SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

20.06.2024 - TIP! Letenky do KENI

Milovníci dobrodružství a poznávání mohou využít výhodných cen letenek do Jihoafrické republiky. Johannesburg je vyhlášeným turistickým cílem noha turistů zcelého světa.

18.06.2024 - Levné letenky do INDONÉSIE

Využijte skvělých cen letenek a naplánujte si cestu do exotické Indonésie. Jakarta je turisticky lákavá metropole s mnoha lákadly.

15.04.2024 - AKCE! Letenky na Kilimanjaro

Naplánujte si cestu za dobrodružstvím do Afriky. Nádherná Tanzanie je země přírodních rezervací a parků, kde lze podniknout výlet na Klimanjaro nebo pozorovat zvířata tzv. velké pětky.

21.03.2024 - Letenky na exotický MARTINIK

Naplánujte si dovolenou v Karibiku! Martinik je jedním z klenotů karibské oblasti, který láká na bělostné pláže, azurové moře i úchvatnou atmosféru.

04.03.2024 - TIP! Letenky Praha - Dubaj

Právě nyní můžete využít nabídky tuzemského dopravce a navštívit známé a velmi oblíbené letovisko Dubaj, kde si užijete nejen skvělé zážitky, ale také ohromující atmosféru.

13.02.2024 - AKCE! Letenky Praha - Malta

Naplánujte si jarní dovolenou na Maltě! Oblíbený a velmi populární ostrov láká na kouzelnou přírodu, památky i nevšední atmosféru.

07.02.2024 - AKCE! Letenky na ISLAND

Turisté se zájmem o poznávání si mohou naplánovat cestu na Island. Nádherná ostrovní země je opravdovým skvostem pro cestovatele, kteří touží po originálních zážitcích v přírodě.

05.02.2024 - TIP! Letenky do GRUZIE

Za poznáváním a originálními zážitky se můžete vydat do gruzínského Tbilisi. Kromě památek a cenných historických artefaktů si užijete především zdejší atmosféru.

30.01.2024 - Akční letenky Praha - San Francisco

Naplánujte si poznávací cestu do amerického San Francisca. Centrum Kalifornie leží na západním pobřeží. "Město tisíců tváří", tak se městu přezdívá, nabízí mnoho zajímavostí a zážitků.

18.01.2024 - TIP! Letenky do AUSTRÁLIE

Naplánujte si cestu k protinožcům! Lákavé ceny letenek do australského Perthu lze využít k cestě za ojedinělými zážitky...

15.01.2024 - AKCE! Letenky Praha - Šanghaj

Flexibilní cestovatelé mohou využít skvělé ceny letenek do čínské Šanghaje. Jedno z nejlidnatějších měst na světě nabízí naprosto odlišnou atmosféru, kulturu, památky...

10.01.2024 - TIP! Letenky na ROATÁN

Pro zkušené a zanícené cestovatele přicházíme s nabídkou na letenky do Karibiku. Ostrov Roatán patří k atraktivním cílům karibské oblasti. Užijte si zdejší pláže, památky, poznejte tamní kulturu a nezaměnitelnou atmosféru.

04.01.2024 - Akční letenky do MEXIKA

Využijte akční tarif amerického dopravce a naplánujte si cestu do Mexika. Známé letovisko Cancún láká především na úžasné pláže a azurové vody moře.

11.12.2023 - Akční letenky do VIETNAMU

Od ledna do března lze využít akčních cen letenek do Vietnamu. Návštěva vietnamské metropole patří k nezapomenutelným cestovatelským zážitkům.

30.11.2023 - TIP! Letenky na ALJAŠKU

Naplánuj si dobrodružnou výpravu za krásnou nedotčenou přírodou daleké Aljašky...Hlavním městem a výchozím bodem za poznáváním je Anchorage.

27.11.2023 - TIP! Letenky Kapské město

Objevte kouzlo Jihoafrické republiky! Jedna z nejnádhernějších zemí ležící na černém kontinentu láká na nádherné přírodní scenerie, ale také na zdejší kouzelnou atmosféru.

23.11.2023 - Akční letenky do JAR

Naplánujte si cestu do Jihoafrické republiky! Jedna z nejvyspělejších zemí Afriky nabízí nespočet origiálních zážitků a přírodních krás.

21.11.2023 - TIP! Letenky do TANZANIE

Milovníci originálních zážitků si mohou naplánovat poznávací cestu do Afriky. Tanzanie je nádherná země nabízející turistům ty nejúžasnější zážitky.

15.11.2023 - Exotika! Letenky na MAURICIUS

Objevte kouzlo exotického ostrova Mauricius. Perla Indického oceánu je ideálním místem pro milovníky tropické přírody a exotiky.

14.11.2023 - AKCE! Letenky do TORONTA

Naplánujte si jarní cestu do kanadského Toronta! Jedno z nejznámějších kanadských měst nabízí nespočet zajímavostí a především úžasnou atmosféru.

08.11.2023 - Exotika! Letenky do PORTORIKA

Objevte exotické Portoriko! Nádherná tropická země láká na nespočet nádherných přírodních scenerií. Hlavním městem je San Juan.

07.11.2023 - AKCE! Letenky do LITVY

Naplánujte si poznávací cestu do Litvy. Krásná romantická země patří k turisticky nesmírně zajímavým. Hlavní město Vilnius nabízí nespočet památek a zajímavostí.

02.11.2023 - Exotika! Letenky do PANAMY

Pro flexibilní cestovatele nabízíme akční letenky do exotické Panamy. Úchvatná země nabízí nespočet zážitků v tropické džungli. Hlavním městem je Panama City.

31.10.2023 - TIP! Letenky do ESTONSKA

Využijte akční ceny letenek do Estonska a dalších pobalstých zemí a objevte tamní přírodu, památky i nevšední atmosféru.

25.10.2023 - AKCE! Letenky do CHICAGA

Naplánujte si poznávací cestu do amerického Chicaga! Toto multikulturní město patří k nejlákavějším turistickým cílům celých Spojených států amerických.

23.10.2023 - TIP! Letenky Praha - Istanbul

Polské aerolinie nabízejí zvýhodněné letenky o tureckého Istanbulu. Poznejte naprosto odlišný svět Orientu, památky i nevšední atmosféru.

18.10.2023 - AKCE! Letenky do IRSKA

Užijte si podzimní atmosféru irského Dublinu. Jedno z nejnádhernějších měst Evropy uchvátí svou atmosférou, památkami i úžasnou přírodou.

17.10.2023 - Akční letenky Praha - Madrid

Na začátek roku lze naplánovat výlet do španělské metropole. Madrid okouzlí svou atmosférou, památkami a mnoha turistickými zajímavostmi.

11.10.2023 - TOP AKCE! Letenky do New Yorku

Mnohamilionová metropole New York je lákavým cílem mnoha turistů, které čeká nejen mnoho zajímavostí a turistických atrakcí, ale především nezapomenutelná atmosféra..

04.10.2023 - Akční letenky do IZRAELE

Nadcházející chladné měsíce využijte k cestě do teplých krajin. Ideálním a neokoukaným cílem je Izrael...

02.10.2023 - AKCE! Letenky do BRAZÍLIE

Milovníci dobrodružství a poznávání si mohou naplánovat cestu do brazilského Rio de Janeira. Známá jihoamerická metropole nabízí neskutečnou atmosféru a mnoho turistických atrakcí.

26.09.2023 - TIP! Levné letenky do KENI

Naplánute si dovolenou v Africe! Jednoznačně největším lákadlem tohoto kontinentu je safari. Užijte si opravdu originální zážitky.

20.09.2023 - Akční letenky na KANÁRSKÉ OSTROVY

Právě teď můžete plánovat dovolenou na Kanárských ostrovech. Úchvatné souostroví nabízí ojedinělé zážitky...

19.09.2023 - Dobrá cena! Letenky do DUBAJE

Právě nyní můžete plánovat podzimní dovolenou v Dubaji! Známé a velice populární letovisko láká na okázalost, luxus i vlahé vody moře.

14.09.2023 - AKCE! Letenky do KANADY

Právě nyní lze naplánovat poznávací dovolenou do Kanady. Montreal je jedno z nejnavštěvovanějších kanadských měst. Kromě památek a zdejší atmosféry si užijete nespočet přírodních krás.

06.09.2023 - TIP! Letenky Ostrava - TOKYO

Pro opravdové nadšence a milovníky cestování jsou tu letenky do Japonska. "Země samurajů" je přehlídkou úžasných památek a krasné přírody. Hlavním městem je Tokyo.

05.09.2023 - AKCE! Letenky do INDIE

Milovníci poznávání východních kultur mohou naplánovat cestu do daleké Indie a poznat všechny krásy a odlišnosti Dillí.

31.08.2023 - Akční letenky na FILIPÍNY

Pro flexibilní cestovatele a milovníky exotických destinací jsou nyní v nabídce letenky na Filipíny. Tato daleká tropická země zaujme především naprosto odlišnou přírodou, kulturou i klimatem. Hlavním městem je Manila.

28.08.2023 - Exotika! Letenky do KOSTARIKY

Flexibilní cestovatelé mohou využít skvělý akční tarif do exotické Kostariky! Nádherná země nabízí úchvatné zážitky v tropické džungli...

09.08.2023 - Akční letenky do Bangkok - THAJSKO

V druhé polovině roku můžete plánovat dovolenou ve stále oblíbeném Thasku. Milovníci exotiky si užijí nejen zdejší bělostné pláže a koupání v moři, ale také zdejší památky či přírodu.

07.08.2023 - AKCE! Letenky na SRÍ LANKU

Právě teď můžete začít plánovat zimní dovolenou na Srí Lance! Úchvatná ostrovní země nenabízí jen úžasné pláže a azurové laguny. Návštěvníkům tohoto ostrova se doslova zatočí hlava nad krásnými památkami, zdejší přírodou a mnoha zajímavostmi.

26.07.2023 - Exotika! Letenky na MAURICIUS

Naplánujte si dovolenou v exotice! Letenky na úchvatný ostrov Mauricius jsou nyní k mání za skvělou cenu. Užijte si dovolenou v exotice..

24.07.2023 - TIP! Letenky na ALJAŠKU!

Pro dobrodružné povahy nabízíme letenky na dalekou Aljašku. Vstupní branou za originálními zážitky je hlavní město Anchorage.

19.07.2023 - Low cost letenky Praha - Kodaň

Naplánujte si podzimní výlet do dánské metropole! Kodaň nabízí památky, osobitou atmosféru i nespočet zajímavostí.

12.07.2023 - AKCE! Letenky na FILIPÍNY

Využijte akční nabídku společosti Air China a leťte do exotiky - na úžasné Filipíny. Tato exotická země nabízí neskutečně nádhernou přírodu, odlišnou kulturu, jedinečnou atmosféru a mnoho dalšího.

10.07.2023 - Náš TIP! Letenky do Bahrajnu

Bahrajn, země ležící v Perském zálivusi stále více zísikává přízeň turistů. Hlavní město Manáma je moderní metropole, která se přibližuje Dubaji i dalším atraktivním letoviskům.

29.06.2023 - TIP! Letenky Praha - RIO DE JANEIRO

Navštivte Rio de Janeiro, jedno z nejúžasnějších měst na světě. Turisty láká především svou živelnou atmosférou, plážemi i mnoha památkami.

27.06.2023 - AKCE! Letenky do IZRAELE

Tel Aviv, hlavní město Izraele je výletem za historií a poznáváním. Město je lemováno písečnými plážemi a má úžasnou atmosféru.

22.06.2023 - AKCE! Letenky na MALTU

Užijte si podzimní Maltu! Oblíbený a velice populární ostrov ležící ve Středomoří nadchne každého svou krásnou přírodou, plážemi, památkami i atmosférou.

20.06.2023 - AKCE! Letenky na MADEIRU

Navštivte "ostrov věčného jara" - Madeiru. Tento krásný kout země je oblíbený nejen pro své pláže, ale také pro krásnou přírodu. Hlavním městem je Funchal.

14.06.2023 - TIP! Letenky do JAPONSKA

Další z nabízených letů za výhodné ceny jsou do Japonska. "Země samurajů" zaujme především naprosto odlišnou kulturou, životním stylem i atmosférou. Objevte Okinawu...

08.06.2023 - TIP! Letenky na NOVÝ ZÉLAND

Využijte akční ceny letenek na daleký Nový Zéland! Úchvatná země ležící na druhém konci světa je úžasným dobrodružstvím pro milovníky originálních zážitků.

06.06.2023 - Podzimní letenky do NORSKA

Objevujte podzimní krásy norské metropole! Oslo je město s půvabnou severskou atmosférou, která je asi největším lákadlem. Kromě metropole samotné si užijte i úžasné okolí.

01.06.2023 - Akční letenky na ALJAŠKU

Objevte krásy Aljašky! Divoká nespoutaná příroda je bezesporu největším lákadlem tohoto koutu světa. Hlavním městem Aljašky je Anchorage.

30.05.2023 - AKCE! Letenky Vídeň - Šanghaj

Využijte skvělou akci na letenky do daleké Šanghaje! Moderní velkoměsto a turistické centrum Číny láká na naprosto odlišný život, památky, atmosféru i namálo zajímabostí.

24.05.2023 - AKCE! Letenky do TORONTA

Využijte skvělou příležitost a rezervujte letenky do kanadského Toronta s odletem z Ostravy! Multikulturní kanadské město láká na nespočet zajímavostí i působivou atmosféru.

22.05.2023 - TIP! Letenky do EGYPTA

Hurghada patří k nejznámějším letoviskům v Egyptě. Země faraonů a pyramid láká na vlahé moře a nespočet památek.

16.05.2023 - Letenky Praha - ETIOPIE

Pro dobrodruhy a milovníky originálních zážitků jsou tu letenky do africké divočiny. Etiopie patří k nejrozmanitějším zemím černého kontinentu.

11.05.2023 - TIP! Letenky do JAR

Naplánujte si dovolenou v Jihoafrické republice! Kapské město je perlou Jižní Afriky. Její dominantou je nejen Stolová hora, ale i mnoho dalšího.

09.05.2023 - AKCE! Letenky do MEXIKA

Mexiko je opravdovým turistickým hitem. Užijte si také krásy populárního letoviska Cancún ležícím na poloostrově Yucatán.

26.04.2023 - Exotika! Letenky do KENI

Naplánujte si dovolenou v exotice! Letenky do africké Keni jsou nyní za výhodné ceny. Turisté zde míří především za krásami přírody...

24.04.2023 - Akce! Letenky do JAR

Využijte akční ceny letenek do Jihoafrické republiky. Johannesburg patří k nejnavštěvovanějším místům v Africe. Nabízí nespočet zážitků je přírodních krás.

20.04.2023 - TIP! Letenky do ABÚ DHABÍ

Témět po celý rok můžete nyní plánovat dovolenou v Abú Dhabí. Známé letovisko potěší všechny milovníky luxusu a okázalosti.

17.04.2023 - Akční letenky do MALAGY

Naplánujte si výlet španělské Malagy. Atraktivní letovisko láká na prosluněné pláže i nemálo zajímavostí...

12.04.2023 - TIP! Letenky Ostrava - DILLÍ

Polský dopravce stále nabízí zvýhodněné letenky do daleké Indie. Jedna z nejrozmanitějších zemí na světě nabízí milovníkům poznávání ty nejúžasnější zážitky.

05.04.2023 - AKCE! Letenky na SICÍLII

Naplánujte si jarní dovolenou na Sicílii! Krásné pláže i nemálo zajímavostí si užijete právě na Sicílii v malebném Trapani.

30.03.2023 - AKCE! Letenky na IBIZU

Svělý tip na jarní dovolenou u moře je Ibiza! Jeden z oblíbených středmořských ostrovů je dlouhodobě turisticky oblíbený.

28.03.2023 - Levné letenky Praha - KODAŇ

Naplánujte si výlet do dánské metropole! Kromě památek a zdejší atmosféry poznáte i místní přírodu a mnoho zajímavostí.

23.03.2023 - TIP! Letenky do UGANDY

Uganda, jedna z úžasných afrických zemí je určená především pro milovníky poznávání a zážitků. Hlavním městem je Entebbe. Jen tady můžete vidět vzácné gorily horské, které patří k ohroženým druhům.

21.03.2023 - Akce! Letenky Praha - TENERIFE

Naplánujte si dovolenou na Kanárských ostrovech! Jedním z těch "nej" je Tenerife. Nádherný ostrov obklopený vodami Atlantského oceánu nabízí úžasné zážitky.

16.03.2023 - TIP! Letenky do GUATEMALY

Toužíte po cestě plné originálních zážitků? Právě nyní jsou v nabídce letenky do Guatemaly, nádherné tropické země.

13.03.2023 - Jarní letenky z Prahy do SAE

Právě nyní můžete využít nabídky tuzemského dopravce a naplánovat si dovolenou v Dubaji. Okázalé a luxusní letovisko je v mnoha ohledech výjimečné.

07.03.2023 - Akční letenky do MIAMI

Začátkem jara můžete vyrazit na prosluněnou Floridu! Pláže okolo Miami patří k těm nejznámějším na světě. Toto známé letovisko pravidelně navštěvují tisíce turistů.

01.03.2023 - AKCE! Letenky Ostrava - Toronto

Polské aerolinky právě nyní nabízejí zvýhodněné letenky do kanadského Toronta. Turisticky oblíbené město nabízí nepřeberné množství zážitků...

27.02.2023 - TIP! Letenky do TANZANIE

Leťte za zážitky do Afriky! Tamní příroda je bezesporu největším lákadlem tohoto kontinentu. Užijte si pár dní v srdci africké džungle.

22.02.2023 - Akční letenky do INDIE

Milujete dobrodružství a originální zážitky? Právě nyní jsou v prodeji levné letenky do Indie, úžasné země plné kontrastů.

15.02.2023 - Exotika! Letenky Praha - Mauricius

Na podzim jsou k mání levné letenky na exotický ostrov Mauricius, který je zámý jako tropický ráj či perla Indického oceánu.

08.02.2023 - Jarní letenky na KORFU

Užít si krásy ostrova Korfu můžete hned na sklonku jara. Jeden ze známých ostrovů láká především na koupání v azurovém moři, ale také na památky a místní kuchyni.

31.01.2023 - TIP! Letenky Praha - Lucemburk

Naplánujte si letní dovolenou do Lucemburska! Tato malá, ale velmi zajímavá evropská země je ideální pro milovníky aktivní dovolené.

19.01.2023 - AKCE! Letenky do Londýna

Využijte příznivých cen letenek a naplánujte si zimní procházku Londýnem. Užijete si místní atmosféru i pohled na známá místa.

16.01.2023 - TIP! Letenky do USA z Ostravy

Celé jarní období lze využít levné letenky do amerického Chicaga. Tentokrát můžete letět z Ostravy...

11.01.2023 - Zajímavá akce! Letenky na Srí Lanku

Naplánujte si dovolenou v exotice! Právě teď jsou v nabídce letenky na Srí Lanku. Nádherná ostrovní země se pyšní neuvěřitelnými přírodními krásami.

05.01.2023 - Akční letenky Praha - Porto

Naplánujte si dovolenou v Portugalsku! Známé město Porto proslulo hlavně kvalitním vínem. Turistům však nabízí mnohem více...

02.01.2023 - Akční letenky do NEW YORKU

Využijte akční ceny letenek do amerického New Yorku! Mnohamilionové město láká turisty z celého světa nejen na známé památky a zajímavosti, ale také na zdejší nezaměnitelnou atmosféru.

13.12.2022 - AKCE! Letenky do JAR

Jihoafrická republika patří k nejnavštěvovanějším zemím v Africe. Johannesburg je pak jedním z turisticky nejoblíbenějších měst v JAR.

07.12.2022 - AKCE! Letenky na MALTU

Již nyní můžete plánovat dovolenou na příští léto! Skvělým tipem můžet být Malta. Nádherný středomořský ostrov s krásnou přírodou a zajímavými památkami nadchne každého.

01.12.2022 - Předvánoční letenky do PISY

Využijte zajímavé ceny zpátečních letenek do italské Pisy a užijte si předvánoční pohled na slavnou Šikmou věž...

28.11.2022 - Letenky do DOMINIKÁNSKÉ REPUBLIKY

Punta Cana je atraktivní letovisko v Dominikánské republice! Zdejší pláže jsou nejkrásnější na světě, možná proto zde míří tolik turistů.

23.11.2022 - Akční letenky KILIMANDŽÁRO

Přicházíme se skvělým tipem pro cestovatele se zájmem o originální zážitky. Kilimandžáro je horský masiv ležící na rovníku v Tanzanii blízko hranic s Keňou.

15.11.2022 - Akce! Letenky na MADEIRU

Rezervujte online letenky na Madeiru a objevte krásy "ostrova věčného jara"! Domiantou ostrova je bezesporu příroda - krásné pláže, lesy, hory, zátoky i kouzelné procházky.. to je Madeira.

03.11.2022 - Akční letenky Praha - Helsinky

Výlet do "země tisíců jezer" je skvělým výletem především za krásami přírody. Jeho hlavní město Helsinky jsou vstupní branou za krásnou úžasných lesů, hor, řek i jezer.

31.10.2022 - Zajímavá akce! Letenky do JAR

Právě teď můžete rezervovat letenky do Jihoafrické republiky za zajímavé ceny. Johannesburgh patří k nejnavštěvovanějším turistickým cílům této zajímavé země.

24.10.2022 - Exotika! Letenky do GUATEMALY

Guatemala je jednou z exotických zemí, kam míří především turisté zajímající se o poznávání a zážitky. Hlavním městem je Guatemala City.

20.10.2022 - TIP! Letenky do UGANDY

Toužíte po dobrodružství v rovníkové Africe? Leťte do Ugandy, nádherné země nabízející úžasné zážitky.

18.10.2022 - Akční letenky do SKOTSKA

Skotský Edinburgh je jedním ze zajímavých tipů na podzimní výlet. Nabízí celou řadu památek, ale především úžasnou atmosféru.

13.10.2022 - Víkendové letenky Praha - Paříž

I v zimě má Paříž atmosféru! Víkendové letenky do francouzské metropole jsou vhodným dárkem k Vánocům...

10.10.2022 - Super akce! Letenky na ISLAND

Toužíte po originálních zážitcích a dobrodružství? Leťte na Island! Nádherná ostrovní země je jednou z nejkrásnějších a nejzajímavějších zemí na světě. Hlavním městem je Reykjavík.

05.10.2022 - Letenky na safari do TANZANIE

Právě teď můžete plánovat výlet na safari do atraktivní oblasti Afriky! Letenky do Tanzanie jsou nyní za výhodné ceny...

22.09.2022 - Podzimní letenky do JORDÁNSKA

Chladné podzimní počasí si můžete zpříjemnit dovolenou v Jordánsku. Známá blízkovýchodní země láká na příjemné počasí i nemálo zajímavých památek.

19.09.2022 - Akční letenky Praha - Johannesburg

V zimních měsících můžete objevovat krásy a zajímavosti daleké Jihoafrické republiky. Hlavním městem je Johannesburg.