DOVOLENÁ 2019

01.03.2019

 

 

1. – 3. 3. 2019, Výstaviště Černá louka Ostrava

Ve spolupráci s Moravskoslezským krajem vás srdečně zveme na již tradiční mezinárodní veletrh cestovního ruchu DOVOLENÁ 2019, který se koná na Výstavišti Černá louka v Ostravě ve dnech 1. až 3. března 2019.

Přijďte si vybrat z pestré nabídky pobytových, poznávacích i relaxačních zájezdů a aktivních výletů do mnoha atraktivních destinací po České republice i do zahraničí. Nejen atraktivní zájezdy, ale také wellness pobyty, lázeňské pobyty, zážitkové akce a kulturní turistika - to i mnoho novinek v oblasti cestování nabídne mezinárodní veletrh cestovního ruchu DOVOLENÁ 2019. Najdete zde stánky s atraktivní nabídkou známých a prověřených cestovních kanceláří i agentur. Zájemci o cestování i konkrétní zájezdy budou podrobně informováni o poskytovaných službách a mohou využít také nabízených zvýhodněných balíčků a akcí.

Jako každoročně i letos nabídne veletrh DOVOLENÁ 2019 bohatý doprovodný program sestávají z cestovatelských besed či promítání, kde se představí zajímavé osobnosti. Nenechte si ujít také degustaci krajových specialit a další program.

Využijte této jedinečné příležitosti a navštivte letošní ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu DOVOLENÁ 2019.

Těšíme se na vás!

 

Více informací na www.cerna-louka.cz

Zpět na výpis

Speciální nabídky

cestovní výstrahy