Německo: Frankfurt - stávka pozemního personálu opět prodloužena!

30.11.-1

Stávka pracovníků pozemní kontroly na letišti ve Frankfurtu byla opět prodloužena. Aktuální trvání stávky - do 24. února 2012. Podle posledních informací se jednání mezi provozovatelem letiště Frankfurt - společností Fraport AG a unií GDF nevyvíjí pozitivně. S přihlédnutím k předešlému vývoji, není možné předvídat, jestli je datum 24. února 2012 konečným datem, nebo zda bude stávka ještě prodloužena.

Management letiště Frankfurt přijímá opatření, aby minimalizoval dopady stávky na cestující, přesto však je provoz letiště významně omezen. K nejvíce postiženým druhům letů patří krátké mezinárodní lety v rámci Evropy a vnitrostátní lety po Německu.

Poslední zprávy uvádějí, že mezikontinentální lety jsou provozovány téměř bez přerušení a i nadále se předpokládá, že bude tento stav zachován.

Všichni cestující, kteří mají levné letenky do Frankfurtu, nebo letenky s přestupem ve Frankfurtu doporučujeme, aby si co nejdříve prověřili status svého letu.

Status svého letu můžete ověřit u letecké společnosti, nebo kontaktujte nás na telefonním čísle +420 553 034 326 nebo na emailu obchod@smilex.cz a my vám status letu rádi ověříme.

Klienti cestovní agentury SMILEX, kterých se stávka ve Frankfurtu dotkla, již byli informováni a všechny lety jim byly včas překnihovány na nejvhodnější termín.

Pro ověření statusu letu nás kontaktujte:

Zpět na výpis

cestovní výstrahy