Levné letenky Basilej

Rezervace letenky

 • Akční letenky Praha - Basilej

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Basilej:

 • 14.07.2016 | Akční letenky Praha - Basilej - 1 902 Kč/68 EUR

  Využijte levné low-cost letenky nízkonákladového dopravce EasyJet k návštěvě švýcarského města Basilej. Levné letenky Praha (PRG) - Basilej (EAP) a zpět je možné rezervovat do vyprodání či aktualizace tarifu. Cestovat lze v průběhu listopadu a prosince 2016. Jedná se o přímé lety.

 • 09.12.2015 | Letenky Praha - Basilej od 2.112 Kč / 75 Euro - 2 112 Kč

  Basilej, druhé největší švýcarské město leží na hranici s Francií a Německem při toku řeky Rýn. Je bezesporu ideální volbou pro poznávání historie a památek. Naše nabídka vás zavede před místní katedrálu, největší dominantu města i bránu Spalentor pocházející ze 14. století. Bohaté kulturní i společenské vyžití je samozřejmostí.

 • 17.09.2015 | Letenky Praha - Basilej od 2.542 Kč / 91 Euro - 2 542 Kč

  Švýcarsko, jeden z nejbohatších států v Evropě je překrásná země pyšnící se celou řadou zajímavých turistických cílů, ať už jde o přírodu či o památky a města. S naší nabídkou navštívíte Basilej, nádherné město s mnoha kulturními památkami obklopené překrásným obrazem zdejší přírody. Poznávacím symbolem nejstaršího univerzitního města ve Švýcarsku je brána Spalentor pocházející ze 14. století. Nepřehlédnutelná je také místní katedrála atd.

 • 20.04.2015 | Praha - Basilej od 2.405 Kč / 86 Euro - 2 405 Kč

  Basilej, nejstarší univerzitní město ve Švýcarsku stojí za to navštívit. S naší nabídkou poznáte malebné a krásné město, které se pyšní významným kulturním i uměleckým odkazem.

 • 27.02.2015 | Praha - Basilej od 2.159 Kč / 77 Euro - 2 159 Kč

  Švýcarské město Basilej patří jednoznačně k oblíbeným cílům turistů. Díky své strategické poloze je však také jedním z ekonomických center této bohaté země. S naší nabídkou si užijete všech atraktivit tohoto města.

 • 18.08.2014 | Praha - Basilej od 2.061 Kč / 74 Euro - 2 061 Kč

  Švýcarské město Basilej patří k ideálním místům pro příjemně strávené chvilky. S naší nabídkou poletíte do jednoho z nejkrásnějších švýcarských měst, které nabízí turistům nespočet historických monumentů, kulturního vyžití a mnoho dalších zajímavých míst, např. basilejská katedrála, budova nejstarší univerzity, muzea či koncerty vážné hudby. 


Levné lety Basilej

Využijte levné lety Basilej k návštěvě švýcarského města Basilej, které má své místo na hranici Švýcarska s Francií a Německem. Basilej je kulturním a dopravním střediskem severní části Švýcarska. Basilej protíná řeka Rýn. Basilej zabírá území o rozloze 22,75 km2. Akční letenky Basilej představují nevšední zážitky v podobě cesty do Basileje, druhého největšího města Švýcarska. Podle posledních údajů žije v Basileji asi 170 tisíc obyvatel. Basilej má turistům co nabídnout a je jisté, že z návštěvy Basileje nebudete zklamáni.

Nabídka letenek Basilej

Pokud se rozhodnete navštívit Basilej, využijte internetovou nabídku levné letenky do Basileje, díky nimž máte možnost obdivovat krásné historické památky města nebo se zúčastnit kulturních akcí a festivalů. Basilej založili Římané v 1. století př. n. l. Posléze však bylo město pod nadvládou Germánů. V roce 1212 byla v Basileji vydána také Zlatá bula sicilská. Z římského období jsou v Basileji zachovány pozůstatky opevnění a hradeb z roku 43 př. n. l. Z historického hlediska je také třeba zmínit, že Basilej je nejstarším univerzitním městem. Nejstarší univerzita byla založena už v roce 1460.

Rezervace letenek Basilej

Prostřednictvím rezervace akční letenky do Basileje máte možnost prohlédnout si ty největší a nejvýznamnější památky a zajímavosti Basileje. Nejvýznamnějším monumentem Basileje je basilejská katedrála. Tato turisticky populární pamětihodnost reprezentuje gotický sloh s románskými prvky. Rezervací levné letenky Basilej máte příležitost navštívit hlavní Münsterské náměstí, kde tato katedrála stojí. Katedrála je charakteristická tím, že je vystavěná z červeného pískovce. Má bohaté románské zdobení a mozaikovou střechu. Vyznačuje se také dvěma věžemi. Severní věž Geotgsturm je vysoká 65 metrů a jižní věž Martinsturm měří 63 metrů. Katedrála pochází z roku 1019.

Basilej - letenky online

Využitím online akční letenky Basilej se dostanete na náměstí Martplatz. Dominantou náměstí je jednoznačně budova radnice, která byla vystavěná v 16. století. Radnice se může pochlubit gigantickými hodinami a působivou fasádou. Díky rezervaci online levné letenky do Basileje máte možnost nakupovat na trzích, které se zde konají vyjma neděle každý den. Turisticky populární je také basilejská zoologická zahrada, jejíž historie sahá do roku 1874, kdy byla založena. To z ní činí nejstarší zoologickou zahradu ve Švýcarsku. Uvidíte zde na 645 druhů zvířat.

Akční letenky Basilej

Pokud si objednáte akční letenky do Basileje, pak určitě neminete tzv. Spalentor, což je gotická obrovská brána, která je jakýmsi pomyslným symbolickým vstupem do Basileje. Brána pochází ze 14. století. Součástí brány jsou obrovská dřevěná vrata a padací mříž. Při návštěvě Basileje nezapomeňte také na muzea. To nejvýznamnější je Basilejské umělecké muzeum, kde se pokocháte pohledem na nádherná díla světových mistrů, jako byli P. Rubens, Rembrandt, C. Monet, V. van Gogh a mnoha dalších velikánů malířského umění.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Basilej:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:SWISS FRANC
Země: Švýcarsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Švýcarské konfederace
Pevnostní 588/7, P.O.Box 84 (Entrance: Dělostřelecká Street), 162 01 Praha 6 - Střešovice

Kontakt na příslušné zastupitelství:
220400611

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Švýcarsku
Muristrasse 53 (vchod z Burgernzielweg), 3006 Bern P.O.Box 537

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0041/31/3504070, sekretariát-3504071, 72, víza-3504091,92


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy