Levné letenky Bari

Rezervace letenky

 • TIP! Levné letenky do ITÁLIE

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Bari:


Levné letenky Bari

Bari je přístavní město nacházející se v regionu Apulie na samotném jihu Itálie. Břehy Bari omývají vlahé vody Jaderského moře. Z historie města je známo, že bylo založeno již v 1. století př. n . l. jako Barium. V této době však šlo o běžné město, podobné stovkám jiných. Bari bylo postupně součástí Byzantské říše, v roce 1071 jej dobyli Normané, roku 1130 se stalo součástí Království obojí Sicílie a konečně v roce 1282 bylo pod správou neapolského království. V současnosti je Bari významným přístavem a druhým největším městem celé Jižní Itálie. Využijte levné letenky Bari a poznejte více z historie města.

Letenky Bari – rezervace online

Rezervujte online levné letenky Bari a poznejte zdejší památky a zajímavosti. Bari je sídlem námořnické školy a univerzity. Je centrem obchodu a chemického, loďařského a strojírenského průmyslu. Význam má také v odvětví zpracování ryb. Turisté, kteří navštíví Bari si většinou nenechají ujít zdejší památky a všechno, co se dochovalo z minulosti. Z historického hlediska je nejatraktivnější Staré město. Centrem a nejrušnějším místem Starého města je náměstí Piazza Mercantile. Dominantou tohoto náměstí je palác Sedile dei Nobili. Dále se v této historické části nachází katedrála San Sabino, obklopená krásnými křivolakými uličkami, které dýchají starobylou atmosférou. Za vidění stojí také poutní kostel San Nicola, kde se nachází hrobka kněžny Boni Sforzy, poslední kněžny Bari a matky posledního krále Zikmunda II. Augusta nebo bazilika sv. Mikuláše. V západní části Starého města je pevnost Castello Stevo. Využijte letenky Bari k návštěvě půvabného přístavního města, které má rozhodně co nabídnout.

Akční letenky Bari

K návštěvě italského Bari využijte akční letenky Bari. Půvabné městečko oslní nejen památkami, ale také kusem krásné přírody a plážemi. Ideálním obdobím k návštěvě Bari jsou měsíce od jara do podzimu. K poznávání památek jsou nejlepší jarní nebo podzimní měsíce, kdy není příliš horko. Naopak na koupání v moři jsou nejlepší letní měsíce, a to červen, červenec, srpen a září kdy je nejtepleji. Nejchladněji je v lednu a únoru. Užijte si Bari!

Další užitečné informace pro cestu do destinace Bari:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Italské republiky
Nerudova 20
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+420 233 080 111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Itálii
Via dei Gracchi 322
00192 Roma

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+0039 06 360 95 71-3


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy