SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

23.10.2017 - Levné letenky do Kambodže

Kambodža patří k ekonomicky chudým asijským zemím, které se však pyšní obrovským přírodním bohatstvím. Jedním z turistických cílů je město Phnom Penh. Kambodža je země určená především cestovatelům se zájmem o poznávání.

23.10.2017 - Levné letenky do Estonska

Estonské hlavní město Tallinn leží při pobřeží Baltského moře. Město se vyznačuje poklidnou atmosférou, kterou oživuje čilý turistický ruch. V Tallinnu se nachází mnoho památek UNESCO, tudíž je na co se dívat...

23.10.2017 - Levné letenky Praha - Peking

Za památkami, ojedinělou atmosférou i zcela odlišnou kulturou míří turisté z celého světa do Číny. Ty nejlákavější památky se nacházejí v Pekingu na Náměstí Nebeského klidu a jeho okolí. Za vidění stojí také Velká čínská zeď nebo Zakázané město.

23.10.2017 - Akční letenky do Lotyšska

Riga je největším městem v Pobaltí. Lotyšská metropole leží při ústí řeky Daugavy do Rižského zálivu. Město má velice příjemnou atmosféru. Největší památky jsou k vidění v centru na Katedrálním náměstí včetně slavné katedrály.

20.10.2017 - Levné letenky Praha - Bali

Hledáte ráj na zemi? Pak jej najdete na indonéském ostrově Bali. Milovníci exotiky, slunce a moře si přijdou na své právě tady. Stále více návštěvníků však nevyhledává jen mořské pobřeží, ale také místní památky či turistické atraktivity.

20.10.2017 - TIP! Letenky na Jeju Island

Jeju (Čedžu) Island je největší jihokorejský ostrov, který je pro své přírodní bohatství zařazen mezi sedm divů světa. Ostrov je vulkanického původu. Největším lákadlem turistů jsou proto lávové jeskyně. Návštěva tohoto ostrova patří k nejsilnějším cestovatelským zážitkům.

20.10.2017 - Akční letenky Praha - Okinawa

Cesta do "země vycházejícího slunce" je určena především pro milovníky východních kultur. Japonsko nabízí především poznávání místních tradic, zvyků i nebývale krásné přírody. Jedním z výchozích bodů za poznáváním Japonska je město Okinawa.

19.10.2017 - Super cena! Letenky Praha - Soul

Jihokorejská metropole Soul patří k nejlidnatějším na světě. Turisty možná překvapí moderní vzhled města s mnoha mrakodrapy a zaujmou také mnohé pozoruhodné památky. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou pak zdejší přírodní krásy. Ne náhodou je Soul zapsán na seznam UNESCO.

19.10.2017 - TIP! Levné letenky Praha - Tokyo

Milovníci poznávání a objevování cizokrajné přírody a odlišné kultury si přijdou na své v dalekém Japonsku. V mnoha ohledech výjimečná ostrovní země slibuje každému ty nejzajímavější zážitky. Hlavní město Tokyo je přehlídkou nejvyspělejších technologií a moderní architektury, najdete zde však i kousek historie...

19.10.2017 - Levné letenky do Malajsie

Cestovatelé lačnící po dobrodružství a zážitcích v tropické přírodě si přijdou na své v Malajsii. Exotická atmosféra, odlišná kultura i mnoho zajímavostí je synonymem pro Kuala Lumpur, malajsijské hlavní město.  Unikátní stavbou a symbolem města jsou "dvojčata" Petronas Twin Towers.

19.10.2017 - Levné letenky Ho Či Minovo město

Saigon neboli také Ho Či Minovo známé patří k nejnavštěvovanějším ve Vietnamu. Leží na jihu při deltě řeky Mekong. Ho Či Minovo město je lákadlem pro milovníky zábavy a nočního života. "Město hříchů či neřesti" je  místo, které nikdy nespí...

19.10.2017 - Levné letenky Manila - Filipíny

Více než sedm tisíc ostrovů a ostrůvků tvoří Filipíny. Tato exotická a daleká ostrovní země láká především svou tropickou přírodou a atmosférou. Turisté objevují nejen krásu místních pláží, ale také podmořský svět. Hlavním městem je Manila.

18.10.2017 - Levné letenky do Mexika

Mexiko, to jsou krásné bílé pláže, křišťálové moře a úchvatná atmosféra. Mexiko nabízí nespočet krásných letovisek. Turisté míří také za památkami do hlavního města Mexico City, které je výchozím bodem k objevování této krásné země.

18.10.2017 - Levné letenky Portoriko

Do exotického Portorika míří cestovatelé především za dobrodružstvím a nevšedními zážitky. Tato exotická země láká především svou tropickou přírodou, pralesy s rozmanitou faunou a flórou, ale najdete zde také nádherné pláže a azurové moře. Hlavním městem je San Juan.

18.10.2017 - Levné letenky Taipei - Taiwan

Taiwan je podlouhlý ostrov nacházející se velmi blízko od jihovýchodního pobřeží Číny. Turisté mohou objevovat krásy rozmanité tropické vegetace, bambusových či palmových hájů, lesů i krásných pláží. V hlavním městě Taipei je pak k poznávání mnoho památek a zajímavostí.

17.10.2017 - Levné letenky Praha - Petrohrad

Petrohrad je druhé největší město Ruské federace. Legendární město založil car Petr Veliký v roce 1703. Petrohrad je doslova prošpikován památkami. Z těch nejznámějších jsou to Zimní palác, Jantarová komnata, katedrála sv. Izáka či Petropavlovská pevnost.

17.10.2017 - Letenky Santiago de Compostela

Santiago de Compostela je jedním z nejvýznamnějsích poutních míst Evropy. Nachází se v Galicii, což je součást Španělska. Město má zajímavou a poutavou historii. Největším lákaldem jsou nádherné památky - katedrála sv. Jakuba či klášter Benediktinů...

17.10.2017 - Přímé lety Praha - Malta

Kam na dovolenou? Zkuste středomořský ostrov Malta, který je stálicí mezi oblíbenými prázdninovými destinacemi již po dlouhá léta. Ostrov zdobí malebné pláže a modré moře, ale také nemálo zajímavých památek.

17.10.2017 - Levné letenky Praha - Londýn

Britská metropole Londýn je jeden z nejvyhledávanějších turistických cílů Evropy. Město se pyšní mnoha zajímavostmi i turistickými atraktivitami. Většina turistů si nenechá ujít pohledna Tower Bridge a Big Ben, ale i na Westminsterský palác a další dominanty.

16.10.2017 - Levné letenky Fukuoka - Japonsko

Návštěva Japonska patří k nezapomenutelným cestovatelským zážitkům. Země vycházejícího slunce láká na své přírodní krásy i specifickou kulturu a tradice. K zajímavým turistickým cílům japonských ostrovů patří město Fukuoka nacházející se na ostrově Kjúšú. Nabízí památky pocházející z dávné historie, národní parky, sopky, krásné zahrady i písečné pláže...

16.10.2017 - Levné letenky Brisbane - Austrálie

Brisbane je australské město ležící se ve státě Queensland. Je protkáno mnoha nádhernými parky i nespočtem pamětihodností. Centrum města tvoří poloostrov, který obtéká řeka Brisbane River. Za branami města si užijete krásy bujné tropické vegetace i nádhernou přírodu.

16.10.2017 - Levné letenky Sydney - Austrálie

Vítejte v magickém Sydney! Největší a nejlidnatější město Austrálie má své místo na východním pobřeží. Symbolem města je proslulá a světově známá budova Opera House. K vidění jsou také další atraktivity jako je mimo jiné Harbour Bridge. Turisté však vyhledávají také pláže či Národní parky.

16.10.2017 - Levné letenky Melbourne - Austrálie

Melbourne je jedním z kulturních i turistických center celého australského kontinentu. Drtivá většina turistů si nenechá ujít známé památky a symboly města, nicméně nejvíce láká divoká, ale nádherná australská příroda, která je největším magnetem turistů...

13.10.2017 - Akční letenky Nairobi - Keňa

Keňa je jednou z nejatraktivnějších zemí afrického kontinentu. Nádherná a turisticky přitažlivá země nabízí zážitky v úchvatné africké přírodě, kde lze vidět zvířata tzv. velké pětky. Výchozím bodem do africké přírody je hlavní město Nairobi.

13.10.2017 - Levné letenky Praha - Rhodos

Řecký ostrov Rhodos je jedním z mnoha oblíbených cílů ležících ve Středozemním moři, kam míří turisté nejen o prázdninách. Rhodos láká svými krásnými plážemi, pověstným čistým mořem i žhavým sluncem. Kromě nebeské přírody si lze vychutnat také pohled na mnoho historických památek.

12.10.2017 - Akční letenky Havana - Kuba

Ostrov Kuba řadíme tradičně k stále lákavým dovolenkovým destinacím. Kromě nádherných přírodních scenerií nabízí také kus historie v podobě památek či charakteristické architektury. Hlavním městem je Havana, kde si můžete užít nespoutaný noční život a zábavu.

12.10.2017 - Levné letenky do Srbska

Srbsko patří k nejkrásnějším zemím v Evropě a to především díky svým přírodním krásám. Přestože Srbsko bylo dlouho zmítané občanskou válkou, má turistům co nabídnout. Hlavním městem je Bělehrad.

12.10.2017 - TIP! Letenky Praha - Bermuda

Bermudské ostrovy patří k dosud málo objeveným turistickým cílům. Tyto tajuplné ostrovy tvoří nádherná příroda včetně nádherných pláží. Atmosféru ostrovů pak dotváří známé "tajemství Bermudského trojúhelníku"...

11.10.2017 - Levné letenky do Maroka

Letovisko Casablanca je největším městem nacházejícím se v severoafrickém Maroku. Ačkoliv není typickou prázdninovou destinací zaujme především svou atmosférou a dlouhou a zajímavou historií. K vidění nejsou pouze památky, ale také mnoho moderních staveb.

11.10.2017 - Akční letenky Praha - Dubaj

Spojené Arabské Emiráty jsou již řadu let velmi vyhledávaným a oblíbeným turistickým cílem. Stejně tak luxusní letovisko Dubaj s okázalou moderní zástavbou a pověstnými písečnými plážemi uchvacuje turisty z celého světa. Dubaj je možné navštívit během celého roku díky velmi příjemným teplotám.

11.10.2017 - Levné letenky Praha - Tokyo

Patříte-li k milovníkům poznávání a objevování cizokrajné přírody a odlišné kultury, pak zvolte daleké Japonsko. Zcela výjimečná ostrovní země slibuje nezapomenutelné zážitky. Hlavní město Tokyo je přehlídkou nejvyspělejších technologií a moderní architektury, najdete zde však i kousek historie...

11.10.2017 - Levné letenky do Los Angeles

Oblíbené americké město má své místo na západním pobřeží Spojených Států. Jedno z největších amerických měst láká na krásu písečných pláží a živelné vody Pacifiku. Turisté ale pravidelně zavítají také do centra města, kde se nachází mimo jiné chodník slávy a slavná ulice Rodeo Drive a podobně...

10.10.2017 - Levné letenky Dillí - Indie

Indie, nádherná rozmanitá země nabízí nevšední zážitky i poznávání odlišné kultury a přírody. Návštěva "Země kontrastů", jak se často Indii říká, patří ke skutečným cestovatelským zážitkům. Hlavním městem je Dillí, které láká především na svou historickou část s množstvím památek.

10.10.2017 - TIP! Levné letenky Jamajka

Ostrov Jamajka je jednou z perel Karibiku. Sněhobílé pláže a azurové moře jsou jednoznačně největším lákadlem turistů. Ostrov láká také na exotickou kuchyni, pověstný rum i zábavu. Jedním ze známých letovisek je Montego Bay...

10.10.2017 - Akční letenky Praha - Chicago

Americké Chicago leží ve státě Illinois při březích Michiganského jezera. Třetí nejlidnatější město Spojených Států Amerických se pyšní nespočtem krásných zelených míst a parků, díky nimž si vysloužilo přezdívku "město v zahradě"...

10.10.2017 - Open-jaw letenky do New Yorku

Skvělým cestovatelským zážitkem je návštěva New Yorku. Mnohamilionové město láká na všudypřítomnou opojnou multikulturní atmosféru i mnoho památek a symbolů. Ze známých dominant města stojí za vidění známé symboly jako jsou Socha svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway. K hojně navštěvovaným částem města patří Manhattan.

09.10.2017 - Levné letenky Detroit - USA

Detroit je město ležící v americkém státě Michigan. Je známé jako centrum automobilového průmyslu. Vznikly zde takové legendy, jako jsou Ford či Crysler. Současné město však nabízí turistům i další zajímavosti a také bohaté společenské a kulturní vyžití.

09.10.2017 - Akční letenky Manila - Filipíny

Filipíny jsou exotická ostrovní země, která láká především svou tropickou přírodou a atmosférou. Turisté objevují nejen krásu místních pláží, ale také podmořský svět. Hlavním městem je Manila.

09.10.2017 - Levné letenky Taipei - Taiwan

Taipei je hlavní a největší město Taiwanu, ostrova podlouhlého tvaru ležící velmi blízko od jihovýchodního pobřeží Číny. Turisté mohou objevovat krásy rozmanité tropické vegetace, bambusových či palmových hájů, lesů i krásných pláží. V Taipei je pak k poznávání mnoho památek a zajímavostí.

09.10.2017 - Levné letenky na Madeiru

Madeira je ostrov ležící v Atlantiku jihozápadním směrem od Evropy. Madeira je známá především jako turistický ráj s nádhernou přírodou a živelným oceánem. Hlavním městem je Funchal. Z historie je známo, že si Madeiru oblíbila mimo jiné rakouská císařovna Sissi...

06.10.2017 - Levné letenky Orlando - USA

Florida je notoricky známá a velmi oblíbená oblast mnoha turistů ze všech koutů světa. Jedním z atraktivních míst je město Orlando. Návštěvníky ohromí především neuvěřitelným počtem zábavních parků a herních center, a to nejen pro děti, ale také dospělé...

06.10.2017 - Akční letenky Praha - Belize

Nesmírně zajímavá a atraktivní destinace pro cestovatele se zájmem o exotiku, poznávání a dobrodružství je Belize. Poměrně malá tropická země leží ve středoamerické oblasti a láká především na přírodní krásy a mnoho druhů exotické fauny a flóry. Hlavní město je Belize City.

06.10.2017 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

V Thajsku si užijete plnými doušky exotiku v pravém slova smyslu. Turisticky oblíbená a vytížená země láká na krásné mořské pobřeží, především pláže a azurové moře, ale také mnoho pamětihodností. Hlavním městem je Bangkok.

05.10.2017 - Levné letenky na Azorské ostrovy

Azorské ostrovy najdete v Atlantiku přibližně na půl cesty mezi Evropou a Amerikou. Ostrovy lákají turisty především svou ojedinělou přírodou, unikátní architekturou a nevšedními zážitky. Poznejte letovisko Ponta Delgada, které je hlavní a největší město Azorských ostrovů.

05.10.2017 - Akční letenky Praha - Auckland

Návštěva Nového Zélandu patří k úžasným cestovatelským zážitkům. Tato krásná ostrovní země láká na  vysoké hory, vrcholky sopek, malebné pláže, živelný oceán i mnoho exotických druhů fauny a flóry. Jedním z výchozích bodů do tajuplné přírody je město Auckland.

05.10.2017 - Levné letenky Jakarta - Indonésie

K nejrozmanitějším a nejkrásnějším zemím na světě řadíme Indonésii. Oblíbená a atraktivní turistická oblast zahrnuje tisíce nádherných destinací, které se pyšní nádhernou tropickou přírodou. Hlavním městem Indonésie je Jakarta ležící na ostrově Jáva.

05.10.2017 - Levné letenky Toronto - Kanada

Toronto, jedno z nejvýznamnějších kanadských měst najdete v provincii Ontario při březích stejnojmenného jezera. Všudypřítomná multikulturní atmosféra umocňuje celkový příjemný dojem z města. Ze zajímavých památek jsou nepřehlédnutelné City Hall a Union Station.

04.10.2017 - Levné letenky Chongqing - Čína

Čína patří bezesporu k turisticky nejlákavějším zemím na světě. Pyšní se dlouhou a velmi zajímavou historií, unikátními památkami i ojedinělými přírodními krásami. Jedním z nejlidnatějších čínských měst a turistických cílů je město Chongqing...

04.10.2017 - Přímé lety Praha - New York

Americký New York láká na všudypřítomnou opojnou multikulturní atmosféru i mnoho památek a symbolů. Ze známých dominant města stojí za vidění známé symboly jako jsou Socha svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway. K hojně navštěvovaným částem města patří Manhattan.

04.10.2017 - Akční letenky Astana - Kazachstán

Kazachstán je země ležící ve střední Asii, která částečně zasahuje také do Evropy. Hlavním a druhým největším kazašským městem je Astana. V Astaně lze vidět mnoho historických staveb, ale také moderní architektura, mimo jiné třeba vyhlídková věž Bayterek a další.

04.10.2017 - Levné letenky Praha - Peking

Za památkami, ojedinělou atmosférou i zcela odlišnou kulturou míří velká většina turistů do Číny. Největší skvosty se nacházejí v Pekingu na Náměstí Nebeského klidu a jeho okolí. Za vidění stojí také Velká čínská zeď nebo Zakázané město.

04.10.2017 - Levné letenky Praha - Šanghaj

Jedním z okázalých čínských velkoměst s moderním vzhledem a magickou atmosférou je Šanghaj. Návštěvníkům sice nenabízí tolik historických pamětihodností, ale najdete zde třeba Šanghajské muzeum, krásné parky i rušné ulice. Město láká především svou magickou atmosférou i bohatým kulturním a společenským vyžitím.

03.10.2017 - Akční letenky Boston - USA

Jedním z příjemných turistických cílů ve Spojených Státech je město Boston. Má hodně evropský vzhled a velmi příjemnou atmosféru. Je to město vzdělání a poutavé historie. Nachází se zde více než 100 vysokých škol a univerzit. Najdete zde i památky a turistické atraktivity.

03.10.2017 - Levné letenky Praha - Moskva

Hlavní město Ruské federace patří k nesmírně přitažlivým metropolím nabízející skutečně nevšední zážitky. Milovníci historie a památek ocení pohled na vzásné historické monumenty a stavby. Největší krásy Moskvy uvidíte na Rudém náměstí. Je to mimo jiné Chrám Vasila blaženého a mnoho dalšího.

03.10.2017 - Levné letenky Tel Aviv - Izrael

Za skutečnými cestovatelskými zážitky se vydejte do Izraele jeho metropole Tel Aviv. Nádherné starobylé město zapůsobí na každého zcela ojedinělým dojmem. Centrum města je zajímavé z architektonického i historického hlediska. To dokazuje také zápis na seznam UNESCO. Atmosféru dotváří dlouhé písečné pláže a horké a suché klima.

03.10.2017 - Levné letenky Bogota - Kolumbie

Bogota je hlavní a největší město Kolumbie. Patří k největším metropolím celé Latinské Ameriky. Město nacházející se v nadmořské výšce 2600 metrů má koloniální vzhled, kde lze vidět koloniální architekturu i moderní stavby. Působivé panorama města tvoří pohoří Andy.

02.10.2017 - Akční letenky Johannesburg - JAR

Jihoafrická republika patří k vyspělým africkým zemím a také je pomyslnou jižní bránou do Afriky. K nejvíce navštěvovaným cílům patří Johannesburg, moderní kosmopolitní město s pestrou historií. Turisté často míří za město do divoké a krásné jihoafrické přírody.

02.10.2017 - Levné letenky Praha - Singapur

Singapur je ekonomicky vyspělý městský stát ležící v Asii. Moderní kosmopolitní město nabízí návštěvníkům silný cestovatelský zážitek. Od mrakodrapů až po tropickou džungli plnou exotické fauny a flóry...

02.10.2017 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Thajsko je ideální destinace pro milovníky exotiky. Právě zde si užijete plnými doušky exotiku v pravém slova smyslu. Již řadu let turisty okouzluje zdejší mořské pobřeží, především překrásné pláže a blankytné moře, ale také mnoho památek. Hlavním městem je Bangkok.

02.10.2017 - Levné letenky Liberia - Kostarika

Kostarika je země určená speciálně milovníkům exotiky a dobrodružství. Tato exotická země leží v tropické oblasti Střední Ameriky, jejíž lákadlem jsou především výlety do tamní džungle a přírody. Výchozím bodem do tajů místní přírody je město Liberia.

29.09.2017 - Levné letenky Praha - Šanghaj

Šanghaj je jedním z okázalých čínských velkoměst s moderním vzhledem a magickou atmosférou. Návštěvníkům sice nenabízí tolik historických monumentů, ale najdete zde třeba Šanghajské muzeum, krásné parky i rušné ulice. Město láká především svou atmosférou i bohatým kulturním a společenským vyžitím.

29.09.2017 - Akční letenky do Gruzie

Gruzie je pozoruhodná země ležící na rozhraní jihovýchodní Evropy a Asie v oblasti Kavkazu. Hlavní město je Tbilisi, které představuje směs dávného socialismu, středověkého orientu i současnosti. Velká většina turistů vyhledává krásy místní drsné přírody.

29.09.2017 - Levné letenky Praha - Kapské město

Kapské město je pomylsnou bránou do Jižní Afriky a také druhým největším městem Jihoafrické republiky. Pyšní se multikulturní atmosférou a nespočtem přírodních krás. Největším lákadlem je majestátní Stolová hora, která je zároveň symbolem města.

27.09.2017 - Akční letenky na Seychely

Seychely jsou nádherné ostrovy, jehož břehy omývají azurově modré vody Indického oceánu. Tropický ráj se vším všudy nabíze návštěvníkům nejen nádherné pláže zalité sluncem, ale také bohaté společenské vyžití a turistické zajímavosti.

27.09.2017 - Levné letenky Praha - Peking

Do Číny míří velká většina turistů především za památkami a zdejší ojedinělou atmosférou. Největší skvosty se nacházejí v Pekingu na Náměstí Nebeského klidu a jeho okolí. Za vidění stojí také Velká čínská zeď nebo Zakázané město.

25.09.2017 - Levné letenky Praha - New York

Multikulturní metropole New York láká na všudypřítomnou opojnou atmosféru i mnoho památek a symbolů. Ze známých dominant města nesmíme opomenout Sochu svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway. K hojně navštěvovaným částem města patří Manhattan.

25.09.2017 - Levné letenky Praha - Lisabon

Portugalská metropole Lisabon je kosmopolitní město s neobyčejnou starodávnou atmosférou. Město je obklopeno vrcholky kopců, kterými protéká řeka Tejo. Nejkrásnější část města je stará část Alfama s maurskou kulturou.

25.09.2017 - Akční letenky do Vietnamu

Za zážitky a poznáváním se vydejte do Vietnamu. Tato asijská země láká svou kulturou, historií i přírodou. Výchozím bodem k objevování a poznávání místních krás je hlavní město Hanoj.

25.09.2017 - Levné letenky Praha - Panama

Město Panama City je centrem světového obchodu s historií dlouhou mnoho let naším letopočtem. Kosmopolitní město nabízí kromě historie také moderní zástavbu mrakodrapů. Turisté míří čast otaké za brány města do Národních parků a tropické přírody.

22.09.2017 - Akční letenky Praha - Edinburgh

Vydejte se do skotského Edinburghu za opojnou romantickou atmosférou, krásnou přírodou i mnohými památkami. Město leží na skalnatých výběžcích, kde se vypíná Edinburghský hrad, dominanta města. Najdete zde krásné historické památky, zajímavá muzea i pěkné městské parky.

22.09.2017 - Levné letenky Istanbul - Turecko

Turecké město Istanbul, dříve známé jako Konstantinopol láká na pestrou a zajímavou historii a atmosféru. Multikulturní město zdobí nejen zajímavé památky a stavby, ale také trhy s kořením, šperky a podobně. Istanbul stojí za to navštívit...

22.09.2017 - Levné letenky Muscat - Omán

Omán je zcela ojedinělá země, která patří k méně navštěvovaným destinacím, což je velká škoda. Tato arabská země nabízí zážitky i poznávání zcela odlišné kultury i unikátní přírody. Hlavním městem je Muscat.

22.09.2017 - Levné letenky na Filipíny

Atmosféru pravé exotiky můžete poznat na Filipínách. Nádherné souostroví, které tvoří více než sedm tisíc ostrovů dokonale splní všechny představy o tropickém ráji. Jedním z navštěvovaných turistických cílů je letovisko Cebu.

21.09.2017 - Akční letenky Praha - Malaga

Letovisko Malaga patří k nejoblíbenějším prázdninovým cílům Španělska. Najdete jej ve známé oblasti Costa de Sol, kterou pravidelně navštěvují tisíce turistů. Malaga je také rodištěm známého malíře Pabla Picassa.

21.09.2017 - Levné letenky Praha - Valencie

Valencie je třetí největší město Španělska. Miliony turistů zde obdivují krásné památky či si užívají rušného nočního života. Největšími atraktivitami Valencie jsou Valencijská katedrála a brána Torres de Serano.

21.09.2017 - Akční letenky Havana - Kuba

Ostrov Kuba je je již po řadu let stále lákavou destinací. Kromě přírodních krás nabízí také kus historie v podobě památek či charakteristické architektury. Hlavním městem je Havana, kde si můžete užít bujarý noční život a zábavu.

20.09.2017 - Přímé lety Praha - Brusel

Brusel řadíme k nejvýznamnějším evrospkým metropolím. Turisticky nepříliš navštěvované město nabízí zajímavé historické pamětihodnosti i architektonické skvosty. Najdete zde také muzea a vzácné historické sbírky a exponáty.

20.09.2017 - Levné letenky Praha - Bombaj

Bombaj patří ke známým turistickým cílům Indie. Podobně jako v dalších velkých městech i tady čeká na turisty mnoho zážitků a překvapení. "Brána do Indie", jak se někdy Bombaji přezdívá je místem plným památek i ukázek všedního života místních lidí.

20.09.2017 - Levné letenky na Komory

Exotické souostroví Komory dělí od africké pevniny Mozambický průliv. Tyto ostrovy sopečného původu nepatří ke klasickým dovolenkovým cílům, nicméně možná právě proto snad zaujme vyznavače individuální turistiky.

19.09.2017 - Levné letenky Nairobi - Keňa

Keňa je jednou z nejkrásnějších zemí černého kontinentu. Nádherná a turisticky přitažlivá země nabízí zážitky v úchvatné africké divočině, kde lze vidět zvířata tzv. velké pětky. Výchozím bodem do africké přírody je hlavní město Nairobi.

19.09.2017 - Akční letenky do Kazachstánu

Kazachstán je rozlohou poměrně velký stát ležící ve střední Asii, který částečně zasahuje také do Evropy. Hlavním a druhým největším kazašským městem je Astana. V Astaně lze vidět mnoho historických staveb, ale také moderní architektura, mimo jiné třeba vyhlídková věž Bayterek a další.

19.09.2017 - Přímé lety Praha - Dubaj

Spojené Arabské Emiráty jsou již řadu let velmi oblíbeným turistickým cílem. Stejně tak luxusní letovisko Dubaj s okázalými moderními stavbami a pověstnými písečnými plážemi uchvacuje turisty z celého světa. Dubaj je možné navštívit během celého roku díky velmi příjemným teplotám.

18.09.2017 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

V Thajsku si užijete plnými doušky exotiku v pravém slova smyslu. Turisty okouzlí mořské pobřeží, především překrásné pláže a blankytné moře, ale také mnoho památek. Hlavním městem je Bangkok.

18.09.2017 - Levné letenky na Phuket

Phuket je jeden z kouzelných thajských ostrovů, které jsou turisticky velmi oblíbené. Návštěvníci ostrova vyhledávají nejen mořské pobřeží, ale také stále více památek a zajímavých historických míst. Phuket je ideální destinace pro rodiny s dětmi i pro vyznavače cestování na vlastní pěst.

18.09.2017 - Akční letenky Praha - Tbilisi

Gruzie je kavkazská země ležící na rozhraní jihovýchodní Evropy a Asie. Hlavní město je Tbilisi, které je mixem dávného socialismu, středověkého orientu i současnosti. Drtivá většina turistů vyhledává krásy místní přírody.

18.09.2017 - Letenky Praha - Heraklion

Kréta patří k oblíbeným cílům mnoha turistů nejen z Evropy. Jeden z překrásných řeckých ostrovů nabízí především průzračné moře, horké slunce a rozlehlé pláže. Na své si zde přijdou také milovníci historie.

15.09.2017 - Levné letenky Honduras

Honduras patří k zemím, kam míří především vyznavači individuální turistiky se zájmem o poznávání a adrenalinové zážitky. Výpravy do místní tropické džungle, poznávání tamní kultury i života místních obyvatel jsou nezapomenutelným zážitkem.

15.09.2017 - Levné letenky Praha - Dubaj

Spojené Arabské Emiráty patří k stále velmi oblíbeným turistickým cílům. Luxusní letovisko Dubaj s okázalými moderními stavbami a pověstnými písečnými plážemi uchvacuje turisty z celého světa. Dubaj je možné navštívit během celého roku díky velmi příjemným teplotám.

14.09.2017 - Levné letenky Ho Či Minovo město

Vietnamské Ho Či Minovo známé pod názvem Saigon patří k nejnavštěvovanějším ve Vietnamu. Nachází se na jihu při deltě řeky Mekong. Ho Či Minovo město je světově proslulé jako město zábavy, hříchů či neřesti nebo také jako město, které nikdy nespí...

14.09.2017 - Levné letenky Dakar - Senegal

Jednou z nádherných afrických zemí je Senegal. Prozatím patří k málo preferovaným turistickým destinacím. Perlou této země jsou překrásné a nezničené písčité pláže. Turisté se však mohou těšit na výlety do tamní savany, kde je čeká přehlídka typické africké fauny. Hlavním městem je Dakar.

14.09.2017 - Levné letenky na Azory

Azorské ostrovy najdete na mapě asi na půl cesty mezi Evropou a Amerikou. Turisty zde láká především unikátní příroda, ojedinělá architektura a nevšední zážitky. Zamížit můžete do letoviska Ponta Delgada, které je hlavní a největší město Azorských ostrovů.

13.09.2017 - Levné letenky Praha - New York

Multikulturní metropole New York láká na všudypřítomnou opojnou atmosféru i mnoho památek a symbolů. Ze známých dominant města nesmíme opomenout Sochu svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway. K hojně navštěvovaným částem města patří Manhattan.

13.09.2017 - Levné letenky Havajské ostrovy

Havajské ostrovy patří již řadu let k stále oblíbeným destinacím, které lákají především na tropickou přírodu, exotickou atmosféru i živelné vody oceánu. Zdejší pláže jsou ideální k relaxaci, místní hlubiny pak k potápění se žraloky či pozorování podmořského světa...

13.09.2017 - Levné letenky Praha - Paříž

Francouzské hlavní město Paříž je městem elegance, módy a romantiky. Turisté vyhledávají malebná zákoutí, romantické uličky, obchody se suvenýry i známé symboly, jako je mimo jiné Eiffelova věž a jiné...

13.09.2017 - Levné letenky Praha - Kodaň

Kodaň, hlavní město Dánska symbolizuje typickou severskou kulturu. Město s typickou atmosférou zdobí překrásné pamětihodnosti a stavby. Symbolem města je pak Malá mořská víla...

13.09.2017 - Akční letenky Praha - Milán

Milán je město elegance a módy, obchodu i nádherných umleckých děl a galerií...Stačí si vybrat. Milán je také sídlo slavné italské opery La Scala či domov slavných fotbalových klubů. Všemu pak vévodí mimo jiné slavná katedrála Duomo na náměstí Piazza del Duomo...

13.09.2017 - Levné letenky Praha - Brusel

Brusel patří k nejvýznamnějším metropolím v Evropě. Turisticky nepříliš navštěvované město nabízí krásné historické památky, architektonické skvosty, ale najdete zde také muzea a vzácné historické sbírky a exponáty.

13.09.2017 - Akční letenky Praha - Řím

O Římu se říká, že je tzv. věčné město. Je dokonalou přehlídkou celé řady starobylých památek a unikátních pamětihodností. Řím je opravdovou cestovatelskou lahůdkou a zaujme především milovníky historie a umění. Z největších klenotů Říma stojí za vidění fontána di Trevi, Koloseum, Sixtinská kaple a monoho dalšího.

12.09.2017 - Levné letenky Dillí - Indie

Indie nabízí nevšední zážitky i poznávání odlišné kultury a přírody. "Země kontrastů", jak se často Indii říká, je gigantická a rozmanitá s mnoha lákadly. Hlavním městem je Dillí, které láká především na svou historickou část s množstvím památek.

12.09.2017 - Levné letenky Kuala Lumpur

Do daleké Malajsie se vydejte za tropickou přírodou, exotickou atmosférou, odlišnou kulturou i mnoha zajímavostmi. Hlavním městem a zároveň výchozím bodem za poznáváním krás této rozmanité země je Kuala Lumpur. Unikátní stavbou a symbolem města jsou "dvojčata" Petronas Twin Towers.