SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

21.08.2018 - Levné letenky Tel Aviv - Izrael

Tel Aviv je druhé největší město Izraele. Jedním z lákadel města je jeho bohatá a nesmírně pestrá historie. Turisté mohou spatřit patrné evropské vlivy. Historická část města zvaná Bílé město je zapsaná na seznam UNESCO.

21.08.2018 - Levné letenky Praha - Tbilisi

Gruzie je jednou z bývalých zemí Sovětského svazu. Hlavní město Tbilisi bude pro mnohé turisty překvapivě moderní metropolí. Většina turistů pak míří za krásou tamní přírody a hlavně místních hor a lesů.

20.08.2018 - Levné letenky na Barbados

Barbados je ostrov, které zdobí korálové útesy a bílé pláže lemované zelenomodrou vodou karibského moře. Zdejší laguny jsou ideální pro vyznavače vodních aktivit a na své si zde přijdou i milovníci tropické přírody. Hlavním městem je Bridgetown.

20.08.2018 - Levné letenky Bogota - Kolumbie

Bogota je jednou z největších metropolí celé Latinské Ameriky. Město je zajímavé svou dlouhou a zajímavou historií i četnými památkami. Celkový dojem umocňuje nevšední atmosféra.

20.08.2018 - Levné letenky Praha - Zanzibar

Tropické souostroví Zanzibar patří k perlám Indického oceánu. Návštěvníky však nadchne nejen moře a místní nádherné pláže, ale také také okolní příroda, místních lidé a historie. V tomto ohledu nabízí toto místo nevšední zážitky. Hlavní město je Dodoma.

20.08.2018 - Levné letenky Addis Abeba - Etiopie

Addis Abeba je nejen hlavním městem Etiopie, ale také významným politickým a ekonomickým centrem celé Afriky. Cestovatelé mířící do Afriky čekají zážitky v africké přírodě, poznávání zcela odlišné kultury i pozoruhodné památky.

17.08.2018 - Akční letenky Boston - USA

Jedním z vyhledávaných turistických cílů ve Spojených Státech je město Boston. Na první pohled se vyznačuje evropským vzhledem a velmi příjemnou, klidnou atmosférou. Město láká na zajímavou historii i mnoho atraktivních míst. Je to město vzdělání. Nachází se zde více než 100 vysokých škol a univerzit.

17.08.2018 - TIP! Letenky do Melbourne

Město Melbourne patří k největším a nejvýznamnějším v Austrálii. Město láká na nespočet památek, ale i kulturních, společenských i sportovních akcí. Město samotné uchvátí svou velikostí i atmosférou.

17.08.2018 - Levné letenky Faerské ostrovy

Malé a nenápadné Faerské ostrovy ležící mezi Norskem a Islandem jsou neprávem opomíjenou zemí. Tyto ostrovy bývají označovány jako neznámá perla Severní Evropy. Hlavním městem je Tórshavn. Poznávacím znakem ostrovů je naprosto osobitá a krásná příroda i drsnější podnebí.

16.08.2018 - Levné letenky na Mauricius

Mauricius je skvělým tipem pro exotickou dovolenou se vším všudy. Tato perla Indického oceánu je kouzelným místem nabízejícím nejen ty nejkrásnější pláže na světě, ale také mnoho dalších zajímavostí. Atmosféru ostrova doplňuje výrazná vůně koření a především vanilky.

16.08.2018 - Levné letenky Petrohrad - Rusko

Petrohrad je legendární a z hlediska historie jedno z nejvýznamnějších ruských měst. Návštěvníci mohou obdivovat ty největší poklady města - Zimní palác, katedrálu sv. Izáka nebo Jantarovou komnatu. Zajímavou podívanou a tursitickou atrakcí je přírodní úkaz tzv. bílé noci.

16.08.2018 - Levné letenky Seoul - Jižní Korea

Soul je jihokorejské hlavní město, které protíná řeka Han. Město s mnohaletou a pestrou historií je v současné době jedno z nejmodernějších v Asii. Na turisty zde čeká mnoho památek a turistických zajímavostí, ale také poznávání zcela odlišné kultury.

16.08.2018 - Levné letenky Sapporo - Japonsko

Sapporo je hlavní město ostrova Hokkaidó a páté největší město Japonska. Samotné město mnozí znají jako dějiště zimních olympijský her v roce 1972. Turistickou atrakcí je Sněžný festival, každoroční akce, kterou si nenchají ujít miliony turistů i místních.

15.08.2018 - Akční letenky Los Angeles - USA

Los Angeles patří k nejnavštěvovanějším cílům Spojených Států. Nachází se na západním pobřeží, které omývají vlahé vody Tichého oceánu. Jedno z největších a nejlidnatějších amerických měst láká na krásné písečné pláže i širokou škálu kulturních a společenských akcí. Turisté často míří za zábavou i turistickými lákadly do centra města, kde se nachází chodník slávy či známá ulice Rodeo Drive.

15.08.2018 - Akční letenky New York - USA

New York patří k těm nejlákavějším cílům celých Spojených Států Amerických. Mnohamilionové město s osobitou a nevšední atmosférou láká na množství turistických zajímavostí i památek, ale také na zdejší kutlurní a společenský život. Dominantou New Yorku je známá Socha svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway.

15.08.2018 - TIP! Letenky Irkutsk - Rusko

Ruské město Irkutsk se nachází v jižní Sibiři při březích řeky Angary. Jde o jednu z významných zastávek transsibiřské magistrály. Zhruba sedmdesát kilometrů od města leží známé jezero Bajkal, které představuje turistické lákadlo.

15.08.2018 - Levné letenky Panama City

Panama je malá tropická země ležící v oblasti střední Ameriky. Je to země nádherných pláží, rozmanité fauny a flóry, národních parků, tropických deštných pralesů a jezer. Hlavním a největším městem je Panama City, jehož návštěva je opravdovým zážitkem.

14.08.2018 - Levné letenky Hanoj - Vietnam

Návštěva Hanoje patří k největším cestovatelským zážitkům. Velkolepá metropole je výjimečná v tom, že si i přes rozmáhající se výstavbu moderních mrakodrapů zachovává stále svoji původní tvář se starobylou atmsoférou.

14.08.2018 - Levné letenky Ho Či Minovo město

Ho Či Minovo město znají mnozí cestovatelé jako Saigon. Je to nejvýznamnější a největší město Vietnamu. Nachází se na jihu země při řece Mekong. Turisté mohou pozorovat opravdu dynamicky s rozvíjející město, kde panuje všudypřítomný chaos a ruch typický pro tuto zemi.

14.08.2018 - Akční letenky Bangkok - Thajsko

Thajský Bangkok je notoricky známá metropole, která láká především na exotickou atmosféru, památky a v neposlední řadě také malebné mořské pobřeží. Drtivá většina turistů míří do hotelových resortů na pobřeží, které zdobí bílé pláže a azurové moře.

14.08.2018 - Levné letenky do Hongkongu

Hongkong patří k ekonomickým tygrům Asie. Honosné velkoměsto patří k nejhustěji obydleným oblastem. Turistům nabízí nesktuečné množství zážitků. Památky, turistická lákadla v podobě magické světelné show, starobylou atmosféru i moderní zástavbu, to vše je Hongkong.

13.08.2018 - Levné letenky Ottawa - Kanada

Ottawa je čtvrté největší kanadské město, které patří k těm nejhezčím v celé Kanadě. Ottawa je bilingvní, kde se dorozumíte naglicky i francouzsky. Turisté mohou obdivovat staré historické budovy i vybírat z pestré nabídky sportovní aktivit.

13.08.2018 - Akční letenky Montreal - Kanada

Montreal patří k nejvyhledávanějším cílům v Kanadě. Velkolepá metropole s poklidnou atmosférou se pyšní okázalým vzhledem i mnoha památkami. Ty se nacházejí nejvíce ve Starém městě. Montreal je také veledůležitým přístavem. 

13.08.2018 - Levné letenky Quebec - Kanada

Quebec, hlavní město stejnojmenné provincie leží na soutoku řek Sv. Vavřince a St. Charles. Turisté se mohou těšit na nespočet lákadel včetně nádherných historických památek i turistických atrakcí. Na své si přijdou i milovníci přírody.

13.08.2018 - Levné letenky Taipei - Taiwan

Asijský ostrov Tchajwan leží jihovýchodně od pobřeží Číny. Jde o ekonomicky prosperující zemi, která nabízí kus nádherné přírody, tradice i výbornou kuchyni. Hlavní město Taipei centrum celého ostrova. Nepřehlédnutelnou dominantou města je věž Taipei 101.

10.08.2018 - Levné letenky Praha - Lisabon

Portugalské hlavní město Lisabon turisty překvapí příjemnou a starobylou atmosférou. Jde o multikulturní metropoli s mnoha zajímavými a lákavými místy. Panorama města tvoří vrcholky kopců, kterými protéká řeka Tejo. Nejkrásnější částí města je historická čtvrť Alfama s ukázkami maurské kultury.

10.08.2018 - Levné letenky Athény - Řecko

Řecké Athény jsou ideálním cílem pro milovníky historie a umění. "Město Bohů" je originálním výletem do dávné historie. Pohled na Akropoli, Partheón, slavné chrámy zasvěcené řeckým bohům a bohyním je neopakovatelným zážitkem.

10.08.2018 - Levné letenky Praha - Maroko

Casablanca je největší marocké město a také významný přístav. Nachází se na západním pobřeží Maroka. Město zaujme především svým evropským vzhledem a ukázkami maurské kultury. Díky příjemnému klimatu je možné do Casablancy zavítat téměř kdykoliv.

09.08.2018 - Levné letenky na Filipíny

Filipíny splňují všechny představy o dovolené v tropickém ráji. Tuto dalekou ostrovní zemi tvoří více než sedm tisíc ostrovů a ostrůvků. Lákají především na exotickou přírodu a magickou atmosféru. Hlavní město Manila je výchozím bodem za zážitky a poznáváním těchto vzdálených ostrovů.

09.08.2018 - Levné letenky Praha - Edinburgh

Edinburgh je hlavní město Skotska. Nachází se na východním pobřeží a je zapsáno na seznam UNESCO. To napovídá, že se turisté mohou těšit na významné historické památky. V neposlední řadě nelze nezmínit krásnou okolní přírodu.

09.08.2018 - Letenky do Bangkoku s Emirates

Thajsko patří k nejnavštěvovanějším zemím jihovýchodní Asie. Turisté míří v drtivé většině do hotelových resortů za krásnou pláží a zdejších azurových vod moře. Thajské hlavní město Bangkok pak nabízí překrásné památky, odlišnou kulturu i skvělou kuchyni.

08.08.2018 - Levné letenky Praha - Abú Dhabí

Abú Dhabí je jedno z předních turistických letovisek Spojených Arabských Emirátů, které oslňuje svým bohatstvím a okázalostí. Turisté tráví čas na plážích u moře, ale zavítají také do centra města za zábavou a poznáváním.

08.08.2018 - Přímé lety Praha - Paříž

Francouzská metropole je celoročním lákadlem turistů nejen z Evropy, ale i dalších zemí světa. Návštěvníky Paříže okouzlují romantická zákoutí, starobylé uličky, kavárny, obchody se suvenýry i známé symboly a památky, jako je mimo jiné Eiffelova věž a jiné...

08.08.2018 - Přímé lety Praha - Šanghaj

Šanghaj je typické čínské velkoměsto, které se vyznačuje přelidněností a velkou okázalostí. Turisty okouzluje svou magickou atmosférou a atrakcemi, které jsou na každém kroku. Zcela odlišná kultura i památky láká návštěvníky z Evropy i jiných koutů světa.

08.08.2018 - TIP! Letenky Chicago - USA

Chicago je americké město mnoha národností a kultur. Na první pohled zde vládne multikulturní atmosféra. Turisty však nadchne mnoha zajímavostmi a atrakcemi. Celkový dojem umocní příjemný vzhled i pohled na nedaleké Michiganské jezero.

07.08.2018 - Levné letenky Muscat - Omán

Maskat je hlavní a největší město sultanátu Omán. Rozkládá se při březích Ománského zálivu. Neokoukané cíle v Ománu nabízejí luxusní dovolenou i nepopsatelné zážitky. Výlety do pouští, koupání a vodních sporty i neotřelé atrakce pro děti i dospělé, to je Omán.

07.08.2018 - Levné letenky Panama

Panama je malá tropická země ležící v oblasti střední Ameriky. Je to země nádherných pláží, rozmanité fauny a flóry, národních parků, tropických deštných pralesů a jezer. Hlavním a největším městem je Panama City, jehož návštěva je opravdovým zážitkem.

07.08.2018 - TIP! Levné letenky na Kypr

Paphos je jedno z nejvíce navštěvovaných letovisek na Kypru. Díky příznivému klimatu lze objevovat krásy tohto ostrova téměř po celý rok. Místní pláže a moře nabízí řadu sportovních aktivit. Také okolní příroda vybízí k procházkám a neméně zajímavé jsou také místní památky.

06.08.2018 - Levné letenky Havana - Kuba

Kuba patří k nejlákavějším destinacím celé karibské oblasti. Kromě nádherného mořského pobřeží, kterému vévodí bílé pláže a modré moře láká také pestrá historie a bujarý noční život. Velkým zážitkem je návštěva hlavního města Havany.

06.08.2018 - Levné letenky Cancún - Mexiko

Cancún je moderní a velice oblíbené turistické letovisko v Mexiko. Na své si zde přijdou milovníci rušného života. Podél pláží stojí luxusní hotelové resorty s veškerým vybavením pro turisty. Místní azurové hlubiny nabízejí skělé podmínky pro provozování vodních aktivit.

06.08.2018 - Levné letenky Praha - Toronto

Toronto je nelidnatější kanadské město. Leží v provincii Ontario u břehů stejnojmenného jezera. O Torontu se hovoří jako o městu mrakodrapů nebo městě v parku. To díky bohaté výškové zástavbě a množství parků a zelěně. Město s příjemnou atmosférou je častým cílem turistů.

06.08.2018 - TIP! letenky na Seychely

Seychely jsou perlou Indického oceánu. Exotické ostrovy jsou ideálním cílem pro náročné turisty toužící po dovolené snů v tropickém ráji. Celkem 115 ostrovů a ostrůvků nabízí kromě průzračných lagun a bělostných pláží také unikátní faunu a flóru i skvělé pdomínky pro vodní sporty.

20.07.2018 - Levné letenky na Mauricius

Pokud hledáte vhodný cíl pro exotickou dovolenou zvolte ostrov Mauricius. Tato perla Indického oceánu je kouzelným místem nabízejícím nejen úchvatné pláže, ale také mnoho dalších zajímavostí. Atmosféru ostrova doplňnuje výrazná vůně koření a především vanilky.

20.07.2018 - Levné letenky Rio de Janeiro

Toužíte po skutečně nevšedních zážitcích? Pak navštivte brazilské Rio de Janeiro. Hvězdná metropole s mnoha superlativy vás uchvátí svou živelnou atmosférou i svým vzhledem. Dominantou města je obrovská socha Ježiše Krista na hoře Corcovado, která je nepřehlédnutelná...

20.07.2018 - Levné letenky do Argentiny

Jihoamerický kontinent je nesmírným lákadlem pro všechny skupiny turistů. Zájemci o přírodu i památky si přijodu na své v Buenos Aires, hlavním městě Argentiny. Ti odvážnější pak mohou vyrazit na hory či do tamní tropické džungle.

19.07.2018 - Levné letenky Praha - Peking

Čína je země, jejíž návštěva patří k ojedinělým cestovatelským zážitkům. Nejvíce turistů míří do čínské metropole Peking, kde lze vidět známé památky a symboly města. Ty největší se nachází na Náměstí Nebeského klidu. Zážitkem je také pohled na Velkou čínskou zeď nebo Zakázané město.

19.07.2018 - Levné letenky Praha - Havana

Karibský ostrov Kuba je stálicí mezi oblíbenými turistickými destinacemi Karibiku. Návštěvníci ostrova vyhledávají především mořské pobřeží, které tvoří hotelové resorty. Velkým zážitkem je návštěva hlavního města Havany.

19.07.2018 - Levné letenky Praha - Phuket

Thajský ostrov Phuket patří k nejkrásnějším thajským destinacím. Je ideálním cílem jak pro rodinnou, tak pro romantickou dovolenou. Místní pláže nabízejí nejen odpočinek, ale i zábavu. Zpestřením pobytu na ostrově je poznávání památek a zajímavostí.

18.07.2018 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Thajsko je perlou jihovýchodní Asie. Turistická bašta mnoha milionů turistů z celého světa pravidelně okouzluje svým malebným mořským pobřežím i úchvatnými památkami. Hlavním městem je Bangkok.

18.07.2018 - Levné letenky do Chorvatska

Dubrovník je chorvatské město, které se těší nebývalému zájmu turistů. Kromě oblázkových pláží a průzračného moře nabízí toto chorvatské letovisko také kus historie. Především nelze přehlédnout staré opevnění okolo historického centra.

18.07.2018 - Levné letenky Praha - Hanoj

Hanoj je jedním z nejzajímavějších asijských metropolí. Zapůsobí svou pulsující atmosférou, památkami i skvělou kuchyní. Z nejznámějších zajímavých míst jmenujme alespoň Chrám literatury, pagodu Tran Quoc, Leninův park či muzea.

18.07.2018 - Levné letenky Praha - Boston

Jedním z příjemných turistických cílů ve Spojených Státech je město Boston. Vyznačuje se evropským vzhledem a velmi příjemnou, klidnou atmosférou. Město láká na zajímavou historii i mnoho atraktivních míst. Je to město vzdělání. Nachází se zde více než 100 vysokých škol a univerzit.

17.07.2018 - Levné letenky na Filipíny

Souostroví Filipíny jsou ideálním cílem pro dovolenou v tropickém ráji. Tuto dalekou ostrovní zemi tvoří více než sedm tisíc ostrovů a ostrůvků. Lákají především na exotickou přírodu a magickou atmosféru. Hlavní město Manila je výchozím bodem za zážitky a poznáváním těchto dalekých ostrovů.

17.07.2018 - Levné letenky na Madeiru

Madeira patří k lákavým turistickým cílům slibující příjemnou dovolenou. Nádherné moře, pláže i okolí, památky a zajímavosti, to vše je zárukou příjemného pobytu na tomto ostrově. Tento malebný ostrov si zamilovala také rakouská císařovna Sissi...

17.07.2018 - Levné letenky Zanzibar

Zanzibar, tropický ráj pro dovolenou snů se nachází jen čtyřicet kilometrů od východního pobřeží Afriky. Tato nádherná ostrovní země okouzluje turisty ze všech koutů světa především svým malebným pobřežím. Na své si zde přijdou také milovníci aktivního odpočinku.

16.07.2018 - Akční letenky na Azorské ostrovy

Azory tvoří devět kouzelných ostrovů a ostrůvků rozesetých po Atlantiku mezi Evropou a Amerikou. Ostrovy jsou ideálním cílem pro všechny skupiny turistů. Nabízí překrásné pláže, úchvatné moře, krásu přírodních parků a rezervací a mnoho dalšího.

16.07.2018 - Levné letenky Praha - Toronto

Kanadské město Toronto je významným ekonomickým centrem i hlavním turistickým centrem Kanady. Na první pohled je to město mrakodrapů i přerkásných parků. Z největších dominant nepřehlédnete věž CN Tower. Jedním z dobrých tipů na návštěvu je třeba Harbourfront Centre a další.

16.07.2018 - Levné letenky Nairobi - Keňa

Keňa patří k nejvyhledávanějším africkým zemím. Mnozí tráví svou dovolenou v turistických resortech na plážích, druzí zase vyhledávají zážitky v úchvatné africké divočině. Hlavním městem a výchozím bodem za zážitky je Nairobi.

16.07.2018 - Levné letenky Praha - Chengdu

Chengdu je město nacházející se v čínské provincii Sečuan. Známé turistické centrum nabízí množství buddhistických chrámů i jiných památek. Turisté užijí atmosféru místních čajoven, ruch ulic i poznávání zdejší odlišné kultury.

13.07.2018 - Přímé lety Praha - Barcelona

Barcelona je nadherné, fascinující město, kam se turisté rádi vracejí. Hlavní město Katalánska nabízí mnoho památek. Pyšní bohatou architekturou i nepřeberným množstvím nejrůznějších obchodů, restaurací a barů. Dominantou i nejnavštěvovanější památkou města je chrám Sagrada Família.

13.07.2018 - Levné letenky Cebu - Filipíny

Cebu je známý filipínský ostrov a turistické letovisko. Patří k nejvíce vyhledávaným na Filipínách. Místní pláže jsou ideální ke slunění a místní hlubiny nabízejí skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování. Hlavním městem je Cebu City.

13.07.2018 - Levné letenky Praha - Miami

Miami je známé floridské letovisko obehnané sluncem zalitými plážemi a zelenými palmami. Turisté z celého světa si však nenechají ujít ani zábavu v centru města, poznávání památek či jiných turistických atraktivit. Miami je město, kde se rozhodně nebudete nudit...

12.07.2018 - Levné letenky Los Angeles - USA

Los Angeles patří mezi nejoblíbenější cíle Spojených Států. Najdete jej na západním pobřeží, které omývají živelné vody Tichého oceánu. Jedno z největších a nejlidnatějších amerických měst láká na krásné písečné pláže i bohaté kulturní vyžití. Turisté často míří za zábavou i turistickými lákadly do centra města, kde se nachází chodník slávy či známá ulice Rodeo Drive.

12.07.2018 - Akční letenky San Francisco - USA

San Francisco je jedním z významných turistických center západního pobřeží Spojených Států. Město láká nejen na své pláže, ale také na řadu dalších zajímavých míst. Není třeba představovat Golden Gate, což je dominanta města, ale na čtvrť Chinatown a další.

12.07.2018 - Levné letenky Koh Samui - Thajsko

K oblíbeným thajským cílům patří bezesporu letovisko Koh Samui. Kdo hledá krásné bílé pláže a zurové laguny je ostrov Koh Samui správná volba. Vedle krásné tropické přírody je zde pro turisty mnoho atrakcí i památek.

11.07.2018 - Levné letenky na Bali

Jihovýchodní Asie je nekonečně krásná tropická oblast, kterou vyhledávají miliony turistů. Jedním z lákavých a atraktivních cílů je ostrov Bali. Tento indonéský ostrov je rájem na zemi. Návštěvníci ostrova míří především za plážemi a průzračným mořem. Za vidění stojí také hlavní město Denpasar.

11.07.2018 - Levné letenky Sao Paulo - Brazílie

Brazilské město Sao Paulo je významnou metropolí, turisticky vyhledávaným cílem i důležitým obchodním a dopravním centrem. Je ideálním cílem pro ty, jenže hledají bohatý noční život, kosmopolitní atmosféru i zcela odlišný způsob života.

11.07.2018 - TIP! Levné letenky do Laosu

Laos patří do hledáčku turistů, kteří hledají adrenalin, zážitky v tropické přírodě, poznávání památek, zcela odlišné kultury i dosud nepoznaných míst. Ekomicky chudá země oplývá skrytým přírodním bohatstvím. Hlavní město je Vientiane.

11.07.2018 - TIP! Letenky Penang - Malajsie

Malajsie je další z exotických destinací, kam se turisté milující exotiku rádi vracejí. Jedním z turisticky vyhledávaných letovisek je Penang. Návštěvníci této pravidelně míří na zdejší lákavé mořské pobřeží i za památkami.

10.07.2018 - Levné letenky Dillí - Indie

Indie je neuvěřitelně pestrá země, která ukazuje jakékoliv rozdíly se vším všudy. Možná proto bývá nazývána "země kontrastů". Indická metropole Dillí je přehlídkou památek i starobylých tradic a také ukázkou zcela odlišného života místních obyvatel.

10.07.2018 - Levné letenky Praha - Tokyo

Japonské ostrovy jsou specifická země - země samurajů nebo chcete-li země vycházejícího slunce...Takové přívlastky s sebou nese Japonsko. Japonsko se pyšní nejen vyspělou technikou, ale také překrásnou přírodou i architekturou. Hlavní město je Tokyo.

10.07.2018 - Levné letenky Praha - Peking

Čína je země, jejíž návštěva patří ke skutečným cestovatelským zážitkům. Nejvíce turistů míří do hlavního města Peking, kde lze vidět známé památky. Ty největší se nachází na Náměstí Nebeského klidu. Zážitkem je také pohled na Velkou čínskou zeď nebo Zakázané město.

09.07.2018 - Levné letenky Praha - Singapur

Singapur je vyspělá asijská země, která slibuje návštěvníkům vskutku silný cestovatelský zážitek. Poznejte symbol Singapuru, tzv. Merlion, což v překladu znamená Lví hlava. Kosmopolitní Singapur však láká na mnoho dalších atrakcí včetně nevšední atmosféry.

09.07.2018 - TIP! Levné letenky Aruba

Aruba je jeden z karibských ostrovů vyznačující se nádhernou tropickou příroodu. Ostrov je obehnaný úchvatnými plážemi a průzračnými vodami moře. Aruba je ideální pro potápěče i rodiny s dětmi. Není dotčen masovým turismem, jako jiné karibské ostrovy.

09.07.2018 - Levné letenky Praha - Kapské město

Kapské město je nejnavštěvovanějším místem v Jihoafrické republice. Turisty láká především zdejší multikulturní atmosféra a neuvěřitelně krásná příroda. Symbolem Kapského města je bezesporu Stolová hora, která je turistickým lákadlem.

09.07.2018 - Levné letenky Jakarta - Indonésie

Nevšední zážitky i skvělou dovolenou nabízí Indonésie. Tropická oblast jihovýchodní Asie, kde se Indonésie nahcází patří k nejrozmanitějším a také nejkrásnějším na světě. Turistům nabízí mnoho lákavých destinací, které dávají na odiv nádhernou exotickou přírodu. Hlavním městem Indonésie je Jakarta.

04.07.2018 - Přímé lety Vídeň - Istanbul

Turecká metropole Istanbul láká turisty především z hlediska dlouhé a zajímavé historie. Istanbul se může pochlubit nejen památkami, ale také trhy s kořením, šperky a dalším zbožím. Multikulturní Istanbul rozhodně stojí za to navštívit...

04.07.2018 - Levné letenky Praha - Mauricius

Mauricius je perlou Indického oceánu. Krásný tropický ostrov je ideálním místem pro dovolenou v exotice. Návštěvníci ostrova si užijí krásné pláže a modré moře. Celým ostrovem se nese vůně vanilky a nejrůznějšího koření.

04.07.2018 - Akční letenky do Dubaje

Dubaj patří k nejznámějším destinacím Spojených Arabských Emirátů. Turisty pravidelně okouzluje luxusními a okázalými stavbami a hotely, ale především krásnými plážemi se zlatým pískem. Díky celoročně příznivému podnebí můžete Dubaj navštívit kdykoliv během roku.

03.07.2018 - Levné letenky do Malajsie

Malajsie je exotická země lákají turisty lačnící po dovolené v tropickém ráji. Výchozím bodem k poznávání této země je hlavní město Kuala Lumpur. Kromě přírody a mořského pobřeží návštěvníci poznávají zdejší pamětihodnosti.

03.07.2018 - Levné letenky do Hongkongu

Město Hongkong je jedním z nejpřitažlivějších cílů Asie. Kromě zcela odlišné kultury mohou návštěvníci "ochutnat" zdejší atmosféru. Asi největším lákadlem je kromě památek a dalších turistických atraktivit Oceánický park.

03.07.2018 - Levné letenky Buenos Aires

Jihoamerické země jsou obrovským lákadlem pro všechny skupiny turistů. Milovníci přírody ipamátek si přijodu na své v Buenos Aires, hlavním městě Argentiny. Odvážlivci pak mohou vyrazit na hory či do tamní tropické džungle.

03.07.2018 - Levné letenky Sao Paulo

Brazilské město Sao Paulo patří k nejnavštěvovanějším v Jižní Americe. Významné ekonomické i průmyslové centrum je dějištěm mnoha zajímavých akcí a událostí. Sao Paulo se pyšní mnoha "nej" - nejlidnatější, nejbohatší, největší a podobně.

02.07.2018 - Levné letenky Los Angeles - USA

Los Angeles patří k nejnavštěvovanějším cílům Spojených Států. Najdete jej na západním pobřeží, které omývají vlahé vody Tichého oceánu. Jedno z největších a nejlidnatějších amerických měst láká na krásné písečné pláže i bohaté kulturní vyžití. Turisté často míří za zábavou i zajímavostmi do centra města, kde se nachází chodník slávy či slavná ulice Rodeo Drive.

02.07.2018 - Levné letenky do Dubaje

Dubaj je asi nejznámější letovisko Spojených Arabských Emirátů. Turisty pravidelně okouzluje luxusními a okázalými stavbami a hotely, ale především krásnými plážemi se zlatým pískem. Díky celoročně příznivému podnebí můžete Dubaj navštívit kdykoliv během roku.

02.07.2018 - Akční letenky do Abú Dhabí

Spojené Arabské Emiráty jsou stálicí v žebříčku oblíbenosti turistů. Jedním z předních letovisek této bohaté arabské země je Abú Dhabí. Atraktivní cíl mnoha návštěvníků z celého světa láká na krásné pláže, vlahé moře i všudypřítomný luxus.

02.07.2018 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Celá jihovýchodní Asie nabízí atraktivní turistické cíle. Mezi ně patří rozhodně Thajsko a jeho ostrovy. Všechny tyto destinace lákají na tropickou přírodu včetně bělostných pláží a azurových lagun. K návštěvě Thajska neodmyslitelně patří také návštěva hlavního města Bangkok.

29.06.2018 - Levné letenky Praha - Srí Lanka

Na Srí Lanku míří drtivá většina turistů za zážitky v tamní přírodě. Tato neuvěřitelné rozmanitá ostrovní země ležící v Indickém oceánu láká na krásnou tropickou flóru a exotickou faunu. Návštěvníci ostrova také vyhledávají místní krásné pláže a koupání v moři.

29.06.2018 - Levné letenky Praha - Baku

Kavkazský Ázerbajdžán vyhledávají turisté především kvůli historickým památkám a ojedinělé přírodě. Hlavním městem je Baku. K největším památkám města patří Širvanšáhův palác z 15. století nebo Panenská věž...

28.06.2018 - Levné letenky Praha - Astana

Láká vás adrenalin? Zcela ojedinělé zážitky vás čekají v Kazachstánu. Hlavním městem této země nacházející se ve střední Asii je Astana. Druhé největší kazašské město nabízí turistům mnoho historických pamětihodností, ale i ukázky moderní architektury. Dominantou města je vyhlídková věž Bayterek a další.

28.06.2018 - Levné letenky Praha - Almaty

Kazachstán je země, kam míří turisté většinou za krásami zdejší drsné přírody. Tuto rozlehlou zemi nacházející se v oblasti střední Asie mají v oblibě především milovníci hor a horských treků. Výchozím bodem za zážitky je město Almaty.

28.06.2018 - Levné letenky Praha - Jerevan

Arménie není klasickou dovolenkovou destinací, nicméně turistům nabízí vskutku nevšední zážitky. Arménie je asijská země, která láká především na překrásnou přírodu i nemálo pamětihodností. Hlavním městem je Jerevan. Turisté mohou obdivovat mnoho zajímavostí včetně křesťanských památek.

28.06.2018 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Thajsko patří ke stále oblíbeným a hojně navštěvovaným cílům jihovýchodní Asie. Daleké Thajsko láká především na tropickou přírodu včetně bělostných pláží a azurových lagun. K návštěvě Thajska neodmyslitelně patří také návštěva hlavního města Bangkok.

27.06.2018 - Levné letenky Praha - Mauricius

Mauricius je perlou Indického oceánu. Tento exotický ostrov je ideálním místem pro dovolenou v tropickém ráji. Návštěvníci ostrova si užijí krásné pláže a modré moře. Celý ostrov je provoněný vanilkou a nejrůznějším kořením.

27.06.2018 - Akční letenky Praha - Jordánsko

Jordánsko patří k turisticky opomíjeným arabským zemím. Právě tato země ale nabízí k vidění skutečné historické unikáty. Za návštěvu rozhodně stojí mimo jiné Petra, starobylé město Nabatejců nebo Vádí Rum. Hlavní městem je Ammán.

27.06.2018 - Levné letenky Praha - Kypr

Známé kyperské letovisko Larnaca nabízí kromě relaxace na pláži a vodních aktivit také poznávání mnohaleté historie včetně fascinujících památek. Lákadlem je také slunné počasí kdykoliv během roku a vlahé vody Středozemního moře.

26.06.2018 - Přímé lety Praha - Barcelona

Katalánská metropole Barcelona je fascinující město, kam se turisté rádi vracejí. Město památek se pyšní bohatou architekturou i nepřeberným množstvím nejrůznějších obchodů, restaurací a barů. Dominantou města je chrám Sagrada Família.

26.06.2018 - Levné letenky Athény - Řecko

Milovníci historie a umění si přijdou na své v řeckých Athénách. "Město Bohů" je originálním výletem do dávné historie. Pohled na Akropoli, Partheón, slavné chrámy zasvěcené řeckým bohům a bohyním je silným zážitkem.

26.06.2018 - Levné letenky Praha - Martinik

Ostrov Martinik je jedním z malebných karibských ostrovů, které mají pověst tropického ráje na zemi. Návštěvníci ostrova si užívají krásu bílých pláží a blankytně modrého moře. V místních vodách najdou zábavu také vyznavači vodních sportů a nejrůznějších aktivit.

26.06.2018 - Levné letenky Praha - Guadeloupe

Karibská oblast patří jednoznačně k nejvíce turisticky oblíbeným. Najdete zde nepřeberné množství ostrovů a ostrůvků, které mají pověst tropických rájů na zemi. Jedním z takových je ostrov Guadeloupe. Turisté mohou obdivovat krásné pláže a azurové moře. Nevšední atmosféru doplňuje také tropické klima.