Levné letenky Barcelona

Rezervace letenky

 • Jarní letenky do Barcelony

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Barcelona:


Barcelona - levné letenky online

Barcelona, hlavní město Katalánska, je opravdovým šperkem Španělska. Levné letenky Barcelona jsou příslibem neopakovatelných zážitků a dojmů. Každým rokem navštíví Barcelonu tisíce turistů. Rozloha Barcelony činí přibližně 102 km2. Akční letenky Barcelona vás zavedou na severovýchodní pobřeží Španělska, jehož břehy omývají vody Středozemního moře. Barcelona nabízí svým turistům a návštěvníkům mnoho zajímavostí. Každý si zde najde něco, co jej okouzlí. Vedle památek a zajímavostí Barcelona plní také funkci důležitého přístavu.

Akční letenky Barcelona

Levné letenky do Barcelony ocení všechny cestovatelské povahy, neboť toto město nabízí široké pole tužeb, jež jsou předem splněny. Právě v tomto tkví kouzlo Barcelony. Barcelona nabízí historické památky, lenošení na plážích u moře, noční zábavu a také dobré jídlo. Ať už si vyberete cokoli, vaše první kroky povedou k bezesporu největší dominantě Barcelony a tou je chrám Sagrada Família. Akční letenky do Barcelony jsou zárukou neopakovatelných zážitků a dojmů z této stavby, jejíž počátky sahají do devatenáctého století. Tento chrám je obrazem tvorby architekta Antoni Gaudího. Ačkoliv je chrám do dnešní doby nedokončen, i přesto vám nabízí fascinující pohled a to hlavně v noci, kdy je nádherně osvětlen. S touto katedrálou je spojeno malé muzeum, které nabízí k prohlídce architektovu pracovnu a projektové nákresy katedrály. Architekt A. Gaudí ještě navrhl katedrálu, která stojí v gotické čtvrti a hlavně katedrálu Santa Maria del Mar, jejíž historie sahá až do čtrnáctého století a je považována za perlu gotiky.

Rezervace letenek Barcelona levně

Díky rezervaci levné letenky Barcelona můžete také proniknout do tajů malířství. Španělský rodák a vynikající světový malíř Pablo Picasso zde zanechal několik svých mistrovských děl, které vás uchvátí. Jste-li znalci malířství, objednejte si akční letenky Barcelona a čeká vás opravdový zážitek v podobě obrazů, které vystavuje Picassovo muzeum. V muzeu je připraveno pro návštěvníky a obdivovatele tohoto kubistického španělského malíře asi 3.500 exponátů. Pokud však toužíte po dalších ukázkách malířství, navštivte Národní muzeum katalánského umění, kde jsou vystaveny sbírky děl umělců mapující středověk až do konce devatenáctého století.

Levné lety Barcelona

Levné letenky do Barcelony jsou však také skvělou příležitostí, jak se nechat strhnout vírem velkoměsta. Pěkným zážitkem je procházka po velmi živé a rušné ulici La Rambla. Nespočet obchodů, obchůdků, kavárniček, restaurací vám poskytne vše, na co si jen vzpomenete. Působivou atmosféru dotvářejí pouliční umělci, muzikanti, kouzelníci a mágové apod. Akční letenky do Barcelony jsou však v hojné míře využívány hlavně pro azurové moře a pláže. Španělské pláže rozhodně netrpí nedostatkem turistů. Městské pláže jsou hlavně v období veder v obležení jak turistů, tak místních. Nedaleko Barcelony se nachází známé turistické letovisko Costa Brava.

Odpočinek, oázu klidu a hlavně úkryt před žhavým sluncem nabízí nádherné barcelonské parky plné zeleně. Za všechny jmenujme alespoň ten nejznámější Güellův park, jehož vzhled navrhl již výše zmiňovaný architekt Antoni Gaudí. V neposlední řadě nesmíme opomenout také fenomén fotbalu. Nejeden sportovní fanoušek má možnost zúčastnit se některého ze zápasů známého fotbalového klubu FC Barcelona.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Barcelona:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Španělsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Španělska
Badeniho 401/4, 170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233097211

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Španělsku
Avda. Pío XII, 22-24, 28016 Madrid

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0034/913531880, sekretariát-913531882, KO-913531896-7


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy