Španělsko: Další rušení letů z důvodu stávky IBERIA

30.11.-1

Vzhledem k další plánované stávce zaměstnanců letecké společnosti IBERIA, byl nucen dopravce přistoupit k dalšímu rušení letů. Tentokrát v termínu 29. února 2012.

Zástupce letecké společnosti IBERIA informoval o dalším zrušení pravidelných leteckých spojů. Situace letecké společnosti IBERIA, není nijak příznivá. Díky neustálým stávkám, které jsou vyhlašovány zaměstnanci letecké společnosti IBERIA, klesá důvěra zákazníků v tuto společnost. Projevuje se to především v preferenci cestujících, kteří si pro svou cestu zvolí raději jiného dopravce, než leteckou společnost IBERIA.

Letecká společnost IBERIA vydala další seznam letů, které nebudou dne 29. února 2012 operovány. Cestující tak mohou včas reagovat na ohlášené protesty a v předstihu si zajistit výměnu letenek na náhradní termín.

Aktuální seznam zrušených letů naleznete zde...

Cestujícím, kteří mají letenku na některý ze zrušených letů, doporučujeme, aby kontaktovali leteckou společnost IBERIA, kde s nimi vše vyřeší.

Potřebujete-li levné letenky do Madridu, Barcelony a dalších španělských měst, neváhejte nás kontaktovat. Využijte nabídku na levné letenky do celého světa!

Kontaktovat nás můžete:

Zpět na výpis

cestovní výstrahy