SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

21.11.2017 - Přímé lety Praha - Budapešť

Maďarská metropole je velice oblíbená především pro své památky připomínající rakousko-uherské mocnářství, lázně s termálními prameny i atmosféru. Město protíná majestátní řeka Dunaj. Na své zde přijdou milovníci umění, historie i gurmáni.

21.11.2017 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Thajské království, neboli také Země úsměvů představuje kaleidoskop starobylé kultury, nekonečně krásné tropické přírody i orientální atmosféry. Hlavní město Bangkok je místem neomezených možností, kde zažijete všechno možné i nemožné...

21.11.2017 - Akční letenky Lima - Peru

Jižní Amerika je v mnoha ohledech ojedinělý kontinent. Návštěva jihoamerických zemí představuje nezapomenutelné zážitky. Jedním z takových cílů je Peru, jehož hlavním městem je Lima. Z peruánské metropole míří většina turistů za krásami tamní přírody i starobylých památek.

20.11.2017 - Levné letenky Bombaj - Indie

Bombaj je jedním z největších měst Indie. Podobně jako v ostatních indických městech i tady čeká na turisty mnoho nezapomenutelných zážitků a překvapení. Symbolem města je "Brána do Indie", což je obrovská nepřehlédnutelná stavba. 

20.11.2017 - Levné letenky Praha - Lyon

Francouzské město Lyon je úžasnou přehlídkou historických památek a staveb, francouzské módy, elegance i vybraných lahůdek francouzské kuchyně. Na své si zde přijdou milovníci historie, umění i gurmáni. Lyon se nachází ve střední Francii v regionu Rhone-Alpes.

20.11.2017 - Levné letenky Praha - Bali

Pokud hledáte pravý pozemský ráj na zemi, vydejte se na ostrov Bali. Právě tady si přijdou na své milovníci exotiky, slunce a moře. Stále více návštěvníků však nevyhledává jen pláže, ale také místní památky či nejrůznější turistické atraktivity.

20.11.2017 - Akční letenky na Filipíny

Filipíny patří k exotickým zemím lákajícím především na atmosféru a tropickou přírodu. Nádherné souostroví, které tvoří více než sedm tisíc ostrovů je ideální pro individuální cestovatele se zájmem o poznávání cizokrajných zemí. Jedním z vyhledávaných turistických cílů je ostrov Cebu.

16.11.2017 - Levné letenky Praha - Dubaj

Dubaj je notoricky známé a hojně navštěvované letovisko ve Spojených Arabských Emirátech. Turisty se snaží zaujmout moderními a okázalými stavbami a hotely a také písečnými plážemi. Díky velmi příjemnému počasí je možné Dubaj navštívit kdykoliv během roku.

16.11.2017 - Levné letenky Taipei - Taiwan

Taipei je hlavní město Taiwanu, což je podlouhlý ostrov nacházející se velmi blízko od jihovýchodního pobřeží Číny. Návštěvníci tohoto ostrova mohou objevovat nádheru tropické vegetace, bambusových či palmových hájů, lesů i úchvatných pláží. Ve městě je pak osloví místní atmosféra i nemálo památek.

16.11.2017 - Akční letenky Praha - Sao Paulo

Brazilské Sao Paulo je město s pulzující a rušnou atmosférou, která je tak typická pro Brazílii. Jižanský temperament, zábavu, tanec, památky i další neopakovatelné zážitky, to všechno nabízí turistům Sao Paulo.

15.11.2017 - Levné letenky na Phuket

Phuket je jedním z nejvyhledávanějších thajských ostrovů. Tyto malebné končiny navštíví ročně miliony turistů. Místní azurové pobřeží je ideální pro rodiny s dětmi i nadšené potápěče a surfaře. Za vidění stojí i nemálo památek.

15.11.2017 - Akční letenky na Srí Lanku

Srí Lanka, tajuplná ostrovní země ležící ve vlahých vodách Indického oceánu má mnoho přízvisek. Nejčastěji se jí říká "květ Asie", což ji dokonale vystihuje. Turisté zajímající se o odlišnou kulturu, filozofii a především tropickou přírodu si na Srí Lance přijdou na své.

15.11.2017 - Levné letenky Praha - Miami

Miami je asi nejznámější letovisko na Floridě. Poznávacím znamením tohoto turisticky oblíbeného místa jsou rozlehlé písečné pláže zalité sluncem a živelné moře. Centrum Miami pak poskytuje bohaté kulturní i společenské vyžití.

15.11.2017 - Levné letenky Jakarta - Indonésie

Indonésie patří k nejrozmanitějším a nejkrásnějším zemím na světě. Oblíbená a velice vyhledávaná turistická oblast zahrnuje tisíce nádherných destinací, které dávají na odiv nádhernou tropickou přírodu. Hlavním městem Indonésie je Jakarta.

14.11.2017 - Levné letenky Praha - Šanghaj

Šanghaj je čínské velkoměsto vyznačující se moderním vzhledem a opojnou atmosférou. Historických památek zde sice není mnoho, ale návštěva Šanghajského muzea, krásných parků i rušných ulic jsou nezapomenutelným zážitkem.

14.11.2017 - Levné letenky do Gruzie

Gruzie je nesmírně zajímavá země ležící v oblasti Kavkazu na rozhraní jihovýchodní Evropy a Asie. V gruzínské metropoli Tbilisi lze vidět směs dávného socialismu, středověkého orientu i současnosti. Velká většina turistů vyhledává výlety do místní drsné, ale krásné přírody.

14.11.2017 - Levné letenky Istanbul - Turecko

Turecký Istanbul, dříve známý jako Konstantinopol láká turisty na pestrou a zajímavou historii a nevšední atmosféru. Město zdobí nejen zajímavé památky a stavby, ale také trhy s kořením, šperky a podobně. Multikulturní Istanbul rozhodně stojí za to navštívit...

14.11.2017 - Akční letenky Praha - Xi An

Město Xi An patří k největším průmyslovým oblastem Číny. Turisté zaujme především zdejší atmosféra i mnohé turistické zajímavosti, například Terakotová armáda či Zvonová věž. Za poznání stojí také okolní příroda.

13.11.2017 - Akční letenky na Kubu

Když do Karibiku, tak na Kubu! Tento ostrov patří již řadu let k hojně navštěvovaným turistickým cílům. Kromě překrásných přírodních scenerií nabízí také kus historie v podobě památek či charakteristické architektury. Jedním z nezapomenutelných zážitků je návštěva Havany.

13.11.2017 - Levné letenky Bombaj - Indie

Bombaj je jedním z největších měst Indie. Podobně jako v dalších velkých městech i tady čeká na turisty mnoho nezapomenutelných zážitků a překvapení. "Brána do Indie", jak se někdy Bombaji přezdívá je místem plným památek i ukázek zdejší odlišné kultury.

13.11.2017 - Levné letenky do Kostariky

Kostarika je země, kterou vyhledávají speciálně milovníci exotiky, adrenalinu a dobrodružství. Tato exotická země leží v tropické oblasti Střední Ameriky, jejímž lákadlem jsou především výpravy do tamní džungle a pralesů. Výchozím bodem za úchvatnými zážitky je město Liberia.

13.11.2017 - Akční letenky do Malajsie

Malajsie je exotická země určená především turistům lačnícím po dobrodružství a zážitcích v tropické přírodě. Exotická atmosféra, odlišná kultura i mnoho zajímavostí - to jsou lákadla malajsijské metropole Kuala Lumpur.  Unikátní stavbou a symbolem města jsou "dvojčata" Petronas Twin Towers.

10.11.2017 - Levné letenky na Seychely

Seychely jsou ideální destinací pro náročné turisty, kteří touží strávit svou dovolenou na malebné pláži u azurového moře. Tropické ostrovy se vyznačují především krásnou přírodou a exotickou atmsoférou. Na své si zde přijdou také milovníci vodních aktivit.

10.11.2017 - Akční letenky do Jordánska

Jordánsko je turisticky neprávem opomíjená blízkovýchodní země, která skrývá mnoho historických unikátů. Za zmínku stojí Petra, starobylé město Nabatejců nebo Vádí Rum. Hlavní městem je Ammán.

10.11.2017 - Levné letenky Peking - Čína

Čína, nejlidnatější země světa nabízí památky, ojedinělou atmosféru i zcela odlišnou kulturu. Ty nejlákavější památky se nacházejí v Pekingu na Náměstí Nebeského klidu a jeho okolí. Za vidění stojí také Velká čínská zeď nebo Zakázané město.

09.11.2017 - TOP cena! Letenky Praha - Soul

Jihokorejské hlavní město Soul řadíme k nejlidnatějším na světě. Turisty ohromí moderní vzhled města s mnoha mrakodrapy, ale zaujmou také mnohé zajímavé pamětihodnosti. Největším lákadlem jsou pak zdejší přírodní krásy. Ne náhodou je Soul zapsán na seznam UNESCO.

09.11.2017 - Levné letenky Praha - Filipíny

Daleká ostrovní země Filipíny nabízí atmosféru pravé exotiky. Nádherné ostrovy, kterých je více než sedm tisíc dokonale splní všechny představy o tropickém ráji. Jedním z vyhledávaných turistických cílů je ostrov Cebu.

09.11.2017 - Akční letenky Praha - Madrid

Španělská metropole se dlouhodbě těší zájmu turistů. Mnozí míří především za zdejšími historickými památkami a atmosférou. Domovské město slavných fotbalových klubů je také lákadlem příznivců "bílého baletu"...

09.11.2017 - Levné letenky Praha - Belize

Belize je jednou z nesmírně zajímavých a atraktivních cílů pro cestovatele zajímající se o exotiku, poznávání a adrenalinové zážitky. Tato poměrně malá tropická země se nachází ve středoamerické oblasti a láká především na přírodní krásy a mnoho druhů exotické fauny a flóry. Hlavním městem je Belize City.

07.11.2017 - Levné letenky Manila - Filipíny

Filipíny tvoří více než sedm tisíc ostrovů a ostrůvků. Tropická ostrovní země láká turisty především svou exotickou přírodou a atmosférou. Turisté objevují nejen krásu místních pláží, ale také tamní mořské hlubiny. Hlavním městem je Manila.

07.11.2017 - Akční letenky na Nový Zéland

Objevte krásy Nového Zélandu! Úchvatná ostrovní země ohromí svou rozmanitostí. Turisté obdivují vysoké hory, vrcholky vulkánů, malebné pláže, živelný oceán i mnoho exotických druhů fauny a flóry. Jedním z výchozích bodů do překrásné přírody je město Auckland.

07.11.2017 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Exotickou atmosféru a krásy tropické přírody si vychutnáte v Thajsku. Turisticky velice oblíbená země láká na krásné pláže, azurové moře, ale také mnoho pozoruhodných památek. Hlavním městem je Bangkok.

06.11.2017 - Levné letenky do Hongkongu

Hongkong je jednou z asijských zemí, které slibují nevšední zážitky. Ekonomicky vyspělá země nabízí turistům od všeho něco - rušný život, zábavu, památky, moderní architekturu, ulice plné obchodů a prodejců i nepopsatelnou vzrušující atmosféru...

06.11.2017 - Levné letenky na Phuket

Phuket patří k nejvyhledávanějším thajským ostrovům, které naštíví ročně miliony turistů. Návštěvníci ostrova vyhledávají nejen zdejší bělostné pláže, ale také stále více památek a zajímavých historických míst. Phuket je ideální destinace pro rodiny s dětmi i pro vyznavače individuální turistiky.

06.11.2017 - Akční letenky Myanmar

Myanmar, neboli také Barma je jednou asijských zemí, která  láká především na ojedinělou přírodu, památky i specifickou kulturu. Hlavním městem je Rangún. Myanmar je země určená především pro milovníky poznávání.

06.11.2017 - Přímé lety Praha - Dublin

Irsko patří k nejlákavějším tursitickým cílům Evropy. Do této severské země míří především milovníci zdejší kultury, památek, ale také přírody. Právě zdejší příroda nabízí ty nejúchvatnější zážitky. Hlavním městem je Dublin.

03.11.2017 - Akční letenky Sapporo - Japonsko

Sapporo je jedním ze zajímavých turistických cílů japonských ostrovů. Sapporo nese status pátého největšího města Japonska. Největší atrakcí, která láká návštěvníky z celého světa je světoznámý sněžný festival, kde je vskutku co obdivovat...

