Levné letenky Bahrain

Rezervace letenky

 • Náš TIP! Letenky do Bahrajnu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Bahrain:


Levné lety Bahrain

Levné lety Bahrain vás zavedou do Bahrainu, jedné z bohatých arabských zemí nacházející se v oblasti Perského zálivu. Bahrain (oficiálně Bahrainské království) tvoří jeden hlavní stejnojmenný ostrov, ke kterému je přidruženo dalších asi 32 menších ostrůvků. Bahrainu se někdy také přezdívá „perla Perského zálivu“ nebo také „Brána do Arábie“. Akční letenky Bahrain jsou možností, jak navštívit ostrovní státu Bahrain, který má mnoho atraktivit. Za zmínku rozhodně stojí několik symbolů arabského luxusu, jako např. bohatí šejkové, moderní výškové budovy, nádherné pláže a další.

Levné letenky Bahrain

Prostřednictvím levné letenky do Bahrainu, přiletíte do arabské země, kterou zdobí luxusní hotelové komplexy, kde si budete připadat jako v pohádkách Tisíce a jedné noci. Hlavním městem Bahrainu je Manáma. Směsice moderních nákupních center se zde mísí se starověkými památkami a mrakodrapy. To vše dohromady vytváří velmi působivý dojem, který získáte pouze v Arábii. Bahrain je muslimskou zemí. Je zde relativně bezpečno, tudíž se žádní turisté nemusejí obávat vysoké kriminality. Pokud využijete akční letenky do Bahrajnu, pak se připravte na fakt, že návštěva této země vám poněkud vyprázdní peněženku. Je zde totiž relativně draze.

Bahrain - letenky online

Peníze ovšem nemají vliv na pestrou paletu zážitků, které vás čekají právě v Bahrainu. Pokud fandíte motorismu, pak jsou právě vám určeny levné letenky online Bahrain, neboť je zde okruh pro závody vozů Formule 1 a také Moto GP. Na tomto okruhu můžete být jednak jako divák, ale také je možno projít se po celém areálu anebo si zkusit pilotovat jednu z rychlých motorek. Dalším lákadlem Bahrainu jsou bezesporu starověké památky, které jsou staré několik tisíc let. Všichni příznivci starověké kultury a historie mají skvělou příležitost koupit si akční letenky online Bahrain a proniknout do tajů těchto historických kulturních monumentů.

Bahrain - letenky levně

Nenechte si ujít letenky do Bahrainu levně a poznejte skvosty této bohaté arabské země. Dominantou Bahrainu je historická pevnost Qal'at Al-Bahrain. Je to archeologické naleziště, které jako jediné v Bahrainu je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Pevnost pochází z 15. století a na její stavbě se podíleli Portugalci a Ománci. Neméně zajímavá je pevnost Arad, nacházející se nedaleko města Muharaq a pevnost Riffa. Za opravdovým klenotem historie se vydejte do vesničky Babar, kde je Pohanský chrám (Barbar Temple), který pochází z druhého a třetího tisíciletí př.n.l. Tento chrám sloužil k uctívání boha podzemních vod Enki.

Akční letenky Bahrain

Akční letenky do Bahrainu vám umožní vychutnávat si všechny krásy a zajímavosti této arabské země. Bahrain je také znám jako centrum obchodu s perlami. Dávný obchodník s perlami Ahmed bin Qassem Sijadi si zde kdysi nechal vystavět luxusní a přepychový dům Sijadi, který se pyšní vyřezávanými stropy a barevnými mozaikami. Krásu této stavby můžete obdivovat po dnes.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Bahrain:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:BAHRAINI DINAR
Země: Bahrajn
Kontinent: Asie

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Bahrajnského království
Klingelhöfer Strasse 7, 10785 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004930-8687 7777

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Saúdské Arábii
Saad Bin Gharir Street, Al-Nuzha District, 11693 Rijád P.O.B. 94305

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00966/1/4503617-19


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy