Levné letenky Berlín

Rezervace letenky

 • Levné letenky Brno - Berlín!!!

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Berlín:


Levné letenky Berlín

Levné letenky Berlín vás zvou na návštěvu Berlína, což je hlavní město Spolkové republiky Německo. Berlín je městem s nepřeberným množstvím památek a historických monumentů. Mísí se v něm tradice a moderní doba. Akční letenky Berlín jsou dobrou příležitostí jak poznat město, které je nekonvenční, má bohatý kulturní život a svou jedinečnou atmosféru.

První kroky při návštěvě Berlína jistě povedou na nejznámější náměstí Berlína, a to je Alexandrovo náměstí. Prostřednictvím levné letenky do Berlína poznejte místo, které je pojmenováno podle ruského cara Alexandra I. Nejznámější budovou náměstí je Dům učitelů (Haus des lehrers). Mezi další významné stavby náměstí patří Berolinahaus a Alexanderhaus. Alexandrovo náměstí je také kulturním a nákupním centrem. Poblíž se také nachází Červená radnice, která je sídlem starosty Berlína. Na náměstí stojí také druhý nejstarší kostel města – Marienkirche.

Akční lety Berlín

Akční letenky do Berlína vás zavedou také na Postupimské náměstí (Postadamer Platz). Historie tohoto náměstí sahá až do roku 1838. Postupně se náměstí stalo důležitým centrem města. Náměstí tvoří starobylé a historického budovy spolu s moderními výškovými stavbami. Mezi dominanty města patří Sony Center, moderní stavba, kde se nachází hojně navštěvované kino. Koná se zde např. také filmový festival. Součástí budovy, postavené v roce 2000 je také Filmové muzeum.

Levné letenky Berlín jsou také určeny pro všechny příznivce katedrál, chrámů a poutních míst. Mezi takovéto skvosty patří kostel Viléma I. Tento novorománský kostel byl vystavěn koncem 19. století. Z původních čtyř věží kostela se dnes dochovala pouze jedna. Kostel byl ve velké míře zničen v období druhé světové války.

Berlín - letenky online

Prostřednictvím online akční letenky Berlín můžete navštívit také Muzejní ostrov (Museumsinsel), který obsahuje asi pět muzeí, jež tvoří jakýsi komplex. Velká části exponátů byla zničena během druhé světové války. Komplex obsahuje Staré muzeum, Nové muzeum, Starou národní galerii, Pergamonmuseum a Bode museum. V roce 1999 byl tento ostrov zařazen na seznam světového dědictví UNESCO.

Další památkou, která stojí za vidění je palác Charlottenburg. Tento palác byl postaven na popud pruského krále Fridricha I. v roce 1699. Původně byl palác postaven jako letní sídlo pro královu choť. Využijte online levné letenky do Berlína a prohlédněte si umělecké sbírky francouzských obrazů, pocházejících z 18. století a také ukázky čínského a japonského porcelánu, které palác v současné době nabízí k prohlídce. K paláci ještě patří také Mauzoleum a další stavby.

Akční letenky Berlín

Akční letenky do Berlína jsou lákadlem také skrz pozůstatkům Berlínské zdi, která oddělovala východ od západu. Berlínská zeď byla zbourána před více než dvaceti lety. Její pozůstatky jsou však zachovány.

Dalšími památkami a zajímavostmi Berlína jsou Braniborská brána, Vítězný sloup a další. Pro děti bude zážitkem návštěva zábavního parku Legoland.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Berlín:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Německo
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spolkové republiky Německo
Vlašská 19, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257113111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Německu
Wilhelmstrasse 44, 10117 Berlin

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
004930/226380


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy