Levné letenky Amsterdam

Rezervace letenky

 • AKCE! Letenky Praha - Amsterdam

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Amsterdam:


Levné letenky Amsterdam

Prostřednictvím levné letenky Amsterdam přiletíte na mezinárodní letiště Schiphol, které leží asi 12 km od města Amsterdam. Toto letiště patří mezi největší v Evropě. Amsterdam je hlavní město státu Nizozemí.

Akční letenky Amsterdam jsou připraveny pro každého, kdo má zájem navštívit největší město Nizozemí. Amsterdam je hlavním kulturním a ekonomickým centrem státu. Město Amsterdam je typické množstvím kanálů a mostů. Amsterdam je velmi kosmopolitním městem. Žije v něm asi 740 000 obyvatel.

Amsterdam - letenky online

Využitím online levné letenky do Amsterdamu navštívíte liberální město, které upoutá svými diferenciacemi na první pohled. Obyvatelé města jsou různých národností a naturelů, takže se můžete setkat na jedné straně s příjemným a ochotným jednáním a na druhé straně s agresivitou a vulgarismy.

Objednávejte online akční letenky do Amsterdamu a navštivte zajímavá místa, která při své cestě nemůžete vynechat. Jedním z těchto míst je náměstí Dam, které bylo vystavěno již ve 13. století. Dominantou náměstí je Královský palác, jehož architektem byl slavný stavitel Jacob van Campen. Další památkou náměstí je Nový kostel a Národní památník obětem druhé světové válce. Toto místo je symbolem města a také orientačním bodem turistů.

Rezervace letenek Amsterdam

Pokud cestujete do Amsterdamu pomocí rezervace levné letenky Amsterdam, vydejte se také na obhlídku kostela sv. Nicolase, který je krásnou a okázalou památkou města. Další náměstí, které stojí za návštěvu je Rembrandtské náměstí. Jak již napovídá sám název náměstí, je pojmenováno po jednom z nejslavnějších holandských malířů. Náměstí se pyšní „Noční hlídkou“.

Jelikož je Amsterdam město kostelů a chrámů, můžete v centru Amsterdamu narazit také na Buddhistický chrám. Z kostelů si zaslouží pozornost tzv. Starý kostel (Oude Kerk), kde si všimněte originálních a jedinečných maleb na sklech.

Akční lety Amsterdam

Akční lety Amsterdam jsou dobrou volbou pro všechny příznivce divadel. Amsterdam se pyšní jedním z nejkrásnějších divadel na světě. Amsterdamské Tuschinské divadlo všechny diváky ohromí skleněnou a mramorovou výzdobou, barevnými skly a množstvím lampiček a uměleckých objektů. V jedné z divadelních hal je ručně tkaný koberec, který má 150 metrů čtverečních.

Jelikož v nizozemské historii má velmi významné místo malířství, jsou levné lety do Amsterdamu skvělou příležitostí pro všechny výtvarné umělce, kteří si chtějí na vlastní oči prohlédnout obrazy Vincenta van Gogha nebo Rembrandta. Největším a nejnavštěvovanějším muzeem v Amsterdamu je Rijksmuseum. Nejvzácnějším obrazem v muzeu je Rembrandtova Noční hlídka. Z dalších muzeí jsou to Van Gogh Museum, Rembrandtův dům, Torture Museum, Stedelijk Museum a další.

Akční letenky Amsterdam

Akční letenky do Amsterdamu jistě ocení také příznivci sportu. V roce 1996 byl ve městě otevřen nový komplex s obrovským stadionem, kde se odehrávají fotbalové zápasy známého fotbalového klubu Ajax Amsterdam.

Z dalších zajímavostí Amsterdamu nesmíme opomenout botanickou zahradu, zoologickou zahradu, planetárium, akvárium a další zajímavosti.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Amsterdam:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Nizozemsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Nizozemského království
Gotthardská 6/27, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233015200

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Nizozemsku
Paleisstraat 4, 2514 JA Den Haag

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
003170/3130031, 003170/3130011


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy