SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

24.01.2019 - Veletrh DOVOLENÁ 2019

    1. – 3. 3. 2019, Výstaviště Černá louka Ostrava

15.02.2019 - Levné letenky Havana - Kuba

Kuba je ostrov připomínající atmosféru dávných časů. Dovolená na tomto karibském ostrově je neopakovatelným zážitkem. Bělostné pláže obložené zelenými palmami a tropickou květenou, azurové moře i zdejší lidé, to vše nabízí Kuba.

15.02.2019 - Levné letenky Praha - Cebu

Cebu je známá turistická oblast a součást souostroví Filipíny. Tropický ostrov Cebu je známým potápěčským rájem. Milovníci tohoto sportu se mohou potápět se žraloky i jinými živočichy. Zdejší úchvatné pláže jsou vyhledávané a velmi oblíbené.

15.02.2019 - Levné letenky Praha - Bangkok

Bangkok je hlavním městem a turistickým centrem celého Thajska. Známá a velmi vyhledávaná tropická oblast se těší přízni turistů z celého světa. Nejvíce lákají krásné pláže a azurové moře.

14.02.2019 - Levné letenky Praha - Rio de Janeiro

Máte naplánovanou cestu do Jižní Ameriky? Pak nesmíte minout brazilské Rio de Janeiro! Hvězdné město s živelnou atmosférou oslní turisty všech věkových kategorií či skupin. Dominantou města je socha Ježíše Krista nebo známá pláž Copacabana.

14.02.2019 - Levné letenky Praha - Sao Paulo

Sao Paulo patří k nejlidnatějším a největším nejen v Brazílii, ale v celé Latinské Americe. O městě se říká, že je srdce Brazílie. Turisté poznají mnoho památek či historických zajímavostí, užijí si nákupy i pohled na mrakodrapy.    

14.02.2019 - Levné letenky Praha - Seychely

Exotické Seychely jsou ideálním místem pro náročné turisty toužící po dovolené v tropickém ráji. Celé souostroví tvoří více než sto ostrovů a ostrůvků. Kromě blankytného moře a bílých pláží nabízí úchvatnou květenu i skvělé podmínky pro vodní i sportovní aktivity.

13.02.2019 - Levné letenky Praha - Melbourne

Austrálie je nesmírně lákavý kontinent, který nabízí neuvěřitelné zážitky. Jedním z celé řady turisticky lákavých míst je město Melbourne. Kromě památek a turistických atrakcí nabízí neopakovatelnou atmosféru a odlišné podnebí.

13.02.2019 - Levné letenky Praha - Omán

Sultanát Omán. Země, která v posledních letech láká stále více turistů. Hlavním a největším městem Ománu je Maskat. Město se nachází při březích Ománského zálivu. Výlety do pouští, koupání a vodních sporty i neotřelé atrakce pro děti i dospělé, to je Omán.

13.02.2019 - Přímé lety Praha - Petrohrad

Krásné historické město opředené legendami zaujme svou atmosférou i celou řadou historických pamětihodností, za kterými zde míří drtivá většina turistů. Za všechny jmenujme třeba galerii v Ermitáži, Petropavlovská pevnost, chrámy a katedrály a mnoho jiného...

12.02.2019 - Levné letenky Praha - Chengdu

Chengdu je čínské město a hlavní centrum provincie Sichuan. Má za sebou pestrou a dlouhou historii. Návštěvníci města tak mohou poznat nejednu zajímavou památku či atrakci, např. náměstí Tianfu Square, muzeum nebo Císařská mešita a jiné.

12.02.2019 - Levné letenky Praha - Katar

Doha je hlavním městem Kataru. Bohatá arabská země láká na luxus a okázalost. Kromě pláží a moře nabízí i řadu lákadel jako je třeba Velká cena F1 nebo silničních motocyklů i jiné.

12.02.2019 - Levné letenky Praha - Istanbul

Turecký Istanbul, to je město dvou kontinentů. Kromě této zvláštnosti Istanbul nabízí neopakovatelnou atmosféru i množství byzantských a osmanských pamětihodností. Okuste orientální kuchyni i atmosféru místních trhů...

12.02.2019 - Levné letenky Praha - Fukuoka

Fukuoka je sedmé nejlidnatější město Japonska. Leží na ostrově Kjúšú. Fukuoka má za sebou velmi dlouhou a zajímavou historii. Památky i cenné pozůstatky o historii města jsou na území Fukuoky zachovány dodnes.

11.02.2019 - Levné letenky Panama City

Do exotické Panamy míří turisté především za přírodou. Na území Panamy se nachází několik národních parků a chráněných rezervací. Nejatraktivnější jsou výlety do tropických deštných pralesů. Hlavním městem je Panama City.

11.02.2019 - Levné letenky Sydney - Austrálie

Sydney, jedno z nejvýznamnějších měst australského kontinentu patří k vyhledávaným turistickým cílům. Největší a nejlidnatější město Austrálie leží na východním pobřeží. Dominantou města je budova Opera House.

11.02.2019 - Levné letenky Kapské město - JAR

Jihoafrická republika je vyspělá africká země, kam míří mnoho turistů z celého světa. V Kapském městě na turisty čekají velkolepé zážitky. Multikulturní atmosféra, krásné přírodní skvosty i památky. Symbolem a lákadlem města je Stolová hora.

11.02.2019 - Levné letenky Guam - Oceánie

Guam je ostrovní země nacházející se v daleké oblasti Oceánie. Guam patří do skupiny Mariánských ostrovů a láká nejen svou polohou, ale také tropickou přírodou, kouzelnými plážemi, odlišnou atmosférou a tropickým podnebím.

08.02.2019 - Levné letenky Praha - Las Palmas

Plánujete dovolenou na Kanárských ostrovech? Pak se vydejte do Las Palmas! Hlavní město celého souostroví leží na ostrově Gran Canaria. Notoricky známá prázdninová destinace láká na písečné pláže, příjemné podnebí i skvělé zážitky!

08.02.2019 - Levné letenky Praha - Tenerife

Tenerife je největší z Kanárských ostrovů. Je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, panuje zde příjemné počasí po celý rok. Hlavním městem je Santa Cruz.

08.02.2019 - Levné letenky Praha - Burgas

Burgas je druhé největší bulharské letovisko. Turisté jej znají jen jako výchozí bod za bulharskými plážemi a mořem. Burgas je překvapivě pěkné město. Procházka po náměstí určitě stojí za to.

08.02.2019 - Levné letenky Praha - Mallorca

Mallorca je jeden z největších ostrovů ze souostroví Baleáry. Turisty lákají rozlehlé písečné pláže, příjemné středomořské klima i bohatá gastronomie a skvělé služby. Hlavní a největší město je Palma de Mallorca.

07.02.2019 - Levné letenky na Bali

Tropický ráj na zemi - to je Bali. Proslulá a nesmírně atraktivní turistická destinace se nachází v jihovýchodní Asii. Hlavním a největším městem je Denpasar. Turisté míří v drtivé většině za krásnými plážemi a azurovým mořem.

07.02.2019 - Levné letenky do Malajsie

Malajsie je jednou z tropických zemí jihovýchodní Asie. Turisté zde míří za tropickou přírodou, plážemi a také památkami. Hlavním městem je Kuala Lumpur.

07.02.2019 - Levné letenky Rio de Janeiro

Brazilské Rio de Janeiro je známým turistickým cílem, který láká na nespočet zajímavostí i živelnou atmosféru. K nejznámějším lákadlům patří karvenal, který má světovou proslulost. V obležení turistů je také obrovská socha Ježíše Krista na hoře Corcovado.

06.02.2019 - Levné letenky Toronto - Kanada

Do Kanady míří turisté většinou za přírodou a zážitky. Jedním z turistických cílů je město Toronto, které nabízí několik památek i nevšední multikulturní atmosféru. Nachází se v provincii Ontario při březích stejnojmenného jezera.

06.02.2019 - Levné letenky Vancouver - Kanada

Vancouver je hlavní město Britské Kolumbie při březích řeky Fraser. Vzhledem k historii města zde najdete směsici kultur a národností. Vancouver je lákavým cílem mnoha turistů vzhledem ke krásným přírodním sceneriím a podnebí.

06.02.2019 - Přímé lety Praha - Malaga

Centrem turistické oblasti Costa de Sol je španělská Malaga. Toto atraktivní španělské letovisko zdobí nejen překrásné pláže, ale také mnoho dalších zajímavostí. Město proslavil také slavný malíř Pablo Picasso.

04.02.2019 - Levné letenky do Tanzanie

Do Dar Es Salaamu, města v africké Tanzanii míří turisté, kteří milují Afriku. Tanzenie je atraktivní země, která přivítá každým rokem tisíce turistů. Mnozí se těší na safari, kde lze pozorovat typická africká zvířata v jejich přirozeném prostředí.

04.02.2019 - Akční letenky Miami - USA

Hledáte sluncem zalité pláže a modré živelné moře? Pak zamiřte do světoznámého floridského letoviska Miami. Kromě pláží, koupání a odpočinku pod zelenými palmami si dopřejte také zábavu v centru města či poznávání místních turistických atraktivit.

01.02.2019 - Akční letenky Nový Zéland

Pokud toužíte podniknout zábavnou, poznávací i dobrodružnou cestu na druhou stranu zeměkoule, pak zvolte Nový Zéland. Ještě levnější letenky vás zavedou do vzdálené exotické země plné atraktivit i překrásné přírody.

01.02.2019 - Letenky na Svatý Tomáš

V Guinejském zálivu nedaleko africké pevniny se nachází malá ostrovní země Svatý Tomáš a Princův ostrov. Exotické ostrovy jsou sopečného původu a nabízejí neopakovatelné zážitky, především ojedinělé přírodní krásy včetně krásných pláží.

01.02.2019 - Akční letenky Hanoj - Vietnam

Hlavní město Vietnamu leží na severu země. Jeho historie je dlouhá a pestrá, proto jsou zde k vidění stavby i památky všech období od starodávných buddhistických chrámů po neonově svítící mrakodrapy.

31.01.2019 - Akce! Letenky New York

Cesta do amerického New Yorku je jedním z nejkrásnějších cestovatelských zážitků. Multikulturní město je protkáno řadou známých památek a turistických atraktivit. Mezi nejznámější patří socha Svobody nebo procházka po Central Parku.

31.01.2019 - Akce! Letenky do Los Angeles

Hvězdné Los Angeles láká na neskutečnou atmosféru, krásné pláže i skvělou zábavu. Jednou z turistických atrakcí je chodník slávy, kde najdete možná i vy hvězdu svého oblíbence. "Město andělů" láká mimo jiné na nespočet festivalů, koncertů a kulturních událostí.

31.01.2019 - Levné letenky Bogota - Kolumbie

Při cestách po jihoamerickém kontinentu nevynechetje Bogotu. Turisty zaujme svou dlouhou a nepochybně zajímavou historií i četnými historickými pamětihodnostmi. Celkový dojem z návštěvy této metropole umocňuje nevšední a rušná atmosféra.

30.01.2019 - Levné letenky na Havaj

Alespoň jednou v životě navštívit Havaj a užít si všechny jejich krásy je splněným snem všech milovníků exotiky. Zdejší nádherné pláže jsou pověstné po celém světě jako skvělé místo nejen pro odpočinek a koupání, ale také pro windsurfing i jiné sporty. Zážitkem je také návštěva hlavního města Honolulu.

30.01.2019 - Levné letenky Athény - Řecko

Řecké Athény představují lákadlo především zájemce o antickou kulturu a historické památky. Úchvatným zážitkem je prohlídka tehdejšího centra Athén, což je Akropolis. Zde uvidíte několik chrámů zasvěceným řeckým Bohům i mnoho dalšího.

30.01.2019 - Levné letenky Praha - Jerevan

Arménie je země, kterou neřadíme mezi klasické prázdninové cíle. Je určena především specifické skupině turistů, kteří rádi poznávají netradiční kultury a země. K takovým patří také Arménie, která láká především na překrásnou přírodu i nemálo pamětihodností. Hlavním městem je Jerevan.

29.01.2019 - Levné letenky Havana - Kuba

Havana - hlavní a největší město karibského ostrova Kuba je notoricky známé a není třeba ho blíže představovat. Americká auta i ta z minulé éry, kubánské rytmy, doutníky a drinky, to vše tvoří úžasnou atmosféru, kterou si užijete.

29.01.2019 - Levné letenky na Zanzibar

Toužíte po dovolené v tropickém ráji? Zkuste Zanzibar, nádherné souostroví patřící Tanzanii, které se nachází nedaleko východního pobřeží Afriky. Ostrovy jsou obehnané písečnými plážemi a azurovými vodami Indického oceánu. Jsou ideální destinací pro náročné turisty.

29.01.2019 - Levné letenky Praha - Tbilisi

Gruzie patří k bývalým sovětským zemím, které získaly nezávislost začátkem devadesátých let. Gruzínská metropole Tbilisi ale mnohé překvapí svým moderním vzhledem i vyspělou infrastrukturou. Většina turistů pak míří za krásou tamní přírody a především hor, které jsou opravdovým lákadlem.

28.01.2019 - Levné letenky Praha - Abú Dhabí

Pokud vás láká luxusní orientální dovolená, pak se vydejte do Abú Dhabí. Tady si přijdou na své milovníci adrenalinu. Je tu okruh F1 a zábavný park Ferrari, kterému vévodí horská dráha dosahující závratné rychlosti.

28.01.2019 - Levné letenky Praha - New York

Americké město New York patří jednoznačně k nejnavštěvovanějším a nejlákavějšjím na světě. Zaujme svou osobitou a nevšední atmosférou, množstvím turistických atrakcí i památek. Dominantou New Yorku je známá Socha svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway.

28.01.2019 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Bangkok je centrem turistického ruchu v Thajsku. Zároveň nabízí plno lákadel, kterým neodolá snad vůbec nikdo. Dominantou této tropické země je samozřejmě příroda a pláže. Turisté si mohou také vychutnat skvělou místní kuchyni.

25.01.2019 - Levné letenky Lima - Peru

Jihoamerický kontinent je silným lákadlem pro neuvěřitelně rozmanitou a nádhernou přírodu i obrovské množství zajímavostí. Jedím z atraktivních turistických cílů je Peru. Hlavním městem a výchozím bodem za poznáváním této země je Lima.

25.01.2019 - Levné letenky Praha - Ammán

Jordánsko patří k turisticky nesmírně zajímavým blízkovýchodním zemím. K vidění jsou zde totiž skutečné historické unikáty. Z těch nejzajímavějších míst je to Petra, starobylé skalní město Nabatejců nebo Vádí Rum. Hlavní městem je Ammán.

24.01.2019 - Levné letenky do Hongkongu

Hongkong je město pulzující neuvěřitelnou energií. Mrakodrapy i úzké uličky, svítící neonové reklamy, přeplněné silnice, auta, motorky i rikši - to vše je Hongkong.

24.01.2019 - Levné letenky Manila - Filipíny

Filipíny jsou vzdálené souostroví, které zná každý jako tropický ráj s bělostnými plážemi a živelným mořem. Poznávání vzdálených ostrovů můžete začít v Manile, hlavním a největším městě Filipíny.

24.01.2019 - Levné letenky Soul - Jižní Korea

Soul je hlavní město Korejské republiky, kterému se přezdívá "asijský tygr". Moderní metropole se může pochlubit několika památkami zapsanými na seznam UNESCO. Mimoto byl Soul dějištěm Olympijských her i několika dalších sportovních událostí.

24.01.2019 - Přímé lety Praha - Peking

Cesta do čínské metropole patří k neopakovatelným cestovatelským zážitkům. Peking je nejvýznamnějším politickým a ekonomickým centrem celé Číny. Návštěvníci Pekingu se soustřeďují u známých památek a monumentů. K těm nejvyhledávanějším patří Letní palác, náměstí Nebeského klidu nebo Velká čínská zeď a jiné.

23.01.2019 - Akční letenky Praha - Lisabon

Portugalský Lisabon je zajímavou a neokoukanou destinací. Lisabon je známý svou starobylou atmosférou i mnoha atraktivními místy. Turisticky nejatraktivnější je historická čtvrť Alfama s ukázkami maurské civilizace.

23.01.2019 - Akční letenky Praha - Azory

Ponta Delgada je město na ostrově Sao Miguel, který patří do souostroví Azory. Tyto ostrovy vulkanického původu se nachází v Atlantiku a patří Portugalsku. Azory zaujmou především svou fascinující přírodou. Na své si zde přijdou i milovníci sportu.

23.01.2019 - Levné letenky do Malajsie

Kuala Lumpur je hlavní město Malajsie. Neustále se rozvíjející metropole je moderní a dynamické město s mnoha atraktivitami. Tím největším a nejobdivovanějším symbolem jsou mrakodrapy Petronas Twin Towers.

23.01.2019 - Levné letenky Praha - Madeira

Ostrov věčného jara - to je portugalská Madeira. Nádherný slunný ostrov plný zeleně a úchvatné fauny a flóry se těší dlouhodobě zájmu turistů. Hlavním městem je Funchal. Je známo, že Madeiru si zamilovala také rakouská cívařovna Sissi.

22.01.2019 - Levné letenky Praha - Aruba

Za tropickým rájem se vydejte do Karibiku na ostrov Aruba. Aruba je ideální pro potápěče i rodiny s dětmi. Výhodou je, že není příliš turisticky vytížen jako jiné ostrovy. Ozdobou ostrova jous pláže a azurové moře.

22.01.2019 - Levné letenky Praha - Bonaire

Ostrov Bonaire je jeden z karibských tropických rájů. Je to ráj potápěčů a provozovatelů vodních sportů. Výlet do zdejšího podmořského světa je úchvatným zážitkem na celý život. Dominantou ostrova jsou bělostné pláže.

22.01.2019 - Akční letenky Boston - USA

Klidná a příjemná atmosféra - to je hlavním symbolem Bostonu, amerického města a hlavního města státu Massachusetts. Boston je mimo jiné městem vzdělanosti. Kromě množství univerzit stojí za návštěvu třeba čínská čtvrť nebo historická část.

22.01.2019 - Levné letenky Svatá Lucie

Svatá Lucie je malá ostrovní země ležící v Karibiku. Romatický ostrov je ideální místo pro zamilované páry a nejen pro ně. Bělostné pláže lemují vyhlaslé sopky i zelené palmy. Svatá Lucie patří k nejvyhledávanějším v Karibiku.

21.01.2019 - Levné letenky Praha - Tokyo

Japonské ostrovy lákají svou exotičností a geografickou polohou. Návštěvníci Japonska mohou obdivovat mnoho zajímavostí, symbolů, odlišnou kulturu a tradice. Hlavní město Tokyo je obrazem technické vyspělosti s mnoha moderními vymoženostmi. Najdete zde ale také kus historie a několik památek.

21.01.2019 - Levné letenky Praha - Porto

Porto je portugalské město, druhé největší hned po Lisabonu. Ačkoliv není tak známé, jako jiné portugalské cíle, nabízí překrásné historické památky. Výhodou je, že není tak moc zasažené turismem, jako jiná letoviska. Z Porta také pochází lahodné a známé víno.

21.01.2019 - Levné letenky Praha - Nice

Francouzské Nice je atraktivní už jen svou polohou. Nachází se totiž na známém Azurovém pobřeží. Kombinace azurového moře, slunce, překrásných památek a luxusu činí z tohot přístavního města oblíbenou a velice atraktivní destinaci.

21.01.2019 - Levné letenky Praha - Moskva

Moskva je druhým největším Evropy a hlavní město ruské federace. Turisty láká předevíšm Kreml a historické památky a turistické atraktivity. Z těch nejlákavějších a nejnavštěvovanějších památek se většina nachází na Rudém náměstí.

18.01.2019 - Akční letenky Praha - Helsinky

Finsko je země tisíců jezer. Nádherná jezera obklopená lesy jsou dominantou této severské země. Hlavním městem jsou Helsinky, jehož centrum tvoří Senátní náměstí. Tam také najdete všechny významné památky a symboly města.

18.01.2019 - Přímé lety Praha - Záhřeb

Záhřeb je hlavní město Chorvatska, tolik oblíbené prázdninové destinace mnoha českých turistů. Záhřeb patří k nejkrásnějším evropským metropolím. Návštěvníci města zaujme nejedna památka - katedrály, mnoho muzeí, sochy, krásné parky a podobně.

18.01.2019 - Levné letenky do Tanzanie

Dar Es Salaam je město v Tanzanii, které je výchozím bodem za zážitky v divoké africké savaně. Tanzanie je země, která je turisticky velice oblíbená, zejména pro atraktivní přírodu. Velmi oblíbené jsou výlety safari, kde lze pozorovat africká zvířata v přirozeném prostředí.

17.01.2019 - Akční letenky do Španělska

Španělsko má hned několik atraktivních cílů, kam proudí turisté během celého roku. Navštivte Barcelonu, Madrid nebo Bailbao! V Barceloně můžete obdivovat chrám Sagrada Família, Madrid nabízí fotbalové emoce a Bilbao nabízí od všeho trochu!

17.01.2019 - Levné letenky Praha - Řím

Do italského Říma míří davy turistů především kvůli historickým památkám. Není divu, neboť právě v Římě lze vidět na vlastní oči opravdové historické poklady. Mimo jiné Sixtinskou kapli a slavné Michelangelovy fresky a mnoho dalšího.

17.01.2019 - Levné letenky Praha - Amsterdam

Amsterdam je hlavní město Nizozemského království. Poznávacím znakem nizozemské metropole jsou barevné domy i fakt, že téměř všichni zde jezdí na kole. Město zaujme svou rušnou atmosférou i mnoha památkami.

17.01.2019 - Levné letenky Praha - Birmingham

Britské město Birmingham řadíme k nejvíce navštěvovaným ve Spojeném království. Najdeme zde mnoho muzeí a galerií i řadu jiných památek a zajímavostí. Druhé největší britské město má za sebou zajímavou historii. Určitě stojí za to navštívit.

16.01.2019 - Přímé lety Praha - Xi An

Čínské město Xi An oplývá rozmanitostí i mnoha zajímavostmi. Je jedním z významných ekonomických center a průmyslových oblastí Číny. Turisté mohou poznávat především zdejší odlišnou atmsoféru i kulturu.

16.01.2019 - Levné letenky Praha - Almaty

Do Kazachstánu míří turisté za adrenalinem, zážitky v přírodě i památkami. To vše nabízí Kazachstán, asijská země, která se pyšní vskutku nádhernou i když drsnou přírodou. Vychozím bodem za zážitky může být město Almaty.

16.01.2019 - Levné letenky Praha - Island

O Islandu se říká, že je  to země ohně a ledu. Za neobvyklými přírodními jevy a přírodou zde míří asi nejvíce turistů. Island leží severozápadním směrem od evropské pevniny. Hlavním městem je Reykjavík.

16.01.2019 - Levné letenky Praha - Svatý Martin

Ostrov Svatý Martin patří do celé skupiny ostrovních zemí ležících v atraktivním karibské oblasti. Dominantou těchto ostrovů jsou bělostné pláže obklopené blankytným mořem. Ostrov Svatý Martin patří k méně navštěvovaným, a proto poskytuje také dostatek soukromí.

15.01.2019 - Akce! Letenky Philadelphia - USA

Philadelphia neboli česky Filadelfie je hlavní město státu Pensylvánie. Moderní metropole zaujme příjemnou atmosférou i mnoha zajímavými symboly a pmátkami. Mimo jiné třeba Zvon svobody nebo Rockyho schody a jiné.

15.01.2019 - Levné letenky Praha - Libanon

Bejrút je hlavní město blízkovýchodního Libanonu. Pro své památky i atmosféru bývá označováno jako "Paříž Blízkého východu". I přes vojenské a náboženské nepokoje má Libanon turistům stále co nabídnout.

15.01.2019 - Levné letenky do Ugandy

Turisté, kteří vyznávají individuální turistiku mohou zamířit do africké Ugandy. Hlavním a výchozím bodem za poznáváním této země je Entebbe. Ekonomicky chudá země se pyšní obrovskými přírodními unikáty. Mimo jiné zde spatříte vzácné gorily horské.

15.01.2019 - TIP! Letenky na Barbados

Exotický ostrov Barbados je jednou z perel Karibiku. Tropická ostrovní země je určena pro náročné turisty, kteří touží strávit luxusní dovolenou v exotickém ráji. Hlavním městem je Bridgetown.

14.01.2019 - Levné letenky Praha - Toronto

Toronto je známé a významné kanadské město. Rozkládá se při březích jezera Ontario ve stejnojmenné provincii. Toronto patří k místům s multikulturní atmosférou, kde lze vidět zástavbu mrakodrapů i zajímavé památky.

14.01.2019 - Levné letenky Nový Zéland

Nový Zéland je lákavou destinací už jen svou vzdáleností, ale také přemírou atraktivit. Tato daleká ostrovní země uchvátí především svou ojedinělou přírodou, pestrostí i osobitostí. Výchozím bodem k poznávání této země je město Auckland.

14.01.2019 - Levné letenky Taipei - Taiwan

Ostrovní země Tchajwan (Taiwan) se nachází jihovýchodním směrem od pobřeží Číny. Ekonomicky prosperující země je známá svými přírodními poklady, tradicemi i výbornou kuchyní. Hlavní město Taipei je centrem celého ostrova. Nepřehlédnutelnou dominantou města je věž Taipei 101.

14.01.2019 - Levné letenky Praha - Svatý Kryštof

Svatý Kryštof (St. Kitts) je ostrovní země nacházející se v atraktivní oblasti Karibiku. Hlavním lákadlem ostrova jsou jednoznačně pláže, moře a příroda vůbec. Ostrov není zatížen masovým turismem, proto je zde možné pozorovat panenskou a téměř nedotčenou přírodu se vším, co k ní patří...

11.01.2019 - TIP! Letenky Praha - Kostarika

Kostarika je tropická země určená především pro ty, kteří nesnášejí povalování u moře a nicnedělání. Hlavní město je San José. Kromě zajímaovstí této metropole však láká tropická příroda a výpravy do místní džungle.

11.01.2019 - Levné letenky Praha - Curacao

Chcete strávit dovolenou v tropickém ráji? Pak zvolte malebný ostrov Curacao. Tento karibský klenot je vhodný pro náročné turisty, kteří hledají soukromí a luxus. Na ostrově panují ideální podmínky pro potápění, šnorchlování a další vodní aktivity. Kromě pláží ostrov nabízí i výlety do okolí a nespočet zajímavostí.

11.01.2019 - Letenky do celé Brazílie!

Brasilia je hlavním městem Brazílie. Díky úchvatné architektuře i dalším památkám je zapsáno na seznam UNESCO. Jako každá metropole má své dominanty, mimo jiné třeba katedrála, hlavní třída Monumental Axis nebo prezidentský palác.

11.01.2019 - Levné letenky Praha - Addis Abeba

Addis Abeba má nejen staus hlavního města Etiopie, ale je také významným politickým a ekonomickým centrem celé Afriky. Na turisty čekají v této zemi zážitky v africké přírodě, poznávání zcela odlišné kultury i pozoruhodné památky.

10.01.2019 - Levné letenky Asunción - Paraguay

Paraguay patří k nesmírně zajímavým přírodním klenotům jihoamerického kontinentu. Cestovatelé se zájmem o poznávání a nevšední zážitky mohou začít ve městě Asunción. Na své si zde přijdou také horolezci a milovníci horských treků.

10.01.2019 - Levné letenky Praha - Uruguay

Uruguay je jednou z jihoamerických zemí, která je obdivována pro své přírodní bohatství. Většina turistů zde míří za přírodními sceneriemi, vysokými horami i poznáváním. Hlavním městem je Montevideo.

10.01.2019 - Levné letenky Praha - Nairobi

Keňa je jednou z nejatraktivnějších afrických zemí. Turisty lákají především výpravy do divoké africké savany, kde lze spatřit zvířata tzv. velké pětky v jejich přirozeném prostředí. Hlavním městem je Nairobi.

10.01.2019 - TIP! Letenky na Kilimandžáro

Milovníci hor a dobrodružství si nenechají ujít výlet na vrcholek hory Kilimadžáro, nejvyšší vrcholek Afriky. Nádherný horský masiv leží na území Tanzanie ve stejnojmenném národním parku. Výstup na Kilimandžáro patří k neopakovatelným zážitkům.

09.01.2019 - Akční letenky Praha - Dubaj

Spojené arabské emiráty patří k destinacím, které mají stále větší oblibu. Nejznámějším letoviskem této arabské země je Dubaj. Vyznačuje se luxusem a velkou okázalostí. Turistům nabízí krásné písčité pláže a azurové moře.

09.01.2019 - Levné letenky Praha - Dakar

Kdo by neznal slavnou rallye Paříž - Dakar! Tento atraktivní závod se uskutečňuje v africkém Senegalu. Tato pozoruhodná země však nabízí fanouškům kromě motoristického sportu také nádhernou africkou přírodu, národní parky i úchvatné pláže.

09.01.2019 - Akční letenky Praha - Hurghada

Egypt je severoafrická země, která má turistům stále co nabídnout. Většina návštěvníků míří za mořem i vodními aktivitami. Nesmírně populární je potápění a nejen to. Také pyramidy a další památky jsou chloubou této muslimské země.

09.01.2019 - Levné letenky Praha - Nepál

Nepál je asijská země jako stvořená k horským trekům a provozování horolezectví. Hlavním městem Nepálu je Káthmándú. Kromě majestátních Himalájí stojí za to navštívit zdejší památky, především chrámy i jiné.

08.01.2019 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Exotické Thajsko je stále oblíbenou destinací jihovýchodní Asie. Milovníci tropické přírody mohou relaxovat na místních malebných plážích a poznat skvělou místní kuchyni a zdejší památky. Hlavním městem je Bangkok.

08.01.2019 - Levné letenky Tel Aviv - Izrael

Tel Aviv je druhé největší město Izraele. Jedním z lákadel města je jeho bohatá a nesmírně pestrá historie. Turisté mohou spatřit patrné evropské vlivy. Historická část města zvaná Bílé město je zapsaná na seznam UNESCO.

08.01.2019 - Levné letenky Praha - Kapské město

Jihoafrická je atraktivním cílem pro turisty se zájmem o poznávání dalekých exotických krajin. V Kapském městě na turisty čeká opojná multikulturní atmosféra i krásné přírodní skvosty. Symbolem Kapského města je bezesporu Stolová hora, která je turistickým lákadlem.

08.01.2019 - Levné letenky Praha - Washington

Washington D. C. zná každý jako hlavní město Spojených Států Amerických. Zajímavým faktem je, že zde nenajdete ani jediný mrakodrap. K vidění je zde však mnoho dalších atraktivních míst. Mimo jiné třeba Národní muzeum, Národní galerie, US Capitol a především Bílý dům.

07.01.2019 - Akční letenky Hanoj - Vietnam

Asijská metropole Hanoj nadchne svou pulzující atmosférou, historickými památkami, skvělou tradiční kuchyní a také všudypřítomnou exotikou. K lákadlům tohoto města patří rozhodně příroda, především mořeské pobřeží.

07.01.2019 - Levné letenky Ho Či Minovo město

Jedním z nejzajímavějších cestovatelských cílů je vietnamské Ho Či Minovo město. Nejvýznamnější a největší město Vietnamu leží na jihu země při řece Mekong. Na turisty čeká dynamicky se rozvíjející město, které se vyznačuje rušnou atmosférou a zcela odlišnou kulturou.