SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

09.07.2020 - Letenky na KORFU za výhodnou cenu

Je tu další skvělá příležitost strávit letošní dovolenou u moře! Malebný řecký ostrov Korfu je každoročně cílem mnoha turistů nejen z Evropy. Užijte si čisté moře, skvělou kuchyni i příjemné počasí.

08.07.2020 - Letenky do africké KENI za výhodnou cenu

Toužíte po originálních zážitcích? Leťte do africké Keni! Nádherná a turisticky oblíbená země černého kontinentu toho ukrývá opravdu mnoho. Zdejší dominantou je jednoznačně úchvatná příroda.

07.07.2020 - AKČNÍ cena! Letenky do Hongkongu

Poznejte daleký Hongkong! Pozoruhodný a bezesporu zajímavý kus země láká na přírodní skvosty, památky, jeskyně, chrámy i moderní architekturu.

07.07.2020 - TIP! Letenky na FILIPÍNY

Užijte si všechny krásy dalekých Filipín! Malebnému souostroví dominuje exotika - nádherné pláže, cizokrajná fauna a flóra, kuchyně i tropické klima. Hlavním městem je Manila.

03.07.2020 - SUPER CENA! Letenky na RHODOS

Využijte skvělou cenu letenek a užijte si dovolenou na ostrově Rhodos! Jeden z řeckých ostrovů je turisticky populární už po dlouhá léta. Kromě pláží a čistého moře ostrov nabízí mnoho památek i skvělou řeckou kuchyni.

02.07.2020 - LEVNÉ letenky do BANGKOKU

Za dostupnou cenu můžete strávit dovolenu v Thajsku. Milovníci exotiky ocení krásné pláže a okolní přírodu a zájemci o památky si na také přijdou na své.

01.07.2020 - Za zážitky do INDIE

Zárukou nezapomenutelných zážitků je Indie. Hlavní město Dillí je obrovské město, kde lze vidět všechno - památky, všední život zdejších obyvatel i obrovské kontrasty.

30.06.2020 - Dovolená na MALTĚ za super cenu

Rezervujte levné letenky do Valetty a užijte si dovolenou na Maltě! Nádherný a velmi oblíbený ostrov nezklame ani nejnáročnějšího turistu. Kromě okouzlující přírody je zde celá řada zajímavostí a i památek.

29.06.2020 - Letenky do Zadaru za SUPER CENU

Letenky do chorvatského Zadaru zase zlevnily! Užijte si typické oblázkové pláže a čisté moře v Chorvatsku! Kromě zábavy a koupání v moři si užijete památky i skvělou kuchyni.

29.06.2020 - Startují lety EgyptAir

Vedení letecké společnosti EgyptAir vydalo zprávu o obnovení letového provozu.

26.06.2020 - Lety FlyDubai - aktualizace letového řádu

Letecká společnost FlyDubai na základě postupného obnovování letů aktualizovala letový řád na trase Praha - Dubaj.

26.06.2020 - TIP! Letenky do africké NAMIBIE

Poznejte rozmanitou Afriku! Využijte akční letenky do Namibie a poznejte tajuplnou a úchvatnou zemi s mnoha zajímavostmi. Hlavním městem je Windhoek.

25.06.2020 - Skvělá cena! Letenky na MALTU v AKCI

Užijte si letní dovolenou na Maltě! Nádherný ostrov je zajímavou ukázkou pestré historie. Kromě zajímavých pamětihodností si turisté nejvíce užívají zdejší krásné pláže...

25.06.2020 - SUPER AKCE! Letenky do Bulharska

Leťte na prázdniny do Bulharska! Skvělé zážitky a spoustu zábavy u moře nabízí zdejší pláže. Bulharsko má mnoho lákadel - moře, slunce a příroda, ale také zábava, památky i cenová dostupnost, to je Bulharsko.

25.06.2020 - Letenky na MALLORCU za MEGA CENU

Skvělým tipem pro letní dovolenou je ostrov Mallorca. Nádherný slunný ostrov patří k nejpopulárnějším ve Středomoří. Příjemné klima, skvělá kuchyně, písečné pláže i nemálo památek osloví každého.

25.06.2020 - Letenky do ŘECKA za AKČNÍ cenu

Nabízí se další skvělá možnost, jak strávit dovolenou u moře! Využite akční letenky a leťte na Krétu, konkrétně do města Chania. Známé letovisko hýří památkami i krásnou přírodou.

24.06.2020 - Letenky do Kanady za výhodnou cenu

Plánujete cestu do Kanady? Od podzimu můžete letět s tureckým dopravcem Turkish Airlines do kanadského Vancouveru za výhodnou cenu. Vancouver je vstupní branou k zážitkům v nádherné přírodě Západní Kanady.

23.06.2020 - Letenky na KYPR za akční cenu

Jsou tu další akční letenky, tentokrát na ostrov Kypr! Užijete si nejen zábavu na plážích a vodní radovánky, ale poznáte také další krásy a zajímavosti letoviska Paphos!

22.06.2020 - AKČNÍ letenky do Chorvatska

Leťte na Jadran! Letenky do chorvatského Zadaru nabízí nízkonákladový dopravce Ryanair. Užijte si krásné oblázkové pláže a čisté moře! Kromě pláží nabízí Chorvatsko také zajímavé památky, skvělou kuchyni i lahodné víno.

19.06.2020 - Letenky Praha - Soul s Qatar Airways

Je tu další akční tarif společnosti Qatar Airways! Využijte levné letenky a leťte do jihokorejské metropole. Soul je moderní a vyspělé město s mnoha lákadly. Nabízí celou řadu památek zapsaných na seznam UNESCO i jiných zajímavostí.

18.06.2020 - SUPER AKCE! Letenky do MALAGY

Využijte skvělou nabídku na akční letenky do španělské Malagy! Malaga je jedním z nejoblíbenějších dovolenkových letovisek ve Španělsku. Nabízí krásné pláže a stabilní slunečné počasí.

17.06.2020 - Letenky na FILIPÍNY v akci

Poznejte daleké Filipíny! Využijte nabídku společnosti Qatar Airways a rezervujte akční letenky do Manily. Ostrovům dominuje nádherná exotická příroda a úchvatné pláže.

16.06.2020 - Letenky na exotické MALEDIVY

Využijte letenky akční letenky na exotické Maledivy! Nádherné a oblíbené ostrovy ležící v Indickém oceánu lákají na úžasné pláže a tropické klima. Rezervujte akční letenky na Maledivy právě teď!

15.06.2020 - Letenky na Mallorcu za SUPER CENU

Užijte si dovolenou na Mallorce ještě letos! Za skvělou cenu můžete strávit týden na oblíbené Mallorce a užít si moře, slunce, skvělou kuchyni i vodní sporty. Rezervujte levné letenky na Mallorcu již nyní!

11.06.2020 - Výhodná cena! Letenky do THAJSKA

Využijte výhodné ceny letenek a leťte do Thajska! Exotická a léty prověřená dovolenková destinace patří stále k nejoblíbenějším. Hlavní město Bangkok rozhodně nezklame.

08.06.2020 - Nová linka do Londýna

České aerolinie ČSA přišly s další novinkou! Nově otevírají linku do Londýna!

08.06.2020 - Emirates obnovuje provoz do dalších destinací

Letecká společnost Emirates obnovuje letecké spojení do dalších destinací!

04.06.2020 - Podzimní letenky do San Francisca

Cestu do amerického města san Francisco můžete plánovat na podzimní období. Letenky do San Francisca rezervujte za výhodné ceny! Poznáte tak slavný Golden Gate či neméně atraktivní Alcatraz i jiné zajímavosti.

02.06.2020 - Přehled zemí tzv. semaforu

Od 15. června 2020 můžeme cestovat po Evropě zase o něco lépe. Vláda schválila tzv. semafor, který představuje systém označující země podle barev. Barvy označují míru rizika nákazy nemocí covid-19 v dané zemi.

02.06.2020 - AKCE! Letenky do Miami za super cenu

Nenechte si ujít akční letenky do Miami! Prosluněné pláže pláže Floridy jsou vyhlášené po celém světě! Letovisko Miami patří k nejvyhledávanějším. Užijte si je i vy!

01.06.2020 - Výhodné letenky z Prahy do LONDÝNA

Letenky do Londýna za velmi vstřícné ceny nabízí aktuálně nízkonákladový dopravce Ryanair. Užijte si víkend Londýně! Britská metropole patří k turisticky nejoblíbenějším v Evropě.

01.06.2020 - Letenky do exotické PANAMY

Rezervujte levné letenky do tropické Panamy! Hlavní město Panama City je výchozím bodem za nezapomenutelnými zážitky ve zdejší džungli. Kromě toho láká také místní kuchyně i památky.

29.05.2020 - AKČNÍ cena! Letenky do INDIE

Je tu další várka akčních letenek, tentokrát do Indie! Indická metropole Dillí je skvělou volbou nejen pro zkušené individuální cestovatele. Město nabízí ty nejúžasnější zážitky.

29.05.2020 - TIP! Letenky z Prahy do KODANĚ

Na léto i podzim jsou k dispozici akční letenky do dánské metropole! Poznejte ty nejkrásnější památky Kodaně a užijte si osobitou atmosféru severského města.

29.05.2020 - Lety Air Serbia opět v provozu

Letecká společnost Air Serbia oznámila obnovení pravidelné linky Praha - Bělěhrad.

28.05.2020 - TIP! Letenky Praha - Manchester

Objevte Manchester! Dynamické a rušné město nacházející se v severozápadní Anglii je pověstné svým kulturním životem. Je známé kosmopolitní atmosférou i mnoha zajímavostmi.

28.05.2020 - Letenky na safari do africké BOTSWANY

Rezervujte letenky do africké Botswany za skvělou cenu! Atraktivní země černého kontinentu láká na nádhernou přírodu a opravdové turistické poklady. Hlavním městem je Gaborone.

28.05.2020 - Letenky z Prahy do nádherné KENI za výhodnou cenu

Národní parky a úžasné přírodní rezervace, které jsou přirozeným domovem pro typickou africkou faunu najdete v Keni. Letenky do Nairobi nyní za super cenu!

27.05.2020 - Letenky do Vietnamu z Prahy s velkými zavazadly

Poznejte Vietnam! Letenky do Ho Či Minova města jsou k dispozici na podzimní období. Jedna z nejzajímavějších asijských zemí láká na přírodu, památky, kulturu i magickou atmosféru.

27.05.2020 - Letenky Praha - HANOJ za výhodnou cenu

Skvělá příležitost navštívit Vietnam! Návštěva hlavního města Hanoj je rozhodně nezapomenutelným zážitkem. Město nabízí krásy v podobě jezer, chrámů, ale i moderní architekturu.

27.05.2020 - Akční letenky do THAJSKA z Prahy

Využijte akční letenky do Bangkoku a vyražte do Thajska! Thajsko je léty prověřená exotická destinace a nejoblíbenější turistický cíl v jihovýchodní Asii. Kromě krásných pláží stojí rozhodně za to poznat také thajské hlavní město.

26.05.2020 - Přímé lety z Prahy na ISLAND

Máme pro vás akční letenky na Island! Tato ostrovní země je pověstná svými unikátními přírodními jevy a všudypřítomnou nádherou. Užijte si osobitou atmosféíru Islandu!

26.05.2020 - Super cena! Letenky do Chorvatska

Užijte si léto v Chorvatsku! Letní dovolenou můžete strávit u oblázkových pláží omývaných vlahými vodami Jaderského moře. Příjemné procházky nabízí také město Zadar...

26.05.2020 - Letní i podzimní letenky do Stockholmu

Rezervujte letní nebo podzimní letenky do švédského Stockholmu! Jedna ze severských metropolí hýří nádhernými architektonickými stavbami i osobitou atmosférou.

26.05.2020 - Obnovení letů Alitalia

Letecká společnost Alitalia oznámila, že od června 2020 obnoví další ze svých leteckých linek.

20.05.2020 - Air France zahajuje provoz letů z Prahy do Paříže

Letecká společnost Air France znovuobnovuje letecké spojení mezi Prahou a Paříží. Francouzský dopravce patří k dalším aerolinkám, které postupně obnovují letecký provoz kvůli nucené pauze způsobené šířením nemoci COVID-19.

18.05.2020 - Emirates obnovují lety do devíti destinací

Aerolinie Emirates obnovují letový provoz!

15.05.2020 - Aerolinky opět obnovují provoz

Provoz na pražském mezinárodním letišti Václava Havla se opět vrací do normálu. Letecké společnosti znovu obnovují pravidelné lety do evropských destinací.

13.05.2020 - Letenky zdarma od Qatar Airways – Díky lékařům a zdravotníkům

Katarský dopravce Qatar Airways věnuje až 100 000 letenek pro lékaře a zdravotnický personál na celém světě jako poděkování za jejich obětavou práci, úsilí a nasazení v této nelehké době boje s virem COVID-19.

13.05.2020 - ČSA obnovuje letecký provoz

Dobrá zpráva pro všechny cestovatele a turisty! Od pondělí 18. 5. 2020 České aerolinie ČSA obnovují letecký provoz!

13.03.2020 - Šíření viru COVID-19 a vyhlášení stavu nouze – informace cestujícím

V případě zrušeného letu vracíme 100% zaplacené částky. V případě změny termínu letu se ve většině případů dá provést změna ZDARMA. Vrácení zaplacené částky probíhá buď vrácením peněžních prostředků nebo formou vydání poukazu. O způsobu rozhoduje výhradně letecká společnost.

01.04.2020 - Jsme v tom s vámi - Provoz a podporu jsme cestujícím neomezili

Některé cestovní kanceláře, agentury a prodejci letenek již reagují na změny, vyvolané situací kolem COVID-19 a omezují dostupnost služeb. Naši cestovní konzultanti jsou tady pro vás stále.

27.04.2020 - Turistům se otevřely hranice

Vláda ČR rozhodla o ukončení platnosti opatření v rámci šíření koronaviru omezující vycestovat z České republiky do zahraničí. Ruší se tedy zákaz volného pohybu osob a cestovat tak opět můžeme, a to za jakýmkoliv účelem, tedy nejen pracovně, ale i na dovolenou.

13.03.2020 - Letenky za exotikou na Zanzibar

Exotické ostrovy Zanzibaru jsou známým a vyhledávaným tropickým rájem. Ostrovy patřící k Tanzanii omývají azurové vody Indického oceánu. Užijte si koupání, potápění i relax na pohádkových ostrovech.

13.03.2020 - Letenky do Portorika za akční cenu

Nevšední zážitky v tropech a krásné přírodě nabízí Portoriko. Klenotem této exotické země je tropická džungle, pestrá fauna a flóra i pláže. Hlavním městem je San Juan.

13.03.2020 - Letenky z Prahy na Seychely po celý rok

Seychely jsou další známou perlou Indického oceánu. Malebné ostrovy jsou ideálním místem pro ty, kteří milují slunce, pláže a koupání.

12.03.2020 - TIP! Letenky z Prahy na GUAM

Ostrovní země Guam patřící do kupiny Mariánských ostrovů je jednou z perel Tichomoří. Cesta na tyto daleké ostrovy je nezapomenutelným cestovatelským zážitkem.

11.03.2020 - Náš tip! Letenky na Faerské ostrovy

Poznejte perlu Severní Evropy! Cesta na Faerské ostrovy je úžasným zážitkem. Na své si zde přijdou především milovníci krásné i drsné přírody.

11.03.2020 - MEGA CENA! Letenky do Marseille

Nízkonákladová společnost Volotea nabízí super akci! Leťte za zážitky do francouzského města Marseille! Město je jedním z atraktivních míst francouzského pobřeží.

11.03.2020 - Letenky do exotické RWANDY

Po delší době tu máme letenky do africké Rwandy. Tato nabídka osloví především individuální cestovatele a zájemce o poznávání opravdové exotiky. Hlavním městem je Kigali.

11.03.2020 - Low cost letenky Praha - Liverpool

Užijte si prodloužený víkend v Liverpoolu! Britské město je místem zrození legendy The Beatles, ale turistům nabízí také zajímavé architektonické památky a pod.

10.03.2020 - LEVNÉ letenky na KOMORY

Komory tvoří skupina čtyř ostrovů vulkanického původu. Břehy těchto ostrovů omývají vlahé vody Indického oceánu. Hlavním městem je Moroni.

10.03.2020 - Podzimní letenky na MADEIRU

Ne nadarmo se Madeiře přezdívá "ostrov věčného jara"! Po celý rok zde můžete obdivovat nádhernou přírodu a neméně krásné moře. Hlavním městem je Funchal.

10.03.2020 - Přímé lety Praha - Malaga

Španělská Malaga je již známým turistickým cílem a perlou Andalusie. Je ideálním místem pro ty, kteří rádi relaxují a milují moře.

10.03.2020 - Přímé lety Praha - Helsinky

Poznejte finskou metropoli! Helsinky jsou zajímavou severskou metropolí, kde je možné poznat mnoho pozoruhodných atraktivit. Kromě města samotného ale více láká úchvatná příroda, zejména jezera.

09.03.2020 - Letenky z Prahy na Mauricius

Mauricius je jeden z tropických rájů či perel Indického oceánu. Samotný ostrov nabízí kromě nádherných pláží a azurových lagun spoustu vyžití - rybolov, potápění i mnoho dalších aktivit.

09.03.2020 - Letenky z Prahy do Edinburghu za akční cenu

Skotský Edinburgh je super tip na jarní výlet! Užijte si krásné město s charakteristickou atmosférou a mnoha památkami.

09.03.2020 - TIP! Letenky Alicante - Španělsko

Skvělé zážitky nabízí španělské letovisko Alicante. Půvabné přímořské městečko je skvělým tipem pro aktivní sportovce i pro ty, kteří rádi relaxují pod slunečníky.

09.03.2020 - Náš TIP! Letenky do Ázerbajdžánu

Ázerbajdžán je kavkazská země, kam turisté míří především za kulturou, ojedinělou atmosférou a zážitky v přírodě. Hlavním městem je Baku.

06.03.2020 - Letenky na Filipíny z Istanbulu

Pro flexibilní cestovatele může být zajímavý tarif z Istanbulu na exotické Filipíny. Daleké ostrovy, kterým vévodí exotická příroda a tropické podnebí nabízejí nevšední zážitky.

06.03.2020 - Akční letenky z Prahy do Bangkoku

Na exotickou dovolenou můžete vyrazit do Thajska! Léty prověřená a stále vemi oblíbená destinace je zárukou super zážitků. Za návštěvu stojí také hlavní město Bangkok.

06.03.2020 - Letenky z Prahy do Toronta po celý rok

Další lákavá várka letenek do kanadského Toronta! Bezesporu zajímavé město s osobitou atmosférou se těší turistické oblibě. Návštěvníci poznají památky i atrakce ze současnosti.

05.03.2020 - Jarní letenky z Prahy do Phoenixu

Na jarní výlet se vydejte do amerického Phoenixu. Město leží v tzv. Slunečném údolí ve státě Arizona a patří k tomu nejzajímavějšímu a nejlákavějšímu v USA.

05.03.2020 - Super akce! Letenky do MIAMI

Leťte relaxovat na známé a pověstné pláže v Miami! Populární letovisko na Floridě je vyhledávané během celého roku. Kromě pláží a moře nabízí samotné město také mnoho zábavy.

05.03.2020 - Přímé lety Praha - Doha

Letenky do katarské metropole Doha můžete využít po celý rok. Poznejte bohatou a okázalou zemi, arabskou kulturu i nekonečné pláže poseté zlatým pískem.

05.03.2020 - Dubnové letenky na Lanzarote

Jedinečný výlet za originálními zážitky nabízí ostrov Lanzarote. Jeden z Kanárských ostrovů láká na jedinečnou a unikátní přírodu včetně krásných pláží.

04.03.2020 - Letenky do KENI za africkou divočinou

Africká Keňa představuje exotickou destinaci, která je vyhledávaná především turisty lačnící po dobrodružství a zážitcích v krásné africké přírodě. Startovací metou je hlavní město Nairobi.

04.03.2020 - LEVNÉ letenky do Kostariky

Jsou tu další letenky pro nadšence do exotiky! Kostarika je tropická země ležící ve středoamerické oblasti a láká na tropické pralesy, exotickou faunu a flóru i naprosto odlišnou kulturu.

04.03.2020 - Jarní letenky do Kolumbie

Nevšední zážitky a poznávání, to je Jižní Amerika! Jednou z atraktivních zemí jihoamerického kontinentu je Kolumbie a jeho hlavní město Bogota.

03.03.2020 - Letenky na KYPR za výhodnou cenu

Využijte akční letenky na Kypr! Krásný a velmi populární ostrov má rozhodně co nabídnout i na jaře. Jedním z vyhledávaných letovisek je Larnaca.

03.03.2020 - AKČNÍ CENA! Letenky do Bostonu

Využijte jarní období k návštěvě amerického Bostonu. Město je na první pohled multikulturní a zaujme evropským vzhledem. Je ideální pro individuální turistiku.

03.03.2020 - Letenky na Mallorcu na jaro i léto

Je tu další várka letenek na Mallorcu! Známý středomořský ostrov je vyhledávaný především v letním období, ale i na jaře má co nabídnout. Mallroca je známá svými písečnými plážemi, ale i skvělou kuchyní a památkami.

03.03.2020 - Náš tip! Letenky Iguazu Falls

Vodopády Iguazu Falls patří k těm největším lákadlům Jižní Ameriky. Přírodní klenot je zapsaný na seznamu UNESCO a každým rokem k nim zamíří tisíce turistů.

02.03.2020 - Jarní letenky z Prahy do Vancouveru

Kanadský Vancouver je nesmírně lákavé a vyhledávané město v celé Kanadě. Kromě zajímavostí v samotném městě je hlavním lákadlem okolní nádherná příroda.

02.03.2020 - Letenky Praha - Johannesburg s 5* aerolinkami

Po celý rok můžete využít akční letenky do jihoafrického Johannesburgu. Známý turistický cíl Jihoafrické republiky láká nejen na zajímavostí ve městě, ale především na ještě zajímavější okolí.

02.03.2020 - Letenky z Prahy do Tokya za akční cenu

Objevujte tajuplné Japonsko! Dalekou východní zemi tvoří několik ostrovů. Hlavní město Tokyo se nachází na ostrově Honšú. Kromě moderní metropole zaujme zdejší kultura, tradice, památky a historie.

28.02.2020 - Letenky na exotický Mayotte

Dosud málo objevenou exotickou destinací je Mayotte. Dva nádherné ostrovy patřící Francii jsou známé svými nádhernými plážemi a plantážemi s nejrůznějším kořením. Nabízí se zde také skvělé podmínky pro potápění.

28.02.2020 - Letenky za horskými treky do NEPÁLU

Za horskými treky a zážitky v přírodě můžete letět do Nepálu. Dominatou této země je jednoznačně pohoří Himaláje. Hlavním městem a výchozím bodem za zážitky je Káthmándú.

28.02.2020 - Přímé lety Praha - Hurghada

Egyptské letovisko Hurghada patří ke stále oblíbeným a vyhledávaným nejen pro své sytě modré moře a pláže, ale také pro zdejší památky a atraktivity, např. pyramidy apod.

27.02.2020 - Náš tip! Letenky Praha - Uruguay

Jižní Amerika patří k nejlákavějším cílům mnoha zanícených cestovatelů. Nabízí nepřeberné množství silných zážitků. Jedním z atraktivních cílů může být Uruguay.

27.02.2020 - Letenky z Prahy do africké Keni

Do africké Keni míří turisté především za zážitky v úchvatné africké divočině. Nejvyhledávanějším zážitkem je safari, kde jsou k vidění zvířata tzv. velké pětky.

27.02.2020 - Letenky do Dubrovníku za výhodnou cenu

Chorvatsko je léty prověřenou destinací a stále oblíbený cíl mnoha turistů nejen z Česka. K dovolené v Chorvatsku můžete využít letenky do Dubrovníku za super cenu...

27.02.2020 - Leťte do ORLANDA za akční cenu

Využijte zajímavou nabídku na letenky do amerického Orlanda! Město leží v centrální oblasti Floridy a je známé svými úžasnými zábavními parky.

26.02.2020 - AKCE! Letenky na Guadeloupe

Letenky na karibský Guadeloupe jsou k dispozici po celý rok! Guadeloupe nabízí turistům překrásné pláže, blankytné moře i skvělé podmínky pro vodní aktivity. Užijte si Karibik!

26.02.2020 - LEVNÉ letenky Praha - Omán

K cestě do Ománu můžete využít nadcházející jarní období, kde je zde příjemné počasí. Omán láká na typickou blízkovýchodní kulturu, pláže a několik pozoruhodných starobylých památek. Hlavním městem je Muscat.

26.02.2020 - Letenky Houston - USA za akční cenu

Navštivte Houston! Největší město státu Texas a sídlo vesmírné NASA je rozhodně přitažlivým turistickým cílem. Město láká na ojedinělou atmosféru i nemálo zajímavostí.

26.02.2020 - AKCE! Letenky Chicago - USA

Při návštěvě Spojených států amerických nelze vynechat Chicago! Atraktivní multikulturní město leží v blízkosti Michiganského jezera ve státě Illinois. Na turisty zde čekají nevšední zážitky.

25.02.2020 - Letenky do Washingtonu za akční cenu

Poznejte americkou metropoli Washington! Město nese jméno po svém prvním prezidentovi a jeho zajímavostí je, že zde není ani jeden mrakodrap.

25.02.2020 - AKČNÍ CENA! Letenky do Madridu

Do španělského Madridu můžete letět za pár korun! Známé město nabídne opravdu krásné památky a jedinečnou atmosféru.

25.02.2020 - Low cost letenky do LITVY

Litva je jednou z pobaltských zemí, která je turisticky nesmírně zajímavá. Hlavním městem je Vilnius, kde je k vidění celá řada pozoruhodných památek.