Itálie: Stávka naruší plynulost letecké přepravy v Itálii

30.11.-1

Několik italských organizací vyzvalo své členy z odvětví letecké přepravy, aby se připojily k 24 hodinové stávce, která zasáhne celou Itálii dne 24. února 2012. Ke stávce se připojí i zaměstnanci Alitalia.

Podle výzvy, která směřovala na všechny členy působící v letecké přepravě, na všech letištích v Itálii, lze předpokládat, narušení plynulosti letecké přepravy na všech italských letištích.

Zaměstnanci národního leteckého dopravce Alitalia vstoupí do stávky tentýž den, tj. 24. února 2012 od 10:00 do 18:00 hodin místního času, na letištích v Římě - Ciampino a Leonardo da Vinci - Fiumicino.

Očekává se, že protestní akce budou mít významný dopad na letecký provoz po celé Itálii i mimo ni. Již nyní jsou oznámena zpoždění a rušení vnitrostátních a mezinárodních letů.

Potíže v letecké přepravě se dají očekávat po celý den, tj. 24. února 2012.

Všem cestujícím, kteří mají plánovaný let do Itálie dne 24. února 2012, nebo plánují využít některé z italských letišť transferově doporučujeme, aby si ověřili status svého letu a další podrobnosti ověřili přímo u letecké společnosti, se kterou cestují. Kontaktovat můžete také tým agentury SMILEX, na telefonním čísle +420 553 034 326 nebo na emailu obchod@smilex.cz a my vám status letu rádi ověříme.

Klienti cestovní agentury SMILEX, kterých se výpadky letů týkají, jsou informováni přímo a let po konzultaci přesměrován na nejvhodnější termín.

Využijte nabídku na levné letenky do Říma, Milána, Neapole, Genovy a dalších italských měst, od cestovní agentury SMILEX a k tomu slevu až 50 % na jízdenku do Prahy s Českými drahami.

Pro ověření statusu letu nás kontaktujte:

Zpět na výpis

cestovní výstrahy