Levné letenky Alicante

Rezervace letenky

 • Akce! Lednové letenky Alicante - Španělsko

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Alicante:

 • 04.11.2019 | Akce! Lednové letenky Alicante - Španělsko - 810 Kč/32 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Alicante (ALC) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. Tarif zahrnuje dostupné termíny od ledna 2020. Lety provozuje letecká společnost Laudamotion.

 • 15.07.2019 | Levné letenky Alicante - Španělsko - 930 Kč/36 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Alicante (ALC) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Letenky jsou dostupné od září 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair. Letenky je možné poptat na adrese obchod@smilex.cz.

 • 17.06.2019 | Levé letenky Alicante - Španělsko - 930 Kč/36 EUR

  Levné letenky Mnichov (MUC) - Alicante (ALC) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Letenky jsou dostupné od července 2019 bez omezení. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair. Letenky je možné poptat na adrese obchod@smilex.cz.

 • 10.06.2016 | Akční letenky do Alicante - 2 787 Kč/99 EUR

  S nízkonákladovými aerolinkami Eurowings můžete navštívit španělské pobřeží letoviska Alicante. Levné letenky Vídeň (VIE) - Alicante (ALC) a zpět je možné rezervovat do 12. června 2016. Cestovat lze bez omezení během letních prázdnin. Přímé lety. V ceně letenky je příruční zavazadlo do 8 kg, odbavené za poplatek.

 • 07.10.2015 | Letenky do Alicante od 2.013 Kč / 72 Euro - 2 013 Kč

  Španělsko se pyšní řadou známých i méně známých přímořských letovisek, která jsou takřka během celého roku v popředí zájmu turistů. Využitím naší nabídky navštívíte jihovýchodní pobřeží, kde leží Alicante. Toto krásné přímořské město láká na členité pobřeží, pláže, křišťálové moře i historické monumenty a další zajímavosti. Nejoblíbenějším místem v Alicante je pobřeží Costa Blanca a pláže Playa San Juan, Cala Palmera aj. Z ostatních zajímavých míst stojí za vidění katedrála sv. Mikuláše či kostel Panny Marie.

 • 18.05.2015 | Alicante - Španělsko od 2.826 Kč / 101 Euro - 2 826 Kč

  Alicante patří mezi nejkrásnější turistická letoviska nacházející se na jihovýchodě Španělska. S naší nabídkou si užijete plážové aktivity, ale také poznáte množství památek. např. hrad sv. Barbory aj.

 • 28.02.2014 | Alicante - Španělsko od 3.224 Kč / 118 Euro - 3 224 Kč

  Leťte na dovolenou do přístavního města Alicante ve Španělsku. Z Alicante se můžete dále dostat na ostrov Ibiza a nebo také do Alžírska.


Koupě letenek Alicante

S koupí levné letenky Alicante se nabízí možnost letět na jihovýchod Španělska, kde se nachází město Alicante, jedno z nejvyhledávanějších španělských turistických letovisek. Alicante patří k nejkrásnějším místům Španělska. Alicante má své místo na východním pobřeží Španělska. Alicante nepatří mezi velkoměsta, ale svou atmosférou a několika lákadly si získala srdce mnoha turistů. Celková rozloha Alicante činí okolo kilometrů čtverečních, přičemž zde žije okolo tisíc obyvatel. Alicante zaujme každého návštěvníka. Pro každého má Alicante své lákadlo. Akční letenky Alicante vás zavedou do stejnojmenné provincie, která je součástí Valencie.

Rezervace letenek Alicante

Díky rezervaci levné letenky do Alicante přiletíte na mezinárodní letiště El Altet nacházející se asi deset kilometrů od centra města. Historie Alicante sahá d hluboké minulosti. Město samotné bylo pak založeno ve 4. stol. př. n. l.  Dominantou Alicante jsou slunné pláže lemované palmami a modré moře. Alicante je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci, byť je rušným místem, své soukromí si zde najde každý díky členitému pobřeží. Akční letenky do Alicante jsou také správnou volbou pro turisty hledající nejen plážové a vodní radovánky, ale také historické památky a zajímavosti. Mezi nejzajímavější památky Alicante patří např. hrad sv. Barbory stojící na hoře s názvem Benacantil.

Levné lety Alicante

Levné lety Alicante vás též přivedou do lůna několika kouzelných parků, kterými se Alicante pyšní. Z mnoha parků jmenujme alespoň El Ereta Park, který nabízí příjemnou procházku. Z dalších parků, kam můžete zavítat je to např. El Palmeral Park, kde uvidíte potoky a jezírka. Tento park je také dějištěm mnoha událostí, koncertů apod. Každý turista, který prostřednictvím akční letenky Alicante přiletí do tohoto španělského města nevynechá procházka pro pobřežní promenádě Explanada de Espana, na jejímž konci stojí památník Marka Herscha. Promenáda je neustále v obležení turistů, ale i místních.

Nabídka letenek Alicante

Pokud plánujete cestu do Španělska, pak využijte nabídku levné letenky do Alicante, jehož největší dominantou je pobřeží Costa Blanca. Z nejvyhledávanějších pláží ALicante jmenujme např. Playa San Juan, Cala Palmera, Cala de los Cantarales, Cala de los Judios, Playa de la Almadraba, Playa de la Albufereta atd. Z ostatních památek Alicante pak navštivte také katedrálu sv. Mikuláše (Concatedral de San Nicolás de Bari) pocházející ze 17. Století nebo kostel Panny Marie, který je nejstarší památkou Alicante. Nejvhodnějším obdobím ke koupi akčních letenek do Alicante je pak léto, kdy je velmi horko s minimem srážek. Ani zimní měsíce nejsou nezajímavé, neboť jsou zde mírné zimy s malými srážkovými úhrny a příjemnými teplotami.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Alicante:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Španělska
Badeniho 401/4, 170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233097211

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Španělsku
Avda. Pío XII, 22-24, 28016 Madrid

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0034/913531880, sekretariát-913531882, KO-913531896-7


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy