Levné letenky Asuncion

Rezervace letenky

 • Náš TIP! Letenky Paraguay

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Asuncion:


Levné letenky Asuncion

Levné letenky Asuncion vás zavedou do města Asuncion, známé pod přídomkem „Matka měst. Asunción je hlavním městem jihoamerického státu Paraguay. Asuncion najdete v jižní části země, kde protéká řeka Paraguay, při hranicích s Argentinou. Celý název města Asuncion zní La Muy Noble y Leal Ciudad de Nuestra Señora Santa María de la Asunción. V této jihoamerické metropoli žije podle posledních údajů více než 600 tisíc obyvatel, avšak s přidruženými aglomeracemi je to více než dva miliony. Akční letenky Asuncion jsou možností, jak letět do jihoamerického města Asuncion a seznámit se s odlišnou kulturou, mentalitou místních obyvatel a jejich životním stylem.

Asunción - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky do Asuncionu navštívíte město Asunción, které má stejně jako ostatní jihoamerická města koloniální historii. Asuncion byl založen v roce 1537 španělem Juan de Salazar de Espinozou. Základy ke vzniku města dala stejnojmenná pevnost. Město Asuncion se stalo střediskem velké provincie, s názvem Provincia de las Indias. Město se rozvíjelo a v roce 1811, kdy byla vyhlášena nezávislost Paraguaye, bylo prohlášeno hlavním městem. Město není příliš velké, jeho rozloha činí 117 kilometrů čtverečních. Objednejte si online akční letenky do Asuncionu k poznávání dalších zajímavostí z historie založení města.

Rezervace letenek Asuncion

Díky rezervaci levné letenky Asuncion, poznáte také odlišné klima. Asuncion leží v nadmořské výšce 43 m. n. m. Období sucha probíhá v měsících červen-září, které jsou zároveň nejchladnější (Asuncion leží na jižní polokouli – tzv. roční období přesně obráceně než je tomu v ČR). Průměrná roční teplota v Asuncionu je 23.2°C. Pro srovnání – průměrná roční teplota v ČR je okolo 7°C. Období dešťů pak začíná v listopadu a teploty jsou vyšší. Akční letenky Asuncion vám umožní poznat tropické vlhké klima, které se velmi liší od středoevropského.

Každý turista, který navštíví prostřednictvím rezervace levné letenky do Asunciony toto město, by neměl vynechat samotné srdce města, které tvoří náměstí Hrdinů (Plaza de los Héroes). Toto náměstí je vlastně složeno ze čtyř náměstí - náměstí Hrdinů, náměstí Demokracie, náměstí Svobody a náměstí Juana E. O’Learyho. Zde uvidíte velkou majestátní bílou budovu s názvem Panteon Hrdinů, kde jsou uschovány ostatky všech významných osobností, kteří bojovali za svou vlast. Z dalších staveb zasluhující si pozornost je třeba zmínit Palacio de Gobierno, Prezidentský palác, a Casa de la Independencia a Dům nezávislosti. S přidruženou katedrálou tvoří tyto stavby příklad koloniálního architektonického stylu.

Akční letenky Asuncion

Akční letenky do Asuncionu jsou určeny také všem turistům, kteří se nebojí experimentů. V Asunciony se setkáte s místními obyvateli, kteří rádi popíjejí místní nápoj nazvaný yerba maté připravený z lístků cesmíny. Tento čaj má velmi silné povzbuzující účinky.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Asuncion:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:PY GUARANI
Země: Paraguay
Kontinent: Jižní Amerika

Zastupitelství v České republice

Konzulát Paraguayské republiky
Sokolovská 22, 186 00 Praha 8

Kontakt na příslušné zastupitelství:
774 099 725

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Paraguayi
Pedro P. Peňa 7027 con P. Villamayor, Asunción

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00595/21501864 (konzulát), 00595/21446218-honorární konzul (9.00 - 17.00)


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy