Levné letenky Atlanta

Rezervace letenky

 • AKCE na letenky Praha - Atlanta

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Atlanta:

 • 04.11.2020 | AKCE na letenky Praha - Atlanta - 9 570 Kč/356 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) ↔ Atlanta (ATL) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: únor až červen 2021 Letecká společnost: KLM + Air France+ Delta Airlines

 • 05.10.2020 | AKCE na letenky z Prahy do ATLANTY - 9 580 Kč/354 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) ↔ Atlanta (ATL) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: leden až červen 2021 Letecká společnost: Air France

 • 26.03.2019 | Levné letenky Praha - Atlanta - 12 276 Kč/477 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Atlanta (ATL) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od května 2019 do února 2020. Lety provozují letecké společnosti KLM a Air France.

 • 13.04.2018 | Levné letenky Atlanta - USA - 8 531 Kč/316 EUR

  Levné letenky Brusel (BRU) - Atlanta (ATL) a zpět rezervujte online do 15. dubna 2018 nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje odlety do 30. června a dále od srpna 2018 do února 2019. Lety provozuje letecká společnost KLM.

 • 05.06.2017 | Levné letenky Praha - Atlanta - 11 464 Kč/409 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Atlanta (ATL) a zpět rezervujte online do 21. června 2017 nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje odlety od srpna do září 2017. Lety provozuje letecká společnost American Airlines.

 • 06.04.2016 | Letenky do Atlanty - 13 168 Kč/470 EUR

  Využijte další z tarifů letecké společnosti British Airways, tentokrát na lety do Atlanty. Levné letenky Vídeň (VIE) - Atlanta (ATL) a zpět lze rezervovat do 7. dubna 2016 nebo do vyprodání. Cestovní období - jaro a začátek léta 2016. Mezipřistání v Londýně.

 • 16.11.2015 | Zpáteční letenky do Atlanty od 10.052 Kč / 359 Euro - 10 052 Kč

  Atlanta patří mezi významné metropolitní oblasti Spojených států. Nadpoloviční většina všech zdejších obyvatel jsou Afroameričané. Centrum hlavního města státu Georgia tvoří kromě moderní zástavby mrakodrapů, výškových budov a obchodních center také architektonické ukázky z počátku 20. století. Město je také významnou dopravní křižovatkou, neboť počet cestujících, které přepraví místní mezinárodní letiště patří k nejvyšším. S naší nabídkou poznáte mimo jiné místní muzea či turistickou atrakci Georgia Aquarium, které patří k dominantám města.

 • 14.09.2015 | Akce! Letenky do Atlanty od 10.937 Kč / 390 Euro - 10 937 Kč

  Spojené státy americké se mohou pochlubit celou řadou zajímavých turistických cílů, např. svými metropolemi. Mezi nimi je mimo jiné také Atlanta, hlavní město státu Georgia. Prostřednictvím naší nabídky poznáte Atlantu, místo řady kulturních a historických památek, sportovních akcí (olympijské hry 1996), nevázaného nočního života i další zábavy. Město má také řadu přízvisek, např. "nejlepší město pro podnikání" či "hlavní město nového jihu" atd. Nutno zmínit také kosmopolitní atmosféru města a multikulturní skladbu obyvatelstva.

 • 24.08.2015 | Zpáteční letenky do Atlanty od 11.439 Kč / 409 Euro - 11 439 Kč

  Atlanta nese nejen status hlavního města amerického státu Georgia, ale také kulturního, ekonomického i společenského centra celé jihovýchní části Spojených států. Prostřednictvím naší nabídky navštívíte jedno z přitažlivých amerických měst patřící k oblíbeným cílům mnoha turistů. Díky skutečnosti, že město je z velké části pokryto zelení dostalo přízvisko "město stromů".

 • 29.07.2015 | Letenky do Atlanty od 10.519 Kč / 375 Euro - 10 519 Kč

  O Spojených státech amerických víme, že disponují nesmírným přírodním i kulturním bohatstvím. Proto není divu, že do všech koutů této země směřují turisté z celého světa. Prostřednictvím naší nabídky poletíte do Atlanty ležící ve státě Georgia. Za vidění stojí mimo jiné Peachtree center i samotné centrum s historickou částí. Málokdo ví, že v Atlantě se nachází sídlo televizní stanice CNN.


Levné letenky Atlanta

Prostřednictvím levné letenky Atlanta přiletíte na letiště Hartsfield-Jackson Atlanta International do amerického města Atlanta. Atlanta je hlavním a zároveň největším městem amerického státu Georgia. Atlanta je kulturním, sportovním a hospodářským centrem celé jihovýchodní části amerického kontinentu. Atlanta se rozkládá na řece Chattahooskee. Akční letenky Atlanta vás zavedou do „města stromů“. Jelikož je ve městě mnoho zeleně, vysloužila si Atlanta toto přízvisko. Celková plocha zeleně zabírá asi 36 procent území celého města. Je to nejvíce ze všech amerických měst. Samotné město se rozkládá na ploše o rozloze 343 km2.

Rezervace letenek Atlanta

Díky rezervaci levné letenky do Atlanty poznejte krásu Atlanty i více zajímavostí. K historii Atlanty můžeme zmínit Dr. Martina Luthera Kinga Jr. Rodný dům tohoto kazatele se nachází v historické čtvrti Atlanty v těsné blízkosti kostela Ebenezer Baptist Church. K prohlídce je také zpřístupněn rodný dům spisovatelky Margaret Mitchell, která se proslavila svým románem „Sever a Jih“. Obyvatelstvo Atlanty tvoří z poloviny klasičtí Američané a afro-američané spolu s černochy tvoří druhou polovinu.

Akční lety Atlanta

Akční lety do Atlanty vám umožní poznat americké město, které uspokojí každého turistu. V současné době sídlí v Atlantě několik významných organizací a firem. Při procházce městem uvidíte moderní výškové budovy a obchodní centra, např. Bank of America Plaza, která dosahuje výšky 312 metrů. Sídlí zde mezinárodní firmy, jako jsou např. The Coca-Cola Co. a mnoho dalších. Levné letenky Atlanta jsou zárukou dalších nevšedních zážitků.  Jeden z těchto zážitků představuje návštěva Peachtree Center, tzv. srdce Atlanty. Uvidíte obchodní a nákupní centrum nebo parky s fontánami a jezírky. Využijte akční lety Atlanta k návštěvě hotelu na této hlavní třídě, kde je v sedmdesátém patře otočná restaurace, kde si můžete jednak pochutnat na dobrém jídle a jednak užít krásný výhled do okolí.

Atlanta - letenky online

Z turistických atrakcí nesmíme opomenout tzv. Underground Atlanta. Pokud plánujete cestu do Atlanty, pak si objednejte levné letenky online do Atlanty a běžte se bavit do rozlehlého komplexu zábavních center, obchodů, restaurací a barů. Turisticky zajímavá je také návštěva Downtown s historickým jádrem. Součástí jsou tyto čtvrti - Five Points, Hotel District, Fairlie-Poplar, SoNo a Castleberry Hill. Velmi turisticky oblíbená a populární je exkurze do centrály televizní společnosti CNN Centre. Dalším zážitkem bude návštěva Georgia Aquarium, kde je k pozorování více než 100.000 druhů zvířat.

Akční letenky Atlanta

Akční letenky do Atlanty využijí jistě také sportovní fanoušci. Jelikož Atlanta hostila Olympijské hry v roce 1996, nechte se pozvat do nejrozlehlejšího městského parku v USA Centennial Olympic Park. Parku dominuje fontána Fountain of Ring, která symbolizuje pět spojených olympijských kruhů.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Atlanta:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: USA
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy