SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

25.09.2019 - Vyhraj chytré hodinky Samsung Galaxy Watch

Soutěžte se SVĚTEM LETENEK hned o dvě lákavé ceny - chytré hodinky a chytrý fitness náramek.

06.12.2019 - Letenky Praha - Havana za akční cenu

Kuba je známý karibský ostrov a vyhlášený tropický ráj. Kromě krásných pláží a moře si užijete také procházku po Havaně, která má úžasnou atmosféru.

06.12.2019 - Levné letenky na AZORY

Azorské ostrovy jsou ideálním cílem pro milovníky pěší turistiky a aktivní dovolené. Kromě krásné přírody navštívíte také město Ponta Delgada, které je hlavním a největším městem ostrovů.

06.12.2019 - Přímé lety Praha - Tel Aviv

Izrael je lákavou zemí především pro historiky a zanícené cestovatele se zájmem o starobylé památky. Metropole Tel Aviv a její okolí je nesmírně zajímavým turistickým cílem.

05.12.2019 - LEVNÉ letenky Praha - Moskva

Využijte jarní měsíce k návštěvě ruské metropole. Největším lákadlem je Kreml a Rudé náměstí, kde se nachází většina památek a turistických zajímavostí.

05.12.2019 - AKCE! Letenky do Kapského města

Jihoafrické Kapské město patří k nejnavštěvovanějším v Africe. Známé jihoafrické město je skvělý cestovatelský cíl pro nadšené turisty, kteří rádi poznávají...

05.12.2019 - SUPER CENA! Letenky do Tanzanie

Úžasné zážitky vás čekají v africké Tanzanii! Atraktivní africká země je turisticky vytížená a vyhledávaná, a to především kvůli zážitkům v divoké přírodě. Hlavním městem je Dar Es Salaam.

05.12.2019 - Cenový HIT! Letenky na Madeiru

Nemáte rádi zimu? Za teplem můžete odletět na Madeiru, krásný, věčně zelený ostrov ležící mezi Evropou a Amerikou. Hlavním městem je Funchal.

04.12.2019 - Letenky Praha - Stockholm za akční cenu

Objevte kouzlo švédské metropole! Charakteristickou atmosféru severského Stockholmu si užije každý turista a nadšenec cestování a poznávání.

04.12.2019 - LEVNÉ letenky Oslo - Norsko

Využijte výhodné letenky na sever Evropy, tentokrát do norského Osla. Užijt si krásu norské přírody a objevte památky a zajímavosti samotné norské metropole.

04.12.2019 - TIP! Letenky Praha - Las Vegas

Využijte super příležitost a leťte do amerického města Las Vegas. Město je centrem státu Nevada a má pověst "města hříchu a hazardu", to pro velké množství casin a heren.

04.12.2019 - Letenky na Taiwan za výhodnou cenu

Podnikněte výlet na Taiwan! Objevte pestrou vegetaci, vysoké hory i nádherné pláže. Hlavním městem této ostrovní země je Taipei.

03.12.2019 - LEVNÉ letenky na FILIPÍNY

V nabídce společnosti China Southern Airlines najdete stále akční letenky na Filipíny. Daleké souostroví láká svou tropickou přírodou a mnoha zajímavostmi.

03.12.2019 - AKČNÍ CENA! Letenky do Malajsie

Malajsie je atraktivním cílem milovníků tropů a exotiky. Kouzlo zdejších pláží doplňuje tropické klima a příjemná atmosféra. Nevšedním zážitkem je prohlídka hlavního města Kuala Lumpur.

03.12.2019 - Letenky Bangkok - Thajsko za super cenu

Thajsko patří ke stálicím v žebříčku exotických dovolenkových destinací. Kromě nádherných pláží a modrého moře stojí za poznání thajská metropole Bangkok.

03.12.2019 - AKCE! Letenky Billund - Dánsko

Během vánočních svátků si můžete udělat výlet do dánského Billundu, kde se nachází světově proslulý zábavní park LEGOLAND. Udělejte radost svým dětem!

02.12.2019 - AKCE! Letenky Berlín - Podgorica

Pár zimních dní můžete strávit v Černé Hoře! Balkánský stát, který je vyhlášeným dovolenkovým rájem překvapí i v zimních měsících. Využijte akční letenky do Podgorici.

02.12.2019 - NÁŠ TIP! Letenky Praha - Iguazu Falls

Patříte k turistům, kteří chtěji na vlastní oči vidět světově proslulé přírodní skvosty? Vodopády Iguazu Falls jsou jedním z nich...

02.12.2019 - Cenový HIT! Letenky do New Yorku

Super trip do New Yorku můžete naplánovat během zimy. Open-jaw letenky s odletem ze Španělska a příletem do Německa (nebo Rakouska) jsou za super cenu!

02.12.2019 - Mega cena! Letenky na Maltu

Využijte skvělou příležitost a leťte na Maltu! Středomořský ostrov je populárním cílem mnoha turistů nejen z Evropy. Užijte si všechny krásy a zajímavosti ostrova...

29.11.2019 - TIP! Levné letenky do Panamy

Za ojedinělými zážitky leťte do Panamy. Tropická země láká především na deštné pralesy, které jsou domovem mnoha exotických druhů fauny a flóry. Hlavním městem je Panama City.

29.11.2019 - Přímé lety Ostrava - Varšava

Polské aerolinky chystají letecký spoj z Ostravy do Varšavy. Cestující tak mohou využít pravidelné přímé lety do polské metropole.

29.11.2019 - Letenky Praha - Vancouver za super cenu

Poznejte Západní Kanadu! Kanadský Vancouver je výchozím bodem k poznávání krás Západní Kanady. Zdejší přírodní scenerie patří k nejkrásnějším na světě.

29.11.2019 - AKČNÍ letenky Praha - Nice

Užijte si předvánoční čas ve francouzském Nice! Malebné město na jihu Francie je perlou Franocuzské riviéry. Kromě slunce, moře a luxusu nabízí i příjemnou atmosféru a několik památek.

28.11.2019 - Akční letenky Praha - Miami

Využijte super příležitost a leťte na Floridu! Miami je známé a populární letovisko, kde najdete krásné rozlehlé pláže věčně zalité sluncem.

28.11.2019 - TIP! Letenky do Karibiku

Guadeloupe a Martinik jsou nádherné ostrovy v Karibiku, které patří k turistickým rájům. Dominantou ostrovů je především krásná tropická příroda, kvalitní služby i příjemné podnebí.

28.11.2019 - Levné letenky San Francisco - USA

Americké město San Francisco leží ve státě Kalifornie na západním pobřeží. Poznávacím znakem města je Golden Gate nebo pevnost Alcatraz, což je nejvyhledávanější turistická atrakce města.

28.11.2019 - AKCE! Letenky na Mallorcu

Pár zimních dní můžete strávit na Mallorce. Středomořský ostrov je známým turistickým rájem, kde i v zimě vládne příjemné klima.

27.11.2019 - Nejlevnější letenky do Tel Avivu

K cestě do Izraele využijte akční letenky Laudamotion. Izrael je nádherná země se zlatými plážemi i starobylými památkami. Hlavním městem je Tel Aviv.

27.11.2019 - Levné letenky do NEPÁLU

Nepál je splněným snem pro všechny, kteří milují spojení krásných hor a starobylých památek. Výchozím bodem za poznáváním Nepálu je Káthmándú.

27.11.2019 - Mega hit! Letenky z Vídně do Říma

Využijte super letenky do "Věčného města". Řím je protkán nádhernými památkami. K těm nejvyhledávanějším patří Forum Romanum nebo fontána di Trevi. Ujít si nenechte ani Sixtinskou kapli ve Vatikánu a další.

26.11.2019 - AKČNÍ letenky Praha - Rio de Janeiro

Využijte akční letenky k cestě do Brazílie. Brazilské Rio de  Janeiro patří k nejkrásnějším a nejvyhledávanějším v celé Jižní Americe. Pořádá se zde každoročně slavný karneval, ale turistům toto město nabízí i mnoho jiných atrakcí.

26.11.2019 - LEVNÉ letenky Praha - Sao Paulo

Brazilské Sao Paulo je další z klenotů Brazílie. Rušná metropole zaujme především atmosférou. Turisté kromě městského ruchu také vyhledávají tropickou přírodu za branami města.

26.11.2019 - AKCE! Letenky do Hongkongu

Plánujete cestu do Asie? Leťte do Hongkongu! Supermoderní metropole reprezentuje současnost, ale najdete zde i kus historie. Poznejte zdejší tradice, kulturu i památky.

26.11.2019 - Low cost letenky Praha - Boloňa

Skvělým tipem na víkend je italská Boloňa. Krásné město hýří historickými památkami i mnohými atrakcemi. Turisté si mohou vychutnat italskou kuchyni, kde patří také boloňské špagety...

25.11.2019 - CENOVÝ HIT! Letenky do New Yorku

Další várka akčních letenek do New Yorku! Nejznámější americké město je turisticky přitažlivé především svou atmosférou a turistickými atraktivitami, např. socha Svobody atd.

25.11.2019 - AKCE! Letenky na Sardinii

Zimní období si můžete zpestřit výletem na italský ostrov Sardinie. V letovisku Alghero poznáte nejen místní přírodu, ale také zdejší zajímavosti i místní obyvatele.

25.11.2019 - Super CENA! Letenky do Bordeaux

Využijte super akci společnosti Laudamotion k návštěvě francouzského města Bordeaux. Překrásné historické město na jihozápadě Francie je skvělým tipem pro milovníky dobrého vína i památek.

25.11.2019 - TIP! Letenky Praha - Edinburgh

Za památkami UNESCO a charakteristickou severskou atmosférou leťte do skotského Edinburghu. Dominantou města je edinburghský hrad, který je turistickým lákadlem.

22.11.2019 - MEGA AKCE! Letenky na Mallorcu

Poznejte středomořský ostrov Mallorca i v zimních měsících! Vládne tu příjemné klima a atmosféra bez turistického ruchu. Hlavním městem je Palma de Mallorca.

22.11.2019 - Letenky Praha - Bari za akční cenu

Vyražte do italského Bari! Půvabné městečko na samotném jihu Itálie je protkáno nádhernými památkami. Kromě toho se projdete po přístavu a vychutnáte si pravé italské těstoviny.

22.11.2019 - TIP! Letenky Pardubice - Alicante

K cestě do španělského Alicante můžete využít levné letenky z Pardubic. Alicante je nádherné přímořské letovisko, jehož ozdobou jsou krásné písečné pláže. Je ideálním cílem pro sportovce i vyznavače aktivního odpočinku.

21.11.2019 - Akční letenky do CHILE

K cestě do Jižní Ameriky využijte letenky od Delta Airlines. Jihoamerická země Chile je vyhledávaná především pro majestátní pohoří a přírodu vůbec. Hlavním městem je Santiago de Chile.

21.11.2019 - Přímé lety Praha - MALTA

Jarní a letní měsíce využijte k příjemně strávené dovolené na Maltě. Středomořský ostrov je jedním z nejpopulárnějších prázdninových destinací. Kromě pláží a přírody zde objevíte celou řadu zajímavostí.

21.11.2019 - Výhodné letenky Praha - Seychely

Užijte si skvělou dovolenou na Seychelách! Perla Indického oceánu láká na úchvatnou přírodu. Zdejší pláže a moře nabízejí odpočinek i mnoho zábavy a vodních aktivit.

20.11.2019 - Levné letenky Praha - ISLAND

Cestovatele se zájmem o přírodu čekají nevšední zážitky na Islandu. Tato ostrovní země se pyšní ojedinělou přírodou. Hlavním městem je Reykjavík.

20.11.2019 - AKCE! Letenky Praha - Budapešť

Podnikněte výlet do Budapešti! Maďarská metropole rozhodně překvapí svou rozmanitostí, turistickými atraktivitami i krásnými památkami.

20.11.2019 - AKCE! Letenky na KYPR

Kyperské letovisko Paphos patří k nejvyhledávanějším na celém ostrově. Zdejší pláže jsou vyhlášené a ani večer se tady nudit rozhodně nebudete...

20.11.2019 - Levné letenky Praha - Eindhoven

Navštivte nizozemský Eindhoven! Zajímavé město s multikulturní atmosférou je směsí historie a současnosti. Na turisty čekají zajímavé památky i třeba kulinářské zážitky...

19.11.2019 - Akční letenky do PANAMY

Pokud toužíte po exotice a zážitcích v tropické džungli vydejte se do Panamy. Tato neuvěřitelně pestrá země nabízí celou řadu úchvatných zážitků. Hlavním městem je Panama City.

19.11.2019 - Náš TIP! Letenky na KOMORY

Toužíte objevovat opravdu neobvyklé destinace? Využijte výhodné letenky na Komorské ostrovy. Jde o skupinu čtyř ostrovů vulkanického původu nacházející se v Mosambickém průlivu. Objevte krásu tropických ostrovů!

19.11.2019 - Low cost letenky do BARCELONY

V zimních měsících můžete podniknout výlet do španělské Barcelony. Populární evropské město dokáže zaujmout i v zimě!

19.11.2019 - LEVNÉ letenky na SRÍ LANKU

Leťte na exotickou Srí Lanku! Nádhernou ostrovní zemi symbolizuje překrásná tropická příroda i klima, čajové plantáže, kouzelné pláže i moře. Hlavním městem je Colombo.

18.11.2019 - AKCE! Letenky do Malajsie

Za exotikou se vydejte do Malajsie na ostrov Langkawi. Langkawi je perlou této tropické země a patří k nejvyhledávanějším. Nabízí krásné pláže s bílým pískem a nádhernou přírodu.

18.11.2019 - LEVNÉ letenky Kuala Lumpur

Navštivte Kuala Lumpur, hlavní město tropické Malajsie. Supermoderní metropole je centrem turismu i obchodu. Turisty uchvátí svou atmosférou i několika turistickými zajímavostmi.

18.11.2019 - TIP! Letenky na BORNEO

Ostrov Borneo je ideální destinací především pro zkušené turisty nebo nadšené objevitele. Tento exotický ostrov se pyšní nádhernou tropickou faunou a flórou a výskytem endemitů.

18.11.2019 - AKČNÍ letenky do Jakarty

Indonéské hlavní město Jakarta je výchozím bodem za objevováním nádherné tropické přírody, která je typická pro oblast jihovýchodní Asie. Kromě přírody zde můžete poznat několik památek i jiných zajímavostí.

15.11.2019 - Akce! Letenky do INDIE

Pro ty odvážné, kteří mají už něco za sebou máme super letenky do indické Bombaje. Indické město je jedním z nejvýznamnějších v Indii. Jako první spatříte Bránu Indie, symbol této rozmanité země.

15.11.2019 - Letenky z Prahy do Pekingu za SUPER CENU

Peking je rozhodně město, které stojí za to navštívit. Nejen zdejší atmosféra a památky, ale také místní lidé a jejich život jsou nesmírně zajímavé. Z nejvýznamnějších památek stojí za to Letní palác, Chrám nebes a pod.

15.11.2019 - LEVNÉ letenky z Prahy do GRUZIE

Vyznavači hor a vysokohorské turistiky mohou využít nabídku na letenky do Gruzie. Země s pověstnou krásnou, ale drsnou přírodou nabízí úchvanté zážitky. Hlavním městem je Tbilisi.

14.11.2019 - AKČNÍ letenky Sao Paulo - Brazílie

Toužíte po dobrodružství a nevšedních cestovatelských zážitcích? Leťte do brazilského Sao Paula! Město s živelnou atmosférou nabízí netušené možnosti a také mnoho zajímavostí.

14.11.2019 - SUPER TIP! Letenky Ostrava - Londýn

Přinášíme skvělý tip na letenky do britské metropole. Můžete poznat nejen všechny památky a turistická lákadla Londýna, ale také poznat jeho okolí, atmosféru, místní život atd.

14.11.2019 - Letenky z Prahy do Lotyšska SUPERLEVNĚ

Lotyšsko je jednou z pobaltských zemí. Obrovským lákadlem je historické centrum hlavního města Riga, které je zapsáno na seznam UNESCO.

14.11.2019 - LEVNÉ letenky z Prahy na Madeiru

Madeira je nádherný zelený ostrov, kterému se přezdívá "ostrov věčného jara". Břehy ostrova omývají vody Atlantiku a jeho přírodu si oblíbila také rakouská císařovna Sissi. Hlavním městem je Funchal.

13.11.2019 - Letenky na AZORY za akční cenu

Po dlouhé době se objevily výhodné letenky na Azorské ostrovy. Krásné ostrovy nacházející se mezi Evropou a Amerikou jsou ideální pro milovníky přírody i pěší turistiky. Navštivte letovisko Ponta Delgada!

13.11.2019 - MEGA HIT! Open-jaw letenky do NEW YORKU

Flexibilním cestovatelům nabízíme super letenky do New Yorku! Při cestě do této známé americké metropole poznáte i památky a zajímavosti španělské Barcelony. Užijte si úžasnou atmosféru New Yorku!

13.11.2019 - Víkendové letenky z Prahy do BORDEAUX

Milovníci dobrého vína a poznávání si mohou udělat výlet do francouzského města Bordeaux. Známý vinařský ráj okouzlí příjemnou atmosférou i několika památkami.

13.11.2019 - SUPER TIP! Letenky Praha - Benátky

Kdo by nechtěl alespoň jednou poznat italské Benátky! Nádherné město s charakteristickou atmosférou je častým cílem mnoha turistů nejen z Evropy. Ideálním obdobím jsou měsíce mimo hlavní turistickou sezónu.

12.11.2019 - SUPER TIP! Letenky Praha - Miami

Využijte super příležitost a leťte za nevšedními zážitky do Miami. Zdejší pláže patří k nejvyhlášenějším na světě. Centrum města pak nabízí také dostatek vyžití a zábavy.

12.11.2019 - AKCE! Letenky Manila - Filipíny

Opět jsou v nabídce akční letenky na exotické Filipíny. Daleké souostroví patří k destinacím s tropickým podnebím a exotickou přírodou včetně krásných pláží lemovaných palmami a azurovým mořem. Hlavním městem je Manila.

12.11.2019 - MEGA HIT! Letenky z Katowic do Toronta

Kanadské aerolinky zlevnily tarify z polských letišť do kanadského Toronta. Využijte super letenky k návštěvě Niagarských vodopádů i samotného cetra města. Za vidění stojí věž CN Tower a mnoho dalšího.

12.11.2019 - Letenky do VALENCIE za výhodnou cenu

Španělská Valencie je malebné letovisko se vším všudy. Krásné, pláže, skvostná architektura, chutná kuchyně i celá řada památek a atrakcí. Valencie je ideální pro rodiny s dětmi, protože není přeplněná turisty.

11.11.2019 - LEVNÉ letenky z Prahy do Dillí

Cestovatelé a turisté vyznávající cestování na vlastní pěst mohou vyrazit do Indie. V indickém Dillí poznáte nejen zdejší památky, ale také zdejší život, obyvatele, tradice i přírodu.

11.11.2019 - Letenky do Thajska za SUPER CENU

Thajské pláže jsou svou krásou pověstné. Exotickou dovolenou si můžete okořenit návštěvou Bangkoku, o kterém se říká, že má dvě tváře - denní a noční. Za vidění stojí také zdejší památky, chrámy a svatyně.

11.11.2019 - AKČNÍ letenky Praha - Johannesburg

Poznejte třetí největší město Afriky. Johannesburg je "město zlata", má za sebou zajímavou historii. Současný Johannesburg je moderní metropole se zástavbou mrakodrapů, nicméně najdete zde i kostely, chrámy i jiné památky.

11.11.2019 - Cenový HIT! Levné letenky Praha - Pisa

Poznejte italskou Pisu! Město, které je proslulé svou Šikmou věží okouzlí atmosférou, památkami, starobylými uličkami apod.

08.11.2019 - Nejlevnější letenky do řeckých ATHÉN

Za antickými skvosty, historií a uměním se vydejte do řeckých Athén. Řecká metropole je skvělým tipem pro milovníky umění a historie...

08.11.2019 - Akční letenky do MELBOURNE

Melbourne je město plné zážitků! Známá autralská metropole leží na jihovýchodě kontinentu, což slibuje krásná léta a mírné zimy. Na turisty zde čeká mnoho vyžití - příroda, zábava, nákupy, muzea, galerie a pod.

08.11.2019 - SUPER TIP! Letenky do Izraele

Izraelský Tel Aviv je město plné zážitků, zábavy a památek. Celé město je lemováno dlouhými písečnými plážemi, které jsou nádherné. Centrum Tel Avivu tzv. Bílé město je zapsáno na seznam UNESCO.

08.11.2019 - Přímé lety Praha - Helsinky

Za zážitky i úchvatnými přírodními sceneriemi leťte na sever Evropy do Finska. Zážitkem je také návštěva hlavního města Helsinek.

07.11.2019 - Letenky z Prahy do Bruselu za AKČNÍ CENU

Poznejte belgický Brusel! Jedno z nejvýznamnějších měst Evropy má velmi multikulturní atmosféru i skladbu obyvatel. Většina turistů míří do historického centra Grand-Place, kde je většina bruselských památek.

07.11.2019 - AKCE! Letenky Praha - Peking

Lákají vás daleké země? Poznejte Peking! Čínská metropole ohromí každého návštěvníka svou okázalostí, pompézními stavbami i atmosférou. K nejvíce vyhledávaným místům patří náměstí Nebeského klidu a další.

07.11.2019 - AKCE! Letenky Praha - Šanghaj

Šanghaj je rušné a moderní velkoměsto, důležitý přístav i ekonomické centrum. Čínské město s okázalou zástavbou mrakodrapů i kusem historie stojí za návštěvu.

07.11.2019 - Letenky na Mallorcu za SUPER CENU

Poznejte španělskou Mallorcu i v zimě! Populární ostrov ve Středozemním moři má co nabídnout i mimo hlavní turistickou sezónu. Kromě památek a dalších zajímavostí si užijete noční život, zábavu, nákupy a pod.

06.11.2019 - SUPER CENA! Letenky Praha - Nantes

V zimních měsících můžete podniknout super výlet do francouzského Nantes. Krásné město s pestrou historií leží na západě Francie. Turisté míří většinou do historické čtvrti, kde se nachází mnoho památek, např. katedrála sv. Petra a Pavla a další.

06.11.2019 - Letenky do MAROKA za akční cenu

Využijte výhodné letenky do marockého Agadiru! Známé marocké město uchvátí nádhernými plážemi se zlatým pískem. Nabízí také bohatý noční život i nějakou tu památku.

06.11.2019 - AKČNÍ letenky z Prahy na Kubu

Kuba je ostrovní země a vyhlášený tropický ráj Karibiku. Turisté z celého míří za krásnými plážemi a azurovými lagunami. Velmi populární je letovisko Varadero.

06.11.2019 - CENOVÝ HIT! Letenky z Prahy do IRSKA

Využijte skvělou nabídku společnosti Ryanair a leťte do irského Dublinu! Užijte si severskou atmosféru této krásné metropole a poznejte zdejší zajímavé historické památky.

05.11.2019 - AKCE! Letenky na Filipíny

Leťte na Cebu! Známá turistická oblast na Filipínách láká nejen plážemi a blankytným mořem, ale také exotickou květenou a mnoha dalšími zajímavostmi. Cebu je také ráj potápěčů.

05.11.2019 - Letenky do AFRIKY za akční cenu

Využijte akční letenky do Afriky! Africké země nabízí nevšední přírodní krásy i zážitky. Užijte si pravou africkou divočinu a poznejte nesmírně zajímavou kulturu.

05.11.2019 - LEVNÉ letenky do KANADY

Plánujete cestu do Kanady? Pak nevynechejte známá města jako jsou Vancouver, Toronto či Montreal. Nejvíce ale turisty láká překrásná kanadská příroda, která je skutečným klenotem.

05.11.2019 - SUPERLEVNĚ z Prahy do Barcelony

Užijte si víkend v Barceloně! Známé španělské město hýří památkami, atrakcemi i nevšední atmosférou. Španělská Barcelona patří právem k nejnavštěvovanějším v Evropě.

04.11.2019 - Akce! Lednové letenky Alicante - Španělsko

Objevte španělské přímořské letovisko Alicante. Je skvělým tipem pro všechny sportovce i pro vyznavače aktivního odpočinku.

04.11.2019 - Akční letenky z Prahy na SEYCHELY

Plánujete dovolenou v exotice? Skvělým tipem jsou Seychely. Nádherné souostroví ležící v Indickém oceánu nabízí ty nejúžasnější zážitky...

04.11.2019 - AKČNÍ cena! Letenky Praha - Londýn

Využijte akční letenky do Londýna! Britská metropole je multikulturní a veledůležité město Evropy. Nejvíce lákají památky jako je Big Ben, Tower Bridge či Buckinghamský palác a další.

04.11.2019 - Výhodné letenky na karibský ostrov CURACAO

Ostrov Curacao patří ke klenotům turisticky velmi populární oblasti Karibiku. Ostrov je vhodný pro náročné turisty hledající soukromí a luxus. Zdejší pláže jsou kouzelné a příroda obecně je dominantou ostrova.

01.11.2019 - AKČNÍ cena! Letenky do MIAMI

Leťte na prosluněnou Floridu a vychutnejte si pláže v Miami! Proslulé a velmi populární letovisko patří k nejoblíbenějším na světě. Kromě pláží, moře a slunce si užijete také noční zábavu a tanec.

01.11.2019 - LEVNÉ letenky do Johannesburgu

Plánujete dalekou cestu za nevšedními zážitky? Leťte do jihoafrického Johannesburgu. Významné město  patří k nejmodernějším a nejnavštěvovanějším v Africe. Zaujme jeho historie i současnost. Užijte si Johannesburg!

01.11.2019 - Low-cost letenky do MAROKA za super cenu

Kam za teplem v zimě? Do Maroka! Nesmírně zajímavá a oblíbená severoafrická země nabízí příjemné klima i mnoho zajímavostí a turistických lákadel. Navštivte město Marakéš, jedno z nejvýznamnějších měst v Maroku.

01.11.2019 - Super TIP! Letenky do LAS VEGAS

Americké město Las Vegas je "městem hříchu a hazardu". Známé město ležící ve státě Nevada je doslova prošpikováno kasiny a podobnými podniky. Na své si zde rozhodně přijdou milovníci noční zábavy, tance a hazardu.