Levné letenky Bělehrad

Rezervace letenky

 • Přímé lety Praha - Bělehrad

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Bělehrad:


Levné letenky Bělehrad

Prostřednictvím levné letenky Bělehrad přiletíte do města Bělehrad, které je hlavním městem Srbska. Bělehrad leží při ústí řeky Sávy do Dunaje. V letech 1918-1992 byl Bělehrad také hlavním městem Jugoslávie. Bělehrad se skládá ze sedmnácti obvodů. Nadmořská výška města je 116,85 metrů. Využijte akční letenky Bělehrad a poznejte město, které je hlavním kulturním, obchodním a politickým centrem země. Bělehrad disponuje mezinárodním letištěm Nikoly Tesly a také velkým přístavem na Dunaji. Do Bělehradu se také soustřeďuje veškeré vzdělávání, neboť město má dvě univerzity a mnoho dalších vysokých škol.

Levné lety Bělehrad

Levné lety do Bělehradu jsou lákadlem pro příznivce historie a historických památek. Mezi důležité stavby Bělehradu patří Bělehradská pevnost, která je součástí parku Kelemegdan. Kelemegdan je největším parkem a zároveň historickým komplexem města. Mimo již zmíněnou pevnost zde najdete zoologickou zahradu, Vojenské muzeum, pavilon umění a řadu sportovních center. Pokud cestujete do Bělehradu, nenechte si ujít Knez Mihailovu ulici. Tato pěší zóna je vůbec nejstarší v Bělehradu. Akční letenky do Bělehradu jsou možností, jak si prohlédnout obchodní a kulturní centrum města. Ulice byla pojmenována v roce 1870 po Mihailu Obrenovićovi. Je to jedna z mála ulic, která po celou dobu nezměnila své jméno. V této ulici se nachází také řada významných historických budov.

Další zajímavostí, kterou nabízí Bělehrad je Náměstí republiky (Trg Republike). Toto náměstí má svůj symbol  - bronzovou sochu Mihaila Obrenoviće, který vstoupil od historie města tím, že ho osvobodil od nadvlády Turků. Tato socha zde stojí od roku 1882. Jejím autorem je florentský sochař Enrico Pazzi. Socha se tyčí do výšky jedenácti metrů a místní obyvatelé jsou na ni právem hrdí.

Bělehrad - letenky online

Online levné letenky Bělehrad vás zavedou na největší, ale především na nejkrásnější náměstí ve městě. Hned za zmíněnou sochou se vyjímá budova Národního muzea, která byla postavena v roce 1903. Muzeum nabízí k prohlídce exponáty z dob středověku, ale i moderní díla. Muzeum disponuje také archeologickými vykopávkami, které byly objeveny na území Srbska.

Objednvka letenek Bělehrad

Na náměstí stojí také budova Národního divadla. V současné době uvádí divadlo mnoho představení domácích i zahraničních autorů. Má vlastní baletní, operní a činoherní soubor. Příznivci divadelního umění mohou tedy objednávat akční letenky Bělehrad a shlédnout nejedno zajímavé dílo v podání místního uměleckého souboru.

Díky objednávce levné letenky do Bělehradu vás čeká bohémská čtvrť Skadarlija, která má svůj historický význam. V této čtvrti pulzuje život a také je zde zachována atmosféra přelomu 19. a 20. století. Nespočet historických a vyhlášených kaváren a restaurací vás okouzlí. Kdysi se zde scházeli umělci – spisovatelé, hudebníci, malíři a další. Za letních večerů se zde konají kabarety, hudební přestavení a koncerty. Pokud cestujete prostřednictvím akční letenky do Bělehradu, nevynechejte také náměstí Nikole Pašića, ale i další památky, například budovu Národní banky nebo Srbského parlamentu.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Bělehrad:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:SERBIAN DINAR
Země: Srbsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Republiky Srbsko
Mostecká 15, 118 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 532 075, 257 530 393

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Srbsku a Černé Hoře
Bulevar kralja Aleksandra 22, 11000 Belgrade

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0038111/3336200


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy