Stávka zaměstnanců Lufthansa - ohroženy jsou stovky letů

30.11.-1

Letušky a stevardi letecké společnosti Lufthansa vstoupili do stávkové pohotovosti. Stávka letecké společnosti bude zahájena v pátek 31. 8. 2012. Přesný čas zahájení stávky není známý. Bude oznámen 6 hodin před začátkem stávky. Stávka Lufthansa není časově omezena.

Podle posledních informací postihne stávka zaměstnanců Lufthansy nejdříve vnitrostátní lety. Teprve pokud se odbory a vedení Lufthansy nedohodnou, bude stávka rozšířena i na mezinárodní lety.

Informace je velmi nepříjemná pro všechny cestující, kteří vlastní letenky Lufthansa, s termínem letu 31. 8. 2012, protože si nemohou být jisti, zda stávka palubního personálu Lufthansa nepostihne právě jejich let.

Všichni cestující, kteří mají levné letenky Lufthansa do Německa, v rámci Německa nebo s přestupem v Německu doporučujeme, aby si co nejdříve prověřili status svého letu a tento status průběžně sledovali.

Status svého letu můžete ověřit u letecké společnosti, nebo kontaktujte nás na telefonním čísle +420 553 034 326 nebo na emailu obchod@smilex.cz a my vám status letu rádi ověříme.

Klienti cestovní agentury SMILEX, kterých se stávka palubního personálu Lufthansa dotýká, již byli informováni a letenky jim byly včas překnihovány na nejvhodnější termín.

Pro ověření statusu letu nás kontaktujte:

G+

Zpět na výpis

cestovní výstrahy