Anglie: Velmi špatné počasí - možné výrazné narušení plynulosti letecké přepravy

30.11.-1

Meteorologický úřad Velké Británie vydal varování před očekávanou velkou nepřízní počasí, které zasáhne celé území Anglie v období 16.-18.12.2011.

Meteorologický úřad upozorňuje zejména na možné silné deště spojené s lokálními záplavami, husté sněžení a následně zledovatělé vozovky.

Nejvíce ohroženými jsou oblasti jižní Anglie a jihovýchodní Anglie, Londýn, východ a západ Midlands a Wales. Upozornění na silné zledovatění platí také pro oblasti Severního Irska, Skotska a Lothian Borders.

Mezinárodní letiště Londýn - Heathrow upozornilo na možnost rušení letů. Letecká doprava může být z důvodů nepřízně počasí narušena až do 18.12.2011.

Cestující, kteří mají letenky do Londýna, Manchesteru, Birminghamu, Edinburghu, nebo jiných měst Velké Británie v termínu 16. - 18.12.2011 důrazně doporučujeme, aby průběžně monitorovali místní média ohledně dalšího vývoje situace a dbali doporučení správních orgánů. Rovněž doporučujeme, ověřit si status svého letu u letecké společnosti, nebo kontaktujte nás na telefonním čísle +420 553 034 326 nebo na emailu obchod@smilex.cz a my vám status letu rádi ověříme.

Klienti cestovní agentury SMILEX jsou informováni přímo a let po konzultaci přesměrován na nejvhodnější termín.

Pro ověření statusu letu nás kontaktujte:

Zpět na výpis

cestovní výstrahy