Levné letenky Alghero

Rezervace letenky

 • Zajímavý TIP! Letenky na SARDINII

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Alghero:


Levné letenky Alghero

Využijte levné letenky Alghero k návštěvě Sardinie, malebného a turisticky oblíbeného ostrova ležícího ve Středozemním moři. Se svou rozlohou 24.090 km2 je Sardinie druhým největším ostrovem ve Středomoří (hned po Sicílii). Žije zde přibližně 1,6 mil. obyvatel. Sardinie, stejně jako jeho sousedi Sicílie a Korsika patří k autonomním územím patřící Itálii. Turistickou oblíbenost Sardinie zaručují především malebné pláže omývané křišťálově průzračnou vodou moře. Akční letenky Alghero vás zavedou do městečka Alghero, které je nejen jedním z nejvyhledávanějších letovisek na ostrově, ale také jedním z nejkrásnějších. O kráse a půvabu zdejších letovisek se přesvědčíte, pokud si rezervujete levné letenky do Alghera.

Akční lety do Alghera

Využijte akční lety do Alghera k cestě na Sardinii nacházející se jihozápadním směrem od Itálie. Každý, kdo je jen trochu milovníkem historie a jejím znalcem nesmí vynechat ostrov Sardinie, neboť právě tady zanechaly dějiny hlubokou rýhu. Prvotní záznamy o osídlení ostrova jsou staré již více než osm tisíc let a dokazují přítomnost příslušníků nejrůznějších civilizací a kultur již v období pravěku. Nejen písemné záznamy, ale také archeologické vykopávky a nálezy, historické památky a stavby – to vše ukazuje na předlouhou a bohatou historii Sardinie. Však byl také o ostrov zájem, a to v pravém slova smyslu. Není divu, že o něj vedli bitvy Féničané, Kartaginci, Římané a další příslušníci historie. Pakliže stojíte o to dovědět se více faktů z pestrých dějin ostrova Sardinie, nenechte si ujít levné letenky do Alghera.

Alghero – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Alghero přiletíte do malebného letoviska nacházející se na severozápadě Sardinie. Alghero láká nejen na své malebné pobřeží a přírodu všeobecně, ale také na svou historii, jak již bylo naznačeno. Dlouhý výčet všeho, co je zde možné vidět a poznat můžeme začít kostelem San Francesco, který je nejstarší ve městě. Byl zbudován v období 14. až 17. století. Že je Alghero město kostelů dokazují i další katedrály, a to např. Duomo di Santa Maria s osmibokou zvonicí Campanile reprezetující gotický sloh či Chiesa di San Michele. Historické centrum města (Centro Storico) zdobí pozůstatky středověkého opevnění. Právě zde do historického centra míří většina turistů. Rezervujte si online akční letenky Alghero a poznejte ty největší skvosty města.

Koupě letenek do Alghera

S koupí levné letenky do Alghera si užijete výlet do časů dávno minulých, což nabízí právě malebné Alghero. Díky svým památkám se mu také říká „Malá Barcelona“, snad proto, že je svým vzhledem silně katalánské. Z ostatních atraktivit stojí za vidění nádherný palác Palazzo d´Albis či palác Doriů Casa Doria. Jednou z dominant města je také věž Torre di Porta Terra, kterou nechal zbudovat v patnáctém století císař Karel V. Je vstupní branou do městečka. Kupujte akční letenky do Alghera a poznejte nádherné historické letovisko s mnoha památkami a starobylou atmosférou. Počasí je zde příjemné od jara až do podzimu. Hlavní turistická sezóna probíhá v období letních prázdnin.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Alghero:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Italské republiky
Nerudova 20, 118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233080111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Itálii
Via dei Gracchi 322, 00192 Roma

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0039 06 360 95 71-3


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy