Levné letenky Antananarivo (Malagasy)

Rezervace letenky

 • Letenky na MADAGASKAR

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Antananarivo (Malagasy):


Levné letenky Antananarivo

Pokud se zajímáte o skutečné cestovatelské lahůdky, pak je přímo vám určena nabídka levné letenky Antananarivo. Využitím této nabídky přiletíte na mezinárodní letiště Ivato do města Antananarivo. Antananarivo je hlavním a zároveň největším městem ostrova Madagaskar. V této madagaskarské metropoli žijí více než jeden a půl milionu obyvatel. Antananarivo je zasazeno do hornatého vnitrozemí ostrova. Antananarivo je nejen název města, ale také stejnojmenné provincie. Město se dříve nazývalo Tananarive a někdy také jen Tana. Akční letenky Antananarivo jsou k dispozici cestovatelům, kteří touží poznat všechny tváře města, okolí i místní obyvatele.

Antananarivo - letenky levně

Levné letenky do Antananariva jsou možností, jak letět levně na exotický ostrov Madagaskar, jehož metropolí je Antananarivo. Město bylo založeno v první polovině 17. století tamním králem Andrianjakou. Antananarivo dostalo svůj název podle počtu vojáků, kteří krále chránili. Antananarivo můžeme přeložit jako „město tisíců“ (podle slova arivo = tisíc). V roce 1895 se pak stalo město i celý ostrov francouzskou kolonií. Antananarivo se rozkládá na území o celkové rozloze 594 kilometrů čtverečních. Město leží v nadmořské výšce více než 1.200 metrů. Akční letenky do Antananariva jsou splněným snem všech turistů, kteří se zajímají především o poznávání všeho nového.

Rezervace letenek Antananarivo

Antananarivo, stejně jako celý ostrov Madagaskar není příliš turisticky vytížen, možná proto o to víc vynikne krása měst i okolní přírody. Město i celá země jsou nepoznamenané civilizací a proto jsou nezničené turisty. Každý návštěvník Antananariva, který rezervuje levné letenky Antananarivo, si mimo městských zajímavostí nenechá ujít místní jedinečnou přírodu, faunu a flóru. Právě za těmito krásami se vydejte do přírodních rezervací a parků, např. Andringitra, Mantadia, Ranomafana, Isalo, Zombitse Vohibasia a dalších. Akční letenky Antananarivo vám umožní letět do města Antananarivo a seznámit se tak se všemi půvaby města i jeho atmosférou.

Díky rezervaci levné letenky do Antananariva máte možnost ochutnat také místní lahůdky. Ze zdejší kuchyně je oblíbenou pochoutkou místní jídlo Ravitot, což jsou maniokové listy naplněné vepřovým masem a Romazava. Vyhlášené je také místní víno. Z památek a zajímavostí města se vydejte do několika kostelů a svatostánků, kterých je zde okolo padesáti. V Antananarivu je také budova madagaskarské Univerzity and College Rural d´Ambatobe. Dále nevynechejte knihovny, divadla, muzea a další zajímavosti. Časový posun činí + dvě hodiny.

Akční letenky Antananarivo

Prostřednictvím akční letenky do Antananariva navštívíte město Antananarivo, kde je celoročně teplo. Madagaskar spadá do tropického klimatu. Na ostrově je teplo a vlhko po celý rok, nejteplejší měsíce jsou prosinec, leden a únor. Teploty vzduchu se pohybují okolo 30°C. Mezi nejchladnější měsíce naopak patří červen, červenec a srpen. V tomto období také spadne více srážek, které se objevují častěji na východě ostrova. Teploty vzduchu se pohybují okolo 20°C.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Antananarivo (Malagasy):

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:MALAGASY ARIARY
Průměrná teplota:prosinec-únor 30°C; červen-srpen 20°C
Země: Madagaskar
Kontinent: Afrika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Madagaskarské republiky
Kursovoy per. 5, 119034 Moscow

Kontakt na příslušné zastupitelství:
007495-290 02 14

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Etiopii
Kirkos Kifle Ketema Rd., Kebele 15, House No. 289, Addis Ababa P.O.Box 3108

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00251/11/5516382, 00251/11/5516132


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy