Levné letenky Billund

Rezervace letenky

 • HIT! Letenky Billund - Dánsko

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Billund:


Levné letenky Dánsko

Levné letenky Dánsko vám umožní letět na sever Evropy, kde se nachází stát s názvem Dánsko. Dánsko spolu s Grónskem a Faerskými ostrovy tvoří celek Dánského království. Dánsko zabírá území Jutského poloostrova a dále jej tvoří několik malých či větších ostrovů a ostrůvků. Celková rozloha Dánska činí přibližně 43.094 km2. Dánskou pevninu omývají vody Baltského a Severního moře. Akční letenky Dánsko vás zavedou na ostrovy Fyn a Sjælland, což jsou dva největší ostrovy Dánska. Hlavním městem je Kodaň. Německo je jediný sousední stát Dánska, se kterým sdílí suchou hranici. Přes moře pak sousedí s Norskem a Švédskem. Dánsku se někdy také říká „mořská země“.

Rezervace levné lety do Dánska

Díky rezervaci levné letenky do Dánska se přenesete do země, která leží v mírném podnebném pásu. Nejvhodnější doba pro návštěvu Dánska je léto, neboť je zde nejtepleji. V Dánsku panují chladná léta s teplotami okolo 18°C. Zimy jsou mírnější, ale během celého roku zde panuje velmi proměnlivé počasí, takže bez deštníku se neobejdete v jakékoli roční době. Při návštěvě Dánska je také nutno počítat s větrným počasím. V zimě se teploty pohybují okolo nuly.

Hlavními lákadly Dánska jsou historické památky, kultury a přírodní krásy. Pokud se zajímáte alespoň o jednu z těchto oblastí, pak jsou vám k dispozici akční lety do Dánska. Milovníky dávných dob pravěku jistě zaujmou archeologická naleziště, která jsou součástí místní krajiny. Toužíte-li vidět ty nejvýznamnější nálezy, jako např. zlaté rohy, zlatý vůz z Trundholmu a stříbrný kotel z Gundestrupu, pak si rezervujte levné lety Dánsko. Tyto nálezy spolu s hrobkami můžete vidět v Národním muzeu. Za vidění stojí také kameny s runovým písmem, které vzniklo ještě před Vikingy. Tyto kameny jsou k vidění ve vesničce Jelling a figurují na seznamu světového dědictví UNESCO.

Dánsko - levné letenky online

Jednou ze zajímavostí Dánska jsou také skanzeny. Využijte online akční letenky Dánsko a vypravte se do největších skanzenů Dánska, např. Sorgenfri - v Lyngby u Kodaně, na ostrově Fyn je pak skanzen Den Fynske Landby, další je pak v Jutsku  - Hjerl Hede u Limfjord. Opravdovým klenotem mezi skanzeny je Den Gamle By, jež se nachází se v botanické zahradě v Arhusu. Znalci historie a umění, kteří si koupí online levné letenky do Dánska jistě zamíří na zámek Kronborg. Tento nádherný zámek byl založen dánským králem Erikem VII a posloužil jako místo natáčení filmového Hamleta. Je zapsán na seznamu UNESCO. Dalším zámkem, který nemůže být opomenut je Frederiksborg. Tento okouzlující zámek byl používán jako královské sídlo a je největším renesančním zámkem celé oblasti Skandinávie. Veřejnosti je umožněn vstup do nádherných barokních zahrad, Korunovační kaple nebo rytířského sálu.

Akční letenky do Dánska

Akční letenky do Dánska představují skvělou příležitost poznat nádherně památky a historii Dánska. Jednou ze zajímavostí je, že Dánsko je v žebříčku míry alkoholismu na předních místech. Ne nadarmo se proto říká „pije jak Dán“.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Billund:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:DANISH KRONE

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Dánského království
Maltézské náměstí 5
P.O.Box 25
118 01 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+420 257 531 600

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Dánsku
Ryvangs Allé 14-16
2100 København

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+0045/39101810
+39101811 - sekretariát
+39101818 - konzulární oddělení
+39101819
+39101816 - hospodář


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy