Velká Británie: Stávka pracovníků imigrační kontroly

30.11.-1

Upozorňujeme všechny cestující, že ve středu, 30.11.2011 proběhne v Anglii plánovaná stávka pracovníků imigrační kontroly.

Na situaci první upozornila letecká společnost British Airways, která plánuje operovat veškeré lety dle letového řádu.

Plánovaná stávka pracovnků imigrační kontroly Spojeného království Velké Británie a Severního Irska by se neměla dotknout:
- cestujících, kteří odlétají ze země
- cestujících na vnitrostátních letech
- cestujících, kteří používají Britská letiště pouze transferově (k přestupu na další let) a nebudou procházet imigrační kontrolou.

Cestujícím, kteří jsou stávkou dotčeni letecká společnost British Airways nabízí možnost změnit si letenky dle speciálních podmínek.

Všem cestujícím, kteří mají plánovaný let do Velké Británie dne 30. 11. 2011 doporučujeme, aby si ověřili status svého letu a další podrobnosti ověřili přímo u letecké společnosti, se kterou cestují. Kontaktovat můžete také tým agentury SMILEX, na telefonním čísle +420 553 034 326 nebo na emailu obchod@smilex.cz a my vám status letu rádi ověříme.

Klienti cestovní agentury SMILEX jsou informováni přímo a let po konzultaci přesměrován na nejvhodnější termín.

Využijte nabídku na levné letenky do Londýna, Manchestru, Birminghamu, Edinburghu, Liverpoolu, Leeds a dalších měst Velké Británie, od cestovní agentury SMILEX a k tomu slevu až 50 % na jízdenku do Prahy s Českými drahami.

Pro ověření statusu letu nás kontaktujte:

Zpět na výpis

cestovní výstrahy