Etihad Airways a České aerolinie podepsali smlouvu o věrnostním programu. Na linkách je možné využít věrnostní program OK Plus i Etihad Guest.

14.08.2012

Od 1. srpna 2012, mohou cestující využívat výhody věrnostních programů Etihad Guest a OK Plus. Cestující, kteří jsou registrováni do věrnostního programu Etihad Guest a OK Plus mohou získávat a využívat míle na všech letech leteckých společností Etihad Airways a společnosti České aerolinie (ČSA).

Oznámení navazuje na 18 úspěšných linek, které jsou operovány v režimu sdílení kódů (code-share). První dva lety v režimu code-share spolupráce byly zahájeny v červnu 2011. Následně pak na podzim 2011 nabídly České aerolinie svým cestujícím přímé lety Praha - Abu Dhabi - Praha.

Jak uvedl Peter Baumgartner, obchodní ředitel Etihad Airways, "podepsání smlouvy o věrnostním programu je dalším přirozeným krokem ve vývoji partnerství Etihad Airwas s Českými aeroliniemi. Poskytování výhod členům Etihad Guest a OK Plus je fantastickou příležitostí, jak získat bez problémů míle na svůj věrnostní program a využít je následně na kterémkoli letu z naší sítě."

"České aerolinie jsou kvalitní leteckou společností se zajímavou sítí linek a linka přes Abu Dhabi ji napojuje na naši globální leteckou síť. Nyní mohou členové Etihad Guest, při letech s Českými aeroliniemi, získávat bonusové míle na svůj program Etihad Guest, které se následně dají vyměnit za volné letenky, nebo se dají použít pro nákupy z široké škály produktů dostupných pro členy Etihad Guest, v on-line Reward Shop, nebo se dají převést a použít pro platby v hotovosti ve více než třiceti milionů prodejen PointsPay po celém světě".

Jak uvedl Jiří Marek, viceprezident pro prodej a marketing Českých aerolinií, "těšíme se na odměňování společných cestujících na našich codeshare letech i mimo ně. České aerolinie nabízejí širokou síť letů přes střední a východní Evropu, má loajální zákaznickou základnu a rozšířením partnerství s Etihad Airways nyní nabízí členům OK Plus možnost získávat a využívat míle na dalších více než 80-ti destinacích.

 

Levné letenky ČSA a Etihad Airways můžete poptat:

Zpět na výpis

cestovní výstrahy