Německo: Stávka pozemního personálu na letišti Frankfurt nekončí!

30.11.-1

Již od čtvrtku, 16. února 2012 se potýká mezinárodní letiště Frankfurt s protestní akcí pozemního personálu. Podle posledních informací protesty nekončí. Stávkovat se bude zřejmě do středečního rána a některé úseky budou stávkovat i déle.

Stávka měla původně trvat 24 hodin, počínaje pondělní 5. hodinou ranní místního času. Očekávalo se zrušení 70% z 1.300 letů. Podle vyjádření provozovatele frankfurtského letiště bylo nakonec zrušeno "jen" 231 letů. Podobné množství letů by mělo být, podle odhadů, zrušeno i v úterý, 21. února 2012.

Všichni cestující, kteří mají levné letenky do Frankfurtu, nebo letenky s přestupem ve Frankfurtu doporučujeme, aby si co nejdříve prověřili status svého letu.

Status svého letu můžete ověřit u letecké společnosti, nebo kontaktujte nás na telefonním čísle +420 553 034 326 nebo na emailu obchod@smilex.cz a my vám status letu rádi ověříme.

Klienti cestovní agentury SMILEX, kterých se stávka ve Frankfurtu dotkla, již byli informováni a všechny lety jim byly včas překnihovány na nejvhodnější termín.

Pro ověření statusu letu nás kontaktujte:

Zpět na výpis

cestovní výstrahy