SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

16.08.2019 - Levné letenky Praha - Rio de Janeiro

Brazilské Rio de Janerio je jedním z nejlákavějších turistických cílů Jižní Ameriky. Turisté mohou obdivovat nejen nádhernou dominantu města, kterou je obrovská socha Ježíše Krista, ale také mnoho dalších atrakcí.

16.08.2019 - Akční letenky Burgas - Bulharsko

Burgas je známé bulharské letovisko. Zdejší pláže jsou stále vyhledávané a oblíbené. Současné hotelové resorty jsou turisticky a cenově dostupné a velmi vyhledávané, proto neváhejte a leťte do Bulharska!

16.08.2019 - Levné letenky Praha - Řím

Úžasným výletem do historie je cesta do Říma. Právě tady uvdiíte ty nejvzácnější skvosty, jako je fontána di Trevi, Koloseum nebo Sixtinská kaple.

16.08.2019 - Levné letenky Paphos - Kypr

Paphos patří k nejznámějším letoviskům na ostrově Kypr. Díky velmi příznivému klimatu můžete objevovat krásy tohoto ostrova téměř po celý rok. Užijte si dovolenou na Kypru!

15.08.2019 - Přímé lety Praha - Malta

Užijte si podzim na Maltě! Je ideální destinací pro rodinnou dovolenou. Najdete zde mnoho památek UNESCO i mnoho dalších zajímavostí.

15.08.2019 - Levné letenky Athény - Řecko

Turisté, kteří milují památky a zajímají se o historii si nemohou nechat ujít letenky do Athén. Řecká metropole nabízí celou řadu antických skvostů, které rozhodně stojí za vidění.

15.08.2019 - Levné letenky Praha - Barcelona

Španělská Barcelona patří v Evropě k turisticky nejoblíbenějším místům. Město s opojnou atmosférou láká na teplé podnebí a mnoho krásných památek. Tou největší je chrám Sagrada Família...

15.08.2019 - Levné letenky Miami - Florida

Toužíte po slunění na krásných písečných plážích a vůni oceánu? Tato přání vám splní Florida a známé letovisko Miami, kam míří mnoho filmových hvězd z celého světa.

14.08.2019 - Levné letenky Praha - Sicílie

Využijte podzimní období k návštěvě SIcílie. Známý italský ostrov nabízí několik vyhledávaných letovisek. Kromě pěkných pláží je na ostrově k vidění také nejedna zajímavost.

14.08.2019 - Levné letenky Praha - Langkawi

Pokud toužíte po exotice, pak zvolte Malajsii a letovisko Langkawi. Místní pláže patří k nejkrásnějším na světě a nejen to. Velkým lákadlem je také okolní příroda, místní kultura a památky.

14.08.2019 - TIP! Letenky Praha - Benátky

Není snad oblíbenější cíl než italské Benátky! Toto krásné město s působivou atmosférou touží navštívit asi úplně každý. Užijte si plavbu na gondolách i pohled na krásné památky.

13.08.2019 - Akční letenky na Mallorcu

I v září je na Mallorce krásně! Užijte si babí léto na středomořské Mallorce, která je stále turisticky oblíbená. Patří do souostroví Baleáry a náleží Španělsku.

13.08.2019 - Levné letenky Praha - Toronto

Navštivte kanadské Toronto! Jedno z největších a nejznámějších kanadských měst se těší oblibě turistů. Poznejte příjemnou atmosféru města i všechny jeho atraktivity.

13.08.2019 - Levné letenky Porto - Portugalsko

Portugalské Porto je známá vinařská oblast a oblíbený turistický cíl. Nejen lahodné víno, ale také zajímavé památky zaujmou nejednoho z návštěvníků města.

13.08.2019 - Akce! Letenky New York - USA

Využijte skvělou akci na levné letenky do New Yorku! Dopřejte si výlet do nejznámějšího amerického města a poznejte všechny známé symboly i památky, které jsou dominantami New Yoku.

12.08.2019 - Levné letenky Praha - Phuket

Phuket je jedním z nejkrásnějších thajských letovisek. Malebné pláže, mnoho buddhistických památek, bujná tropická vegetace - to vše a ještě mnohem více nabízí ostrov Phuket.

12.08.2019 - TIP! Letenky New York - USA

Využijte akční letenky k cestě do amerického New Yorku a zažijte nepopsatelnou atmosféru nejznámějšího amerického města. Poznejte Sochu svobody i další známé symboly města.

12.08.2019 - Levné letenky Praha - Budapešť

Budapešť je jedním z nejkrásnějších evropských měst. Bývá označováno jako "perla na Dunaji". Turisté mohou obdivovat krásné památky, lázně a mnoho dalšího.

12.08.2019 - Levné letenky Praha - Kodaň

Udělejte si podzimní výlet do dánské Kodaně! Milovníci severské kultury a historie ocení krásné paláce i mnoho dalších památek. Užijte si náštěvu Kodaně! 

12.08.2019 - Levné letenky Tel Aviv - Izrael

Izraelské hlavní město Tel Aviv rozhodně stojí za návštěvu. Turisté mohou vidět ty nejkrásnější památky, z nichž některé jsou zapsány na seznam UNESCO.

09.08.2019 - Přímé lety Praha - Zadar

Chorvatský Zadar je vstupní branou k oblázkovým plážím a proslulým čistým vodám Jadranu. Město však nabízí daleko více - krásné památky a působivou atmosféru.

09.08.2019 - Levné letenky Astana - Kazachstán

Přicházíme se zajímavým tipem na cestu do Kazachstánu. Bezesporu zajímavá kavkazská země je atraktivní především pro milovníky přírody a poznávání.

09.08.2019 - Levné letenky Soul - Jižní Korea

Jihokorejská metropole Soul je moderní město, které se však pyšní několika památkami zapsanými na seznam UNESCO. Nejen památkami, ale také současnou atmosférou láká stále více turistů.

09.08.2019 - Levné letenky Brno - Londýn

Vydejte se na podzimní výlet do Londýna. Britská metropole je stále turisticky zajímavá, nabízí celou řadu známých atraktivit - Tower Bridge, Big Ben, Buckinghamský palác a mnoho dalšího.

08.08.2019 - Levné letenky Guatemala

Vyznavači individuální turistiky mohou objevovat krásy Guatemaly. Tato tropická země je tvořena deštnými pralesy, exotickou faunou a flórou, vulkány i horami. Zajímavostí jsou také pozůstatky starých civilizací.

08.08.2019 - Levné letenky Brno - Berlín!!!

Využijte levné letenky od Ryanairu a navštivte Berlín! Prohlédněte si Braniborskou bránu nebo pozůstatky Berlínské zdi.

08.08.2019 - Levné letenky Praha - Xi An

Xi An je čínské město i významná průmyslová oblast. Oplývá rozmanitostí i typickou atmosférou přelidněné Číny. Kromě toho jsou zde také zajímavé památky i atrakce.

08.08.2019 - Levné letenky Praha - Singapur

Navštivte Singapur! Jedna z nejvyspělejších asijských zemí se stejnojmenným hlavním městem je rozhodně přitažlivým turistickým cílem. Symbolem Singapuru je tzv. Merlion (Lví hlava).

07.08.2019 - Levné letenky Praha - Guam

Objevte kouzlo Tichomoří a vydejte se na Guam. Ostrovní země patřící do skupiny Marinánských ostrovů nadchne svou polohou, atmosférou, přírodou i místní kulturou.

07.08.2019 - Levné letenky na Barbados

Ostrov Barbados je známý jako jeden ze skvostů Karibské oblasti. Je vyhledávaný mnoha známými celebritami. Turisté mohou obdivovat zdejší skutečně krásnou přírodu, ale nadchne i samotná nevšední atmosféra ostrova.

07.08.2019 - Akční letenky Praha - Malaga

Španělská Malaga je skvělým tipem pro podzimní dovolenou. Populární letovisko přitahuje každým rokem tisíce turistů. Malaga má však co nabídnout i mimo hlavní turistickou sezónu. Poznejte krásy a půvaby Malagy!

07.08.2019 - Akční letenky Praha - Edinburgh

Skotský Edinburgh patří k lákavým cílům britských ostrovů. Město je vyhledávané především pro svou osobitou atmosféru i zajímavé památky.

06.08.2019 - Levné letenky Praha - Jakarta

Nevšední cestovatelské zážitky nabízí Indonésie. Tato daleká tropická země patří k nejvyhledávanějším na světě. Pyšní se nádhernými přírodními sceneriemi i památkami. Hlavním městem je Jakarta.

06.08.2019 - Levné letenky Praha - Manila

Daleké Filipíny patří k exotickým turistickým cílům, které jsou ideální pro milovníky poznávání cizokrajných a odlišných zemí. Hlavním městem je Manila.

06.08.2019 - Levné letenky Praha - Bali

Dovolená na pohádkovém ostrově Bali patří k nejkrásnějším zážitkům. Hlavní město Denpasar je výchozím bodem za tamní překrásnou přírodou.

06.08.2019 - Levné letenky Praha - Bordeaux

Užijte si podzimní víkend ve francouzském Bordeaux! Město je proslulé jako vinařská oblast. Zároveň nabízí překrásné památky a romantickou atmosféru.

05.08.2019 - Levné letenky Praha - Ammán

Využijte levné letenky do Jordánska a objevte netradiční destinaci plnou krásných památek. Kromě starobylých pamětihodností nabízí Jordánsko také pěkné pláže a slunečné počasí. Hlavním městem je Ammán.

05.08.2019 - Levné letenky Praha - Colombo

Využijte následující zimní sezónu k návštěvě Srí Lanky. Nádherná ostrovní země má pověst tropického ráje na zemi. Turisty uchvátí nejen krásné pláže, ale také tamní pestrá fauna a flóra.

05.08.2019 - Levné letenky Praha - Bali

Během zimních plískanic můžete vyrazit za teplem na Bali. Indonéský ostrov přitahuje turisty především svou tropickou přírodou, atmosférou i teplým podnebím. Hlavním městem je Denpasar.

05.08.2019 - Levné letenky do Chile

Jihoamerické Chile představuje lákadlo především pro dobrodruhy a milovníky hor. Nevšední zážitky však nabízí také hlavní město Santiago de Chile. Jednou z dominant města je katedrála stojící na náměstí Plaza de Armas i jiné.

05.08.2019 - Akční letenky Praha - Dublin

Podzimní výlet můžete naplánovat do irského Dublinu. Město osloví každého milovníka severské atmosféry. Kromě toho nabízí zajímavé památky i mnoho dalšího.

19.07.2019 - TIP! Letenky na Mallorcu

Mallorca je léty prověřená a stále velice oblíbená prázdninová destinace ve Středomoří. Láká nejen její dostupnost, ale také zdejší moře a pláže, které patří k nejhezčím.

19.07.2019 - Levné letenky Praha - Gambie

Objevujte tu pravou Afriku! Tzv. černý kontinent se pyšní obrovským přírodním bohatstvím a rozmanitostí. Navštivte Gambii a jeho hlavní město Banjul.

19.07.2019 - Levné letenky na Sardinii

Středomoří je dlouhodobě oblíbené nejen pro svou polohu, ale také cenovou dostupnost. Poznejte malebné letovisko Alghero ležící na Sardinii, které oplývá nejen krásnou přírodou, ale také památkami.

19.07.2019 - Levné letenky Krabi - Thajsko

Pro milovníky exotiky je tady další nabídka na levné letenky na thajský ostrov Krabi. Jedno z nádherných míst Thajska nabízí neskutečně krásnou a rozmanitou přírodu, bílé pláže a azurové moře. Poznejte Krabi!

18.07.2019 - TIP! Letenky Toulouse - Francie

Nechte se zlákat k podzimnímu výletu do francouzského Toulouse! Nádherné historické památky, ale i současná atmosféra nadchne každého.

18.07.2019 - Levné letenky Praha - Birmingham

Navštivte Birmingham! Jedno ze známých měst ležící na britských ostrovech patří turisty k nejvyhledávanějším. Město nabízí celou řadu lákadel, památek i atrakcí.

18.07.2019 - Levné letenky Praha - Petrohrad

Využijte letní období k návštěvě ruského Petrohradu, legendárního města, které vzniklo z popudu cara Petra Velikého. Turisté mohou poznat největší skvost města, kterým je Zimní palác.

18.07.2019 - Levné letenky Dakar - Senegal

Africký Senegal je stále více objevován turisty. Hlavní město Dakar proslavila slavná rallye, nicméně za vidění toho zde stojí více. Turisty rozhodně překvapí místní malebné pláže a modré moře.

17.07.2019 - Akce! Letenky do Říma

Toužíte navštívit Itálii? Milovníci umění, památek a historie si nenechají ujít návštěvu Říma. Právě Řím schovává ty nejcennější poklady historie. Součástí Říma je také Vatikán.

17.07.2019 - Levné letenky Vancouver - Kanada

Vancouver patří k nejvyhledávanějším cílům v Kanadě. Turisty láká především blízká přítomnost hor a všudypřítomná nádherná příroda.

17.07.2019 - TIP! Letenky Praha - Eindhoven

Užijte si výlet v nizozemském Eindhovenu! Moderní město s velmi multikulturní skladbou obyvatel nabízí mnoho památek a zajímavostí včetně zábavy a společenského vyžití.

17.07.2019 - Levné letenky Praha - Phuket

Pokud necháváte dovolenou na září, pak využijte letenky na Phuket. Jeden z thajských pohádkových ostrovů nabízí kromě památek nádherné pláže a azurové moře.

16.07.2019 - Levné letenky Hanoj - Vietnam

Návštěva Hanoje je opravdovým zážitkem. Jedno z nejzajímavějších asijských měst omámí pulzující atmosférou, skvělou kuchyní, kulturou, přírodou i památkami.

16.07.2019 - Levné letenky Ho Či Minovo město

Ho Či Minovo město je další z celé řady zajímavých turistických cílů Vietnamu. Živelné město s mnoha zajímavými atraktivitami zaujme každého.

16.07.2019 - Levné letenky Praha - Dublin

Užijte si podzimní výlet do Irska! Irská metropole Dublin láká na nepopsatelnou severskou atmosféru i několik zajímavých památek.

16.07.2019 - Levné letenky Los Angeles - USA

Návštěva hvězdného Los Angeles patří k nezapomenutelným zážitkům. Město lemují rozlehlé pláže a vody Tichého oceánu a i samotné centrum L. A. vás nadchne.

15.07.2019 - Levné letenky Praha - Almaty

Poznejte Kazachstán! Země ležící ve střední Asii tvoří nekonečné stepi a kamenité pláně. Drsná, ale krásná příroda je tím, co přitahuje turisty. Výchozím bodem za poznáváním této země mohou být Almaty...

15.07.2019 - Levné letenky Oslo - Norsko

Od září můžete plánovat výlet do Norska. Norská příroda je asi největším lákadlem této severské země. Hlavním městem je Oslo.

15.07.2019 - Levné letenky Alicante - Španělsko

Španělské přímořské letovisko Alicante patří k nejoblíbenějším. Je ideální pro aktivní sportovce i pro ty, co rádi relaxují a sluní se na pláži. 

15.07.2019 - Levné letenky na Maledivy

Maledivy jsou jednou z malebných cílů ležících v Indickém oceánu. Turisté z celého světa si zde užívají krásu místních pláží a azurových lagun. 

15.07.2019 - Levné letenky Praha - Kodaň

Dánské hlavní město je především městem krásných památek a paláců. Mimo jiné třeba palác Charlotterborg či palác Thott. Kodaň však nabízí také osobitou atmosféru i kus přírody.

15.07.2019 - Levné letenky Kapské město

Kapské město je skvělý cestovatelský cíl pro zanícené turisty, kteří rádi poznávají. Kapské město nabízí super atmosféru a především nádhernou přírodu.

12.07.2019 - Levné letenky Taipei - Taiwan

Taiwan je ostrov, který se vyznačuje pestrou vegetací, vysokými horami i velmi multikulturní skladbou obyvatelstva. Hlavní město Taipei je všeobecným centrem Taiwanu.

12.07.2019 - Levné letenky Melbourne - Austrálie

Melbourne je jedním z největších turistických center Austrálie. Turisté z celého světa obdivují místní památky a zajímavosti. Jedním z lákadel města je také nepopsatelná atmosféra.

12.07.2019 - Levné letenky Praha - Brusel

Využijte zvýhodněné letenky z Prahy do Bruselu! Dopřejte si procházku po nejvýznamnějším městě Evropy a poznejte zdejší pamětihodnosti. Tou nejznámější je socha Manneken Pis.

12.07.2019 - Levné letenky do Hongkongu

Hongkong je obrovské město, které zaujme na první pohled. Mísí se zde historie se současností a mnoho kulturních vlivů. Poznejte Hongkong a jeho zajímavosti.

11.07.2019 - Levné letenky do Panamy

Za cestovatelskými zážitky můžete vyrazit do Panamy. Exotická země se může pochlubit mnoha zajímavými památkami, ale především tropickou přírodou. Hlavním městem je Panama City.

11.07.2019 - Přímé lety Praha - Londýn

Užijte si víkend v Lodnýně a poznejte dominanty města, jako je Big Ben či Buckinghamský palác. Zážitkem je také procházka po Tower Bridge a pohled na řeku Temži.

11.07.2019 - Levné letenky na Srí Lanku

Srí Lanka je jednou z nejúchvatnějších ostrovních zemí na světě. Turisté z celého světa obdivují především neuvěřitelně rozmanitou přírodu. Hlavním městem je Colombo.

11.07.2019 - Levné letenky Johannesburg - JAR

Johannesburg je třetí největší město Afriky. Město postavené "na zlatě", tak se hovoří o jihoafrickém Johannesburgu. Turisté mohou poznat mnohé památky i zajímavá místa.

10.07.2019 - Levné letenky na Sardinii

Sardinie je jeden z italských ostrovů ležících ve vlahých vodách Středozemního moře. Poznejte malebné letovisko Alghero, které se pyšní mnoha zajímavými památkami.

10.07.2019 - Akční letenky na Mallorcu

Užijte si prázdniny na oblíbeném středomořském ostrově Mallorca. Kromě pláží a moře poznáte i ostatní zajímavosti ostrova a ochutnáte skvělou středomořskou kuchyni.

10.07.2019 - Přímé lety Praha - Dubaj

Za prosluněnými plážemi a vlahým mořem leťte do Dubaje. Okázalý svět luxusu, vysokých mrakodrapů a bohatých šejků dokáže stále fascinovat.

10.07.2019 - Akce! Letenky do New Yorku

Užijte si babí léto v New Yorku! Vychutnejte si nevšední pověstnou atmosféru mnohamilioné americké metropole. Při poznávání New Yorku nelze minout sochu Svobody i další dominanty.

09.07.2019 - TIP! Letenky Billund - Dánsko

Leťte do dánského Billundu! Jednou z hlavních atrakcí je Legoland, obří zábavní park pro děti i dospělé...

09.07.2019 - Akční letenky na Ibizu

Užijte si dovolenou na Ibize! Prosluněný ostrov patřící k španělskému souostroví Baleáry nabízí kromě pláží a koupání v moři mnoho dalších aktivit. Pobyt na Ibize vám zpříjemní také poznávání místních pamětihodností.

09.07.2019 - Levné letenky na Zanzibar

Zanzibar si užijí především milovníci tropického podnebí, azurových lagun a bílých pláží. Místní vody nabízí nespočet aktivit, potápění, šnorchlování a mnoho dalšího. Souostroví Zanzibar patří k Tanzanii.

09.07.2019 - Levné letenky Praha - Sao Paulo

Využijte výhodné letenky do brazilského Sao Paula. Jedno z největších měst celé Jižní Ameriky fascinuje svou živelnou atmosférou i mnoha památkami.

09.07.2019 - Levné letenky Praha - Rio de Janeiro

Leťte do Rio de Janeira! Brazilské město se pyšní hned několika lákadly - socha Ježíše Krista na hoře Corcovado, nekonečná pláž Copacabana nebo světoznámý karneval...

08.07.2019 - Levné letenky Praha - Teherán

Teherán patří k nejzajímavějším blízkovýchodním metropolím. Turisté zde mohou obdivovat celou řadu památek a historických zajímavostí, např. Golestánský palác a podobně.

08.07.2019 - Levné letenky San José - Kostarika

Milujete exotiku? Vydejte se do tropické Kostariky. Nesmírně krásná země, která nabízí k poznávání mnoho zajímavostí. Hlavním městem je San José.

08.07.2019 - Akční letenky do Japonska

Navštivte Japonsko! Daleká ostrovní země má mnoho symbolů - samurajové, bojová umění, gejši, kimona...Poznejte odlišný svět kultur, tradic i vyspělých technologií. Hlavním městem je Tokyo.

08.07.2019 - Levné letenky Penang - Malajsie

Penang je jeden z malých ostrovů v Malajsii, který láká především na přírodu. Nádherné rozlehlé pláže, azurové moře i všudypřítomná zeleň jsou dominantou ostrova. Hlavním městem je George Town.

08.07.2019 - Levné letenky Koror - Palau

Koror je součástí Mikronésie nacházející se v daleké Oceánii. Tento tichomořský ostrov nabízí především zážitky v přírodě. Kromě pláží a azurových lagun je zde odlišné klima, kultura i lidé.

04.07.2019 - Levné letenky Myanmar

Myanmar dříve Barma je skvělý tip pro milovníky poznávání cizokrajných zemí. Tato úžasná asijská země patří k těm nejzajímavějším na světě. Nejen památky, ale zdejší kultura, místní lidé, příroda a nepopsatelná atmosféra okouzlí úplně každého.

04.07.2019 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Chcete strávit dovolenou v exotice? Spolehlivým tipem je Thajsko. Léty prověřená destinace je mezi turisty stále oblíbená a vyhledávaná. Hlavním městem je "město dvou tváří" - Bangkok...

04.07.2019 - TIP! Letenky Praha - Zadar

Stále populární Chorvatsko láká své návštěvníky nejen svým mořským pobřežím a čistým průzračným mořem. Stále více turistů objevuje také krásu měst a jejich památek. Poznejte choravatský Zadar!

04.07.2019 - Levné letenky Burgas - Bulharsko

Bulharsko je známá dovolenková destinace. Asi nejznámější je Slunečné pobřeží, které je také centrem turistického ruchu v Bulharsku. Bulharsko je ideální pro rodiny s dětmi i seniory.

03.07.2019 - Levné letenky Praha - Brusel

Navštivte hlavní město Belgie - Brusel! Brusel je nejvýznamnější metropole Evropy co do politiky. Z památek je největší dominantou socha "čůrajícího chlapečka", ale i další.

03.07.2019 - Levné letenky na Nový Zéland

Daleký Nový Zéland je synonymem pro rozmanitost, nádhernou přírodu i nevšední atmosféru. Najdete zde úchvatné hory i krásné pláže...

03.07.2019 - Akční letenky Praha - Riga

Nadšení cestovatelé mohou využít nabídku na levné letenky do Lotyšska a poznat jeho hlavní město Rigu. Historické centrum někdejšího hanzovního města je zapsáno na seznam UNESCO.

03.07.2019 - Přímé lety Praha - Montreal

Leťte do Kanadského Montrelu! Jedno z nejznámějších a nejvýznamnějších kanadských měst je na první pohled kosmopolitní s velmi pestrou skladbou obyvatel. Poznejte nejen památky, ale také mnoho dalších turistických zajímavostí.

02.07.2019 - TIP! Letenky do Tel Avivu

Navštivte Tel Aviv, hlavní město i ekonomické a kulturní centrum Izraele. Tel Aviv nabízí několik opravdu zajímavých památek, kromě toho si užijete pěkné pláže a čisté moře.

02.07.2019 - Levné letenky Kuala Lumpur

Kuala Lumpur je hlavní a největší město Malajsie. Centrum turismu i obchodu nadchne ojedinělou atmosférou, supermoderními stavbami, hotely, mrakodrapy i starobylými památkami. Dominantou města jsou jednoznačně "dvojčata" Petronas Twin Towers.

02.07.2019 - Akce! Letenky na Mallorcu

Užijte si letní prázdniny na Mallorce! Středomořský ostrov láká na pěkné pláže, vlahé vody Středozemního moře, příjemné klima i skvělou kuchyni. Poznejte letovisko Palma de Mallorca!

02.07.2019 - Akční letenky Praha - Malaga

Užijte si prázdniny ve španělské Malaze! Prosluněné letovisko láká na nespočet lákadel včetně pláží a modrého moře. Kromě koupání vás čeká si skvělá kuchyně, nákupy, společenské a kulturní vyžití a podobně.

01.07.2019 - Levné letenky do Irska

Irský Dublin patří k nejvyhledávanějším metropolím v Evropě. Láká předeším na svou severskou osobitou atmosféru i nemálo zajímavých památek.

01.07.2019 - Levné letenky Los Angeles - USA

Poznejte hvězdné Los Angeles! Zábava, krásné pláže, divoký noční život i památky a turistické zajímavosti, to vše nabízí Los Angeles...

01.07.2019 - TIP! Letenky New York

Užijte si podzimní New York! Mnohamilionové město je pověstné svou ojedinělou atmosférou i mnoha známými dominantami, jako je socha Svobody a jiné.