5 důvodů proč si rezervovat letenky u SVĚTA LETENEK

1. VYHLEDÁVAČ AKČNÍCH LETENEK

Hlídáme pro vás akční letenky od všech leteckých společností 24 hodin denně. Tak vám žádná letenka v akci neuteče.
Jsme důvěryhodný a profesionální prodejce letenek. Na webu SVĚT LETENEK najdete letenky s odletem z Prahy, Ostravy, Brna nebo kteréhokoli letiště v zahraničí.

Neúčtujeme žádné skryté poplatky. Máme i kamennou pobočku, kde nás můžete navštívit a provést rezervaci letenek bez poplatku. I zde vám rádi zodpovíme jakýkoli dotaz k letecké přepravě a kolem ní.

Vyhledat levnou letenku

 

2. REZERVACE LETENEK DĚLÁME BEZ SKRYTÝCH POPLATKŮ

Nevěřte lákavým slibům s magickými slevami letenek až 90 %. Taková koupě se může prodražit. Ujistěte se, že uváděná cena letenky je opravdu konečná. To z mnohé nabídky nebývá na pohled zřejmé. Zvláště při nákupu na zahraničních webech je uváděn pouze orientační přepočet na CZK. Na bankovním výpise může být nakonec částka o několik set korun vyšší.

Na našem webu www.svet-letenek.cz vidíte skutečnou a konečnou účtovanou cenu letenky. Žádné dodatečné částky po vás chtít nebudeme. U nás nemáme žádné skryté poplatky a neplatíte ani za samotnou rezervaci letenky. U nás máte rezervace letenky zdarma.

 

3. BEZPEČNÁ PLATBA ZA LETENKU A BEZ ZPROSTŘEDKOVATELŮ

Platba kartou je pohodlná, ale vždy jde přes nějakou třetí stranu. Proto máme, jako prodejce letenek, účty u všech hlavních bank. Letenku můžete zaplatit i převodem či vkladem přímo ze svého účtu - 100% bezpečně a bez prostředníků.

Nenutíme vás k platbě kartou i z jiného důvodu. Chceme, abyste si mohli okamžitě rezervovat letenku, když se náhle objeví skvělá akce na letenky. Pak ještě máte čas své cestovní plány probrat i doma, v práci či s kamarády.

4. JEN U NÁS MŮŽETE OČEKÁVAT SERVIS NA ÚROVNI

Ta nejlevnější letenka nemusí být vždy úplně nejlepší volbou. U konkurence možná ušetříte pár stovek. U nás zase můžete očekávat pomoc s případnou změnou letu, pomoc s odbavením a dalšími náhlými situacemi, které budete potřebovat vyřešit.

U nás máte v ceně letenky bezkonkurenční servis. Vždy poradíme, na co si dát pozor. Upozorníme vás na vízovou povinnost. Poradíme s doporučeným očkováním. Pomůžeme, když máte problém na cestě. Prostě vás nikdy nenecháme ve štychu.

Rezervovat letenku

 

5. REZERVACI LETENEK PLÁNUJTE CO NEJDŘÍVE

Nenechávejte rezervaci letenek na poslední chvíli. Nevyplatí se vám to. Last minute letenky v letecké přepravě neexistují. Čím více se blíží datum odletu, tím je cena letenky vyšší. Nejlevnější jsou letenky "first minute", tedy několik měsíců před odletem. Takových letenek je však jen omezené množství a dostupnost takto levných letenek může být jen několik málo hodin.

Hlídáme nabídky na akční letenky do celého světa a několikrát denně aktualizujeme seznam letenek online. Můžete si vyhledat jednosměrnou letenku nebo letenku zpáteční.

Chcete nejlevnější letenku? Rezervaci online letenky můžete učinit kdykoliv.

 

Umí všechno toto váš stávající prodejce letenek?

Ta nejlevnější letenka nebývá úplně nejlepší volbou. Ušetříte sice pár stokorun, avšak řešíte pak změnu letu nebo dokonce zapomenutá víza. To se vám s námi nestane.

Zastupujeme pouze spolehlivé letecké společnosti.

U www.svet-letenek.cz máte v ceně letenky i servis na úrovni. Poradíme vám, na co si máte dát pozor. Zajistíme vám i ubytování, víza a pronájem auta, parkování či pojištění.

Pomůžeme vám, když budete muset řešit problém na cestě. V tom vás samotné nenecháme. S nákupem vaší letenky nekončí naše starost o cestu do cíle vaší destinace ve světě.

To všechno umíme.

 

cestovní výstrahy