Levné letenky Bermuda

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Bermuda

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Bermuda:


Levné lety Bermuda

Levné lety Bermuda vás zavedou na ostrovy Bermuda (česky Bermudské ostrovy) nacházející se v Atlantském oceánu východním směrem od Spojených států amerických. Pro mnohé z nás jsou tyto ostrovy známé především díky „záhadě Bermudského trojúhelníku“, která tyto ostrovy navždy zahaluje rouškou tajemství. Možná právě proto tyto tajemné, ale především nádherné ostrovy tak lákají. Turisté mířící na ostrovy Bermuda však láká příroda, klima i celková atmosféra těchto ostrovů. O vznik tohoto souostroví se zasloužila vulkanická činnost, která zde zanechala krásné písečné pláže omývané azurovými vodami oceánu i bohatou květenu a rozmanitou faunu. Využijte akční letenky Bermuda k cestě za skvělými zážitky.

Akční lety Bermuda

Akční lety Bermuda jsou možností, jak poznat ostrovy Bermuda, které jsou zámořským územím Velké Británie. Hlavou ostrovů je britská královna Alžběta II. Úředním jazykem je angličtina, což je také výhodou pro turisty neoplývající znalostí jazyků. Základy angličtiny však v současné době ovládá každý, tudíž i v tomto směru jsou ostrovy Bermuda dobrou volbou. Bermudy tvoří skupina přibližně sto padesáti korálových ostrovů, jejichž celková rozloha činí 53 kilometrů čtverečních. Ostrovy objevil Juan Bermúdez v roce 1503. Levné letenky Bermuda lákají na nejen na odpočinek a relaxaci na místních plážích, ale také na aktivní odpočinek a poznávání místních kultur.

Bermuda – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Bermuda přiletíte do subtropické oblasti, kde leží také ostrovy Bermuda. K nejkrásnějším plážím patří Warwick Long Bay, Stonehole a Horsehoe Bay, ale i další. Milovníci aktivního odpočinku i vodních aktivit mohou provozovat jízdu na vodních lyžích, windsurfing, potápění či šnorchlování. Kromě pláží lákají k návštěvě také Národní parky a rezervace. Počasí zde ovlivňuje vlhké a teplé podnebí. V letních měsících se teploty vzduchu pohybují okolo tropické třicítky. V zimních měsících pak mohou klesat i pod 10°C. Stinnou stránkou těchto ostrovů je fakt, že tuto oblast občas zasáhnou hurikány či tropické bouře. Rezervujte si online akční letenky Bermuda k návštěvě tropických ostrovů, které lákají především na přírodu.

Koupě letenek Bermuda

S koupí levné letenky Bermuda můžete poznat nejen pobřeží ostrov, ale také jejich vnitrozemí. Samozřejmostí je návštěva hlavního města Hamilton nacházející se na hlavním ostrově Grand Bermuda. K zajímavostem této metropole patří pevnost Fort Hamilton, třída Fort Street či městská část Sound Herington. Nedaleko města se rozprostírají překrásné jeskyně Crystal. Turistickou atraktivitou ostrovů je Town Hills dosahující výšky 79 metrů. Časový posun zde činí o pět hodin méně. Akční letenky Bermuda slibují množství zážitků, neopakovatelných chvil i poznávání místních lidí.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Bermuda:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:BERMUDA DOLLAR
Země: Bermudy
Kontinent: Severní Amerika

Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy