Levné letenky Accra

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Ghana

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Accra:


Objednávka letenek Accra

Toužíte-li poznat nejlákavější kontinent ze všech, pak si objednejte levné letenky Accra a cestujte do africké metropole Accra. Accra je hlavním a zároveň také největším městem jedné z nejvyspělejších afrických zemí - Ghany (oficiálně Ghanské republiky). Pokud se rozhodnete k cestě do Accry, objednejte si akční letenky Accra a přiletíte na letiště Kotoka International Airport do státu Ghana. V současné době žije v hlavním městě Accra přibližně 2 miliony obyvatel. Celková rozloha Accry činí 185 km2. Accra leží na pobřeží Guinejského zálivu. Za zmínku stojí rozhodně také historie města, kde hraje roli stejně jako u ostatních metropolí koloniální minulost.

Levné lety Accra

Levné lety do Accry jsou určeny turistům, kteří hledají vyžití v podobě nočního života a jsou rádi součástí městského ruchu. Tito návštěvníci Accry bezpochyby rádi zavítají na ulici Kojo Thompson, kde se nachází trh Makola. Zde najdeme mnoho stánků a obchodníků nabízející k prodeji perly. Na západě se rozprostírá trh Kaneshie, kde můžeme nakoupit nejrůznější druhy koření a místní potravinářské zboží. Akční lety do Accry jsou výbornou příležitostí, jak poznat odlišný životní styl a kulturu místních obyvatel. Dále mohou turisté obdivovat hrad Christianborg, který byl vystavěn v roce 1662 Švédy a není bohužel přístupný turistům, neboť hrad je sídlem zdejší vlády.

Accra - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky Accra přiletíte do ghanské metropole Accra, která nabízí k návštěvě Národní muzeum Ghany (National Museum of Ghana), Národní archiv Ghany (National Archives of Ghana), Ghanskou centrální knihovnu (Ghana’s central library), Národní divadlo (National Theatre), Národní sportovní stadion (National sport Stadium). O Accru bojovalo několik zemí, tento boj však vyhráli Britové. Online akční letenky Accra využijte také k procházce po nejznámější místní pláži Labadi. Accra je cílem obchodníků i podnikatelů, kteří sem míří za obchodními aktivitami. Jsou zde nejrozlehlejší plantáže kakaovníku.

Mezi turisty, kteří využívají online levné letenky do Accry, najdeme dobrodruhy a příznivce typické africké přírody. Accra stejně jako celá Ghana nabízí návštěvníkům k pozorování lákavou přírodu a pestrou faunu i flóru. Jsou to především národní parky a přírodní rezervace, kde žije přes 300 druhů ptactva, sloni, lvi, leopardi, hadi, krokodýli, buvoli a mnoho druhů motýlů. Z národních parků jsou nejznámější Kyabobo, Mole, Kakum a další. Accra je hlavním a zároveň nejdůležitějším centrem veškerého kulturního, ekonomického, politického a společenského dění v zemi.

Akční letenky Accra

Pokud si objednáte akční letenky do Accry, počítejte s tropickým klimatem, avšak počasí je zde relativně mírné. Období dešťů jsou celkem dvě – první od dubna do června a druhé od září do listopadu. To však neznamená, že v ostatních měsících neprší. Teploty se pohybují okolo 30°C a je zde také relativně vysoká vlhkost vzduchu, kterou pak zmírňuje vítr vanoucí od pouště.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Accra:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:GHANA CEDI
Země: Ghana
Kontinent: Afrika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Ghanské republiky
V Tišině 4, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233377236

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Ghaně
Kanda High Road No. 2, House No. C 260/5, Kanda, Accra

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00233(0) 30 2 223 540, 30 2 247 282


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy