Levné letenky Adelaide

Rezervace letenky

 • Levné letenky Adelaide - Austrálie

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Adelaide:

 • 02.10.2018 | Levné letenky Adelaide - Austrálie - 14 923 Kč/553 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Adelaide (ADL) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu do prosince 2018. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 13.04.2016 | Open-jaw letenky do Adelaide - 13 826 Kč/494 EUR

  Pro flexibilní cestovatele je tu tarif z Turecka do Adelaide s návratem do Evropy od katarského dopravce Qatar Airways. Levné letenky Istanbul (IST) - Adelaide (ADL) - Birmingham (BHX) lze rezervovat do 17. dubna 2016. Odlety jsou možné do 31. března 2017.  Přestupy v Doha. Maximální délka pobytu je 4 měsíce. Rezervovat lze také další lety: Istanbul (IST) - Adelaide (ADL) - Edinburgh (EDI) - 13.898 Kč. Istanbul (IST) - Adelaide (ADL) - Mnichov (MUC) - 16.007 Kč. Istanbul (IST) - Adelaide (ADL) - Berlín (BER) - 16.054 Kč.

 • 16.04.2015 | Adelaide - Austrálie od 16.706 Kč / 597 Euro - 16 706 Kč

  Pokud plánujete cestu na jih Austrálie, pak navštivte město Adelaide. Kromě památek a zajímavostí lákají určitě procházky po plážích a pobřežních promenádách. Naše nabídka vás zavede do jednoho z nejsušších měst v Austrálii.


Levné letenky Adelaide

Levné letenky Adelaide vás zavedou na australský kontinent, přesněji do státu Jižní Austrálie, kde leží město Adelaide. Adelaide je situováno na východní pobřeží zálivu St. Vincent. Žije zde přibližně 1,2 mil. obyvatel, což jej staví na pátou příčku co do lidnatosti australských měst. Má velmi suché a horké podnebí, proto patří k nejsušším. Rozloha města čítá přibližně 1836 m2, což je téměř čtyřikrát více než rozloha Prahy. Adelaide leží daleko od ostatních větších měst. Nejbližší Perth je vzdálen asi 700 kilometrů a Melbourne dokonce více než 2500 kilometrů. Akční letenky Adelaide zvou k cestě „k protinožcům“, kde poznáte nejen město jako takové, ale také jeho obyvatele a jejich životní styl, klima, přírodu a mnoho dalšího.

Akční lety do Adelaide

Využijte akční lety do Adelaide k návštěvě Jižní Austrálie, kde má Adelaide své místo při řece Torrens. Z historie města je známo, že město bylo založeno v roce 1836 plukovníkem Williamem Lightem. Adelaide bylo založeno jako plánované město s detailně rozvrženým popisem. Celé město je protkáno rozlehlými parky, jsou zde široké bulváry, moderní nákupní centra, historické budovy i restaurace a bary. Původně bylo určeno pro skupiny přistěhovalců z Evropy, ale i dalších kontinentů. Adelaide je považováno za jedno z nejelegantnějších v Austrálii. Málokdo ví, že město bylo pojmenováno po manželce britského krále Viléma IV. Chcete-li poznat více z historie města, pak si objednejte levné letenky do Adelaide.

Adelaide – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Adelaide na mezinárodní letiště, které je velmi blízko centra města. Všichni turisté i návštěvníci města zamíří do samotného centra Adelaide, kde je k vidění několik významných památek, ale nabízí také několik pěných pohledů na řeku, parky a zeleň vůbec. Jak známo, Adelaide je také „městem vína“. Pro pěstování vína jsou zde dobré klimatické podmínky. Město je tak také významnou vinařskou oblastí. S tím jsou spojeny také autobusové zájezdy turistů do těchto oblastí, které jsou završeny ochutnávkou kvalitních a velmi lahodných červených a bílých vín. Rovněž je velmi navštěvované vinařské muzeum. Akční letenky Adelaide vás zavedou do města, které dovede zaujmout každého.

Nabídka letenek do Adelaide

Využijte nabídku levné letenky do Adelaide k procházce a poznávání památek a významných staveb města. Centrum města je zónou obchodu a financí. Je zde mnoho finančních i obchodních institucí, vládní budovy, sídla velkých společností atd. Na North Terrace, jež je páteří města stojí nepřehlédnutelný Ayersův dům, okázalé a honosné panské sídlo vystavěné v polovině 19. století. Za mořem a plážemi se místní i turisté vydávají do čtvrti s názvem Glenelg. Že je Adelaide kulturní město dokazuje obrovské festivalové centrum (Adelaide Festival Center), kde se koná řada kulturních i společenských akcí. Za návštěvu stojí také botanické zahrady a muzea. Mimo jiné má město také přezdívku „City of Churchs“, neboť je zde velmi mnoho kostelů. Adelaide nabízí však mnohem více, proto neváhejte a kupujte akční letenky do Adelaide.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Adelaide:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:AUSTRALIAN DLR

Zastupitelství v České republice

Konzulát Australského společenství
Klimentská 10, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
221 729 260, 221 729 270, 221 729 271

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Austrálii
8 Culgoa Circuit, O'Malley, Canberra

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0061/2/62901386


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy