Levné letenky Bělehrad

Rezervace letenky

 • Levné letenky do Srbska

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Bělehrad:

 • 12.10.2017 | Levné letenky do Srbska - 3 498 Kč/130 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Bělehrad (BEG) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2017 do března 2018. Lety provozuje letecká společnost Air Serbia.

 • 08.11.2016 | Levné letenky Srbsko - 3 881 Kč/139 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Bělehrad (BEG) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Vybírat lze z termínů od listopadu 2016 do března 2017. Lety provozuje letecká společnost Air Serbia.

 • 20.08.2015 | Letenky Praha - Bělehrad od 4.789 Kč / 171 Euro - 4 789 Kč

  Srbsko je jednou z balkánských zemí, které poznamenala občanská válka. Možná proto je dodnes "zaškatulkovaná" mezi destinace, které nepatří mezi klasické turistické dominanty. Nicméně v současné době dovede nabídnout turistům dostatek lákadel, např. kostely, pevnosti, kláštery i jiné. O něco více láká tamní příroda, především hory. Naše nabídka je však určena nejen pro náročné trekaře, k zážitkům patří také prohlídka hlavního města Bělehrad.

 • 18.06.2015 | Praha - Bělehrad od 5.506 Kč / 197 Euro - 5 506 Kč

  Srbsko patří k "neokoukaným" evropským státům, které turistům slibují netušené zážitky. Země bývalé Jugoslávie nese dodnes pozůstatky neklidné doby, ve které čelila občanské válce. Nyní je však již na počátku nové éry, dokonce aspiruje na členství v Evropské Unii. Naše nabídka zve všechny cestovatele, kteří touží poznat i jiné památky, než jen ty notoricky známé. Největší poklady Srbska najdete nejen v Bělehradě, ale i v jiných městech.

 • 04.10.2013 | Bělehrad - Srbsko od 3.344Kč / 131Euro. - 3 344 Kč

  Rezervujte si levné letenky Srbsko k cestě do Bělehradu. Akční letenky Bělehrad kupujte již nyní u agentury SMILEX s odletem z Prahy.

 • 26.04.2012 | Bělehrad - Srbsko od 6.700 Kč - 6 700 Kč

  Rezervujte si akční letenky do Bělehradu s leteckou společností LOT Polish.


Levné letenky Bělehrad

Prostřednictvím levné letenky Bělehrad přiletíte do města Bělehrad, které je hlavním městem Srbska. Bělehrad leží při ústí řeky Sávy do Dunaje. V letech 1918-1992 byl Bělehrad také hlavním městem Jugoslávie. Bělehrad se skládá ze sedmnácti obvodů. Nadmořská výška města je 116,85 metrů. Využijte akční letenky Bělehrad a poznejte město, které je hlavním kulturním, obchodním a politickým centrem země. Bělehrad disponuje mezinárodním letištěm Nikoly Tesly a také velkým přístavem na Dunaji. Do Bělehradu se také soustřeďuje veškeré vzdělávání, neboť město má dvě univerzity a mnoho dalších vysokých škol.

Levné lety Bělehrad

Levné lety do Bělehradu jsou lákadlem pro příznivce historie a historických památek. Mezi důležité stavby Bělehradu patří Bělehradská pevnost, která je součástí parku Kelemegdan. Kelemegdan je největším parkem a zároveň historickým komplexem města. Mimo již zmíněnou pevnost zde najdete zoologickou zahradu, Vojenské muzeum, pavilon umění a řadu sportovních center. Pokud cestujete do Bělehradu, nenechte si ujít Knez Mihailovu ulici. Tato pěší zóna je vůbec nejstarší v Bělehradu. Akční letenky do Bělehradu jsou možností, jak si prohlédnout obchodní a kulturní centrum města. Ulice byla pojmenována v roce 1870 po Mihailu Obrenovićovi. Je to jedna z mála ulic, která po celou dobu nezměnila své jméno. V této ulici se nachází také řada významných historických budov.

Další zajímavostí, kterou nabízí Bělehrad je Náměstí republiky (Trg Republike). Toto náměstí má svůj symbol  - bronzovou sochu Mihaila Obrenoviće, který vstoupil od historie města tím, že ho osvobodil od nadvlády Turků. Tato socha zde stojí od roku 1882. Jejím autorem je florentský sochař Enrico Pazzi. Socha se tyčí do výšky jedenácti metrů a místní obyvatelé jsou na ni právem hrdí.

Bělehrad - letenky online

Online levné letenky Bělehrad vás zavedou na největší, ale především na nejkrásnější náměstí ve městě. Hned za zmíněnou sochou se vyjímá budova Národního muzea, která byla postavena v roce 1903. Muzeum nabízí k prohlídce exponáty z dob středověku, ale i moderní díla. Muzeum disponuje také archeologickými vykopávkami, které byly objeveny na území Srbska.

Objednvka letenek Bělehrad

Na náměstí stojí také budova Národního divadla. V současné době uvádí divadlo mnoho představení domácích i zahraničních autorů. Má vlastní baletní, operní a činoherní soubor. Příznivci divadelního umění mohou tedy objednávat akční letenky Bělehrad a shlédnout nejedno zajímavé dílo v podání místního uměleckého souboru.

Díky objednávce levné letenky do Bělehradu vás čeká bohémská čtvrť Skadarlija, která má svůj historický význam. V této čtvrti pulzuje život a také je zde zachována atmosféra přelomu 19. a 20. století. Nespočet historických a vyhlášených kaváren a restaurací vás okouzlí. Kdysi se zde scházeli umělci – spisovatelé, hudebníci, malíři a další. Za letních večerů se zde konají kabarety, hudební přestavení a koncerty. Pokud cestujete prostřednictvím akční letenky do Bělehradu, nevynechejte také náměstí Nikole Pašića, ale i další památky, například budovu Národní banky nebo Srbského parlamentu.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Bělehrad:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:SERBIAN DINAR
Země: Srbsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Republiky Srbsko
Mostecká 15, 118 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 532 075, 257 530 393

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Srbsku a Černé Hoře
Bulevar kralja Aleksandra 22, 11000 Belgrade

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0038111/3336200


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy