Levné letenky Aruba

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Aruba

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Aruba:

 • 22.01.2019 | Levné letenky Praha - Aruba - 15 619 Kč/610 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Aruba (AUA) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od března do prosince 2019. Lety provozuje letecká společnost KLM.

 • 02.11.2018 | Levné letenky na Arubu - 14 331 Kč/531 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Aruba (AUA) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu do prosince 2018. Lety provozuje letecká společnost United Airlines.

 • 22.08.2018 | TIP! Letenky Aruba - Karibik - 12 700 Kč/470 EUR

  Levné letenky Norimberk (NUE) - Aruba (AUA) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od září 2018 do června 2019 (mimo Vánoc a Silvestra). Lety provozuje letecká společnost KLM.

 • 09.07.2018 | TIP! Levné letenky Aruba - 14 264 Kč/528 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Aruba (AUA) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif je dostupný na cestovní období od srpna 2018 do května 2019. Lety provozuje letecká společnost United Airlines.

 • 06.04.2018 | TIP! Levné letenky na Arubu - 13 505 Kč/500 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Aruba (AUA) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od září 2018 do února 2019. Lety provozuje letecká společnost United Airlines.

 • 03.01.2017 | Levné letenky Aruba - 11 214 Kč/401 EUR

  Levné letenky Amsterdam (AMS) - Aruba (AUA) rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. Letenky lze využít v cestovním období od února do června 2017. Lety provozují nizozemské charterové aerolinie Arkefly.

 • 25.08.2016 | TIP! Levné letenky Aruba - 11 202 Kč/400 EUR

  Levné letenky Amsterdam (AMS) - Aruba (AUA) a zpět lze rezervovat do vyprodání volných míst. K dispozici jsou termíny od listopadu 2016 do března 2017. Lety provozuje letecká společnost Arkefly.

 • 30.07.2015 | Akční letenky Aruba od 14.357 Kč / 513 Euro - 14 357 Kč

  Ostrov Aruba je součástí bývalých Nizozemských Antil nacházející se v Karibiku. Jeden z pohádkových ostrovů této exotické oblasti láká především svou nádhernou tropickou přírodou, bílými plážemi i modrou vodou moře. Využitím naší nabídky strávíte příjemné chvíle v překrásné oblasti, která patří k nejnavštěvovanějším.

 • 05.06.2015 | Aruba - Nizozemské Antily od 14.306 Kč / 511 Euro - 14 306 Kč

  Karibik se pyšní mnoha malebnými ostrovy s úchvatnými plážemi a azurovým mořem. Jedním z nich je také ostrov Aruba, méně známý ostrov této exotické oblasti. Ačkoliv do povědomí turistů teprve přichází, dokáže splnit nároky i přestavy všech návštěvníků. Příroda je zde téměř nedotčena civilizací, proto je opravdovým klenotem. Kromě překrásných přírodních scenerií i tropických teplot však nabízí i mnoho dalších zajímavostí, např. kaple Alto Vista či místní jeskyně. Jednou z výhod cestování na tento ostrov je skutečnost, že leží mimo pásmo výskytu hurikánů.

 • 15.05.2015 | Aruba - Nizozemské Antily od 13.654 Kč / 488 Euro - 13 654 Kč

  Ostrov Aruba je další z klenotů karibské oblasti pyšnící se panensky krásnou přírodou, bělostnými plážemi i tyrkysovými vodami moře. Prostřednictvím naší nabídky si užijete opravdový ráj na zemi.


Levné letenky Aruba

Využitím levné letenky Aruba přiletíte na malinký ostrov Aruba, který má své místo v Karibiku. Karibský ostrov Aruba je autonomním územím Nizozemského království. Ostrov Aruba je teprve nedávno objevený klenot, který se po povědomí turistů teprve dostává. Akční letenky Aruba vás zavedou na ostrov Aruba, který dokáže naplnit očekávání i těch nejnáročnějších turistů a v ničem si nezadá s ostatními slavnějšími ostrovy karibské oblasti.

Rozloha celého ostrova Aruba činí 194 km2. Hlavním městem Aruby je Oranjestad. Oficiálním jazykem je nizozemština, avšak turisté se domluví většinou anglicky, německy nebo také španělsky. Levné letenky na Arubu si rezervují turisté toužící po azurovém teplém moři, plážích s jemným bílým pískem a krásných přírodních sceneriích. Na ostrově jsou vybudovány luxusní hotelové komplexy, avšak vydáte-li se dále do vnitrozemí, užasnete nad nádhernou panenskou přírodou, která je nedotčená civilizací. Turistický ruch je jednoznačně největší zdroj ekonomiky ostrova.  Aruba je také ve světě známá jako jeden z tzv. daňových rájů.

Online akční letenky Aruba

Online akční letenky na Arubu jsou zárukou krásně strávených chvil, které nabízí místní pláže. Průzračné moře, pláže a žhavé slunce jsou bezesporu největšími lákadly turistů. Aruba je zatím pro většinu Evropanů velkou neznámou. Oproti ostatním karibským ostrovům má však velkou výhodu v tom, že se nachází mimo hurikánové pásmo. Online levné letenky Aruba můžete využít vlastně kdykoliv během roku, neboť zde panuje velice příjemné počasí celý rok. Není zde žádné období dešťů. Hlavní sezóna probíhá od poloviny prosince do dubna, kdy je zde nejvíce turistů.

Mimo lenošení na pláži máte jedinečnou příležitost oddávat se vodním hrátkám a radovánkám. Online akční letenky Aruba mohou využít všichni milovníci potápění, šnorchlování, surfování, paraglidingu a dalších vodních aktivit. Opravdovým zážitkem je projížďka ponorkou v hloubce čtyřiceti metrů. Pozoruhodný podmořský svět vás okouzlí. Proplujete kolem korálových útesů a míjet budete mračna pestrobarevných ryb. Tento podvodní zážitek sice nepatří k nejlevnějším, ale krása mořských hlubin vám jej stonásobně vynahradí.

Rezervace levné letenky Aruba

Díky rezervaci levné letenky na Arubu se budete slunit na nejoblíbenějších plážích ostrova. Patří mezi ně např. Palm Beach a Eagle Beach. Vedle těchto přírodních pláží zde najdete také moderní aquapark Morgan´s Island. Tento komplex je gigantických rozměrů, jeho plocha měří 28 tisíc metrů čtverečních. Park nabízí mnoho vodních atrakcí, tobogánů a skluzavek, které ocení hlavně děti. Pokud si rezervujete akční letenky na Arubu, pak můžete poznat i další krásy ostrova.

Ze zajímavostí ostrova si nenechte ujít procházku ke kapli Alto Vista, která stojí na opuštěném místě. Dále jsou velice zajímavé jeskyně Guadirikiri a také tzv. tunel lásky, měřící devadesát metrů. Velmi oblíbeným turistickým monumentem je tzv. přírodní most, který je třicet metrů dlouhý a sedm metrů vysoký. Tento monolit vznikl z korálových útesů.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Aruba:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:ARUBAN GUILDER
Země: Aruba
Kontinent: Severní Amerika

Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy