Levné letenky Amman

Rezervace letenky

 • Podzimní letenky do JORDÁNSKA

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Amman:


Levné lety Ammán

Levné lety Ammán vás zavedou do oblasti Blízkého východu, kde se nachází starobylé město Ammán. Ammán je hlavním a největším městem Jordánska. Rozprostírá se v jeho severní části, na území o rozloze 700 kilometrů čtverečních. Pokud přičteme i okolní části města, pak je jeho rozloha daleko větší. V Ammánu žije podle odhadů z roku 2005 asi dva a půl milionu obyvatel. Akční lety Ammán jsou možností, jak letět do jordánské metropole Ammán, které je jedním z nejbohatších měst v této oblasti. Bezesporu nejzajímavějším článkem města Ammán je jeho historie. Ammán byl založen již před několika tisíci lety, dokonce je o něm zmínka v Bibli, jako o „městě dětí Ammónových“.

Levné letenky Ammán

Levné letenky do Ammánu jsou jednoznačně velkým lákadlem pro turisty toužící poodhalit co nejvíce faktů ze zajímavé historie města. Základy Ammánu jsou postaveny na několika kopcích. Hornatá krajina je typickým prvkem města Ammán. Historické centrum Ammán je bezesporu největším lákadlem turistů. Většina historických pamětihodností města je právě v samotném centru města. Tyto památky většinou pocházejí z období antického Říma. V současné době je Ammán moderní město, které je důležitým ekonomickým, společenským, kulturní a politickým středem Jordánska. Starobylé památky, jež jsou důkazem významné historie v dějinách lidstva, lákají turisty k návštěvě Ammánu, kde žijí hlavně muslimové.

Ammán - letenky online

Objednejte si online akční letenky do Ammánu a stanete před hotovými historickými poklady, poznáte obyvatele města, jejich odlišný životní styl i kulturu.  Bezesporu největší dominantou města je starý Forum Romanum a římský amfiteátr, který disponuje více než šest tisíci místy. I dnes je možné vrátit se do hluboké minulosti a shlédnout nejedno představení, která se v něm dodnes hrají. Online levné letenky Ammán vám umožní stanout také před Herkulovým chrámem pocházejícím z druhého století našeho letopočtu. Dalším významným prvkem centra města je Husajnova mešita pocházející z roku 1924. Mezi kopci uvidíte pak luxusní obchody, jež jsou znakem současnosti, tržiště s nejrůznějším zbožím, svatá místa a také se vydejte do arabské čtvrti.

Rezervace letenek Ammán

Díky rezervaci akční letenky Ammán navštívíte město Ammán, které je často výchozím bodem do dalších zajímavých lokalit Jordánska. Z Ammánu můžete například pokračovat k dalšímu skvostu, městu Petra. V Ammánu na vás čeká ještě Národní archeologické muzeum, které vystavuje exponáty a sbírky mapující pestrou historii města i celé země. Rezervujte si levné letenky do Ammánu, díky kterým se vám naskytne také působivý pohled na město z kopce Džabal al-Quíla, kde je citadela. Kopec leží v nadmořské výšce 837 metrů nad mořem. Jak dokazují archeologické nálezy, tento pahorek obývali lidé již před čtyřmi tisíci lety! Akční letenky do Ammánu jsou tedy více než lákavou příležitostí, jak poznat i tento významný kout naší planety.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Amman:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:JORDAN DINAR
Země: Jordánsko
Kontinent: Asie

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Jordánského hášimovského království
Rennweg 17/4, A-1030 Vienna

Kontakt na příslušné zastupitelství:
00431-405 10 25, 405 10 26

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Jordánsku
Halab street 34, Abdoun, 11181 Amman

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00962/65927051-2


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy