Levné letenky Benátky

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky Praha - Benátky

  Levné letenky Praha (PRG) - Benátky (VCE) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. Tarif zahrnuje dostupné termíny na říjen 2019 bez omezení. Lety provozuje letecká společnost Ryanair.

  Cena akční letenky od:

  1 018 Kč 39 EUR

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Přímé lety v ekonomické třídě z Prahy.
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla (40 x 25 x 20 cm), odbavené zavazadlo za příplatek dle ceníku leteckého dopravce.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Historie levných letenek pro Benátky:

 • 14.08.2019 | TIP! Letenky Praha - Benátky - 1 018 Kč/39 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Benátky (VCE) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. Tarif zahrnuje dostupné termíny na říjen 2019 bez omezení. Lety provozuje letecká společnost Ryanair.

 • 25.06.2019 | Levné letenky Praha - Benátky - 1 015 Kč/40 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Benátky (VCE) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Letenky jsou dostupné od září do října 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair. Letenky je možné poptat na adrese obchod@smilex.cz.

 • 07.06.2019 | TIP! Letenky do Benátek - 878 Kč/34 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Benátky (VCE) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. K dispozici jsou letenky na období července a srpna 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair. Letenky je možné poptat na adrese obchod@smilex.cz.

 • 23.04.2019 | Levné letenky Praha - Benátky - 1 175 Kč/46 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Benátky (VCE) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. K dispozici jsou volné termíny v červnu 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 11.04.2019 | Akční letenky Praha - Benátky - 1 272 Kč/50 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Benátky (VCE) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje volné termíny v červnu 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 31.05.2017 | Levné letenky Praha - Benátky - 4 301 Kč/154 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Benátky (VCE) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v cestovním období od října 2017 do března 2018. Lety provozují České aerolinie.

 • 14.04.2016 | TIP! Letenky Praha - Benátky - 2 155 Kč/77 EUR

  Využijte jeden z mnoha akčních tarifů nízkonákladových aerolinek EasyJet do evropských měst. Levné letenky Praha (PRG) - Benátky (VCE) a zpět lze rezervovat do vyprodání. Letenky lze využít v období od 30. října 2016 do 28. února 2017. Uvedená cena je platná při rezervaci pro 2 osoby. V ceně letenky jsou příruční zavazadla o rozměrech 56 x 45 x 25 cm.  

 • 14.05.2015 | Praha - Benátky od 266 Kč/ 4.86 Euro - 266 Kč

  Italské Benátky se odlišují od ostatních hlavně skutečností, že se zde turisté pohybují pouze na gondolách, neboť město je protkáno množstvím kanálů. S naší nabídkou pak poznáte celou řadu historických pamětihodností, ale také si užijete romantická zákoutí a uličky s malebnými obchůdky.

 • 03.06.2014 | Praha - Benátky od 2.088 Kč / 72 Euro - 2 088 Kč

  Benátky jsou jedno z romantických míst Itálie. Originalita tohoto italského města spočívá ve skutečnosti, že celé město je projeno kanály a provoz se uskutečňuje pomocí loděk tzv. gongol. S naší nabídkou poznáte ty největší skvosty, např. baziliku sv. Marka či Dóžecí palác.

 • 01.05.2014 | Praha - Benátky od 1.388 Kč / 50 Euro - 1 388 Kč

  Itálie patří k zemím, které se pyšní bohatou a pestrou historií. Benátky jsou jedno z italských měst, které patří k nejnavštěvovanějším. Využitím naší nabídky poznáte ta největší lákadla, kterých je celá paleta, např. bazilika sv. Marka, Dóžecí palác atd. Originalitu Benátkám zajištuje fakt, že se zde můžete pohybovat pouze na lodích, tzv. gongolách.


Benátky - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky Benátky přiletíte do města Benátky (Venezia). Cestujete-li do italského města Benátky, vaše cesta do města povede buď z letiště di Treviso nebo Marco Polo. Benátky jsou významným historickým, uměleckým a turistickým centrem Itálie. Benátky jsou hlavním městem oblasti Venezia. Využitím online akční letenky Benátky poznáte toto jedinečné a originální město, kde žije přibližně 300 000 obyvatel.

Celá oblast Benátky se skládají celkem ze 118 ostrůvků, které spojuje asi 400 mostů. Ostrovy odděluje asi 115 kanálů. Online levné letenky do Benátek jsou skvělou příležitostí, jak poznat město, které leží v laguně obklopené vodami Jaderského moře. Benátkám se také říká „La Serenissima“ (poklidné) město. Jeho rozloha je 412 km2.

Akční letenky Benátky

Benátky jsou díky svým historickým dominantám velmi turisticky vytíženou oblastí. Pokud se chcete vyhnout velkým masám návštěvníků, je nejlepším obdobím k návštěvě Benátek asi začátek jara. Nenechte si ujít nabídku akční letenky do Benátek a poznejte šest hlavních částí Benátek: Cannaregio, Castello, San Marco, Dorsoduro, San Polo, Santa Croce.

Levné letenky Benátky jsou dobou volbou pro milovníky historie a turistických zajímavostí. Nejzajímavějším skvostem, který byste neměli opomenout je náměstí sv. Marka, kde stojí bazilika sv. Marka. Vstup do tohoto chrámu je zdarma, všichni návštěvníci by neměli zapomenout dodržovat jistá pravidla. Je nutností mít zakrytá ramena a kolena, dalším zákaz také platí pro nošení zavazadel dovnitř chrámu.

Akční lety Benátky

Akční letenky Benátky jsou k dispozici pro všechny turisty, kteří chtějí poznat originalitu města Benátky, což je absence ulic a chodníků. V Benátkách se pluje mezi domy na loďkách tzv. gondolách, protože všude mezi domy a stavbami je voda. Gondoly jsou černé úzké loďky, kde jsou připraveni gondoliéři. Díky těmto loďkám mají Benátky romantickou atmosféru.

Rezervace letenek Benátky

Příjemným zpestřením návštěvy Benátek je karneval. Této velkolepé podívané se můžete zúčastnit také, pokud si rezervujete levné letenky do Benátek. Karneval se poprvé slavil už v 11. století, kdy oslavy trvaly celé dva měsíce. V současné době slaví místní deset dní, kdy jsou oblečení v maskách a krojích a jdou průvodem přes celé město. Tato monstrózní podívaná je pravidelně zakončena ohňostrojem.

Z dalších zajímavostí Benátek nemůžeme opomenout Dóžecí palác. Tato gotická stavba vznikla ve 12. století. Dóžecí palác byl sídlem vlády a Senátu. Jeho fasádu zdobí bílý vápenec a růžový mramor.

Mezi dominanty Benátek patří také Canal Grande (Velký kanál), kterému se říká Canalazzo. Tento kanál je přímo ve středu Benátek. Je 3,5 km dlouhý a široký přibližně 30-70 metrů. Je zde velmi živo a rušno. Proplouvá zde mnoho výletních lodí, gondol, ale i motorových člunů. Přes tento kanál vedou tři mosty: Ponte degli Scalzi, Ponte di  Rialto a Ponte dell´Academia.

To vše a ještě více nabízí Benátky, pokud se rozhodnete využít akční letenky do Benátek.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Benátky:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Itálie
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Italské republiky
Nerudova 20, 118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233080111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Itálii
Via dei Gracchi 322, 00192 Roma

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0039 06 360 95 71-3


Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy