Levné letenky Abu Dhabi

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky do ABÚ DHABÍ

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Abu Dhabi:


Levné letenky Abú Dhabí

Prostřednictvím levné letenky Abú Dhabí máte možnost poznat střední východ, který je pro mnohé z nás tak trochu záhadou. Toto město má také přezdívku - ráj na poušti. Je to země, kde na vyprahlém písku vyrostlo centrum luxusu. Spojené arabské emiráty nejsou jen místem mešit, zahalených žen a bohatých šejků. Skrývají v sobě mnohem více. Objednávejte si akční letenky Abú Dhabí a nahlédněte pod pokličku arabského života.

Abú Dhabí - letenky online

Metropole Abú Dhabí je největší a nejbohatší město ze všech sedmi emirátů. Využitím online levné letenky do Abú Dhabí přiletíte na jihozápadní pobřeží Perského zálivu. Abú Dhabí má v současné době asi 1,5 milionů obyvatel. Jeho značnou část zabírá poušť Rub al Chálí. Rozkvět tohoto města se datuje do roku 1958, kdy byla zde objevena první ropa. Vládne zde šejk Zayed, který je také zároveň prezidentem celých Spojených arabských emirátů.

Málokde na světě najdeme na tak malém území více než dva tisíce mešit. Vévodí jim mešita šejka Chalífa bin Zayeda, která je známá jako Grand Mosque. Tato mešita byla otevřená v roce 2007 a nese jméno po zakladateli a prvním prezidentovi Spojených arabských emirátů. Koupí online akční letenky do Abú Dhabí pojďte obdivovat tuto architektonickou dominantu, která také funguje jako centrum vzdělávání. Pojme více než 40 tisíc návštěvníků. Do hlavní modlitebny se vejde až sedm tisíc věřících, kteří společně při motlitbách klečí na vlněném koberci, jehož rozloha činí 5700 metrů čtverečních. Pro turisty se také připravuje slavnostní otevření Guggenheimova muzea, ke kterému dojde zhruba do dvou let.

Levné lety Abú Dhabí

Levné lety Abú Dhabí vám umožní také nádhernou procházku po městě, kde můžete obdivovat mimo mešit také např. palác Al-Husn, který byl vystavěn v roce 1793. Tento palác je v současné době sídlem historického muzea, které slouží také jako památník písemnictví.

Všichni, kteří si rezervují akční lety Abú Dhabí mohou relaxovat v zelených zahradách, které se rozkládají v Abú Dhabí, a které jsou jako stvořené pro příjemný odpočinek. Město Abú Dhabí nabízí svým návštěvníkům také pohled na krásné fontány, luxusní hotely, obchody a promenády a další typické prvky, kterými je toto město pověstné.

Levné lety do Abú Dhabí jsou určeny také pro milovníky golfu. Všechny vyznavače tohoto sportu jistě nadchnou místní golfová hřiště, kde probíhaly mnohé světové turnaje.

Akční letenky Abú Dhabí

Pro příznivce adrenalinových aktivit je zde Ferrari World, kde se můžete projet na nejrychlejší horské dráze na světě. Stačí si koupit akční letenky do Abú Dhabí a na dráze se svezete rychlostí až 230 kilometrů za hodinu.

Dech beroucím zážitkem je také projížďka terénním vozem po pouštních dunách a také jízda na velbloudech. Co nemůžete vynechat je koupání v nádherném moři a je téměř jistotou, že místní pláže vás uchvátí. Abú Dhabí je synonymem pro pohádku.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Abu Dhabi:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U A E DIRHAM
Země: Spojené arabské emiráty
Kontinent: Asie

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Spojených arabských emirátů
Peter-Jordan-Strasse 66, A-1190 Vienna

Kontakt na příslušné zastupitelství:
00431-368 14 55

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Spojených arabských emirátech
Corniche Plaza, Citibank Bldg., Abú Dhabí P.O.Box 27009

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
009712/6782800


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy