Ušetřete až 40.000,- Kč za dovolenou!!! Dovolená se slevou.

18.05.2012

Připravili jsme super slevu na zájezdy  CK ESO Travel. Sleva je určena pro klienta (klienty), kteří si u nás jako první zarezervují a zaplatí zájezd, pořádaný CK ESO Travel.

Cestujete rádi do nejrůznějších exotických destinací? Znáte služby cestovní kanceláře ESO Travel? Uvažujete, že pojedete s ESO Travel i letos? Využijte naši jedinečnou akci a ušetřete až 40 tis. Kč.

Pro uplatnění slevy (poukazu) je nutné rezervovat a zaplatit dovolenou CK ESO Travel. Vybrat si můžete z nabídky na webových stránkách www.smilex-dovolena.cz. Výběr zájezdů CK ESO Travel najdete zde:

dovolená Bahamy - dovolená Dominikánská republika - dovolená Filipíny - dovolená Kostarika - dovolená Kuba - dovolená Maledivy - dovolená Mauritius - dovolená Seyschely - dovolená Singapore - dovolená Srí Lanka - dovolená Thajsko

Na uvedených stránkách jsou totožné ceny, jako u pořadatele zájezdu CK ESO Travel.

Jestliže jste si z našeho výběru nevybrali, využijte stránky Esotravel.cz a svůj výběr nám pošlete mailem na dovolena@smilex.cz.

Odběr není limitován počtem cestujících, ale hodnotou celého zájezdu, který musí přesáhnout 150 tis. Kč. K dispozici jsou celkem 2 poukazy a budou uplatněny u prvních, kdo zájezd zarezervuje a zaplatí.


* Pravidla mohou být upraveny v závislosti na požadavcí klientů a partnerů

Zpět na výpis

cestovní výstrahy