Levné letenky Astana (Nur-Sultan)

Rezervace letenky

 • LEVNÉ letenky do Kazachstánu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Astana (Nur-Sultan):


Levné letenky Astana (Nur-Sultan)

Prostřednictvím levné letenky Astana (Nur-Sultan) stanete v kazašské metropoli Astana. Astana má své místo ve střední části Kazachstánu. Astana je metropolí, která zaznamenává velký rozmach, a tak je stále vidět, jak se město rozrůstá. Akční letenky Astana (Nur-Sultan) vás zavedou do města Astana, kde žije okolo 700 tisíc obyvatel. Vzhledem k velkému rozvoji města se však tento údaj neustále zvyšuje. Stejně tak nemůžeme přesně určit celkovou rozlohu města, v současné době je to okolo 722 km2. Astana se může pochlubit teprve nedávno vybudovaným mezinárodním letištěm Astana International Airport. Astana je mladá rozvíjející se metropole vystavěná ve stepní oblasti. Okolo města protéká řeka Išim. V roce 2019 se z Astany stal Nur-Sultan. Mnozí ale mají stále zakořeněný název Astana.

Levné lety do Astany (Nur-Sultanu)

Lety lety do Astany (Nur-Sultan) jsou možností, jak poznat toto mladé město, které získalo svůj status hlavního města v roce 1997. Na této pozici vystřídala město Almaty. Historie města Astana se začala psát v roce 1824, kdy na tomto území Rusové postavili pevnost sloužící k vojenským účelům. Později dostala pevnost jméno Akmolinsk a stala se základem pro rodící se město, jež mělo stejný název. Rok 1868 se stal pro Kazachstán osudový, neboť se stalo součástí ruského impéria. Později se město přejmenovalo na Celinograd a poté dostalo název Akmola. V roce 1998 pak město dostalo konečně dnešní název – Astana a zároveň se stalo kazašskou metropolí.

Astana (Nur-Sultan) - rezervace letenek online

Díky rezervaci akční letenky do Astany (Nur-Sultan), přiletíte do asijského státu Kazachstán, jehož metropolí je Astana. Vzhledem k tomu, že Astana je mladé město, nenajdete zde žádné historické památky. V postatě všechny stavby pocházejí z období totality, tudíž je na nich patrný komunistický architektonický styl. Levné letenky Astana vám umožní sledovat nový rozkvět města, kdy zde vyrůstají nové moderní budovy, které jsou znakem současnosti. Vzhled Astany pochází z dílny japonského architekta Kišo Kurokawy. Dle jeho vize má Astana dostát své konečné podoby v roce 2030. Autorem většiny původních staveb je architekt Norman Foster. Využijte akční letenky Astana (Nur-Sultan)a poznejte tuto mladou metropoli, která se doslova mění před očima.

Nabídka letenek do Astany (Nur-Sultanu)

Nenechte si ujít levné letenky do Astany (Nur-Sultanu) a stanete před Prezidentským palácem (Ak Orda – v kazachštině znamená doslova „Bílá Horda“). Palác slouží jako oficiální pracoviště prezidenta Nursultana Nazarbajeva. Vskutku ojedinělým klenotem města Astana je Pyramida míru a souladu nacházející se v samotném centru metropole. Tato pyramida vyjadřuje jakéhosi „ducha“ celé země. Je to globální centrum, které představuje celou oblast kultury, náboženství a umění Kazachstánu. Za návštěvu stojí také mnoho divadel, např. Kazašské divadlo K. Kuanyshbaev nebo Národní opera a balet K. Bajseitova. Z muzeí nevynechejte Prezidentské centrum kultury nebo Muzeum prvního prezidenta Republiky Kazachstán. Díky koupi akční letenky do Astany (Nur-Sultanu) můžete navštívit také zábavní centrum Khan Shatyry, což ocení nejen dospělí, ale i děti. Každý návštěvník Astany by rozhodně neměl vynechat prohlídku věže Bayterek, památníků, římsko-katolické katedrály, procházku po promenádě kolem řeky Išim, tržiště, oceanárium a mnoho dalších zajímavostí Astany.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Astana (Nur-Sultan):

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:TENGE
Země: Kazachstán
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Republiky Kazachstán
Romaina Rollanda 12, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233375642

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Kazachstán
Kurmangalieva 7, Almaty

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+77272911734


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy