Jsme v tom s vámi - Provoz a podporu jsme cestujícím neomezili

30.04.2020

Některé cestovní kanceláře, agentury a prodejci letenek již reagují na změny, vyvolané situací kolem COVID-19 a omezují dostupnost služeb. Naši cestovní konzultanti jsou tady pro vás stále.

Stávající situace v cestovním ruchu není lehká a všichni máme velkou práci s tím, abychom situaci ustáli. Někteří prodejci omezili podporu cestujícím, jiní cestující směřují na nejrůznější zpoplatněné nebo zahraniční linky, aby tak redukovali množství požadavků od klientů. Plně chápeme i ty prodejce letenek, které situace donutila dočasně či napořád uzavřít provoz.

Rádi bychom ujistili všechny naše klienty, že SMILEX Travel, provozující portál SVĚT LETENEK se k žádným omezením podpory klientům nechystá. Vzhledem k nařízení vlády jsme sice museli uzavřít prodej v kanceláři, ale naši cestovní konzultanti jsou nadále v práci a vyřizují vaše požadavky. Kontaktovat nás můžete ve standardní pracovní době, na standardních telefonních číslech a mailových adresách. Pro smluví partnery je beze změny dostupná asistenční služba, která zajišťuje podporu cestujícím, kteří ji potřebují.

Děkujeme vám za spolupráci

Zpět na výpis

cestovní výstrahy