Stávka v Německu ochromí leteckou přepravu.

30.11.-1

Stávka v Německu, která probíhá od minulého týdne, dnes postihne i leteckou přepravu nad Německem.

Podle posledních informací zasáhne stávka v Německu většinu velkých německých měst. Co se týče letecké přepravy, jsou hlášeny:
- stávka v Berlíně
- stávka ve Frankfurtu nad Mohanem
- stávka v Düsseldorfu
- stávka v Kolíně nad Rýnem
- stávka v Mnichově
- stávka ve Stuttgartu

Na největším německém letišti ve Frankfurtu nad Mohanem, bude pravděpodobně zcela omezen provoz až do 14:30 hod. místního času. Do té doby pravděpodobně neodletí jediné letadlo.

Stávkou v Německu bude nejvíce postižena letecká společnost Lufthansa, která zrušila na 400 letů. Další německý dopravce - Air Berlin, zrušil desítky letů a o dalších bude průběžně informovat.

Všichni cestující, kteří mají levné letenky do Frankfurtu, Düsseldorfu, Berlína a dalších německých měst, nebo letenky s přestupem v Německu doporučujeme, aby si co nejdříve prověřili status svého letu.

Status svého letu můžete ověřit u letecké společnosti, nebo kontaktujte nás na telefonním čísle +420 553 034 326 nebo na emailu obchod@smilex.cz a my vám status letu rádi ověříme.

Klienti cestovní agentury SMILEX, kterých se stávka v Německu dotkla, již byli informováni a letenky jim byly včas překnihovány na nejvhodnější termín.

Pro ověření statusu letu nás kontaktujte:

Zpět na výpis

cestovní výstrahy