Pravdivé nabídky na levné letenky pouze od cestovní agentury SMILEX

02.12.2011

Cestovní agentura SMILEX si zakládá na pravdivosti svých nabídek a na svých internetových stránkách www.smilex.cz, v sekci levné letenky a aktuality, prezentuje nabídky akčních letenek, u kterých vždy ověří jejich dostupnost.

Na internetu je možné vyhledat nabídky na levné letenky do různých destinací. Cestujícím jsou podsouvány nesmyslně nízké ceny letenek, které však reálně nelze koupit. Takové nabídky mají za cíl přilákat zákazníka a potom mu prodat letenku o mnoho dražší. Jde však o nekalé praktiky cestovních kanceláří a agentur, od kterých se naše agentura distancuje.

Pouze SMILEX nabízí poctivé letenky! Pouze SMILEX své nabídky na levné letenky doloží. V případech, kdy je možné akční letenky rezervovat pomocí online vyhledávače, publikujeme také náhled online, že daná nabídka byla v dané době opravdu dostupná a letenku za akční cenu bylo možné si koupit.

Akční nabídky na levné letenky bývají často velmi omezené pro konečný prodej, proto doporučujeme všem na nabídky reagovat velmi rychle.

K levným letenkám je možné nabídnout také zajištění ubytování, cestovní pojištění, pojištění storna letenek s nulovou spoluúčastí za velmi výhodné ceny, pronájem automobilů, zajištění transferu z letiště do hotelu či vízový servis.

K letenkám s odletem z Prahy nabízíme slevu až 50 % na jízdenku do Prahy s Českými drahami a ZDARMA transfer na letiště Ruzyně.

Neváhejte nás kontaktovat, naši zaměstnanci vám rádi a ochotně pomohou.

Kontaktovat nás můžete:

Zpět na výpis

cestovní výstrahy