03.11.2017 - Levné letenky Praha - Kypr

Poznejte Kypr i jindy než jen v létě! Ostrov nabízí nejen relaxaci na pláži a vodní radovánky, ale také poznávání mnohaleté historie včetně okouzlujících památek. Lákadlem je také slunné počasí kdykoliv během roku a vlahé vody Středozemního moře.

02.11.2017 - Levné letenky Las Vegas - USA

Las Vegas je jedno z nejpozoruhodnějších amerických měst. Patří k magickým místům, kde se splní ty největší sny každého cestovatele. Město hříchu i hazardu, ale také říše splněných snů, to vše je Las Vegas...

02.11.2017 - Levné letenky na Kubu

Kuba je jedním z nejzajímavějších turistických cílů Karibiku. Pyšní se nejen krásnými bělostnými plážemi a průzračným mořem, ale také specifickou kulturou a památkami. Jedním z nejnavštěvovanějších letovisek je Varadero.

02.11.2017 - Levné letenky Dillí - Indie

Indie je nádherná a rozmanitá země nabízející nevšední zážitky i poznávání odlišné kultury a přírody. Návštěva "Země kontrastů", jak se často Indii říká, patří ke skutečným cestovatelským zážitkům. Hlavním městem je Dillí, které láká především na svou historickou část s množstvím pozoruhodných památek.

02.11.2017 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Exotiku v pravém slova smyslu si užijete v Thajsku. Turisticky velice oblíbená země láká na krásné mořské pobřeží, zejména pláže a azurové moře, ale také mnoho zajímavých památek. Hlavním městem je Bangkok.

01.11.2017 - Levné letenky Praha - New York

Návštěva New Yorku je bezesporu jedním z vrcholů cestovatelských zážitků. Mnohamilionové město láká na všudypřítomnou multikulturní atmosféru i mnoho památek a symbolů. Ze známých dominant města stojí za vidění Socha svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway.

01.11.2017 - TIP! Letenky na Tahiti

Tahiti je souostroví nacházející se v daleké Francouzské Polynésii. Malebné ostrovy zasazené do průzračných vod Pacifiku mají pověst tropického ráje. Hlavním městem ostrovů je Papeete, které je rovněž výchozím bodem k objevování tamních krás.

01.11.2017 - Levné letenky Montreal - Kanada

Kanadské město Montreal leží na jihovýchodě provincie Quebec a tvoří centrum obrovské metropolitní oblasti. Francouzsky mluvící město má multikulturní skladbu obyvatelstva a turisty zaujme především svou ojedinělou atmosférou.

01.11.2017 - Levné letenky Ottawa - Kanada

Ottawa je kanadské hlavní město ležící v provincii Ontario. Má příjemnou atmosféru a nabízí řadu zajímavých památek a staveb. Ottawa je také město sportu a vzdělanosti. Má vlhké kontinentální klima, léta jsou teplá a vlhká a zimy dlouhé a chladné...

31.10.2017 - Akční letenky do Tanzanie

Tanzanie je jednoznačně jednou z nejatraktivnějších zemí v Africe. Láká turisty především na nespočet zážitků v divoké africké přírodě, kde je možné vidět zvířata tzv. velké pětky. Hlavním městem je Dar Es Salaam.

31.10.2017 - Levné letenky do Keni

Pokud toužíte vychutnat si opravdovou krásu afrických národních parků a přírodních rezervací se vším, co k nim patří, pak se vydejte do Keni. Tato nádherná země patří k nejnavštěvovanějším v Africe. Hlavním městem je Nairobi.

31.10.2017 - Akční letenky Praha - Nagoya

Nagoya je jedno z největších japonských měst. Funguje jako významný přístav i obchodní centrum. Turisté si užijí pohled na město z 245 metrů vysoké věže i další zajímavosti.

31.10.2017 - Akční letenky Praha - Ósaka

Země vycházejícího slunce láká nejen milovníky a vyznavače východní kultury a filozofie, ale také milovníky poznávání cizokrajných zemí, kterou je bezesporu Japonsko. Jedním z turistických cílů je město Ósaka...

30.10.2017 - Akční letenky Praha - Chicago

Chicago má své místo ve státě Illinois při březích Michiganského jezera. Město nese status třetího nejlidnatějšího města Spojených Států Amerických. Chicago zdobí nespočet krásných zelených míst a parků, díky nimž si vysloužilo přezdívku "město v zahradě"...

30.10.2017 - TIP! Letenky do Laosu

Laos patří k asijských zemím, které sice nepatří ke klasických prázdninovým destinacím, nicméně turistům nabízí především poznávání nádherné a dosud málo objevené přírody a specifické kultury. Hlavním městem je Vientiane.

30.10.2017 - Levné letenky do Etiopie

Addis Abeba je hlavní město Etiopie. Jedna z afrických zemí zmítaná chudobou je však nesmírně bohatá svými přírodními krásami. Za přírodou zde míří turisté z celého světa, kteří současně poznávají také místní kulturu a tradice.

30.10.2017 - TIP! Levné letenky do Ugandy

Uganda, země ležící na černém kontinentu je turistickým magnetem. Mnozí zde míří především za dobrodružstvím a zážitky v divoké africké přírodě. Výchozím bodem do afrických savan je město Entebbe.

27.10.2017 - TIP! Letenky Myanmar

Myanmar, neboli také Barma je jednou asijských zemí, která  láká především na ojedinělou přírodu, památky i specifickou kulturu. Hlavním městem je Rangún. Myanmar je země určená především pro milovníky poznávání.

26.10.2017 - Levné letenky Havajské ostrovy

Havajské ostrovy patří již řadu let k stále oblíbeným destinacím, které lákají především na tropickou přírodu, exotickou atmosféru i živelné vody Pacifiku. Místní rozlehlé pláže jsou ideální k odpočinku, místní hlubiny pak k potápění se žraloky či pozorování rozmanitého podmořského světa...

26.10.2017 - Akční letenky Nairobi - Keňa

Keňa je jednou z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších zemí Afriky. Turisticky přitažlivá země nabízí zážitky v divoké africké přírodě, kde lze vidět zvířata tzv. velké pětky. Výchozím bodem do africké přírody je hlavní město Nairobi.

26.10.2017 - Levné letenky Praha - Šanghaj

Šanghaj je jedním z čínských měst pyšnící se moderním vzhledem a magickou atmosférou. Návštěvníkům sice nenabízí tolik historických památek jako jiná města, ale zajímavým zážitkem je návštěva Šanghajského muzea, krásných parků i rušných ulic.

26.10.2017 - Levné letenky Praha - Hongkong

Hongkong patří k ekonomicky silným asijským zemím. Turistům nabízí od všeho něco - rušný život, zábavu, památky, moderní architekturu, ulice plné obchodů a prodejců i nepopsatelnou vzrušující atmosféru...

25.10.2017 - Levné letenky Praha - Reykjavík

Island je jednou z nádherných ostrovních zemí přitahující především svou unikátní přírodou. V mnoha ohledech ojedinělá ostrovní země leží na pomezí Severního ledového a Atlantského oceánu. Hlavní město Reykjavík je příjemná metropole s mnoha zajímavými místy.

25.10.2017 - Přímé lety Praha - Lisabon

Portugalské hlavní město Lisabon je multikulutrní město s neobyčejnou starobylou atmosférou. Panorama města tvoří vrcholky kopců, kterými se klikatí řeka Tejo. Nejkrásnější část města je historická část Alfama s maurskou kulturou.

25.10.2017 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Exotiku v pravém slova smyslu si užijete v Thajsku. Turisticky velice oblíbená země láká na krásné mořské pobřeží, především pláže a blankytné moře, ale také mnoho zajímavých památek. Hlavním městem je Bangkok.

24.10.2017 - Akční letenky Havana - Kuba

Karibský ostrov Kuba patří již řadu let k stále lákavým dovolenkovým cílům. Kromě nádherných přírodních scenerií nabízí také kus historie v podobě památek či charakteristické architektury. "Povinná" je zastávka v Havaně,  kde si můžete užít bujarý noční život, tanec a zábavu.

24.10.2017 - Levné letenky Boston - USA

V celé řadě lákavých cílů turistických cílů ve Spojených Státech má své místo město Boston. Vyznačuje se evropským vzhledem a velmi příjemnou atmosférou. Je to město vzdělání a poutavé historie. Nachází se zde více než 100 vysokých škol a univerzit. Najdete zde také památky a turistické atraktivity.

24.10.2017 - Levné letenky na Komory

Exotické souostroví Komory dělí od africké pevniny Mozambický průliv. Tyto ostrovy vulkanického původu patří k neokoukaným dovolenkovým destinacím, nicméně možná právě proto snad zaujme vyznavače individuální turistiky.

24.10.2017 - Přímé lety Praha - Itálie

Řím, tzv. věčné město je dokonalou přehlídkou celé řady nádherných památek a unikátních uměleckých děl. Řím je opravdovou cestovatelskou lahůdkou a zaujme především milovníky historie a umění. Z největších pokladů Říma stojí za vidění mimo jiné fontána di Trevi, Koloseum, Sixtinská kaple a monoho dalšího.

24.10.2017 - Přímé lety Praha - Španělsko

Španělská Barcelona se těší neutuchající přízni turistů nejen z Evropy. Pravidelně láká především svou atmosférou a historickými monumenty, kterých je zde mnoho. Z největších klenotů jde jednoznačně o chrám La Sagrada Familia, ale i další. Barcelona je také skvělou volbou pro milovníky historie a umění.

24.10.2017 - Přímé lety z Prahy do Skandinávie

Švédské hlavní město Stockholm je jedním z nejkrásnějších metropolí celé Skandinávie. Město se rozkládá na čtrnácti ostrovech a je doslova protkáno zelení, nádhernými paláci, historickými památkami a stavbami. Je také oficiálním sídlem členů švédské královské rodiny.

23.10.2017 - Levné letenky do Kambodže

Kambodža patří k ekonomicky chudým asijským zemím, které se však pyšní obrovským přírodním bohatstvím. Jedním z turistických cílů je město Phnom Penh. Kambodža je země určená především cestovatelům se zájmem o poznávání.

23.10.2017 - Levné letenky do Estonska

Estonské hlavní město Tallinn leží při pobřeží Baltského moře. Město se vyznačuje poklidnou atmosférou, kterou oživuje čilý turistický ruch. V Tallinnu se nachází mnoho památek UNESCO, tudíž je na co se dívat...

23.10.2017 - Levné letenky Praha - Peking

Za památkami, ojedinělou atmosférou i zcela odlišnou kulturou míří turisté z celého světa do Číny. Ty nejlákavější památky se nacházejí v Pekingu na Náměstí Nebeského klidu a jeho okolí. Za vidění stojí také Velká čínská zeď nebo Zakázané město.

23.10.2017 - Akční letenky do Lotyšska

Riga je největším městem v Pobaltí. Lotyšská metropole leží při ústí řeky Daugavy do Rižského zálivu. Město má velice příjemnou atmosféru. Největší památky jsou k vidění v centru na Katedrálním náměstí včetně slavné katedrály.

20.10.2017 - Levné letenky Praha - Bali

Hledáte ráj na zemi? Pak jej najdete na indonéském ostrově Bali. Milovníci exotiky, slunce a moře si přijdou na své právě tady. Stále více návštěvníků však nevyhledává jen mořské pobřeží, ale také místní památky či turistické atraktivity.

20.10.2017 - TIP! Letenky na Jeju Island

Jeju (Čedžu) Island je největší jihokorejský ostrov, který je pro své přírodní bohatství zařazen mezi sedm divů světa. Ostrov je vulkanického původu. Největším lákadlem turistů jsou proto lávové jeskyně. Návštěva tohoto ostrova patří k nejsilnějším cestovatelským zážitkům.

20.10.2017 - Akční letenky Praha - Okinawa

Cesta do "země vycházejícího slunce" je určena především pro milovníky východních kultur. Japonsko nabízí především poznávání místních tradic, zvyků i nebývale krásné přírody. Jedním z výchozích bodů za poznáváním Japonska je město Okinawa.

19.10.2017 - Super cena! Letenky Praha - Soul

Jihokorejská metropole Soul patří k nejlidnatějším na světě. Turisty možná překvapí moderní vzhled města s mnoha mrakodrapy a zaujmou také mnohé pozoruhodné památky. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou pak zdejší přírodní krásy. Ne náhodou je Soul zapsán na seznam UNESCO.

19.10.2017 - TIP! Levné letenky Praha - Tokyo

Milovníci poznávání a objevování cizokrajné přírody a odlišné kultury si přijdou na své v dalekém Japonsku. V mnoha ohledech výjimečná ostrovní země slibuje každému ty nejzajímavější zážitky. Hlavní město Tokyo je přehlídkou nejvyspělejších technologií a moderní architektury, najdete zde však i kousek historie...

19.10.2017 - Levné letenky do Malajsie

Cestovatelé lačnící po dobrodružství a zážitcích v tropické přírodě si přijdou na své v Malajsii. Exotická atmosféra, odlišná kultura i mnoho zajímavostí je synonymem pro Kuala Lumpur, malajsijské hlavní město.  Unikátní stavbou a symbolem města jsou "dvojčata" Petronas Twin Towers.

19.10.2017 - Levné letenky Ho Či Minovo město

Saigon neboli také Ho Či Minovo známé patří k nejnavštěvovanějším ve Vietnamu. Leží na jihu při deltě řeky Mekong. Ho Či Minovo město je lákadlem pro milovníky zábavy a nočního života. "Město hříchů či neřesti" je  místo, které nikdy nespí...

19.10.2017 - Levné letenky Manila - Filipíny

Více než sedm tisíc ostrovů a ostrůvků tvoří Filipíny. Tato exotická a daleká ostrovní země láká především svou tropickou přírodou a atmosférou. Turisté objevují nejen krásu místních pláží, ale také podmořský svět. Hlavním městem je Manila.

18.10.2017 - Levné letenky do Mexika

Mexiko, to jsou krásné bílé pláže, křišťálové moře a úchvatná atmosféra. Mexiko nabízí nespočet krásných letovisek. Turisté míří také za památkami do hlavního města Mexico City, které je výchozím bodem k objevování této krásné země.

18.10.2017 - Levné letenky Portoriko

Do exotického Portorika míří cestovatelé především za dobrodružstvím a nevšedními zážitky. Tato exotická země láká především svou tropickou přírodou, pralesy s rozmanitou faunou a flórou, ale najdete zde také nádherné pláže a azurové moře. Hlavním městem je San Juan.

18.10.2017 - Levné letenky Taipei - Taiwan

Taiwan je podlouhlý ostrov nacházející se velmi blízko od jihovýchodního pobřeží Číny. Turisté mohou objevovat krásy rozmanité tropické vegetace, bambusových či palmových hájů, lesů i krásných pláží. V hlavním městě Taipei je pak k poznávání mnoho památek a zajímavostí.

17.10.2017 - Levné letenky Praha - Petrohrad

Petrohrad je druhé největší město Ruské federace. Legendární město založil car Petr Veliký v roce 1703. Petrohrad je doslova prošpikován památkami. Z těch nejznámějších jsou to Zimní palác, Jantarová komnata, katedrála sv. Izáka či Petropavlovská pevnost.

17.10.2017 - Letenky Santiago de Compostela

Santiago de Compostela je jedním z nejvýznamnějsích poutních míst Evropy. Nachází se v Galicii, což je součást Španělska. Město má zajímavou a poutavou historii. Největším lákaldem jsou nádherné památky - katedrála sv. Jakuba či klášter Benediktinů...

17.10.2017 - Přímé lety Praha - Malta

Kam na dovolenou? Zkuste středomořský ostrov Malta, který je stálicí mezi oblíbenými prázdninovými destinacemi již po dlouhá léta. Ostrov zdobí malebné pláže a modré moře, ale také nemálo zajímavých památek.

17.10.2017 - Levné letenky Praha - Londýn

Britská metropole Londýn je jeden z nejvyhledávanějších turistických cílů Evropy. Město se pyšní mnoha zajímavostmi i turistickými atraktivitami. Většina turistů si nenechá ujít pohledna Tower Bridge a Big Ben, ale i na Westminsterský palác a další dominanty.

16.10.2017 - Levné letenky Fukuoka - Japonsko

Návštěva Japonska patří k nezapomenutelným cestovatelským zážitkům. Země vycházejícího slunce láká na své přírodní krásy i specifickou kulturu a tradice. K zajímavým turistickým cílům japonských ostrovů patří město Fukuoka nacházející se na ostrově Kjúšú. Nabízí památky pocházející z dávné historie, národní parky, sopky, krásné zahrady i písečné pláže...

16.10.2017 - Levné letenky Brisbane - Austrálie

Brisbane je australské město ležící se ve státě Queensland. Je protkáno mnoha nádhernými parky i nespočtem pamětihodností. Centrum města tvoří poloostrov, který obtéká řeka Brisbane River. Za branami města si užijete krásy bujné tropické vegetace i nádhernou přírodu.

16.10.2017 - Levné letenky Sydney - Austrálie

Vítejte v magickém Sydney! Největší a nejlidnatější město Austrálie má své místo na východním pobřeží. Symbolem města je proslulá a světově známá budova Opera House. K vidění jsou také další atraktivity jako je mimo jiné Harbour Bridge. Turisté však vyhledávají také pláže či Národní parky.

16.10.2017 - Levné letenky Melbourne - Austrálie

Melbourne je jedním z kulturních i turistických center celého australského kontinentu. Drtivá většina turistů si nenechá ujít známé památky a symboly města, nicméně nejvíce láká divoká, ale nádherná australská příroda, která je největším magnetem turistů...

13.10.2017 - Akční letenky Nairobi - Keňa

Keňa je jednou z nejatraktivnějších zemí afrického kontinentu. Nádherná a turisticky přitažlivá země nabízí zážitky v úchvatné africké přírodě, kde lze vidět zvířata tzv. velké pětky. Výchozím bodem do africké přírody je hlavní město Nairobi.

13.10.2017 - Levné letenky Praha - Rhodos

Řecký ostrov Rhodos je jedním z mnoha oblíbených cílů ležících ve Středozemním moři, kam míří turisté nejen o prázdninách. Rhodos láká svými krásnými plážemi, pověstným čistým mořem i žhavým sluncem. Kromě nebeské přírody si lze vychutnat také pohled na mnoho historických památek.

12.10.2017 - Akční letenky Havana - Kuba

Ostrov Kuba řadíme tradičně k stále lákavým dovolenkovým destinacím. Kromě nádherných přírodních scenerií nabízí také kus historie v podobě památek či charakteristické architektury. Hlavním městem je Havana, kde si můžete užít nespoutaný noční život a zábavu.

12.10.2017 - Levné letenky do Srbska

Srbsko patří k nejkrásnějším zemím v Evropě a to především díky svým přírodním krásám. Přestože Srbsko bylo dlouho zmítané občanskou válkou, má turistům co nabídnout. Hlavním městem je Bělehrad.

12.10.2017 - TIP! Letenky Praha - Bermuda

Bermudské ostrovy patří k dosud málo objeveným turistickým cílům. Tyto tajuplné ostrovy tvoří nádherná příroda včetně nádherných pláží. Atmosféru ostrovů pak dotváří známé "tajemství Bermudského trojúhelníku"...

11.10.2017 - Levné letenky do Maroka

Letovisko Casablanca je největším městem nacházejícím se v severoafrickém Maroku. Ačkoliv není typickou prázdninovou destinací zaujme především svou atmosférou a dlouhou a zajímavou historií. K vidění nejsou pouze památky, ale také mnoho moderních staveb.

11.10.2017 - Akční letenky Praha - Dubaj

Spojené Arabské Emiráty jsou již řadu let velmi vyhledávaným a oblíbeným turistickým cílem. Stejně tak luxusní letovisko Dubaj s okázalou moderní zástavbou a pověstnými písečnými plážemi uchvacuje turisty z celého světa. Dubaj je možné navštívit během celého roku díky velmi příjemným teplotám.

11.10.2017 - Levné letenky Praha - Tokyo

Patříte-li k milovníkům poznávání a objevování cizokrajné přírody a odlišné kultury, pak zvolte daleké Japonsko. Zcela výjimečná ostrovní země slibuje nezapomenutelné zážitky. Hlavní město Tokyo je přehlídkou nejvyspělejších technologií a moderní architektury, najdete zde však i kousek historie...

11.10.2017 - Levné letenky do Los Angeles

Oblíbené americké město má své místo na západním pobřeží Spojených Států. Jedno z největších amerických měst láká na krásu písečných pláží a živelné vody Pacifiku. Turisté ale pravidelně zavítají také do centra města, kde se nachází mimo jiné chodník slávy a slavná ulice Rodeo Drive a podobně...