Vlakem do Prahy za 50 % a ZDARMA transfer na letiště Ruzyně!!! To vše EXKLUZIVNĚ k levné letence, zájezdu nebo hotelu od SMILEXu.

30.11.-1

Cestovní agentura SMILEX ve spolupráci s Českými drahami, a.s. nabízí ke každé letence z Prahy, zájezdu, ubytování nebo jiné službě, přepravu do Prahy se slevou až 50 % a navíc možnost transferu na letiště Ruzyně ZDARMA.

ČD logoPřipravujete se na pracovní cestu, výlet nebo dovolenou do zahraničí a Vaše letadlo odlétá z Prahy? Plánujete cestu do Prahy a budete v Praze zůstávat přes noc? Řešíte, jak se dostat levně a pohodlně do Prahy nebo až na letiště Ruzyně? Hlídáte náklady a nechce se vám utrácet za parkování na letišti? Rádi účelně využíváte čas strávený na cestě? Pak můžete využít skvělé nabídky cestovní agentury SMILEX.

Nabízíme vám vlakovou jízdenku do Prahy se slevou až 50 % a navíc můžete být přepraveni z vlakového nádraží až na letiště Praha - Ruzyně ZDARMA autobusem Airport Express, který jezdí v intervalech 30 minut. Akční cena jízdenky je k dispozici všem, kteří si u cestovní agentury SMILEX zakoupí ubytování v Praze, jakoukoli letenku z Prahy, levnou dovolenou nebo jakoukoli jinou službu.

Zvýhodněná cena je platná pro všechny cestující, s odjezdem ze všech koutů Moravy a Čech.

Příklad:
Jízdenka Ostrava - Praha - Ruzyně jen za 199 Kč !!!
K levné letence, hotelu, dovolené nebo jiné službě od agentury SMILEX.
Cena je platná za jeden směr při využití jízdy v obou směrech (tam i zpět).

Vlaky Českých drah, a.s. jezdí ve špičce mezi Prahou a Ostravou každou hodinu. Množství těchto spojů zaručuje všem, že si najdou ten optimální, který je přiveze k jejich letu včas. Při návratu pak nemusíte čekat. Během několika minut vám zase jede vlak domů.

Smluvním partnerům nabízíme mnohá další zvýhodnění...

Informujte se na výhody užší spolupráce:

Zpět na výpis

cestovní výstrahy