Vlak do Prahy za 50 % a ZDARMA transfer na letiště Ruzyně!!! To vše EXKLUZIVNĚ k levné letence, zájezdu nebo hotelu od SMILEXu.

09.11.2011

Cestovní agentura SMILEX ve spolupráci s Českými drahami, a.s. přichází s výhodnou nabídkou ke každé letence z Prahy, zájezdu, ubytování nebo jiné službě, přepravu vlakem do Prahy se slevou až 50 % a navíc možnost transferu na letiště Václava Havla ZDARMA.

Chystáte se na pracovní cestu, výlet nebo dovolenou do zahraničí a Vaše letadlo odlétá z Prahy? Máte v plánu cestu do Prahy a budete v Praze nocovat? Řešíte, jak se dostat levně a pohodlně do Prahy nebo až na letiště Václava Havla? Hlídáte náklady a nechce se vám utrácet za parkování na letišti? Rádi efektivně využíváte čas strávený na cestě? Pak můžete využít skvělou nabídku cestovní agentury SMILEX.

Nabízíme vám vlakovou jízdenku do Prahy s 50 % slevou a navíc můžete být přepraveni z vlakového nádraží až na letiště Václava Havla v Praze ZDARMA autobusem Airport Express, který jezdí v časových intervalech 30 minut. Akční cena jízdenky je k dispozici všem, kteří si u cestovní agentury SMILEX zakoupí ubytování v Praze, jakoukoli letenku z Prahy, levnou dovolenou nebo jakoukoli jinou službu.

Zvýhodněná cena platí pro všechny cestující, s odjezdem ze všech koutů Moravy a Čech.

Příklad:
Jízdenka Ostrava - Praha - Ruzyně jen za 199 Kč !!!
K levné letence, hotelu, dovolené nebo jiné službě od agentury SMILEX.
Cena je platná za jeden směr při využití jízdy v obou směrech (tam i zpět).

Vlaky Českých drah, a.s. jezdí ve špičce mezi Prahou a Ostravou každou hodinu. Množství těchto spojů zaručuje všem, že si najdou ten optimální, který je přiveze k jejich letu včas. Při návratu pak nemusíte čekat. Během několika minut vám zase jede vlak domů.

Smluvním partnerům nabízíme mnohá další zvýhodnění...

Informujte se na výhody užší spolupráce:

Zpět na výpis

cestovní výstrahy