Další stávka palubního personálu letecké společnosti Lufthansa, která je pořádána na letištích Frankfurt a Berlín Tegel se dotýká i dalších měst. Odpoledne postihne stávka Mnichov.

30.11.-1

Od dnešního rána opět vstoupili do stávky zaměstnanci palubního personálu letecké společnosti Lufthansa. Tentokrát stávkuje palubní personál Lufthansy ve Frankfurtu a v Berlíně - Tegel. Odpoledne by měli vstoupit do stávky zaměstnanci palubního personálu v Mnichově.

Pozemní personál Lufthansy stávkoval již v pátek, 30. 8. 2012. Zaměstnanci tak protesovali kvůli výši platů. Další jednání bohužel nedopadla podle představ odborové organizace UFO a tak protestní akce pokračují dnes.

Stávka zaměstnanců pozemního personálu Lufthansa má dopad i na další města. Ohroženy tak mohou být i dnešní lety Praha - Frankfur, Praha - Mnichov, Praha - Dusseldorf.

Situace se opět dotýká všech, kteří mají letenky Lufthansa, s termínem letu 4. 9. 2012, protože si nemohou být jisti, zda stávka palubního personálu Lufthansa nepostihne právě jejich let.

Všichni cestující, kteří mají levné letenky Lufthansa do Německa, v rámci Německa nebo s přestupem v Německu doporučujeme, aby si co nejdříve prověřili status svého letu a tento status průběžně sledovali.

Status svého letu můžete ověřit u letecké společnosti, nebo kontaktujte nás na telefonním čísle +420 553 034 326 nebo na emailu obchod@smilex.cz a my vám status letu rádi ověříme.

Klienti cestovní agentury SMILEX, kterých se stávka palubního personálu Lufthansa dotýká, již byli informováni a letenky jim byly včas překnihovány na nejvhodnější termín.

Pro ověření statusu letu nás kontaktujte:

Zpět na výpis

cestovní výstrahy