Levné letenky Agadir

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky do MAROKA

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Agadir:


Letenky Agadir

Agadir je marocké město nacházející se na jihozápadním pobřeží Maroka asi 500 kilometrů od Casablancy. Je hlavním městem regionu Souss-Massa-Draȃ. Z původního berberského jazyka znamená Agadir v překladu „opevněná sýpka“. V blízkosti města se nachází mezinárodní letiště Al Massira. Agadir je oblíbené turistické letovisko a velmi důležitý přístav. Kupujte letenky Agadir a poznejte více známé marocké letovisko.

Levné letenky Agadir

Využijte levné letenky Agadir k cestě do marockého letoviska Agadir. Agadir je perlou marockého pobřeží. Zdobí jej nádherná pláž se zlatým pískem ve tvaru půlkruhu. Agadir můžeme přirovnat k egyptské Hurghadě nebo turecké Alanyi. Po ničivém zemětřesení v roce 1960 bylo město zcela zničeno, takže historických památek zde mnoho nenajdete. Letovisko Agadir je jednoznačně nejoblíbenějším cílem turistů, kteří míří za teplem, prosluněnými plážemi a živelným oceánem. Agadir však nabízí i mnoho dalších zážitků.  Využijte levné letenky Agadir a zažijte nevšední dovolenou v Maroku.

Online rezervace letenek Agadir

Využijte možnost online rezervace letenek do Agadiru. V Agadiru vás čekají opravdu nevšední zážitky. Z historie je známo, že Agadir byl v minulosti malou ospalou vesničkou. Teprve postupem času se stalo z Agadiru velké město. Ožilo především díky turistickému ruchu. Vyrostly zde luxusní hotelové resorty, z nichž každý má vyhraněný svůj díl pláže. Turisté se nemusí obávat o svou bezpečnost, protože pláže jsou hlídané policisty na koních i plavčíky. Jelikož je Maroko muslimská země, nedoporučuje se samotným turistkám vycházet ve večerních hodinách mimo brány hotelu.

Akční letenky Agadir

Akční letenky Agadir jsou ideální mimo jiné pro rodiny s dětmi. Zdejší pláže jsou dlouhé a široké a mají velmi pozvolný vstup do moře. Kromě relaxace pod slunečníky si užijí také potápěči a provozovatelé vodních aktivit. Kouzelné jsou pěší promenády a večerní procházky, které jsou ozvláštněny pozorováním západu slunce. Klima je v Maroku oceánské a léta jsou daleko mírnější než je tomu třeba v Egyptě nebo na řeckých ostrovech. Nejteplejšími měsíci jsou červenec a srpen, kdy se teplota vzduchu pohybuje okolo 30°C. Marocký Agadir je tedy ideálním cílem pro letní prázdniny.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Agadir:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:MOROCCAN DIRHAM

Zastupitelství v České republice

Praha
Na Zátorce 10/339
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+420 233 325 656
+420 224 325 957
+420 224 324 963
+420 224 10 473

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Maroku
10, rue Oued Zem
20 000 Casablanca

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
++00212/522275925


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy