SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

18.04.2019 - Levné letenky Melbourne - Austrálie

Pokud plánujete cestu "k protinožcům", pak zvolte Melbourne. Město s magickou atmosférou ležící na východním pobřeží kontinentu stojí za to poznat. Kromě památek a turistických atraktivit nabízí i krásné pláže.

18.04.2019 - Levné letenky Praha - Dakar

Senegalský Dakar je známý především díky slavné rallye, která se zde každoročně pořádá. Je ale také skvělou volbou pro letní dovolenou. Senegal patří k neokoukaným a netradičním destinacím a nabízí mimo jiné neskutečné přírodní krásy.

18.04.2019 - Levné letenky Praha - Dubaj

Dubaj je oblíbená dovolenková destinace mnoha turistů milující tropy, luxus a moře. Výhodou je celoročně příjemné až horké podnebí. Dubaj tak lze navštívit kdykoliv během roku.

18.04.2019 - Levné letenky Praha - Paříž

Paříž je mezi turisty nestuále žádaným cílem. Největším lákadlem jsou známé památky a symboly, mimo jiné třeba Eiffelova věž. Město okouzlí atmosférou, romantickými a starobylými uličkami, kavárnami i obchody se suvenýry.

17.04.2019 - Akční letenky Praha - Záhřeb

Chorvatský Záhřeb patří k nejkrásnějším evropským metropolím. Město nabízí nejednu zajímavou památku - katedrály, mnoho muzeí, sochy, krásné parky a podobně. Nejvíce vyhledávané jsou ale samozřejmě pláže a moře...

17.04.2019 - Levné letenky Bejrút - Libanon

Pokud se rozhodnete navštívit Libanon budete překvapeni, co všechno nabízí - krásné pláže a zátoky, skalní útesy i úchvatné hory. Hlavní město je Bejrút.

17.04.2019 - Levné letenky Kigali - Rwanda

Africká Rwanda je skutečná cestovatelská lahůdka! Nesmírně zajímavá země je určená specifické skupině turistů, kteří provozují individuání turistiku. Hlavním městem Rwandy je Kigali.

17.04.2019 - Levné letenky do Panamy

Pro všechny milovníky exotiky a dobrodružství jsou tu letenky do Panamy! Panama je země ležící ve středoamerické oblasti. Výlety do tropické džungle patří k nejsilnějším zážitkům.

16.04.2019 - Přímé lety Praha - Nice

Užijte si výlet do francouzského Nice! Nádherné město je ozdobou a velmi vyhledávaným cílem Francouzské riviéry. Perla Azurového pobřeží nabízí úžasnou atmosféru i nádherné pláže.

16.04.2019 - Přímé lety Praha - Porto

Portugalské Porto je známá vinařská oblast, která nabízí kromě lahodného vína také řadu zajímavých památek i jiných turistických atraktivit. Je skvělým tipem pro turisty, kteří nemají rádi davy.

16.04.2019 - Levné letenky Bogota - Kolumbie

Když do Jižní Ameriky, tak do Kolumbie! Nesmírně zajímavá a pestrá země nabízí mnoho skutečných zážitků. Hlavním městem je Bogota, největší město celé Latinské Ameriky.

16.04.2019 - Přímé lety Praha - Kodaň

Poznejte řadu významných historických památek v Kodani! Krásná evropská metropole je centrem celého Dánska i významným přístavem. Kodaň je ideálním cílem milovníků severské kultury i přírody.

15.04.2019 - Levné letenky Koror - Palau

Pacifické ostrovy, to je exotika jak se patří. Daleké ostrovy Palau patří do skupiny Mikronésie nacházející se v Tichomoří. Právě tady si užijete pohádkové pláže zalité sluncem a živelný oceán. Dominantou této oblasti je jednoznačně panenská příroda.

15.04.2019 - Levné letenky Cancún - Mexiko

Mexiko je turisticky atraktivní země. Dokazují to tisíce návštěvníků, kteří každý rok v této zemi stráví svou dovolenou. Jedním z oblíbených letovisek je Cancún...

15.04.2019 - Levné letenky Madrid - Španělsko

Na jarní výlet do španělského Madridu! Hlavní město této jihoevropské země se těší dlouhodobě zájmu turistů. A není divu. Krásné historické památky, úžasná atmosféra i příjemné klima. To a ještě mnohem více nabízí Madrid.

15.04.2019 - Levné letenky Praha - Amsterdam

Nizozemský Amsterdam je město pověstné svými tulipány, větrnými mlýny, skvělými sýry a mnohým dalším. Návštěvníci mohou poznat nejednu zajímavou památku UNESCO i běžný život místních obyvatel.

12.04.2019 - Levné letenky Praha - Rio de Janeiro

Prožijte nevšední zážitky v jihoamerické Brazílii! Brazilské Rio de Janeiro je známým turistickým cílem nejen celé Brazílie, ale celého kontinentu. Živelná atmosféra i neksutečné množství zajímavostí uchvátí každého.

12.04.2019 - Levné letenky Riga - Lotyšsko

Riga je hlavním městem Lotyšska, jedné z pobaltských zemí. Na rozdíl od jiných evrospkých metropolí se Riga vyznačuje příjemnou a neuspěchanou atmosférou. Za návštěvu určitě stojí historické centrum města.

12.04.2019 - Levné letenky Tallinn - Estonsko

Estonsko je netradiční turistický cíl, který příjemně překvapí. Pro cestovatele, kteří touží poznat neokoukanou destinaci plnou zajímavostí je Estonsko ideální tip. Hlavním městem je Tallinn.

11.04.2019 - Levné letenky Praha - Aruba

Leťte na Arubu! Pohádkový ostrov nabízející nekonečně bílé pláže, blankytné moře, divokou přírodu i vysokou úroveň služeb je snem o tropickém ráji. Jednou z perel Karibiku je právě ostrov Aruba.

11.04.2019 - Přímé lety Praha - Řím

Italský Řím je skvělým tipem na víkend! Užijte si pohled na známé památky a historické skvosty v pozdním létě! Nejen památky, ale také úžasná italská kuchyně zpestří poznávání Říma.

11.04.2019 - Akční letenky Praha - Benátky

Kdo by neznal italské Benátky! Jedno z nejnavštěvovanějších italských měst protkané kanály láká především na úžasnou atmosféru, ale i na historické monumenty, muzea i zážitky v podobě projížďky na gondolách.

11.04.2019 - Levné letenky Praha - Tokyo

Toužíte cestovat do daleké exotické země? Pak zvolte Japonsko. Nádherná a v mnohém dosud nepoznaná ostrovní země leží na opačném straně zeměkoule. "Země vycházejícího slunce", tak známe my turisté z Evropy Japonsko. Poznávání Japonska začněte v Tokyu.

10.04.2019 - Přímé lety Praha - Londýn

Britská metropole je častým a lákavým cílem mnoha turistů nejen z Evropy. Největší evropská metropole láká na moderní vymoženosti i bohatou směsici kultur a památek. Asi nejznámější památkou je Tower Bridge.

10.04.2019 - Přímé lety Praha - Malaga

Malaga je oblíbené španělské letovisko a centrum turistické oblasti Costa de Sol. Rodiště malíře Picassa nabízí příjemné slunečné klima, nádherné pláže i mnoho zajímavostí. Turisté si vychutnají skvělou kuchyni a poznají nejednu památku.

10.04.2019 - Levné letenky Manila - Filipíny

Filipíny lákají už jen svou vzdáleností. Exotické souostroví každého turistu z Evropy osloví nepopsatelnou atmosférou, překrásnou tropickou přírodou, lidmi, kulturou i odlišným podnebím. Hlavním a největším městem je Manila.

10.04.2019 - Letenky Dominikánská republika

Dominikánská republika je jednoznačně jednou z nejatraktivnějších a také nejvyhledávanějších tropických rájů v Karibiku. Zdejší pláže a azurové moře jsou vyhlášené. Krásu místní přírody doplňuje úchvatná atmosféra...

08.04.2019 - Levné letenky Panama City

Exotická Panama je jednou ze středoamerických zemí, která se vyznačuje především nádhernou přírodou. Kromě toho však nabízí i starobylé památky a pozůstatky dávných civilizací. Zážitke z Panamy umocňuje tropické klima i úchvatná atmosféra.

09.04.2019 - Levné letenky Lima - Peru

Za klenoty Jižní Ameriky se vydejte do Peru! Vše začíná v Limě, hlavním městě a turistickém centru Peru. Dominantou Limy je náměstí Plaza de Armas, kde je úchvatná katedrála a Prezidentský palác. Kromě centra města se mnozí vydávají do lůna zdejší tropické přírody.

09.04.2019 - Levné letenky San Salvador

Salvador je poměrně malý stát ve středoamerické oblasti. Často bývá označován jako "země sopek". Tím největším lákadlem Salvadoru je jednoznačně příroda. Sopky, jeskyně, jezera, pralesy... Salvador nabízí opravdu mnoho.

09.04.2019 - Levné letenky Praha - Miami

Miami je druhé největší město na Floridě. Je známé jako oslňující tropický ráj nejen pro dospělé, ale i pro děti. Turistům i místním poskytuje řadu lákadel a bohatého vyžití.

08.04.2019 - Levné letenky na Madeiru

Poznejte krásy Madeiry! Nádherný ostrov plný zeleně a úchvatné fauny a flóry patří k Portugalsku a je dlouhodobě oblíben mezi turisty z celého světa. Hlavním městem i turistickým centrem je Funchal. Je známo, že Madeiru si zamilovala také rakouská císařovna Sissi.

08.04.2019 - Levné letenky Azorské ostrovy

Malebné souostroví Azory leží v Atlantiku mezi Evropou a Amerikou. Ostrovy zaujmou především přírodou. Bujná zeleň, smaragdová jezera či sopečné krátery. To a ještě mnohem více nabízí Azorské ostrovy, které jsou perlou Atlantiku.

08.04.2019 - Akční letenky Praha - Doha

Jarní cestovatelský zážitek vás čeká v katarském Doha! Bohatá arabská země láká na luxus a okázalost. Kromě písečných pláží a vlahého moře nabízí i řadu lákadel jako je třeba závody F1 nebo silničních motocyklů i jiné.

05.04.2019 - Levné letenky Hanoj - Vietnam

Hanoj je město, které na cestě po Vietnamu nemůžete minout. Poznávacím znakem tohoto města jsou pagody, chrámy, úzké uličky i ohromná tržiště. Nejznámější a turisticky nejvyhledávanější je Stará čtvrť, která je srdcem Hanoje.

05.04.2019 - Levné letenky Praha - Birmingham

Britské město Birmingham patří k vyhledávaným cílům ve Spojeném království. Město nabízí turistům mnoho vyžití, muzea a galerie i řadu jiných památek a zajímavostí. Je centrem hrabství West Midlands.

05.04.2019 - Levné letenky Chicago - USA

Navštivte americké Chicago! Tzv. "větrné město" leží při březích Michiganského jezera ve státě Illinois. Při jeho prohlídce nelze minout Willis Tower, nejvyšší mrakodrap ve městě, Cloud Bean a Grant Park nebo třeba část The Loop.

04.04.2019 - Levné letenky Praha - Mauricius

Prožijte zimní dovolenou na exotickém ostrově Mauricius! Perla Indického oceánu má pověst turistického ráje s úchvatnými písečnými plážemi a modrým mořem. Hlavním městem je Port Louis, které je na první pohled multikulturní metropolí s mnoha zajímavostmi.

04.04.2019 - Levné letenky Praha - Riga

Lotyšsko je jednou z pobaltských republik. Jeho hlavní město Riga je bývalým hanzovním městem, v současné době je však moderní metropolí nabízející turistické zajímavosti a také starobylé památky.

04.04.2019 - Akční letenky Athény - Řecko

Na jarní výlet se vydejte do řeckých Athén! "Město Bohů", to je známá Akropole, ale i jiné skvosty nejen z doby antiky. Je jasné, že krásu Athén ocení především milovníci umění a historie...

04.04.2019 - Levné letenky Lisabon - Portugalsko

Portugalská metropole uchvátí každého především svou starobylou atmosférou. Staré domy mají dodnes patinu historie, malé uličky, kavárny a trhy, to vše připomíná dávné časy. Najdete zde však také prvky současnosti.

03.04.2019 - Levné letenky Praha - Tokyo

Japonsko, neboli také země samurajů rozhodně patří do itineráře každého cestovatele. Hlavní centrum celého Japonska je obrazem moderní doby, ale najdeme zde i kus historie...

03.04.2019 - Levné letenky Praha - Ósaka

Japonské město Ósaka se nachází na jihu ostrova Honšú. Centrum stejnojmenné prefektury patří k nejlidnatějším v Japonsku. K nejznámějším a nejstarším památkám města patří hrad pocházející z roku 1583.

03.04.2019 - Levné letenky na Nový Zéland

Poznejte úchvatný Nový Zéland! Tato daleká ostrovní země je mnohdy považována za osmý div světa. A plným právem. Neuvěřitelně rozmanitá a nádherná příroda je jedním z lákadel Nového Zélandu. Výchozím bodem za jeho poznáváním může být Auckland.

02.04.2019 - Levné letenky Phuket - Thajsko

Největší thajský ostrov Phuket se nachází v Andamanském moři ais sedmset kilometrů od Bangkoku. Láká na nekonečně dlouhé hedvábné pláže, teplé azurové moře, tropické západy slunce i skvělou místní kuchyni.

02.04.2019 - Akční letenky Praha - Dublin

Prožijte úžasný víkend v Dublinu! Irská metropole slibuje příjemné zážitky i úchvatnou severskou atmosféru. Jedno z nejkrásnějších evropských měst nabízí také mnoho zajímavých památek.

02.04.2019 - Levné letenky Praha - Houston

"Vesmírné město"! Tak se přezdívá americkému Houstonu, který je známý jako sídlo NASA. Největší město státu Texas nabízí úžasnou atmosféru i poznávání mnoha zajímavých míst.

02.04.2019 - Akční letenky Krabi - Thajsko

Exotická dovolená? Jedině na Krabi! Jeden z nádherných thajských ostrovů je skvělým tipem pro provozovatele vodních aktivit, ale také pro rodiny s dětmi. Zdejší přírodní scenerie okouzlí každého návštěvníka a velmi zajímavým zpestřením je také poznávání místní kultury.

01.04.2019 - Levné letenky Havana - Kuba

Kuba je známý karibský ostrov, který mnohým připomíná atmosféru dávných časů. Na Kubě panuje celoročně příjemné klima, turistům nabízí překrsáné pláže a pověstné azurové laguny. Hlavním městem je Havana.

01.04.2019 - Akční letenky na Rhodos

Řecký ostrov Rhodos patří rozhodně k těm nejoblíbenějším prázdninovým cílům mnohých turistů nejen z Evropy. Je ideálním místem pro široké spektrum turistů, zejména pro rodiny s dětmi. Kromě pěkných pláží okouzlí ostrov svou přírodou i atmosférou.

01.04.2019 - Levné letenky na Kapverdy

Užijte si dovolenou na Kapverdách! Neokoukané ostrovy patří k atraktivním destinacím, které nabízejí živelný oceán, stále žhavé slunce a nespočet zajímavostí. Hlavním městem je Praia.

01.04.2019 - Akční letenky Brno - Berlín

Navštivte německý Berlín! Německá metropole je zajímavá nejen z pohledu historie, ale také současnosti. Moderní město s mnoha zajímavými místy i památkami zaujme každého.

29.03.2019 - Levné letenky Praha - Taipei

Toužíte po exotice? Pak se vydejte na Taiwan, ostrov podlouhlého tvaru nacházející se v těsné blízkosti Číny. Taiwan je dynamická a ekonomicky prosperující asijská země, která má co nabídnout. Hlavním městem je Taipei.

29.03.2019 - Levné letenky Praha - Johannesburg

Jihoafrická republika patří k nejatraktivnějším zemím černého kontinentu. Jedním z největších měst je Johannesburg. "Město zlata a kriminality", tak se Johannesburgu přezdívá. Návštěvníci města poznají nejen místní atmosféru, ale také mnoho zajímavostí.

28.03.2019 - Levné letenky Praha - Dubaj

Dubaj znají všichni jako symbol přepychu a bohatství. Luxusní arabské letovisko je známé svým celoročně příjemným podnebím, takže navštívit jej můžete v podstatě kdykoliv. Prosluněné pláže a modré moře jsou asi největším lákadlem Dubaje.

28.03.2019 - Akční letenky Praha - Trapani

Na jarní výlet se vydejte do italského Trapani! Půvabné sicilské město s bohatou historií a krásnými památkami vás okouzlí. Příjemné přístavní městečko se pyšní také pěknými plážemi.

28.03.2019 - Levné letenky Praha - Dillí

Ty nejúžasnější cestovatelské zážitky vás čekají v Dillí, hlavním městě Indie. Obrovská masa lidí, naprosto odlišná kultura, zdejší život i podnebí jsou naprostým kontrastem proti světu, který známe...

28.03.2019 - Levné letenky Praha - Peking

Peking je nejvýznamnějším politickým a ekonomickým centrem celé Číny, nejlidnatější země na světě. Turisté nejvíce vyhledávají známé památky a atrakce. K těm nejvyhledávanějším patří Letní palác, náměstí Nebeského klidu nebo Velká čínská zeď a jiné.

27.03.2019 - Akční letenky Boston - USA

Boston je krásné historické město s velmi příjemnou atmosférou a množstvím zajímavostí. Je to město vzdělání, univerzit a historie. Boston je hlavní město státu Massachusetts.

27.03.2019 - Levné letenky do Argentiny

Argentina patří k nejzajímavějším a nejnavštěvovanějším státům Jižní Ameriky. Hlavním a největším městem je Buenos Aires. Úchvatná země nabízí nádhernou přírodu, skvělou kuchyni i mnoho zábavy.

27.03.2019 - Akční letenky San Francisco

Americké město San Francisco je centrem západního pobřeží Spojených Států. Každý si hned vybabí slavný Golden Gate nebo Alcatraz. Město ale nabízí i jiné zajímavosti. Šikmé ulice a lanovky a zvláštní ojedinělou atmsoféru.

26.03.2019 - Levné letenky Praha - Aruba

Karibský ostrov Aruba je skvělým tipem pro dovolenou v zimních měsících. Nabízí totiž výborné klimatické podmínky po celý rok. Na turisty čekají úchvatné pláže a nemálo zážitků.

26.03.2019 - Levné letenky na Bahamy

Bahamy, to je nejen daňový, ale především turistický ráj. Tato nádherná ostrovní země nabízí přehršel lákadel, ale prim zde hraje samozřejmě příroda, zejména pohádkové pláže a azurové moře. Hlavním městem je Nassau.

26.03.2019 - Akční letenky na Mallorcu

Tip na jarní výlet k moři? Zvolte španělskou Mallorku. Ostrov s příjemným podnebím, pěknými plážemi a přírodou nadchne každého. Hlavním městem je Palma Mallorca.

26.03.2019 - Levné letenky Praha - Atlanta

Atlanta je významné město z hlediska ekonomiky, politiky i sportu. Město dýchá příjemnou atmosféru a nabízí množství zeleně i několik zajímavostí. Najdete zde největší mořské akvárium, sídlo CNN Center a mnoho dalšího.

25.03.2019 - Levné letenky do Kambodže

Kambodža je asijská země, kam míří stále více turistů. Nesmírně pestrá, zajímavá, ale také chudá země je protkána celou řadou lákadel. Největší zájem je o chrámové komplexy, ale také úchvatnou přírodu.

25.03.2019 - Levné letenky Jakarta

Jakarta je hlavní a největší město tropické Indonésie. Velmi atraktivní země nabízí nespočet turistických letovisek. Ozdobou Indonésie jsou malebné pláže a azurové moře a příroda vůbec. Indonésie je skvělým tipem pro exotickou dovolenou.

25.03.2019 - Levné letenky Ho Či Minovo město

Ho Či Minovo město známé jako dřívější Saigon je centrem zábavy a nákupů z celého Vietnamu. Leží na jihu země při řece Mekong. Město nabízí řadu zajímavostí, ale nejvíce zapůsobí na turisty místní atmosféra.

25.03.2019 - Akční letenky Praha - Pisa

Italskou Pisu znají díky slavné šikmé věži všichni. Návštěvníci tohoto malebného toskánského města však mohou poznat i další atraktivity a památky, kerých je opravdu mnoho. Každého uchvátí nejen památky, ale atmosféra...

22.03.2019 - Akční letenky na Maledivy

Za nevšedními zážitky se vydejte do tropického ráje - na Maledivy. Exotické ostrovy jsou pověstné svými bělostnými plážemi a azurovými lagunami. Málokdo ví, že Maledivy jsou muslimskou zemí.

22.03.2019 - Levné letenky Praha - Edinburgh

Naprostá romantika, nádherná příroda a nepřeberné množství památek a zajímavostí nabízí skotský Edinburgh. Město zapsané na seznam UNESCO uchvátí nejen milovníky umění a historie, ale všechny turisty milující cestování a poznávání.

22.03.2019 - Přímé lety Praha - Brusel

Že je Brusel celoevropsky významná metropole ví každý. Kromě jiného nabízí také krásná romantická zákoutí, architektonické unikáty, vynikající čokoládu i turistickou dominantu - sochu čůrajícího chlapečka.

22.03.2019 - Akční letenky Los Angeles - USA

Nechte se okouzlit hvězdným Los Angeles! Centrum západního pobřeží Spojených Států je turisticky známé a atraktivní. Kromě úchvatných pláží čeká návštěvníky také mnoho zábavy a společenského vyžití.

21.03.2019 - Levné letenky Praha - Madeira

Madeira je nádherný slunný ostrov plný zeleně a překrásné fauny a flóry. Patří k Portugalsku a je dlouhodobě oblíben mezi turisty z celého světa. Hlavním městem je Funchal. Je známo, že Madeiru si zamilovala také rakouská císařovna Sissi.

21.03.2019 - Levné letenky Praha - Ammán

Ammán je hlavní a největším městem Jordánska. Tato blízkovýchodní země láká především na historické památky a unikátní starobylé skvosty. Jordánsko rozhodně stojí za to navštívit...

21.03.2019 - Levné letenky Praha - Abú Dhabí

Luxusní arabská letoviska patří k nejoblíbenějším destinacím. Nabízejí celoročně příjemné podnebí, krásné moře i pláže a nespočet zajímavostí. Jedním z nich je Abú Dhabí...

21.03.2019 - Levné letenky Praha - Rio de Janeiro

Návštěvu brazilského Rio de Janeira můžeme označit za jeden z nejúchvatějších cestovatelskýczh zážitků. Město s tropickým podnebím a živelnou atmosférou láká na nespočet atraktivit. K těm nejznámějším událostem patří rozhodně tradiční karneval.

20.03.2019 - Akce! Letenky na Guadeloupe

Koupání v tyrkysových vodách Karibského moře, bělostné pláže a pohled na hustě porostlé kopce a majestátní sopky. Takový je ostrov Guadeloupe. Dovolená na tomto kouzelném ostrově začíná ve městě Pointe a Pitre...

20.03.2019 - Akce! Letenky na Martinik

Martinik je jednou z perel karibské oblasti představující tropický ráj na zemi. Prim zde hraje jednoznačně příroda, blankytné moře, bílé pláže i krásná flóra...Výchozím bodem za poznáváním Martiniku je město Fort de France.

20.03.2019 - Levné letenky Praha - Astana

Kazachstán je velmi moderní a také bohatá země středoasijské oblasti. Je určená především turistům, kteří vyhledávají aktivní pohyb a poznávání přírody, kultury a místních lidí. Poznávání tajů této země můžete začít v Astaně.

20.03.2019 - Akční letenky Praha - Maroko

Maroko je stále oblíbenější destinace, která se těší větší a větší přízni turistů. Jedním ze známých letovisek je Marakéš. Je oblíbené pro své pláže a živelné moře, ale nabízí i mnoho jiných zajímavostí.

20.03.2019 - Nová pravidla pro cestování s dětmi

V návaznosti na rozhodnutí General Civil Aviation Authority (UAE GCAA) dochází s okamžitou platností k úpravě pravidel pro cestování s dětmi ve věku do 2 let na vlastním sedadle. V případě, že rodiče zakoupí pro své dítě do 2 let vlastní sedadlo musí dítě cestovat pouze v certifikované dětské autosedačce, která je vhodná a schválená pro leteckou přepravu. Nově tedy platí, že pokud se rodič se svým dítětem do 2 let dostaví k odbavení bez této dětské autosedačky, nebude s dítětem připuštěn k přepravě (nebude mu umožněno cestovat s dítětem na jednom sedadle). Pokud si cestující nepřeje cestovat s autosedačkou, je nutné pro své dítě do 2 let zakoupit běžnou letenku pro infanta tzn. bez nároku na sedadlo.

19.03.2019 - TIP! Letenky Praha - Fidži

Fidži je malé souostroví ležící v Oceánii. Má pověst tropického ráje s bohatou vegatací a překrásnou přírodou. Evropany okouzlí naprosto odlišné klima, kultura i styl života místních domorodců. Hlavním městem je Nadi.

19.03.2019 - Letenky Santiago de Compostela

Santiago de Compostela je španělské město a velmi známé poutní místo, které každoročně navštíví tisíce lidí. Nachází se v Galicii. Dominantou města je velkolepá katedrála, kde jsou uloženy ostatky sv. Jakuba staršího.

19.03.2019 - Akční letenky Praha - Florencie

Pokochat se pohledem na krásná umělecká díla a historické skvosty můžete v italské Florencii. Leží v Toskánsku a protéká jí řeka Arno. Asi nejznámější stavbou Florencie je nádherná katedrála Santa Maria del Fiore.

19.03.2019 - Levné letenky Praha - New York

New York je jeden z nejbolíbenějších turistických cílů na světě. Několikamilionové město hýří rušnou atmsférou a turistům nabízí vzrušující zážitky...

18.03.2019 - Levné letenky do Kuala Lumpur

Navštivte Kuala Lumpur! Hlavní a největší město Malajsie je centrem turismu i obchodu. Ojedinělou atmosféru městu dodávají supermoderní stavby, hotely, mrakodrapy i starobylé památky. Dominantou města jsou jednoznačně "dvojčata" Petronas Twin Towers.

18.03.2019 - Levné letenky Penang - Malajsie

Milovníkům exotiky a tropického podnebí dnes nabízíme úchvatné letovisko Penang v Malajsii. Nádherné pláže omývané blankytným mořem, žhavé slunce a nádhernou tropickou flóru si užije každý...

18.03.2019 - Levné letenky Krabi - Thajsko

Krabi je jednou z nádherných oblastí Thajska. Je skvělým tipem pro vyznavače vodních aktivit, ale také pro rodiny s dětmi. Tamní tropická příroda okouzlí každého návštěvníka a velmi zajímavým zpěstřením je také poznávání místních památek a zajímavostí.

18.03.2019 - Akční letenky Miami - USA

Světově proslulé letovisko Miami leží na Floridě. Turisty opakovaně lákají především místní rozlehlé pláže a živelné moře. Ta nejznámější je Miami Beach. Lákadel však toto město nabízí mnohem více...

15.03.2019 - Akční letenky Bombaj - Indie

Nevšední zážitky v naprosto odlišném světě vás čekají v indickém městěm Bombaj. Poznejte symbol města Brána Indie, což je monument obrovských rozměrů. Nejen památky a zajímavosti, ale také mnoho kontrastů nabízí Indie.

15.03.2019 - Přímé lety Praha - Nice

Půvabné Nice, centrum Francouzské riviéry nabízí mnoho zajímavého pro všechny milovníky kultury, umění, společenského života i krásných pláží. Je vyhlášeným lázeňským místem a to nejen v létě, ale i v zimě.

15.03.2019 - Přímé lety Praha - Moskva

Moskva je hlavní město a politické i ekonomické centrum Ruské federace. Turisté vyhledávají především známé památky a symboly města, přičemž mnoho z nich se nachází na Rudém náměstí.

27.03.2019 - Přijmeme prodejkyni/prodejce letenek a cestovních služeb

14.03.2019 - Levné letenky Conakry - Guinea

Africká Guinea je země, která není běžně navštěvovaná, nicméně je zajímavým tipem pro cestovatele, kteří touží po poznávání a neotřelých zážitcích. Hlavním městem je Conakry.

14.03.2019 - Levné letenky Kapské město - JAR

Navštivte Jihoafrickou republiku! Nádherná země bohatá na přírodní krásy a zajímavosti je turisticky velice oblíbená. Začít můžete třeba v Kapském městě...

14.03.2019 - Levné letenky do Laosu

Asijská země Laos je turisticky téměř nepoznaná. Rozkládá se v oblasti severní Indočíny a láká především na historické monumenty, nádhernou přírodu v podobě hor, řeky a pralesů, ale především na obraz tradičního života místních lidí ve vesnicích a malých osadách.

14.03.2019 - Levné letenky na Phuket

Thajský ostrov Phuket je již klasikou mezi exotickými destinacemi oblasti jihovýchodní Asie. turisté zde míří opakovaně za nádhernými plážemi a azurovými laguami, což je asi největší lákadlo této malebné a atraktivní oblasti.

13.03.2019 - Levné letenky Praha - Singapur

Úžasné zážitky vás čekají při návštěvě Singapuru, městského státu v jihovýchodní Asii. Poznejte odlišnou kulturu, památky i moderní zástavbu Singapuru!

13.03.2019 - Levné letenky Praha - Šanghaj

Zažijte neopakovatelnou Šanghaj! Velkolepé čínské město s dynamickou atmosférou, rušným nočním životem i zajímavými památkami vás zcela uchvátí.