Levné letenky Belize City

Rezervace letenky

 • AKCE! Letenky do BELIZE

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Belize City:


Belize City - letenky online

Jestliže máte v plánu letět do oblasti Střední Ameriky, pak využijte nabídku levné letenky Belize City online a vydejte se za poznáváním středoamerické země Belize, konkrétně jeho největšího města Belize City. Belize City není určen pro typické konzumní turisty, kteří chtějí strávit svou dovolenou u tyrkysového moře v luxusním hotelu. Akční letenky Belize City online jsou určeny především pro cestovatele, kteří touží poznat město jako takové, jeho zajímavosti, historii i současnost. Díky skutečnosti, že Belize City nepatří mezi turisticky vytížená města, nemusíte se obávat, že budete o turisty „zakopávat“. Je to však velká škoda, neboť samotné Belize patří k perlám této oblasti. I zde se totiž najde několik zajímavostí, o kterých má málokdo tušení.

Rezervace letenek Belize City

Díky rezervaci levné letenky do Belize City se seznámíte s kulturně-historickým odkazem města. Novodobé město sice založili Britové, ale to bylo až v průběhu 17. století. Úplně první počátky osídlení mají na svědomí Mayové. Britové pak založili město Belize City především z důvodu potřeby obchodního přístavu, neboť se zde snažili těžit vzácné mahagonové dřevo a kreveň. Pro tyto účely zde Britové dováželi otroky z Afriky. Belize City se tak stalo hlavním centrem britského koloniálního Belize. V roce 1961 Belize City postihla přírodní katastrofa v podobě hurikánu, který měl za následek totální zkázu města. Pokud vás láká poznat Belize City, pak si objednejte akční letenky do Belize City a přiletíte na mezinárodní letiště Philip SW. Goldson International Airport.

Belize City - letenky levně

Levné letenky Belize City vás levně zavedou na pobřeží Karibiku, kde má své místo Belize City. V současné době žije v Belize City okolo 80 tisíc obyvatel, přičemž celková rozloha města činí 36 kilometrů čtverečních. I přesto, že Belize City neoplývá celou plejádou památek, přece jen je na co se dívat. Belize City vyniká především svými přírodními půvaby a jedinečností. Jednou z takových dominant Belize City představuje druhý největší korálový útes na světě, který se táhne v délce 300 kilometrů. Tato největší přírodní památka Belize je nazvaná „Bariéra Belize“ a pro svou jedinečnost si vysloužila zápis na seznam světového přírodního dědictví UNESCO. Důkazem unikátnosti tohoto místa jsou také živočichové, kterých zde žije na 600 druhů. Rezervujte si akční letenky Belize City levně a poznejte také vy krásu tohoto místa.

Levné lety Belize City

Pokud se rozhodnete letět do Belize City, pak jsou vám určeny levné lety do Belize City. Z ostatních zajímavostí města určitě nevynechejte např. Museum of Belize, Memorial Park, maják a hrobku barona Blisse, otočný most a několik staveb pocházejících převážně z koloniálního období. Časový posun v Belize City oproti ČR činí – 7 hodin v období zimního času a – 8 hodin v období letního času. Akční letenky do Belize City je možné využít kdykoliv během roku, neboť zde panují celoročně velmi příjemné teploty. Počasí zde ovlivňují pasáty, které přinášejí do Belize City větší množství srážek od června do listopadu. Od prosince do května je suché období.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Belize City:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:BELIZE DOLLAR

Zastupitelství v České republice

Konzulát Belize
Karmelitská 375/21, 118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257532263

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Belize
6 Westby Street, Orange Walk Town P.O.Box 164

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00501/322 22 25, 322 33 73


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy