ráje. Návštěvníci z celého světa si užívají krásu bělostných pláží a azurových lagun. Málokdo ví, že Maledivy jsou muslimskou zemí jsou také nejjižněji položeným státem světa.

09.11.2018 - Levné letenky Praha - Sao Paulo

Sao Paulo je vyhledávaným turistickým cílem nejen samotné Brazílie, ale celého jihoamerického kontinentu. Je ideálním cílem pro ty, jenž hledají bohatý noční život, kosmopolitní atmosféru i zcela odlišný životní styl.

08.11.2018 - Akce! Letenky Hanoj - Vietnam

Vietnam můžeme zařadit nepochybně k zajímavým turistickým cílům. Jeho hlavní město Hanoj nadchne svou živou atmosférou, historickými památkami i skvělou tradiční kuchyní. Kromě toho čekají turisty také pláže a kus krásné přírody.

08.11.2018 - Levné letenky Abú Dhabí

Abú Dhabí je atraktivní turistický cíl Spojených Arabských Emirátů. Turisté vyhledávají zlaté pláže a moře, vodní sporty i jiné aktivity. Zábavu i společenské vyžití nabízí také centrum města, kde lze poznat místní památky a kulturu.

07.11.2018 - Levné letenky Praha - Moskva

Moskva je hlavní město Ruské federace a druhým největším městem Evropy. Turisté míří do Moskvy především za památkami a turistickými zajímavostmi. Z těch nejlákavějších a nejnavštěvovanějších je to Kreml a Rudé náměstí.

07.11.2018 - Levné letenky do Maroka

Casablanca je největším a nejznámějším cílům Maroka. Město se nachází se na západním pobřeží Maroka a je také významným přístavem. Casablanca zaujme především svým evropským vzhledem a ukázkami maurské kultury. Díky příjemnému klimatu je možné do Casablancy zavítat téměř kdykoliv.

07.11.2018 - Levné letenky Chicago - USA

Vyrážíte-li do Spojených Států, pak nevynechejte Chicago. Město s multikulturní atmosférou turisty nadchne nejen svým vzhledem i mnoha zajímavostmi a atraktivitami. Celkový kladný dojem umocní také nedaleko ležící Michiganské jezero.

06.11.2018 - Akční letenky Praha - Bangkok

Bangkok je nejen hlavní město Thajska, ale také hlavní společenské a ekonomické centrum této exotické země. Turisté si mohou vychutnat nejen ojedinělou a naprosto odlišnou atmosféru, ale také poznat místní kuchyni a kulturní památky.

06.11.2018 - Přímé lety Praha - Dubaj

Dubaj je známé a velmi vyhledávané letovisko ve Spojených Arabských Emirátech. Na turisty zde čekají rozžhavené pláže se zlatým pískem a průzračné moře. Město dává na odiv své okázalé a luxusní stavby i pohodovou atmosféru.

06.11.2018 - Levné letenky Havana - Kuba

Notoricky známým turistickým cílem karibské oblasti je ostrov Kuba. Kromě překrásných pláží, které omývá blankytně modré moře láká také zajímavá historie a rušný noční život. Velkým zážitkem je návštěva hlavního města Havany.