SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

25.09.2019 - Vyhraj chytré hodinky Samsung Galaxy Watch

Soutěžte se SVĚTEM LETENEK hned o dvě lákavé ceny - chytré hodinky a chytrý fitness náramek.

23.10.2019 - Levné letenky Praha - Saigon

Láká vás Asie? Vydejte se do vietnamského Saigonu, který je známý pod názvem Ho Či minovo město. Pulzující město s živelnou atmosférou s mnoha zajímavostmi zaujme každého.

23.10.2019 - SUPER TIP! Letenky Lima - Peru

Jižní Amerika je lákavým cílem především pro neuvěřitelně přírodní bohatství. Jedna z těch nejnavštěvovanějších zemí je Peru a jeho hlavní město Lima.

23.10.2019 - AKCE! Letenky Praha - Tobago

Karibský ostrov Tobago tvoří ostrovní zemi Trinidad a Tobago nacházející se v Karibiku. Tobago nabízí ty nejúžasnější zážitky. Zchovává jistou nedotčenost a nevládne zde masový turismus.

23.10.2019 - SUPER LEVNÉ LETENKY do Francie!

Vyjeďte si do francouzských měst Lyonu nebo Nantes. Užijte si prodloužený víkend a poznejte příjemnou atmosféru oblíbených turistických cílů Francie.

22.10.2019 - Levné letenky Praha - Jordánsko

Využijte skvělou příležitost a navštivte starobylé Jordánsko! Kromě památek starých tisíce let ve městě Ammán si užijete také zdejší krásné pláže a moře.

22.10.2019 - Levné letenky Praha - Benátky

Italské Benátky jsou známé jako město gondol a kanálů. Objevte půvab i kouzelnou atmosféru nádherného města, které je takřka neustále v obležení turistů.

22.10.2019 - Letenky na Jeju Island - Jižní Korea

Za dobrodružstvím a poznáváním se vydejte na jihokorejský ostrov Jeju (Čedžu). Ostrov sopečného původu nabízí přírodní skvosty i ojedinělou atmosféru. Hlavním městem je Jeju City.

22.10.2019 - TIP! Letenky Boston - USA

Navštivte americké město Boston! Boston je ideálním cílem pro individuální turistiku. Má příjemnou atmosféru a nabízí mnoho zajímavostí.

21.10.2019 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Exotickou dovolenou můžete strávit v Thajsku. Tropická země přivítá každoročně tisíce turistů, kteří zde míří za malebným mořským pobřežím i mnoha zajímavými památkami.

21.10.2019 - Levné letenky Johannesburg - JAR

Jihoafrický Johannesburg je přezdívaný jako město zlata. Třetí největší město celé Afriky patří poprávu k velmi vyhledávaným turistickým cílům. Turisté zde míří především za atmosférou, ale i za památkami.

21.10.2019 - Levné letenky Rio de Janeiro

Toužíte po nevšedních cestovatelských zážitcích? Leťte do brazilského Rio de Janeira! Největší dominantou města je gigantická socha Ježíše Krista na hoře Corcovado. Velmi vyhledávaným místem je také známá pláž Copacabana.

21.10.2019 - Levné letenky Praha - Eindhoven

Poznejte nizozemský Eindhoven v adventním čase! Multikulturní město s mnoha zajímavými místy a památkami představuje směs historie se současností. Kromě toho si užijete nákupy i mnoho zábavy.

21.10.2019 - Levné letenky Orlando - Florida

Využijte levné letenky k cestě do floridského města Orlando! Město se navází v centrální části Floridy a pověstné svými zábavními parky, mimo jiné třeba Walt Disney World Park a další.

18.10.2019 - Levné letenky na Mauricius

Po delší době tu máme levné letenky na exotický ostrov Mauricius. Nádherný ostrov obklopený vlahými vodami Indického oceánu je vyhlášený tropický ráj.

18.10.2019 - Levné letenky Praha - Island

Země ohně a ledu...tak se říká Islandu. Ostrovní země přitahuje turisty jako magnet na osobitou a neuvěřitelně krásnou přírodu. Za návštěvu rozhodně stojí i Reykjavík.

18.10.2019 - Levné letenky Istanbul - Turecko

Navštivte turecký Istanbul! Město leží na rozhraní Evropy a Asie. Vychutnejte si atmosféru Orientu a poznejte všechny krásy města. Největší dominantou Istanbulu je chrám Hagia Sofia.

18.10.2019 - Přímé lety Vídeň - Lisabon

Je tady další várka přímých letů do portugalského Lisabonu! Poznejte rozmanité portugalské pobřeží, které omývají vody Atlantského oceánu a nejem to. Portugalsko toho nabízí mnohem více.

17.10.2019 - TIP! Letenky na Seychely

Odleťte v zimě na teplem na exotické Seychely. Ostrovy jsou perlou Indického oceánu. Turisté si užívají zdejší krásné pláže i koupání v teplém oceánu. 

17.10.2019 - Akční letenky Miami - Florida

Známé floridské letovisko Miami není třeba příliš představovat. Velmi oblíbené místo holywoodských hvězd láká na rozlehlé pláže, teplé moře i pálící slunce.

17.10.2019 - Levné letenky Praha - Londýn

Využijte další super letenky od Ryanairu k cestě do britské metropole. Poznejte všechny památky a symboly Londýna včetně zdejší multikulturní atmosféry.

17.10.2019 - Levné letenky Praha - Soluň

Nízkonákladové aerolinky Ryanair zavádějí novou linku z Prahy do řecké Soluně! Je druhým největším řeckým městem i významným přístavem. Dominantou města jou především staré antické památky a stavby.

16.10.2019 - Levné letenky Praha - Sv. Lucie

Hledáte ideální destinaci pro romantickou dovolenou? Pak leťte na ostrov Svatá Lucie, který je jednou z perel Karibiku. Turisty uchvátí nejen zdejší pověstné pláže a azurové moře, ale i mnoho jiných krás.

16.10.2019 - Levné letenky Dublin - Irsko

Zpestřete si zimní období výletem do irského Dublinu. Irská metropole je lákavým cílem pro všechny, kteří milují severskou atmosféru i zdejší památky.

16.10.2019 - Levné letenky na Maltu

Leťte do Středomoří i v zimě! I v zimních měsících si můžete užít krásy a mírné klima středomořského ostrova Malta. Poznáte tak nejen mořské pobřeží, ale i vnitrozemí. Hlavním městem je Valletta.

16.10.2019 - Levné letenky Taipei - Taiwan

Nechte se zlákat k cestě na Tchajwan. Ostrov nedaleko čínské pevniny nabízí kus nádherné přírody, nespočet památek a zajímavostí. Hlavním městem je Tchajpej.

15.10.2019 - Levné letenky do Chile

Jihoamerické Chile je obrovským lákadlem především pro dobrodruhy a milovníky hor. Nevšedním zážitkem je návštěva chilské metropole Santiago de Chile. Jednou z dominant města je katedrála stojící na náměstí Plaza de Armas i jiné.

15.10.2019 - Levné letenky do Panama City

Podnikáte rádi cesty do exotických zemí? Vydejte se do Panamy. Tato středoamerická tropická země hýříá pestrostí a přírodními krásami. Zdejší tropická džungle je nejlákavějším cílem mnoha turistů.

15.10.2019 - Levné letenky Praha - Kuba

Chystáte se na dovolenou v Karibiku? Rezervujte letenky na Kubu! Kubánské letovisko Varadero patří k nejoblíbenějším na ostrově. Užijte si krásné pláže a moře a poznejte i nemálo ze zajímavostí ostrova.

14.10.2019 - Levné letenky Manila - Filipíny

Chcete podniknout dobrodružnou cestu do daleké exotické země? Leťte na Filipíny! Daleké souostroví tvoří několik tisíc ostrovů i neobydlených míst, které se pyšní nádhernou přírodou. Hlavním městem je Manila.

14.10.2019 - Levné letenky Praha - Londýn

Užijte si památky i atmosféru Londýna. Britská metropole je populární a velmi vyhledávaná turisty nejen z Evropy. Projděte se po Tower Bridge nebo navštivte muzeum voskových figurín...

14.10.2019 - Levné letenky do Singapuru

Navštivte asijský Singapur! "Město zákazů" je moderní vyspělá metropole s dynamickou ekonomikou. Okouzlí okázalou architekturou i osobitou atmosférou.

14.10.2019 - Levné letenky Barcelona - Španělsko

Užijte si atmosféru i všechny krásy Barcelony. Známé španělské město je vyhledávané turisty během celého roku díky příjemnému podnebí. Nejvyhledávanější dominantou města je chrám Sagrada Família.

14.10.2019 - Levné letenky do Hongkongu

Asijský Hongkong je směsí dochované tradice a kultury s moderním současným světem. Hongkong je místem s dynamickým rozvojem ekonomiky. Turisté mohou poznat zdejší tradice, památky i zajímavou současnost.

11.10.2019 - Levné letenky do Malajsie

Lákají vás cizokrajné exotické země? Využijte příležitost a leťte do Malajsie, která je známá jako tropický ráj. Objevte nejen hlavní město Kuala Lumpur, ale také letoviska Penang nebo Langkawi.

11.10.2019 - Levné letenky Jakarta - Indonésie

Indonésie je lákavá a turisticky vyhledávaná země nacházející se v atraktivní oblasti jihovýchodní Asie. Hlavním městem je Jakarta. Turisticky nejpřitažlivější je však zdejší mořské pobřeží, pláže a příroda.

11.10.2019 - Levné letenky na Bali

Bali je turistický magnet a perla jihovýchodní Asie. Hlavní město Denpasar je výchozím bodem za krásami ostrova. Dominantou Bali jsou bělostné pláže, azurové laguny i tropické klima.

11.10.2019 - Levné letenky na Sardinii

Využijte levné letenky do letoviska Alghero na středomořské Sardinii. Italský strov je lákavým cílem nejen pro krásné mořské pobřeží, ale také pro úžasné památky a přírodu vůbec.

10.10.2019 - Levné letenky Praha - Los Angeles

Velkolepé cestovatelské zážitky vás čekají v Los Angeles! Hvězdné L. A. je centrem západního pobřeží Spojených států a turistům nabízí opravdu mnoho. Zábavu, pláže, nákupy i skvělé jídlo.

10.10.2019 - TIP! Letenky New York - USA

Využijte super akci k cestě do amerického New Yorku a poznejte atmosféru i všechny symboly nejznámějšího města na světě.

10.10.2019 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Za zážitky v tropické přírodě využijte levné letenky do Thajska. Thajsko je populární a léty prověřená exotická destinace, kam míří tisíce turistů. Hlavní město je Bangkok.

10.10.2019 - Levné letenky Praha - Trinidad

Toužíte strávit pár dní v málo známé a přitom nádherné zemi? Ostrovní země Trinidad a Tobago nacházející se v Karibiku láká především na divokou a panenskou přírodu včetně nádherných pláží. Hlavní město je Port of Spain.

09.10.2019 - Levné letenky na Nový Zéland

Milujete daleké a cizokrajné země? Milovníci cestování a poznávání mohou využít letenky na Nový Zéland do města Auckland. Tato ostrovní země se pyšní neuvěřitelně krásnou a rozmanitou přírodou. Poznejte ji i vy!

09.10.2019 - Levné letenky Nairobi - Keňa

Africká Keňa je země, kam míří turisté za zážitky v africké divočině. Nejvíce populární jsou safari, kdy lze vidět zvířata tzv. velké pětky. Celkový dojem umocňuje pravá africká atmosféra.

09.10.2019 - Levné letenky Marseille - Francie

Využijte jedinečnou příležitost a udělejte si výlet do francouzského Marseille! Město patří k perlám jižního pobřeží. Nabízí jedinečnou atmosféru, památky a zajímavosti i kulturní zážitky.

09.10.2019 - Levné letenky na Faerské ostrovy

Poznejte krásu Faerských ostrovů! Neznámá ostrovní země mezi Norskem a Islandem rozhodně stojí za to navštívit. Kromě turistických zajímavostí tu objevíte nádhernou osobitou přírodu.

08.10.2019 - Levné letenky Sydney - Austrálie

Sydney je atraktivní a známý turistický cíl australského kontinentu, které přitahuje turisty svou polohou i podnebím. Všechny atraktivity města doplňuje malebné pobřeží a pláže. Mezi nejkrásnější dominanty města patří budova Opera House.

08.10.2019 - Levné letenky Melbourne - Austrálie

Nenechte si ujít australské Melbourne! Známé město a atraktivní cíl tohoto vzdáleného kontinentu je o něco chladnější než Sydney, ale turistům má rozhodně co nabídnout.

08.10.2019 - Levné letenky Vancouver - Kanada

Vancouver je město nacházející se jihozápadní Kanadě. Je známé svou překrásnou přírodou i opojnou atmosférou. Právě zdejší přírodní krásy přitahují do Vancouveru turisty. Právem patří k nejatraktivněšjím oblastem Kanady.

08.10.2019 - Levné letenky na Zanzibar

Užijte si dovolenou v tropickém ráji! Zanzibar je exotické souostroví vyhledávané náročnějšími turisty. Objevte krásu těchto překrásných ostrovů, kterým dominují pláže a blankytné vody oceánu.

07.10.2019 - Levné letenky do Tanzanie

Lovci dobrodružství a zážitků si mohou užít nevšední chvíle v africké Tanzanii. Hlavní město Dar Es Salaam je výchozí bod do africké divočiny a neskutečně krásné přírody.

07.10.2019 - Levné letenky Praha - Abú Dhabí

Abú Dhabí je arabské dovolenkové letovisko, které patří k nejoblíbenějším. Turisté zde míří nejen za mořem a plážemi, ale také za zážitky v poušti, velbloudy a beduíny. 

07.10.2019 - Levné letenky Iguazu Falls

Vodopády Iguazu Falls jsou světově proslulý přírodní skvost, který je zapsán na seznam UNESCO. Vydejte se do jihoamerických lesů, kde se rozprostírá stejnejmenný Národní park. Pohled na vodopády je fascinujícím zážitkem.

07.10.2019 - Levné letenky Bogota - Kolumbie

Bogota je další z atraktivních a vyhledávaných metropolí Jižní Ameriky. V Bogotě najdete historické centrum plné památek i moderní část města reprezentující současnost. Turistům nabízí nešední zážitky i skvělou atmosféru.

07.10.2019 - Levné letenky Praha - Amsterdam

Poznejte podzimní Amsterdam! Město větrných mlýnů, tulipánů i skvělých sýrů zaujme barevností i atmosférou. Najdete zde také památky UNESCO i prvky současné architektury.

07.10.2019 - Levné letenky Vídeň - Birmingham

Britský Birmingham patří v posledním období k nejvyhledávanějším místům ve Velké Británii. Moderní město láká na příjemnou atmosféru i mnoho turistických atraktivit. 

04.10.2019 - Levné letenky na Maledivy

Využijte skvělou příležitost a poznejte Maledivy, nádherné souostroví, které je synonymem tropického ráje. Dominantou ostrovů jsou bělostné pláže a blankytné moře. Málokdo ví, že tato ostrovní země je muslimská.

04.10.2019 - Levné letenky Praha - Barcelona

Aerolinky Ryanair lákají na akční letenky do španělské Barcelony. Turisté míří většinou za známými památkami, mimo jiné k chrámu Sagrada Família a podobně.

04.10.2019 - Akční letenky Vídeň - Řím

Nenechte si ujít skvělou příležitost vidět na vlastní oči nádherné historické skvosty Říma! "Věčné město" patří k těm nejoblíbenějším a nejkrásnějším turistickým cílům v Evropě.

04.10.2019 - Levné letenky Soul - Jižní Korea

Poznejte jihokorejskou metropoli Soul. Patří k nejmodernějším a nejvyspělejším metropolím v Asii. Najdete zde několik památek zapsaných na seznam UNESCO i mnoho dalších zajímavostí.

03.10.2019 - Levné letenky Praha - Jordánsko

Toužíte spatřit na vlastní oči starobylé skvosty staré tisíce let? Leťte do Jordánska! Kromě památek ve městě Ammán si užijete také zdejší krásné pláže a vlahé moře.

03.10.2019 - Levné letenky Praha - Rio de Janeiro

Cesta do brazilského Rio de Janeira je tím pravým cestovatelským zážitkem! Největší dominantou města je gigantická socha Ježíše Krista na hoře Corcovado. Velmi vyhledávaným místem je také známá pláž Copacabana.

03.10.2019 - Levné letenky Praha - Buenos Aires

Argentina je jednou z lákavých z jihoamerických zemí, které stojí za poznání. Je známá svou gastronomií, žhavým tancem i krásnou přírodou. Hlavním městem je Buenos Aires.

03.10.2019 - Levné letenky Praha - Toronto

Navštivte největší a nejlidnatější město Kanady - Toronto. Turistům nabízí zajímavé památky i atrakce, kulturu, kus historie, zábavu a především nevšední atmosféru.

02.10.2019 - Levné letenky Ho Či Minovo město

Chystáte se navštívit Vietnam? Pak při svém putování nevynechejte Ho Či Minovo město. Zaujme pulzující atmosférou, pouličními trhy, mrakodrapy a rušnými ulicemi.

02.10.2019 - Akční letenky Praha - Liverpool

Užijte si víkend v britském Liverpoolu! Zdánlivě všední britské město překvapí příjemnou atmosférou i působivou architekturou. Je domovem světoznámé skupiny Beatles a proslavil jej také fotbalový klub FC Liverpool.

02.10.2019 - Levné letenky Praha - Stockholm

Využijte skvělou příležitost a leťte do švédské metropole! Stockholm je nádherné město plné zeleně a nádherných staveb včetně historických památek.

02.10.2019 - Levné letenky Vídeň - Tunis

Tunisko je populární prázdninová destinace severoafrického pobřeží. Díky příjemnému klimatu však můžete do Tuniska zavítat i během roku. Nejen pláže a moře, ale také poušť a oázy, velbloudi a další atrakce vás čekají v Tunisku.

01.10.2019 - Levné letenky Praha - Zadar

Chorvatsko je nejoblíbenější turistickou destinací mnoha turistů již po dlouhá léta. Nejvíce láká křišťálově čistá voda Jadranu, malebné skalnaté pobřeží i památky.

01.10.2019 - Levné letenky Burgas - Bulharsko

Využijte poslední nejlevnější letenky společnosti Ryanair a leťte do Bulharska! Užijte si bulharské pobřeží, pláže, moře a slunce. Léty prověřené Bulharsko je zárukou skvělé dovolené.

01.10.2019 - Levné letenky Praha - Gruzie

Milujete dobrodružství a poznávání zemí, které nejsou typickými prázdninovými destinacemi? Pak se vydejte do Gruzie. Tato zajímavá země dává na odiv především svou krásnou přírodu. Hlavním městem je Tbilisi.

01.10.2019 - Levné letenky Palermo - Sicílie

Na Sicílii, známém a velmi oblíbeném středomořském ostrově se nachází hned několik známých letovisek. Jedním z nich je Palermo. Páté největší italské město nabízí krásné hsitorické památky, nekonečné pláže, moře i charakteristický chaos a hluk.

30.09.2019 - TIP! Letenky na Barbados

Barbados je známá perla Karibské oblasti. Ostrov je známým cílem a vyhledávaným cílem řady slavných osobností. Turisté zde mohou obdivovat zdejší skutečně krásnou přírodu, ale nadchne i samotná nevšední atmosféra ostrova.

30.09.2019 - Levné letenky Praha - Řím

Jeden ze zimních víkendů můžete strávit v italské metropoli. Historické památky Říma jsou takřka neustále v obležení turistů. Pokud jste milovníci umění a historie, pak je Řím ideální volbou.

30.09.2019 - Levné letenky Boston - USA

Máte rádi cestování na vlastní pěst? Ideálním tipem je americké město Boston. Město zaujme evropským vzhledem i multikulturní atmosférou.

30.09.2019 - Levné letenky Brusel - Belgie

Poznejte nejvýznamnější město Evropy, jeho památky, zajímavosti i atmosféru. Historické centrum Bruselu tvoří náměstí Grand-Place, kde najdete ty nejkrásnější památky ve městě. 

30.09.2019 - Levné letenky Praha - Tel Aviv

Lákají vás památky Blízkého východu? Podzim je z hlediska počasí tou nejideálnější dobou! Procházka po Tel Avivu, hlavním městě Izraele je rozhodně zážitkem.

30.09.2019 - Levné letenky Praha - Malta

Jedním z nejzajímavějších turistických cílů Středomoří je ostrov Malta. Pyšní se nejen krásnou přírodou, ale také mnoha zajímavými památkami UNESCO. Hlavním městem je Valletta.

27.09.2019 - Levné letenky Praha - Dubaj

Využijte zvýhodněné letenky do Dubaje, luxusního a velmi oblíbeného arabského letoviska. Užijete si nejen krásné písečné pláže, ale také poznáte zdejší život a kulturu.

27.09.2019 - Levné letenky Praha - Island

Poznejte Island, úchvatnou ostrovní zemi, která se pyšní neuvěřitelnými přírodními krásami a zajímavostmi. Výchozím bodem za krásami Islandu je Reykjavík.

27.09.2019 - Levné letenky Praha - Curacao

Curacao je jeden z karibských tropických rájů. Ostrov je vhodný pro náročné turisty hledající soukromí a luxus. Velkou výhodou je fakt, že Curacao není zasažen masovým turismem.

27.09.2019 - Levné letenky Praha - Istanbul

Poznejte město dvou kontinentů! Užijte si krásy a půvab Orientu a vychutnejte si atmosféru Istanbulu. Největší dominantou Istanbulu je chrám Hagia Sofia...

26.09.2019 - Levné letenky do Černé Hory

Černá Hora je balkánský stát, který uchvátí především svými přírodními krásami. Nejen pláže a moře, ale také lesy, jezera a hory jsou domianntou této země. Hlavním městem je Podgorica.

26.09.2019 - Akční letenky na Mallorcu

Španělská Mallorca se těší oblibě turistů během celého roku. Dobře dostupný středomořský ostrov můžete poznat i v zimním období, kdy je zde stále velmi příjemné počasí.

26.09.2019 - Levné letenky Praha - Dubaj

Nemáte rádi chladný podzim? Odleťte za teplem do Dubaje! Oblíbené a hojně navštěvované arabské letovisko hýří sluncem, krásnými plážemi a luxusem.

25.09.2019 - Levné letenky na Sardinii

Objevte krásy Sardinie i na podzim! Středomořský ostrov je lákavým cílem nejen pro krásné pláže a moře, ale také pro úžasné památky a přírodu vůbec. Navštivte letovisko Alghero!

25.09.2019 - Levné letenky do Kambodže

Toužíte po opravdu nevšedních zážitcích? Leťte do Kambodže! Nesmírně pestrá a zajímavá země se pyšní obrovským přírodním a kulturním bohatstvím. Výchozím bodem za poznáváním země je Phnom Penh.

25.09.2019 - Levné letenky Hanoj - Vietnam

Při poznávání Vietnamu nemůžete minout Hanoj, hlavní město a pulzující moderní velkoměsto, kde to žije. Kromě současné architektury turisté vyhledávají historické památky včetně chrámů, pagod a podobně.

25.09.2019 - Levné letenky do Hongkongu

Hongkong patří k nejvyspělejším a nejmodernějším metropolím v Asii. Všichni cestovatelé, kteří by rádi poznali Asii nemohou minout právě Hongkong. Pulzující město s mnoha mrakodrapy, bulváry a náměstími má rozhodně co nabídnout.

25.09.2019 - Levné letenky Praha - Kuba

Blíží se hlavní turistická sezóna Karibiku! Rezervujte letenky na Kubu, nádherný ostrov s dlouhou a pestrou historií a nádhernými plážemi. Jedním z oblíbených letovisek je Varadero.

24.09.2019 - Levné letenky Praha - Marakéš

Milujete Orient? Pak navštivte Maroko a letovisko Marakéš. Země je směsí africké, evropské i arabské kultury a je velmi přívětivá turismu.

24.09.2019 - Levné letenky Praha - Barcelona

Poznejte Barcelonu, jednu z perel Španělska. Město dýchá magickou atmosférou a pohled na zdejší památky a unikátní stavby bere dech. Jednou z nich je chrám Sagrada Família...

24.09.2019 - Levné letenky Praha - Dublin

Za tou pravou severskou atmosférou leťte do irského Dublinu! Při prohlídce města objevíte nespočet zajímavých míst i památek. Dublin má rozhodně co nabídnout.

24.09.2019 - Levné letenky do Argentiny

Jihoamerický kontinent je obrovským lákadlem pro všechny typy turistů. Jednou z lákavých zemí je Argentina, která je proslulá svou gastronomií, ohnivým tangem i překrásnou přírodou.

23.09.2019 - Levné letenky Bordeaux - Francie

Francouzské město Bordeaux je známým vinařským rájem, proto si zde užijí hlavně milovníci dobrého vína. Malebné Bordeaux však nabízí také celou řadu dalších zajímavostí především opojnou atmosféru, památky i kus historie.        

23.09.2019 - Levné letenky Praha - Pisa

Pisa je jedním ze známých měst a turistických cílů slunné Itálie. Symbolem města je Šikmá věž, která je také největším lákadlem turistů. K vidění je toho ve městě ale mnohem více.

23.09.2019 - Levné letenky Praha - Bali

Toužíte po exotické dovolené snů? Leťte na Bali. Indonéský klenot láká na tropickou přírodu, kouzelné pláže i zajímavé památky, tradice a kulturu. Hlavním městem je Denpasar.

23.09.2019 - Levné letenky Praha - Soul

Jihokorejská metropole Soul je velkoměstem se všemi vymoženostmi moderního světa. I Soul má však své historické centrum, kde jsou k vidění starobylé historické památky. Mezi nimi také čtyři královské paláce z 15. století

20.09.2019 - Akční letenky Praha - Malaga

Malaga je perlou Andalusie. I na podzim si můžete užít proslulé Slunečné pobřeží, kde se nachází přístavní město Malaga. Město je proslulé také jako kulinářský ráj.

20.09.2019 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Dovolená v Thajsku je synonymem pro skvělé zážitky a nevšední chvíle. Tamní tropická příroda okouzlí každého a nejen příroda, ale také zdejší kuchyně nebo kultura.