SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

22.09.2020 - Akční cena! Letenky do EDINBURGHU

Podzimní výlet za zážitky i památkami můžete podniknout do skotského Edinburghu. Město s typickou severkou atmosférou láká na dominantu města - edinburghský hrad, ale i na další atraktivity.

22.09.2020 - Náš TIP! Letenky z Prahy do TUNISU

Od listopadu až do března můžete plánovat dovolenou v Tunisku. Turisticky atraktivní země ležící na severu Afriky má co nabídnout i v období mimo letní prázdniny. Kromě pláží jsou to nejrůznější památky, ale i poznávání zdejší kultury.

21.09.2020 - Prodloužený víkend v Římě

Od prosince až do srpna můžete naplánovat prodloužený víkend nebo i vícedenní dovolenou do Říma. Italská metropole je lákadlem především pro milovníky umění, historie a památek.

21.09.2020 - Letenky do DUBLINU za akční cenu

Plánujete podzimní výlet do některé z evropských metropolí? Zvolte irský Dublin! Město s půvabnou charakteristickou severskou atmosférou okouzlí každého.

18.09.2020 - Levné letenky Praha - Boloňa

Italské město Boloňa je dobrým tipem pro podzimní výlet za zábavou, památkami a dalšími zážitky. Turisté vyhledávají nejen zdejší historické památky, ale také možnosti nákupů, kulturní akce a podobně.

18.09.2020 - Letenky na Mallorcu za SUPER CENU

Poslední volné zářijové termíny na Mallorcu! Nabízíme zpáteční letenky na slunnou Mallorcu s cenou pod tisícovku! Užijte si prosluněné pláže, čisté modré moře a mnoho zábavy.

17.09.2020 - Do tropického ráje na ostrov RÉUNION

Využijte letenky do tropického ráje za akční cenu. Ostrov Réunion patří k dominantám Indického oceánu. Turisté zde míří především za mořem, plážemi a ojedinělými zážitky. Hlavním městem je Saint Denis.

17.09.2020 - Cenový hit! Letenky do New Yorku

Další letenky v akci jsou tady, tentokrát do amerického New Yorku. Užijte si návštěvu neoficiální americké metropole se všemi jejími dominantami a atrakcemi.

16.09.2020 - AKCE na letenky z Prahy do HOUSTONU

Navštivte americký Houston! Toto "vesmírné město" je známé jako středisko NASA i významné těžiště ropy. Turisty láká na spoustu atraktivit včetně ojedinělé atmosféry.

16.09.2020 - Akční letenky do BULHARSKA

I na podzim si můžete užít pláže v Bulharsku! Letenky do Burgasu nabízí aktuálně nízkonákladový dopravce Ryanair. Kromě moře můžete poznat i další zajímavosti tohoto letoviska.

16.09.2020 - Výlet do italské PISY za super cenu

S Ryanairem můžete podniknout podzimní výlet do italské Pisy. Známé italské město láká především na svou Šikmou věž, která je jeho dominantou.

15.09.2020 - Letenky do INDIE s Qatar Airways

Od září až do dubna příštího roku můžete plánovat cestu do Indie. Poznávání indické metropole Dillí je rozhodně zajímavou a dobrodružnou výpravou do naprosto odlišného světa.

15.09.2020 - Podzimní letenky do PAŘÍŽE

Je tu další atraktivní tarif nízkonákladového dopravce Ryanair, tentokrát do Paříže! Využijte výhodnou cenu letenek a udělejte si podzimní výlet za zážitky do francouzské metropole.

14.09.2020 - AKCE na zářijové letenky do NORSKA

Výhodné letenky na sever Evropy nabízí aktuálně nízkonákladový dopravce Ryanair. Navštívit tak můžete norskou metropoli Oslo a poznat tak její krásy a zajímavosti.

14.09.2020 - Náš tip! Letenky do španělské SEVILLY

Poslední dny babího léta můžete využít k cestě do španělské Sevilly. Jedno z nejkrásnějších měst ve Španělsku je centrem Andalusie. Ve městě vás čekají nádherné památky, skvělá kuchyně i příjemná atmosféra.

11.09.2020 - Konec léta v Lisabonu

Poslední teplé dny využijte k návštěvě portugalské metropole. Lisabon je město, které překvapí svou osobitou starobylou atmosférou včetně několika zajímavostí.

11.09.2020 - Letenky Ho Či Minovo město s Turkish Airlines

Od podzimu až do jara můžete plánovat cestu do Vietnamu, kde poznáte Ho Či Minovo město. Jedno z nejmodejnějších asijských měst láká na jedinečnou atmosféru, poznávání památek i pouličního nočního života a podobně.

10.09.2020 - TOP cena! Letenky na KYPR

Využijte několik zářijových či říjnových termínů k cestě na Kypr. Jeden z nejoblíbenějších ostrovů uchvátí svou historií, památkami, ale především čistým mořem a plážemi.

10.09.2020 - AKCE! Letenky do IZRAELE

Na říjen se objevily výhodné ceny letenek do Izraele. Nádherná blízkovýchodní země je především výpravou do historie a za poznáváním úchvatných starověkých památek. 

10.09.2020 - TOP cena letenek z Prahy do amerického CHICAGA

Od října až do poloviny přístího roku můžete plánovat cestu do amerického Chicaga. Jde o multikulturní město s příjemnou atmosférou a celou řadou turitických zajímavostí.

09.09.2020 - AKCE! Letenky z Prahy na KORFU

Plánujete podzim u moře? Leťte na Korfu! Nádherný ostrov je turistickým lákadlem a nabízí toho spoustu - krásné čisté moře, úchvatné pláže, mnoho památek i skvělou kuchyni.

09.09.2020 - Letenky za dobrodružstvím do MOSAMBIKU

Za dobrodružstvím a originálními zážitky můžete letět do Mosambiku. Tato africká země není klasickým dovolenkovým cílem, proto je určená jen specifické skupině turistů. Hlavním městem je Maputo.

09.09.2020 - Letenky z Vídně do ATHÉN za pár korun

Užijte si babí léto v řeckých Aténách! "Město Bohů" ohromí svými antickými skvosty, kterých je celá řada. Kromě památek mají turisté v oblibě procházky malebnými uličkami i návštěvy zdejších obchůdků a kaváren.

08.09.2020 - Podzimní letenky z Prahy do Eindhovenu

Poznejte Eindhoven! Jedno z nejzajímavějších nizozemských měst je směsí historie i současnosti. Zajímavé historické památky i současné architektonické trendy, zábava i možnost nákupů lákají turisty se zájmem o dobrodružství.

08.09.2020 - AKCE! Letenky Praha - Stockholm

Podzimní výlet do švédské metropole lze naplánovat s nízkonákladovým dopravcem Ryanair. Stockholm je úžasnou přehlídkou zeleně, královských paláců i zahrad a parků. Celkový dojem z města umocňuje severská atmosféra.

08.09.2020 - Náš TIP! Letenky do EGYPTA

Leťte za teplem do Egypta! Letovisko Hurghada patří k léty prověřeným a vyhledávaným v Egyptě především pro čisté modré moře a rozlehlé pláže. Koupání v moři a relaxaci na plážích doplňují výlety po památkách a zajímavostech.

07.09.2020 - Letenky na karibský ostrov Svatý Martin

Levné letenky do Karibiku za výhodnou cenu! Ostrov Svatý Martin patří k perlám karibské oblasti. Turisté si zde užijí překrásné pohádkové pláže i azurové moře.

07.09.2020 - Náš TIP! Letenky na CURACAO

Využijte levné letenky do Karibiku! Ostrov Curacao patří k těm nejatraktivnějším cílům celé karibské oblasti. Curacao je určen nejen pro náročné turisty, ale také pro individuální cestovatele se zájmem o poznávání.

07.09.2020 - Akční letenky na ARUBU

Aruba je jeden z malebných ostrovů Karibiku, které nabízejí turistům překrásné mořské pobřeží i skvělé podmínky pro aktivní odpočinek, jako jsou vodní sporty, potápění a podobně.

04.09.2020 - Podzimní letenky do španělského ALICANTE

S nízkonákladovým dopravcem Ryanair si můžete udělat výlet do španělského letoviska Alicante a strávit tak podzimní dny v malebném prostředí přímořského městečka. Alicante je slunné místo vhodné pro aktivní sport i pro krásné procházky.

04.09.2020 - Víkend v MADRIDU

Užijte si pozdní léto v Madridu! Letenky za pár korun nabízí nízkonákladový dopravce Ryanair. Ve španělské metropoli si vychutnáte především osobitou atmosféru, zábavu, nákupy, skvělou kuchyni i několik památek.

03.09.2020 - Letenky do MEXIKA za akční cenu

Užijte si dovolenou v Mexiku! Tropická země láká především na překrásné mořské pobřeží, ale i památky a historii. K nejznámějším letoviskům patří Cancún.

03.09.2020 - Přímé lety Ostrava - Varšava

Polské aerolinie nabízejí letenky z Ostravy do Varšavy. V polské metropoli patří k nejvyhledávanějším místům historická část zvaná Staré město, která je zapsána na seznam UNESCO.

03.09.2020 - TIP! Letenky Ostrava - Londýn

Cestu do britské metropole lze naplánovat v průběhu září či října. Londýn patří rozhodně k nejlákavějším turitickým cílům Evropy. Kromě památek a nejrůznějších atrakcí si užijete zdejší osobitou atmosféru.

03.09.2020 - Za exotikou do ETIOPIE

Láká vás cesta do Afriky? Navštivte Etiopii! Jedna z nejzajímavějších a také nejchudších zemí černého kontinentu je pro turisty obrovským lákadlem. Výchozím bodem k poznávání této země je hlavní město Addis Abeba.

02.09.2020 - AKČNÍ letenky na MALLORCU

Babí léto na Mallorce! Dopřejte si relax i aktivní odpočinek na slunných plážích ostrova Mallorca. Užijte si zábavu, ochutnejte skvělou středomořskou kuchyni a poznejte několik zajímavých památek.

02.09.2020 - Přímé lety Praha - Istanbul

Přímé lety z Prahy do tureckého Istanbulu nabízejí turecké aerolinie. Město s orientální atmosférou leží přímo na rozhraní Evropy a Asie. Je ideálním cílem pro individuální cestovatele se zájmem o kulturu a památky.

02.09.2020 - TIP! Letenky z Prahy do GRUZIE

Pro příznivce horských treků a poznávání přicházíme s nabídkou letenek do Gruzie. Tato pozoruhodná a bezesporu zajímavá země je rájem pro turisty se zájmem o přírodu. Hloavním městem je Tbilisi.

01.09.2020 - SUPER AKCE na letenky do Valencie

Irský dopravce Ryanair nabízí nyní opět levnější letenky do španělské Valencie! Několik zářijových i říjnových termínů můžete využít k návštěvě krásného atraktivního letoviska, kde je i v tuto dobu stále příjemné počasí.

01.09.2020 - Cenový HIT! Letenky na KYPR

Letenky na ostrov Kypr jsou nyní v prodeji za bezkonkurenční cenu! V září či říjnu lze proto naplánovat návštěvu letoviska Paphos. Kromě kouzelných pláží poznáte zajímavé antické památky a další atrakce.

01.09.2020 - Letenky do BARCELONY v AKCI

Barcelona patří k nejnavštěvovanějším evropským metropolím. Během září a října si lze naplánovat výlet za zážitky právě tady. Užijte si zdejší památky i úžasnou atmosféru.

31.08.2020 - Letenky na víkend do BRUSELU

Na září si můžete naplánovat víkend v Bruselu. Výhodné letenky nabízí nízkonákladový dopravce Ryanair. Belgická metropole je kosmopolitní město plné zajímavostí včetně několika pamětihodností.

31.08.2020 - Letenky do ŘECKA za akční cenu

Od září až do prosince můžete podniknout výlet do řecké Soluně nacházející se v oblasti střední Makedonie. Město je významným přístavem i oblíbeným turistickým cílem. Nejgvíce vyhledávané jsou zdejší antické památky.

28.08.2020 - Letenky do exotické PANAMY

Na podzim i celé jaro můžete plánovat cestu do exotické Panamy. Tropická země láká především na exotickou džungli, ale také na poznávání zdejších pamětihodností. Hlavní město Panama City má úžasnou atmosféru.

28.08.2020 - AKCE! Letenky Praha - Washington

Jsou tu další letenky v akci, tenktokrát do amerického Washingtonu. Za velmi výhodnou cenu můžete navštívit oficiální hlavní město Spojených Států - Washington D. C. a poznat jeho zajímavosti i atmosféru.

27.08.2020 - CENOVÝ HIT! Letenky do KANADY za super cenu

Využijte skvělou příležitost levného cestování! Letenky do celé Kanady pod deseti tisíc! Cesty do Vancouveru, Toronta, Montrealu i Calgary můžete plánovat od března do května.

27.08.2020 - Low cost letenky z Prahy do italské Boloni

Skvělým tipem na podzimní výlet je italská Boloňa. Nádherné město je protkáno historickými památkami, malebnými uličkami i jinými lákadly.

26.08.2020 - Vánoční letenky na KYPR

Oslavit letošní Vánoce i příchod Nového roku můžete na ostrově Kypr. Nízkonákladový dopravce Ryanair nabízí letenky za výhodnou cenu. Užijte si zimu na krásných plážích, kde vás čekají skvělé zážitky!

26.08.2020 - Na podzim do Chorvatska levně

Poznejte Chorvatsko i na podzim! Využijte nabídku Ryanairu, který nabízí letenky do chorvatského Zadaru začátkem října. Zadar je nádherné město, které oplývá řadou historických pamětihodností.

26.08.2020 - AKCE! Letenky Praha - Amsterdam

Na podzimní období lze naplánovat výlet do Amsterdamu. Město pověstné svými sýry, město tulipánů a větných mlýnů je atraktivní a vyhledávaný turistický cíl.

25.08.2020 - Náš tip! Letenky na MARTINIK

Od podzimu až do poloviny příštího roku můžete plánovat cestu do Karibiku na ostrov Martinik. Nádherný ostrov je jedno z malebných míst krásné tropické oblasti, která je rájem turistů. Užijte si Karibik!

25.08.2020 - AKCE! Letenky na GUADELOUPE

Cestujte levně do exotiky! Kaaribský ostrov Guadeloupe patří rozhodně k největším lákadlům celé této krásné a žádané oblasti. Kromě koupání a pláží si užijte mnoho zábavy a dalších aktivit.

24.08.2020 - Letenky do San Francisca v AKCI

Rezervujte letenky do amerického San Francisca za výhodnou cenu! Jedno ze známých turistických cílů Spojených států má rozhodně co nabídnout. Dominantou města je Alcatraz či Golden Gate.

24.08.2020 - AKČNÍ letenky do LOS ANGELES

Navštivte hvězdné Los Angeles! Na jarní období jsou tu akční letenky do amerického Los Angeles. Město je centrem celého západního pobřeží a láká na pláže, památky, nákupy i zábavu.

21.08.2020 - Letenky z Prahy do Kodaně s ČSA

Užijte si víkend v Kodani! Dánská metropole hýří celou řadou zajímavých památek a především úžasnou atmosférou.

20.08.2020 - AKCE! Letenky na ALJAŠKU

Toužíte po opravdových zážitcích v přírodě? Leťte na Aljašku! Hlavní město Anchorage je výchozím bodem za poznáváním zdejší krásné přírody.

20.08.2020 - Podzim na Maltě za super cenu

Užijte si podzim na Maltě! Oblíbený středomořský ostrov se těší turistické oblibě již po dlouhá léta. Hlavní město Valletta okouzlí malebnými uličkami a celou řadou zajímavostí.

19.08.2020 - LEVNÉ letenky do TORONTA

Pokud vás láká Kanada a její příroda, města, památky a kultura, pak využijte skvělou nabídku na levné letenky do Toronta. Toronto je významné kanadské město, které má plno lákadel...

19.08.2020 - Náš TIP! Letenky do MEXIKA

Po dlouhé době jsou tu letenky do exotického Mexika za výhodnou cenu! Milovníci tropů a bělostných pláží si mohou přijít na své ve známém atraktivním letovisku Cancún...

18.08.2020 - Babí léto v Chorvatsku

Plánujete dovolenou v září? Můžete vyrazit do Chorvatska. Právě teď jsou k mání letenky do Zadaru. Užijte si zdejší oblázkové pláže i skvělou kuchyni a památky.

18.08.2020 - Skvělá cena! Letenky do VALENCIE

Za výhodnou cenu můžete pořídit letenky do španělské Valencie. Poznejte nádherné město ležící na východním pobřeží Španělska. Atraktivní letovisko se pyšní krásnou přírodou i celou řadou lákadel.

17.08.2020 - AKČNÍ letenky do CHICAGA

Je tu další atraktivní tarif z Prahy do amerického Chicaga! Známé město, jehož dominantou je Michiganské jezero je vyhledávaným cílem mnoha turistů z celého světa. Kromě památek nabízí úžasnou atmosoféru a další zajímavosti.

17.08.2020 - AKCE! Letenky do NEW YORKU

Je tu další super tarif do amerického New Yorku! Město neomezených možností má úžasnou atmosféru a celou řadu lákadel.

14.08.2020 - Prázdninový výlet do ŘÍMA za akční cenu

Přemýšlíte kam ještě o prázdninách vyrazit? Leťte na prázdninový výlet do Říma! Zdejší unikátní památky patří k nejvyhledávanějším...

13.08.2020 - Náš TIP! Letenky na exotický MADAGASKAR

Chcete prožít opravdu originální dovolenou v exotice? Vaše sny splní ostrov Madagaskar. Jedinečná ostrovní země ležící v Indickém oceánu je zárukou skutečných zážitků...

13.08.2020 - Letenky do PORTUGALSKA za pár korun

Leťte do Portugalska! Nádherná země ležící na jihozápadě Evropy toho nabízí spoustu. Jedním z malebných a navštěvovaných míst je Porto. Město je známé jako ráj vinařů, turisté si zde užijí i moře a krásné koupání.

13.08.2020 - AKCE! Letenky do EGYPTA

Egypt je ideální destinací pro ty, kteří svou dovolenou plánují až na září. Počasí je zde stále příjemné, jsou zde skvělé možnosti koupání a potápění i výletů za památkami.

12.08.2020 - Výhodná cena! Letenky do skotského Edinburghu

Navštivte skotský Edinburgh! Za velmi výhodnou cenu můžete pořídit letenky z Prahy do oblíbeného skotského města. Užijte si osobitou atmosféru a poznejte nádherné památky.

12.08.2020 - Letenky do exotické TANZANIE

Toužíte po opravdových zážitcích? Ty vám splní africká Tanzanie! Největším lákadlem je safari, kde lze vidět zvířata tzv. velké pětky.

11.08.2020 - Zářijové letenky z Prahy do Londýna

Využijte skvělou nabídku od Ryanairu a udělejte si výlet do Londýna! Londýn patří k nejnavštěvovanějším evropským metropolím. Nabízí spoustu zážitků, památek i zajímavostí.

11.08.2020 - Náš TIP! Letenky do španělské MALAGY

Český dopravce Smartwings přišel s atraktivním tarifem z Prahy do španělského letoviska Malaga. Nádherné město je oblíbený prázdninový cíl mnoha turistů z Evropy. Užijete si koupání, zdejší atmosféru a poznáte místní památky.

10.08.2020 - S Qatar Airways do Soulu

Od začátku příštího roku můžete plánovat cestu do jihokorejské metropole. Soul patří k nejmodernějším v Asii. Turisty čeká odlišná atmosféra, zajímavé památky i poznávání zdejší kultury.

10.08.2020 - AKCE! Letenky na Rhodos

Leťte v září na Rhodos! Užijte si krásné koupání v moři, ochutnejte místní kuchyni a poznejte místní zajímavosti. Oblíbený ostrov si zamiluje každý.

07.08.2020 - Letenky do INDIE v AKCI

Nenechte si ujít skvělou nabídku na letenky do indického Dillí! Obrovská metropole je směsí luxusu, chudoby, památek i tradic. O Indii je známo, že je "zemí kontrastů". Poznejte ji i vy!

07.08.2020 - AKČNÍ letenky do NEW YORKU

Od podzimu až do jara můžete plánovat cestu do amerického New Yorku. Několikamilionové město je stálicí mezi oblíbenými turistickými cíli mnoha turistů. Poznejte dominanty New Yorku a užijte si úžasnou atmosféru.

06.08.2020 - Do CHICAGA za skvělou cenu

Od podzimu až do jara můžete plánovat cestu do amerického Chicaga. Centrum státu Illinois leží v atraktivním místě v blízkosti Michiganského jezera. Poznejte Chicago!

05.08.2020 - Letenky z Prahy do Singapuru v akci

Za úžasnými cestovatelskými zážitky můžete vyrazit do Singapuru! Jedno z nejmodernějších asijských měst rozhodně ohromí každého návštěvníka. "Město zákazů", tak se přezdívá Singapuru...

04.08.2020 - Výhodné letenky do KANADY

Naplánujte si cestu do kanadského Vancouveru! Město je známým turistickým cílem Západní Kanady a vstupní branou do nádherné přírody, která je pro zdejší oblast pověstná.

04.08.2020 - Cenový HIT! Letenky do Bulharska

Rezervujte letenky do Bulharska za super cenu! Leťte do bulahrského Burgasu a užijte si dovolenou na zdejších plážích. Kromě koupání v moři poznáte také několik zajímavých míst a památek.

03.08.2020 - Letenky na MALLORCU v AKCI

Jsou tu další letenky na španělskou Mallorcu za super cenu! Dopřejte si dovolenou u Středozemního moře a relaxujte na plážích oblíbeného ostrova.

03.08.2020 - TIP! Letenky do THAJSKA

Využijte letenky do Bangkoku v akci a dopřejte si podzimmní pobyt v exotickém Thajsku! Atraktivní destinace nabídne krásné pláže, moře, památky i skvělou kuchyni.

17.07.2020 - Akční letenky na MALLORCU

Jsou tu další letenky za super cenu, tentokrát na slunnou Mallorcu! Oblíbený středomořský ostrov platí léta za populární prázdninovou destinaci především pro krásné pláže a moře.

17.07.2020 - Kam můžete letět s ČSA

Přinášíme vám přehled leteckých spojů Českých aerolinií ČSA, které jsou v provozu.

16.07.2020 - AKČNÍ cena! Letenky do TORONTA

Od podzimu až do jara můžete plánovat výlet do kanadského Toronta. Jedno z nejvýznamnějších měst této nádherné země vás rozhodně nebude nudit. Památek a zajímavostí je zde více než dost.

16.07.2020 - Výhodné letenky na HAVAJ

Leťte za zážitky na Havaj! Daleké Havajské ostrovy a jejich hlavní město Honolulu jsou ideální pro milovníky exotiky. Turisté si užijí nejen nádherné pláže, ale také potápění se žraloky a další atrakce.

15.07.2020 - Do Jižní Afriky za super cenu

Za skvělou cenu jsou v nabídce letenky do Jihoafrické republiky! Poznejte Kapské město a užijte si zdejší přírodu, pláže i nemálo památek a zajímavostí.

14.07.2020 - Náš TIP! Letenky do CHICAGA

Od podzimu můžete plánovat výlet do amerického Chicaga s aerolinkami Air France a KLM. Americké město je centrem státu Illinois. Leží v blízkosti Michiganského jezera a turistům nabízí celou řadu zajímavostí a zážitků.

13.07.2020 - Levné letenky Ho Či Minovo město

Vietnamské Ho Či Minovo město označované dříve jako Saigon je jedním z atraktivních cílů této asijské země. Turisty láká naprosto odlišná kultura, ale také skvělá kuchyně, památky i celá řada přírodních krás.

13.07.2020 - Skvělá nabídka! Letenky do TOKYA

Tarif do japonského Tokya za akční cenu nabízí nizozemské aerolinky KLM. Japonské ostrovy a jeho hlavní město Tokyo jsou ideálním cílem pro milovníky exotických destinací. Nejen příroda, ale také osobitá kultura a tradice jsou dominantou Japonska.

10.07.2020 - Letenky za pár korun do SKOTSKA

Je tu další možnost, jak cestovat levně! Užijte si výlet do skotského Edinburghu! Poznáte nejen edinburghský hrad, což je dominanta města, ale také zdejší osobitou atmosféru a mnoho dalšího.

09.07.2020 - Letenky na KORFU za výhodnou cenu

Je tu další skvělá příležitost strávit letošní dovolenou u moře! Malebný řecký ostrov Korfu je každoročně cílem mnoha turistů nejen z Evropy. Užijte si čisté moře, skvělou kuchyni i příjemné počasí.

08.07.2020 - Letenky do africké KENI za výhodnou cenu

Toužíte po originálních zážitcích? Leťte do africké Keni! Nádherná a turisticky oblíbená země černého kontinentu toho ukrývá opravdu mnoho. Zdejší dominantou je jednoznačně úchvatná příroda.

07.07.2020 - AKČNÍ cena! Letenky do Hongkongu

Poznejte daleký Hongkong! Pozoruhodný a bezesporu zajímavý kus země láká na přírodní skvosty, památky, jeskyně, chrámy i moderní architekturu.

07.07.2020 - TIP! Letenky na FILIPÍNY

Užijte si všechny krásy dalekých Filipín! Malebnému souostroví dominuje exotika - nádherné pláže, cizokrajná fauna a flóra, kuchyně i tropické klima. Hlavním městem je Manila.

03.07.2020 - SUPER CENA! Letenky na RHODOS

Využijte skvělou cenu letenek a užijte si dovolenou na ostrově Rhodos! Jeden z řeckých ostrovů je turisticky populární už po dlouhá léta. Kromě pláží a čistého moře ostrov nabízí mnoho památek i skvělou řeckou kuchyni.

02.07.2020 - LEVNÉ letenky do BANGKOKU

Za dostupnou cenu můžete strávit dovolenu v Thajsku. Milovníci exotiky ocení krásné pláže a okolní přírodu a zájemci o památky si na také přijdou na své.

01.07.2020 - Za zážitky do INDIE

Zárukou nezapomenutelných zážitků je Indie. Hlavní město Dillí je obrovské město, kde lze vidět všechno - památky, všední život zdejších obyvatel i obrovské kontrasty.

30.06.2020 - Dovolená na MALTĚ za super cenu

Rezervujte levné letenky do Valetty a užijte si dovolenou na Maltě! Nádherný a velmi oblíbený ostrov nezklame ani nejnáročnějšího turistu. Kromě okouzlující přírody je zde celá řada zajímavostí a i památek.

29.06.2020 - Letenky do Zadaru za SUPER CENU

Letenky do chorvatského Zadaru zase zlevnily! Užijte si typické oblázkové pláže a čisté moře v Chorvatsku! Kromě zábavy a koupání v moři si užijete památky i skvělou kuchyni.

29.06.2020 - Startují lety EgyptAir

Vedení letecké společnosti EgyptAir vydalo zprávu o obnovení letového provozu.