Levné letenky Birmingham

Rezervace letenky

 • Březnové letenky do Birminghamu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Birmingham:


Levné letenky Birmingham

Prostřednictvím levné letenky Birmingham přiletíte na letiště Birmingham International Airport, které je od centra Birminghamu vzdálené asi dvanáct kilometrů směrem na jihovýchod. Birmingham se řadí do skupiny nejvíce navštěvovaných měst v celém Spojeném Království. Chcete-li poznat dynamické a rozkvétající město, kde je živo a rušno, pak si objednejte akční letenky Birmingham. Birmingham je druhé největší britské město. Najdete jej ve středozápadní části Anglie a patří do regionu West Midlands.

Levné lety Birmingham

Cestujete-li na britské ostrovy, zařaďte do svého plánu také hospodářské centrum Anglie, kterým je Birmingham. Levné lety do Birminghamu vás zvou do velmi rozmanitého města, kde vás překvapí moderní design a milí a přátelští lidé. Birmingham zabírá plochu o rozloze 268 km2. Zajímáte-li o historii, pak si rezervujte akční letenky do Birminghamu a poznejte také něco z minulosti města. Historický vývoj města sahá hluboko do dávné minulosti, avšak největší rozmach město zaznamenalo během průmyslové revoluce v osmnáctém století.

Birmingham - letenky online

Mnoho monumentů a pamětihodností bylo zničeno během druhé světové války. Mnoho z nich bylo poté znovu obnoveno a zrekonstruováno. Na některých místech města byly místo starých památek postaveny nové moderní budovy, které tvoří dnešní tvář a atmosféru města. Pokud jste milovníci kultury a umění, pak využijte online levné letenky Birmingham a čeká vás Birmingham Museum & Art Gallery, kde jsou vystaveny obrazy a exponáty mapující středověk a období 14. až 21. století. Velmi zajímavé exponáty můžete shlédnout také v Aston Hall. Za dalšími uměleckými sbírkami můžete jít do Blakesley Hallm, což je jedna z nejstarších budov v Birminghamu.

Akční letenky Birmingham

V Birminghamu žije podle posledních údajů přibližně 1.016.800 obyvatel. Obyvatelé Birminghamu vyznávají různá náboženství, proto zde uvidíte církevní stavby a památky různých vyznání. Akční letenky Birmingham vám umožní poznat anglikánské chrámy St. Philip's Cathedral či St. Martin, které reprezentují křesťanskou církev. Ukázku římskokatolické církve představuje St. Chad's Cathedral. Birmingham Orthodox Cathedral je pravoslavná. Svůj svatostánek mají v Birminghamu také muslimové (Birmingham Central Mosque) a židé (Singers Hill Synagogue).

Rezervace letenek Birmingham

Jestliže si rezervujete levné letenky do Birminghamu, určitě nevynechejte také návštěvu čtvrti Bull ring. V této čtvrti je nachází budova obchodního a nákupního centra Selfridges, která je zajímavá také z hlediska architektury, neboť ji navrhl architekt Jan Kaplický. Vybírat můžete z více než 140 obchodů a butiků. Akční letenky do Birminghamu jsou jedinečnou příležitostí jak poznat další zajímavé stavby Birminghamu. Za vidění stojí budova knihovny Centenary Square. Hudební zážitek vám nabízí koncertní síň Birmingham Town Hall, kterou najdete na Victoria Square. Na téže ulici stojí také budova Council House, která slouží jako sídlo městské rady.

Nesmíme opomenout také sportovní aktivity města. Sportovní fanoušci mohou na stadionu Villa Park sledovat zápasy známého fotbalového klubu Aston Villa F.C.  Poslední zajímavostí je obří mořské akvárium National Sea Life Centre.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Birmingham:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:BRITISH POUND
Země: Anglie
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojeného království Velké Británie a Severního Irska
Thunovská 14, 118 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257402111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Velké Británii
26 Kensington Palace Gardens, London

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
004420/72431115


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy