SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

19.10.2018 - Levné letenky Tallinn - Estonsko

Tallinn je hansovní město ležící na severním pobřeží Baltského moře. Hlavní město Estonska láká na historické centrum nazvané Vanallin, které je zapsáno na seznam UNESCO. Příjemnou procházku městem doplňuje poklidná atmosféra.

19.10.2018 - Levné letenky Riga - Lotyšsko

Riga je největším městem v Pobaltí. Lotyšská metropole se rozprostírá při ústí řeky Daugavy do Rižského zálivu. Město překvapí příjemnou atmosférou a zajímavými památkami. Ty největší pamětihodnosti jsou k vidění v centru na Katedrálním náměstí včetně slavné katedrály.

19.10.2018 - Levné letenky Tokyo - Japonsko

Daleké Japonsko je země, která slibuje skutečně nevšední zážitky. Tato specifická země s sebou nese mnoho přívlastků. Pyšní nejen vyspělou technikou, ale také překrásnou přírodou i architekturou. Hlavní město je Tokyo.

18.10.2018 - Akce! Letenky do New Yorku

Americké město New York je asi nejnavštěvovanější na světě. Zaujme svou osobitou a nevšední atmosférou, množstvím turistických atrakcí i památek. Dominantou New Yorku je známá Socha svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway.

18.10.2018 - Přímé lety Praha - Barcelona

Barcelona je populární turistický cíl mnoha turistů nejen z Evropy. Město je úchvatné svou atmosférou i mnoha zajímavými atrakcemi. Nejvíce láká na historické monumenty. Z těch největších lákadel je to chrám Sagrada Família.

18.10.2018 - Akce! Letenky do Los Angeles

Návštěva amerického Los Angeles je nepopsatelným zážitkem. Úžasné město patří k nejvyhledávanějším cílům Spojených Států se nachází na západním pobřeží. Láká na krásné písečné pláže i širokou škálu kulturních a společenských akcí.

18.10.2018 - TIP! Levné letenky na Bali

Bali je jeden z indonéských ostrovů, který je v povědomí turistů pověstný jako tropický ráj. Příroda je jednoznačně tím největším lákadlem Bali. Hlavním městem je Denpasar. Kromě pohádkových pláží a azurového moře ostrov nabízí i řadu dalších zajímavostí.

16.10.2018 - Přímé lety Praha - Brusel

Brusel, nejvýznamnější město Evropské unie patří k multikulturním metropolím s mnoha zajímavostmi. Město leží v Brabantsku na řece Senne. Kromě významných evropských institucí zde najdete také řadu významných památek. Tou nejznámější je Manneken Pis alias čůrající chlapeček...

17.10.2018 - Přímé lety Praha - Kodaň

Dánská metropole Kodaň je jednou z oblíbených turistických cílů, jejíž návštěvu si nenechají ujít milovníci severských památek, krásné přírody i nevšední atmosféry. Právě na historické památky je Kodaň velice bohatá. Lze zde vidět mnoho zámků a paláců i mnoho jiného.

17.10.2018 - Přímé lety Praha - Helsinky

Návštěva Finska se nese nejen ve znamení zajímavých památek a monumentů, ale také překrásné přírody, jíž dominují jezera. Ne nadarmo se Finsku říká Země tisíců jezer. Hlavním městem jsou Helsinky.

17.10.2018 - Levné letenky Nairobi - Keňa

Keňa je hojně navštěvovaná země černého kontinentu. Mnozí tráví svou dovolenou v turistických resortech na plážích, druzí zase vyhledávají zážitky v divoké africké savaně. Hlavním městem a výchozím bodem za zážitky je Nairobi.

16.10.2018 - Přímé lety Praha - Malaga

Španělská Malaga je jednou z perel Andalusie. Nachází se ve známé turistické oblasti Costa de Sol, kam zavítá každoročně mnoho turistů. Malagu zdobí nejen krásné pláže, ale také mnoho dalších zajímavostí. Město proslavil také slavný malíř Pablo Picasso.

16.10.2018 - Přímé lety Praha - Curych

Švýcarské město Curych je oblíbeným cílem turistů nejen z Evropy. Nenápadné, ale o to příjemnější místo slibuje nevšední zážitky. Město je skvělým tipem na víkend. Kromě několika zajímavých turistických atraktivit si můžete vychutnat gastronomické speciality či vyrazit za nákupy.

15.10.2018 - Levné letenky Praha - Washington

Washington D. C. je hlavní město Spojených Států Amerických. Jeho zajímavostí je, že zde nenajdete jediný mrakodrap. K vidění je zde však mnoho dalších atraktivních míst. Mimo jiné třeba Národní muzeum, Národní galerie, US Capitol a především Bílý dům.

15.10.2018 - Levné letenky Praha - Kapské město

Kapské město je skvělým tipem pro cestovatele se zájmem o poznávání dalekých exotických krajů. V Kapském městě na turisty zde čeká nevšední multikulturní atmosféra i krásné přírodní scenerie. Symbolem Kapského města je bezesporu Stolová hora, která je turistickým lákadlem.

15.10.2018 - Levné letenky Praha - Kapverdy

Jedním z oblíbených cílů Kapverdských ostrovů je Boa Vista. Tento ostrov je jeden z nejkrásnějších z celé skupiny ostrovů. Nabízí turistům především rozlehlé pláže omývané živelným oceánem, ojedinělou přírodu i písečné duny.

12.10.2018 - Levné letenky Praha - Kazachstán

Kazachstán je země určená spíše cestovatelům, kteří vyhledávají dobrodružství, adrenalin a zážitky v přírodě. to vše nabízí Kazachstán, ojedinělá asijská země, která se pyšní vskutku nádhernou i když drsnou přírodou. Vychozím bodem za zážitky může být město Almaty.

12.10.2018 - Levné letenky Praha - Dillí

Indie je nesmírně zajímavá země už jen svou velikostí a rozdílností. Na turisty zde čeká nejen mnoho zážitků a poznání, ale také mnoho překvapení. Návštěva indického Dillí je pro každého nadšence do cestování a poznávání velkým zážitkem.

12.10.2018 - Levné letenky Fort Lauderdale - USA

Fort Lauderdale je letovisko nacházející se na východním pobřeží Floridy. Je oblíbeným turistickým cílem Američanů i turistů z jiných zemí. Město obklopuje celkem deset kilometrů pláží. Je také hlavním centrem jachtařů.

12.10.2018 - Levné letenky Praha - Baku

Ázerbajdžán je země nacházející se v oblasti Kavkazu. Turisté zde míří především za historickými památkámi a ojedinělou přírodou. Hlavním městem je Baku. K největším památkám města patří Širvanšáhův palác z 15. století nebo Panenská věž...

11.10.2018 - Levné letenky Panama

Panama je exotická země, která je zajímavá především svou krásnou tropickou přírodou a kulturou. Na území Panamy je několik národních parků a chráněných rezervací. Nejvíce lákají tropické deštné pralesy s rozmanitou faunou a flórou. Hlavním městem je Panama City.

11.10.2018 - Akční letenky Praha - Vilnius

Vilnius je hlavní město Litvy, jedné ze tří pobaltských zemí. Asi největším lákadlem této země jsou historické památky, kterých je v hlavním městě opravdu mnoho. Největší pokladem je stará historická část města, která je zapsána na seznam UNESCO.

11.10.2018 - Akční letenky Praha - Kišiněv

Kišiněv je hlavní město Moldavska. Ve městě lze vidět mimo jiné třeba Vítězný oblouk nebo pravoslavou katedrálu. Tato východoevropská a poměrně chudá země sice nepatří k těm nejatraktivnějším turistickým cílům, ale přesto má své poklady a památky.

11.10.2018 - Levné letenky Praha - Jordánsko

Jordánsko patří k turisticky nesmírně zajímavým arabským zemím. K vidění jsou zde totiž skutečné historické unikáty. Za návštěvu rozhodně stojí mimo jiné Petra, starobylé skalní město Nabatejců nebo Vádí Rum. Hlavní městem je Ammán.

10.10.2018 - TIP! Letenky do Toronta

Toronto patří ke známým turistickým cílům Kanady. Jedno z nejvýznamnějších kanadských měst leží při březích jezera Ontario ve stejnojmenné provincii. Toronto patří k místům s multikulturní atmosférou, kde lze vidět zástavbu mrakodrapů i zajímavé památky.

10.10.2018 - Levné letenky Praha - Ósaka

Ósaka je město nacházející se na japonském ostrově Honšú. Město patří k nejvýznamnějším průmyslovým zónám a zároveň k vyhledávaným cílům Japonska. Ósaka je ideálním cílem pro zájemce o východní filozofii a poznávání japonské kultury.

09.10.2018 - Levné letenky Praha - Rhodos

Oblíbený řecký ostrov se dlouhodobě těší turistickému zájmu. Rhodos zaujme nejen svými plážemi a čistým mořem, ale také množstvím památek a historických zajímavostí.

09.10.2018 - Levné letenky na Krétu

Ostrov Kréta je jedním z největších lákadel Řecka a velmi oblíbený prázdninový cíl mnoha turistů nejen z Evropy. Hlavním městem je Heraklion. Návštěvníky ostrova pravidelně uchvacuje krásnou přírodou i mnoha historickými monumenty.

09.10.2018 - Levné letenky Praha - Amsterdam

Amsterdam je jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Návštěvníci si mohou vychutnat zdejší opojnou atmosféru a poznat nejednu zajímavost včetně památek. Symbolem Amsterdamu jsou tulipány.

09.10.2018 - Akční letenky Praha - Chongqing

Čína je jednou z nejzajímavějších zemí na světě. Pyšní se dlouhou a velmi zajímavou historií, unikátními památkami i ojedinělými přírodními krásami. Jedním z nejlidnatějších čínských měst a turistických cílů je město Chongqing...

08.10.2018 - TIP! Akční letenky Praha - Boston

Boston je hlavní město amerického tátu Massachusetts. Na první pohled je Boston nádherné město, které vám učaruje. Skoro polovinu rozlohy města tvoří vodní plochy. Kromě množství univerzit stojí za vidět třeba čínskou čtvrť nebo historickou část.

08.10.2018 - Akce s Emirates! Letenky na Bali

Bali je jeden z indonéských ostrovů, který je v povědomí turistů pověstný jako tropický ráj. Příroda je jednoznačně tím největším lákadlem Bali. Hlavním městem je Denpasar. Kromě pohádkových pláží a azurového moře ostrov nabízí i řadu dalších zajímavostí.

08.10.2018 - Levné letenky Seattle - USA

O Seattlu se říká, že je bránou do Aljašky. Často je také hodnoceno jako nejzdravější město USA. Seattle leží na severozápadě ve státě Washington. Jednou z dominant města je Space Needle nebo náměstí Pioneer Square. Turisty lákají také blízké hory a překrásná příroda.

08.10.2018 - Levné letenky Denver - USA

Denver je hlavním městem amerického státu Colorado. Jelikož se nachází ve vysoké nadmořské výšce bývá někdy označováno jako "mílové město". Jedním z turistických lákadel jsou Skalisté hory a vskutku krásná okolní příroda.

05.10.2018 - Levné letenky Dakar - Senegal

Africký Senegal je pozoruhodná země, která rozhodně stojí za návštěvu. Dominantou Senegalu jsou překrásné a nepoznamenané písčité pláže. Turisté se však mohou těšit na výlety do tamní savany, kde je čeká obraz typické africké přírody. Hlavním městem je Dakar.

05.10.2018 - Akce s Emirates! Letenky Srí Lanka

Toužíte po zážitích v tropické džungli? Vydejte se objevovat tajuplnou Srí Lanku, neuvěřitelně rozmanitou a pestrou ostrovní zemi, jejíž břehy omývají vlahé vody Indického oceánu. Srí Lanka nabízí překrásné pláže i nemálo památek.

05.10.2018 - Akce s Emirates! Letenky Dillí

Indie je obrovská a rozmanitá vyznačující se velkou rozdílností. Možná proto bývá nazývána "země kontrastů". Indická metropole Dillí se dělí na starou a novou část. Město je přehlídkou památek i starobylých tradic a také ukázkou zcela odlišného života místních lidí.

05.10.2018 - Akce s Emirates! Letenky Keňa

Za zážitky v divoké africké savaně, která tvoří zdejší národní parky a chráněné rezervace se vydejte do Keni. Keňa patří k nejvyhledávanějším a turisticky nejatraktivnějším zemím. Hlavním městem a výchozím bodem za zážitky je Nairobi.

05.10.2018 - Akce s Emirates! Letenky Bombaj

Indické město Bombaj patří ke známým cílům Indie. Návštěvníci této asijské země mohou poznávat nejen památky a turistické zajímavosti města, ale také zcela odlišný životní styl místních lidí i vskutku ojedinělou atmosféru.

04.10.2018 - Levné letenky Praha - Peking

Asijská metropole Peking je nejen vyhledávaným turistickým cílem, ale také nejvýznamnějším politickým a ekonomickým centrem celé Číny. K nejvýznamnějším památkám Pekingu patří Letní palác, náměstí Nebeského klidu nebo Velká čínská zeď a jiné.

04.10.2018 - TIP! Letenky do Abú Dhabí

Jedním z předních arabských letovisek, které oslňuje krásou, okázalostí a luxusem je Abú Dhabí. Turisté vyhledávají zlaté pláže a moře, vodní sporty i jiné aktivity. Zážitkem je také procházka centrem města a poznávání místní kultury.

04.10.2018 - Levné letenky Praha - Athény

Milovníci umění, historických artefaktů i řecké mytologie si přijdou na své v Athénách. "Město Bohů" je originálním výletem do dávné historie. Pohled na Akropoli, Partheón, slavné chrámy zasvěcené řeckým bohům a bohyním je vskutku nepopsatelným zážitkem.

03.10.2018 - TIP! Letenky na Curacao

Ostrov Curacao je další z perel Karibiku. Je ideálním cílem pro náročné turisty, kteří hledají soukromí a luxus. Na ostrově panují ideální podmínky pro potápění, šnorchlování a další vodní aktivity. Kromě pláží ostrov nabízí i výlety do okolí a nespočet zajímavostí.

03.10.2018 - Levné letenky Praha - Baku

Ázerbajdžán je země nacházející se v oblasti Kavkazu. Turisté zde míří především za historickými památkámi a ojedinělou přírodou. Hlavním městem je Baku. K největším památkám města patří Širvanšáhův palác z 15. století nebo Panenská věž...

03.10.2018 - TIP! Letenky na Svatý Martin

Ostrov Svatý Martin patří do celé skupiny ostrovních zemí ležících v atraktivním karibské oblasti. Dominantou těchto ostrovů jsou bělostné pláže obklopené blankytným mořem. Ostrov Svatý Martin patří k méně navštěvovaným, a proto poskytuje také dostatek soukromí.

02.10.2018 - Levné letenky Adelaide - Austrálie

Adelaide je hlavní město státu Jižní Austrálie. Toto milionové město zaujme mnoha zajímavými místy i atraktivitami. Turisté mohou vidět celou řadu kostelů a chrámů, zábavu najdou na mnoha zdejších festivalech. 

02.10.2018 - Akční letenky Melbourne - Austrálie

Cestovatelé, kteří míří na autralský kontinent nemohou vynechat město Melbourne. Patří k největším a nejvýznamnějším v Austrálii. Láká na množství památek, ale i kulturních, společenských i sportovních akcí. Město samotné uchvátí svou okázalostí i magickou atmosférou.

02.10.2018 - Přímé lety Praha - Dubaj

Spojené Arabské Emiráty patří k destinacím, které můžete navštívit během celého roku. Příznivé klima, okázalost i zlaté pláže a modré moře zaručují příjemně strávenou dovolenou či pobyt. Jedním z často navštěvovaných letovisek je Dubaj...

02.10.2018 - Levné letenky Praha - Tbilisi

Gruzie je jednou z bývalých sovětských republik. Hlavní město Tbilisi překvapí mnohé turisty moderním vzhledem i dobrou vybaveností. Většina turistů pak míří za krásou tamních hor a přírody, která je opravdovým lákadlem.

01.10.2018 - Akční letenky na Havaj

Návštěva Havajských ostrovů je splněným snem všech milovníků exotiky. Místní pláže jsou pověstné po celém světě jako skvělé místo nejen pro odpočinek a koupání, ale také pro windsurfing i jiné sporty. Samostatnou kapitolou je návštěva hlavního města Honolulu. 

01.10.2018 - Levné letenky Bangkok - Thajsko

Bangkok je známý turistický cíl a hlavní město Thajského království. Turisté si zde vychutnají především zdejší exotickou atmosféru, historické pamětihodnosti a v neposlední řadě také malebné mořské pobřeží. Drtivá většina turistů míří do hotelových resortů na pobřeží, které obklopují bílé pláže a průzračné moře.

01.10.2018 - Přímé lety Praha - Istanbul

Turecké město Istanbul můžeme rozhodně zařadit k zajímavým turistickým cílům. Kromě památek můžete navštívit také trhy s kořením, šperky a dalším zbožím. Multikulturní Istanbul rozhodně stojí za to navštívit...

01.10.2018 - Levné letenky Praha - Mauricius

Ostrov Mauricius je perlou Indického oceánu. Má pověst tropického ráje s pohádkovými plážemi a azurovým mořem. Hlavním městem je Port Louis, které je na první pohled multikulturní metropolí s několika zajímavostmi.

27.09.2018 - Levné letenky na Kapverdy

Kapverdské ostrovy se nacházejí v Atlantském oceánu západně od africké pevniny. Ostrovy nabízejí především rozlehlé pláže omývané živelným oceánem, ojedinělou přírodu i suché pouštní podnebí. Hlavním městem Kapverd je Praia ležící na ostrově Santiago.

27.09.2018 - Přímé lety Praha - Stockholm

Švédské hlavní město Stockholm patří k nejatraktivnějším v Evropě. Rozkládá se na čtrnácti ostrovech a nabízí krásné parky, rozlehlé paláce, historické památky a stavby. Je také oficiálním sídlem členů švédské královské rodiny. Návštěva Stockholmu patří k nevšedním zážitkům.

26.09.2018 - Levné letenky Praha - Miami

Nejznámějším letoviskem na Floridě je jednoznačně Miami. Příjemné přístavní město zdobí sluncem zalité pláže, modré moře i zelené palmy. Turisté z celého světa vyhledávají kromě plážových radovánek také zábavu v centru města, poznávání památek či jiných turistických atraktivit.

26.09.2018 - Levné letenky Praha - Singapur

Singapur, v překladu znamenající Lví město je perlou jihovýchodní Asie. Jedna z nejmodernějších metropolí této oblasti je turisticky dlouhodobě atraktivní. Na své si zde přijdou milovníci zábavy, nakupování, ale také gurmáni nebo zájemci o historii.

26.09.2018 - Levné letenky Praha - Toronto

Toronto stále patří k nejnavštěvovanějším destinacím v Kanadě. Láká na příjemnou atmosféru i nemálo památek a zajímavých míst. Jednou z nepřehlédnutelných dominant města je věž CN Tower dosahující 553 metrů.

25.09.2018 - Levné letenky Cozumel - Mexiko

Cozumel je největší mexický ostrov. Patří mezi neokoukané destinace, které uchvátí svou ojedinělou krásou. Zdejší pláže jsou skvělé pro provozování vodních aktivit. Zajímavostí ostrova jsou pozůstatky mayské kultury.

25.09.2018 - Přímé lety Praha - Řím

Italský Řím je mekkou umění a historie. Z největších pokladů Říma stojí za vidění mimo jiné fontána di Trevi, Koloseum, Sixtinská kaple a monoho dalšího. Město je celoročně hojně naštěvované turisty.

25.09.2018 - Levné letenky Chicago - USA

Americké město Chicago je multikulturní město s opojnou atmosférou. Turisty však nadchne svým vzhledem i mnoha zajímavostmi a atraktivitami. Celkový kladný dojem umocní také nedaleko ležící Michiganské jezero.

25.09.2018 - Levné letenky do Ugandy

Uganda je africká země, která nepatří ke klasickým prázdninových destinacím. Do Ugandy míří především cestovatelé hledající dobrodružství a lidé, kteří touží poznávat zdejší džungli. Výchozím bodem je hlavní město Entebbe.

24.09.2018 - Levné letenky Praha - Seoul

Soul je hlavní město Jižní Koreje. V současné době je Seoul jedno z nejmodernějších v Asii. Na turisty zde čeká mnoho památek a turistických zajímavostí, ale také poznávání zcela odlišné kultury. Městem protéká řeka Han.

24.09.2018 - Přímé lety Praha - Paříž

Paříž jednou z významných evropských metropolí. Během celého roku brázdí ulice Paříže turisté nejen z Evropy. Návštěvníky města okouzlují romantická zákoutí, starobylé uličky, kavárny, obchody se suvenýry i známé symboly a památky, jako je mimo jiné Eiffelova věž a jiné...

24.09.2018 - Přímé lety Praha - Lisabon

Jednou z evropských metropolí, která zůstává tak trochu opomíjená je portugalský Lisabon. Město okouzlí svou příjemnou a starobylou atmosférou a láká na mnoho zajímavých míst a atraktivit. Panorama města tvoří vrcholky kopců, kterými se vine řeka Tejo. Nejatraktivnější je historická čtvrť Alfama s ukázkami maurské kultury.

24.09.2018 - Levné letenky Kapské město - JAR

Cestovatelé, kteří rádi objevují daleké kraje mohou vyrazit do Jihoafrické republiky. V Kapském městě na turisty zde čeká nevšední multikulturní atmosféra i krásné přírodní scenerie. Symbolem Kapského města je bezesporu Stolová hora, která je turistickým lákadlem.

21.09.2018 - Přímé lety Praha - Varšava

Polské hlavní město Varšava se pyšní mnoha krásnými místy a památkami. Patří k vyhledávaným cílům v období adventu, ale i jindy. V historické části města zvané Staré město najdete mnoho památek UNESCO, např. katedrálu sv. Jana či Královský zámek a jiné.

21.09.2018 - Levné letenky Praha - New York

Americké město New York je asi nejnavštěvovanější na světě. Zaujme svou osobitou a nevšední atmosférou, množstvím turistických atrakcí i památek. Dominantou New Yorku je známá Socha svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway.

21.09.2018 - Levné letenky Praha - Gran Canaria

Gran Canaria je v pořadí třetím největším ostrovem ze souostroví Kanárských ostrovů. Je ojedinělý především pro rozmanitou krajinu, která je spatřována v sopečném původu ostrova. Výchozím bodem k poznávání tohoto ostrova je hlavní město Las Palmas.

21.09.2018 - Levné letenky Praha - Astana

Pokud jste vyznavači adrenalinu a libujete si v lezení po horách, pak se vydejte do Kazachstánu. Hlavním městem této země nacházející se ve střední Asii je Astana. Toto kazašské město nabízí turistům mnoho historických památek, ale i ukázky moderní architektury. Dominantou města je vyhlídková věž Bayterek a další.

20.09.2018 - AKCE! Letenky Boston - USA

Jedním z lákavých amerických cílů je město Boston. Na první pohled zaujme velmi příjemnou, až klidnou atmosférou. Mnohé možná také překvapí svým evropským vzhledem. Lákadel je zde více než dost. Od památek až po soudobé atraktivity.

20.09.2018 - Levné letenky Panama City

Panama je exotická země, která láká především na tropickou přírodu. Na území Panamy je několik národních parků a chráněných rezervací. Nejvíce lákají tropické deštné pralesy s rozmanitou faunou a flórou. Hlavním městem je Panama City.

20.09.2018 - Levné letenky do Buenos Aires

Argentina je jednou z významných jihoamerických zemí. Je proslulá svým tangem, ledovcovými jezery, gastronomií i nespočtem zajímavých přírodních krás a památek. Hlavním městem je Buenos Aires.

20.09.2018 - Přímé lety Praha - Istanbul

Turisté, kteří hledají památky a starobylé monumenty mohou navštívit turecké město Istanbul. Toto město se může pochlubit nejen památkami, ale také zajímavou a pestrou historií. Mimo jiné můžete navštívit trhy s kořením, šperky a dalším zbožím. Multikulturní Istanbul rozhodně stojí za to navštívit...

19.09.2018 - Levné letenky Praha - Rio de Janeiro

Za zcela ojedinělými zážitky se vydejte do brazilského Rio de Janeira. Rušná metropole s pulzující atmosférou a mnoha superlativy vás uchvátí svým vzhledem i památkami. Dominantou města je obrovská socha Ježiše Krista na hoře Corcovado, která nelze přehlédnout.

19.09.2018 - Levné letenky Praha - Sao Paulo

Sao Paulo je vyhledávaným turistickým cílem nejen samotné Brazílie, ale celého jihoamerického kontinentu. Je ideálním cílem pro ty, jenž hledají bohatý noční život, kosmopolitní atmosféru i zcela odlišný životní styl.

19.09.2018 - Levné letenky Bogota - Kolumbie

Jihoamerické město Bogota patří k největším v celé Latinské Americe. Zaujme svou dlouhou a nepochybně zajímavou historií i četnými historickými pamětihodnostmi. Celkový dojem z návštěvy této metropole umocňuje nevšední a rušná atmosféra.

19.09.2018 - Levné letenky Havana - Kuba

Ostrov Kuba je známým turistickým rájem Karibiku. Kromě překrásného mořského pobřeží, kterému vévodí bílé pláže a modré moře láká také zajímavá historie a bujarý noční život. Velkým zážitkem je návštěva hlavního města Havany.

18.09.2018 - TIP! Akční letenky do New Yorku

O New Yorku se říká, že je město, které nikdy nespí...Osobitá a nevšední atmosféra, množství turistických zajímavostí i památek, ale také kulturní a společenský život. To je New York. Dominantou New Yorku je známá Socha svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway.

18.09.2018 - Akce! Levné letenky Miami

Miami je asi nejznámější turistické letovisko na Floridě. Nádherné město je obehnané sluncem zalitými plážemi a zelenými palmami. Turisté z celého světa si však nenechají ujít ani zábavu v centru města, poznávání památek či jiných turistických atraktivit. Miami je město, kde se rozhodně nebudete nudit...

18.09.2018 - Levné letenky na Seychely

Seychely patří k nejkrásnějším dovolenkovým cílům na světě. Jsou ideálním místem pro náročné turisty toužící po dovolené v exotické přírodě. Celkem 115 ostrovů a ostrůvků nabízí kromě nádherného moře a bílých pláží také tropickou faunu a flóru i skvělé podmínky pro vodní i sportovní aktivity.

17.09.2018 - Levné letenky na Galapágy

Galapágy jsou největším lákadlem milovníků přírody či dobrodruhů, kteří hledají skutečné cestovatelské zážitky a také trochu adrenalinu. Zcela ojedinělé ostrovy patřící k Ekvádoru jsou skutečným unikátem. Žije zde na stovky endemitů, láká také nedotčená džungle i místní atmsoféra.

17.09.2018 - Levné letenky Muscat - Omán

Maskat je hlavní a největší město sultanátu Omán. Město se nachází při březích Ománského zálivu. Neokoukané cíle v Ománu nabízejí luxusní dovolenou i mnoho nezapomenutelných zážitků. Výlety do pouští, koupání a vodních sporty i neotřelé atrakce pro děti i dospělé, to je Omán.

17.09.2018 - Levné letenky Praha - Chicago

Americké Chicago je na první pohled multikulturní město s příjemnou atmosférou. Turisty však nadchne svým vzhledem i mnoha zajímavostmi a atrakcemi. Celkový pozitivní dojem umocní také nedaleké Michiganské jezero.

17.09.2018 - Levné letenky Praha - Zanzibar

Exotické souostroví Zanzibar patří k nejvyhledávanějším cílům Indického oceánu. Návštěvníky těchto kouzelných ostrovů nadchne nejen moře a místní nádherné pláže, ale také také okolní příroda, místních lidé a historie. V tomto ohledu nabízí tyto ostrovy nevšední zážitky. Hlavní město je Dodoma.

14.09.2018 - Levné letenky Praha - Hurghada

Hurghada je známé egyptské letovisko, které přivítá každou sezónu tisíce návštěvníků. Pyramidy, nádherné pláže a ještě krásnější moře, to je jednoznačně největší atrakce této muslimské země.

14.09.2018 - Levné letenky Anchorage - USA

Anchorage je hlavním a nejvýznamnějším městem amerického státu Aljaška. Město je vstupní branou do drsné a překrásné aljašské přírody.

13.09.2018 - Přímé lety Praha - Bělehrad

Bělehrad je hlavním a největším městem Srbska. Rozkládá se při ústí řeky Savy do Dunaje. Bělehrad překvapí svou malebností i krásou. Turisté mohou obdivovat široké bulváry i kavárny, rozlehlé paláce i krásné parky.

13.09.2018 - Levné letenky Praha - Moskva

O Moskvě ví každý, že je "městem carů" a také nejvýznamějším politickým, ekonomický i kulturním centrem celého Ruska. Bezpochyby největší a nejvyhledávanjší dominantou Moskvy je Kreml a Rudé náměstí.

13.09.2018 - Levné letenky Soluň - Řecko

Soluň (Thessaloniki) je řecké město i významný přístav. Turisté mohou obdivovat krásu římských i antických památek, pozůstatků paláců i starověkých hradeb. Vedle historických monumentů je zajímavá také moderní zástavba.

13.09.2018 - Levné letenky na Bali

Jihovýchodní Asie je nádherná tropická oblast, kterou vyhledávají miliony turistů na celém světě. Jedním z lákavých cílů je indonéský ostrov Bali. Bali představuje pověstný ráj na zemi. Návštěvníci ostrova míří především za plážemi a průzračným mořem. Za vidění stojí také hlavní město Denpasar.

12.09.2018 - Levné letenky Los Angeles - USA

Navštivte hvězdné Los Angeles! Jeden z nejvyhledávanějších cílů Spojených Států se nachází na západním pobřeží. Los Angeles láká na krásné písečné pláže i širokou škálu kulturních a společenských akcí. Turisté často míří za zábavou i turistickými lákadly do centra města, kde se nachází chodník slávy či známá ulice Rodeo Drive.

12.09.2018 - Levné letenky Las Vegas - USA

Las Vegas má mnoho přívlastků. Ať už je to město hříchů, hazardu či snů, především je to však město mnoha tváří. Turisté si mohou užít atmosféru mnohamilionového města, které nabízí lákadla, turistické atrakce, zábavu i společenské vyžití.

12.09.2018 - Přímé lety Praha - Island

Na ostrov Island míří cestovatelé především za poznáváním tamních přírodních krás. Na tomto severském ostrově najdete zcela unikátní přírodní scenerie a jevy. Hlavním městem je Reykjavík.

11.09.2018 - Akce! Letenky San Francisco

Americké město San Francisco patří k atraktivním cílům Spojených Států. Leží na západním pobřeží a zaujme svou atmosférou i množstvím turistických lákadel. Jedním z nich je most Golden Gate, jehož poznávacím znamením je oranžová barva.

11.09.2018 - Tip! Letenky Seattle - USA

Seattle bývá označován jako brána Aljašky nebo také nejzdravější město USA. Město leží na severozápadě ve státě Washington. Za vidění stojí Space Needle nebo náměstí Pioneer Square. Turisty lákají také blízké hory a překrásná příroda.

11.09.2018 - Levné letenky Praha - Phuket

Ostrov Phuket patří k nejkrásnějším thajským destinacím. Je ideální jak pro dovolenou s dětmi, tak pro romantickou dovolenou ve dvou. Místní pláže nabízejí nejen odpočinek, ale i mnoho zábavy. Zpestřením pobytu na ostrově je poznávání tamních památek a zajímavostí.

11.09.2018 - Levné letenky Praha - Bangkok

Bangkok je hlavní město Thajského království a zároveň známý turistický cíl celé oblasti jihovýchodní Asie. Návštěvníci města si užijí především zdejší exotickou atmosféru, historické monumenty a v neposlední řadě také malebné mořské pobřeží. Drtivá většina turistů míří do hotelových resortů na pobřeží, které obklopují bílé pláže a blankytné moře.

10.09.2018 - Levné letenky Praha - Boston

Jedním z vyhledávaných turistických cílů ve Spojených Státech je město Boston. Na první pohled se vyznačuje evropským vzhledem a velmi příjemnou, klidnou atmosférou. Město je zajímavé svou historií i mnoha atraktivními místy. Je to město vzdělání. Nachází se zde více než 100 vysokých škol a univerzit.

10.09.2018 - Akce! Letenky do Melbourne

Město Melbourne je častým cílem turistů. Patří k největším a nejvýznamnějším v Austrálii. Láká na množství památek, ale i kulturních, společenských i sportovních akcí. Město samotné uchvátí svou velikostí i opojnou atmosférou.