Levné letenky Bejrút

Rezervace letenky

 • Low cost letenky do Libanonu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Bejrút:


Rezervace letenek Bejrút

Pokud vás láká oblast Blízkého východu, pak neváhejte a rezervujte si levné letenky Bejrút k cestě do Bejrútu. Bejrút je hlavním a největším městem Libanonu (Libanonské republiky). Bejrút má své místo na pobřeží Středozemního moře v západní části Libanonu. V Bejrútu žije okolo dvou milionů obyvatel. Celková rozloha Bejrútu činí 20 kilometrů čtverečních. Díky rezervaci akční letenky Bejrút přiletíte do libanonské metropole Bejrút, která plní také funkci důležitého přístavu. Bejrút vyniká svou krásnou historickou architekturou, kterou reprezentuje několik významných památek, které si žádný turista nemůže nechat ujít. Bejrút můžeme považovat jako vstupní bránu k východním zemím. Bejrútu se také někdy přezdívá „Paříž východu“.

Levné letenky Bejrút

Prostřednictvím levné letenky do Bejrútu přiletíte na mezinárodní letiště Beirut Rafic Hariri International Airport, které je od hlavního města vzdálené asi deset kilometrů. Pomineme-li fakt, že Bejrút je městem země, kterou sužovaly vojenské nepokoje a ozbrojené konflikty, otevře se všem turistům nádherné historické místo, které si stále dovedlo zachovat tu pravou atmosféru minulosti. Právě historie je magnetem, který turisty do Bejrútu přitahuje. A není divu. Historie osídlení Bejrútu sahá až několik tisíc let před náš letopočet! V historické části města jako by se zastavil čas. Akční letenky do Bejrútu jsou určeny mimo jiné právě pro milovníky historie. Vraťte se tedy zpátky do historie a vkročte do budovy Národního muzea.

Levné lety Bejrút

Nenechte si ujít levné letenky Bejrút a navštivte toto muzeum, které představuje procházku od samotného počátku vzniku Libanonu až po jeho současnost. Národní muzeum bylo založeno v roce 1919. Prohlédnout si můžete například výstavu unikátních archeologických nálezů z cest Raymonda Weilla, ale i další cenné a velmi vzácné exponáty pocházející z hluboké minulosti. V současné době lze říci, že Bejrút je supermoderní město se vším, co k němu patří. Objednejte si akční letenky Bejrút a vydejte se na vycházku po nábřeží zvaném „Korníše“, po kterém dojdete až k proslulým Holubím skalám. Toto nábřeží patří k velmi vyhledávaným turistickým místům. Místní obyvatelé na tomto místě dokážou relaxovat i celé hodiny.

Akční letenky Bejrút

Každý turista, který si koupí akční letenky do Bejrútu také jistě nemine centrální část města s názvem Centre Ville. Zde se rozprostírá Náměstí mučedníků. Tomuto náměstí pak vévodí obrovská mešita, která je postavena ve stejném duchu jako mešita v Istanbulu. Jako důkaz historie jsou zde vidět pozůstatky římských lázní a hlavní třídy, jinak má tato část města zcela moderní ráz. Jestliže si rezervujete levné letenky do Bejrútu, pak si dopřejte nákupy v luxusních buticích a obchodech, kterých je zde velké množství. Mimo to by byl hřích nenavštívit kromě již zmiňovaného Národního muzea např. Sursockovo muzeum a další. Bejrút je také městem univerzit. Sídlí zde Americká univerzita, Univerzita sv. Josefa, Libanonská univerzita a další.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Bejrút:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:LEBANESE POUND
Země: Libanon
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Libanonské republiky
Lazarská 6, 120 00 Praha 2

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224 930 495, 224 930 029

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Libanonu
Beirut - Baabda P.O.Box 40-195

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
009615/929010, 929011, 929012, 929013, KO-929101


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy