Levné letenky Aruba

Rezervace letenky

 • Akční letenky na ARUBU

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Aruba:


Levné letenky Aruba

Využitím levné letenky Aruba přiletíte na malinký ostrov Aruba, který má své místo v Karibiku. Karibský ostrov Aruba je autonomním územím Nizozemského království. Ostrov Aruba je teprve nedávno objevený klenot, který se po povědomí turistů teprve dostává. Akční letenky Aruba vás zavedou na ostrov Aruba, který dokáže naplnit očekávání i těch nejnáročnějších turistů a v ničem si nezadá s ostatními slavnějšími ostrovy karibské oblasti.

Rozloha celého ostrova Aruba činí 194 km2. Hlavním městem Aruby je Oranjestad. Oficiálním jazykem je nizozemština, avšak turisté se domluví většinou anglicky, německy nebo také španělsky. Levné letenky na Arubu si rezervují turisté toužící po azurovém teplém moři, plážích s jemným bílým pískem a krásných přírodních sceneriích. Na ostrově jsou vybudovány luxusní hotelové komplexy, avšak vydáte-li se dále do vnitrozemí, užasnete nad nádhernou panenskou přírodou, která je nedotčená civilizací. Turistický ruch je jednoznačně největší zdroj ekonomiky ostrova.  Aruba je také ve světě známá jako jeden z tzv. daňových rájů.

Online akční letenky Aruba

Online akční letenky na Arubu jsou zárukou krásně strávených chvil, které nabízí místní pláže. Průzračné moře, pláže a žhavé slunce jsou bezesporu největšími lákadly turistů. Aruba je zatím pro většinu Evropanů velkou neznámou. Oproti ostatním karibským ostrovům má však velkou výhodu v tom, že se nachází mimo hurikánové pásmo. Online levné letenky Aruba můžete využít vlastně kdykoliv během roku, neboť zde panuje velice příjemné počasí celý rok. Není zde žádné období dešťů. Hlavní sezóna probíhá od poloviny prosince do dubna, kdy je zde nejvíce turistů.

Mimo lenošení na pláži máte jedinečnou příležitost oddávat se vodním hrátkám a radovánkám. Online akční letenky Aruba mohou využít všichni milovníci potápění, šnorchlování, surfování, paraglidingu a dalších vodních aktivit. Opravdovým zážitkem je projížďka ponorkou v hloubce čtyřiceti metrů. Pozoruhodný podmořský svět vás okouzlí. Proplujete kolem korálových útesů a míjet budete mračna pestrobarevných ryb. Tento podvodní zážitek sice nepatří k nejlevnějším, ale krása mořských hlubin vám jej stonásobně vynahradí.

Rezervace levné letenky Aruba

Díky rezervaci levné letenky na Arubu se budete slunit na nejoblíbenějších plážích ostrova. Patří mezi ně např. Palm Beach a Eagle Beach. Vedle těchto přírodních pláží zde najdete také moderní aquapark Morgan´s Island. Tento komplex je gigantických rozměrů, jeho plocha měří 28 tisíc metrů čtverečních. Park nabízí mnoho vodních atrakcí, tobogánů a skluzavek, které ocení hlavně děti. Pokud si rezervujete akční letenky na Arubu, pak můžete poznat i další krásy ostrova.

Ze zajímavostí ostrova si nenechte ujít procházku ke kapli Alto Vista, která stojí na opuštěném místě. Dále jsou velice zajímavé jeskyně Guadirikiri a také tzv. tunel lásky, měřící devadesát metrů. Velmi oblíbeným turistickým monumentem je tzv. přírodní most, který je třicet metrů dlouhý a sedm metrů vysoký. Tento monolit vznikl z korálových útesů.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Aruba:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:ARUBAN GUILDER
Země: Aruba
Kontinent: Severní Amerika

Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy