Letenky pro firmy - Služební cesty - Business travel

Internetový postál SVĚT LETENEK provozuje cestovní kancelář SMILEX s.r.o.

SMILEX Travel je řádně pojištěná cestovní kancelář, s koncesí. Jsme členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a držiteli akreditace Mezinárodní asociace pro leteckou přepravu (IATA).

Letenky pro firmy - Business travel

Pod hlavičkou SMILEX Travel se dlouhodobě zabýváme zajišťováním služebních cest (Business travel) pro zaměstnance malých firem, velkých společností, státních institucí, zdravotnických zařízení, sportovních klubů a dalších. Mezi našimi zákazníky jsou i některé cestovní kanceláře, pro jejichž klienty zajišťujeme cestovní služby a asistenci pro případ nenadálých událostí.

Zkušení cestovní konzultanti SMILEX Travel vám rádi připraví cestu na míru, přesně podle vašeho zadání a přesně podle vašich potřeb. Cestovní služby poskytujeme po celém světě a smluvním partnerům poskytujeme i asistenční službu pro případy, kdy se cestující dostane do svízelné situace. Ano, i naše cestující může potkat zrušený let, zpožděný přílet, ztracená zavazadla a další. Naši konzultanti vám však poskytnou plnou podporu a pomohou s řešením téměř každé situace.

Kromě levné letenky pro firmy zajišťujeme víza a vstupní povolení, ubytování, transfer, cestovní pojištění, pronájem auta v zahraničí, trajekty a další cestovní služby.

Obchodník SMILEX Travel vám pomůže analyzovat možnosti úspor a navrhne ideální model cestovní politiky a schvalovací proces při zjišťování cest. Při dodržení jednotlivých doporučení garantujeme úsporu cestovních nákladů až o 20%.

Obecné informace o SMILEX Travel naleznete na webu www.smilex.cz. Své dotazy můžete směrovat na adresu obchod@smilex.cz.

Se SMILEX Travel získáte spolehlivého partnera na cesty.

cestovní výstrahy