Air France obnovuje lety z Prahy do Paříže

20.05.2020

Letecká společnost Air France znovuobnovuje letecké spojení mezi Prahou a Paříží. Francouzský dopravce patří k dalším aerolinkám, které postupně obnovují letecký provoz kvůli nucené pauze způsobené šířením nemoci COVID-19.

Od 3. června 2020 budou obnoveny lety z pražského letiště Václava Havla na pařížské letiště Charlese de Gaulla. Lety operuje francouzský dopravce Air France. Zpočátku budou provozovány jeden, případně dva lety týdně, od konce června by pak měly být v provozu až čtyři lety týdně. Na lety z Prahy do Paříže budou aerolinky využívat letouny Airbus 320 s kapacitou 164 míst.

Air France plánuje dále znovu obnovit lety do dalších francouzských měst, mimo jiné Marseille, Nice nebo Toulouse, dále do Londýna, Amsterdamu, Barcelony nebo Berlína i do zámořských departmentů a některých destinací v Severní Americe.

I nadále je nutné dodržovat vládní nařízení a opatření k cestování do zahraničí. Bližší informace o těchto opatřeních najdete na webu MZČR nebo MZVČR.

Doporučujeme letenky rezervovat již nyní! K rezervaci letenek využijte náš online vyhledávač, který funguje 24 hodin denně a kde můžete letenky rezervovat za velmi výhodné ceny.

Pro případné dotazy a informace nás kontaktujte:

 

Zpět na výpis

cestovní výstrahy