Levné letenky Auckland

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky na NOVÝ ZÉLAND

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Auckland:


Levné letenky Auckland

Využitím výhodné nabídky na levné letenky Auckland přiletíte na letiště ostrova Nový Zéland. Auckland je největší město Nového Zélandu. Město Auckland najdete na severní straně ostrova. Město Auckland se rozkládá přibližně na 1.086 km2. Ve městě Auckland žije přibližně dva miliony obyvatel. Objednejte si akční letenky Auckland a poznejte město, které má svou atmosféru a kouzlo.

Pokud se vydáte pomocí rezervace levné letenky do Aucklandu, seznámíte se také s jeho přízviskem „město plachet“. V Aucklandu totiž uvidíte hned dva přístavy, které jsou přeplněny jachtami a jinými loděmi, které zde kotví. Menší přístav Manuaku je domovem pro malé jachty a čluny a ve větším přístavu Waitemata kotví velké lodě.

Prostřednictvím akční letenky do Aucklandu navštívíte město Auckland, které bylo založeno v roce 1840. Obyvatelé Aucklandu jsou většinou bývalí Evropané, dále zde žijí Asiaté a Maorové. Auckland leží na území, jež je sopečného původu. Nachází se zde mnoho vyhaslých sopek. Skvělým zážitkem je procházka na nejvyšší bod Aucklandu Mount Eden, odkud budete mít celé město jako na dlani. Vrchol této sopky nabízí vskutku uchvacující výhled na celý Auckland.

Rezervace letenek Auckland

Díky rezervaci levné letenky Auckland máte skvělou příležitost poznat také centrum města. Zde při své obchůzce narazíte na největší dominantu Aucklandu, věž Sky Tower. Tato nejvyšší budova celého Nového Zélandu dosahuje výšky 328 metrů. Je vybavena skleněným výtahem, který vás během malé chvilky vyveze až na vrchol věže. Pokud si rezervujete akční letenky Auckland a máte dostatek odvahy, můžete si skočit bungee jumping. Věž obklopuje Sky City, které nabízí nejen turistům, ale i místním nerůznější druhy zábavy a vyžití. Najdete zde kino, restaurace, kluby, kasino a další podniky.

Auckland - levné lety

S koupí online levné letenky do Aucklandu poznáte také místní kulturu. Nechte se pozvat do National Maritine Museum, kde jsou vystaveny exponáty dokumentující novozélandskou námořní historii. Auckland je také protkán krásnými parky plnými zeleně. Turisté toužící po odpočinku, relaxaci a vstřebávání zážitků z města, mohou zamířit právě do jednoho z aucklandských parků. Parky jsou opravdu krásné a udržované. Místní i turisté si zde užívají slunných dní a také zde chodí na piknik. Mezi nejznámější parky Aucklandu patří Albert park a Auckland Domain park.

Akční letenky do Aucklandu

Pokud si objednáte akční letenky do Aucklandu, nenechte si ujít také ostrovy, které se nacházejí v blízkosti Aucklandu. Jsou to například Rangitoto Island, Motutapu Island, Motuihe Island, Waiheke Island, Great Barrier Island.

Auckland se nachází v mírném podnebném pásu. Co se týče teplot, zde počasí přesně obrácené oproti teplotám v České republice. V období července je v Aucklandu největší zima. Poměrně často zde prší. Nejméně slunečního světla je v období června a července, pouhé čtyři hodiny.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Auckland:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:NEW ZEALAND DLR
Země: Nový Zéland
Kontinent: Austrálie a Oceánie

Zastupitelství v České republice

Konzulát Nového Zélandu
Václavské nám. 11, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
234 784 777

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky na Novém Zélandu
Level 1, 110 Customs Street West, P.O.Box 106-740, 1010 Auckland

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+64 9 306 5883


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy