Levné letenky

Cestovní kancelář SMILEX vám nabízí levné letenky do všech destinací po celém světě. Na zajištění levných letenek spolupracujeme se všemi leteckými společnostmi, jejichž letenky je možné na českém trhu nabízet. Abychom mohli nabízet nejvýhodnější letenky, máme v nabídce i letenky nízkonákladových dopravců. Ceny, které na našem webu uvádíme, někdy bývají o něco málo vyšší, než ceny, uváděné na jiných webech. Je to z toho důvodu, že vždy uvádíme pravdivé ceny. Mnoho prodejců láká na neuvěřitelně nízké ceny letenek, které však nikdy nejsou schopni nabídnout.

LEVNÉ LETENKY

Levné letenky online a nejlevnější cestovní pojištění od SMILEX.czNaše nabídky vždy obsahují úplné a pravdivé informace, které jsou platné ke dni vypsání speciální nabídky. Většina všech skvělých nabídek na levné letenky je dostupná přes online vyhledavač - což je náš internetový vyhledávač levných letenek. V nabídce uvádíme i "otisk" obrazovky, kterým prokazujeme, že nabídka skutečně existovala.

V případě, že si u nás rezervujete levné letenky online, můžete využít i některé z cestovních pojištění. Zvolte si to, které vám nejvíce vyhovuje. Preferujete pouze pojištění léčebných výloh? Nebo byste rádi komplexní pojištění, včetně pojištění storna letenky? Veškeré varianty vám nabídneme pouze my. Chcete-li využít výhodnějších cen, proveďte si rezervaci levné letenky a o cestovní pojištění nám napište přes potvrzovací mail, který vám od nás bude doručen. Cestovní kancelář SMILEX nabízí nejlevnější cestovní pojištění na trhu - již od 15 Kč na den.

 

Cestovní kancelář SMILEX - vždy něco navíc, vždy o něco lépe než ostatní...

 

Zde naleznete poslední akční nabídky na levné letenky:

www.SVET-LETENEK.cz

cestovní výstrahy