Získej parťáka na cesty - chytré hodinky SAMSUNG Galaxy Watch nebo náramek Xiaomi Amazfit

15.12.2019

Soutěžte se SVĚTEM LETENEK hned o dvě lákavé ceny - chytré hodinky a chytrý fitness náramek.

Vyhrajte se světem letenek chytré hodinky Samsung Galaxy a chytrý náramek Xiaomi

Soutěž o letenky pořádá dnes kdekdo. Ne každému se ale hodí někam letět v daný termín nebo do té které destinace. Jelikož se nám kvapem blíží zima a s ní také Vánoce, rozhodli jsme se tedy na to jít jinak. Udělejte radost sobě, nebo někomu blízkému. Soutěžte se SVĚTEM LETENEK hned o dvě lákavé ceny, díky kterým budou vaše Vánoce ještě zajímavější! 

 

Hlavní cena - chytré hodinky Samsung Galaxy Watch

Všem skutečným cestovatelům nabízíme možnost získat chytré hodinky SAMSUNG GALAXY WATCH! 

Co můžete vyhrát?

Vyhrajte chytré hodinky Samsung Gaaxy Watch 46mm

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch jsou stylový a nadčasový parťák, který Vás bude doprovázet při každém letu. Baterie s vydrží 80 hodin Vás nezklame ani během toho nejdelšího mezikontinentálního přeletu. Hodinky mají elegantní displej, který je čitelný za jakýchkoli podmínek a má minimalistický, přesto stylový vzhled. Hodinky jsou vybaveny mnoha inteligentními funkcemi, které ocení jak technologický nadšenec, tak i obyčejný cestovatel. S těmito hodinkami už nezmeškáte žádný svůj let.

Samsung Galaxy Watch toho však umí mnohem více. Udrží s Vámi krok doslova při každé aktivitě. Tento módní doplněk, který se nelekne vody ani prachu, splňuje dokonce i standardy vojenské odolnosti. 

Přes svou zvýšenou odolnost vypadají elegantně, a proto si s nimi neuděláte ostudu jak na pracovní schůzce, tak ani ve fitku. Ať už jste opravdový cestovatel, technologický nadšenec, sportovec a nebo manažer, tyto chytré hodinky Vám skvěle pomohou zorganizovat celý den.

 

Jak můžete vyhrát?

Každá letenka, zakoupená přes web www.svet-letenek.cz nebo prostřednictvím našich konzultantů je slosovatelná. Šťastný výherce získá tyto skvělé hodinky.

 

Vedlejší cena - chytrý náramek Xiaomi 

Neplánujete zrovna žádnou cestu a přesto byste rádi vyhráli? Stále se můžete zúčastnit soutěže o vedlejší cenu, kterou je chytrý náramek Xiaomi Amazfit Cor 2.

Co můžete vyhrát?

Chytrý náramek Xiaomi Amazfit Cor 2

Stihnout navazující letecké spoje je občas trochu sportovní výkon. S chytrým náramkem Xiaomi Amazfit Cor 2 si takový výkon můžete změřit. Chytrý náramek je vybavený pokročilým snímačem srdečního tepu, kvalitním dotykovým displejem a komfortním designem. 

Samozřejmostí je odolnost proti vodě a dlouhá výdrž baterie. Příjemný řemínek a nízká hmotnost z něj dělají ideální doprovod při běhu, cyklistice či plavání. S váhou lehce přesahující pouhých 30 gramů je jisté, že vám náramek nebude překážet při žádné aktivitě. 

Jak můžete vyhrát?

Stačí dát like našim Facebookovým stránkám SVĚT Letenek - levné letenky online a poté z nich sdílet na svém Facebookovém profilu příspěvek ohlašující tuto soutěž. Tím se automaticky zařadíte do slosování o chytrý náramek Xiaomi Amazfit Cor 2.

Zde si pročtěte celé znění pravidel soutěže. (odkaz na PDF)

 

 

Zpět na výpis

Speciální nabídky

cestovní výstrahy