Levné letenky Auckland

Rezervace letenky

 • Akční letenky na Nový Zéland

  Cena akční letenky od: 15 300 Kč 567 EUR

  Levné letenky Frankfurt (FRA) - Auckland (AKL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Odlety je možné plánovat do 30. června 2018. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

  VYPRODÁNO!!! Napište nám svůj požadavek

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Napište nám svůj požadavek

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Lety v ekonomické třídě s mezipřistáním v Guangzhou.
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla do 5 kg a dvou kusů odbavených zavazadel, každé o hmotnosti do 23 kg.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Levné letenky Auckland

Využitím výhodné nabídky na levné letenky Auckland přiletíte na letiště ostrova Nový Zéland. Auckland je největší město Nového Zélandu. Město Auckland najdete na severní straně ostrova. Město Auckland se rozkládá přibližně na 1.086 km2. Ve městě Auckland žije přibližně dva miliony obyvatel. Objednejte si akční letenky Auckland a poznejte město, které má svou atmosféru a kouzlo.

Pokud se vydáte pomocí rezervace levné letenky do Aucklandu, seznámíte se také s jeho přízviskem „město plachet“. V Aucklandu totiž uvidíte hned dva přístavy, které jsou přeplněny jachtami a jinými loděmi, které zde kotví. Menší přístav Manuaku je domovem pro malé jachty a čluny a ve větším přístavu Waitemata kotví velké lodě.

Prostřednictvím akční letenky do Aucklandu navštívíte město Auckland, které bylo založeno v roce 1840. Obyvatelé Aucklandu jsou většinou bývalí Evropané, dále zde žijí Asiaté a Maorové. Auckland leží na území, jež je sopečného původu. Nachází se zde mnoho vyhaslých sopek. Skvělým zážitkem je procházka na nejvyšší bod Aucklandu Mount Eden, odkud budete mít celé město jako na dlani. Vrchol této sopky nabízí vskutku uchvacující výhled na celý Auckland.

Rezervace letenek Auckland

Díky rezervaci levné letenky Auckland máte skvělou příležitost poznat také centrum města. Zde při své obchůzce narazíte na největší dominantu Aucklandu, věž Sky Tower. Tato nejvyšší budova celého Nového Zélandu dosahuje výšky 328 metrů. Je vybavena skleněným výtahem, který vás během malé chvilky vyveze až na vrchol věže. Pokud si rezervujete akční letenky Auckland a máte dostatek odvahy, můžete si skočit bungee jumping. Věž obklopuje Sky City, které nabízí nejen turistům, ale i místním nerůznější druhy zábavy a vyžití. Najdete zde kino, restaurace, kluby, kasino a další podniky.

Auckland - levné lety

S koupí online levné letenky do Aucklandu poznáte také místní kulturu. Nechte se pozvat do National Maritine Museum, kde jsou vystaveny exponáty dokumentující novozélandskou námořní historii. Auckland je také protkán krásnými parky plnými zeleně. Turisté toužící po odpočinku, relaxaci a vstřebávání zážitků z města, mohou zamířit právě do jednoho z aucklandských parků. Parky jsou opravdu krásné a udržované. Místní i turisté si zde užívají slunných dní a také zde chodí na piknik. Mezi nejznámější parky Aucklandu patří Albert park a Auckland Domain park.

Akční letenky do Aucklandu

Pokud si objednáte akční letenky do Aucklandu, nenechte si ujít také ostrovy, které se nacházejí v blízkosti Aucklandu. Jsou to například Rangitoto Island, Motutapu Island, Motuihe Island, Waiheke Island, Great Barrier Island.

Auckland se nachází v mírném podnebném pásu. Co se týče teplot, zde počasí přesně obrácené oproti teplotám v České republice. V období července je v Aucklandu největší zima. Poměrně často zde prší. Nejméně slunečního světla je v období června a července, pouhé čtyři hodiny.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Auckland:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:NEW ZEALAND DLR
Země: Nový Zéland
Kontinent: Austrálie a Oceánie

Zastupitelství v České republice

Konzulát Nového Zélandu
Václavské nám. 11, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
234 784 777

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky na Novém Zélandu
Level 1, 110 Customs Street West, P.O.Box 106-740, 1010 Auckland

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+64 9 306 5883


Historie levných letenek pro Auckland:

 • 07.11.2017 | Akční letenky na Nový Zéland - 15 300 Kč/567 EUR

  Levné letenky Frankfurt (FRA) - Auckland (AKL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Odlety je možné plánovat do 30. června 2018. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 05.10.2017 | Akční letenky Praha - Auckland - 18 753 Kč/695 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Auckland (AKL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif je dostupný na období listopadu a prosince 2017. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 28.08.2017 | Akční letenky Praha - Auckland - 18 253 Kč/652 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Auckland (AKL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif je dostupný v období na měsíc prosinec 2017 bez omezení. Lety provozuje letecká společnost China Eastern Airlines.

 • 16.08.2017 | Akční letenky na Nový Zéland - 14 571 Kč/520 EUR

  Levné letenky Frankfurt (FRA) - Auckland (AKL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od října do prosince 2017. Lety provozuje letecká společnost China Easthern Airlines.

 • 18.07.2017 | TIP! Letenky Nový Zéland - 19 237 Kč/687 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Auckland (AKL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Volné termíny jsou k dispozici v listopadu 2017. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 02.01.2017 | Akční letenky Nový Zéland - 17 165 Kč/613 EUR

  Levné letenky Londýn (LON) - Auckland (AKL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Dle tarifních podmínek lze cestovat od března do června 2017. Lety provozuje čínská letecká společnost Air China.

 • 26.09.2016 | Akční letenky Nový Zéland - 18 961 Kč/677 EUR

  Levné letenky Varšava (WAW) - Auckland (AKL) a zpět lze rezervovat online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v cestovním období od října 2016 do července 2017. Lety provozuje letecká společnost Air China.

 • 30.06.2016 | TIP! Letenky na Nový Zéland - 18 425 Kč/658 EUR

  Za krásami Nového Zélandu se vydejte s aerolinkami China Eastern Airlines. Levné letenky Praha (PRG) - Auckland (AKL) a zpět je možné rezervovat do vyprodání volných míst či aktualizace. Letenky lze využít v září a říjnu 2016. Mezipřistání v Šanghaji.

 • 27.04.2016 | TIP! Letenky Praha - Auckland - 20 714 Kč/740 EUR

  Využijte zvýhodněné letenky letecké společnosti China Eastern Airlines k cestě na Nový Zélanad! Levné letenky Praha (PRG) - Auckland (AKL) a zpět je možné rezervovat do 8. května 2016. Letenky lze využít v září 2016.  Přestup v Šanghaji.

 • 09.09.2015 | Letenky do Aucklandu od 16.276 Kč / 581 Euro - 16 276 Kč

  Úchvatná ostrovní země Nový Zéland nacházející se v jihozápadním Pacifiku v oblasti daleké Oceánie je jednoznačně jednou z nejkrásnějších a nejlákavějších na naší planetě. Najdete zde jak úchvatné přírodní scenerie, tak také velkoměsta s rozvinutou infrastrukturou. Téměř sto procent všech turistů míří na Nový Zéland právě za poznáváním zdejšího přírodního bohatství, které tvoří horská pásma, sopky, vodopády, jezera, lesy, pastviny, zelená údolí i písčité pláže omývané oceánem...Prostřednictvím naší nabídky přiletíte do Aucklandu, největšího města této země nacházející se na severu ostrova. Díky hned dvěma přístavům se mu říká "město plachet".

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy